Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 7:17 pm

Kavárna
To, co říkala jej docela zajímalo a vlastně mu tím v podstatě potvrdila to, co si myslel. Avšak, nijak se k tomu nevyjádřil. Ještě chvíli se díval kamsi za Satchel, než sebou trhl a zamrkal. "No.. můžeme tedy jít? Mám takový pocit, že to budu muset napřed najít." Nepamatoval si přesně, kam dal určité věci, které nechtěl mít na očích, ale myslel si, že to najde docela rychle. I když se mohl plést a nastal by tak problém. Zvláště ve chvíli, kdy by to vůbec nenašel.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 7:53 pm

Kavárna → Ulice

Měla jsem pocit, že mě vůbec nevnímal když jsem mluvila, protože ač to vypadalo že kouká na mě, nebylo tomu tak. Docela mě zajímalo, co potřebuje najít ale neptala jsem se. Třeba mi to pak řekne sám. "Samozřejmě, čím dřív půjdeme, tím lépe." Pousmála jsem se a zvedla se. Vlastně jsem byla i ráda, že jdeme pryč, neboť tohle místo bylo celkem zvláštní.
Vyrazila jsem ke dveřím ale hlídala jsem si, jestli je Dante hned za mnou. Přeci jen, nikdy nevíte co koho napadne že.
Jakmile jsem byla venku, cítila jsem se o něco lépe. Kolem jsem nikoho neviděla, což bylo zvláštní ale asi to nemělo žádný důvod. Prostě tu teď nikdo nebyl.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 8:57 pm

Kavárna - Ulice
Zvedl se hned po ní a nijak se v podstatě nezdržoval. O ty, co v kavárně zůstali ani nezavadil pohledem. Satchel si hlídala, jestli za ní vůbec jde. Nebo měl alespoň takový pocit. Jakmile se dostali na ulici, nasál zhluboka vzduch do plic a na několik chvil dech zadržel. Každopádně necítil žádného lovce nebo někoho jemu podobného. I když, co si budeme povídat, špeha jim mohl dělat i "obyčejný" člověk, který byl zasvěcen do jejich věci, ačkoli postrádal pro lovce tolik specifický pach. Rozhlédl se tedy, aby se zorientoval, než pomalu vyrazil směrem k domu.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 9:34 pm

Ulice

Venku jsem se otočila na Danteho a čekala až se vydá na cestu. Musel mě vést, neb jsem opravdu netušila kde bydlí. Když jsme procházeli kolem jednoho menšího domku, dostali se ke mě dost intenzivní pocity. Byla to hlavně nenávist a zlost.. vůči komu asi. Otřásla jsem se a doběhla Danteho. Museli jsme okamžitě zmizet. Kdyby se ta osoba ukázala, myslím že by jsme to měli spočítané.
Ačkoliv by ho to mohlo vyplašit, musela jsem se chytit Danteho za ruku, jinak bych se neudržela na nohou. Možná kdybych se soustředila na něco jiného, ty ošklivé pocity by se mi nedostali do hlavy. "Doufám, že to k tobě není daleko..." Zašeptala jsem a roztřeseně se nadechla.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 10:02 pm

Ulice - Dům
Nepatrně sebou trhl ve chvíli, kdy jej doběhla a chytla za ruku. Sklopil k ní tedy pohled. "Jsi v pořádku?" Optal se, když zaslechl onen roztřesený nádech. Otočil se tedy, aby mohl najít to, co ji vlastně mohlo.. vystrašit? Možná. "A abych ti odpověděl, už je to jen kousek." Dodal, když si vzpomněl, že se jej na něco ptala. Opravdu zanedlouho zatočili k patrovému domku. Otevřel branku, kterou se ani nenamáhal zavřít a dovedl ji až ke dveřím, které se mu po chvíli podařilo otevřít. Nechal ji vejít první a jakmile se ocitl vevnitř i on, zavřel dveře. Zavedl ji pomalu do obýváku, kde v jednom z rohů stálo poměrně velké akvárko postavené na komodě. "Klidně se posaď a chvilku počkej. Snad mi to nebude trvat tak dlouho." Pokynul směrem k pohovce a sám pak došel ke komodě, jejíž šuplík otevřel. Avšak, s tichým povzdechem se během chvíle otočil a jak se hledat v několika šuplících na chodbě.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 10:15 pm

