Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 74

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 281

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Feb 14, 2018 10:20 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně, když se mu podívala do očí. "Chm.. dole je toho ještě dost. Takže teď drž. Bude to jen chvilka." Broukl zamyšleně. Ruku jí samozřejmě nepustil. I když se na injekci moc netvářila, stejně ji s velkou opatrností jehlu vpravil do ruky. "A pokud ti to pomůže, klidně se nechám píchnout od tebe." Injekce zrovna dvakrát v lásce neměl, ale dokázal to přežít. I když, ještě nikomu nedovolil, aby mu injekci vpravil, avšak pokud ji tím uklidní, byl ochotný to udělat. Ale i tak dokázal pochopit, proč to dělá, avšak staral se o druhé víve než o sebe již hodně dlouhou dobu a ona to jen tak něčím rozhodně nedokáže změnit.
Vickie Davello

Poèet pøíspìvkù : 23

Příspěvek pro Vickie Davello za Wed Feb 14, 2018 11:32 pm

Kavárna/Ulice

Otřásla se o něco více a seděla poslušně na židli, když někam odešel. Sklopila pohled a zavřela na chvíli oči. Byl taky fakt, že si ani nepamatuje, kdy naposledy jedla. Měla by něco jíst, ale... na jídlo nemá ani pomyšlení, proto je tak pohublá a slabounká. Teď v sobě měla hodně pití, ale jídlo žádné. Její žaludek začíná zlobit. Ignoruje jej, než se ozval bratrův hlas. Pomalu vstala a vydala se za ním ven, kdy se snaží ignorovat ty samé lidi v kavárně. Vyšla ven a zastavila kousek od něj. Zvedla k němu pohled. Naštěstí v téhle tmě nejdou vidět modřiny na obličeji z dneška, než utekla. Na bolest si celkem už zvykla díky tomu, čím si od malička prošla. Rozhodně o tom nerada mluví a neví, zda na to bude někdy připravena. Tím se chlubit nedá.. "A-ano.." zamumlala svou odpověď.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 228

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Thu Feb 15, 2018 11:44 am

Dům

"Dobře, ale nejsem malá. Vím, co to jsou injekce." trochu zaprotestovala, ale nic, co by ho mohlo urazit. Není ji přeci 5 let. I když měla takovou chuť stáhnout ruku k sobě, neudělala to. Raději se však koukala mu do očí, než na tu injekci, kterou jemně zabodl do ruky. Lehounce se otřásla, ale jinak se ani nepohnula, aby si akorát sobě neublížila. "Jo, dám ti ji. Na oplátku." pokývla slabě hlavou, než si povzdechla a uhnula pohledem někam mimo. Hodně nad vším přemýšlela, co bude s jejím životem, jakmile budou muset odejít z tohoto domu. Kde půjde?? Bude stále s ním?? Nebo se jejich cesty rozejdou?? To netuší.. Hlavně nikomu nechce překážet. Pokud by on chtěl, odešla by. Dlouho přemýšlela nad jedné otázce, než se nakonec nadechla, ale pohledem po něm nepřejela. "Co se vlastně stalo??.." optala se trochu váhavě. Sama si nebyla jistá, zda to chce vědět.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Feb 15, 2018 11:57 am

Dům
Hned, jak jí látku vpíchl, injekci vytáhl a povzdechl si. Ruku jí pustil, avšak zarazil se a sklopil k ní pohled, když se jej zeptala na to, co se stalo. Chvíli ji ještě pozoroval, než pohledem uhnul. Vypadalo to, že se k tomu nijak vyjadřovat nechce, neb prozatím mlčel. "No, totiž.." Začal váhavě, u čehož se podrbal na zátylku. "Jestli myslíš to, co se stalo ve chvíli, kdy tu byli lovci.. to nevím přesně, ale zřejmě ti tam kdosi vpíchl jakýsi sajrajt. A tobě díky tomu bylo v podstetě všechno ukradené. Dokonce i to, že tě skoro přejelo auto." Zamrmlal, i když si nebyl jistý, jestli chce slyšet zrovna tohle. "Soused byl tím, kdo jim to všechno naprášil." Dodal pak dost důležitou věc. Byl si jistý tím, že to byl on, neb jinak by tam jen tak nestál opřený o plot.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 228

