Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Mon Jan 08, 2018 12:46 pm

Dům
Odfrkl si a stále ji soustředěně pozoroval. Nemínil uhnout pohledem. Poposedl ve chvíli, kdy se natáhla po sklenici, která jí téměř vyklouzla z ruky. Proměnil se tedy a zvedl se ze země. Vzal sklenku i prášek a sedl si vedle Alex. Prášek jí pak strčil ke rtům a po chvíli i sklenku, aby se mohla napít. Nechtěl na ni pospíchat, když viděl, že jí není dobře, ale stejně by ji odsud nejraději dostal teď hned. Stresovat ji taky nechtěl a už vůbec se mu nechtělo mluvit o tom, co se stalo. Jed mu zatím stále prostupoval tělem, ale bylo to pomalé, takže se tím už dávno přestal zabývat. Vlastně se ani nic nestalo. Tiše si povzdechl a sklenku odložil zpátky.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 08, 2018 4:54 pm

Úkryt

Měl jsem v sobě pár loků jeho krve, to ano. Ale i to malé množství mi pomohlo a rány začali srůstat během několika vteřin, od chvíle co jsem jej kousl. Po chvíli jsem přestal krvácet, splaskl otok kolem jednotlivých zranění a pomalu ustupovala bolest i malátnost.
Přešel jsem přes pár pokojů a našel na sebe ve skříni, kterou jsme tak nějak zaplnili co nejvíce hadry, nějaké triko. Bylo pro mě divné chodit pro změnu v rudé a ne v černé, ale nechal jsem to být. Pro změnu jsem si teď zakryl modré oko a nechal koukat ven to hnědo-rudé.
Když jsem se alespoň trochu uklidnil a srovnal si v hlavě co se děje, chvíli jsem jen seděl na místě a přemýšlel, co jiného se ještě může posrat. Je pravda, že jsem v posledních pár měsících jedl opravdu minimálně. Jedl jsem jenom zvířata, lidi vůbec a nadpřirození? Málo kdy jsem na něco narazil. Byl jsem hodně oslabený tím, že jsem nejedl nic pořádného. Do toho na mě bylo hodně stresu. Jak lovci, tak strach o moje dva svěřence.
Když mi předtím mával krví před nosem, měl jsem chuť jej pokousat. Ano, ale neměl jsem v plánu mu ublížit. Chtěl jsem mu pomoci. Plus se mi snad podaří naučit ty dva trochu lépe ovládání se. Když to udělal poté, co jsem byl ještě víc oslabený ranou, jednoduše jsem nebyl dost silný na to, abych tomu odolal a ta šelma která touží po krvi a kterou v sobě tak moc utlačuji mě porazila. Co když se mi to stane mezi lidmi? Co budu dělat, jestli se to opravdu stane a někoho zabiju, přičemž to bude před lidmi?? Co když někoho dotáhnu sem? K Trish a Nickymu?
Projel jsem si vlasy rukou a zvedl se z židle v jedné z kanceláří nebo co to bylo. Pak jsem se zvedl a měl jsem v plánu se jít zahrabat někam pryč. Jak jsem vyšel na chodbu, uslyšel jsem ránu. Otočil jsem se a viděl Kiru, jak se válí po zemi. Nejraději bych jej nechal být na pokoji, jelikož jsem se bál, že jej znovu zraním.
I tak jsem se k němu po chvíli rozešel a klekl si vedle něj. Přejel jsem jej pohledem. Vypadal utahaně a vyčerpaně. Přimhouřil jsem oči a pak jej beze slova podepřel a odvedl zpět do místnosti, aby si mohl lehnout. Neuniklo mi, že je nějaký moc lehký a chladný. Nevěděl jsem co by mu mohlo být, nakonec jsem si vzpomněl, co říkal předtím. Nemluvil i o jídlu? Hm.. "Kdy jsi naposledy jedl?" Promluvil jsem na něho, aniž bych se na něho více díval, spíše jsem stáčel pohled stranou.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 758
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Jan 08, 2018 10:11 pm

