Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 284

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jan 11, 2018 7:23 pm

Dům
Samozřejmě, že ji slyšel, což se jej popravdě opravdu hodně dotklo. Zhluboka se tedy nadechl a upřeně se zadíval na malý obraz pověšený na zdi v kuchyni. Zůstal na něj zírat, dokud se alespoň trochu neuklidnil. Obrazu samotnému už bylo přes sto let. Možná měla pravdu, avšak nebylo to poprvé, co o sobě pochyboval. Místo toho, aby o tom však dál přemýšlel, udělal Alex jídlo, které pak odnesl nahoru. "Alex.. popravdě mě mrzí, že si tohle myslíš, ale je to v pořádku. Je to tvůj názor, ale.. nech si jo příště pro sebe, pokud ho dotyčnému nechceš říct do očí." Sice se chvěl po těle, ale jinak se mu hlas nezachvěl. Naproti tomu zněl dost odměřeně, bez náznaku jakékoliv emoce. Jednoduše v sobě všechno znovu zadusil, i když jej to vnitřně ničilo. Celou dobu měl sklopený pohled a nepodíval se na ni ani ve chvíli, kdy položil talíř s jídlem na stůl. Pak se jednoduše otočil a odešel. Tiše si povzdechl a tentokrát prošel i kolem zamčených dveří bez povšimnutí. Jed sice nevnímal, avšak věděl o něm dost ve chvíli, kdy jej zachvátila dost silná křeč, která se pomalu rozlévala do těla. Prvotní plán opustil a místo toho si klekl nad schody a zatl zuby. Nemohl v podstatě dělat nic jiného, než to jednoduše přečkat.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Fri Jan 12, 2018 9:55 am

Úkryt

Částečně jsem vnímal zimu, která ale naštěstí nebyla taková jako venku. Snad to brzy zmizí a bude teplo. Přeci jen, upíři to asi necítili ale já jo, bohužel. Seb tvrdil, že jsem si to nezasloužil, ale já si o tom myslel svoje, jak jsem už řekl. Nijak jsem nereagval, jen jsem koukal do zdi před sebou a poslouchal, co se děje. Vypadalo to, že chce odejít, což mi pak i potvrdil. Jenže on to pochopil špatně. Vůbec jsem nechtěl být sám, chtěl jsem aby tu zůstal. Nic jsem ale neřekl. Chtěl jít, tak jsem ho nechal, protože ho tu nebudu držet když nechce. Navíc byla pravda, že bych měl spát. S odstupem pár hodin jsem mu dal dvakrát krev, dva dny jsem nic nejedl ani nepil a byl jsem hodně unavený. Takže jsem hodil všechny pocity stranou a zavřel oči. "Brzo se vrať..."
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jan 12, 2018 9:09 pm

Úkryt

Nic neřekl, jen dál ležel. Musel být slušně vyčerpaný. Když už jsem byl téměř mezi dveřmi, vzal jsem ještě zakrvácené hadry a pomalu je nesl pryč. Musel jsem je někam vyhodit, nechtěl jsem to tu.
Mezi dveřmi jsem ještě slyšel jak na mě chlapec promluvil. Zastavil jsem se a ještě se na něho pootočil. Trochu jsem se pousmál nad jeho slovy. "Dobře." Řekl jsem mu jenom a pak už odešel. Musel se vyspat. Pokud chtěl abych tam byl, bylo to poměrně překvapivé a upřímně mě to potěšilo. Ale musel spát. Musel nabrat co nejvíce síly aby to tu zvládal, pokud nás chce krmit, jak to vypadá.
Vyšel jsem z místnosti a zavřel jsem. Pomalu jsem pak vyšel z místnosti a šel jsem se podívat kam bych mohl mrsknout ty hadry. Nakonec jsem se rozhodl zahnat nudu přes den a zkusit to přeprat. Nebylo to nic moc, ale podařilo se mi to dobře a jelikož krev nebyla ještě tak úplně zaschlá tak se mi poměrně obstojně podařilo vyčistit i kabát. Jen na sobě měl díry což se mi přílišně nelíbilo. Každopádně jsem ho měl čistý. Nechal jsem jej viset spolu s trikem na nějaké rouře a pak jsem pomalu šel zase pryč. Rány pořád nebyli zhojené a krev z nich prosakovala skrze tričko. Ale rozhodně to bylo o mnoho lepší. Po nějaké té chvíli jsem se rozhodl si odpočinout taky a rozvalil jsem se do poměrně příjemného křesla. Chybělo mi čtení, takže jsem čapl nějakou knihu, kterou jsem našel ležet pod policí a poté jsem ji pomalu pročítal. Nějaká zvláštní dobrodružná kniha. Bylo to zajímavé, každopádně po malé chvíli se mi začínali zavírat oči a ruka i s knihou mi sjela dolů z křesla, po čemž mi vypadla a já takhle usnul.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 761

