Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Dale a Camila

Share
Dale Barbara

Poèet pøíspìvkù : 55

Dale a Camila

Příspěvek pro Dale Barbara za Tue Dec 19, 2017 11:58 pm

First topic message reminder :

Prišiel som do mesta a dúfam som že tu nájdem to čo hľadám. Nerád sa zdržiavam na jednom mieste. Najradšej mám keď vybavím to čo mám a šup preč. Preto ma zatiaľ nikto nechytil a všetky vraždy čo som spáchal boli do teraz neobjasnené. A tak som sa rovno vrhol na robotu. Ani som sa nesnažil spoznať mesto. Hľadal som jedného muža ktorého som mal zabiť. Nikoho som sa na nič nepýtal len som išiel po meste a hľadal ho. Lenže nikto sa na neho nepodobal. Po ceste po meste ma napadne že sa väčšinou schovávajú v uličkách a tak som začal hľadať uličky. Keď jednu uvidím tak sa vydal smerom k nej. Prišiel som k uličke a zastavil som sa. Uvidel som tam postavu ale ani trochu mi nepripomínala muža skôr ženu. A keď sa žena otočila tak som vedel že som sa nemýlil. Bola to žena a hneď mi padla do oka a olizol som si pery. Diabolsky som sa usmial a už som plánoval čo s ňou spravím. Vedel som že mi neodolá pretože zatiaľ mi žiadna žena neodolala a tak som si myslel že u nej to bude rovnaké. Videl som ale že žena ide preč a tak som sa jej postavil do cesty a hneď som sa na ňu vrhol a zahryzol som sa do nej. Celú som ju vypil a mŕtve telo som odhodil preč. Potom som spokojný vyšiel z uličky a pokračoval som v ceste.
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 68

Re: Dale a Camila

Příspěvek pro Camila Bleonde za Fri Dec 29, 2017 11:22 pm

Náměstí

Konečně jsem byla schopná se nějak soustředit. Pustila jsem se Dalea a zapřela se jednou rukou o chodník. Druhou jsem se držela na břiše a zajíkala se bolestí. Cítila jsem jak se to svírá a hrozně to bolelo. Do toho ten strach, co když přijdu o dítě. Bylo to nepříjemné a chtěla jsem co nejdříve domů, abych se mohla vyležet a abych si mohla odpočinout.
Dale na mě mluvil, ale moc jsem nevěděla co odpovídat. Nebylo co mu na to říct, takže jsem jenom vrtěla nesouhlasně hlavou.
Pomalu jsem se schoulila do kuličky a snažila jsem se nějak utišit drásavou bolest v břiše. Bylo mi jedno, že chodník používá kde kdo jako záchod nebo plivátko. Ztěžka jsem dýchala a bylo vidět, že mě to vysílilo.
I přes tohle jsem vnímala pachy kolem sebe a tak mi neunikl Thomas, který se poměrně rychle blížil.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Fri Dec 29, 2017 11:32 pm

Ona sa ma pustila a ja som sa na ňu len díval. Videl som že o moju pomoc nestojí. Tak na čo sa vôbec snažím? Asi bude lepšie keď odídem a nechám ju tu keď o mňa nestojí. Lenže ak ju tu nechám tak sa jej môže stať niečo horšie. Vzdychnem si a len som tam stál a díval som sa na ňu a rozmýšľal som čo mám robiť. Ako jej mám pomôcť keď o to vôbec nestojí? Asi bude vážne lepšie keď odídem. Veď ľudia chodia tak možno od niekoho iného prijme pomoc. Vzdychne si a potom sa otočím na odchod.
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 69

Příspěvek pro Thomas Williams za Sat Dec 30, 2017 12:16 am

Náměstí
Mířil si to rázným krokem ke Camille, a upřímně bytost jako je Thomas nelze moc přehlédnout. "Cam?" A v tu chvíli měl pocit že ho něco chytne.. Cam.. na chodníku.. a vypadá že jí něco je. No to není dobré. Proto zrychlil svůj krok.
Doběhl k ní a klekl si.. Dal ji ruku na rameno.."Cam..co se stalo?" zeptal se starostlivě, a pak koukl na "Hej ty! Počkej!" Zvolal na muže (Dále)
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 68

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sat Dec 30, 2017 12:24 am

Náměstí

Rukou kterou jsem měla na břiše jsem svírala bundu, jako kdyby mi to nějak mohlo ulevit. Konečně se to nějak uklidňovalo. Z očí mi steklo několik slz, které byli spíše kvůli strachu než bolesti. Neuvědomila jsem si, že se Dale vzdálil, nesoustředila jsem se na okolí.
Každopádně jsem cítila Thomase. Pořád blíž a blíž a blíž, až se mě někdo dotknul na rameni a já slyšela jeho hlas. Rukou kterou jsem se doposud zapírala o chodník jsem se dotkla jeho a využila jej jako trochu pohodlnější opory. "A-auto.." Vysoukala jsem ze sebe jenom, ani jsem nedokázala říct, že mě nesrazilo, ale že jsem se lekla a kvůli tomu mám ty bolesti. Lidé kolem procházeli jakoby se snad nic nedělo.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Sat Dec 30, 2017 2:48 pm

