Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Mellany Waldner a Leo Waldez (mesto)

Share
avatar
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 24. 05. 17

Mellany Waldner a Leo Waldez (mesto)

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Nov 23, 2017 8:28 pmMesto

Celé dni sa ukrývala doma. Schovávala sa pred svetom a jediné čo videla bolo svetlo počítačovej obrazovky. Bola až nad uši zaneprázdnená prácou, a mimo prácou. Ak sa to tak dá povedať. To že pracovala ako hľadač ludí bolo dosť náročné. Každý deň sa technológia viac a viac rozvíja, vznikajú nové technologické jazyky ktoré sa musí učiť. Až napokon si konečne spomenula prečo sa ocitla v tomto meste. Dôvod prečo je práva tu. Rozhodla sa jeden deň pre prokristanáciu. Odkladať veci na zajtra. A toto si hovoriť každý deň. Bohužiaľ, jednu a stále tú istú vec odkladala až do dnešného dňa. Keď si konečne rozsvietila v izbe a uvidela svoju vyblednutú tvár. Vie čo by si pomyslela jej mamina keby ju vidí. Ale tá tu už dávno nieje, a za to môže len ona. Takže pokývaním hlavou zahnala túto myšlienku a bez ďalších okolkov zobrala svojho krásneho kocúrika von na prechádzku. Za posledných pár mesiacov má v pláne s ním vyjsť ďalej ako len na koniec ulice. Za to sa jej Batty neskôr určite poďakuje.

LeoWaldez

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 23. 11. 17
Age : 15

Re: Mellany Waldner a Leo Waldez (mesto)

Příspěvek pro LeoWaldez za Thu Nov 23, 2017 8:44 pm

Vzbudil jsem se a promnul oči.Vlasy mi lezly do obličeje a tak jsem si je urovnal.Pak vstal a šel se obléci.Vzal jsem si na sebe svoje oblíbené oblečení.Černé kalhoty a bíle triko,pak jsem šel do kuchyně si vzít něco k jídlu.Vzal jsem si kus chleba a vyrazil ven.Venku bylo úžasně,voněla tam čerstvě posekaná tráva od souseda a proudil tam osvěžující vítr.Zhluboka se nadechl a vyrazil do menšího obchodu o ulici dále.Vešel a pozdravil prodejce,samozřejmě to byl Větnamec,ale co měly věci levně.Vzal jsem si nějaké to pití a zaplatil.Když jsem vyšel načal jsem si pití a usrkl si.
avatar
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 24. 05. 17

Re: Mellany Waldner a Leo Waldez (mesto)

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Nov 23, 2017 8:55 pm

Mesto

Prechádzala sa mestom a obzerala sa naokolo. Už tu býva dlhú dobu a je neuveriteľné ako sa dokáže stále strácať. Mala by si vyhradiť jeden deň kedy si prejde celou, teda aspoň hlavnou časťou mesta. Jediné miesto ktoré poznala dobre v meste bola mestská knižnica. A to preto, že tam chodí pravidelne. Potrebuje nájsť veci z 19. storočia. Veci z doby keď sa ľudom o internete ani nesnívalo. Sama nedokáže niekedy pochopiť ako v danej dobe dokázala prežiť. Iba si povzdychla nad danou predstavou. No čo, žijeme ďalej. Je rozhodne oveľa jednoduchšie hladať informácie na internete, ako to robila doteraz zo všetkými zákazkami. Ale v dobe keď sa aj fotky fotili zriedka... No bude to ťažké, to vie.
Vošla do knižnici kde sa poznala zo všetkými stálimi ludmi a začala si prezerať mestský archív, 19. storočie.
"Nie, nie, ani to nie... ah choroba storočia...mám to" schmatla dokumenty a okamžite si ich išla prefotiť.
V danom momente sa hrála zo starou kopírkou možno z čias dinosaurov ktorá bola v knižnici. Keď sa jej konečne podarilo niečo skopírovať, tak si vydýchla. Teda, aspoň tak to teda vyzeralo. Z kopírky vychádzali prázdne papiere a nápis hlásil "Doplniť farbu,"
Dobre vedela čo to znamená, trepať sa cez celé mesto len aby si mohla prekopírovať pár dokumentov. Hip hip hurá. Iba schmatla Battyho ktorý pokukoval po sebe v zrkadle a vyšla von z knižnice.

Sponsored content

Re: Mellany Waldner a Leo Waldez (mesto)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Jun 20, 2018 7:38 am