Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 09, 2018 10:55 pm

Úkryt

Už jsem se měl k odchodu, i tak jsem položil otázku. Čekal jsem nějakou jinou, i tak jsem se otočil, abych mu odpověděl. "Je to čistě na tobě. Mě tu nevadíš a já jsem ten, kdo tu rozhoduje." Odpověděl jsem mu a pak jsem se nadechl. Nakonec jsem si zase sedl na židli. "Nechce se ti spát?" Naklonil jsem hlavu na stranu. Pohled jsem striktně držel na jeho očích, nedíval jsem se nikam jinam.
"Kolik ti vlastně je?" Optal jsem se jej nakonec na otázku, která mi vrtala hlavou. Možná už jsem se jej ptal, ale musel jsem na to zapomenout.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jan 09, 2018 11:40 pm

Dům

Na okamžik se zamyslela, než přeci jen přikývla. “Dobře, to zní fajn.“ zamyslela se, než mu věnovala menší úsměv. Nikdy s ním nechce mít společné. Mortimera nemá ani trochu ráda, natož aby s ním trávila čas a už vůbec by mu nesvěřila dítě. To by bylo to poslední.. Udělá cokoliv, aby mimčo ochránila, stejně jako Mitzyho. Tiše si vydechla, když zamířil ke stolu. Nechala ho v klidu a sama přešla k oknu, které hned otevřela. Chladný vánek ji ofoukl, přičemž se lehce otřásla zimou. Lokty se zapřela o parapet, přičemž se zakoukala z okna, aniž by ho jakkoliv rušila.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 231

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 12:09 am

Dům

Znovu si promnula oči, jelikož okolí ji lehce černalo. Nerada by se tu zhroutila. Rozhodně jej nechtěla nijak obtěžovat, proto mlčela, co se týče skleničky a prášku. Trochu ji překvapilo, že ji s tímto pomohl. Opatrně si vzala prášek, i když trochu zaváhala a se skleničkou si trochu pomohla, přičemž se ho nechtíc dotkla svou chladnou ručkou. Vděčně pokývla hlavou za pomoc a zavřela na chvíli oči. Když je zase otevřela, pořádně si ho prohlédla. Vypadal opravdu strašně. Zavrtěla hlavou, aby se vzpamatovala. Pomalu vstala a nehodila vážný výraz, i když se jí udělalo mdlo. “Do postele. Hned.“ Rozhodně nestála o odmlouvání. Neví, co se dělo, ale odpočinek potřebuje. Tím si je naprosto jistá.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 284

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 9:02 am

Dům
Prohlédla si jej, což se mu zrovna dvakrát nelíbilo. Avšak ve chvíli, kdy pomalu vstala, jen protočil očima. Její rozkaz naprosto ignoroval a opatrně ji stáhl zpátky. "Pamatuješ si vůbec něco z toho, co se stalo?" Optal se a naklonil hlavu ke straně. Bohužel.. nikdy ostatní moc neposlouchal, alespoň, co se jakýchkoli nařízení týče. Sice dokázal respektovat pravidla a nadřízené, ale to bylo tak všechno. Navíc.. to, že by si šel lehnout, mu moc nepomůže, když ji odsud chce dostat pryč, kdyby se náhodou chtěli vrátit. Podruhé by setkání s lovci v takovémto stavu rozhodně nebylo příjemné a v podstatě by jej to s největší pravděpodobností stálo krk.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 9:54 am

