Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Dale a Camila

Share
Dale Barbara

Poèet pøíspìvkù : 55

Dale a Camila

Příspěvek pro Dale Barbara za Tue Dec 19, 2017 11:58 pm

Prišiel som do mesta a dúfam som že tu nájdem to čo hľadám. Nerád sa zdržiavam na jednom mieste. Najradšej mám keď vybavím to čo mám a šup preč. Preto ma zatiaľ nikto nechytil a všetky vraždy čo som spáchal boli do teraz neobjasnené. A tak som sa rovno vrhol na robotu. Ani som sa nesnažil spoznať mesto. Hľadal som jedného muža ktorého som mal zabiť. Nikoho som sa na nič nepýtal len som išiel po meste a hľadal ho. Lenže nikto sa na neho nepodobal. Po ceste po meste ma napadne že sa väčšinou schovávajú v uličkách a tak som začal hľadať uličky. Keď jednu uvidím tak sa vydal smerom k nej. Prišiel som k uličke a zastavil som sa. Uvidel som tam postavu ale ani trochu mi nepripomínala muža skôr ženu. A keď sa žena otočila tak som vedel že som sa nemýlil. Bola to žena a hneď mi padla do oka a olizol som si pery. Diabolsky som sa usmial a už som plánoval čo s ňou spravím. Vedel som že mi neodolá pretože zatiaľ mi žiadna žena neodolala a tak som si myslel že u nej to bude rovnaké. Videl som ale že žena ide preč a tak som sa jej postavil do cesty a hneď som sa na ňu vrhol a zahryzol som sa do nej. Celú som ju vypil a mŕtve telo som odhodil preč. Potom som spokojný vyšiel z uličky a pokračoval som v ceste.
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 68

Re: Dale a Camila

Příspěvek pro Camila Bleonde za Wed Dec 20, 2017 4:53 pm

Blízko náměstí

Procházela jsem od Thomova domu, až k náměstí. Thomas mi volal, že se tu někde sejdeme, jelikož tu prý bude procházet. Nedali jsme si přesně vědět kde, ale tušila jsem, že to nebylo potřeba - Thomas mě najde, kdykoli a kdekoli.
Zvláště v těchto chvílích. Jakožto těhotnou mě nenechával moc osamotě. Když jsem byla doma, byl se mnou a já nemohla téměř ani umývat nádobí. Do práce jsem chodila málem na tajňačku a obecně jsem většinu času odpočívala. Na okamžik jsem se zastavila, rozhodla jsem se zkrátit si cestu na náměstí přes uličku mezi domy.
Pomalu jsem se protáhla, a chtěla jsem jít dál, když jsem ucítila krev a hned poté upíra. Nervózně jsem se kousnula do rtu a udělala krok dál, ven z uličky. Upír to nebyl čistý, pravděpodobně hybrid, stejně jako otec mého dítěte. Snažila jsem se nedávat na sobě znát nervozitu, ale nešlo to.
Poupravila jsem si teplou šálu a ruce vrátila zase zpět do kapes, přes kterou jsem se hladila na jenom lehce vypouklém bříšku.
Pohledem jsem přejela okolí a snažila se najít toho upíra. Trvalo mi to asi minutu, ale nakonec jsem našla pach, který mě k upírovi dovedl. Okamžik jsem jej sledovala, než jsem se rozhodla raději odejít. Z nějakého důvodu jsem neměla upíry ráda. Ani čisté ani hybridy. Jediný koho jsem snesla byl Thomas. A i u toho jsem si musela udělat cestičku, poté co ze mě tolikrát pil a dokonce mě znásilnil. Inu, ne vždy je posvícení.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Wed Dec 20, 2017 6:10 pm

Pokračoval som v ceste a o tom že ma niekto sleduje som nemal tušenie. A nikdy som sa ani neobzeral či ma niekto sledoval. Vedel som že ma nikto nevidí a tak som sa nemal čoho báť. Spokojný a najedený som išiel preč. Po ceste som ale rozmýšľal čo budem robiť. Mám pokračovať v hľadaní toho debila alebo sa teraz na to vykašlať a trochu si užiť? Po pravde sa mi moc pracovať teraz nechcelo keď som bol najedený a tak som robotu vzdal a rozmýšľal som čo budem robiť. Možno zájdem do baru a tam si trochu užijem. A tak som sa vybral smerom do baru. Bol som ale tak zamyslený že som si nevšimol dievčiny (Camila) a nechtiac som do nej vrazil. Keď sa spamätám tak sa pozriem na ňu. "Prepáčte nedával som pozor. Ste v poriadku?" Opýtam sa jej a pozriem sa na ňu a pousmejem sa.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Wed Dec 20, 2017 10:11 pm

