Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Jan 06, 2018 11:43 pm

Dům

Bohužel tohle nezabralo. Nemohla s tím dělat nic, stejně jako on. Musí to vyprchat, ale otázkou je, co to v sobě má a jaké množství. Tohle se asi nezjistí.. Jí tohle zrovna nezajímalo, což bylo pochopitelný. Znovu se otřásla, než skončila v jeho náručí. Na chvíli zavřela oči, než ho nepřítomným pohledem pozorovala. Obvykle by ho nenechala, když je takto zraněný, ale teď ne.. Spokojeně si vydechla a několikrát zamrkala, neb se ji udělaly mžiky před očima. Pohupovala nožkama, kdy ležela v jeho náruči. Něco si pro sebe mumlala, což se podobalo jeho jménu. Neuvědomovala si to. Jakmile skončila v posteli, chtěla se zvednout, ale marně. Znemožnil ji pohyb. Za normálních okolností by se z deky dostala, ale.. Teď ne. Vrtěla sebou nějakou chvíli, aby se dostala ven, avšak vzdala to nakonec. Bylo ji opravdu nějak divně. Bolest sic necítila, ale něco jako únava a ztráty dosti krve na ní nějak dolehlo.. Nakonec zavřela oči a hlava ji padla na bok. Odpočinek rozhodně potřebuje..
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 285

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jan 06, 2018 11:59 pm

Dům
Povzdechl si, když sehnal všechny, v tuto chvíli potřebné věci. Teprve tehdy si poměrně odflákle vyčistil rány, na které dosáhl a zbytek nechal bez povšimnutí. Vlastně jej to ani nijak netrápilo. Došel tedy ještě zkontrolovat Alex a spokojeně se usmál, když zjistil, že spí. Neměl v úmyslu ji vzbudit, i když ji odsud chtěl dostat co nejdříve. Sešel schody a musel si sednout, neb mu nebylo zrovna dvakrát dobře. No, na druhou stranu to opravdu velmi dobře skrýval. Až teď si všiml lišky, které ležela v křesle a upírala na něj pohled. Tu tady taky nemohl nechat, jelikož se mohli každou chvíli vrátit, ale takové myšlenky prozatím zahnal. Bude se tím zabývat teprve tehdy, pokud se to stane. Ne teď.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Jan 07, 2018 1:19 am

Dům

Jak už si dávno myslela.. Je pro něj akorát zátěží.. Riskoval kvůli ní život a je tolik zraněný, aniż by si tohle všechno uvědomovala.. Ne úmyslně. Za tohle opravdu nemohla. Tiše si vydechla a spinkala, jako andílek.. Nebo jako zabitá?? Bůh ví.. Hlavně, že spí, než díky drogám ublíží někomu dalšímu nebo.. Sama sobě. Nic ji netrápilo, takže kdyby ji napadlo skočit okna, udělala by to bez zaváhání. Zavrtěla sebou, ale jinak byla ticho. Znovu se otřásla zimou, neb voda ji opravdu neprospěla. Stalo se. Nic se nedá vrátit. Potřebuje se jen zahřát a doufat, že látka v ní vyprchá, co nejdřív.. Jinak by neměla by být moc sama..
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jan 07, 2018 8:31 am

Dům
Ještě jednou a nejspíše naposledy zatopil v těchto kamnech. Přeci jen byla pravda, že jí tam nechal ležet s mokrou hlavou, což nebylo dobře. S povzdechem pak vstal, aby ji došel zkontrolovat. Vyšel proto schody a přeci jen před pokojem zaváhal, než vešel dovnitř. Topení zde zatím bylo studené, což se mu moc nelíbilo, ale uspíšit to nedokázal. Proto se proměnil a skočil teď trochu těžkopádně, na postel. Zamrkal, neb se mu díky tomuto náhlému pohybu zatmělo před očima. Nakonec si však lehl k Alex a v podstatě se na ní natiskl. Nevzplál sic, ale i tak začal hřát, což jej stálo podstatně menší část energie. Dál už se ani nepohnul a jen doufal, že ji tímhle nevzbudil.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Jan 07, 2018 2:53 pm