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Thu Feb 15, 2018 1:52 pm

Dům

Trochu se ji ulevilo, že tu injekci má za sebou. Byla to hrůza, i když to netrvalo dlouho. Nemá ani trochu ráda injekce, ale kvůli nim nehodlala dělat nějaké scény kvůli tomu. Na to má svou hrdost a naučila se být silná. Skrývat bolest se nějak naučila od doby, kdy skončila sama a rodina ji vyhodila. To, co posouchala, se ji ani trochu nelíbilo. Čekala snad všechno, ale.. Tohle ne. Začala litovat, že se vůbec ptala. Sklopila pohled k zemi a.. Neřekla ani půl slova. Nevěděla, co by na to řekla, proto si vybrala variantu mlčení. Otočila se k němu zády a zase se přesunula k oknu. Nebylo to příjemné zjištění, ale.. Stalo se. Kdyby se neptala, nic by ji zřejmě neřekl. Začalo jí to všechno hlodat v hlavě a přemýšlí nad tím stále, i když nechce.. Pokouší se na to nemyslet. Byla by radši, kdyby ji o tom neřekl všechno..
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Feb 15, 2018 2:17 pm

Dům
Vrátil se k ní pohledem teprve poté, co se k němu otočila zády a vrátila se k oknu. Přemýšlel, jestli by měl ještě něco říct. "Nejspíše teď bude na nějaký čas klid, tak na to teď nemysli. To, co se stalo, už změnit nejde." Vydechl, než se na patě otočil a vyšel z pokoje. Došel zpátky do obýváku, kde vzal onu druhou menší krabici a následně sáhl po provázku, aby ji převázal a následně zašněroval. Trhnul sebou ve chvíli, kdy mu zazvonil telefon a s menším zaváháním hovor po chvíli přijal. Ozval se mužský hlas a byl mu přesdtaven pracovník firmy, lterou si vybral na stavbu. Vyřídil s ním to, co potřeboval a bez zbytečného prodlužování zavěsil. Přemýšlel, jestli udělal správně, když to Alex řekl, ale musel doufat v to, že se tím nebude moc zabývat.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 317

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Feb 15, 2018 6:36 pm

Úkryt

Okamžik váhal zda na mě má zaútočit, nakonec ale udělal co jsem po něm chtěl. Šel do toho dost bezhlavě. Snadno jsem jeho útok odklonil levou rukou. Stačilo ji zvednout ve správném úhlu a jeho paže se po ní téměř svezla. Ucouvl jsem o kousek dál a sledoval jej. "Zkus dát ruku více před hruď. Necháváš mi moc místa, na úder do hrudi a břicha." Upozornil jsem jej jakoby nic a čekal, zda to zkusí znovu.
Já mezitím dál sledoval jeho postoj a pak se podrbal na zátylku. "Případně ke mě stůj bokem. Kdybych tě chtěl shodit na zem, bude mi to dělat větší problémy, než když budeš stát čelem." Doufal jsem, že pochopí o čem mluvím a jak to myslím. Nebyl jsem dobrý učitel.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 262

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Feb 15, 2018 6:44 pm

Kraj města

Vylezli jsme ven. Já pohledem projel okolí. Nikde nikdo, bylo dost pozdě na to, aby se tu lidi pohybovali v takovém množství jako v poledne. I přesto jsem koukl na sestru. "Dej si kapuci a pojď." Řekl jsem jí a pak se rozešel. Šel jsem tou nejkratší cestou, přímo ke kraji města. Cestou jsme prošli kolem pár divných lidí, někteří měli divné kecy na mě, někteří se divně koukali po malé. Vždy si vysloužili nějaké to odřeknutí, či odfrknutí a pak se vzdálili.
Nakonec jsme tedy došli na kraj lesa. "Bydlím v chatě za lesem. Možná to půjde rychleji, když tě ponesu." Navrhl jsem jí a čekal, jak odpoví.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Thu Feb 15, 2018 7:43 pm

Kraj města

Nasadila si kapuci, jakmile jí to řekl, neboť.. se bojí. Bojí se, že když neuposlechne, dostane výprask. Takhle to měla vesměs vyryté do paměti. Jakákoliv maličkost stačila k tomu, aby byla zbita. Zvykla si na to.. bohužel. Pomalu se taktéž rozešla. Vždy si udržovala určitou vzdálenost, i když chodila spíše za ním. Byly zase z tepla pryč, takže ji brzy začala být zima. Na její poměry kráčeli moc dlouho. K tomu, když dnes nic nejedla a o spánku ani nemluvě. Už tak dnes běhala, takže její síla odchází celkem rychle. I přesto se snažila být silná, ale pochopitelně se necítila nejlépe. Všechno se ji začalo mlžit, díky tomu stavu nedokázala vnímat jeho hlas a kácela se k zemi. Rázem bylo černo a nevnímá vůbec nic, jelikož zkolabovala vyčerpáním. Nedostatek spánku a málo jídla, si vybralo svou daň.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Feb 15, 2018 8:28 pm

