Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Dante Molenaar

Poèet pøíspìvkù : 120

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Feb 23, 2018 10:46 pm

Kavárna
Tiše si povzdechl, když zavřela oči. Mlčel, aby ji nijak nevyrušil. Tentokrát se však rozhlédl a zhluboka nadechl, aby se mohl zaměřit na případné potíže vznikající přítomností lovců, ale nic nenašel. Tedy, ne že by si na to stěžoval. Po chvilce jej pustila, a on tak stáhl ruce zpátky k sobě. Soustředěně se na ni zadíval, u čehož přivřel oči. "Jsi v pořádku?" Zeptal se. Nechtěl, aby se jí kvůli němu cokoli stalo, i když ji zase tak dlouhou dobu neznal. Bylo sice pravdou, že si stále držel jistý odstup, ale.. bylo tomu tal vlastně u všech.
Satchel Bawden

Poèet pøíspìvkù : 143

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Feb 23, 2018 11:01 pm

Kavárna

Musela jsem se nějak vypořádat se vším, co jsem "viděla." Míra poškození, zranění chcete-li, byla dosti velká a teď už jsem si nebyla moc jistá jestli to sama zvládnu. Věděla jsem, kde jsou moje hranice a řekla bych že jsem na ně právě narazila. Možná bude něco v knize ale tu jsem si sebou nevzala i když bych jí nikde neměla nechávat. Až po chvilce mi došlo, že na mě mluvil. Byla jsem trošku mimo, ale nebylo to nic hrozného. Zavrtěla jsem hlavou a s úsměvem se na něj podívala.
"Maličká únava, nic to není. Jen.. nemám pro tebe moc dobré zprávy. Budeme se muset ještě párkrát setkat, nevím kolikrát přesně. Ale mám i dobrou zprávu." Uculila jsem se. "Myslím že to půjde vyléčit." Ačkoliv to byla jen malá naděje, i to mi stačilo abych se dál snažila. Lahvičku, kterou jsem předtím hledala, jsem položila na stůl před něj. "Tohle si prosím vezmi. Denně stačí pár kapek. Je to čistě přírodní, žádné chemikálie.. jen trocha magie." Zazubila jsem se na něj.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Feb 23, 2018 11:19 pm

Kavárna
Chvilku trvalo, než zřejmě přišla na to, že na ni mluvil. Poslouchal ji a kývl přitom hlavou, avšak samozřejmě se neupnul k tomu, že to někdy půjde. Sklopil poté pohled k lahvičce, kterou před něj postavila. Několik chvil se na ni kritickým pohledem díval, než s těžko potlačitelným zašklebením zvedl hlavu a s tím i pohled. "Jsi jako můj doktor.." Zamručel nespokojeně, i když bylo pravdou, že se doktorům a nemocnici obecně vyhýbal od bouračky. Tedy, v podstatě od té doby, co jej propustili. V jedbu chvíli jím projel zprvu sotva znatelný třas a do duhovky se od zornice vlilo trochu barvy, která tam rozhodně neměla, co dělat. V duchu zaklel a snažil se narychlo vystavět hradby, přes které by se tygr nedostal. Nepřišlo mu to zrovna dvakrát vhod, ale nejvíce jej štvalo, že si nevšiml drobných signálů, které mu kočka celou dobu dávala, než se vzchopila natolik, aby se pokusila přebrat kontrolu a konečně si sehnat něco k jídlu.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Fri Feb 23, 2018 11:37 pm

