Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Share
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 287

Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Jan 11, 2018 10:37 pm

Byt Siriah

Moc jsme se se Siri poslední dobou nevídali. Musel jsem se nějak vzpamatovat z toho co jsem udělal. Teď už jsem ohledně toho byl v klidu a nějak jsem se tím nestresoval. I to co jsem měl udělat pro dnešek jsem udělal. Jinými slovy, oběť jsem měl. Musel jsem jen vytáhnout Siriah ven a dovést na to místo. Doufal jsem, že tam nebude nějaký její další příbuzný. Teď by se to moc nehodilo, musela jít se mnou, co nejdříve.
Stiskl jsem kliku a vešel dovnitř. Vzduchem se vznášel jen její pach. "Mercy?" Promluvil jsem nahlas a zavřel za sebou. Po pachu jsem pomalu pokračoval až jsem ji konečně našel. Musel jsem se pousmát, když jsem ji viděl. "Ahoj." Promluvil jsem na ni, došel k ní a jemně se dotkl její ruky. "Mám pro tebe dárek. Budeš nadšená." Usmál jsem se. Byla znát nervozita.
"Ale musíš jít okamžitě se mnou, ano?" Snažil jsem se jí přesvědčit. Podle toho co mi mág, který na nás čekal řekl, ji při onom rituálu uspí, aby se necukala. To bylo jen dobře. Nebyl jsem si jistý jak bych zvládal, že bych musel vidět, že se moje princezna bojí.
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 89

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri Jan 12, 2018 11:17 am

Byt Siriah
Nemohla tomu uvěřit, poslední dobou na vše byla sama a nedokázala ani určit jestli je to dobře. Možná na Seba neměla být tak hnusná, ale poslední dobou jí bolely staré rány více než ty nové. 'Ach bože, matko. Dej mi sílu, abych se nehroutila jako dříve. Dej mi to, co ostatní považují za štěstí a dodej našemu vztahu sílu, ať mne nenechá hlavně když se objevují staré rány.' Však v jejích myšlenkách jí vyrušilo otevření dveří a hlas. Jak dlouho neslyšela své prostřední jméno? Sic se jí líbilo více než Siriah, ale neměla by zavrhovat jméno, které znamenalo její život. Když k ní Seb přicházel tak položila růži na stůl a své tělo napnula. "Ahoj." Odpověděla mu na pozdrav. Dotyk jeho ruky byl pro ní jako lehčím vysvobozením, znamením že ještě žije. "Co když nechci někam jít Sebastiene? Co když si nejsem už jistá jestli se při dalším kroku nezhroutím?" Zeptala se ho se znatelným Irským přízvukem. Byla to snad jeho troufalost, nebo jen její strach? Nedokázala to ani sama odhadnout.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 12, 2018 9:14 pm

Byt Siriah

Usmíval jsem se na ni a něžně ji hladil po ruce. Růži vedle ní jsem nějak nevnímal, zajímalo mě jenom to, aby šla co nejrychleji se mnou, aby už mohla vidět. Chtěl jsem jí dát tenhle dar. Moc jsem to pro ni chtěl udělat a už jsem měl tu příležitost..nehodlal jsem se toho pustit.
Její slova mě trochu zmátla, ale byl jsem schopen odpovědět. V okamžiku kdy domluvila jsem její ruku pevně stiskl a přitáhl si ji k sobě. "Vždy tu budu abych tě zachytil...to víš." Promluvil jsem tedy a pak jsem se rozhlédl. "Teď tě prosím..pojď se mnou..je to něco co už se nemusí opakovat.." Řekl jsem jí. Nechtěl jsem jí říkat o čem mluvím, nechtěl jsem jí říkat co se stane. Chtěl jsem jen aby se to stalo, pak ji odnést domů a nechat ji odpočinout si. Především jsem chtěl vidět jak bude reagovat na návrat zraku. Těšil jsem se na to. Moc.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon Jan 15, 2018 12:32 pm

