Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

First topic message reminder :

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Kira Warkin

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Feb 13, 2018 8:09 pm

Úkryt

Přes to všechno jsem si pořádně neuvědomoval, že se svět netočí jen kolem mě, a že i Seb má starosti. Ve chvíli co mi to došlo, a že to nějaká chvíle byla jsem se cítil blbě. Vůči němu jsem poprvé pocítil lítost. Měl na krku mě a ty dva, navíc byl zraněný.. to asi nebylo zrovna dvakrát ideální.
Sebova slova byla vlastně pravdivá. Dlouho jsem se nesetkal s nikým kdo by se o mě více staral, nebo mi chtěl pomoct. "Asi máš pravdu. Ale mám pocit, že se nikdy lidi kolem mě nestarali o mé bezpečí. To až ty." Zamumlal jsem a usmál se na něj. "Jsi první kdo se o mě tolik stará a kdo mě chrání." Jemu to tak možná nepřišlo, ale byla to pravda. "Nezáleží na tom, co bylo.. prostě se to stalo a vrátit se to nedá. Nemám ti za zlý co se stalo." Možná jsem zněl dětinsky ale já se toho musel ještě hodně naučit a doufal jsem, že mě Seb v nejbližší době nevyhodí a že mi bude pomáhat. Stejně tak i já se budu snažit pomáhat jemu. "Sebe.. byl by jsi ochotný mi pomoct a naučil mě alespoň s nožem? Nebo i zbraní? Když už tu budu, rád bych byl nějak užitečný.. Přeci jen, kdyby sem přišli třeba lovci, bude se hodit každá pomocná ruka ne?"
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Feb 13, 2018 8:26 pm

Úkryt

I nadále jsem ležel. Pochopil jsem, že problémy nemohou prostě jenom tak odplout a tak jsem se přestal snažit na to nemyslet. Koukl jsem na Kiru a poslouchal jej dál. Uznal, že mám asi pravdu. Trochu jsem se usmál a nějak moc to nekomentoval. Vlastně vůbec nijak. Jen jsem se usmál, tím to haslo. Nevěděl jsem co mu říct a nechtěl jsem to nějak více rozvádět.
Opět jsem položil hlavu a přivřel oči. Znovu promluvil, což jsem v klidu vyslechl. Z nějakého důvodu mi přišla představa Kiry s nožem vtipná. "Nemám nejmenší problém.." Odpověděl jsem. "Ale dej mi pár hodin ať se aspoň úplně uzdravím." Dodal jsem ještě.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Feb 13, 2018 8:42 pm

Úkryt

Vypadalo to, že je opravdu unavený, což jsem chápal. Jeho rány nebyli ani zdaleka uzdravené. Víceméně mi neodpovídal, jen se na mě tu a tam koukl, nebo se usmál. Asi bych měl na chvíli někam zmizet aby si mohl odpočinout. Ale kam? Mimo tenhle pokoj to pro mě bylo o krk, a venku? Asi bych přitáhl nechtěnou pozornost.
Překvapení přišlo v jeho souhlasu. On byl opravdu ochotný mě učit? "Samozřejmě, nemyslel jsem teď hned, po pravdě se na to ani já necítím. Já jen.. abych nebyl tak lehkej terč." Ušklíbl jsem se. "Chceš mít klid? Mám odejít aby sis odpočinul? Nebo chceš něco přinést?" Moc otázek najednou, ale jen jsem chtěl vědět, jestli je v pohodě nebo něco nepotřebuje. Už jsem nebyl vyplašenej jak králík, místo toho jsem mlel pátý přes devátý a spíš mu tím přitížil. Fakt skvělý. Takhle mě brzo přetáhne po hlavě aby měl klid. "Omlouvám se, zalezu si někam do kouta a budu ticho."
Vickie Davello