Kavárna

Zas a znovu se tvářil.. otráveně? No, asi ano. Nejspíš nebyl zvyklí, že mu někdo říkal co má dělat a tak dále. Zbytečné se tím zabývat. "To je sice možné ale tohle ti pomůže. Opravdu pomůže." Zamumlala jsem. Ne, nelíbilo se mi že někdo ohrnoval nos nad mými výtvory. Stále mě to spoustu času i sil a on se šklebil. Fakt super. Měla jsem na jazyku jednu jedovatou poznámku ale rozmyslela jsem si to.
Danteho chování se najednou změnilo a já nevěděla o co jde. Chtěla jsem se ho na to zeptat ale to by byla ztráta času. Místo toho jsem chňapla po jeho ruce a dosti pevně ho držela. Opakovala jsem mu, ať zůstane v klidu, ale zároveň jsem nahlas neřekla ani slovo. Jo, výhoda čarodějky. Až po chvilce jsem si uvědomila, že mám tu čest poznat jeho zvířecí stránku, neboť se kočka snažila lidskou část potlačit. Nebylo by dobrý, kdyby se změnil. Nesmělo k tomu dojít. "Dante, jen buď v klidu. Nic se neděje." Trošičku jsem měla obavy na něj promluvit ale pokud to pomůže získat jeho pozornost, bude to fajn.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Fri Feb 23, 2018 11:53 pm

Kavárna
Rozhodně to, co řekl nemyslel nijak zle. Dokonce ani to, jak se tvářil, ale cokoli, co vypadalo jako mastička, prášek, či cokoli jiného prostě neměl moc rád. Ale teď se soustředil na něco jiného. Omluvit se může potom. Mluvila na něj. V podstatě jen opakovala dokolečka jednu frázi. Avšak, soustředil se na ni jen okrajově. Kdyby tygr převzal kontrolu, nemělo by to zrovna příjemné následky. Ve chvíli, kdy Satchel znovu promluvila, se na ni zadíval pár opravdu světle modrých, téměř až bílých očí. V podstatě však koukal přes ni. Kočka uvnitř opět zatlačila na zábrany a pomalu se tak propracovávala dovnitř. Kdyby byl nov, v této chvíli by už neměl nejmenší šanci tygra znovu uzavřít, což by mohlo znamenat smrt několila lidí, kteří za nic nemohou. Pomalu se mu však tygra dařilo uklidnit, což bylo v tomto okamžiku klíčové.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sat Feb 24, 2018 7:56 pm

Kavárna

Vypadal značně mimo a moje slova mu nejspíš ani trochu nepomohla. Měla jsem opravdu obavy z toho, že se něco pokazí a že se změní. Pokud by se to opravdu stalo, šlo by tady o život a nejen lidem. Když už se vše zdálo ztracené, začal získávat vládu nad kočkou. Lesk v jeho očích se změnil a pak se začal vytrácet. V tu chvíli jsem ho pustila a čekala, až se probere úplně. "Všechno dobrý?" Zeptala jsem se šeptem a zlehka naklonila hlavu na stranu. Lidé kolem si naštěstí ničeho nevšimli, a i nadále nás ignorovali.
Uvažovala jsem nad tím, že bych pak Danteho vzala sebou k Angie, protože tam bylo prozatím bezpečno a navíc bych ho měla pod dohledem. Jenže souhlasil by s tím vůbec?
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sat Feb 24, 2018 8:21 pm

Kavárna
Pustila jej a on se zhluboka nadechl, neb po celou dobu dech zadržoval. Na chvíli zavřel oči, které si následně promnul a pousmál se. "Ano. Promiň.. občas se mi to stává.." Omluvil se rovnou. "Nejhorší je to ve chvíli, kdy slyší někoho utíkat.. má pak potřebu ho.. ulovit." Dodal, přičemž se rozhlédl, ale vypadalo to, že o ně nikdo nejevil přílišný zájem, díky čemuž se mu dost ulevilo. "Možná jsem tě předtím měl prvotně varovat. Zamručel poté zamyšleně. Jo, to nejspíše udělat měl, ale myslel si, že se mu to zrovna dnes nestane. I když věděl, že má tygr jednoduše hlad.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sat Feb 24, 2018 9:01 pm

Kavárna

Ačkoliv jsem věděla, že bych to neměla dělat, nakoukla jsem mu do mysli abych zjistila, jestli je všechno v pořádku. Kromě menšího otřesu se zdálo, že je. Jeho omluva se mi zdála zbytečná, vždyť se nic nestalo. A i kdyby ano, vlastně by za to nemohl. "To je v pohodě. Nemusíš se omlouvat. Každý máme něco..." Víceméně to byla pravda, jen mě v tuto chvíli nenapadlo jaký problém mám já. Ale na tom ani moc nezáleželo. Šlo tu o něj, ne o mě. "Chceš nějak pomoct? Jakkoliv..." Měla jsem na mysli problém s kočkou, neboť ten se zraněním jsem už řešila.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sat Feb 24, 2018 9:15 pm