Úkryt

Nijak zvlášť jsem se nad útokem nerozmýšlel, díky čemuž stačilo Sebovi vynaložit minimum síly aby útok odklonil. Ačkoliv to tak možná nevypadalo, pozorně jsem poslouchal vše, co říkal. Po pravdě, kdybych si toho nevšímal, nikam bych se nedostal. Ale ne všechno jsem si vzal k srdci.
Měl bych málo prostoru, takže by byl útok vedený s menší silou. Proto bude lepší, když zrychlím a vzhledem k mé výšce pak nebude problém se stáhnout. Prozatím jsem ale udělal to, co řekl.
Ruku s nožem jsem dal více před sebe a zlehka se natočil na stranu.
Přikrčil jsem se a pousmál se. "Je to celkem sranda." Zamumlal jsem a znovu zkusil zaútočit. Byla pravda, že jsem měl lepší možnost útoku a zároveň by Seb musel vynaložit větší úsilí aby mě dostal.
Tím nechci říct, že jsem se během té chvilky něco naučil, to bude chtít o hodně víc času, ale věděl jsem, co mám dělat a to bylo hlavní.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Feb 15, 2018 11:58 pm

Kraj města -> Sebova chata

Pokračovali jsme dál. Tak nějak jsme se dobelhali na kraj města, kde jsem se jí zeptal, jestli ji nemám vzít. V tu chvíli jsem uslyšel ránu. Otočil jsem se na ni a viděl, jak leží na zemi. Vyděšeně jsem ji sledoval, pak jsem k ní rychle klekl. Dýchala, srdce bušilo, prostě jen spala. Dost jsem si oddechl. Vzal jsem ji do náručí a pak jsem se jednoduše rozeběhl. I takhle mi to trvalo poměrně dost dlouhou dobu, ale nakonec jsem ji donesl k mojí chatě. Byla drobounká, nedělalo mi problém si ji přidržovat jednou rukou a druhou odemknout a otevřít dveře.
Kašlal jsem na přezouvání, jen jsem ji odnesl k sobě do patra do ložnice a položil ji do postele. Bylo mi jasné, že potřebuje prostě chvíli klidu. Sundal jsem jí boty a nechal ji ležet.
Sám jsem se přesunul do přízemí.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Fri Feb 16, 2018 8:21 am

Kraj města/Sebova chata

Tohle rozhodně neplánovala. Nebylo ji nejlépe, což.. Ani neví, kdy ji bylo dobře. Bez jakýkoliv problému či protestů, ji mohl odnést jak chtěl, aniž by o tom věděla. Jak by dopadla, kdyby se tohle stalo bez bratrovi přítomnosti?? Byla by unesena a těžko říct, co by s ní bylo. Sama neví, jak dlouho byla mimo  neb se pomalinku začala probouzet. Svým rozmazaným pohledem zkoumala, kde je a co se vlastně stalo. Byla z toho všeho naprosto zmatená, ale neuniklo ji, že se venku pomalu rozednívá. Trhaně se nadechla, až po nějakém čase zaostřila. Neví, kde je. Nepoznávala to tu. Byla si hlavně jistá tím, že tohle není pasťák. Pomalu se posadila, i když se cítí dost slabě. Ani trochu si nechtěla připustit, že má hlad, natož aby si o jídlo, či cokoliv jiného sama řekla. Pohledem přejela i po svých ručkách, které byly stále schované, což je jedině dobře. Krom monoklu snad nejde vidět žádná rána. Všechny rány, modřiny, jizvy má pod oblečením, které ze sebe před někým rozhodně sundávat nebude.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Feb 16, 2018 10:28 am

