Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Share
avatar
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 262
Join date : 20. 11. 16
Age : 18

Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sebastien Davello za Thu Jan 11, 2018 10:37 pm

Byt Siriah

Moc jsme se se Siri poslední dobou nevídali. Musel jsem se nějak vzpamatovat z toho co jsem udělal. Teď už jsem ohledně toho byl v klidu a nějak jsem se tím nestresoval. I to co jsem měl udělat pro dnešek jsem udělal. Jinými slovy, oběť jsem měl. Musel jsem jen vytáhnout Siriah ven a dovést na to místo. Doufal jsem, že tam nebude nějaký její další příbuzný. Teď by se to moc nehodilo, musela jít se mnou, co nejdříve.
Stiskl jsem kliku a vešel dovnitř. Vzduchem se vznášel jen její pach. "Mercy?" Promluvil jsem nahlas a zavřel za sebou. Po pachu jsem pomalu pokračoval až jsem ji konečně našel. Musel jsem se pousmát, když jsem ji viděl. "Ahoj." Promluvil jsem na ni, došel k ní a jemně se dotkl její ruky. "Mám pro tebe dárek. Budeš nadšená." Usmál jsem se. Byla znát nervozita.
"Ale musíš jít okamžitě se mnou, ano?" Snažil jsem se jí přesvědčit. Podle toho co mi mág, který na nás čekal řekl, ji při onom rituálu uspí, aby se necukala. To bylo jen dobře. Nebyl jsem si jistý jak bych zvládal, že bych musel vidět, že se moje princezna bojí.
avatar
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 01. 05. 17
Age : 19

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Fri Jan 12, 2018 11:17 am

Byt Siriah
Nemohla tomu uvěřit, poslední dobou na vše byla sama a nedokázala ani určit jestli je to dobře. Možná na Seba neměla být tak hnusná, ale poslední dobou jí bolely staré rány více než ty nové. 'Ach bože, matko. Dej mi sílu, abych se nehroutila jako dříve. Dej mi to, co ostatní považují za štěstí a dodej našemu vztahu sílu, ať mne nenechá hlavně když se objevují staré rány.' Však v jejích myšlenkách jí vyrušilo otevření dveří a hlas. Jak dlouho neslyšela své prostřední jméno? Sic se jí líbilo více než Siriah, ale neměla by zavrhovat jméno, které znamenalo její život. Když k ní Seb přicházel tak položila růži na stůl a své tělo napnula. "Ahoj." Odpověděla mu na pozdrav. Dotyk jeho ruky byl pro ní jako lehčím vysvobozením, znamením že ještě žije. "Co když nechci někam jít Sebastiene? Co když si nejsem už jistá jestli se při dalším kroku nezhroutím?" Zeptala se ho se znatelným Irským přízvukem. Byla to snad jeho troufalost, nebo jen její strach? Nedokázala to ani sama odhadnout.
avatar
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 262
Join date : 20. 11. 16
Age : 18

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sebastien Davello za Fri Jan 12, 2018 9:14 pm

Byt Siriah

Usmíval jsem se na ni a něžně ji hladil po ruce. Růži vedle ní jsem nějak nevnímal, zajímalo mě jenom to, aby šla co nejrychleji se mnou, aby už mohla vidět. Chtěl jsem jí dát tenhle dar. Moc jsem to pro ni chtěl udělat a už jsem měl tu příležitost..nehodlal jsem se toho pustit.
Její slova mě trochu zmátla, ale byl jsem schopen odpovědět. V okamžiku kdy domluvila jsem její ruku pevně stiskl a přitáhl si ji k sobě. "Vždy tu budu abych tě zachytil...to víš." Promluvil jsem tedy a pak jsem se rozhlédl. "Teď tě prosím..pojď se mnou..je to něco co už se nemusí opakovat.." Řekl jsem jí. Nechtěl jsem jí říkat o čem mluvím, nechtěl jsem jí říkat co se stane. Chtěl jsem jen aby se to stalo, pak ji odnést domů a nechat ji odpočinout si. Především jsem chtěl vidět jak bude reagovat na návrat zraku. Těšil jsem se na to. Moc.
avatar
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 01. 05. 17
Age : 19

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Mon Jan 15, 2018 12:32 pm

Byt Siriah
Kdyby jen věděla k čemu se on chystal, sama své sebrání zraku brala jako něco, co jí mělo potrestat za její hříchy a to, že zklamala své rodiče ve všech směrech. Smrt Kindreda jí nepřipadala nikdy tak hrozná, jako to že musí žít vůkol smrti svých rodičů a on se jí teď snažil navrátit to, s čím se naučila žít? Když si jí přivinul k sobě, tak se vichřice v její hlavě uklidnila a ona cítila, že je odhodlaná s ním jít. "Dobrá tedy, půjdu s tebou." Svolila nakonec i slovy a uvolnila své zatnuté svaly, ani nevěděla že je někdy zatnula. Byla už moc zmatená z toho, co se jí všude dělo. Měla chuť se všeho vzdát a raději uprchnout, ale přesto tu kvůli němu stála a bojovala. Bojovala se ctí.
avatar
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 262
Join date : 20. 11. 16
Age : 18