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jan 12, 2018 10:37 pm

Dům
Stále ji pozoroval, přičemž dost usilovně přemýšlel. Především o Nině a tak nějak o všem, co se jí samotné týkalo. Popravdě, i když jí v tuto chvíli nehrozilo v podstatě vůbec nic, kromě Mortimera, nemohl se zbavit pocitu, že jí může ublížit v podstatě cokoliv. Všiml si toho, že se otřásla, což jej ještě utvrdilo v původní myšlence. A tak zrovna, když se nadechoval, aby se jí zeptal, zda-li vyrazí, sebou Nina trhla a on na několik chvil ztuhl. Avšak, vypadalo to, že je jinak všechno v pořádku, takže to možná byla jen.. špatná vzpomínka? Možná. Nicméně k ní pomalu došel a dlaněmi jí zlehka přejel po pažích, u čehož na malou chvilku zavřel oči. V její přítomnosti by dokázal strávit hodiny a jen ji nehnutě pozorovat. Sklonil pak hlavu a pousmál se. "Tak.. můžeme jít?" Optal se v tichosti, neb tady nebylo potřeba nějak markantně zvyšovat hlas, či rovnou křičet.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 231

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Jan 13, 2018 11:52 am

Dům

Asi nezvolila správná slova. Tím chtěla naznačit, že s ní má o problém navíc. Že místo sebe chrání jí a pak je takto zraněný. Už bylo však pozdě na vysvětlování. Tiše si povzdechla a jen tam tak stála uvažujíc, zda mu zůstat na krku jako zátěž nebo se jednoduše.. zdejchnout. Díky tomuto zamyšlení trhla sebou, když vešel do místnosti. Pohledem se mu raději vyhýbala. Nic mu na to neodpověděla. Spíše raději byla zticha, než řekne něco dalšího špatného.. Vždy měla raději zůstat u nemluvení a teď to může dohnat. Mohl skrýt v hlase emoce, ale už jen podle slov pochopila, že se jej to dotklo. Že ji samozřejmě slyšel. Jakmile odešel, sedla si na postel, jelikož se ji černalo před očima a jídla se ani nedotkla. Neměla na něj ani pomyšlení.. Pokoušela se přejít na jiné myšlenky, ale v této situaci to nebylo jednoduché.. Oči se jí zavírali, takže to, že sklouzla takřka lehce a celkem i tiše na podlahu už nezaznamenala. Možná za to mohli vedlejší účinky toho svinstva, ale teď to enbylo důležité. Měla zůstávat v klidu, ale.. ona a na něco takového dbát??
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jan 13, 2018 12:17 pm

Dům

Jemně si promnula očka. Chvíli přeci jen trvalo, než se celá uklidnila. Znovu na moment zavřela očka, než ucítila jeho ruce na svých pažích. Malinko se na něj otočila, aby na něj viděla. Pousmála se na někoho, koho miluje nadevše. Snažila se na nic špatného nemyslet, aby bylo všechno v naprostém pořádku. Potřebuje hlavně klid a nestresovat se. Na jeho otázku pokývla hlavou. "Ano, můžeme." odpověděla klidně. Pokud nikde nebude moc lidí, všechno bude v pořádku. Bude trvat, než si na lidi zase zvykne. Pomalu se k němu otočila celá a usmála se na něj. Jemně jej objala a tiskla k němu, přičemž zavřela oči. Měla by se převléknout, aby mohli vyrazit ven.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sat Jan 13, 2018 1:51 pm