Dům
"Tak.. dejme tomu za půl hoďky?" Zazubil se a protáhl. Nechtěl, aby přemýšlela o jeho bratrovi, takže se ji samozřejmě bude snažit čímkoliv zbavit takovýchto myšlenek. Ne, že by se snad bál, že by mu s ním chtěla odejít. To by asi nekousl. Pomalu ji obešel a zastavil se až u stolu, kde jen zběžně nahlédl do rozházených papírů, které pak poněkud mechanicky složil a povzdechl si. I on na bratra v tuto chvíli přestal myslet, jelikož se tím rozhodně nechtěl zatěžovat, neb už takhle toho měl občas až nad hlavu. Jednoduše to někdy nedával, i když na sobě nemínil dát nic znát.
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Mon Jan 08, 2018 10:29 pm

Úkryt

Těžko říct jak dlouho jsem tam ležel. Vzhledem k okolnostem jsem téměř nic nevnímal. Když jsem zaslechl přibližující se kroky, vyděsilo mě to. Nevěděl jsem totiž, jestli je to Seb nebo jeden z těch dvou. Ono i kdyby to byli oni, nedokázal bych se nijak bránit. Mohl jsem být rád, že jsem stále při vědomí.
Moje myšlenky se rozutekly ve chvíli, co mi Seb pomohl na nohy. Jo, teď už jsem si byl jistý a děkoval jsem bohu za to, že mi prodloužil život alespoň o pár dní. Snažil jsem se udržet na nohou abych ho zbytečně nezatěžoval. A kupodivu to docela šlo, ačkoliv jsem byl rád že je to jen pár metrů.
Rozplácl jsem se na posteli a podíval se na něj. Bylo tak těžký zůstat vzhůru a on ještě chtěl abych mluvil. Opravdu musím? Asi by to chtělo. Navíc ho musím poprosit o ošetření rány. Několikrát jsem se zhluboka nadechl než jsem se odhodlal něco říct. "Je to tak.. dva dny zpět. Moc se mi nedařilo." Ozval jsem se šeptem. Hlasitěji to vážně nešlo. Cukl jsem rukou směrem k němu a nakrátko zavřel oči. "Můžeš prosím...?" Musel pochopit co po něm chci. Snad.
Chtěl jsem mu toho říct hodně. Třeba to, že se omlouvám za svou slabost. Nebo ať pochopí moje chování. Jenže to nešlo. Prostě.. nemohl jsem nic říct nebo něco udělat. Bylo to, jako když loutce přestřihnete vodící lanka. V tu chvíli se mě zmocnila panika a já vyděšeně koukal na Seba s nevyslovenou otázkou.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 08, 2018 10:41 pm

Úkryt -> Město -> Úkryt

Pomohl jsem mu na postel. Vypadal, že mi snad usne za chůze pod rukou. Zůstával jsem dál sedět vedle něho a poslouchal jsem jej. Dva dny. Pro člověka už to bude asi poměrně dlouho, mě stačilo jíst jednou za pár dní. Poslední dobou i méně. Ale u lidí to bude asi krapet jinak. Povzdechl jsem si a pomalu se začínal zvedat. Musel jsem mu donést něco k jídlu. A těm dvěma raději sehnat něco dalšího. Respektive Nickymu, Trish teď bude pár dní v klidu.
Zvedl jsem se a pak jsem uslyšel co řekl. Na okamžik jsem stál na místě, než jsem jen na rychlo otočil hlavu abych se podíval na jeho ránu. Už nekrvácela tolik, ale muselo to bolet. "Nechci tě zase pokousat." Zamručel jsem nejistě. Chvíli mi to trvalo, ale nakonec jsem se rozbelhal k lékárničce, vzal jsem zbývající obvazy a pak se vrátil. Prvně jsem ránu otřel, pak jen zkontroloval jak špatné to je. Nijak příšerně to ale nevypadalo. V rámci možností. Poté jsem ránu zavázal tlakovým obvazem a zvedl jsem se. "Spi." Řekl jsem mu jen a pak jsem se rozešel svižnou chůzí pryč. Cestou jsem popadl kabát, který byl pořád od krve, a pak jsem jednoduše zmizel.
Šel jsem mu sehnat něco k jídlu. Nakoupil jsem toho poměrně dost, netušil jsem totiž co by uvítal. Vzal jsem především jídlo, které vydrží nějakou tu chvíli než se sní, aby měl něco do zásoby. Ale nebyly to jenom konzervy.
Mohl jsem být pryč pár hodin. Vše mě pořád bolelo, ale bolest se pořád více a více stahovala do pozadí. Asi po té hodině, možná dvou jsem se vrátil zpět do úkrytu a šel jsem zpět za Kirou, i s poměrně velkou taškou s nákupem. Vešel jsem do místnosti a přemýšlel, jestli spí nebo ne. Nakonec jsem se jej rozhodl nechat a položil jsem tašku vedle něho. Opět jsem se měl k odchodu.
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Mon Jan 08, 2018 11:05 pm