Dům

Ani trochu se jí nelíbilo, jak na sebe kašlal. Očividně byl na tom hůř a slepá nebyla. Neřekl ani půl slova, jakoby nic vůbec neřekla. Nechala se stáhnout, i když ji svým dětinským chováním nepřesvědčil o tom, že je všechno v pořádku. Jeho otázka ji chvíli vrtala v hlavě. Pokoušela se z toho něco vybavit, ale.. Nešlo to. Lehce zavrtěla hlavou."Ne.. Nepamatuji si nic." zamumlala svou odpověď a svůj pohled sklopila k zemi. Možná je to tak lepší.. Ví, že se musí dát do pořádku, aby mu nebyla nějak více na obtíž. Ať už se stalo cokoliv.. Byla si čím dál více jistá v tom, že v domě není ani trochu bezpečno. Nechce, aby umřel kvůli ní.. Jemně si promnula bolavý bok a zavřela na chvíli oči. "Tak či tak.. By sis měl lehnout." zněla starostlivě, ale už klidněji.. Snažila se o to..
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 10:23 am

Úkryt

Než mi odpověděl, připadalo mi to jako věčnost. Po jeho odpovědi jsem se musel usmát. Já mu tu nevadil? Opravdu ne? S trochou námahy jsem se zvedl do sedu a koukal na něj. "No, už ani ne. Je mi.. fajn." Zamumlal jsem. Jeho pohled mě maličko znervózňoval, ale neřekl jsem to a snažil jsem se, aby to na mě nebylo vidět. Vlastně to zase tak těžký nebylo, s ohledem na to, že jsem musel vypadat jak mrtvola. Heh. Ale když to vezmu kolem a kolem, na člověka jsem se držel dobře ne? Vsadil bych se, že kdokoliv jiný by už byl v bezvědomí ale já stále dobře vnímal. Možná to bude tím, co jsem prožíval ty čtyři roky? Pokud ano, je na tom alespoň něco pozitivního. "Sedmnáct, a toulám se už rok. Docela to letí..." Asi ho to nezajímalo, když se na to neptal ale já mu to chtěl říct.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 12:34 pm

Dům
Povzdechl si. No, možná to bylo lepší, než aby si to všechno pamatovala. Soustředěně ji pozoroval, než zavrtěl hlavou. "Nemůžu si jít lehnout. Stejně to k ničemu nebude." Byla to pravda, neb by nebyl schopný v tuto chvíli usnout a vydržet jen nějakou chvíli ležet nemělo význam. Nejspíše ji o tom nepřesvědčí, ale za pokus to rozhodně stálo. "Ale.. na chvíli tě budu muset někomu svěřit. Tento dům prodám a podívám se po jiném, což možná bude chvíli trvat." Zamručel tiše a zvedl k Alex pohled, aby se podíval, jak se bude tvářit. Předpokládal, že se jí to líbit nebude, ale.. on už byl rozhodnutý a nenechá ji se tu potulovat samotnou.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 1:00 pm

Dům

Protočila očima, když zase odmlouval. Na druhou stranu jí ani trochu nepřekvapil. "A myslíš si, že když budeš v pohybu, že se uzdravíš??" otázala se vážněji. Byla to pouhá pravda. Odpočinek by mu prospěl. On ji taky nutil odpočívat. Jeho další slova se ji opravdu nelíbily ani trochu. Protestně zavrtěla hlavou. "Cože?? Svěřit někomu??" zopakovala, jakoby snad špatně slyšela. "Ne.. To ne.. Ať se stalo cokoliv, dala bych krk za to, že ti tohle udělali lovci. Se mnou nikde v bezpečí nebudeš.. Ani nikdo jiný.." vyhrkla ze sebe, než pomalu znovu vstane. Ať budou kdekoliv, stejně budou v nebezpečí a ona si tohle dává dost za vinu. Asi zase přišla ta chvíle, kdy se zase bude potulovat životem.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 1:28 pm