Úkryt

Slyšel mě a jeho kladná odpověď mě překvapila. Ale nijak jsem nad tím nepřemýšlel. Únava se hlásila o pozornost. No, sen co následoval mě vyděsil a já se nějak nemohl vzbudit. Po chvíli jsem už ani nedokázal určit, jestli to je skutečnost nebo ne. Byla tam spousta krve, ozýval se křik plný strachu a bolesti, domy hořeli a já jen stál a koukal na to. Z mého pohledu to vypadalo, jako kdybych za to mohl já. Jako kdybych sem dovedl něco, co způsobilo ty hrůzy. Zpoza plamenů se začal přibližovat nějaký stín. Nevěděl jsem, jestli je to člověk nebo ne, ale ve chvíli kdy se po mě natahoval jakýmsi pařátem, vykřikl jsem, a konečně se vzbudil. Možná mě probudil můj křik , možná ten strach, fakt nevím. Prudce jsem se zvedl do sedu a rychle se přesvědčil o tom, že se mi to opravdu jen zdálo. Oddechl jsem si a zhroutil se zpět na záda. Tak fajn, tohle bylo fakt hnusný. A to co jsem viděl.. asi to hned tak nezapomenu. Ale nijak mě to nepoložilo, na ošklivé věci jsem byl přeci jen zvyklý. Na druhou stranu, docela jsem si odpočinul. Pootočil jsem hlavu a rozhlédl se po pokoji. Seb tu nebyl, no co se dá dělat. Zvažoval jsem, že bych se tu porozhlédl, cítil jsem se víceméně fajn ale odložil jsem to a natáhl se pro tašku s jídlem. Ani nevím, co jsem si to vzal, vlastně mi to bylo jedno.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 13, 2018 2:34 pm

Úkryt

Spal jsem tak hodinku, možná hodinu a půl. Každopádně z krásného bezesného spánku mě probral výkřik. Byl jsem vzhůru okamžitě. Nic jsem nad tím nepřemýšlel a zvedl se. Šel jsem svižným tempem k pokoji odkud zvuk vycházel. Necítil jsem odtamtud Trish ani Nickyho, ti byli někde dole. Každopádně jsem i tak otevřel dveře a vpadl do místnosti bez nějakého oznámení, aby věděl, že jsem tu.
Viděl jsem jenom Kiru, jak sedí na posteli a přežvykuje rohlík. Upřímně se mi dost ulevilo. "Uhm..tos křičel ty?" Zeptal jsem se jej, a sledoval jej.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jan 13, 2018 4:03 pm

Dům
Snad díky křeči nebo tomu, že se více méně nemohl pohnout, si všechno urovnal. Ve chvíli, kdy křeče povolili do snesitelnější míry, se dlouze nadechl a ještě pár minut jen nehnutě seděl, než vstal a došel do pokoje, kde zapnul počítač a pak se opět vrátil na chodbu a následně zaklepal na dveře pokoje, kde byla Alex, než vešel, aby jí sdělil onu informaci, na kterou zapomněl. Avšak strnul,když otevřel dveře a chvíli na ni jen zíral, než tedy vešel a sehnul se k ní. Opatrně ji sebral ze země a uložil zpátky do postele. Nic tedy neřekl a místo toho zase raději potichu odešel a ve stejném duchu za sebou zavřel dveře. Došel tedy zpátky k sobě a zasedl k počítači, aby se pustil do projíždění stránek s nabídkou domů, i když se dost obával toho, že žádný nebude vyhovovat jeho požadavkům. Avšak, nebyl problém nechat nějaký postavit.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sat Jan 13, 2018 4:05 pm

Úkryt

Už jen krátkou chvíli jsem byl sám, protože se najednou rozrazili dveře a ukázal se Seb. Zvažoval jsem, že zalžu a zkusím ho přesvědčit o tom, že se mu to jen zdálo, ale asi by to nevyšlo. Odložil jsem jídlo, neboť jsem měl pro tuhle chvíli dost a přemýšlel, jak to podat. "Ano, omlouvám se, že jsem tě vzbudil. Jen se mi zdál ošklivej sen." Pokrčil jsem rameny a pousmál se. "Každopádně, už mi je dobře, možná se pak půjdu projít." Nechtěl jsem mu říct, co se mi zdálo.. bylo to hnusný. Zavrtěl jsem hlavou a uculil se. "Všechno už bude v pohodě. Musím se tedy víc hlídat, aby se nic neopakovalo ale.. nemusíte chodit lovit. Zvládnu to, budu vám dávat krev." Byl jsem rozhodnutý a ani to, že bych mohl zemřít můj názor nezměnilo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 13, 2018 4:20 pm