Úkryt

Jak bych to shnul? Bylo mi zle. Opravdu zle ale nemohl jsem s jistotou říct, ze kvůli tomu kousnutí. Mohl jsem si za to hlavně já sám a teď? Znovu jsem způsobil problémy a on ke musel řešit. Možná proto se ke mě můj bratr zachoval ošklivě.. Ano, v tuhle chvíli jsem si dával za vinu vše, co se v mém mizerném životě odehrálo.
Sebovi se do ošetřování nechtělo, bál se.. jenže neměl čeho. Krev jsem mu dal dobrovolně, vlastně jsem mu jí opět vnutil. On se bát nemusel, zato já bych měl. Díky tomu, že jsem byl polomrtvý.. opět.. tak jsem ani neucukl, když mi ránu obvazoval. Vděčně jsem se na něj pousmál.
Každopádně, rád bych se pořádně vyspal ale on šel pryč a já se bál těch dvou. Co když využijí toho, že je Seb pryč? Otřásl jsem se a stočil se do klubíčka. Jupí, dokázal jsem se pohnout! Neměl bych přeceňovat svou sílu a ani bych neměl zbytečně riskovat. No.. dělal jsem obojí a to celkem často. Bylo to hloupé a dětinské. Jednou mě to bude stát život, tím jsem si byl jistý. Ale dokud se tak nestane, stejně budu hazardovat se životem, protože ve městě plném všelijakých monster to jinak ani být nemohlo.
Třeštila mi hlava, až moc jsem se v tuhle chvíli zabýval věcmi, které nezměním. Dovolil jsem si zavřít oči a na chvíli si odpočinout. Snad se nic nestane...
Vzbudil jsem se o hodinku dvě později a zaslechl tiché kroky. Pootevřel jsem oči a koukl na něj. "Kde jsi byl?" Zeptal jsem se sotva slyšitelně. Ačkoliv taška s nákupem mi mohla napovědět že.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 08, 2018 11:11 pm

Úkryt

Vešel jsem do místnosti, kde Kira ležel. Když už jsem chtěl odejít, najednou otevřel oči a sledoval mě. Shodil jsem ze sebe kabát, mohl jsem se jít znovu převléci. Jelikož krev z kabátu prosákla i na čisté triko. Povzdechl jsem a pak jsem se na Kiru otočil. Ptal se, kde jsem byl. "Musíš se najíst..tak jsem pro něco zašel.." Odpověděl jsem mu a hlavou hodil k tašce. "Nemám ponětí co bys chtěl, tak jsem prostě něco vzal." Pokrčil jsem rameny a pak jsem se otočil po židli, na které jsem před tím seděl. Posadil jsem se a jen jsem čekal, jestli se na něco bude chtít zeptat, nebo jestli bude něco potřebovat.
Měl bych se jít převléct, bylo mi poměrně chladno, ale nějak jsem to ignoroval.
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Mon Jan 08, 2018 11:35 pm

Úkryt

Krev na jeho triku mě znervóznila ale pak jsem si dal dvě a dvě dohromady. Mohl jsem si oddechnout. Nic se mu nestalo, naštěstí protože znovu dát krev, tak jsem mrtvej. On šel kvůli bezvýznamnýmu děcku ven, i když ho to mohlo stát život. Podíval jsem se na tašku a pak zpět na Seba. Vzal toho tolik.. a já mu to neměl jak vrátit. "Moc ti děkuju.. ale to jsi nemusel. Došel bych si tam sám." Tak jako tak, zůstal jsem ležet protože na zvedání jsem se opravdu necítil. Vypadalo to, že na něco čeká ale já v tuhle chvíli neměl co říct. Snad jen.. "Proč kvůli mě tolik riskuješ? Vím že mě musíš vnímat jako malýho hloupýho kluka.. proč jsi mi dovolil zůstat i když vás svou přítomností ohrožuju?" Najednou bylo tolik věcí na které jsem chtěl znát odpověď. Tolik otázek.. povzdechl jsem si a oči opět zavřel. Pokud tu i nadále budu, musím se podle toho začít chovat. Musím si uvědomit že žiju v upířím doupěti. Heh, bude to zajímavé.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jan 08, 2018 11:42 pm