Ulice → Dům

Trošičku sebou trhl ale naštěstí jsem ho nijak zvlášť nevyplašila. Díky bohu. "Asi ano.." Špitla jsem a neustále se musela otáčet, abych si byla jistá, že za námi nikdo nejde. Když jsme se dostali k jeho domku, už jsem se sotva držela v klidu.
Uvnitř se to o něco zlepšilo ale stále jsem se necítila moc dobře. Když Dante začal hledat to, co potřeboval, já odložila kabelku a lehla si na pohovku. Zírala jsem do stropu a snažila se uklidnit. Musela jsem všechny ty pocity nějak přijmout a možná bych se měla naučit to ovládat. Protože pokud bych se takhle nechala vyřadit pokaždé, když bych narazila na někoho zlého, brzy by mě to zabilo.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 10:27 pm

Dům
Stále se otáčela a také z ní cítil stále se stupňující neklid. Všiml si, že jakmile šel hledat, lehla si na gauč. Nechal ji tedy být a dál hledal, dokud se s vítězoslavným výrazem nevrátil do obýváku. Na stůl položil zlatý řetízek zabalený v sametovém ubrousku. "Potřebuješ něco?" Zeptal se tiše. Samozřejmě ji nebude honem hnát pryč. Tygr byl v tuto chvíli druhořadý. Vypadalo to, že se jí z něčeho nakednou udělalo špatně. Vrátil se tedy k jejich rozhovoru v kavárně, díky čemuž jej napadlo, že se možná na někoho "napojila" a díky tomu se tohle stalo, ale byla to samozřejmě jen domněnka ničím nepotvrzená.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 10:36 pm

Dům

Ačkoliv jsem se opravdu snažila, myšlenky se mi vždycky vrátili k tomu, co jsem cítila venku. Kdo to byl? Z jakého důvodu to bylo tak silné? Moc otázek bez odpovědí a bez jakéhokoliv vysvětlení.
Dante se vrátil a očividně našel to, co hledal. Jeho otázka mi i přes mírnou nevolnost vykouzlila úsměv na rtech. Bylo od něj hezké, že se tak staral i když nemusel. "Nic nepotřebuju, děkuju. Jen mi dej pár minut a budu zase v pohodě." Odpověděla jsem šeptem a zavřela oči. Tomu, co se mi stalo, jsem pořádně nerozuměla a Angie byla daleko aby mi o tom něco řekla. Budu to muset zvládnout sama. "Ale když se budeš pohybovat tady po okolí, musíš si dávat sakra velký pozor. Možná by bylo lepší, kdyby ses přestěhoval."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 10:57 pm

Dům
Přikývl, ale i tak se na chvíli vzdálil, aby přinesl alespoň slabší deku, kterou přes ni hodil, neb tu byla docela zima. To si vlastně uvědomil až teď, avšak napřed si ji poslechl. Když domluvila, šel zapnout kotel a přitom přemýšlel o tom, co mu řekla. Stěhovat se mu rozhodně nechtělo, a proto jej dost zajímalo, co ji vedlo k takovému názoru. Věděl, že si má dávat pozor, ale místo, kde by nadpřirození mohli být v klidu asi neexistuje. Vrátil se tedy k Satchel a sedl si do křesla. Neptal se jí, proč mu tohle řekla.. jednoduše ji prozatím chtěl nechat v klidu. Však bude čas se zeptat i později.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Feb 26, 2018 9:52 am

Dům

Těžko říct, co ho k tomu vedlo ale snažil se být potichu, nedělat rámus a dokonce mi i donesl deku. Koukla jsem na něj a přemýšlela, proč tohle všechno dělá. Přeci jen, byli jsme tu kvůli němu a to, že se nedokážu kontrolovat a vyřadí mě ze hry troška cizích emocí, byla čistě jen moje chyba.
Dante se vrátil a stále neměl žádnou otázku. To ho nezajímalo, proč jsem mu to řekla? Nebo mě jen nechtěl rušit? Byl trochu zvláštní ale já mám co říkat, no. "Měli by jsme jít. Šli jsme se kvůli tobě a jen kvůli mé slabosti jsme se zdrželi." Cítila jsem se provinile. On potřeboval pomoct, což jsem mu slíbila ale teď musel čekat. Pomalu jsem se zvedla do sedu a nakrátko zavřela oči. Trocha únavy ještě nikoho nezabila a kdyby se něco stalo, budu snad schopná použít kouzla.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Feb 26, 2018 12:53 pm