Keď som počul hlas ako niekto volá aby som počkal tak si povzdychnem. A je to tu. Teraz si budú myslieť že ja som jej niečo spravil. Veď ako inak vždy je najlepšie obviniť niekoho kto chce pomôcť ako hľadať toho čo to spravil. Tak som sa zastavil a pomaly som sa otočil za hlasom. Videl som ako pri Camile niekto stojí. "Ano?" Opýtam sa a potom sa pozriem na Camilu ktorá zo seba dostala že to bolo auto. No skvelé teraz si bude myslieť že som sa ju pokúsil zraziť a teraz utekám z miesta činu. Dnešný deň nemôže byť horší.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Dec 31, 2017 12:47 pm

Náměstí
Lidé kolem ní procházeli jakoby se nic nedělo, to s ním taky dost třáslo..ale musel se uklidnit. Takový je dnešní svět.. a ž je ten svět po****-
Zvedl Camillu do náručí, "Ššš...Nevyčerpávej se.. povíš mi to potom jo?" Pohladil ji lehce po tváři. Vypadalo to že je prozatím pouze v šoku z něčeho co se stalo.
Koukl na toho muže-- smrděl z něj upír a ještě něco jiného. "půjdeš s námi" řekl nesmlouvavě.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Sun Dec 31, 2017 2:38 pm

Námestie

On ju zobral do náručia a vtedy mi to došlo asi je to ten jej priateľ o ktorom hovorila. Konečne je tu niekto od koho pomoc príjme keď odo mňa ju prijať nechcela. Keď ten muž povedal aby som šiel s nimi tak som chcel namietať že toto sa ma netýka a že to je medzi nimi dvoma. Potom si len vzdychnem a prikývnem. "Dobre teda." Poviem a spravím jeden krok bližšie k ním.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Mon Jan 01, 2018 5:13 pm

Náměstí-Thomasův dům
Chudák Camilla.. prostě odpadla.Asi to byl velký šok Jemně ji pohladil po tváři a zvedl se i s í. Koukl na toho muže.. "Cestou mi povíš co se stalo" řekl jednoduše.. a pomalu aby Cam neprobudil a přitom poslouchal toho muže.
Nakonec tedy dorazili k domu kde Thomas bydlel. Otevřel..a pokynul muži aby šel dál. Pak za sebou zamkl a odnesl Cam do postele. Pak došel za mužem.."Hele.. Neviním tě za to co se z toho stalo..takže klid. Nic ti neudělám." ušklíbl.. se "chceš..čaj. nebo něco?"
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Mon Jan 01, 2018 9:20 pm

Námestie - Thomasov dom

Celú dobu som bol ticho a len som sa díval ako ju nesie na rukách domov. Potom mi povedal aby som mu povedal čo sa stalo. Vzdychnem si. "Ja vlastne ani neviem. Iba viem že si nevšimla auto a len tak tak sa mu stihla uhnúť."/b] Poviem a potom som znova mlčal až kým sme neprišli k nemu domov. Chvíľu som váhal či mám ísť dnu ale potom som vošiel do domu. [b]"Dobre." Poviem a prikývnem ale aj tak som bol nesvoj. A keď sa ma opýtal či chcem čaj alebo niečo iné tak som len pokrútil hlavou. "Nechcem nič ďakujem. Ja sa dlho nezdržím." Poviem a stále som stál pri dverách. Teraz keď už Camila bola doma s priateľom tak som vedel že on sa o ňu postará.
Thomas Williams

Příspěvek pro Thomas Williams za Tue Apr 03, 2018 10:48 pm

Thomasův dům
Nevinil ho z toho co se stalo. hmm.. skutečně se změnil. Kdysi by h za to vinil a taky by mu to dal nápaditě sežrat. A užíval by si to..Ovšem nyní? Stal se lepším ta bestie kterou kdysi byl je ovšem stále v něm. Je zahnána do nejhlubšího kouta mysli, ale to nebude na pořád. Jednou až mu parádně rupnou nervy starý Thomas bude zpět.
Pozorně poslouchal Dalea a přikývl.."Fajn to se snad jí ani dítěti nic nestalo" zamumlal si pro sebe ovšem Dale ho mohl slyšet.
Podíval se na něj stále stál u dveří.. "Klidně pojd dál... já nekoušu..Vlastně rád by jsem se tě ještě na něco zeptal, a to nejde mezi dveřmi" Řekl po chvíli a upřel na něj pohled.

Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Tue Apr 03, 2018 11:02 pm

Thomasov dom

Stále som stál vonku a sledoval som ho. Na to čo povedal že sa hádam jej a dieťaťu nič nestalo tak som len prikývol. "Myslím nie že nie. Len ostala s toho v šoku." Poviem a stále som ho sledoval. Ale najviac ma zaujalo to keď povedal že sa ma chce niečo opýtať. Zodvihnem jedno obočie a pozriem sa na neho. "A čo sa chceš opýtať?" Opýtam sa a radšej by som bol aby sa to opýtal takto vonku a nie vnútri. Ale keď tak veľmi naliehal aby som šiel dnu tak som si povzdychol a nakoniec som opatrnými krokmi vošiel dnu. Viem že by som sa nemal báť ale pred ním som mal rešpekt. Keď som vošiel dnu tak som ostal stáť pri dverách a čakal som čo sa ma chce opýtať.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:35 pm