Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Helly Scott + Cora Queen

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 240

Helly Scott + Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 12:56 pm

First topic message reminder :

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Cora Queen

Re: Helly Scott + Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 9:00 pm

Pousmejem sa aj ja som bola rada že mám kamarátku. A dúfala som že nám to dlho vydrží a neskončí to po týždni. "Dobre v poriadku mne to nevadí." Pousmejem sa a po pár minútach sme prišli do kaviarne. Vošla som dnu a poobzerala som sa okolo seba. Uvidela som jedno miesto pri okne. "Čo tam?" Ukážem na to miesto a potom si idem sadnúť na to miesto.
Helly Scott

Poèet pøíspìvkù : 49

Příspěvek pro Helly Scott za Wed Nov 22, 2017 7:00 pm

" jo!! rychle ať to nikdo nezasedne" začala jsem se strašně smát a utíkat k místu. Ano jsem šílená ale tak co. Jak jsem doběhla k místu otočila jsem se na ni a strašně jsem se smála a bylo mi jedno že na mě kouká strašně moc lidí. Mávla jsem nad tím rukou a čekala na svou kamarádku.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Nov 22, 2017 8:29 pm

Pousmiala som sa nad tým. Nevyzeralo to že by to miesto chcel niekto zasadnúť. Ale prečo si tam nesadnúť keď je možnosť? A tak som prišla na to miesto a sadla som si. Keď som videla ako bežala si sadnúť tak som sa zasmiala tomu. "Dobre že si si pri tom behu nohy nezlámala." Poviem so smiechom. Ešte som nikoho nevidela aby takto bežal na miesto. Potom prišiel čašník a doniesol nám menu. Zobrala som si ho a začala som v ňom listovať a rozmýšľala som čo si asi tak dám.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Wed Nov 22, 2017 8:41 pm

Když si sedne sednu si taky a sleduju jak si bere menu od číšníka " co tady mají dobrého? vybereš mi něco?" udýchaně se zasměju. Rozhlédnu se a sleduji chod kavárny. Je to tu pěkné a utulné. Usměju se na ni a vyčkávám co mi odpoví a nebo co si objedná.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Nov 22, 2017 9:42 pm

Myknem plecami. "Neviem čo máš rada. Povec na čo máš chuť alebo čo máš rada?" Opýtam sa jej a pozriem sa na ňu. V menu bolo všetko od nápojov až po dezerty. Takže na výber bolo toho veľa. Takže si stačilo len vybrať a počkať pokiaľ to donesú. Takže som čakala čo povie aby som podľa toho vedela objednať jedlo.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Thu Nov 23, 2017 3:40 pm

"mam ráda čaje jakékoli jako pití a jako jídlo klidně zmrzlina nebo palačinky nebo wafle to je mi jedno" odmlčím se."jo a neboj zaplatím to na to peníze u sebe mám" zazubím se na ni. Jsem nevybíravá sním skoro vše jen ne houby a vnitřnosti nebo jak to říct.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Nov 23, 2017 11:13 pm

"Dobre teda. Tak objednám palacinky a čaje." Pousmejem sa a potom keď príde čašník tak mu poviem čo sme si objednali. On odíde a ja sa pozriem na ňu. "Prestaň veď ja som ťa pozvala tak platiť budem ja." Pousmejem sa. Nemala som rada keď niekto platil miesto mňa. Po pár minútach prišiel čašník a doniesol nám obom palacinky a čaje. "Ďakujem." Poďakujem mu a potom sa pozriem na Helly. "Tak dobrú chuť." Poviem a pustím sa do palaciniek.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 2:46 pm

Jak řekla co objedná pousměju se a kývnu.Když dojde číšník usměju se na něj a pak dál koukám na Coru. " ale já to chci zaplatit protože jsi moje jediná kamarádka a chci ti poděkovat za to že jsi mě neodsoudila stejně jak většina lidí." usměju se na ni. Jakmile nám bylo doneseno jídlo tak jsem se usmála na Coru a taky jí popřála dobrou chuť."Je to moc dobré." usměju se na ni. "chodíš sem často?" zeptám se se zájmem a napiju se čaje.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 4:15 pm

Pousmejem sa a trochu sa pri tých slovách začervenám. "Ale no tak nepreháňaj toľko. A nemám dôvod ťa odsúdiť. Si mila a praiteľská a som rada že sme sa stretli a spoznali." Pousmeje sa a bola som rada že jej chutilo. "Ďakujem." Poviem a jedla. Potom keď sa ma opýtala či sem chodím často tak pokrútim hlavou. "Ani moc nie. Samej sa mi nechce nikam chodiť." Povzdychnem si ale teraz som dúfala že aspoň ona mi ostane a už nebudem sama.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 4:22 pm

" taky jsem ráda že jsem se potkali" řeknu radostně. " občas sem můžeme zajít i spolu" usměju se na ni, ale pak mi dojde že se asi moc vtírám. Kdo ví třeba ani nechce být se mnou kamarádka ale nechtěla být nepříjemná tak tu je teď. " promiň moc se vtírám a jsem otravná" nervozně si prohrábnu vlasy rukou a pak dopiju svůj čaj.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 4:43 pm