Poèet pøíspìvkù : 42

Příspěvek pro Vickie Davello za Tue Feb 13, 2018 8:53 pm

Kavárna

Celá tato situace je pro ni... opravdu složitá a těžká. Chvěla se a nával jeho otázek, které se vraceli k její minulosti, ji zrovna v tom nepomáhal. Vzpomínky přicházely rychle jako lavina. Co mu má v takovém stavu říct?? Ztěžka se drží, aby se nezhroutila nebo nerozbrečela. Její psychika je hodně křehká, ale ona za to nemůže. Srdce ji bušilo rychleji a mnula si své malé ručky, neb nedokázala zůstat klidná. Dlouho mlčela a neodpovídala, jelikož ani neví, jak začít. Oči na nějaký okamžik zavřela, neboť se ji do nich hrnou slzy, které se snaží potlačit a ukrýt hluboko v sobě. Není zvyklá, že se o ní někdo zajímá.. Trhaně se nadechla, ale pohled k němu nezvedla. Stále si v hlavě dávala dohromady, co by mu dokázala říct. "J-já... utekla z... diagnostického ústavu..." odpověděla opravdu tichounce po dlouhém mlčení s chvějicím se hlasem. Pasťák rozhodně není jejím domovem. Nemá domov. Nikde se necítí příjemně.. Nedivila by se, kdyby se na ni vykašlal. Kdo by se o takové dítě chtěl starat?? Nebude schopna mu hned povědět všechno. Jako malá tomu částečně nerozumí.. Samozřejmou věc bere jinak, než ostatní. Všechno vnímá jinak..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Feb 13, 2018 9:04 pm

Úkryt

Snažil jsem se jej vnímat, ale nějak se i začali zavírat oči. Ještě jsem slyšel, jak něco mručím ve snaze odpovědět. Pak tma a pak se mi zdálo, že sedím, a že mu normálně odpovídám. Přitom jsem jen ležel a spal. Je legrační co si mozek vymyslí jen aby jste zůstali spát. Co mi říkali jiní, stává se jim to spíše s budíkem. Mozek si usmyslí, že jsme budík vypnuli a tak ho můžeme ignorovat. Nebo ho opravdu vypneme a mozek si vymýšlí, že jsme se koukali na mobil kolik je hodin, a že ještě máme času dost. Přitom už jsme dávno měli být na místě.
Nakonec jsem tedy vytuhnul na posteli v té nepříjemné poloze. Nohy na zemi, zbytek těla položený na matraci. S trikem vyhrnutým trochu nad ránu na břiše, a s ranou na lokti rozšklebenou do prostoru. Kdyby mě tu někdo našel, asi by si myslel, že jsem mrtvola. Svým způsobem by se zas tolik nemýlil.
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 287

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Feb 13, 2018 9:13 pm

Kavárna

Sledoval jsem ji a pak se na okamžik odvrátil. Zabrousil jsem pohledem po místnosti a pak zase k ní. Čekal jsem toho hodně, ale to co řekla ne. "..cože?" Promluvil jsem nakonec nechápavě a nespouštěl z ní oči, ani když se ukázala servírka. Se sladkýma řečičkama se točila jak kolem mě tak kolem mojí sestry. Neodpověděl jsem jí a jen jí posunkem ruky naznačil, že ji tam teď opravdu nechci. "Napij se.." Pobídl jsem ji a pak jsem se rozhodl. Z nějakého důvodu mi bylo jedno odkud utekla, jen jsem ji prostě..nechtěl ztratit. Pokud to opravdu byla moje sestra, znamenalo to, že mám konečně někoho z rodiny. Konečně někoho, kdo je mojí krve. Jediné co mě zajímalo, bylo to, že by ji mohli odvést pryč. "Hele..dopijeme to a půjdeme pryč.. vezmu tě k sobě, co ty na to?" Snažil jsem se ji uklidnit. Ústav vysvětloval dost věcí kolem jejího chování. Tedy, ne tak úplně. Nečekal bych,že v pasťáku bude někdo takhle plachý. "Všechno mi povíš pak v klidu..mimo tolik lidí. Nebo nepovíš..mno, bude jen na tobě jak budeš chtít, dobře..?" Koukal jsem na ni tázavě.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Feb 13, 2018 9:32 pm