Dům
Zíral na protější stěnu a tak nějak v duchu probíral to, co se od rána stalo. Alespoň, dokud jej z přemýšlení Satchel nevyrušila. Vzdorovitě se na ni tedy podíval. Matka jej častokrát přirovnala k mezkovi, ale ani tak nic nezměnila. Dál si stál za svým a nehodlal ustoupit. "No.. to bychom možná měli, ale já se odsud nehnu, dokud ti nebude líp." Zamručel a zvedl se, aby rybičkám nasypal několik vloček. Sice nikdy zvíře nechtěl, ale bavilo jej pozorovat, jak se rybky pohybují. Snad díky tomu si je nakonec pořídil. Jiné zvíře mít doma nemohl, kvůli tygrovi, který občas zlobil a pokud by na něco narazil.. nejspíše by to bez přemýšlení sežral. "Ale.. stejně je tu věc, na kterou jsem se chtěl zeptat.. Proč bych se podle tebe měl odstěhovat?" Zvědavost mu nedala, i když ji chtěl nechat v klidu.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Feb 26, 2018 7:47 pm

Dům

Podle jeho výrazu jsem řekla něco, co se mu nelíbilo. Heh, jak jinak. Opravdu se staral o to, aby mi bylo dobře, což jsem nechápala. Proč mu tolik záleželo na tom, jak mi je? "Jsem v pohodě, jen trochu unavená." Zamumlala jsem. Nebyla to tak úplně pravda ale nebyla jsem zvyklá dávat najevo, jak se doopravdy cítím.
"Nechci hned říkat, že je to opravdu špatné.. ale cítila jsem čistou nenávist a zlost. Jen kousek odtud." Nerada jsem mu to říkala, určitě to tu měl rád. Jenže já měla obavy o jeho život. "Je možné že to byl jen obyčejný člověk ale nejsem si tím moc jistá."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Feb 26, 2018 9:08 pm

Dům
Vrátil se zpátky do křesla a prsty spojil ve stříšku, kterou si následně zepřel o bradu a prsty pak zlehka pobrnkával. "Proč jen nejsem schopný tomu uvěřit?" Byla to spíše jen řečnická otázka, avšak to, co řekla bylo celkem často vypouštěno z úst, když dotyčnému něco bylo, ale nechtěl se o tom zmiňovat. "Dokud mi nebudou stát před domem, zůstanu tady." Byl pevně rozhodnutý. Navíc, ať by se přestěhoval kamkoli, stejně by na něj dříve, či později přišli. Jako nejspíše na všechny ostatní nadpřirozené.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Feb 26, 2018 9:25 pm

Dům

Jaké překvapení že tu lež nevzal. Nechtěla jsem mu lhát, opravdu ne, jenže kdybych mu řekla pravdu staral by se spíš on o mě, než já o něj. A tak to být prostě nemá. Nijak jsem to nekomentovala a prostě to nechala být. Znovu jsem si lehla ale přetočila se na bok, abych na Danteho viděla. Jeho odpověď mě nepřekvapila, nechtěl odejít a já to chápala, jenže co když se mu něco stane? "Až se ukážou před domem, bude pozdě něco dělat. Nemůžu ti říkat co máš a co nemáš dělat, to víš moc dobře sám. Ale buď opatrný ano? Nechci aby se ti něco stalo, mám tě docela i ráda." Ušklíbla jsem se a sledovala ho. Opravdu tu bude jen tak sedět a čekat až mi bude líp? Prostě lov odloží, i když to bylo potřeba?
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Feb 26, 2018 9:41 pm

Dům
Nic na to neřekla, a proto se k tomu ani on už nijak nevyjadřoval, neb to zřejmě nebylo zapotřebí. Kdyby se o tom chtěla bavit, zřejmě by mu to řekla. "Toho jsem si moc dobře vědom." Vydechl. Avšak, ani přes tohle se odsud nehodlal hnout. Pak jen s krátkým pousmáním přikývl. Ano, překvapilo jej to, co řekla. Už je to delší dobu, co si k sobě někoho takhle pustil a snažil se mu už od začátku věřit. A seč si to nechtěl přiznat, nechtěl, aby se jí cokoli stalo. Bylo to zvláštní. Tedy alespoň pro něj. Ne, že by jsi nikoho nepustil k tělu, ale když už to udělal, stala se pro něj ona osoba výjimečnou a věřil jí.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Feb 26, 2018 10:02 pm