Byt Siriah
Kdyby jen věděla k čemu se on chystal, sama své sebrání zraku brala jako něco, co jí mělo potrestat za její hříchy a to, že zklamala své rodiče ve všech směrech. Smrt Kindreda jí nepřipadala nikdy tak hrozná, jako to že musí žít vůkol smrti svých rodičů a on se jí teď snažil navrátit to, s čím se naučila žít? Když si jí přivinul k sobě, tak se vichřice v její hlavě uklidnila a ona cítila, že je odhodlaná s ním jít. "Dobrá tedy, půjdu s tebou." Svolila nakonec i slovy a uvolnila své zatnuté svaly, ani nevěděla že je někdy zatnula. Byla už moc zmatená z toho, co se jí všude dělo. Měla chuť se všeho vzdát a raději uprchnout, ale přesto tu kvůli němu stála a bojovala. Bojovala se ctí.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 15, 2018 10:47 pm

Byt Siriah

Naléhavost v mém hlase se stupňovala. Chtěl jsem aby to už bylo hotové a ona viděla. Chtěl jsem jí to všechno ukázat. Konečně souhlasila a já ji spokojeně přivinul do objetí těsněji. "Děkuju.." Vydechl jsem jí do vlasů a jemně ji políbil na spánek. "Oblékneš se?" Promluvil jsem na ni a odtáhl se od ní. Nechápal jak se cítí, nemohl jsem to chápat. Tolik jsem se snažil jí pomoci z toho všeho co ji sužovalo, že jsem pro ni zabil. Každopádně jsem nehodlal říct, co jsem musel udělat. Nechtěl jsem aby se za svůj zrak cítila špatně. Ta dívka by tu dlouho nebyla, ona tu bude stovky let. Proč by bylo lepší nechat ji žít ten zničený život, který neměl trvat dlouho a nenechat žít jinou, zdravou ženu žít dokonalý život? Možná to nebylo logické a ani dobré rozhodnutí. Ale já to tak vnímal.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Jan 17, 2018 12:28 pm

Byt Siriah
Kývla, to byla jediná reakce na jeho dialog. Prostě jen kývla. Nebo to nebyl dialog a jen prostá prosba o oblečení? Ani nevěděla co, ale něco jí probralo k životu. "Ach, dobrá. Obleču se. Je tam zima nebo teplo?" Zeptala se ho a prohrábla si nějak své bělostné vlasy. "Jinak už sem zjistila, co zabilo Kindreda a ještě něco se stalo za tu dobu, co si tu nebyl. Kuroko odešel. Prý ho tu nic nevábilo, nebo spíše tak se se mnou bavil. Jako by mu na ničem již nezáleželo." Pokrčila rameny spíše smutně a v gestu úcty, než že by vyjadřovala nechápavost. Však nechápala, ale k tomu se nechtěla vyjadřovat.
Trvalo jí to jen chvíli. Chvíli než na sebe navlékla něco, co by se reálně dalo vzít i ven do zimy, tedy pokud tam nějaká byla, kdyžtak si něco mohla sundat. "Přemýšlela sem Sebastiene, tenhle byt mne omezuje, je na mne moc malý a často narážím do věcí...co kdyby jsme si společně pak koupili nějaký ten větší baráček? Peněz mám po rodičích dost, ale sama bych se tam asi zbláznila a tak sem se tě chtěla zeptat jako někoho, koho miluji." Přicházela k němu zase opatrně a rovnala si nějak oblečení, aby se v něm necítila špatně. Nakonec ještě zakopla o roh stolečku a sykla bolestí, tohle fakt nebyl dobrý byt.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Feb 13, 2018 4:35 pm

Byt Siriah

Na tváři se mi usídlil spokojený úsměv. "Je tam poměrně chladno. Obleč si něco teplého." Odpověděl jsem jí a pak jen sledoval, jak se mi začala svěřovat o tom, jak to bylo s Kindredem a co dělal Kuroko, potlačil jsem zavrčení a jen zaťal pěst a čelist. Nechtěl jsem aby na to myslela, nechtěl jsem aby se zatěžovala takovýma věcma. Měla být šťastná. Musela být šťastná. Olízl jsem si rty. "Chce se ti o tom mluvit?" Cítil jsem zklamání a smutek. Následně se vzdálila a převlékla.
Když se vracela, už jsem stál u ní. To co pak řekla, mě donutilo se pousmát. "Uhm..popravdě..už jsem něco koupil.." Zamumlal jsem nejistě a podrbal se na zátylku. "Vadilo by ti žít trochu dál od lidí?" Položil jsem otázku a pak, když se nakopla, jsem nespokojeně zamručel a vyšel blíže k ní. "Pojď. Povedu tě, dobře?" Na odpověď jsem nečekal. Prostě jsem ji chytil kolem pasu a vyváděl ji z bytu ven.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Sun Feb 25, 2018 5:14 pm

