Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jan 02, 2018 11:41 pm

Dům Valerius Larsen
Napřed se zatvářil zaraženě, nu následně dost podrážděně, ale i tak ji bez jakéhokoli přerušování vyslechl. "Fajn.. ale já jdu první." Vydechl rezignovaně, a ať chtěla nebo ne, dostal se ke dveřím, které za dlouhého nadechnutí se.. otevřel. Možná by bylo lepší, dostat se na střechu, ale.. už se stalo a nešlo to jen tak vzít zpět. Nevlastnil gumu, ani obraceč času, díky čemuž by tohle mohl zvrátit. Bez zaváhání se proměnil, přičemž jeho srst vzplála. Utvořil kolem sebe stále se rozšiřující kruh, podobně, jako předtím, když šli na lov s Tallou. Při té myšlence jen zavrtěl hlavou a oheň začal stahovat k sobě. V tu chvíli padl první výstřel. Tehdy opět, o dost větší rychlostí nechal kruh, aby se začal rozpínat. Nedopustí, aby se přiblížili k Alex. Ale na to, aby je někam odvedl je.. potřeboval pokud možno všechny.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 03, 2018 9:13 am

Dům

Sledovala, jak na to reaguje a pochopila, že tohle mu tak trochu nevyšlo podle plánů. Jí se jen tak nezbaví, neboť nechce, aby kvůli ní přišel o život. Vítězně se lehce ušklíbla a poupravila si kapuci. Stačila ho zachytit o rukáv.
"Dobře, ale hlavně buď opatrný.." na jednu stranu mluvila starostlivě, ale na druhou vážně. Nikde nechce najít jeho mrtvolu.. Ani pomyslet na to nechce.. Pozorovala, jak odchází a zatím tam jen tak stála, než se chtěla rozejít zadem. Připravila si luk a šíp, kdyby se přeci jen někdo objevil, což.. Se přeci jen stalo. Povědomý pach se dostal předním vchodem. Prvně ji chvíli trvalo, než ho přiřadila správně. "konečně se poznáváme Alex. hned se prudce otočila, aby si ho prohlédla. "tvých rodičů je mi opravdu líto.." řekl ironicky. Zatvářila se na něj dost vážně. "to ty.." pravdou bylo, že jí to vyvedlo z míry. I když nad ní zanevřeli, měla je moc ráda, i když si to nepřiznávala. Luk i šíp ji upadli na zem a on k ní pomalu jde. "neboj.. Už jsou v bezpečí, od takové zrůdy jako ty.." nebylo to příjemný a byla z toho dost rozhozená, než se na něj se zavrčením vrhla. Nepřemýšlela, že on má větší šanci, neb je nepozorná a nešlo ji o nic, než ho zabít.. Pomsta ji teď zatemnila mysl, proto tady schytala dost ran.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 03, 2018 10:01 am

Dům
Vyšlo z něj překvapené vyštěknutí, když jej poprvé zasáhli. Díky tomu se jeho kruh rozpadl. Avšak, na místě se otočil a vrhl se na prvního lovce, který stál moc blízko. Bodnutí dýky pod žebra, když si nedal pozor, jej na několik chvil vyřadilo. Odskočil tedy od lovce a proměnil se, načež vrhl dýku a dokončil tak to, co jakožto pes začal. Alex nikde neviděl, avšak nemohl přeslechnout rýpavé poznámky, které se nesli vzduchem. Otřásl se odporem a odfrkl si, než se opět proměnil a nechal vzplát srst, aby kolem něj záhy vyšlehl ohnivý kruh, který rychle vystřelil vpřed. Sklonil teď na několik chvil hlavu a otevřel tlamu, aby vypustil ven krev.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 03, 2018 5:32 pm