Dům

Bylo celkem zvláštní, jak dobře jsem se tu cítila. Moc jsme se neznali, jen o pár domů dál byl někdo kdo by nám mohl ublížit, nebylo tu kdovíjaké teplo ale i přes to jsem se tu cítila stejně dobře jako doma u Angie. A za to mohl on. Byla jsem si tím jistá na sto procent. "Co jsi to se mnou provedl?" Špitla jsem si pro sebe a usmála se na Danteho.
Jedna věc mě ale trápila.. pokud se mi povede ho vyléčit, no a i kdyby se to úplně nepodařilo, tak co bude potom? Naše cesty se rozejdou a každý se vrátíme ke svému životu? Asi to bylo hloupé.. vlastně to určitě bylo hloupé ale já ho měla vážně ráda. A představa, že bych ho měla brát jako každého mého "pacienta", a prostě až mi zmizí ze života tak to nechat být.. no ani trochu se mi to nelíbilo.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Feb 26, 2018 10:30 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně, u čehož se usmál a následně sklopil pohled. Nemohl na ni celou dobu jen tak zírat. Její poznámka přeslechnout nešla, když tu bylo kromě bublání vody v akvárku ticho, ale opravdu neměl v úmyslu poslouchat to, co si říká sama pro sebe. Zvláště proto se k tomu nijak nevyjadřoval. I když úsměv již skrýt nebylo tak jednoduché. "No.. takže, možná se ti to nebude líbit, ale já na tom trvám.." Naklonil se ke stolu a sáhl po ubrousku, který vzal do rukou a velmi opatrně z něj vymotal zlatý řetízek, který však držel za pomoci kousku ubrousku mezi prsty. "Tohle si vezmeš a pokud by se na tebe z nějakého důvodu řítila kočka.. použiješ to. A žádné výmluvy nechci slyšet." Byl to nejlepší způsob, jak se zbavit pozornosti snad každého kočkodlaka, který se snažil ulovit člověka.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Mon Feb 26, 2018 10:50 pm

Dům

Nebylo pochyb o tom, že mě slyšel ale nijak se k tomu nevyjadřoval. Jen se snažil skrývat úsměv což mu absolutně nešlo. Jeho slova mě celkem překvapila, přeci jen já se mohla bránit pomocí magie. Neřekla jsem mu to, jen jsem sledovala řetízek v jeho ruce. Prozatím jsem zůstala ležet a nezvedala se. Když už, tak si ten řetízek můžu vzít předtím, než půjdeme. "Děkuju, že se tolik staráš o mé bezpečí.. ale vede mě to k otázce, proč? Proč ti tolik záleží na mém životě?" Neměla bych lpět a takových maličkostech, neměla bych se tím tolik zabývat.. jenže mě to opravdu zajímalo.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Mon Feb 26, 2018 11:15 pm

Dům
Pomalu řetízek položil zpátky na stůl tak, aby se jej nedotkl byť jen kouskem holé kůže. Znovu se tedy opřel do křesla a nad odpovědí na otázku, kterou jej dost překvapila, se zamyslel. "Možná to bude tím, že ne každý den člověk potká někoho, kdo.. se mu více méně dostane pod kůži. Ať už díky tomu, že mu je s dotyčným příjemně, dobře se mu s ním povídá nebo mu jen tak z ničeho nic nabídne pomoc.." Pokrčil rameny a pousmál se. Zřejmě to byl jeden z mnoha důvodů, neb takových lidí moc nepotkal, a když už náhodou, velmi si jich cenil.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Tue Feb 27, 2018 9:05 am

Dům

Nějakou chvíli nad mou otázkou přemýšlel a zdál se mi i docela zaskočený. Nedivila jsem se, vždycky jsem pokládala pitomé otázky. No, jeho odpověď byla jiná, než jsem očekávala. Jasně, asi jsem si moc věřila no. Staral se o mé bezpečí protože já se starala o jeho. Nic víc a nic míň. Byla to čistě jen slušnost.
Ačkoliv jsem cítila menší zklamání, zakryla jsem to úsměvem, ostatně jako vždycky. "Máš pravdu.. člověk moc často pomoc nedostane i když jí třeba hodně potřebuje." Nejlepší bude to hodit za hlavu a nic neřešit. Slíbila jsem mu, že se ho pokusím vyléčit a že ho doprovodím na lov. Potom si zase můžeme jít každý svou cestou. Tak to bude pro oba asi nejlepší.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:34 am