Úkryt

Nechápavě jsem jej sledoval. Když to pak řekl, jen jsem chvíli civěl, pak jsem zamrkal a když jsem viděl, že je vše opravdu v pořádku, přepadla mě zase únava. Vlasy jsem měl trochu rozcuchané, utahané oči také mluvili za vše. Zívl jsem a podrbal se na temeni.
"V pohodě.." Zamumlal jsem nakonec a pomalu jsem se měl k odchodu, aby mohl mít klid. To promluvil, tak jsem se zastavil a otočil jsem se na něho. Chtěl se jít projít, což jsem jen odkýval. Další věta mě znepokojila. Povzdechl jsem a promnul si kořen nosu. "Nemám nic proti tomu, aby jsi nám dával krev.." Řekl jsem nakonec a koukl se na něho. "Ale pokud si na to ti dva zvyknou a budou hladoví když nebudu blízko, může tě to stát život. Snaží se a jsou dobří..ale pořád je to hodně přemáhá.." Povzdechl jsem. Bylo znát jak moc se toho bojím. Povzdechl jsem si. Pokud přejdou čistě na lidskou krev, měl bych se začít krmit častěji a pokud možno na nadpřirozených. Když se krmím tak málo a jen na zvířatech tak bych mohl být časem slabší než oni dva..a co potom, kdyby jim ruplo. Celkem dlouhou dobu jsem sledoval místo před sebou a strnule stál, než mi došlo, že bych měl asi vnímat, jelikož to může vypadat trochu divně.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sat Jan 13, 2018 5:04 pm

Úkryt

Seb nevypadal moc dobře, asi byl unavený a kvůli mě se moc nevyspal. "Jsem si vědom toho rizika a jsem ochotný ho podstoupit. Alespoň nějak budu užitečný." Pousmál jsem se. Vypadalo to, že mě Seb absolutně nevnímá. Proto mi to nedalo, a s menší nejistotou jsem se zvedl. Dobře, na nohou jsem se už udržel bez problémů. Přešel jsem k Sebovi a chytl ho za ruku. "Měl by sis odpočinout..." Zamumlal jsem a pomalu ho dotáhl k posteli. "Lehni si, já už spát nepotřebuju." Uculil jsem se a pustil ho. Měl jsem ho rád i navzdory tomu, že jsme se sotva znali. Jenže on toho pro mě udělal víc, než kdokoliv jiný. On byl ochotnů kvůli mě riskovat život a to se nezapomíná.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Jan 14, 2018 2:12 pm

Dům

Ležela na zemi v bezvědomí, takže ani nezaznamenala, že do pokoje vešel Val. Za tohle opravdu nemohla. Vypadala tam tak.. Bezmocně. Slabě. Křehce. Ať navenek vypadala jakkoliv silně, uvnitř byla opravdu slabounká. Jako malá vyplašená dívka, které chybí někdo, komu může důvěřovat a na koho se bude moct spolehnout. Sama si to rozhodně nepřizná. Na posteli pak ležela, jako andílek. Vypadala roztomile. Neprobouzela se. Rozhodně je potřeba, aby se z toho vyspala a rány se rychleji zahojily. Trhaně si vydechla a spala. Když spí, aspoň tím nikomu neublíží. Čím více se snaží od sebe držet Vala, tím je to ještě horší.. Nedokáže jen tak odejít, i když chtěla, aby ho chránila..
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jan 14, 2018 3:09 pm

