Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Helly Scott + Cora Queen

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 240

Helly Scott + Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 12:56 pm

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Helly Scott

Poèet pøíspìvkù : 49

Re: Helly Scott + Cora Queen

Příspěvek pro Helly Scott za Sat Nov 18, 2017 1:09 pm

Procházela jsem městem a koukala jsem po okolí. Dlouho jsem nebyla venku tak jsem si to chtěla užít. Prošla jsem malým parkem kde bylo pár lidí. Usmála jsem se sama pro sebe. Pamatuju si ty doby co jsem měla kamrády. Pak to v jeden moment všechno zmizelo. Jak vtipné. Prošla jsem kolem kina dál za město k lesíku. Bylo to tam strašně krásné. V tuhle dobu to tam vždy krásně vonělo. Procházela jsem se a přemýšlela co budu dělat. Neumím se pořádně proměnit, neumím lovit,nemám práci a nechodím ani moc do školy. Jsem špatná nevím co mám dělat..
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 2:01 pm

Odpočinok mi pomohol. Poriadne som sa vydýchala a nabrala som silu ktorú som pri behaní stratila. Ale na lavičke sa mi sedelo tak dobre že sa mi ani vstavať nechcelo. A tak som ostala sedieť na lavičke a sledovala som okolie. Okolo mňa chodili ľudia a ja som si ich obzerala. Našťastie na to nikto nereagoval a tak som sa len dívala a odpočívala som. A pri tom som rozmýšľala ako dlho tu budem lebo nerada by som ochorela.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sat Nov 18, 2017 3:24 pm

Jak jsem se vracela z procházky uviděla jsem holčinu co sedí na lavičce. Vypadala hodně zamyšleně. Chci se s někým seznámit. Dlouho jsem váhala jestli tam opravdu jít nebo ne. Bude to asi divné ale co, jsem divná celá.Rozhodla jsem se za ní jít. "Ahoj" usmála jsem se a čekala jsem na odpověď.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 3:47 pm

Zrazu ku mne prišlo jedno dievča a pozdravilo ma. Pozriem sa na ňu a trochu sa pousmejem. "Ahoj." Pozdravila som ju a poriadne som si ju poobzerala. Vyzerala celkom v pohode ale aj tak som si dávala pozor. Pretože zdanie môže niekedy klamať a navyše som nevedela čoho je schopná. A tak som ju len sledovala a dávala som pozor.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sat Nov 18, 2017 6:37 pm

"Nevadí že jsem za tebou došla?" Nervozně jsem se pousmála. Čekala jsem jak zareaguje protože není zrovna normální když za vámi příjde nějaká random holka si vykládat. Jen se chci seznámit nic víc.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 6:40 pm

Pousmejem sa a pokrútim hlavou. "Jasné že nevadí." Pousmejem sa. Nepatrila som medzi tých ktorým by to vadilo. Skôr na opak bola som rada pretože so mnou sa nikto nechcel rozprávať a keď sa začal tak po chvíľke odišiel lebo ho to nezaujímalo. Asi som nudná spoločníčka alebo čo. "Inak ja som Cora." Predstavila som sa jej a pousmiala som sa. "Ak chceš tak si prisadni." Poviem a sledovala som ju. A čo sa týkalo toho ako vyzerá tak mi to bolo jedno. Ja som neposudzovala ľudí podľa toho ako vyzerajú ale podľa toho ako sa správajú.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sat Nov 18, 2017 10:22 pm

"Jsem Holly Scott kamarádi mi říkávali Scottie... jo a děkuji" usměju se a sedmu si vedle ní. Vypadá mile a sympaticky. Ráda poznávám nové lidi. Nikdo se semnou nickdy nějak moc nebavil ani nevím proč.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Nov 18, 2017 10:33 pm

Pousmejem sa. "Rada ťa spoznávam. A neďakuj." Poviem a potom sa dívam ako si sadla vedľa mňa. Prestala som ju už sledovať a dávať si pozor. Vyzerala že nechce ublížiť a tak som sa uvoľnila. "Ty si tu nová?" Opýtam sa lebo som tu poznala málo ľudí a tak som nevedela kto je nový a kto nie. A preto je lepšie sa opýtať a podľa toho sa zariadiť.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 19, 2017 10:40 am

" No nová ani tak ne už jsem tu pár dní" nervózně se na ni pousměju. " Ty jsi místní?" koukla jsem na ni. Vypadala uvolněně. Mohly bychom si rozumět. Sice usuzuju podle prvního dojmu, ale co už. Až se seznámíme víc třeba změním názor a nebo třeba ne. To je zatím ve hvězdách.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 19, 2017 3:31 pm