Dům

Kupodivu ji nevzbudil, akorát cítila jeho teplo. Nevědomky se k němu více natiskla a tichounce zavrněla. Těď už takřka nehnutě ležela po dobu několika hodinách, což bylo dobře, než aby se o něco zase pokoušela. Zničehonic se vyhoupla do sedu a zmateně koukala před sebe. Probuzení šokem není zrovna příjemné.. Bylo ji špatně, především od žaludku. Pokud se něco dělo.. měla naprostý okno. Hlavně ji vystřelila šílená bolest do boku a hlavy. Vymotala se z deky a promnula spánky. Ani si neuvědomovala, že leží vedle ní. Cítí, jakoby její tělo bylo naprosto slabý.. Potřebuje nějaký čas, než začne aspoň trochu reagovat. Všechno se na ní navalilo.. Všechna bolest, úzkost, strach.. Lehce se třásla a zavřela pevně oči. Srdce ji bilo jako splašené..
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jan 07, 2018 3:04 pm

Dům
Popravdě, byl rád, že spala, neb na ní v tuto chvíli alespoň nemusel dávat pozor. Nespokojeně zamručel, když se vyhoupla do sedu. Otevřel na malou chvíli oči, než zívl, díky čemuž se opět ozvalo ono zaklokotání z jedné z plic, což se ozývalo naštěstí už jen ve chvíli, kdy se nadechl více. Zamrkal a zvedl hlavu, načež několikrát mávl ocasem a poněkud soustředěně ji pozoroval. Teprve po chvíli opatrně hlavu natáhl a jen zlehka do ní strčil čumákem. I v této podobě se tvářil, jako by se vlastně vůbec nic nestalo a byl rozhodnutý se takhle tvářit i nadále. Sice sem tam sebou občas zaškubal nějaký sval, ale pod srstí to bylo snadno přehlédnutelné.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jan 07, 2018 3:09 pm

Dům

Tiskla se stále k němu, jakoby ho snad nikdy nehodlala pustit. Mitzy je pro ni.. naprosté zlatíčko, i přes.. menší neshody. Pamatuje, jako ona sama zbila jeho bratra, který.. se ji snažil svést. Nevyšlo mu to. Nadechla se jeho vůně, aby hlavně zůstala v klidu, neb z jeho přítomnosti není ani trochu nadšená.. Co když i on se ji pokusí něco udělat?? Může jen doufat, že ji dá pokoj.. "Doufám, že ne.." Zamumlala.. byla by raději, kdyby se už tady nikdy nevrátil, ale.. o tom ona rozhodovat nemůže, jelikož dům je Mitzyho. On kdyby chtěl, může ji kdykoliv vyhodit, což by ona určitě nezvládla, čímž by zřejmě přišla i o dítě. Zhluboka se nadechla a jen slabounce se pousmála. Snažila se přijít na jiné myšlenky..
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jan 07, 2018 6:18 pm

Dům
Povzdechl si a stále ji rukou hladil po zádech. Nikdy nepotkal nikoho, s kým by si tak rozuměl, i když občas i tohle trochu pokulhávalo. Nicméně, nakonec se od ní odtáhl, i když u toho nevypadal zrovna nadšeně. "No.. a možná už před tebou dneska nebudu muset nic zatajovat." Zazubil se, neb jí chtěl hlavně přivést na jiné myšlenky. Dokázal si totiž živě představit, co se jí asi ta díky Mortimerovi honí hlavou. Ale nemyslel si, že by jí bratr byl schopný nějakým způsobem ublížit. Rozhodně ne fyzicky. Avšak o psychice se zde už tak jistě mluvit nedalo. Svého bratra znal moc dobře a věděl, že je to lstivý parchant. A také umí dost lehce poplést hlavu, ale toho se snad u Niny bát nemusí.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jan 07, 2018 10:01 pm