Byt Siriah
Zhluboka se nadechla. Nikdy nebyla tip člověka, který by se ničím neužíral dlouho. Ale Siriah se měnila, dlouho nemohla zůstat tak moc melancholická. Jen kývla na jeho věty a počkala si, až to dokončí a vezme jí okolo pasu. "Sebastiene, víš že nikdy nebudu stejná? Že jestli jednou se s tím naučím žít, tak nebudu tak moc ze všeho smutná a začnu se smát? Lidi se mění, zlato, moje změna právě začíná a jestli se opravdu stane, tak budu trošku jiná." Řekla mu jemným hlasem a pak se jen snažila jít nějak jeho tempem. Nemohla mu to vše tak složitě vysvětlovat, přeci jen ho tím nechtěla strašit. Ani nemohla, to že byl její partner sic mělo nějaké pravomoce, ale jinak to nedávalo možnost mu zasahovat do jejího vnitřního rozvoje. Nu, co se dalo dělat.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Feb 26, 2018 6:44 pm

Byt Siriah

Nechala mě chytit ji kolem pasu a pomalu jsme mohli vyrazit ven. Zamkl jsem dveře a pak ji vedl po schodech dolů. Neodpověděla mi na moje otázky, ale nereagoval jsem na to. Namísto toho jsem si vyslechl co mi říkala. Musel jsem se pousmát. Pokud všechno vyjde, tak se moc mýlila. "Siri..miluješ mě?" Položil jsem přímou otázku a na okamžik jsem se zastavil. "...pokud ano, změní to něco?" Podíval jsem se na ni a chvíli čekal, zda odpoví.
Po chvíli jsem se dal do pohybu, nehledě na to zda odpověděla nebo ne. "Protože co se týče mě..u mě to jen tak něco nezmění. Je mi jedno, jak tě vnímá okolí, jak se na tebe kouká soused. Pro mě jsi žena, pro kterou položím život. Dobře?" Promluvil jsem na ni ještě tiše. Mluvil jsem vážně, chtěl jsem aby se přestala tvářit, aby věděla, že stojím při ní ať se děje cokoli.
Vyšli jsme na ulici a já ji pomalu vedl k místu, které bylo s mágem smluvené.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Mar 21, 2018 3:06 pm

Byt Siriah
Zhluboka se nadechla, měl pravdu. Nic se nezmění. "Proč bych tě nemilovala?" Pousmála se na něj. Vlastně si teď připadala jako ve snu, ale měl pravdu. Byla normální ženou, její zrak na tom nic neměnil. Ona byla jedna z mála, která nevnímala krutou verzi života. Byla někdo, kdo sněl i s otevřenýma očima. Byla prostě Siriah. "Děkuji." Kývla na jeho další slova. Prostě se necítila na něco, čemu by se dalo u lidí říkat emocionální zhroucení, poslední dobou ne. Usmála se. Měla by se snad mračit? Život je jen jeden a člověk ho nemůže strávit promračený. Cítila, jak jí vede ven. Poznala to podle toho, jak se okolo nich změnila teplota. Byla docela zima. Nebylo na procházky pozdě? Asi ne, pro ní bylo v každém období a v každou dobu temno. Nemohla si na nic stěžovat, prostě jen mlčela a šla vedle něj, nebo spíše se nechávala vést.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Mar 27, 2018 6:43 am