Dům

Konečně vraha jejich rodičů. Slyšela ho a chtěla mu jít pomoct, ale on využil její chvilkové nepozornosti a strčil do ní, čímž spadla na zem. To, že si narazila ruku, byl jen detail. na zemi vznikla jistá potyčka. Bylo jasné, že si s ní hraje, neb by ji už dávno zabil. Přitom ona se ho snaží zabít. Vypadá, že ho opravdu dobře baví a to ji provokuje ještě více. Co říct.. proti chlapovi a ona se celkově nedokázala bránit, neboť její styl "boje" byl útěk a skrývání. Samozřejmě se ho snažila od sebe dostat, ale to už ji držel pod krkem, čímž se ji špatně dýchalo. "Je na čase to ukončit." řekl z úšklebkem. Lapala po dechu a snažila se Nahmatat cokoliv ostrého, neboť se odtud nedostane živá. Nahmatala svůj šíp, který popadla a zabodla do jeho krku. Krev stříkala všude a jeho překvapený výraz taky mluví za vše. Shodila ho ze sebe a rozkašlala se. Ano, byla dost potlučená a přidušená, ale jinak by měla být v pořádku.. aspoň si to myslela. Zatím tam jen tak ležela, než začala bolestivě vstávat.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 03, 2018 5:46 pm

Před domem
Zřejmě se z místa nepohne, takže od svého prvotního záměru odstoupil. Právě se soustředil na jednoho z lovců, když koutkem oka zahlédl nepatrný pohyb a uskočil tak jen chvíli předtím, než na místo, kde předtím stál dopadla sprška vody z lahve. Několik kapek dopadlo i na něj, ale vlivem tepla se téměř okamžitě odpařili, jako by vůbec neexistovali. Nedovolil jim však, aby se přiblížili ke dveřím a v tuhle chvíli dokonce ani to, aby se dostali z druhé strany domu. Tam udržoval stálou hradbu šlehajících plamenů. Ale i když se opravdu snažil, cítil že tohle už mu dlouho nevydrží. Vyrazil po dalším, od kterého schytal dosti bolestivý kopanec, který jej tentokráté již poslal k zemi. Znovu se od něj tedy ozvalo překvapené vyštěknutí, ale.. bylo vidět, že si s ním spíše hrají. Nejspíše čekali na to, až mu dojde šťáva. Všiml si dokonce souseda, který stál nedaleko, pohodlně opřený o plot a celou dobu jej sledoval. Zacvakal zuby ve chvíli, kdy se zvedal ze země. Viděl poněkud mázle, ale i tak si všiml krvavé louže, která se pod ním během jeho srážky se zemí utvořila. Avšak, Alex dostanou jen přes jeho mrtvolu, což teď už zřejmě nebude zase takový problém. Trvalo mu, než se dostal zpátky na nohy a i poté se již znatelně třásl. Avšak i tak se vrhl po dalším. V tuto chvíli popravdě moc nepřemýšlel a bolest už dávno otupěla, neb byla nepřerušovaná.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 03, 2018 7:05 pm

Dům

Hned se samozřejmě snažila vzpamatovat, neb si je stoprocentně jistá, že její pomoc bude Val potřebovat. Zavrtěla hlavou, neb se ji dělaly mžiky před očima. Cítila se nějak.. zvláštně, ale ignorovala to pro tentokrát, neb se musela soutředit na Vala. Nemůže ho tam déle nechat. Proměnila se a vyběhla ven. Neváhala ani okamžik, kdy skočila po prvním lovci, který ji takřka dostal do cesty. Zakousla se do jeho krku, jelikož ji zaregistroval příliš pozdě. Zamířila hned po dalším, který málem vystřelil po Valovi. Povalila ho na zem a použila ostré drápy. Pravdou bylo, že neví, co to do ní vjelo. Jakoby necítila vůbec nic, energie něla na rozdávání a svět i lidi kolem vnímala jinak.. jako jednu velkou hrozbu.. nebo svačinu?? Čert ví.. Proto necítila vůbec nic, když schytala ránu nožem do boku. Proměnila se a vyškubla mu ji z ruky a tím ho bodla do srdce. Trochu rychlejším krokem zamířila po dalším s nožem v ruce.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 03, 2018 7:20 pm