Dům
Samozřejmě se stalo to, co si myslel. Po půl hodině hledání jej to přestalo bavit, takže místo toho vyhledal několik stavebních parcel, z čehož jednu vybral. Teď už mu zbývalo jen zařídit stavební firmu a dojednat všechno ostatní. Na to byl však ještě čas. Ze všeho nejdříve vstal a vyšel z domu, aby odklidil těla, která neshořela na popel. V okolí moc lidí k jeho štěstí nebydlelo, takže se ani nestresoval s tím, jestli je někdo náhodou neviděl. Všechna natáhl do sklepa a povzdechl si. Nebylo to něco, co by musel dělat denně. Ale brzy je odveze a někde zakope. Nemohl je tady jen tak nechat hnít. Trochu poklidil dole a počínal si přitom opravdu velmi tiše, aby Alex nijak nerušil. Teprve poté zkontaktoval onu firmu, kterou si vybral a dojednal všechno potřebné. Připraví u tedy několik návrhů dle jeho požadavků. O peníze mu nikterak nešlo, i když rozhodně nebyl miliardář. Avšak, měl rád prostor a to si dovolit mohl. Také si domluvil schůzku kvůli koupi parcely a dál se tím alespoň prozatím přestal zabývat. Neměl však co dělat, takže se soustředil na otevřené rány, ve kterých zůstalo pár kulek a on si tam špatně dosáhl. S velkým přemáháním si je nakonec vyřízl. Ne, že by se bál do sebe říznout, ale.. zkuste se otočit tak, aby jste si bez problémů dostali na záda. Místo vyčištění ran pak na sebe pustil vodu, před kterou se tedy zprvu snažil utéct. Ostatně jako vždy. Převlékl se a pak už jen mohl čekat.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Jan 14, 2018 3:46 pm

Dům

Není si jistá, jak dlouho byla mimo, ale pomalu se začala probouzet. Bylo pro ni záhadou, jak se ocitla na posteli. Aby řekla pravdu, měla ve všem chaos. Co se stalo a co ne, se ji dost pletlo. Pootevřela oči, které si následně promnula. Pomalu se vyhoupla do sedu, i když se mírně zašklebila, jelikož bolest projela celým tělem. Proč má takový pocit, že se rány nehojí?? Tohle je opravdu divné. Celkově se cítí nějak slabě. Bez energie. Byla z toho opravdu zmatená.. Tohle se ji nedělo každý den. Samozřejmě na sobě nedá nic znát. Shodila nohy z postele a zavřela na chvíli oči, přičemž nemá tušení, co se stalo, či co má teď dělat. Nebyla si jistá ani tím, kým je ona sama. Zřejmě by potřebovala studenou sprchu, aby se vzpamatovala konečně. Vstala opatrně a zamířila ke dveřím malými krůčky.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jan 14, 2018 4:20 pm

Dům
V podstatě teď neměl co dělat, ale rány mu alespoň přestaly krvácet, i když se na druhou stranu také přestaly hojit. Každopádně ani to jej nijak neomezovalo. Alespoň ne teď. Navíc se soustředil na podstatně důležitější věci, než bylo hojení ran. Podařilo se mu kontaktovat jednoho ze vzdálených známých, který mu přislíbil zaslat krabičku s ampulkami protijedu, za což byl vděčný. S Alex se mu v tuto chvíli nic řešit nechtělo, takže se ani neobtěžoval jít se podívat, jestli ještě spí. Povzdechl si, když se konečně zastavil a opřel se zády o stěnu, do čehož zavřel oči. Možná by neměl tolik pobíhat. Zvláště pak, když má v krvi stále pomalu postupující jed, ale koho by s tím obtěžoval. Vždy se s tím vyrovnal sám, tak proč by to teď mělo být jiné?
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 14, 2018 7:11 pm

Úkryt

Byl jsem unavený, ale především rozespalý. Vypadal jsem jakoby mě někdo přejel parním válcem. Podle jeho slov to je ochotný podstoupit. Pokýval jsem hlavou. "Dobře." Řekl jsem nakonec jenom a promnul jsem si kořen nosu. Cítil jsem, že jde ke mě, ale nekoukal jsem se na něho až do chvíle, kdy mě chytil za ruku. Táhl mě k posteli. Připadal jsem si popravdě dost divně. "V pohodě, teď jsem tak hodinu spal." Odpověděl jsem nakonec jen a podíval se na něho. "Jsem jen rozespalý." Dodal jsem potom a protáhl se, přičemž jsem pohledem projel zbytek místnosti. Koukl jsem se na něho a přemýšlel, co dělat. Nebo co říct. Nic mě však nenapadlo. "Mno nic..tak..asi zatím půjdu." Zamumlal jsem a nakonci tohoto oznámení jsem si zívnul.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sun Jan 14, 2018 8:02 pm