Byt Siriah -> Kraj města

"Já.." Podíval jsem se na ni a přepolkl. "Potřeboval jsem se ujistit.." Zamumlal jsem a pak se znovu dal do kroku. Pomalu jsme míjeli budovy, obchody, zaparkovaná auta. Uličkami města jsme se proplétali, až to působilo jako v bludišti. Já ale moc dobře věděl kam jít.
"Víš..já dnes plánuju..něco trochu většího." Přiznal jsem a jemně ji hladil palcem po boku. "Možná se na mě pak budeš i zlobit, ale..dělám to pro tebe." Řekl jsem, když jsem otevřel dveře do malé, příjemní budovy a vešel i s ní dovnitř. "Jsme tady!" Houkl jsem, a čekal kdy se ukáže muž, kterého jsem k tomuhle přemluvil.
Po chvíli se zpoza stěny vynořil černě oděný chlapík, s černými vlasy. Byl nižší než já, měl široká ramena a trochu mi připadal jako trhací pes, netušil jsem ale proč. "Ničeho se neboj.." Špitl jsem k Siriah jenom a sledoval jak mužík máchl rukou a něco zamumlal. V tu chvíli jsem musel Siriah chytit pevněji, jelikož ji chlapík uspal. Bylo to třeba. Snad mi to maličká odpustí, výměnou za to, že konečně uvidí.
"Můžeme začít?" Promluvil na mě čaroděj a já odvětil kývnutím, zvedajíce Siriah do náručí.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Tue Mar 27, 2018 1:25 pm

Byt Siriah-) Kraj města
Zhluboka se nadechla, co by mu měla mít za zlé? Nelíbilo se jí, ale kam větami mířil. Ona se tedy zhluboka nadechla ještě jednou a vydechla. "Nemohla bych ti mít za zlé ani ublížení mne na zdraví.
Jsem člověk, který odpouští a ne trestá."
Usmála se jeho směrem. Řekla vlastně ještě před jeho další větou, věděla totiž kam tím míří. Jeho ruka na jejím boku jí donutila se zatřást. Věděla, že míjeli hodně věcí, ale ona jim nemohla věnovat ani nejmenší pozornost. Vydala se tedy dál a dál po jeho boku až do chvíle, kdy na někoho sebastien zakřičel. Cítila se při tom nejistě, jako by se něco mělo jít. Byl to její kočičí instinkt. Kdyby měla zvířecí uši, měla by je stažená až k temeni hlavy. Takhle zatím mohla jen sevřít křečovitě ruku. Ani slova milované osoby jí nedokázala uklidnit, něco si pro sebe špitla Irsky, něco ve smyslu, že se dostala asi na nesprávné místo. Pak již své tělo neovládala. Třetí muž, kterého vnímala, ale nevěnovala mu pozornost chtěl něco, nebo se spíš k tomu chystal. Slyšela to podle kroků. Poslední slova, která slyšela byla slova útěchy. Pak se jí svět zvukovým obrazem propadl do temnoty.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Sun Apr 01, 2018 1:00 pm

Kraj města

Všechno se to stalo hodně rychle, byl jsem nervní a bál jsem se, co když to nevyjde. A pak jsem se bál, že to vyjde a Siriah to nepochopí a bude naštvaná. Bylo toho hodně. Bezvládné tělo jsem pomalu nesl tam, kam mě vedl mág. Ve vedlejší místnosti na stole ležela dívka, kterou jsem mu donesl. Byla jen krátkou dobu před smrtí, její úmrtí by nemělo nikoho překvapit.
Vedle dívčiny byl další stůl, který k němu přišoupl chlapík, na obou byl bílou barvou namalovaný nějaký symbol. Tomu jsem pozornost nevěnoval. Jen jsem opatrně položil Siriah na stůl vedle mrtvé dívky a pohlédl na muže před sebou. Chtěl abych odešel z místnosti. Moc jsem nechtěl, ale rozhodl jsem se mu věřit, naposledy jsem se na Siri podíval, pohladil ji po tváři a pak ji nechal s mužem a mrtvou dívkou osamotě. Zůstal jsem vedle a jen naslouchal tomu, co se vedle dělo.
Trvalo to dlouhou dobu, ale nakonec přestal mág mluvit a já se rozhodl podívat se co se děje. Bylo dokonáno. Tolik jsem se snad ještě nikdy nebál. Ale vše se zdálo být v pořádku.
Probrali jsme spolu ještě pár věcí, než si chlapík sbalil druhou, mrtvou dívku a pak s ní odešel s tím, že jsme vyrovnaní. Pokývl jsem hlavou a nechal jej jít. Sám jsem si sedl na gauč, který v místnosti byl, doufaje že se nerozpadne a podepřel si hlavu. Čekaje na to, až se Siriah probudí jsem usnul.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Tue Apr 17, 2018 8:14 pm