Úkryt

Posadil jsem se tedy na onu židli a pomalu si začal prohmatávat rány, abych věděl jak na tom která je. Občas mi bolestí cuklo ve tváři, občas jsem si skousl ret, jednou jsem možná i sykl.
Jeho slova mě donutila uchechtnout se. "Jo..to tak." Podíval jsem se na něho značně skepticky a pak se pokusil o úsměv. Pak jsem hlavu stočil stranou, abych nějak víc nesledoval rány. Moc jsem se bál, že mi zase přepne.
Jeho otázka pak donutila mě samotného zamyslet se. "Těžko říct. Prostě nemám rád, když vidím někoho dalšího trápit se." Odpověděl jsem mu a pak povzdechl. Bylo to trochu vtipné, vzhledem k tomu, kde teď Kira je a co se mu tu mohlo stát. Ale tady to vyšlo na stejno. Buď bude venku na ulici a po nějaké chvíli ho chytí nějaká upíří banda co ho zabije nebo bude u mě a já se postarám o to, aby ho nezabili Trish s Nickym.
"Měl by ses opravdu najíst." Pobídl jsem jej. Možná to je vtipné, ale preventivně jsem vzal i plastové příbory, jelikož mi přišlo, že tu nic takového nenajdu.
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 12:35 am

Úkryt

Dle jeho počínání jsem zjistil, že bohužel mojí krve nedostal tolik, aby se mu zatáhli všechny rány. Ušklíbl jsem se a na chvilku se koukl někam na strop. Sebova poznámka mě nepřekvapila a navíc byla na místě. V tomhle stavu bych se nedostal ani po schodech dolů, natož abych nepozorovaně ukradl vše, co bych potřeboval.
Jeho odpověď na mou otázku mě akorát zmátla. Čekal jsem nějakou obyčejnou a rychlou odpověď. A ne něco, co mě znovu zamotá hlavu. Povzdechl jsem si a přemýšlel co má teď přednost. Odpočinek nebo jídlo? No, vzhledem k tomu, že jsem měl sílu asi jako moucha, jídlo jsem odložil na potom. "Děkuju ale nejdřív si ještě trochu odpočinu a až pak si vezmu jídlo. Nejsem si moc jistý, jestli bych se vůbec zvedl." Uculil jsem se. Navzdory tomu, že mi bylo mizerně, byl bych schopný mu dát krev okamžitě, kdyby si řekl. I kdyby mě to mělo stát život. On mě vzal v podstatě z ulice a já mu snad kromě krve neměl co nabídnout na oplátku.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 09, 2018 8:31 pm

Úkryt

Ačkoli to pořád nebyla žádná přílišná sláva, bylo to mnohem lepší než původně. Tak nějak jsem si přestal břicho prohmatávat a zůstal pohledem zabodlý v podlaze. Nevěděl jsem co si o mojí odpovědi myslel a bylo mi to tak nějak jedno. Nechával jsem to být.
Když jsem jej pobídl k jídlu, řekl mi, že se nají až poté co se vyspí. Pokýval jsem hlavou a pomalu jsem se zvedl. "Tak dobře..je tu něco, co bys chtěl vědět?" Otázal jsem se jej a na okamžik na něho pohlédl. Doufal jsem, že nebude mít moc otázek, byl bych raději, kdyby neměl žádné a šel co nejrychleji spát, aby mu bylo o něco lépe. Vypadal totiž jednoduše příšerně.
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 09, 2018 10:32 pm