Kavárna
Zatvářil se zaraženě, když se jej zeptala, zda-li chce s něčím pomoct. "Eh.. ne, bude to v pohodě." Pravdou je, že by si měl nejspíše zajít na lov, což sice bylo komplikované, ale dalo se to zvládnout. Nejhorší na tom bylo, že kořist musela zůstat živá, dokud ji nezadávila kočka. Nakrájené kousky tygr sežral, ale když ulovil srnu a zabil ji, ani se jí nedotkl, byť měl sebevětší hlad. Nechápal to sice, ale předtím to nijak neřešil, i když by se mu samozřejmě mnohdy hodilo, ldyby tygr dokázal sežrat i mrtvé zvíře, které mu chytí. Byl tam také problém, že se kdykoli mohl proměnit a v podstatě už jen to, že běhal po lese a naháněl zvěř bylo více méně dost divné. Nikdy se tím netrápil a došlo mu to až při její otázce.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sat Feb 24, 2018 9:34 pm

Kavárna

Má nabídka ho překvapila, možná i šokovala. Nedokázala jsem to z jeho výrazu určit. Ale chápala jsem ho. Už takhle jsem mu příliš zasahovala do života a to jsme se téměř neznali. Budeme se muset scházet často, a to ani nebylo jisté jestli léčení zabere. A s kočkou si to prostě chtěl vyřešit sám. Tedy, vypadalo to tak. "Omlouvám se, že jsem tolik vlezlá. Myslím si, že je mým posláním pomáhat lidem i nadpřirozeným ale zapomínám na to, že někteří o to ani nestojí. Pokud se ti něco nelíbí, prostě to řekni." Zamumlala jsem a sklopila hlavu. Asi bych měla jít a nechat ho samotného, aby si mohl všechno pořádně promyslet. Jenže co když se tu něco stane až odejdu?
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sat Feb 24, 2018 9:49 pm

Kavárna
Naklonil hlavu ke straně. V tichosti poslouchal, co říká. Pak zavřel oči a chvíli přemýšlel o tom, co by měl říct a na co by si naopak měl dát pozor. "Nic se neděje.. a navíc, nejsi vlezlá. A chápu, že si myslíš, že je to tvým posláním, což možná skutečně je." Na několik chvil zmlkl, aby si promyslel další slova a náhodou jí byť jedním, špatně zvoleným, neublížil. "Ale.. na některé věci.. člověk pomoci nepotřebuje nebo o to nechce druhého žádat, neboť mu to přijde v podstatě zbytečné." Pokračoval pomalu a soustředěně ji přitom pozoroval. "A ne, že bych s tím občas nepotřeboval pomoct, ale už tak se to v téhle oblasti hemží lovci. V lese jsou kladeny nástrahy a nechci, aby se někomu cokoli stalo, když si srnu tygr dokáže najít sám." Doufal jen, že neřekl něco špatně, což by rozhodně nebylo schválně.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sat Feb 24, 2018 10:08 pm

Kavárna

Nevím z jakého důvodu, ale nikdy jsem o sobě nepochybovala tolik jako teď. Možná to bylo něčím, co bylo řečeno, nebo tím co se stalo. Těžko říct. "Spíš si jen snažím hrát na boha.. myslím si, že můžu všechny zachránit ale není to pravda. Přeci není na mě, rozhodovat za jiné." Co by mi na tohle řekla Angie? Určitě by nejprve udělala nějaký čaj a až poté by se to řešilo. Pousmála jsem se a nakrátko zavřela oči. "Právě proto, že je tu hodně lovců, by jsi neměl být sám. Když už nic jiného, měl by jsi zkusit najít jiného kočkodlaka, se kterým bys chodil na lov. Není to v lesích ani trochu bezpečné když jsi sám, no a ve dvou si alespoň kryjete záda."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 7:43 am