Blízko náměstí

Snažila jsem se mu vyhnout, ale z nějakého důvodu když jsem si myslela, že už je pryč a na okamžik jsem vypnula, ucítila jsem jak do mě někdo vrazil netušila jsem, že to je zrovna on. Vražedně jsem se na cizí osobu podívala, a teprve když jsem si uvědomila kdo to je ztuhla jsem. Chloupky na krku mi vstaly a já cítila husinu. Nechtěla jsem mluvit s upírem. Chtěla jsem mluvit maximálně s Thomasem, byl to jediný upír, kterému jsem v rámci možností věřila. Opravdu je to divné, právě on je ten, díky kterému se upírů bojím
. O krok jsem ucouvla. "Příště dávej pozor." Odpověděla jsem mu jenom. V hlase bylo cítit, že z něj mám strach, zároveň jsem se však nechtěla dát tak lehce. Pomalu jsem se pokusila obejít ho.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Wed Dec 20, 2017 11:45 pm

Pozerl som sa na ňu a videl som ako cúvla odo mňa. Nijako som to neriešil a nechal som to tak. "Ano dám nebojte sa. A moc ma to mrzí." Poviem a povzdychnem si. Ešte koľko krát sa jej budem musieť ospravedlniť? Ale neuniklo mi to že sa mala. Čo bolo síce pre mňa dobré ale keďže som bol najedený tak som nemal potrebu ju nejako strašiť. A preto som sa choval milo a priateľsky. "Ja som Dale a som tu nový." Predstavím sa jej a poviem jej že som tu nový aby sa troch upokojila aj keď som si myslel že to asi nepomôže ale snaha bola. Keď som ale videl že ma chce obísť tak som sa len prekvapene na ňu pozrel. Je škoda že tu so mnou nechce byť. "Neporozprávame sa na chvíľu?" Opýtam som sa a stále som stál na jednom mieste a len som sa na ňu díval a usmieval som sa.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Dec 21, 2017 4:52 pm

Blízko náměstí

Stála jsem tam a jak jsem ho sledovala, stahovala jsem si ruce pomalu kolem břicha o něco těsněji. Bála jsem se co bude chtít, jednoduše jsem mu nevěřila - ani muk. "Super. Tak se měj." Řekla jsem ještě a znovu se jej pokusila obejít, to na mě však promluvil a já se trochu přikrčila. Bála jsem se. "Nejsem si jistá, jestli je to dobrý nápad." Zasyčela jsem k němu a nejistě jej sledovala. Pohledem jsem pořád bloudila kolem a snažila se zachytit Thomův pach, ale nikde nic.
Nervózně jsem si olízla rty. "Co potřebuješ? O čem chceš mluvit?" Svolila jsem nakonec. Nevypadal jako zlý chlap..třeba mu jen křivdím. Uvidíme, neměnilo to nic na tom. že bych raději mluvila se stěnu a ne s ním.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Thu Dec 21, 2017 6:55 pm

Nevyzerala že by so mnou chcela komunikovať. A navyše sa so mnou rozlúčila. Povzdychnem si. „Tak dobre teda ahoj.“ Pozdravím ju ale stále som ju sledoval. A keď som sa jej predstavil tak ma zamrzelo že ona sa neprestavila a len vyzvedala o čom sa budeme baviť. Povzdychnem si. Tak to vyzerá že asi nevie čo je slušnosť ale čo narobím nič. Nemôžem ju predsa nútiť aby sa mi predstavila keď nechce. „Podľa mňa je to dobrý nápad. Ja vám neublížim. Nemusíš sa ma báť.“ Poviem lebo som videl ako sa ma bojí. Aj keď som nevedel prečo veď nemohla vedieť predsa čo som zač alebo to vedela a preto sa bála? V každom prípade som sa snažil vyzerať milo a priateľsky ale asi to nepomáhalo. Opýtala sa ma čo potrebujem a o čom sa s ňou chcem baviť. „Len či by si mi neukázala mesto a len tak pokecať aby sme sa aspoň trochu zoznámili.“ Poviem a pousmejem sa na ňu. Aj keď som si nebol istý či by s tým vôbec súhlasila.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Dec 21, 2017 7:08 pm