Úkryt

Myslel jsem, že mě poslouchá, a to i když měl zavřený oči. No, to že usnul mi došlo až po chvíli. Nedivil jsem se mu, přeci jen ty rány byli ošklivý a on potřeboval odpočívat. Slezl jsem z postele a chvilku přemýšlel co teď. Nakonec jsem se zaměři nejdřív na Seba. Vcelku bez problémů jsem ho dostal na postel a přikryl ho dekou. Kdybych mohl, dal bych mu tolik krve, aby se mu zatáhly rány, jenže to by mě asi stálo život. No každopádně, on by to tak jako tak nepřijal, takže bylo zbytečný nad tím přemýšlet.
Od Seba jsem se přemístil k zrcadlu a sundal si obvaz, kterým jsem měl překrytou ránu na hlavě. Nevypadalo to hezky ale nekrvácelo to, což bylo fajn. Zlehka jsem přejel prsty přes ránu a zasyčel. Bude trvat celkem dlouho, než mi tam zůstane jen jizva a hlavně jsem nesměl zapomínat na to, že si musím dávat sakra velký pozor, protože se můžu opravdu snadno zranit. Zkontroloval jsem si i ranky na zápěstí, ale to bylo o něco horší. Kolem ranek jsem měl modřinu a zápěstí mě celkem bolelo. No nevadí, ruku jsem si opět obvázal, protože to tak bude lepší.
Zalezl jsem si do kouta, odkus jsem měl dobrý výhled na dveře i na Seba. Přitáhl jsem si kolena pod bradu a objal si je rukama.
Měl bych si najít něco, čím se zabavit, pokud tu budu trávit většinu svého času. Ale co? Po pravdě, na jednu stranu jsem si připadal jak ve vězení ale neměl jsem v plánu to někd říct nahlas. Mohl jsem být rád, že jsem v bezpečí. Tedy, bylo by fajn kdyby tu nebyla taková zima ale to už bych chtěl moc velký luxus.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Tue Feb 13, 2018 11:10 pm

Kavárna

Proč je tak těžké v sobě zase všechno zadusit?? Možná je to proto, že je toho na ni už moc.. přespříliš. Třásla se čím dál více a nedokázala s tím nic udělat. Svá slova nechtěla opakovat, proto mlčela. Nebylo to něco, čím by se chtěl člověk chlubit. Rukávem jeho mikiny si promnula očka a pozorovala svůj hrnek, který ji byl donesen. na jeho pobídnutí, aby si napila pokývla mírně hlavou. Třesoucíma ručkama jej opatrně vzala do rukou přes rukávy a opatrně se napila. Vždycky horkou čokoládu chtěla zkusit. Nikdy neměla onu možnost, až do teď. Chutnala ji, o tom žádná. Odvážila k němu zvednout pohled ve chvíli, kdy opět promluvil. "D-dobře..." šeptla a znovu upila čokolády. O tom, co s ní bude... jí na jednu stranu už nezajímá.. pokud umře, tak umře. Hlavně aby nebyla v pasťáku mezi nimi, kde ji neustále ubližují. Bijou. Deptají. Ničí. Stačí zase málo, aby ji tohle dohnalo k dalšímu pokusu o zabití se.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Feb 13, 2018 11:32 pm

Kavárna

Sledoval jsem jak se třese. Nelíbilo se mi to a upřímně jsem o ni měl strach. Přemýšlel jsem jak nás tam dostanu. Chata byla daleko já vždy chodil pěšky. Mohl bych ji tam odnést. Je to dítě, asi by si ani nevšimla, že běžím trochu moc rychle.
Pomalu se napila. Já ji okamžik sledoval a pak jsem chytil hrnek s kávou a jednoduše to do sebe kopl. Chtěl jsem zmizet co nejdříve aby se nemusela zbytečně stresovat. Ale nebyl jsem si jistý, co budu dělat až ji dostanu k sobě domů. Určitě bych měl zamknout do sklepa. Nemusela by vidět moji úplňkovou 'ložnici'. Možná by ji to trochu vyděsilo.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Feb 13, 2018 11:48 pm