Kavárna
I když ji poslouchal, tentokrát se k tomu nijak nevyjádřil. Nemohl jí ríct, jestli má pravdu nebo ne a také jí nemohl diktovat, co si o tom má myslet. Sice pokud rozhodovala za jiné, pro ostatní to nemuselo být moc příjemné. Na druhou stranu jsou i tací, kteří u druhých takovéto chování vyhledávají a dělají ken to, co se jim řekne, neboť jsou na ostatních zcela závislí. "Chm.. v tom máš sice pravdu, ale.. to taky úplně nejde. Zvykl jsem si být sám a.. možná je to tak lepší. Uměním slepého tygra je totiž vyplašit zvěř nebo vůbec žádnou nenajít a aby díky tomu měli hlad i ostatní? To mi nepřijde správné." Vydechl a sklopil pohled. Řekl jen to, jal to sám cítil a teď bylo jen na ní, jestli se mu to bude snažit vymluvit nebo jej nechá být.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 12:53 pm

Kavárna

Proč jsem tu s ním řešila něco takového? Opravdu, nikomu koho jsem znala delší dobu jsem to neřekla a klukovi, kteréo jsem sotva potkala, jsem řekla všechno. Co to se mnou sakra je?
Každopádně, museli jsme nějak vyřešit tohle. On chtěl být za každou cenu sám ale to by ho velmi brzy stálo život. Proto jsem zkusila něco dalšího. "Co kdybych s tebou na lov šla já? Držela bych se stranou, abych ti nepřekážela ale hlídala bych okolí. Tím pádem bych tě v případě nebezpečí mohla varovat. Nestalo by se nic tobě a ani mě. Čekala jsem, že bude proti ale já si prostě chtěla stát za svým. Ráda bych respektovala jeho rozhodnutí ale nemohla jsem.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 1:10 pm

Kavárna
Přivřel oči a opřel se o opěradlo, když začala mluvit. Přišlo mu, že se snad doma nudí, když mu nabízí něco takového. Povzdechl si a zadíval se stranou, když si to promýšlel. Nakonec se Satchel zadíval do očí. "Jestli nemáš nic lepšího na práci, než hlídat tygra.." Vydechl pak s pokrčením ramen, neb dospěl k tomu, že si to asi jen tak vymluvit nenechá a bylo by opravdu zbytečné se s ní dohadovat. Podrbal se na zátylku a dál už mlčel, neb ji tímto způsobem mohl ublížit. Pokud by nad zvířetem ztratil kontrolu a ona byla poblíž.. nebylo by to příjemné ani pro jednoho. Avšak, i to se dalo zařídit.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 1:57 pm

Kavárna

Celkem dlouho se nemohl rozhodnout jestli mou nabídku přijme nebo ne. Dokonce se na mě ani nedíval, když nad tím přemýšlel. Jeho souhlas byl pro mě velkým překvapením a to co následovalo, mě docela šokovalo. Radost z toho, že jsem dosáhla svého netrvala dlouho. Jako blesk mou myslí projel velmi špatný pocit. Opravdu, opravdu špatný. Ne, neviděla jsem budoucnost ale spíš to bylo jakési tušení, že se stane něco zlého. A vzhledem k tomu, kdy jsem to cítila.. mohlo to znamenat, že se něco stane až budeme v lese? Je to hodně pravděpodobné ale tyhle pocity jsem nikdy dřív neměla. Otřásla jsem se a měla jsem chuť utéct pryč ale potlačila jsem to. Musela jsem se před Dantem tvářit, že je všechno v nejlepším pořádku. Nasadila jsem úsměv a koukla na něj. "Až budeš chtít vyrazit, řekni. Prozatím můžeme být schovaní tady. Lovci by do tohohle podniku asi nešli."
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 4:50 pm