U náměstí

Popravdě jsem si ani neuvědomila, že se představil. Nesoustředila jsem se na všechno co říkal. Měla jsem chuť začít se mlátit do čela, že jsem neodešla, ale odpověděla na další otázku, jelikož takhle jsem promrhala svoji příležitost se ho zbavit. Olízla jsem si rty. Jeden pramen vlasů se mi dostal před oči. Vytáhla jsem ruku z kapsy a schovala jej za ucho, přičemž jsem si stáhla čepici trochu více na uši a poupravila vlněnou šálu.
Vyslechla jsem si jeho slova a přimhouřila oči. "Nevěřím upírům." Odpověděla jsem mu stroze, tak aby mě slyšel jenom on a upřela na něho pichlavý pohled. Pak jsem o krok ucouvla. "Dobrá tedy, ale jen kolem náměstí. Můj přítel mě má přijít vyzvednout a nebylo by vůči němu fér, nechat ho tu bloudit." Odpověděla jsem mu nakonec a rozhlédla se.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Thu Dec 21, 2017 8:56 pm

Vzdychnem si a len som ju pozoroval. Stále sa mi nepredstavila a ja som si pomaly začínal myslieť že sa jej meno nedozviem. Potom ale spozorniem keď povie že neverí upírom. Ako môže vedieť čo som zač? Jedine že by ona bola tiež niečo nadprirodzené a cítila to zo mňa. "To ma mrzí ale ja nie som upír." Zaklamem lebo nechcem aby vedela kto som a ak to aj vie tak to budem zapierať nech sa deje čo sa deje. Potom spravila zase krok dozadu a ja som len pokrútil hlavou nad tým. A keď nakoniec ako tak súhlasila ale povedala že má priateľa tak som len prikývol. "Dobre v poriadku v tom nevidím žiadny problém. A gratulujem vám. A už mi prosím povieš ako sa voláš?" Opýtam sa jej a dúfam že už mi povie ako sa volá. A keď nie tak to nebudem ďalej namáhať a nechám to tak. Ale bol by som rád ak by sa mi predstavila aspoň by som vedel ako ju oslovovať. Takto neviem ako ju mám volať.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Thu Dec 21, 2017 9:06 pm

U náměstí

Napadlo mě, že jej může celkem bavit fakt, že se bojím upírů a přitom ze mě upíra díky dítěti musí cítit. A pravděpodobně i vlkodlaka, jak jinak.
Přimhouřila jsem oči a zatvářila jsem se zmateně, když popřel, že je upír. "Tím, že to zapíráš mě jen víc děsíš." Podotkla jsem a pak se nadechla. Podle pachu to byl upír, definitivně. Jen s nějakou příměsí. Nepoznala jsem co byla jeho druhá polovina. "Nevím co je tvoje druhá část, ale upír je dominantnější." Odpověděla jsem mu a pak se rozhlédla. "Tak jdeme." Řekla jsem a pomalu se rozešla, snažila jsem se jít tak, abych šla pokud možno kousek za ním. Nelíbilo se mi mít ho za zády.
Jeho slova mě trochu udivila. "K čemu gratuluješ..?" Zeptala jsem se nechápavě a podívala se na něho. Zajímal se o moje jméno, o čemž jsem chvíli váhala. "Camila." Prozradila jsem mu nakonec, než jsem se znovu rozešla.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Thu Dec 21, 2017 9:23 pm

Vzdychnem si. "Prepáč ja len nerád o tom hovorím. Ja ťa nechcem strašiť iba chcem aby si ma brala ako normálneho človeka a nie ako upíra a to je všetko." Poviem a pozriem sa na ňu. Takže musela byť nejaká bytosť keď vedela že som upír. No dobre to necháme tak. "Ano máš pravdu. A na to som zabudol. Lebo viac používam upíra tak ani neviem aká je moja druhá časť." Poviem a stále som ju len sledoval a potom som len prikývol a šiel som s ňou. A radšej som ani neriešil ako ide. Vyzeralo to tak že so mnou nechce nič mať spoločné. A tak si len vzdychnem. "K tomu že máš priateľa. To sa tak robí." Povie a pomaly som si začínal myslieť že je jej všetko jedno čo hovorím. Ale keď sa mi konečne predstavila tak som bol rád a pousmejem sa. "Ďakujem že si sa mi predstavila. Rád ťa spoznávam Camila." Poviem ale ruku jej nepodám lebo by ju asi neprijala.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Dec 24, 2017 9:29 pm