Kraj města
Otevřela pomalu své oči, nebudu tvrdit, že se nepolekala. Pár pěkných let neviděla a teď zase byl její zrak zpátky. Jenže tohle byla Siriah, u ní nemohl člověk čekat žádné prudké reakce. Posadila se a promnula si oči. Byl to snad jen sen? Hlava jí třěštila více než když o onen zrak přišla. Znovu mohla vidět své okolí, své nohy a vlastně celkově své zubožené tělo. Koukla se na něj, byla pohublá, oblečení na ní vyselo a celá její pokožka byla bělostná. Poušklíbla se a s velkou potíží se postavila. Bylo jí velice zle, prostě se nedokázala vyrovnat s tím že najednou viděla. "Sebastiene?" Dostala ze sebe a rozhlédla se ještě více. Celý kontrast té místnosti jí připadal no, tmavý. Než si zase oči zvyknou na to, že může normálně vidět bude to trvat. Však zatím byla šťastná, dalo se to tak nazvat? Ach, jistě. Štěstí dlouhou dobu necítila, bylo to pro ní neznámé, ještě když viděla. Musela se pousmát a zase si začala prohlížet své tělo. Vypadala tak jemně a křehce. Pousmála se ještě jednou a dotkla se rukou svých vlasů. Bělostné jako sníh. Však něco jí nedalo. "Sebe?" Zeptala se ještě jednou do ticha, přeci jen jí tu nemohl jen tak nechat.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Apr 18, 2018 4:15 pm

Kraj města

Usnul jsem, aniž bych to nějak čekal, bylo to takové to spaní, kdy se vám něco zdá a sen se vám moc líbí. Ale jak se proberete, tak si můžete hlavu zlámat, ale nezjistíte co se vám zdálo.
Probudil jsem se ve chvíli kdy se Siri začala pídit po místnosti. Otevřel jsem oči a okamžik jen tupě civěl do stropu. Žaludek se mi sevřel nervozitou. Co když to nechtěla? co když si sama sebe nějak cenila za to, že zvládá žít i bez zraku? Co když nebude spokojená s tím jak to proběhlo? Co když se naštve, že jsem jí to neřekl?
Olízl jsem si rty a dál ležel, až při druhém zavolání jsem se pomalu začal zvedat na nohy. "Tady jsem." Řekl jsem jí stejně tiše jako ona mluvila na mě a pomalu šel směrem k ní. Zůstal jsem stát tak dva metry před ní. "Jak se cítíš?" Zeptal jsem se jí a nervně přešlápl.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Apr 18, 2018 5:27 pm

Kraj města
Zhluboka se nadechla, nevěděla jak se po těch letech cítit. Měla být ráda, brečet dojetím z toho, že zase viděla? Ne, rozhodně. Sice byla uplakánek, ale nikdy by nebrečela kvůli takové věci. Zhluboka se nadechla, palčivá bolest pomalu mizela do ústraní její mysli. Konečně viděla, jak se zvedal. Byl velký, větší než si představovala. Nejistě couvla, když se k ní blížil. Však zase stanul před ní, byl dva metry daleko. Ani kdyby natáhla ruku, tak by na něj nedosáhla, ale byl to on. "Jsi větší než jsem si představovala, celkově jsi jiný..." Začala Siriah a prohlížela si jej. Její oči konečně zase měly onu zeleno-modrou barvu a byly celkově sytější než by se zdálo, když byla slepá. "Jsi takový jiný a lepší." Dodala jemně s úsměvem. Její hlas byl jemný, tichý a vůbec neměla problémy s tím, že byla kdesi v cizím bytě. "Jak mi je? Ach, nemusíš si dělat starosti, je mi o mnoho lépe, jen ta hlava trošičku bolí." Usmála se na něj jemně, vlastně nikdo nečekal, že první reakce člověka, který dlouho neviděl bude taková. Rozhlédla se okolo sebe, nebylo to tu takové, aby to poznávala. Když měla jen hmat a zvuky, tak se naučila podle těchto dvou věcí analyzovat celou místnost, ale tohle nevypadalo vůbec jako že to zná, spíše to vypadalo jako něco, kde nikdy nebyla. "Kde vlastně jsme? Neznám to tu." Zeptala se ho a opatrně udělala jeden krok k němu. Přestávala se jen pomalu bát, i když byla kočkodlak, tak vůbec z toho neměla hrůzu. Spíše se jí to zdálo fascinující, to že se tady takhle tohle dělo. Musela se pousmát. "Je mi jedno, že si kvůli tomu udělal to, kvůli čemu se teď tak trápíš." Řekla s úsměvem na rtech, opravdu se na něj nezlobila, spíše mu byla za to vše vděčná.
Sebastien Davello