Úkryt

S nelibostí jsem se díval na to, jak si prozkoumává rány a čekal co se bude dít. Věděl jsem, že i kdyby opravdu potřeboval o nic by si neřekl, protože jsem byl v tuhle chvíli mimo hru. A jak to bude jindy těžko říct. Vzhledem k tomu, že se začal zvedat, chtěl odejít a já to na jednu stranu chápal.. jenže jsem nechtěl být sám.
Nejprve jsem mu chtěl říct, že nic vědět nepotřebuju ale nakonec jsem se zeptal. "Jak to bude až se uzdravím? Budu muset jít nebo tu budu moct zůstat?" Těžko říct, co jsem sám chtěl. Rád bych zůstal ale na druhou stranu by to pro mě nebylo moc bezpečné. Heh, jako kdybych se tím řídil že. Stočil jsem svůj pohled na nově obvázané zápěstí a povzdechl si. Pokud tu zůstanu, budu vědomě riskovat život protože budu mít nutkání jim pomáhat, pokud jim někdo ublíží. Ale otázkou bylo, jestli je venku bezpečněji než tady. Pokud žili monstra v tomhle městě budou určitě i v jiném. Vlastně spíš v každém. A i lidé dokáží nehezky zranit, to jsem si ověřil moc dobře. Střelil jsem pohledem zpět na Seba a čekal, jak odpoví.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 09, 2018 10:55 pm

Úkryt

Už jsem se měl k odchodu, i tak jsem položil otázku. Čekal jsem nějakou jinou, i tak jsem se otočil, abych mu odpověděl. "Je to čistě na tobě. Mě tu nevadíš a já jsem ten, kdo tu rozhoduje." Odpověděl jsem mu a pak jsem se nadechl. Nakonec jsem si zase sedl na židli. "Nechce se ti spát?" Naklonil jsem hlavu na stranu. Pohled jsem striktně držel na jeho očích, nedíval jsem se nikam jinam.
"Kolik ti vlastně je?" Optal jsem se jej nakonec na otázku, která mi vrtala hlavou. Možná už jsem se jej ptal, ale musel jsem na to zapomenout.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jan 09, 2018 11:40 pm

Dům

Na okamžik se zamyslela, než přeci jen přikývla. “Dobře, to zní fajn.“ zamyslela se, než mu věnovala menší úsměv. Nikdy s ním nechce mít společné. Mortimera nemá ani trochu ráda, natož aby s ním trávila čas a už vůbec by mu nesvěřila dítě. To by bylo to poslední.. Udělá cokoliv, aby mimčo ochránila, stejně jako Mitzyho. Tiše si vydechla, když zamířil ke stolu. Nechala ho v klidu a sama přešla k oknu, které hned otevřela. Chladný vánek ji ofoukl, přičemž se lehce otřásla zimou. Lokty se zapřela o parapet, přičemž se zakoukala z okna, aniž by ho jakkoliv rušila.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 217
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 12:09 am

Dům

Znovu si promnula oči, jelikož okolí ji lehce černalo. Nerada by se tu zhroutila. Rozhodně jej nechtěla nijak obtěžovat, proto mlčela, co se týče skleničky a prášku. Trochu ji překvapilo, že ji s tímto pomohl. Opatrně si vzala prášek, i když trochu zaváhala a se skleničkou si trochu pomohla, přičemž se ho nechtíc dotkla svou chladnou ručkou. Vděčně pokývla hlavou za pomoc a zavřela na chvíli oči. Když je zase otevřela, pořádně si ho prohlédla. Vypadal opravdu strašně. Zavrtěla hlavou, aby se vzpamatovala. Pomalu vstala a nehodila vážný výraz, i když se jí udělalo mdlo. “Do postele. Hned.“ Rozhodně nestála o odmlouvání. Neví, co se dělo, ale odpočinek potřebuje. Tím si je naprosto jistá.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 9:02 am

Dům
Prohlédla si jej, což se mu zrovna dvakrát nelíbilo. Avšak ve chvíli, kdy pomalu vstala, jen protočil očima. Její rozkaz naprosto ignoroval a opatrně ji stáhl zpátky. "Pamatuješ si vůbec něco z toho, co se stalo?" Optal se a naklonil hlavu ke straně. Bohužel.. nikdy ostatní moc neposlouchal, alespoň, co se jakýchkoli nařízení týče. Sice dokázal respektovat pravidla a nadřízené, ale to bylo tak všechno. Navíc.. to, že by si šel lehnout, mu moc nepomůže, když ji odsud chce dostat pryč, kdyby se náhodou chtěli vrátit. Podruhé by setkání s lovci v takovémto stavu rozhodně nebylo příjemné a v podstatě by jej to s největší pravděpodobností stálo krk.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 217
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 9:54 am