Dům

Naposledy se nadechla jeho vůně, než se odtáhl. Koukala mu rovnou do očí a jen poslouchala, přičemž slabounce naklonila hlavu na stranu. "Hm.. opravdu?? Věř mi, že jsem zvědavá, co mi tajíš." pousmála se na něj a zastrčila pramen vlasů za ucho. Samozřejmě si od Mortimera bude držet odstup jak se čert kříži vyhýbá.. Sama si uvědomovala, jak křehká na tom její psychika je. Nechce, aby kvůli tomu hlupákovi přišla o dítě. Povzdechla si tiše a jen chtěla vnímat jeho, aby se nějak zatím zbytečně netrápila. Jemně ho pohladila po tváři. "Doufám, že je a bude všechno v pořádku.." zamumlala si spíše pro sebe, neb špatností už bylo přespříliš.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sun Jan 07, 2018 10:05 pm

Dům

Má v sobě takový zvláštní pocit, který by nedokázala popsat. Sama byla tak zmatená, natož netušila, jak se sem dostala. Cítila, jak do ní strčil, ale nic neřekla, ani nijak nereagovala. Cítila se jako po nějaké příšerné kocovině. Zatím byla nějak ticho. Několikrát zamrkala, než odhodila deku ze sebe. Vyhoupla nožky z postele, ale.. nezvedala se. Zavřela oči a promnula je, jako poté spánky. Až pak si uvědomila, že je dost od krve. Nebyla si jistá, čí je.. Zda je její vlastní nebo ne.. Všimla si, že má jednu ruku obvázanou a pak došla k obvazu na boku. Proto ji taky dost bolel. Ať se stalo cokoliv, ani trochu jí tohle neuklidňovalo.. proto se ji tolik třásly ruce. Nebyla schopná snad ničeho.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sun Jan 07, 2018 10:21 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně a stále ji soustředěně pozoroval. Jen na ní tiše zavrčel, když ze sebe shodila deku a nohy svěsila z postele. Vypadalo to, že účinek onoho svinstva už přešel. Odfrkl si tedy a otočil se, načež.. seskočil z postele, i když to nedopadlo dle jeho původního plánu, neb se mu podlomili přední nohy a padl tak na tlamu. Rychle se však vyhrabal zpátky a s máváním ocasu vyběhl ze dveří. Opatrně sešel schody a došel až do kuchyně, kde se proměnil a vytáhl sklenici, ke které připojil prášek. Sklenici s vodou i prášek jí úspěšně donesl nahoru a téměř ihned poté, co obě věci položil, se znovu proměnil. V tuhle chvíli mu tak bylo o trochu líp. Alespoň se mu stále nezvedal žaludek, což přeci jen nebylo moc příjemné. Navíc tím nikoho nechtěl zatěžovat, takže to, jak mu v tuto chvíli je si samozřejmě nechá pro sebe.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jan 07, 2018 10:26 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně a přivřel oči, když ji několikrát přejel zkoumavým pohledem. "Opravdu? To já se toho stále bojím." Přiznal tiše a pokrčil rameny. Bál se její odpovědi a vlastně její reakce celkově. I když.. možná je dobře, že se toho bojí, neb při odmítnutí.. s tím už alespoň bude smířený. Mortimera od ní bude držet co nejdál to jen půjde a stejně jej chtěl brzy vyhnat. Nehodlá tu mít vlastní rodinu, se kterou už takhle má špatné vztahy a tímto se to rozhodně nezlepší. Za chvíli se mu sem můžou nastěhovat. Tato představa byla sice dost nereálná, ale kdyby se tak stalo, byl by to skutečný blázinec. "Chm.. to určitě bude." Zamručel, i přesto, že si tím nebyl dvakrát jistý.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 07, 2018 10:43 pm