Úkryt

Na tvrdo jsem usnul. A to, že se mnou Kira nějak mlel mě neprobralo. Bylo mi to úplně jedno. Prostě jsem chtěl jenom spát. Spal jsem nějakou tu chvíli, než jsem se probudil. Mohlo to být něco kolem hodinky, dvou..? A pak? Pomalu jsem rozlepil oči a pak jsem se rozhlédl. Tiše jsem si zívl a pak se posadil. Promnul jsem si oči a zjistil jsem, že ležím na posteli jakoby se nic nedělo. Zmateně jsem zamrkal a pak jsem se podíval, co se děje kolem. Moc jsem nevnímal. Ale cítil jsem, že mě rány bolí o mnoho méně. Zvedl jsem se a rány zkontroloval. Byli pryč. Únava tomu hodně bránila, ale spánek? Hned to bylo lepší.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Feb 14, 2018 9:14 am

Úkryt

Bez hnutí jsem seděl na ledové zemi a koukal kolem sebe, kdyby se náhodou něco dělo. Seb už nějakou dobu spal a kolem bylo ticho jako v hrobě. Heh, hezký přirovnání.
Opřel jsem se o zeď a zavřel oči. Tepající bolest hlavy jsem připisoval nervům, což byla vlastně pravda. Nevěděli jsme co se bude dít, lovci skoro vyřídili Seba a bůh ví co venku prováděli. Z toho by člověk zešílel, kdyby na to myslel o něco déle. Po nějaké době se ozval šramot, a když jsem otevřel oči, zjistil jsem že se Seb vzbudil. Prozatím jsem ale mlčel, nerad bych ho hned po probuzení otravoval. A stejně se mi zdál nějak zmatený, ale to asi bude tím, že teď vstával. Chtěl jsem se zvednout a jít k němu, ale zase jsem se dostal k tomu, že bych ho rušil. Proto jsem i nadále zůstal v koutě a čekal, až se Seb trochu rozkouká.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Feb 14, 2018 7:53 pm

Úkryt

Okamžik mi trvalo než jsem začal vnímat okolí. Byl bych ještě spal, ale nechtělo se mi ležet. Měl jsem pocit, že bych měl zase kouknout po těch třech.
Promnul jsem si oči a zbavil se ospalků. Pak jsem se nadechl a pohled zaměřil na Kiru, který seděl na podlaze. Nechápavě jsem naklonil hlavu ke straně a malou chvíli jej pozoroval. Pak jsem se zvedl a pořádně se protáhl. Bylo fajn cítit jak všechno povoluje.
Poté jsem se už jen rozešel směrem k němu a okamžik zůstal tak dva metry od něho stát. Byl jsem částečně i na cestě pryč. "Nah..promiň, že jsem usnul.." Zamručel jsem a pak se koukl ke dveřím. "Kouknu na ty dva a vrátím se. Chtěl jsi zkusit něco s tím nožem." Uculil jsem se trochu.
Pak jsem se rozešel ke dveřím.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Feb 14, 2018 8:27 pm