Úkryt

Nijak neprotestoval proti mému rozhodnutí, a to bylo divný. Když jsem ho odtáhl k posteli, nepřiznal že je unavený i když to na něm bylo vidět. A že je jen rozespalý? Určitě ne, a to už je co říct, když jsem to poznal i já. Chtěl zase jít, což mě dovedlo k tomu, že jsem něco musel udělat. "Sebe, co je na mě tak špatnýho? Provedl jsem něco? Nechceš být se mnou déle, než je nutné. Vždycky odejdeš hned, jak můžeš..." Sklopil jsem hlavu a posadil se na postel. Nevěděl jsem, že mu tolik vadím. Myslel jsem, že tu budu moct být a že to bude lepší než venku. Jenže to tak nevypadalo. "Jestli jsem provedl něco, kvůli čemu mě nemáš rád nebo se zlobíš, tak se omlouvám." Koukl jsem na něj ale hned se zase zadíval do země.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 14, 2018 8:44 pm

Úkryt

Jeho slova mě zarazila, svým způsobem naštvala a především znepokojila. Připadal jsem si jakoby mě zpovídala letitá partnerka. Okamžik jsem na něho nechápavě hleděl. "Nic jsi neudělal." Odpověděl jsem mu a naklonil hlavu na stranu. Přemýšlel jsem jak mu to vysvětlit tak nějak citlivě. Nakonec jsem se rozhodl to nechat být. Byl bych schopný to posrat, a on by se asi pak sbalil a odešel by. Těžko říct, jak dlouho by tam přežil. Ale tak, otázka času je to svým způsobem i tady.
"Nemusíš se omlouvat, nic jsi neudělal..jen prostě nevím, co dělat.." Bylo to asi to nejvýstižnější, co jsem mohl říct. A bylo to tak. Podrbal jsem se na temeni a pak jsem se podíval na podlahu, kde bylo poměrně dost bince. A hlavně pár šmouh od špatně vytřené podlahy, poté co jsem tu krvácel.
Vickie Davello

Poèet pøíspìvkù : 42

Příspěvek pro Vickie Davello za Sun Jan 14, 2018 9:28 pm

Diagnostický ústav/Slepá ulička

Třes rukou. Tělo poseté modřinami. Poníženost. Zoufalství. Takhle se ve stručnosti dá popsat její momentální situace. Sedí v posteli v tureckém sedu, přičemž sebou jemně kolébá. Cítí se na dně, ale každým dnes se cítí hůř a hůř. Slzy stékajíc po tváři v naprosté tichosti, dopadaly na její nožky. Hlavně se snaží uklidnit natolik, aby nedostala další záchvat, který přicházel poměrně často. Nikdo ji tu nemá rád, ale i tak ji nenechají umřít. Otřásla se a koukala někam do blba, než se dlouze nadechla a pomalinku se vyškrábala na nohy, které se jí podlomily, a dopadla na zem. Nikdy toho moc nesnědla, proto taky vypadá tak pohuble. Vyškrábala se na nohy a došla ke skříni, ze které vytáhla větší černou mikinu. Nahodila ji na tričko s dlouhým rukávem. Skrývala všechno. Hlavně nedohojené hluboké řezné rány na zápěstí po posledním pokusu o sebevraždu a celkově, jak se sebepoškozovala. Nepočítá jizvy a všechno ostatní, které si nese od rodičů. Celá byla v tmavém, když zase oknem opustila budovu diagnostického ústavu. Venku je už tma. Tím líp. Nezajímalo ji ani to, že je nalehko oblečená. Už tohle nezvládá. Rozutekla se pryč, přičemž dlouhým rukávem setřela slzy. Neví, kam běží, ale hlavně ať je pryč nejen od toho domu, ale i od lidí. Celá se třese, ale nezastavuje, aspoň do chvíle, kdy se před ní objeví zeď. Slepá ulička. Jak jinak. Prudce se otočila, když se za ní ozvaly kroky. V té chvíli, jakoby srdce vynechalo několik úderů a hned se natiskla na zeď. “Ahoj maličká.. neboj se.. půjdeme odtud pryč..“ snažil se na ni taktiku hodného strejdy, ale.. ona se hned rozeběhla pryč. Popadla ji panika, ale muž ji stačil chytit a strhl na zem. “Nikam nepůjdeš!!“ zavrčel po ní, než ji vytáhl na nohy a začal tahat k autu. Tohle už na ni bylo moc. Bránila se, házela sebou, neb na ni přišel jeden ze svých záchvatů. Cizí muž, aby se jí dotýkal?? Tohle těžko zvládá... V takových stavech si neuvědomovala, co dělá, takže pokud křičela, tak o tom nemá tušení...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:59 am