Úkryt

Netušil jsem proč mě pořád drží za paži, ale nechtěl jsem se cukat, abych se tu nesvalil na zem. Nebyl jsem zrovna při síle. Dál jsem se opíral a jen tiše sledoval chlapce přede mnou. Na moji otázku ohledně peněz po chvíli odpověděl. To co řekl mě trochu pobavilo. Skrze bolest jsem se pousmál. "Fajn." Řekl jsem jen trochu chraplavě.
"Už tak ti bylo zle. Nechci aby ses tu složil. Jak se znám, znamenalo by to pro mě dalšího mladýho upíra na krku." Uchechtl jsem se, když mi znovu nabízel krev. Tím jsem však těm dvěma nic nevyčítal. Bylo na mě jestli je proměním a já to udělal. Nic jsem jim nehodlal vyčítat. "Půjdu si na chvíli odpočinout. Dej si majzla ať tě cestou zpět nikdo nesleduje." Upozornil jsem jej jenom, a pak jsem se s tím, že jsem si pevně držel rány na břiše pomalu pokusil udělat krok stranou. Kira mě pořád držel, takže jsem doufal, že mě pustí.
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

Příspěvek pro Kira Warkin za Sun Jan 07, 2018 11:03 pm

Úkryt

Nebyl jsem si zrovna jistý, proč se začal smát ale bylo fajn vidět alespoň nějaký náznak normálu. Jeho další slova byla bohužel pravdivá ale já to chtěl změnit. Pak už chtěl opravdu odejít, ale já ho nenechal. "Počkej ještě, já..." Pustil jsem ho a zhluboka se nadechl. Zaryl jsem si prsty do rány na zápěstí, ale nevydal jsem ani hlásku. Jasně že to bolelo a téměř okamžitě začala z ranek téct krev, ale musel jsem něco vydržet. Už nikdy nechci být ukňouraný slaboch, který skloní hlavu vždy, když se něco stane. "Vím, že mě máš za hlupáka, snad i blázna ale prosím, nech mě, abych ti pomohl. Nejsem tak slabý jak si myslíš. Ustojím to, věř mi." S rukou nataženou k němu jsem se mu koukal do očí a doufal, že mě neseřve jak psa a neodejde. Chtěl jsem mu opravdu pomoct, chtěl jsem.. On mě tam na náměstí v podstatě zachránil a já mu to prostě musel vrátit.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jan 07, 2018 11:38 pm

Úkryt

K mojí smůle, nepustil mě a požádal mě abych počkal. Nechápavě jsem se na něho otočil a nechápavý výraz setrval ještě několik vteřin poté, co se drápal po zápastí. Měl jsem chuť ho propleskat. Kolik mu může být, že se chová takhle? Připadal mi hodně nevyrovnaný a dost nejistý v každém kroku. Okamžik jsem jej sledoval. Držel jsem se dlouhou dobu, ale když už mi krev nabízel po tolikáté. A navíc..já se k lidské krvi moc často nedostal.
Na okamžik jakoby se mi zamlžilo. Prakticky jsem na něho chvíli cítil, než jsem ucítil jak mi vysychá v krku. Mimo to se mi i trochu zrychlil dech. Už mě provokoval moc dlouho a to nemohlo skončit přílišně dobře. Vlastně jsem si to co dělám, uvědomil teprve ve chvíli, kdy jsem klečel nad ním a zuby měl zaryté v jeho zápěstí, ze kterého mi tekla do krku krev a ve kterém za dnešek už bylo trochu moc děr na jeden den. Jakmile jsem si to uvědomil, trochu jsem sebou trhl a oněkud poplašeně sledoval, co t vlastně dělám. Kira byl při vědomí a krev tekla rychle. Muselo to být jenom pár vteřin co jsem se do něho zakousl.
Pustil jsem jej a pak se poměrně svižně zvedl. Tohle se mi nelíbilo, musel mě přestat provokovat, nemuselo by to dopadnout dobře. Stál jsem tam nad ním a sledoval ho. "Tohle..nemůžeš dělat.." Řekl jsem jenom trochu roztřeseně a zadýchaně a pak o pár kroků ucouvl, než jsem se rozhodl jednoduše odejít z místnosti pryč. Ztratil jsem kontrolu, ale proč? Nebyl jsem si jistý, nepřišlo mi, že by se toho dělo až tak moc. Musel jsem o tom přemýšlet. Měl bych mu obvázat ránu, ale už jsem na to neměl nervy trochu jsem se bál, abych jej znovu nekousl.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Jan 07, 2018 11:43 pm