Před domem
Odfrkl si, než se poněkud sípavě nadechl, když zvedl hlavu od lovce a olízl si tlamu od krve. Alex si prozatím nevšiml, což však nebylo příliš dobře, neb plameny kolem domu stáhl a proměnil se. Zůstal stát na místě a v první chvíli se zaměřil pouze na auta, která během několik chvil zachvátil požár, než se ozval výbuch a společně s horkým vzduchem se okolím nesla menší tlaková vlna. "Hej.. pse! Kde máš paničku?" Sic poznával, kdo na něj křikl, ale nedokázal pořádně zaostřit. Avšak i tohle pomohlo k tomu, aby ztuhl a otočil se. Všiml si Alex a zprvu jen protočil očima. Během této chvíle jeho nepozornosti se k němu dostali téměř na přilnutí a on v tu chvíli ucítil, jak se mu cosi chladného semklo kolem krku. Pak se teprve otočil a téměř okamžitě se znovu proměnil. Netušil sám, jak se jim to podařilo, ale uvědomil si, že ho dostali na řetěz. Zprvu sebou začal splašeně házet, než opravdu pochopil, co se děje. Ale.. na řetěze zemřít nehodlal. I tak se k lovcům otočil zády a zapřel se do řetězu ve snaze dostat se k Alex. Ale brzy pochopil, že takto to nepůjde. Tentokrát mu srst nevzplála, ani když pocítil, že se do něj zakouslo ostří dýky. Místo toho soustředil všechno do toho, aby zformoval dva oddělené proudy ohně, které zprvu vystřelili směrem k těm, kteří jej drželi a teprve poté, co je pohltil plamen se rozběhl k Alex. Nechápal, proč se do toho plete. Teď už neviděl, že to nezvládá a popravdě.. bylo mu to úplně ukradené.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 03, 2018 10:08 pm

Před domem

Ani trochu nezaznamenala, že krvácí, natož necítila bolest. Důvod?? Pro ni zcela nedůležitý a nezabývala se tím. Na moment se zastavila, neb.. se všechno okolo ní měnilo. Nejen, že dokázala lépe vnímat své okolí, ale lovci nevypadali.. jak lovci. Vypadali jako Daniel, spíše taková zrůda.. aspoň ten, co stojí před ní a chystá se ji napadnout. Všechno ji bylo tak volný, že se málem nechala zabít. Nebyl pro ni problém chytit jeho nůž silně za čepel, čímž mu zabránila ji zabít. Druhou rukou mu zabodla druhý nůž rovnou do srdce bez jakéhokoliv náznaku citu. Hlasy ani trochu neregistrovala. Kdyby se kolem obevil nevinný člověk.. nepoznala by rozdíl. To, že za ni běžel si nevšimla hned. Ani se nehnula, než jej přeci jen zaregistrovala někoho.. Neuvědomila si, že má rošířené zorničky. I jeho vnímala úplně jinak a normální myšlení ji opustilo.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 03, 2018 10:18 pm

Před domem
Blížil se k ní poměrně rychle a popravdě, na to, aby si jí prohlížel opravdu v tuto chvíli neměl čas ani náladu. O trochu zpomalil, aby nepadl na hubu, když se během chvíle proměnil a bez rozmyslu ji stáhl k zemi. Avšak, bylo to nutné, neb jen několik chvil poté opět utvořené spletence ohně vystřelili několika směry a zapálili poslední, kteří se před nimi nestačili schovat včas. Neviděl teď nikoho jiného a.. ke své smůle jej v nose štípal pouze zápach spáleného masa, nad čímž ohrnul nos a zašklebil se. Toho, že by s Alex nebylo něco v pořádku kromě toho, že krvácela si nevšiml. Trhavě se nadechl, i když cítil, že to není nic moc, ale.. vzduch k životu zatím ještě stále potřeboval.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Jan 03, 2018 11:57 pm