U náměstí

Zamračila jsem se na něho, po tom co řekl. "Proč bych tě měla vnímat jako něco co nejsi?" Odpověděla jsem mu. Připadalo mi to trochu, jako kdyby snad chtěl abych ho vnímala jako člověka jen proto, že bych mu věřila spíš.
Prý sám ani neví co je jeho druhá část. Překvapeně jsem přimhouřila oči a přejela ho pohledem. Chtěla jsem promluvit, ale právě kolem procházela skupina několika dívek, tak jsem zavřela hubu a čekala až projdou. Nenávistný pohled na mojí tváři se změnil. Už tam byl jenom strach a obavy. "Podle mě něco jako mág..ale nevím.." Zamumlala jsem zamyšleně a pak pomalu udělala další krok.
Nechápala jsem k čemu mi gratuluje. Respektive mě vyděsilo, že možná cítí, že jsem těhotná. Nakonec ale řekl, že gratuluje k tomu, že mám přítele. Nikdy jsem neslyšela, aby k tomu někdo gratuloval. "Oh..dobře." Řekla jsem nakonec zmateně a pokračovala v chůzi. Mohl vidět, jak se krčím a i to, že ruce trochu stahuji kolem břicha.
Děkoval mi, že jsem se představila a já s polknutím pokývala hlavou. "Dobře.." Pípla jsem a pak se koukla kolem.
Pomalu jsme vešli na náměstí.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Sun Dec 24, 2017 10:42 pm

"Pretože nemám rád keď niekto tak berie. Ja som si to nevybral. Ja som nechcel byť upír." Vzdychnem si smutne. Keby som mohol tak vrátim čas a radšej zomriem ako by som sa mal stať upírom. Potom som sa pozrel na tú skupinu dievčat a keďže som bol najedený tak mi to nič nerobilo. Potom myknem plecami. "Ja neviem. Rodičia mi nič nehovorili a potom ma ten debil premenil na upíra takže vážne neviem." Poviem a išiel som s ňou a pozrel som sa do zeme a vzdychol som si. Prečo by mi rodičia nepovedali že som mág? Zamyslím sa nad tým. To sa ale nedozviem lebo sú mŕtvy. Potom som zodvihol hlavu a pozrel sa na ňu a prikývol som. A viac menej som teraz mlčal a v hlave mi behalo ak som mág prečo mi to rodičia nepovedali? Videl som to ale nijak som to neriešil už. Pre všetkých som len vraždiaci upír a nič iné. Ako sme šli po námestí tak som sa obzeral okolo seba.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Mon Dec 25, 2017 12:33 am

Náměstí

Povzdechla jsem si a v duchu protočila oči. Kolikrát už jsem to slyšela. Většina těch co jsem znala nechtěla být tím čím jsou. Ale už to tak je, tak to tak přijměte! "To nemění realitu." Odpověděla jsem mu.
Začal řešit to, co je asi zač a proč mu to rodiče neřekli. "To zamrzí, mě rodiče ani nechtěli, taky je to hezké, nemyslíš?" Zamručela jsem, když jsem si vzpomněla na své liškodlačí rodiče, kteří mě odložili do dětského domova a ani se neobtěžovali mi říct co a jak jsem.
Mě moje rasa vyhovovala. Už jsem si nepřipadala tak nudná jako dřív, bylo to něco jiného, něco nového a něco co nemá každý. Byla jsem na to pyšná, nechápala jsem proč to všem přijde jako životní prohra, být něco jiného než člověk.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Mon Dec 25, 2017 8:26 pm

Len si povzdychnem. "Keď myslíš." Poviem trochu smutne a sklamane. Ale čo už? Zvykol som si na to. Ale potom prikývnem. "To ano a riadne. Ani tvoji rodičia to nechceli? Aký vlastne mali naši rodičia dôvod aby nám to tajili? Možno trochu. Skôr ma to mrzí ale už s tým nič nenarobím." Poviem a povzdychnem si. Začal som spomínať aké to bolo keď som bol len človek a o ničom som nevedel. Možno preto mi to nepovedali asi chceli aby som mal normálny život lenže to sa im nepodarilo a mňa premenil ten debil. Škoda že neni niečo čím by som sa mohol vrátiť do pôvodného stavu a byť opäť človekom. Čo by som za to dal.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Wed Dec 27, 2017 6:42 pm