Dům
Nechal ji mluvit, neb.. neměl náladu na to, se s ní hádat. Jen se trhaně nadechl a na malý moment zavřel oči. Podíval se na Alex, když domluvila a stoupl si. "Tohle nebylo kvůli tomu, že tu jsi ty." Zavrčel podrážděně a sjel ji pohledem. "Co vlastně chceš dělat? Pokud teď půjdeš do lesa.. staneš se pro ně jen poměrně snadným úlovkem. A navíc.." Zmlkl a místo toho zatnul čelist, neb se nadechl příliš a zlomené žebro se znvou opřelo o plíci. Pomalu tedy kolem ní prošel a bez jakýchkoli dalších připomínek seběhl schody do přízemí. Tím, že se bude rozčilovat nic nespraví. Akorát všechno jen zhorší a o to zájem neměl. Věděl, že je tvrdohlavá a když si i on teď postaví hlavu, tak se nehnou z místa. Proto se prvotně musel uklidnit.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 3:20 pm

Úkryt

Zaznamenal jsem jak se mu na tváři a okamžik ukázal úsměv. Potěšilo mě to. Opravdu i tu nevadil, byl jsem ochotný poskytnout pomocnou ruku každému kdo ji potřeboval a kdo neohrozí mě a ty dva. Podle jeho slov už se mu spát nechtělo. Zavrtěl jsem hlavou, ale nijak jsem to nekomentoval. Po chvíli upřeného pozorování jeho očí jsem si řekl, že bude lepší pohled stočit raději stranou. Hlavou i pořád běhalo to, jak jsem po něm skočil. Prozradil mi kolik mi je a já se musel pousmát. Bylo to na mě i z profilu dobře vidět. Sedmnáct let..kdy jsem jen ztratil pojem o tom, kolik by to mělo vlastně znamenat? Věk a čas pro mě byli jen slovo a čísla. Nic víc. Přišlo mi to jako opravdu krátká doba. "Jsi ještě mladý." Co mladý, byl dítě! Pousmál jsem se trochu nad tím uvědoměním. Trish na tom byla podobně, jen o malý fous starší. A Nicky? Jakbysmet. Byl jsem tu nejstarší, o tom jsem byl přesvědčený i bez toho, abych věděl jejich věk.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 761

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Jan 10, 2018 10:24 pm

Dům
Zamyslel se nad tím vším. V podstatě tady byl klid. A zřejmě až příliš dlouho. Podle stránek papíry skládat nechtěl, i když by si tím pak ušetřil práci. Jen se tedy protáhl, papíry srovnal jen ledabyle a zvedl pohled, aby se podíval na Ninu. Jen ji nehnutě a v podstatě dost soustředěně pozoroval. Tohle dělal poměrně často, ale ve většině případů se to týkalo jiných lidí. Samozřejmě, že se k ní nerozběhl, i když stála u otevřeného okna. Takhle hysterický už nebyl a věřil v to, že by Nina neskočila. Tedy.. dost se v tom utvrzoval. No, možná by nebylo od věci ji vzít někam nakoupit nějaké oblečení a.. možná pár věcí pro prcka. Ano, bylo to soce hodně brzké, ale byl raději, když je vše připravené.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 10:52 pm

Úkryt

Začínal jsem mít pocit, že bych v tomhle městě mohl najít domov? A snad i začít nový život. Prostě, zapomenout na všechno co se doposud stalo. No, to bude sajra těžký vzhledem k tomu jaký účinek na mě měla přítomnost více lidí najednou. Vlastně stačil i jeden, že. Seb se tvářil nějak divně.. jakože v rámci možností.
Zdálo se, že si všimnul mé nervozity protože se na mě přestal tak upřeně koukat. Při poznámce o mém věku jsem protočil oči. Ale alespoň neřekl že jsem dítě. Pro něj jako pro upíra, čas asi moc neznamenal. Tedy pokud můžu věřit filmům a knížkám. "Kolik je tobě?" Vyhrkl jsem najednou, aniž bych nad otázkou přemýšlel. Doufal jsem, že mu ta otázka vadit nebude. "Promiň, nemusíš mi odpovídat. Jestli chceš, můžeš jít. Nerad bych tě nějak zdržoval. Určitě máš dost práce... Zamumlal jsem nakonec. Přeci jen, předtím odešel a vrátil se jen kvůli tomu, že jsem chcípal na chodbě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 10:59 pm