Dům

Jemně mu cvrnkla do nosu, aby se aspoň trochu uvolnil. "Mitzy.. Ať se děje cokoliv, vždy tě budu milovat. Neopustím tě." ujišťuje jej pravdivě. Překvapuje sama sebe, že nahlas vyjádřila své pocity, což.. nedělala. Ona by s ním ráda strávila už zbytek života. Nedokázala by jen tak odejít a vykašlat se na něj, jelikož by bez něj žít nezvládla. Svatba ji nenapadla ani na okamžik. Krátce se nadechla se zavřenýma očima, než jemně prsty přejela po jeho hrudi. Mají teď aspoň klid, když Mortimer odešel, což bylo jen dobře. Sic by byla radši, kdyby se už nevrátil, ale.. s tím ona nic nenadělá..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Jan 07, 2018 11:53 pm

Dům
Cukl sebou ve chvíli, kdy jej cvrnkla do nosu a zašklebil se. Odtáhl se tedy od ní ještě o kousek, aby už měla menší šanci, že se jí něco takového podaří. Pak si jen povzdechl, než se pousmál. "No.. až se bratr vrátí, zkusím mu domluvit a možná vypadne už zítra." Broukl tiše, než jí prstem zlehka přejel po spodním rtu a opět se k ní přiblížil, načež ji políbil. Popravdě, nejspíše by jí nepustil, ani kdyby jej poslala k šípku. Když se od ní pak odtáhl, zatvářil se nadmíru spokojeně. "Tak, kdy chceš vyrazit?" Optal se, když k Nině opět zabloudil pohledem.
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

Příspěvek pro Kira Warkin za Mon Jan 08, 2018 12:12 am

Úkryt

Vzhledem k tomu, že jsem se věnoval svému zápěstí, nemohl jsem si všimnout toho, jak se Seb tvářil. Když jsem čekal se zvednutou rukou, jestli krev přijme nebo ne, výraz v jeho tváři se bleskurychle změnil a mě v mysli problesklo, jestli jsem neudělal chybu. No, čas na přemýšlení nebyl, protože jsem se najednou ocitl na zemi.
Překvapilo mě to a po pravdě.. docela mě to i vyděsilo. Takovou reakci jsem od něj nečekala.. Nicméně v tichosti jsem držel ale on se pak najednou "probral" a okamžitě mě pustil. Ruka mi bezvládně spadla do klína, vlastně jsem nebyl schopný se nijak pohnout. Střídavě jsem koukal na Seba a na své zápěstí. Řekl mi, že tohle nemůžu dělat a pak prostě odešel a nechal mě tam. I když odešel, nijak jsem se nehýbal. Jen jsem koukal na krev vytékající z ranek po zubech a vnímal, že mi není zrovna dvakrát dobře. Měl bych si to ošetřit ale ani trochu jsem se na to necítil. Asi jsem se přecenil a neměl jsem na to. Heh, že by mě moje hloupost mohla zabít?
Pevně jsem si stiskl zápěstí a nakrátko zavřel oči, abych potlačil nevolnost. Musel jsem vydržet, musel jsem jemu i sobě dokázat, že nejsem padavka. Pár minutek jsem počkal, než se všechno alespoň trochu ustálilo a pak se zkusil vyškrábat na nohy. Vzhledem k tomu, že jsem mohl používat jen jednu ruku to šlo těžce, ale nakonec jsem jakž takž stál, i když jsem se musel opírat o stěnu. Zvažoval jsem dvě možnosti. Buď se přemístím na postel a budu doufat že nevykrvácím.. no, dobrá blbost. To se rovnou můžu zabít sám. Každopádně, druhá možnost je ta, vyjít ven z pokoje a pokud bych našel Seba, tak ho požádat o pomoc. Zvolil jsem druhou možnost, přeci jen tam jsem alespoň nějakou šanci měl.
Kdybych měl shrnou těch pár metrů ven z pokoje, bylo to šílený. Jakmile jsem se tam dostal, opřel jsem se o stěnu vedle dveří a zhluboka oddechoval. Měl jsem možnost si v hlavě zpětně přehrát vše, co se v posledních pár hodinách stalo a něco mi došlo. Jindy by mi jeho druhý kousnutí skoro nic neudělalo, ránu bych si ošetřil a šel si odpočinout, jenže já už byl téměř dva dny bez jídla a bez vody. Odhodlal jsem se vykročit, jenže jsem udělal sotva krok, načež se mi podlomila kolena a já šel k zemi. Měl jsem sakra štěstí, protože udělat o pár kroků víc, spadl bych ze schodů a to už by byla konečná. Pokusil jsem se ještě zvednout, jenže jsem se opřel i o zraněnou ruku. Tiše jsem vykřikl a opět se rozplácl na zemi.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Mon Jan 08, 2018 11:05 am