Náměstí

Pomalu jsme šli dál a já se marně snažila pochopit jeho osobnost. Nevěděla jsem co mi chtěl, prý provést po městě..jenže já tady neviděla nic, co bych mu mohla ukázat. Byli jsme na náměstí a pomalu jej obcházeli po obvodu.
"Já svoje rodiče do předloni neznala." Odpověděla jsem mu a pomalu se rozhlédla. "Je z tebe cítit, že nejsi jenom upír. Časem se najde osoba která ti řekne co jsi zač.." Řekla jsem jenom.
Při tom mluvení jsem si zapomněla hlídat okolí a během přecházení silnice jsem vešla pod auto, kterému jsem se vyhnula tak o tři centimetry. Řidič auta na mě samozřejmě začal z okénka nadávat, ale jel pryč.
Já se v šoku pomalu začala sesypávat na zem a cítila jsem velkou bolest na podbřišku, kterou jsem se ihned snažila nahmatat. Bylo to dítě, byla jsem si tím jistá.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Wed Dec 27, 2017 8:36 pm

Len som išiel s ňou a obzeral som sa okolo seba a rozmýšľal som. Z myšlienok ma vytrhol jej hlas keď na mňa prehovorila. Pozriem sa na ňu. "To je smutné že si ich nepoznala." Poviem a povzdychnem. Ani si neviem predstaviť aké to je nepoznať rodičov. Ja som mal to šťastie že ma vychovali a mohol som byť s nimi do doby než zomreli. Potom sa pozriem na ňu prekvapene. "To vážne? Ale otázka je čo som? Ale kto? Keď rodičia sú mŕtvy a nikdy iný tu neni aby mi to povedal." Povzdychnem si a potom ma napadne ten upír čo ma premenil. Možno by mi on vedel povedať čo som. A čo ak nie? Čo ak nevie ani on kto som? Asi sa to nikdy nedozviem. Keď som videl čo sa stalo tak som hneď k nej pribehol a kľakol som si pri nej. "Si v poriadku?" Opýtam sa a opatrne som ju objal a utešoval som ju.
Camila Bleonde

Příspěvek pro Camila Bleonde za Wed Dec 27, 2017 9:34 pm

Náměstí

Nechávala jsem jeho otázku viset ve vzduchu nezodpovězenou a pomalu šla. Srážka s autem mě sice minula, ale šok nemálo poznamenal moje dítě, které už podobný šok jednou zažilo. To tam ale byl Thomas aby mi pomohl.
Břichem mi běhala hrozná křeč a já si ani neuvědomovala, že ten ke komu se tulím je muž kterého jsem se prve tolik bála. Prsty jsem pevně zatínala do jeho paží a přitom se snažila nevzlykat bolestí a strachem.
Dale Barbara

Příspěvek pro Dale Barbara za Wed Dec 27, 2017 9:40 pm

Neodpovedala mi a tak som nevedel či je zranená alebo nie. Ale pochopil som že je v šoku keď do môjho pleca zatínala prsty. Nechal som ju pretože to muselo byť niečo hrozne. Len o vlások sa vyhla smrti. A tak som ju len objímal a utešoval som ju. "Neboj sa všetko bude dobre. Ako ti mám pomôcť? Nemám ťa odniesť domov?" Opýtam sa potichu a pozriem sa na ňu a jemne ju pohladím po chrbte.
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 69

Příspěvek pro Thomas Williams za Fri Dec 29, 2017 11:14 pm

To je tak když je Camilla těhotná, a očividně se rozhodla projít.. Jako ne nezakazuje jí to. Je přeci jen volná, jako liška. Když už to je liškodlak že ano.
Přesto zde ovládl jakýsi pud, .. možná psí..že se potřebuje ujistit že je Camilla v bezpečí. Nebo
láska? No u Thomase to nikdy není tak úplně jisté. Sám si nikdy není jistý svojí osobou. Ale jednou ví jistě, ví že by chytil amok kdyby Camille někdo ublížil, a když chytne amok Thomas, nikdy to není dobré. To se v minulosti několikrát přesvědčil.
Vydal se po pachu Camilly. Nebyl pro něj problém rozeznat její pach, ovšem po chvíli se mu zdálo..že se kolem ní někdo nachomýtá. No..potom je uviděl.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:31 pm