Úkryt

Moc jsem jej teď nesledoval, takže jsem neviděl výrazy jeho tváře. Každopádně po chvíli položil otázku, která byla tak nějak lehce odhadnutelná. Zvedl jsem oči ze země a podíval se na něho. Než jsem však stihl odpovědět, řekl, že nemusí odpovídat, a že mě nechce okrádat o čas. Jeden koutek úst mi cukl do úsměvu a okamžik tam zůstal. "Ta cifra zatím není tak velká aby mi zabralo čas to říct." Uculil jsem se trochu a pomalu pohled odvrátil stranou. "Je mi čtyři sta padesát osm let." Odpověděl jsem mu nakonec na otázku a pak se zhluboka nadechl. "Není nic co bych teď měl dělat. Když se skrýváš před lovci a jsi zraněný..máš tak nějak času kopu." Uchechtl jsem se a pohodlněji jsem se opřel v židli.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 11:13 pm

Úkryt

Čím déle jsem tu byl, tím více mě chování tohohle upíra mátlo. Prostě.. měl jsem za to, že se teď nějak moc usmívá. Předtím se tvářil trochu děsivě a teď? Zavrtěl jsem hlavou a zaměřil se na jeho odpověď. Čekal jsem nějaké vyšší číslo ale ne takovéhle! "Ehm..to je zajímavý..." Zamumlal jsem a stočil pohledk podlaze. Alespoň jsem na něj předtím nekoukal s otevřenou pusou. To by se už asi rozesmál. Jemně jsem si přejel prsty po obvazu na zápěstí a na chvilku se vrátil do minulosti. "Taky jsem se často schovával.. ale k ničemu to nebylo. Stejně mě pak zbil." Ani nevím proč jsem to říkal. Seba to určitě nezajímalo. Každý měl nějakou minulost a ostatní se v tom nerejpali. Chtěl jsem se omluvit za hloupé řeči ale z toho sešlo. "Skoro vždy jsem dělal co řekl.. víš aby mi neubližoval ale on stejně.." Roztřeseně jsem se nadechl a zavřel oči. "Proč to nikdo neviděl? Jakto že si toho nevšimli?" Upřímně, bylo mi do breku. Navzdory tomu, co se stalo, mi moje rodina chyběla. Ukažte mi, kterému dítěti by rodiče nechyběli?
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 11:21 pm

Úkryt

Měl jsem o něco lepší náladu, takže jsem se usmíval i přes zranění. Podle jeho reakce mi přišlo, že ho můj věk nezaujal. Nechal jsem to být, byl jsem v tom mírném nadprůměru. Většina upírů se dožila tak do stovky a pak je někdo sejmul. Pomalu jsem se na něho zase pootočil. Přemýšlel nahlas o tom, proč se mu co dělo v rodině tak a onak. Myslel jsem si o tom svoje. "Sourozenci nejsou lidi, kterým bys měl věřit. Díky sourozencům jsem si taky zažil svoje." Odfrkl jsem si. Věděl jsem o tom svoje a byl jsem rád, že žádné sourozence nemám. Moc dobře jsem věděl, jak se ke mě chovali a proč, a kvůli komu jsem teď upír. "Většinou to prostě nechtějí vidět." Odpověděl jsem mu na další slova a pak si prokřul palce na obou rukou.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Jan 11, 2018 10:35 am