Před domem

Naklonila hlavu na stranu, když se proměnil, ale jinak se ani nehnula. Nechala se povalit na zem, beze slov, spíše.. se tomu zasmála a to.. se nikdy nestávalo. Jakoby se teď vůbec nic nebezpečného nědělo a všichni byli v naprostém pořádku. Zahleděla se na nebe, i když mělo opravdu neobvyklou barvu, jako všechno kolem ní. Nebyla při smyslech, což se začíná projevovat více a více. Zvedla se a jakoby nic si stoupla doprostřed silnice s nožem v ruce. To, že ji málem srazilo auto, ji ani trochu netrápilo. Krev dopadala nejen z ruky, ale i z boku na silnici. Spokojeně si vydechla a zakoukala se někam do blba.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jan 04, 2018 6:00 am

Před domem
Zarazil se a zmateně se na Alex zahleděl. Zprvu nedokázal povhopit. Pak mu došlo, že je cosi špatně. A to hodně. Dlouze se nadechl, i když mu přitom v jedné z plic zaklokotalo, jakožto někomu, kdo se nalokal vody. Ale nebyl čas na to, aby zjišťoval škody. Místo toho se sebral za země a opět ztuhl, ve chvíli co ji uprostřed silnice téměř přejelo auto. Možná jí někdo cosi vpíchl. Opravdu tomu v tuto chvíli nerozumněl. Došel tedy až k ní a jen velmi opatrně na ni sáhl. "Alex.. půjdeme domů, ano?" Vydechl a vzal ji za ruku, ve které měla nůž. Pomalu ji pak vedl k domu, i když v tomto momentě o něco zesílil stisk. Nemohl ji nechat utéct. Dotáhl ji až do domu, kde za ní téměř okamžitě zavřel dveře. Snad se bál, že by někam utekla. Nu, mrtvola na podlaze se nedala přehlédnout. Pouze nad tím teď zavrtěl hlavou a vedl ji dál, neb jí musel vyčistit rány a pak dostat někam pryč. Až poté, co se zastavil v obýváku, ji pustil a zvedl ruce, přičemž se předklonil a stáhl si řetěz z krku, než se poměrně bezmyšlenkovitě rozešel pryč, aby sehnal všechno, na vyčištění jejích ran. Neb, jak už bylo jednou zmíněno.. on byl vedlejší. Všechny věci postupně nosil do obýváku a kontroloval i Alex, jestli se náhodou nikam nechystá.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Jan 04, 2018 9:21 pm

Dům
Pohlédl na ni ve chvíli, kdy promluvila a zamyšleně ji poslouchal. Avšak, vypadalo to, že se jí jeho slova příliš nelíbili, což.. dokázal pochopit, avšak jen se tomu tiše zasmál. "Ale no tak.. nesmíš mě hned za všech situací brát tak vážně.." Vydechl a objal ji též. Samozřejmě, že by něco takového neudělal. Na to měl alespoň svou matku ještě příliš rád a nechtěl jí něčím takovým ublížit. Dlouho by si to pak ještě vyčítal, i když mě bratrovy v tuto chvíli za zlé, že se sem takto vetřel. "Ale.. to je tak sladké. No nic bráška. Já se jdu projít." Zaslechl za sebou bratrův hlas, díky čemuž na moment ztuhl. On vážně nedbal na soukromí a o to méně na osobní prostor. "Fajn.." Dostalo se mu jen rozmrzelého souhlasu, který zřejmě neslyšel, neb již byli jeho kroky slyšet na schodech. Alespoň teď bude klid, za což byl poměrně vděčný.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Fri Jan 05, 2018 9:53 am

Dům

Auto vlastně ani nezaregistrovala. Nezajímalo ji, zda by ji někdo srazil, neb nacítila vůbec žádnou bolest. Nebála se ničeho a smrti už vůbec ne. Tiše si vydechla a koukala kolem. Pohledem přejela po něm ve chvíli, kdy ji chytil za ruku, přičemž naklonil hlavu na stranu, když promluvil. Nic mu na to ale neřekla, akorát se ji nikam moc nechtělo. Dělala za sebou cestičku od krve, ale tohle bylo teď vedlejší. Něco si nesrozumitelného zamumlala a v domě se porozhlédla po místnosti, jakoby ji nějak fascinovaly barvy kolem. Zhluboka se nadechla a vypadala opravdu dobře, natož že z jejího boku teče jako z vodovodního kohoutku. Když tu byla sama, chodila po pokoji a nehodlala klidně sedět, neb.. Měla v sobě dost energie.. Aspoň to tak ona pociťovala..
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Jan 05, 2018 10:40 am