Dům

Ani trochu se jí nelíbilo, jak na sebe kašlal. Očividně byl na tom hůř a slepá nebyla. Neřekl ani půl slova, jakoby nic vůbec neřekla. Nechala se stáhnout, i když ji svým dětinským chováním nepřesvědčil o tom, že je všechno v pořádku. Jeho otázka ji chvíli vrtala v hlavě. Pokoušela se z toho něco vybavit, ale.. Nešlo to. Lehce zavrtěla hlavou."Ne.. Nepamatuji si nic." zamumlala svou odpověď a svůj pohled sklopila k zemi. Možná je to tak lepší.. Ví, že se musí dát do pořádku, aby mu nebyla nějak více na obtíž. Ať už se stalo cokoliv.. Byla si čím dál více jistá v tom, že v domě není ani trochu bezpečno. Nechce, aby umřel kvůli ní.. Jemně si promnula bolavý bok a zavřela na chvíli oči. "Tak či tak.. By sis měl lehnout." zněla starostlivě, ale už klidněji.. Snažila se o to..
avatar
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 24. 12. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 10:23 am

Úkryt

Než mi odpověděl, připadalo mi to jako věčnost. Po jeho odpovědi jsem se musel usmát. Já mu tu nevadil? Opravdu ne? S trochou námahy jsem se zvedl do sedu a koukal na něj. "No, už ani ne. Je mi.. fajn." Zamumlal jsem. Jeho pohled mě maličko znervózňoval, ale neřekl jsem to a snažil jsem se, aby to na mě nebylo vidět. Vlastně to zase tak těžký nebylo, s ohledem na to, že jsem musel vypadat jak mrtvola. Heh. Ale když to vezmu kolem a kolem, na člověka jsem se držel dobře ne? Vsadil bych se, že kdokoliv jiný by už byl v bezvědomí ale já stále dobře vnímal. Možná to bude tím, co jsem prožíval ty čtyři roky? Pokud ano, je na tom alespoň něco pozitivního. "Sedmnáct, a toulám se už rok. Docela to letí..." Asi ho to nezajímalo, když se na to neptal ale já mu to chtěl říct.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 270
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 12:34 pm

Dům
Povzdechl si. No, možná to bylo lepší, než aby si to všechno pamatovala. Soustředěně ji pozoroval, než zavrtěl hlavou. "Nemůžu si jít lehnout. Stejně to k ničemu nebude." Byla to pravda, neb by nebyl schopný v tuto chvíli usnout a vydržet jen nějakou chvíli ležet nemělo význam. Nejspíše ji o tom nepřesvědčí, ale za pokus to rozhodně stálo. "Ale.. na chvíli tě budu muset někomu svěřit. Tento dům prodám a podívám se po jiném, což možná bude chvíli trvat." Zamručel tiše a zvedl k Alex pohled, aby se podíval, jak se bude tvářit. Předpokládal, že se jí to líbit nebude, ale.. on už byl rozhodnutý a nenechá ji se tu potulovat samotnou.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 217
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 10, 2018 1:00 pm

Dům

Protočila očima, když zase odmlouval. Na druhou stranu jí ani trochu nepřekvapil. "A myslíš si, že když budeš v pohybu, že se uzdravíš??" otázala se vážněji. Byla to pouhá pravda. Odpočinek by mu prospěl. On ji taky nutil odpočívat. Jeho další slova se ji opravdu nelíbily ani trochu. Protestně zavrtěla hlavou. "Cože?? Svěřit někomu??" zopakovala, jakoby snad špatně slyšela. "Ne.. To ne.. Ať se stalo cokoliv, dala bych krk za to, že ti tohle udělali lovci. Se mnou nikde v bezpečí nebudeš.. Ani nikdo jiný.." vyhrkla ze sebe, než pomalu znovu vstane. Ať budou kdekoliv, stejně budou v nebezpečí a ona si tohle dává dost za vinu. Asi zase přišla ta chvíle, kdy se zase bude potulovat životem.

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Tue Jan 16, 2018 5:56 pm