Úkryt

Téměř po celou dobu co jsem byl vzhůru, se mi v myšlenkách, někde v pozadí, objevovali různé výjevy toho, co se bude dít. Teď to ale bylo nahrazeno vzpomínkama z minulosti. A to co řekl Seb.. zrovna dvakrát mi to taky nepomohlo. "Asi jsem si to zasloužil." Zamumlal jsem a lehl si. Co bych teď dal za to, kdybych si nic nepamatoval. Přetočil jsem se na bok, takže jsem byl k Sebovi zády. Nechtěl jsem, aby viděl jaký jsem slaboch. Poslední co teď potřeboval, bylo ufňukaný dítě. "Promiň, asi je to tou únavou." Budu muset úplně změnit svoje chování, pokud tu chci zůstat. Seb bude třeba potřebovat pomoc a pokud nebudu nijak užitečný, proč by mě tu nechával? "Omlouvám se.. dej mi den dva a všechno bude v pohodě." Špitl jsem ale už se k němu neotáčel. Bál jsem se, že by se třeba šklebil, ačkoliv mi to k němu vůbec nesedělo. Každopádně, potřeboval jsem se s tím vším nějak srovnat.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jan 11, 2018 3:58 pm

Dům

Takřka nehnutě stála u okna a koukala v tichosti ven. Nevšimla si, jak dlouho ji pozoroval, jelikož byla myšlenkami jinde. Pryč. Snaží se špatné myšlenky nechat stranou, aby byla naprosto klidná, což kvůli dítěti musí. Nechce ho nějak ohrozit a už vůbec by nebyla schopná skočit a zabít tím nejen sebe, ale i prcka. To by nedokázala. Věří, že ji Mitzy ochrání a bude od Mortimera držet dál. Zhluboka se nadechla chladného vzduchu se zavřenýma očima a sama pro sebe se pousmála. Slabě se otřásla, neb ji tělem projel chlad. Je pravda, že oblečení má málo. Prohrábla si vlasy a nechala oči zavřené, aby se zaposlouchala do přírody. Ten klid se jí zamlouval. Ozval se skřípot brzd tak strašně blízko a trhla sebou s prudkým otevřením očí. Jen se jí to muselo zdát z onoho dne, kdy byla odstrčena pod auto. I když ji bilo rychleji srdce, ulevilo se jí, že tohle byla jen špatná připomínka.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 11, 2018 5:56 pm

Úkryt

Když jsem se zpětně zamyslel nad tím, co jsem mu řekl, napadlo mě že jsem větu mohl formulovat trochu jinak. Každopádně už jsem to z pusy vypustil, takže jsem to nechal být. Podle Kiry si prý teror od bratra zasloužil. Zavrtěl jsem hlavou. Měl by se přestat ničit. Po těchto slovech se přetočil na druhou stranu a zůstal ke mě otočený zády. "Nemyslím si, že by sis to zasloužil.." Zamumlal jsem jen. "V pořádku." Odpověděl jsem mu jen. Pochopil jsem to tak, že chce klid a začal jsem se tedy sbírat k odchodu. "Neomlouvej se. Spi. Dám ti teď pokoj." Odpověděl jsem mu, napůl cesty z pokoje.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Thu Jan 11, 2018 6:20 pm

Dům

Ano, někdy byla opravdu tvrdohlavá, což nedělalo většinou dobrotu. Ani teď tomu nebylo jinak. Stále si myslela a má za to, že ho ohrožuje na životě. Jednoduše řečeno, má už to takto zabudované v hlavě a jen tak se této myšlenky nezbaví. Na útěku už byla něco okolo dvou let, takřka od proměny, které někdy spíše bere jako prokletí. Poslouchala ho, ale dost se u toho tvářila vážně. “Nikde nejsem v bezpečí, stejně jako nikdo odlišný, ale co ti budu vysvětlovat.. Máš problém ochránit sám sebe, natož někoho dalšího..“ zamumlala si spíše pro sebe, když odcházel, ale pohledem o něj už nezavadila. Taky na hádky neměla náladu, ale možná by si ho měla držet od těla, aby se pak o ni nechtěl starat a ochránil tak sebe samého. Už mu byla na krku opravdu dlouho a rozhodně s nikým cizím, aby ji hlídal jako malou holku, nechtěla trávit volný čas.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:58 am