Dům

Naklonila hlavu na stranu, když se zasmál, neb si není jistá, zda je to přeci jen vhodné. Jeho slova ji přeci jen uklidily. "Doufám v to, že si to myslel ze srandy, i když se o tom nežertuje." poučila ho a tiskla se k němu se zavřenýma očima. Věřila v to, že Mitzy není vrah, rozhodně by nezabil rodinu. Tohle by se ji nelíbilo, jelikož je to jeho rodina.. Tiše si povzdechla, když se ozval Mortomerův hlas. Opravdu má skvělé načasování, to se musí nechat.. Oči neotevírala a tiskla se stále k němu. Nechtěla ho pustit, proto ho držela a vdechovala jeho vůně. Konečně bude pryč a s Mitzym tu budou zase sami. Připadá si, jakoby tu Mortimer byl celou věčnost.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jan 05, 2018 1:50 pm

Dům
Odfrkl si a protočil očima, když se vrátil do obýváku i se zbytkem věcí a ona tam chodila, jako kdyby jí vlastně nic nebylo. Což.. v podstatě nebylo vůbec dobře. Chytl ji tedy a posadil na pohovku. "Pokud se pohneš.. přikurtuju tě a bude mi úplně jedno, jestli se ti to nebude líbit." Zavrčel, avšak spíše to bylo díky tomu, že se snažil co nejdéle potlačovat bolest, která se ho jímala každým pohybem a svazovala mu svaly křečí. Stáhl jí bundu a přemýšlel, jestli má pokračovat. No, nakonec jí jen vyhrnul tričko a povzdechl si, když uviděl ránu na boku. Ránu jí opatrně vyčistil hadříkem, namáčeným ve vodě a pak jí na to se zašklebením nakapal dezinfekci. Na obklad pak namazal vrstvu mastičky a ještě ránu a její okolí osušil, než obklad přiložil a zavázal jej. No, vypadalo to, že Alex nemá v plánu začít v brzké době reagovat a jeho v tu chvíli napadlo, jestli jí náhodou nemohli něco píchnout. I to byla možnost, proč pořádně nevnímala a téměř se nechala zajet. Každopádně se přesunul k další ráně, u které postupoval úplně stejně.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Fri Jan 05, 2018 10:36 pm

Dům

Byla natolik zaujatá tím, aby ho zabila a tím se ho konečně zbavila, že si vůbec nevšimla, že ji něco vpíchl do ruky. Bohužel se i takové věci stávají a čas už bohužel nejde vrátit zpátky. Zhluboka se nadechla a něco si zabrbala s pohledem někam do blba, nebo aspoň do doby, než ji nedobrovolně posadil. Nechala se vysvéknout bez velkých problémů.. Naklonila hlavu na stranu, než se zaměřila na něj. Nevnímala ani jedno slovo, co vypustil z úst. Ano, sic kupodivu seděla, ale hývat se nějak musela a.. bohužel se zaměřila na jeho rány, do kterých začala jakoby nic šprtat prstem. Zabavovala se tím, neuvědomovala si, že ho to může bolet. Nechala se ošetřit, aniž by jednou cukla nebo dala najevo bolest. Nic.. jakoby neměla ani zrnko citu. Začala sebou vrtět, takže ošetřování mu trochu komplikovala.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Jan 05, 2018 10:54 pm