Sebova chata

Nechal jsem ji u sebe spát v posteli, zamkl jsem do sklepa a klíče pověsil na svůj svazek, který jsem nosil při sobě. Byl jsem vzhůru ještě poměrně dlouho, než jsem vytuhnul na gauči u zapnuté televize. Nohy jsem měl hozené přes opěrku na ruce, zády jsem byl do místnosti a byl jsem částečně stočený do klubíčka.
Televize byla pořád zapnutá, hrála v ní nějaká stupidní telenovela a já začínal otevírat oči. Pomalu jsem mžoural a nějakou chvíli tupě zíral na obrazovku, než jsem se pořádně probudil. Promnul jsem si oči a pak se převalil na záda. Okamžik mi trvalo než jsem si uvědomil, že tu spím, protože u mě v ložnici spí moje sestra. Moc jsem nad tím neváhal. Ona byla člověk, a určitě bude mít hlad..měl bych jí udělat něco k jídlu.
Zvedl jsem se a přesunul se do kuchyňky. Ta byla propojená s obývákem. Otevřel jsem málem prázdnou lednici a pak vytáhl pár věcí. Nějaké ovoce, jogurt, máslo.. Nakonec jsem jí namazal dva chleby s máslem a medem, na talíř k tomu nakrájel jablko a vedle talíře jí nechal ležet jogurt se lžičkou. Pak jsem se pomalu rozešel po schodech k ní nahoru.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Feb 16, 2018 11:00 am

Úkryt

Sledoval jsem jej, očividně si moji radu vzal k srdci. Pousmál jsem se nad tím. Když oznámil, že je to celkem sranda, musel jsem se ušklíbnout. "Jo, když to není doopravdy, je to prdel vždycky." Uchechtl jsem se. Sledoval jsem jeho útok. Bylo to silnější a měl větší stabilitu. Takže jsem mu chytil ruku a táhl směrem proti sobě, abych jej vyvedl z rovnováhy a shodil ho na zem. Když se mi to podařilo, tak jsem se proti němu otočil. "To bylo fajn. Ale..s tímhle bys měl taky umět počítat." Zakřenil jsem se na něho a natáhl k němu ruku, abych mu pomohl na nohy. Zajímalo mě, jestli něco nezkusí teď. Mohl mě zkusit bodnout do břicha, případně shodit na zem. Uvidíme zda to zkusí.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Fri Feb 16, 2018 11:15 am

Sebova chata

Trhaně se nadechla a znovu se pořádně porozhlédla. Ruku si přiložila na bříško ve chvíli, kdy hlasitě zakručelo a žádalo tím o jídlo. Sama neví, kdy naposledy jedla, i když si namlouvala, že jídlo vůbec nepotřebuje. Opak byl pravdou. Něco by sníst měla. Už tak je dost pohublá a hladová. Nohy si dala blíž k hrudi a ručkama je objala. Chvěla se, neb netušila, co ji tu bude čekat. Neznala bratra a vždy.. se obávala nejhoršího. Je to všechno pro ni opravdu těžké. Nikdo ji nikdy neměl rád, natož aby se o ni hezky staral. Momentálně se nehodlala hnout, natož utéct pryč. Zase by nedošla daleko a na druhou stranu.. Bratr ji ještě nic špatného neudělal. Zavřela na chvíli oči, aby se zkusila uklidnit. Nic jednoduchého to nebylo. Tohle prostředí neznala, i když cítila stejnou vůni, jako z bratrovi mikiny. Pravdou bylo, že ji hodně připomínala Gabovou vůni. Ano, chyběl ji, ale.. To co ji udělal mu nikdy neodpustí.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Fri Feb 16, 2018 11:21 am

Úkryt

Bylo fajn zaměřit pozornost na něco jiného, než na současnou situaci. Celkem příjemný odreagování spojené s menším učením mi dost pomáhalo. Sebova rada mi dost pomohla ale i on toho využil a během okamžiku mě dostal na zem. Heh, tohle jsem fakt nečekal. "Příště si dám větší pozor." Ušklíbl jsem se a přehodil si nůž do druhé ruky. Kvůli bolesti v zápěstí jsem ho nemohl držet moc pevně ale v tuhle chvíli to postačí. Chtěl jsem něco zkusit ale nebyl jsem si moc jistý jestli to má vůbec šanci na úspěch. A navíc bych nad tím neměl tolik přemýšlet, protože být tohle normální boj, jsem už dávno mrtvej. Chytl jsem se jeho ruky a zároveň se ohnal nožíkem po jeho boku. A jelikož jsem věděl, že bude muset ustoupit, nastavil jsem mu nohu. Byl to spíš takový výkřik do tmy než pořádně promyšlená věc ale co už. Zjistil jsem totiž, že pokud budu moc přemýšlet, je větší pravděpodobost že ztratím odvahu to vůbec udělat.. a kdyby se mě někdo snažil zabít a já se bál.. no, jak by to asi dopadlo?
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Feb 16, 2018 12:04 pm