Dům

Popravdě ani nezaregistrovala jeho přítomnost. Na to ji bylo opravdu blbě, zřejmě opačné účinky. Všechno se na ní valí. To, jak byla naprosto v pohodě.. Se na ni všechno valí. Je jí špatně, bolí ji snad celý tělo a hlava, jakoby chtěla vybuchnout. Takhle hrozně s vygumovaným mozkem se nikdy necítila. Jeho přítomnost zaregistrovala, až se vrátil i s práškem. Přejela krátce po něm pohledem, než oči zase zavřela. Tohle celé nebylo zrovna příjemný. Pocit, že se tahle místnost zmenšuje, nebyl takový, který by ji uklidnil. Zavrtěla lehce hlavou. Jestli tohle překousne, bude opravdu ráda, i když je fakt, že by si v této situaci nejraději ustřelila hlavu, aby byl klid, ale.. Tyto myšlenky zahodila pryč. Tohle nebyla ona. Hlavně by ji zajímalo, co se stalo. Val vypadal strašně. Jakoby ji to svinstvo vymazalo celý dnešek. Nepamatovala si nic.. Ani to, že ti lovci sem přišli. Je to snad dobře. Ono.. By stačilo se jen kouknout z okna nebo dolů, kde je mrtvola. Natáhla se pro sklenici, která ji málem vyklouzla z ruky. Zázrakem ji ani nevylila, ale už na ni nesáhla. Příště by mohla se roztříštit ne zemi.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Jan 08, 2018 11:21 am

Dům

Je si samozřejmě vědoma toho, že se mu cvrnkutí do nosu nelíbí. Proto ho tím chtěla převést na jiné myšlenky. Nevinně se zaculila ve chvíli. Kdy si od ní dal jistý odstup. Rozhodla se, že nechá jeho nosánek na pokoji. Stále mu koukala do očí a poslouchala ho. "Snad ano.." zamumlala popravdě. Raději by byla, aby už byl pryč.. Obává se toho, čeho všeho je schopný.. Tohle celý.. Může být jen pouhé divadlo. Pohlédla na prst na svých rtech, než se pohledem přemístila zpět do jeho očí, než je do polibku, který mu opětovala, zavřela. On ví, jak na ni. Jak ji odpoutat od špatných myšlenek. Oči zase otevřela, když se odtáhl. I ona byla spokojená.. Jakoby se vůbec nic nedělo. "Kdy jen budeš chtít.." odpověděla mu. Teď jí to bylo nějak jedno.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Thu May 24, 2018 2:02 pm