Úkryt

Seb začal vnímat okolí celkem rychle a tak zvláštně se na mě nějakou dobu díval. Chtěl jsem se zeptat, jestli se něco děje ale nechal jsem to být. Někdy je lepší se nevyptávat a prostě to neřešit.
Nechápal jsem, proč se omlouval, když si potřeboval odpočinout. "Neomlouvej se, jsem rád že je ti líp." Pousmál jsem se a pomalu se zvedl. "Nespěchám na to. Pokud si chceš něco zařídit tak klidně můžeš. Nějak se zabavím..." Zamumlal jsem a stejně jako před pár hodinama, jsem se přemístil k zrcadlu. Ta rána na hlavě se mi moc nelíbila a bude z toho pěkná jizva, ale můžu to schovat pod vlasy, tak alespoň něco pozitivního. Měl jsem trochu obavy z toho, kdybych se náhodou dostal mezi lidi.. nevypadal jsem moc dobře. Kruhy pod očima, byl jsem bledej jak stěna a všechny ty odřeniny a modřiny.. pak ta rána. Heh, ještě si budou myslet že mě někdo zmlátil. Takže jsem měl několik úkolů. A hlavní bylo to, abych se dokázal bránit a abych se dal dokupy.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Feb 14, 2018 8:42 pm

Úkryt

Jen jsem na jeho odpověď kývl a pak jsem zmizel. Trish spala a Nicky byl v koutě za dílnou, seděl pod oknem a četl si. Nechal jsem je oba být a pak jsem pomalu šel nahoru za ním. Cestou jsem se ještě stavil pro drobnou kudlu, která tu byla a o které jsem tak nějak věděl. Došel jsem za ním, akorát když si prohlížel ránu na hlavě. "Moc bych se v tom nerýpal." Zamrmlal jsem na něho a pak k němu natáhl ruku s nožem. Čekal jsem než si ji vezme. "Co chceš naučit? Já sám používám ruce, když se bráním..takže nevím co bych tě mohl naučit. Ale možná bude fajn vědět jak se dá proti noži bránit. Abys věděl jak se vyhnout bloku protivníka a trefit ho." Přemýšlel jsem nahlas a pak jsem se nedbale postavil proti němu. "Tak. Můžeme?" Zakřenil jsem se na něho.
Vickie Davello

Příspěvek pro Vickie Davello za Wed Feb 14, 2018 8:58 pm

Kavárna

Nemohla si pomoct. Uklidnit se byla jedna z věcí, která ji opravdu nešla. Neví, co je to bezpečí.. aspoň od doby, co ji bratr nechal samou s rodinou. Trhaně se nadechla a pomalinku popíjela. Přeci jen čokoláda byla moc horká. Tak, jak on vypil kávu, by nedokázala vypít čokoládu. Byla už ticho, neb neměla potřebu mluvit. Dalo by se říct, že za dnešek toho napovídala více, než za celý měsíc. Pohled zabodla do hrnku a takřka se ani nehnula. Třásla se stále. Obávala se toho, co s ní bude. Ani budoucnost neviděla růžovou, ale s tím nic nenadělá.. Nic hezkého nikdy nezažila, takže taktéž neví, co to je štěstí, radost, smích... Po nějaké době přeci jen čokoládu dopila a odložila hrnek na stůl třesoucími se ručkami.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Feb 14, 2018 9:01 pm

Úkryt

Nevěděl jsem, kdy Seb zmizel, ani jestli slyšel všechno co jsem říkal. Vrátil se ve chvíli, co jsem si prohlížel ránu. Otočil jsem se k němu a koukl na nožík v jeho ruce. Zamrkal jsem a poslouchal ho. Seb se mohl bránit i beze zbraně, protože oproti lidem měl výhodu ale já? Stačí silnější rána a mám dost. Nechtěl jsem, aby věděl že se bojím. Nevím proč mě to napadlo a jestli to vůbec k něčemu bude. Navíc jsem nevěděl, jestli už je Seb opravdu v pořádku. Nakrátko jsem zavřel oči a zhluboka se nadechl. Jen to zkusím, a když mi to nepůjde, nechám to být protože bych si mohl akorát ublížit.
Jasně, myslel jsem hned na to nejhorší ale jinak jsem to neuměl. "Asi jo..." Odpověděl jsem šeptem. Nebyl jsem si moc jistý co se teď bude dít, ale neměl jsem z toho dobrý pocit.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Feb 14, 2018 9:09 pm