Úkryt

Jen jsem tak koukal, jak se válí na zemi a uculoval jsem se. "To bude fajn." Přitakal jsem. Natáhl jsem k němu ruku a nechal jej, aby se chytil. Čekal jsem, že na mě zkusí zaútočit. Nečekal jsem ale nožku, kterou mi nastavil. Takže jsem se pokusil vyhnou jeho útoku na moje břicho a při couvnutí jsem ucítil tlak na kotníku, který měl za důsledek můj přepad na záda. Přitom jsem se praštil do temene. Inu nevadí. Chytil jsem se za temeno a přes přimhouřené oči se na něho koukl. "Dobré." Mroukl jsem k němu uznale, ignorujíc tepavou bolest v temeni. Pak jsem vyskočil na nohy.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Fri Feb 16, 2018 8:02 pm

Úkryt

Stalo se tak nějak to, co jsem čekal. Seb věděl, že se o něco pokusím, takže byl můj útok bezvýzamný.. tedy ne tak úplně. Nečekal, že mu nastavím nohu. Byl jsem hodně překvapený, že to vyšlo a taky jsem se cítil blbě. Vlastně jsem cítil spíš lítost a nejistotu. "Jsi v pořádku?" Zeptal jsem se šeptem a sledoval ho. Měl jsem výčitky a to jsem mu víceméně nic neudělal. "Sebe, nejsem si jistý jestli na to vůbec mám. Víš, už jen představa, že někomu něco udělám.. že budu mít na rukou krev někoho jiného.." Zavrtěl jsem hlavou a ustoupil. Koukal jsem na nožík v ruce a nevěděl, jestli mám dál něco zkoušet nebo to vzdát.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Feb 17, 2018 9:56 pm

Úkryt

Viděl jsem, že se upřímně bál, jestli jsem v pořádku. Ta rána do hlavy bolela, ale bylo to minimum oproti tomu, jak mi bylo předtím. Nad jeho dotazem jsem se musel pousmát. "Ovšem, je mi fajn." Odpověděl jsem klidně a uculil se na něho.
Další slova mě donutila povzdechnout. "Nehodlám tě do toho nutit, byl to tvůj návrh. Myslím si, že v tvém zájmu by bylo dobré se tohle naučit..a pokud oni zaútočí jako první, je to jakoby jsi nikoho nezabil. Je to sebeobrana..pokud neuděláš nic, zabijí tě oni..proč by ses nebránil?" Koukal jsem na něho a pomalu se přesunul blíže. Natáhl jsem k němu ruku a chytil jeho zápěstí. Přitom jsem si přiložil špičku nožíku na břicho. "Stačí zatlačit..ani nevíš jak moc je to jednoduché.." Pousmál jsem se na něho. Pak jej nechal být a pustil mu ruce. "Jestli se na to budeš cítit, tak si prostě jenom řekni." Pokrčil jsem rameny.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sat Feb 17, 2018 11:16 pm

Úkryt

I když mi potvrdil, že mu je dobře, stejně to nic nezměnilo. Nerad jsem mu ubližoval, i když to byla tak malá rána. "Budou mi chtít ublížit.. ale pořád to budou lidé.. a jejich zabití nebude správné." Měl jsem na to jiný názor ale na druhou stranu, pokud by chtěli ublížit Sebovi, asi bych neměl na vybranou. Nevěděl jsem, co je a co není správné, moje názory se během vteřiny změnili.. musel jsem se ještě hodně učit, a to i o životě. Prostě, svět kolem jsem viděl ještě dětskýma očima, či jak to říct.
Sledoval jsem Seba a lehce sebou cukl, když mě chytl za zápěstí. Pro něj to asi bylo jednoduché ale pro mě ne. Alespoň prozatím. Zavrtěl jsem hlavou a přitiskl si nožík na vnitřní stranu zápěstí. "Když dokážu ublížit sobě, můžu ublížit i ostatním." Zašeptal jsem a škubl rukou. Zalapal jsem po dechu a upustil nožík na zem. Okamžitě mi na ruce naběhla rudá čára a na zem dopadly první kapky krve.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Feb 19, 2018 3:05 pm