Ešte dobre že som sa opýtala. Inak by som sa pomýlila. "Tak to už viac menej poznáš mesto čo?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu. Nad jej otázkou sa zamyslím. "Viac menej ano. Už som tu niekoľko mesiacov. Takže sa dá povedať že som viac menej miestna." Pousmejem sa a sledovala som ju. A pri tom som sa snažila zistiť čo je vlastne zač. Ešte som si nebola istá či je človek alebo nejaká nadprirodzená bytosť ale možno mi to po čase povie ona sama čo je zač.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Sun Nov 19, 2017 6:43 pm

"tak zhruba vím kde co je" nervózně jsem kývla. Otřásla jsem se zimou. "Není ti chladno?" Přejedu si dlaní přes ruku a pousměju se. Zajímalo mě co je zač, jestli mi může nebo chce ublížit a nebo ne, ale stejně můj život je o ničem tak co i tak ji chci poznat.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Nov 19, 2017 7:49 pm

"Tak to je dobre aspoň sa tu nestratíš." Pousmejem sa a všimla som že nervózne kývla hlavou. Nevedela som prečo ale nechala som to tak. "Nie je mi dobre. Ale nechcela by si si ísť niekam sadnúť na pohárik?" Opýtam sa jej a sledovala som ju. Rada by som vedela čo je zač ale nechcem sa jej vypytovať. Ešte si o mne pomyslí že som blázon alebo čo a to nechcem.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Nov 21, 2017 2:55 pm

"Ráda někam zajdu" usmála jsem se." znáš nějaký bar tady? nebo kavárnu nebo tak něco?" vysypala jsem ze sebe své myšlenky. Těšila jsem se někam do tepla protože mi opravdu teplo nebylo. "Sice jsem tu už pár dní ale žádný podnik jsem nenavštívila" potichu se zasměju. " nikam moc nechodím" nervozně jsem sklopila hlavu a čekala co mi odpoví.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 8:22 pm

Bola som rada že súhlasila s tým že niekam pôjdeme. "To som rada." Pousmejem sa a prikývnem. "Ano poznám aj kaviareň aj bar tak si vyber kam chceš ísť." Pousmejem sa. "Tak to sa teraz zmení. A prečo nikam nechodíš?" Opýtam sa prekvapene. To je stále len doma a nikam nechodí? To sa potom nedivím že to tu nepozná a nepozná ani ľudí ale to sa teraz zmení.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Nov 21, 2017 8:27 pm

" mě je to jedno někam mě zaveď " zasměju se. " nikdy jsem neměla moc kamarádů a neměla jsem s kým chodit ven, těch pár dní co tu jsem jsem vybalovala, uklízela a zabydlovala jsem se takže ani čas na to někam chodit moc nebyl." zazubím se na ni. Jsem ráda že si zatím rozumíme doufám že nám to vydrží. Nad svou myšlenkou se pousměju a čekám na její reakci.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 8:34 pm

"Dobre tak pôjdeme do kaviarne a tam si niečo dáme." Poviem a pousmejem sa a potom sa pozriem na ňu a povzdychnem si. "Skoro ako ja. Ja do teraz nemám žiadnych kamarátov." Poviem smutne. S Helly sme mali toľko spoločného až sa mi tomu nechcelo veriť. "A už máš všetko vybalené?" Opýtam sa a potom sa postavím a vydám sa do mesta kde bola kaviareň. Po ceste sa pozriem či ide za mnou.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Nov 21, 2017 8:39 pm

" Dobře ale musíš mě vést žádnou kavárnu neznám" usměju se. " Tak můžeme být my dvě kamarádky ne? " na tváři se mi objeví velký usměv." jo a ano mám uže jen potřebuju nebo spíš chci dokoupit nějaké maličkosti jako dekorace nějaké jídlo, ovoce, květinu a bude to asi vše" nakrčím nos a zamyslím se jestli jsem na něco nezapomněla.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 8:49 pm

"Neboj sa povediem ta." Poviem a potom keď povedala že by sme mohli byť kamarátky tak sa pousmejem a prikývnem. "Ano to budem veľmi rada." Poviem natešene. Toto mi nikto nepovedal. A preto ma to tak potešilo. Potom začne hovoriť čo ešte potrebuje. "Aha tak to neni veľa. To môžeme nakúpiť po ceste do kaviarne alebo keď pôjdeme s kaviarne. To je už na tebe ako sa rozhodneš." Pousmejem sa.
Helly Scott

Příspěvek pro Helly Scott za Tue Nov 21, 2017 8:53 pm

" Super" řekla jsem šťastně, jsem ráda že mám kamarádku. " když tak cestou z kavárny teď nemám u sebe moc peněz tak bych se asi pak stavila domů pro peníze a šly by jsme kdyby ti to nevadilo." usmála jsem se na ni. " ale jestli nechceš nemusíš jít semnou zvládnu si nakoupit věci sama." zasměju se a kouknu na ni.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:40 pm