Kavárna -> Ulice

Sledoval jsem jak se snaží dopít čokoládu. Pomalu ale jistě ji do sebe nasoukala a když jsem to viděl, šel jsem k dívce, abych zaplatil. Když jsem viděl jak se chvěla, nechtěl jsem aby tam musela být zbytečně dlouho. Hodil jsem jí bankovku a pak jsem se otočil k sestře. Obsluze jsem zbytek z peněz nechal. Pak jsem jednoduše došel k sestře. "Tak dobře, půjdeme." Řekl jsem a koukl ke dveřím, ke kterým jsem se poté rozešel. Po chvíli jsem stál na chodníku. Venku bylo pořád poměrně chladno.
Nasál jsem vzduch a pak vydechl. Vznášel se tu pach aut, cigaret, a bylo cítit vlhko. Mělo pršet? Hm.
"Tak..můžeme vyrazit?" Koukl jsem se na ni a snažil se ji povzbudit úsměvem.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Feb 14, 2018 9:15 pm

Úkryt

Nad jeho odpovědí jsem se v duchu pousmál. Bál se. "Není čeho se bát. Budu tě šetřit a jen tak mě nezraníš..snad." Uchechtl jsem se a pak se nadechl. Vzal jsem mu ruku a do ní mu vtiskl malý nožík. "Fajn, tak pojď. Zaútoč na mě." Vyzval jsem jej a sám zůstával stát na místě. Možná u to bude připadat opravdu trapné, ale o nic nešlo. Já jsem se mu posmívat nehodlal. Věděl jsem, že není zvyklý něco takového dělat, a to, že tohle není skutečná situace, ale jen 'hra' mu na tom, že se nemá proč stydět moc nepomáhalo.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Feb 14, 2018 9:37 pm

Úkryt

Kdy jsem byl naposledy tolik nervózní? Nevzpomínal jsem si. Většinou jsem se spíš bál, na nervozitu nebyl čas. Jeho slova mi zrovna dvakrát nepomohla a na odpoveď jsem se už nezmohl. Chvilku jsem sledoval nožík, který mi dal do ruky a přemýšlel, jestli by nebylo lepší utéct.. jenže toho už bylo dost. Pevně jsem sevřel nožík a s přivřenýma očima se podíval na Seba. Už bylo dost útěků, dost toho neustálýho strachu.. prostě to musí skončit. Přikrčil jsem se, a pak se po Sebovi vztekle ohnal. Nevím, kde se to ve mě vzalo ale v tuhle chvíli se to docela hodilo. Nehlídal jsem, jestli mu nemohu ublížit.. prostě jsem musel dostat "nepřítele" ze hry. Bolelo mě zápěstí ale v tuhle chvíli jsem to dokázal ignorovat.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 231

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Feb 14, 2018 9:56 pm

Dům

Zhluboka nasála chladný vzduch se zavřenýma očima. V tomto momentě si užívala ten klid. Klid bez někoho, kdo by se ji pokusil nějak zabít. Už jí to přišlo.. otravné?? Asi nikdy nepochopí myšlení lovců. Místo toho, aby se s nadpřirozenými smířili, je chtěljí zabít a... o pokusech raději ani nepomýšlí. Uslyšela i zaklepání, ale díky tomu, že věděla, o koho jde, se neotočila. Neměla k tomu jediný důvod. Na jeho slova pokývla hlavou. Třeba to dodrží.. uvidí se. Nutit jej do ničeho nechce a ani nebude. Otočila se na něj ve chvíli, kdy ji vzal za ruku, snažíc se necuknout. Nelíbila se ji oná věc, kterou drží v ruce. "Mám pocit, že ji potřebuješ víc.." odpověděla mu. Ať už si o ní myslel cokoliv, slepá rozhodně nebyla. Koukala mu do očí doufajíc, že jej přesvědčí.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:58 am