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sebastien Davello za Mon Jan 15, 2018 10:47 pm

Byt Siriah


Naléhavost v mém hlase se stupňovala. Chtěl jsem aby to už bylo hotové a ona viděla. Chtěl jsem jí to všechno ukázat. Konečně souhlasila a já ji spokojeně přivinul do objetí těsněji. "Děkuju.." Vydechl jsem jí do vlasů a jemně ji políbil na spánek. "Oblékneš se?" Promluvil jsem na ni a odtáhl se od ní. Nechápal jak se cítí, nemohl jsem to chápat. Tolik jsem se snažil jí pomoci z toho všeho co ji sužovalo, že jsem pro ni zabil. Každopádně jsem nehodlal říct, co jsem musel udělat. Nechtěl jsem aby se za svůj zrak cítila špatně. Ta dívka by tu dlouho nebyla, ona tu bude stovky let. Proč by bylo lepší nechat ji žít ten zničený život, který neměl trvat dlouho a nenechat žít jinou, zdravou ženu žít dokonalý život? Možná to nebylo logické a ani dobré rozhodnutí. Ale já to tak vnímal.
avatar
Siriah Mercy Nightwish

Poèet pøíspìvkù : 83
Join date : 01. 05. 17
Age : 19

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Siriah Mercy Nightwish za Wed Jan 17, 2018 12:28 pm

Byt Siriah
Kývla, to byla jediná reakce na jeho dialog. Prostě jen kývla. Nebo to nebyl dialog a jen prostá prosba o oblečení? Ani nevěděla co, ale něco jí probralo k životu. "Ach, dobrá. Obleču se. Je tam zima nebo teplo?" Zeptala se ho a prohrábla si nějak své bělostné vlasy. "Jinak už sem zjistila, co zabilo Kindreda a ještě něco se stalo za tu dobu, co si tu nebyl. Kuroko odešel. Prý ho tu nic nevábilo, nebo spíše tak se se mnou bavil. Jako by mu na ničem již nezáleželo." Pokrčila rameny spíše smutně a v gestu úcty, než že by vyjadřovala nechápavost. Však nechápala, ale k tomu se nechtěla vyjadřovat.
Trvalo jí to jen chvíli. Chvíli než na sebe navlékla něco, co by se reálně dalo vzít i ven do zimy, tedy pokud tam nějaká byla, kdyžtak si něco mohla sundat. "Přemýšlela sem Sebastiene, tenhle byt mne omezuje, je na mne moc malý a často narážím do věcí...co kdyby jsme si společně pak koupili nějaký ten větší baráček? Peněz mám po rodičích dost, ale sama bych se tam asi zbláznila a tak sem se tě chtěla zeptat jako někoho, koho miluji." Přicházela k němu zase opatrně a rovnala si nějak oblečení, aby se v něm necítila špatně. Nakonec ještě zakopla o roh stolečku a sykla bolestí, tohle fakt nebyl dobrý byt.
avatar
Sebastien Davello

Poèet pøíspìvkù : 262
Join date : 20. 11. 16
Age : 18

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sebastien Davello za Tue Feb 13, 2018 4:35 pm

Byt Siriah

Na tváři se mi usídlil spokojený úsměv. "Je tam poměrně chladno. Obleč si něco teplého." Odpověděl jsem jí a pak jen sledoval, jak se mi začala svěřovat o tom, jak to bylo s Kindredem a co dělal Kuroko, potlačil jsem zavrčení a jen zaťal pěst a čelist. Nechtěl jsem aby na to myslela, nechtěl jsem aby se zatěžovala takovýma věcma. Měla být šťastná. Musela být šťastná. Olízl jsem si rty. "Chce se ti o tom mluvit?" Cítil jsem zklamání a smutek. Následně se vzdálila a převlékla.
Když se vracela, už jsem stál u ní. To co pak řekla, mě donutilo se pousmát. "Uhm..popravdě..už jsem něco koupil.." Zamumlal jsem nejistě a podrbal se na zátylku. "Vadilo by ti žít trochu dál od lidí?" Položil jsem otázku a pak, když se nakopla, jsem nespokojeně zamručel a vyšel blíže k ní. "Pojď. Povedu tě, dobře?" Na odpověď jsem nečekal. Prostě jsem ji chytil kolem pasu a vyváděl ji z bytu ven.

Sponsored content

Re: Sebastien Davello & Siriah M. Nightwish

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Mon Feb 19, 2018 3:05 pm