Pousmejem sa a prikývnem. Bola som rada. "To rada počujem." Poviem a potom prikývnem. "To by som bola moc rada." Usmejem sa a poteší ma to veľmi. Potom ma ale prekvapí čo povedala. Prečo sa vždy musí všetko pokaziť? To si vážne nezaslúžim byť šťastná alebo čo? "Čo to hovoríš? To vôbec nie je pravda. Nevtieraš sa a nie si otravná." Poviem smutne a bolo mi skoro do plaču keď to povedala.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 4:48 pm

" Opravdu si to myslíš? " Zasměju se. " Tak to počkej třeba za rok mě už budeš mít dost" mrknu na ni a pak se hlasitě rozesměju. Jak se uklidním kouknu na ni. " Možná se za mě budeš stydět, ale rozhodně se se mnou nebudeš nudit." zazubím se na ni a rozhlédnu se okolo sebe. " Jsem docela...jak to říct.." zamyslím se. " šílená?! jo to je to slovo" Začnu se znova smát. Bože já jsem fakt divná.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 4:53 pm

"Neveríš mi?" Opýtam sa a som sklamaná že mi v tomto neverí. Ale čo narobím? Potom pokrútim hlavou. "Tak o tom pochybujem. A to som rada že sa s tebou nebudem nudiť." Pousmejem sa a prikývnem. "No to teda si. Vieš ako si ma vystrašila?" Opýtam sa a potom mi to nedá a opýtam sa jej. "Ty si človek alebo niečo iné?"
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 5:01 pm

Ta otázka mě zaskočí. Co teď? Řeknu jí to, ale rozhodně ne tady a nevím jestli dnes . " Nechceš jít jinam? třeba ke mě?" Jsem strašně nervozní. Pořád se ohlížím okolo. Co jí mám říct? a nebo spíš jak? Co je zač ona? Proč se mě na to ptá? Proč tady a teď? Mám tolik otázek ale bojím se zeptat. Co když bude nějaký druh co se nenávidí s mým druhem? To ztratím svou kamarádku tak brzo? proč?
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 5:08 pm

"Môžeme ísť k tebe." Poviem a myknem plecami. A všimla som si že je nervózna ta nervozita sa nedala prehliadnúť. A tak som teda dojedla a vypila som čaj. Potom som zavolala na čašníka že zaplatíme. Potom som sa pozrela na ňu a pousmiala som sa. Nevedela som prečo tak znervóznela. Veď som sa nič hrozné nespýtala. Ale čo ak o tom nerada hovorila a ja som na ňu vyhŕkla otázku ohľadne toho čo je vlastne zač.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 5:14 pm

Vytáhnu si peníze a zaplatím. Nervozně se usměju, vezmu si své věci a čekám až si Cora vezme své věci a aby jsme vyrazili. Jak jsme vyšli z kavárny tak jsem vedla Caru k mému domu. Byla jsem strašně nervozní a myslím že si toho všimla. Třeba mě pak zabije.. neboo mě bude nenávidět nebo tak něco. Posmutnile jsem přemýšlela většinu cesty k mému domu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 5:26 pm

Keď som videla že zaplatila tak som si len povzdychla. Potom som si zobrala veci a išla som s ňou. Po ceste som rozmýšľala či sa jej mám opýtať na to prečo je taka nervózna ale nevedela som či mi odpovie. A tak som to teda nechala. Aj keď rada by som to vedela prečo je nervózna a prečo mi nechce povedať čo je zač. A nech je už čokoľvek tak ju rozhodne nebudem nenávidieť a ani ju nezabijem.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 5:48 pm

Zavedu ji až ke mě do bytu. "Pojď dál když pujdeš rovně je tam obývák posaď se tam hned dojdu." Musím ještě do ložnice pustit a nakrmit malého. " Nevadí ti psy? Nebo nejsi alergická? " zeptám se s usměvem. Jsem zvědavá co odpoví. Hned potom ji odpovím na otázku z kavárny.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 26, 2017 5:54 pm

Prídeme k nej domov a ona ma hneď pozve dnu a povie mi kam mám ísť a že ona hneď príde. Prikývnem. "Ďakujem za pozvanie a dobre." Potom sa vyzujem a pousmejem sa. "Nevadí. Ja sama mám doma psa. Takže mi vôbec nevadia. Milujem ich." Poviem a pomyslím si čo asi robí Enzo. Hádam niečo nevyvádza. Potom odídem do obývačky a sadnem si na gauč.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 26, 2017 6:13 pm

Pustím z ložnice ven mého huskyho Subaru. Vyskočí na mě a svalí mě na zem. Začnu se smát. " Nechej Subaru! " směju se. Přeskočí mě a vběhne do obýváku a skočí na Coru. " Ježíš promiň" zasměju se a hned utíkám za nima do obýváku.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:41 pm