Dům
Když se prvně dotkla jedné z jeho ran, jen ucukl. Jinak se nepohnul, avšak po nějaké chvíli to začalo být otravné a ke všemu to.. nejspíše překvapivě pro ni bolelo, ale nechal ji být. Hlavně, že seděla a nesnažila se někam odejít. Dlouze se nadechl, ve chvíli kdy jeho snášenlivost překročila práh, neb i on má jasně stanovené, co si k němu kdo může dovolit. Zavrčel na ni tedy, než se zvedl a ji vytáhl sebou. Nechal tam napouštět kýbl s opravdu studenou vodou a zatím hledal na jejím těle další rány, které následně vyčistil. Jakmile se kýbl naplnil dle jeho požadavků, přitáhl ji k vaně a donutil ji se předklonit, načež jí celý kýbl vylil na hlavu a za krk. Nechtěl ji namáčet celou. Spíše to byl takový pokus o to, probrat ji, i když tomu moc nevěřil. Natáhl se pak pro jeden z čistých ručníků a jen velmi opatrně jí vlasy zabalil. Samozřejmě nechtěl, aby díky jeho pokusu ještě nastydla nebo něco takového, ale věděl, že ji bude muset dostat pryč. Pryč z tohohle domu, nejlépe do jiné stavby. Sic se mu do stěhování moc nechtělo, ale zjevně to bude nutné.
avatar
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 23. 09. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Jan 06, 2018 12:47 am

Dům

Nic z toho vážně nedělala schválně, ani si neuvědomovala, co vlastně dělá, čož bylo až do očí bijící. S nakloněnou hlavou nepřestávala,ale na moment zvedla k němu pohled, aby mu pohlédla do očí. Na tváři měla až děsivý spokojený výraz. Všechno bylo tak zvláštní.. momentálně si však nehodlala stěžovat a vypadá, že dlouho ani nebude.. Spokojeně si vydechla a přivřela oči. Nechala se zvednout, jelikož ji netrápilo, kam ji vede. Koukala letmo kolem s tichým povzdechem. Jakmile ji dotáhl až do koupelny a polil.. tělem ji projel mráz a otřásla se. Byla ji zima, to se nedá zakrýt.. aspoň ne teď. Navenek byla opravdu čilá, ale uvnitř byla naprosto slabá, neb ztratila mnoho krve a bez klidu a normálníhoí myšlení se zřejmě ani hojit nezačne. To ji rozhodně netrápilo. Zavrávorala, neb se ji zatemnilo před očima.
avatar
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 292
Join date : 17. 08. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jan 06, 2018 9:39 am

Dům
Vypadalo to, že jí je díky tomu zima, ale.. to bylo tak všechno. Avšak ve chvíli, kdy zavrávorala ji chytl a vytáhl si ji do náručí. Povzdechl si a vynesl ji po schodech do patra, kde ji následně v pokoji uložil do postele. Podíval se z okna a.. popravdě se mu pohled na spálená těla moc nelíbil. Netušil v tuto chvíli, co by s nimi měl utělat. Alex samozřejmě přikryl a v podstatě ji do deky téměř zabalil, aby nemohla chodit. Prostě jí musel omezit pohyb, neb byl díky tomu, co se stalo, stále nervózní a ona to svým chozením, kdy vypadala jako tělo bez duše, ještě o něco zhoršovala. Teprve poté z pokoje odešel a doufal, že alespoň na chvíli usne. On se zatím proměnil a vykousl si kulky, na které dosáhl. No.. zbytek musel nechat být. Rány nijak nečistil, což v podstatě nedělal nikdy. Jen je olízal, částečně také proto, aby se zbavil krve v kožichu. Jakmile byl s tímhle hotov, proměnil se zpátky a začal shánět věci, které bude potřebovat.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jan 06, 2018 11:25 pm

Dům
Jen protočil očima a dál už tohle nerozebíral, neb.. se o tom s ní nechtěl hádat. Sic by bratrovy neublížil takovým drastickým způsobem, ale přeci jen by mu občas přál, aby někde dostal pořádně přes tlamu. Pomalým krouživým pohybem jí přejížděl po zádech, přičemž zavřel oči a povzdechl si. "No.. teď člověk může jen doufat v to, že do pěti minut nebude zpátky s tím, že už nikdy nikam nejde." Zamručel. Znal svého bratra moc dobře a věděl, co je schopný udělat, jen aby cokoli překazil. Proto jen doufal v to, že se k tomu v tuto chvíli nesníží, neb pak by se už nejspíše neuhlídal a jednu by mu vrazil. Nu, na druhou stranu by pak od bratra měli klid a možná by i odjel.

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:36 pm