Kavárna
Vypadalo to, že ji svým souhlasem překvapil. Všiml si toho, jak se otřásla, ale nezmiňoval se o tom. I díky kočce zaregistroval jisté drobné změny, kterých by si jinak nevšiml. "I tady už jsem je jednou potkal a od té doby jsem se tu neukázal hodně dlouho.." Broukl tiše a pousmál se. "Nespěcháš někam? Nerad bych tě totiž zdržoval." Stočil pak k Satchel pohled a naklonil hlavu ke straně. Pohled však zase celkem brzy sklopil. Někdy by rád lidem viděl do hlavy, aby věděl, co si myslí, ale.. někdy bylo lepší to prostě nevědět.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 6:20 pm

Kavárna

Ani nevím, proč mi bylo v přítomnosti tohole kluka tak příjemně. Téměř nic jsem o něm nevěděla, jen to co jsem potřebovala vědět kvůli léčení. Měla jsem nutkání se ho na cokoliv zeptat, ale nebylo to vhodné. Teď určitě ne.
Jeho poznámka ohledně lovců mě rozesmála. "Ale no tak! Já se snažím být alespoň trochu pozitivně naladěná a ty to takhle zazdíš." Koutkem oka jsem postřehla že se kdosi vytratil, takže nás tu bylo ještě méně. A otázkou bylo, jestli je to dobře či ne.
"Myslím že.. ne." Zazubila jsem se. "Chodím ven celkem často ale většinou jen proto, že hledám ty, kteří potřebují pomoc." Ač nerada, vyslechla jsem si jeho myšlenky. Bylo těžké se držet zpět, když je v podstatě vykřikoval do světa. "Není to žádná výhra. Šťourat se lidem v soukromí není hezký." Až příliš pozdě jsem si uvědomila, že jsem mu odpověděla na něco, co neřekl nahlas. No, stane se.
Dante Molenaar

Příspěvek pro Dante Molenaar za Sun Feb 25, 2018 6:41 pm

Kavárna
Pousmál se a dál ji poslouchal. "No dobře.. pokud ti to tedy nebude vadit.. rád bych se cestou za s zastavil doma pro poměrně důležitou věc." Oznámil tiše, avšak zanedlouho se zamračil. Chvíli Satchel pozoroval, než pokrčil rameny. "No.. nejspíše není." Samozřejmě mu přišlo zvláštní, že to navazovalo na jeho nevyřčená slova, ale nechtěl ji z ničeho podezřívat. A pokud se mu náhodou šťourala v hlavě doufal, že to bylo baposledy, neb tohle nebylo ani trochu příjemné. "I když.. na druhou stranu by to mohlo být výhodou při střetnutí s lovcem." Zamyslel se, tentokrát již nahlas a promnul si oči.
Satchel Bawden

Příspěvek pro Satchel Bawden za Sun Feb 25, 2018 6:57 pm

Kavárna

Kdyby nás někdo poslouchal, asi by se hodně divil tomu, o čem jsme mluvili. Protože to často postrádalo smysl. Mluvili jsme o jedné věci a najednou zase o jiné. Bylo to trochu.. chaotické. "Budu tě doprovázet při lovu, takže cokoliv si potřebuješ vyzvednout cestou na lov.. nemám s tím problém." Oznámila jsem klidně a usmála se. Nebyla žádná rekace na to, že jsem odpovídala na jeho myšlenky, což jsem nechápala. Předtím, kdy jsme se poznali byl dost proti, že jsem se mu šťourala v hlavě. Ale to co říkal mi dalo najevo, že si to moc dobře uvědomuje. Ale pokud to on nechal být, nechám to tak taky. "Máš pravdu, ale jen částečně. Víš, není to tak jednoduché, jak se zdá. Jistě, mohu nahlédnout do mysli lovce ale může to spíš uškodit než pomoct. Víš, když jsou ty pocity, myšlenky dost silné a intenzivní, může mě to na nějakou chvíli značně oslabit. Myslím to tak, že když bude napříkld cítit bolest a bude to hodně silné, srazí mě to na kolena, doslova. Je těžké přijmout cizí emoce..."

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Jun 22, 2018 1:34 am