Příspěvek pro Sebastien Davello za Wed Apr 18, 2018 5:52 pm

Kraj města

Nedošlo mi, že netuší ani jak jsem vysoký. Musel jsem jí připadat jako medvěd. Viděl jsem jak couvla, když jsem se blížil a tak jsem se sám zase o několik kroků stáhl vzad, dál do tmy. "Promiň.." Zašeptal jsem potupeně, když jsem viděl, že jsem ji vyplašil. Konstatovala, že si mě představovala jinak, což mě svým způsobem trochu znepokojilo. Hlavou mi proběhlo něco jako, co když se jí nebude zamlouvat moje podoba, která je odlišná od té, co si vysnila? Polkl jsem. "A..je to dobře?" Bylo na mě znát, že se bojím. Když pak promluvila znovu, uchechtl jsem se, měl jsem vlhké oči a šílenou radost. Stáhl jsem jednu ruku kolem hrudi a druhou si překryl ústa, několikrát jsem přešlápl než se na ni znovu podíval.
Ruku jsem z úst stáhl jen abych jí odpověděl. "Jedna z těch opuštěných, vybrakovaných budov na kraji města.." Vysvětlil jsem. Chtěl jsem ji obejmout, moc jsem ji chtěl umačkat v náručí, měl jsem strašnou radost, ale i strach, co když mě odstrčí, když se mě z počátku vlastně bála?
Sledoval jsem jak udělala krok ke mě. Přes rozbité okno na ni dopadalo sluneční světlo a já ji viděl lépe. Udělal jsem krok k ní a chtěl ji konečně obejmout, to co řekla mě ale donutilo zastavit se. Úplně mě zamrazilo a cítil jsem husinu na krku. Nechtěl jsem aby věděla co jsem pro tohle udělal, aby věděla že jsem kvůli ní zabil. Cítil jsem jak se mi hůře dýchá. "..o čem mluvíš?" Zeptal jsem se tiše, mezitím co jsem před ní pro změnu couvl já. Byl jsem zmatený. Hrozně dlouho jsem se snažil tohle uskutečnit a pomoci jí, ale nešlo to. A teď když už se to stalo jsem v sobě měl tolik pocitů, že jsem neměl ponětí který z nich převládá.
Siriah Mercy Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Apr 18, 2018 6:49 pm

Kraj města
Nelíbilo se jí vlastně to, ale nemohla si říct, že by chtěla navrátit zrak v nějakém moderním hotelu, kde se všechno jen lesklo a za noc se tam platilo několik set tisíc. "Proč by to nebylo dobře, Sebastiene?Myslela jsem si, že jsi...ošklivější, ale ty jsi přesto jako anděl." Dostala ze sebe Siriah, musela teď vypadat komicky, ale neviděla se kvůli tomu, že tam nikde nebylo zrcadlo. Dával si ruku na rty, vypadalo to jako by se projevoval jeho vnitřní upír. "Ach, takže tohle není žádný luxusní hotel?" Udělala si z toho aspoň trochu srandu. Vlastně měla tendence ho obejmout, ale raději je rychle zahnala. "Ale, vypadáš tak nejistě, i tvůj hlas se klepe jistě jako ratlík, kdyby si mu dal prostor tak by to bylo i slyšet." Pousmála se a zase o kousek se k němu přiblížila. Jako by se nebála vůbec toho, co by jí byl schopný udělat. Vlastně se ho vůbec nebála, spíše byla ráda za to, že tam s ní byl. "Děkuji ti moc za to, že si mi navrátil zrak Sebastiene." Usmála se na něj mile. Pak se však odhodlala a překonala tu hranici mezi nima. Ihned mu padla okolo "krku" a začala ho mačkat. Konečně byla vidět typická reakce na to. Po tvářích jí tekly slzy.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:57 am