Fantasy World

Fantasy tRPG

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 107

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Jan 01, 2018 5:28 pm

Úkryt

Došel jsem tedy zpět a začal se dobývat dovnitř. V tu chvíli Talla začala mluvit. Trochu jsem se zarazil. Chvíli jsem jen stál na místě, nic nedělal a čekal až se vykecá. Potom jsem se konečně otočil. "Je jen tvoje volba kde chceš být a s kým." Odpověděl jsem jí. "Jen bych ocenil, aby mi lidé neházeli na hlavu jejich starosti a pak ode mě utíkali. Vzhledem k tomu, že mám svých trablí také dost." Řekl jsem jí přesně co jsem si myslel. Dotkla se mě na paži, nijak jsem to nevnímal. Stejně tak jsem ignoroval její poslední větu. "Byl jsem zkontrolovat kolik mám peněz..v tomhle žít nemohou..mám dost na to, abych pronajal nějaký velký byt, a mohu ho z toho co mám platit pár měsíců. Musím ale pustit svůj domov." Řekl jsem jí a chvíli ji sledoval. "Najdu si práci a budu na to vydělávat. Nedělá mi to problém. Ale pokud chceš tuhle skupinu udržet po kupě, hodilo by se hledat si někoho s pevnější vůlí než mě." Otočil jsem se k ní zády a vešel dovnitř. Dveře jsem nechal otevřené a čekal, že vejde také.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 182

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 01, 2018 6:07 pm

Úkryt

Pokud byl naštvaný, nedával to vůbec najevo. Stál zády ke mě a vypadalo to, že mě snad ani neposlouchá. Když se otočil a začal mluvit, tvářil se tak, jako kdyby mu to bylo úplně jedno. Vždy, když jsem se chtěla nějak obhájit, řekl něco dalšího a když domluvil úplně prostě odešel. Stála jsem na místě a jak idiot čuměla před sebe. Tady bylo jasně vyditelné, že tohle žádná omluva nespravý. Udělala jsem pár kroků vpřed a zůstala stát mezi dveřmi. Na holky jsem se raději nedívala a soustředila se hlavně na Masona. "Pokud chceš, nemusíš tu být. Nemohu po tobě chtít, aby ses vzdal svého domova. Vážím si všeho, co jsi pro nás udělal ale nemusíš riskovat. Nějak to zvládneme. Určitě máš svůj život, tak se k němu můžeš vrátit." Čekala jsem, že mi za tenhle proslov skočí po krku, možná i doslova, protože i mě to znělo tak, jako kdybych ho odsud vyhazovala, ačkoliv jsem to tak nemyslela.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Jan 01, 2018 6:15 pm

Úkryt

Vešel jsem dovnitř a čekal jsem, že půjde do 'tepla' také. Každopádně se zdálo, že ne. Povzdechl jsem a znovu jsem dveře zavřel. Vyslechl jsem si ji. "Tohle není o tom, že to sami zvládnete. Já vám chci pomoct. Jen vím, že to nebudu zvládat dlouho. Vím, že na tohle nemám." Povzdechl jsem si. Když pak řekla, že se mohu vrátit ke svému životu, trochu jsem se uchechtl. "Jediná jistota kterou jsem vždy v životě měl, je moje mrtvá sestra. Nemám se k čemu vrátit..jediná věc ke které se mohu vracet je její pokoj a vždy se tam zavřít a řvát proč se to muselo stát. Ale pokud to udělám, nikam se nepohnu." Možná se jí nelíbil můj tón. "Chci tu být a chci vám pomoci. Tedy, pokud máš v plánu odejít, tak alespoň jim. Já od toho neuteču a budu tu do sesypání. Je mi jedno co mi to vezme. Ale nechci aby se někomu dalšímu stalo to co mojí sestře.." Podíval jsem se na ni se smutným úsměvem. "Teď prosím pojď dovnitř. Je tu chladno." Domluvil jsem a natáhl k ní ruku, čekaje jestli se nechá odvést.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 01, 2018 7:19 pm

Úkryt

Tak napůl jsem čekala, že mě Mason prostě nechá venku a zavře dveře ale on se vrátil. Když řekl, že to nebude dlouho zvládat, měla jsem chuť mu říct, že já už to dávno nezvládám, ale mlčela jsem. Poslechla jsem si, co chce říct a srovnala si myšlenky. Zhluboka jsem se nadechla a se sklopenou hlavou jsem se chytla jeho ruky. "Omlouvám se za mé hloupé chování. Už se to nebude opakovat." Zašeptala jsem a nakrátko zavřela oči. "Zůstanu tu." Ačkoliv mě srdce táhlo jinam, nemohla jsem se vyhnout mým povinnostem. Nebylo by správný nechat holky Masonovi na krku a utéct. A pokud toho na mě bude moc, stačí se jít projít po městě a bude to vyřešené.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Jan 01, 2018 10:21 pm

Úkryt

Pokud jsem chápal dobře, byli pospolu dva dny. Možná tři. Nechápal jsem co sakra nezvládá. Všechno co teprve začíná je špatné a zlepší se to až s odstupem času. Co čekala?
Čekal jsem co řekne, s rukou nataženou k ní. Když se mě chytila, jednoduše jsem ji vtáhl dovnitř k nám. "Všichni mají někdy zkrat." Zamumlal jsem a pokusil jsem se o úsměv. Když teď byla v domě, zavřel jsem za námi dveře a pustil ji. "Myslím, že to všichni uvítáme." Řekl jsem jí ještě, než jsem ji úplně pustil. Více jsem se k tomu vyjadřovat nehodlal. Nelíbilo se mi jak se zachovala. Přišla, s tím, že se mohu připojit do smečky. Udělal jsem to, ona na mě svalila roli vůdce a když jsme pak našli málem mrtvou dívku, mezitím co jiná se vydala ven na lov, tak to bylo hrozně špatné? Proč? Co s ní sakra je? Bůh ví, co jí nakukal ten divně páchnoucí kretén. Ptát jsem se jí ale nehodlal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Jan 01, 2018 11:18 pm

Úkryt

Jakmile jsem se ho chytla, vtáhl mě okamžitě dovnitř. Asi se bál že uteču? No, ani bych se nedivila. Když řekl, že každej má někdy zkrat, raději jsem stočila svůj pohled na zem. Tohle nebyl zkrat, ale přeci mu to neřeknu. Ve chvíli co mě pustil, jsem se přemístila do nejbližšího rohu, kde jsem se ve zvířecí podobě stočila do klubíčka. Na holky jsem se ani nepodívala a ani jsem na ně nepromluvila. Bylo to tak v tuhle chvíli lepší. Darla potřebovala klid a Ethel.. no bylo bezpečnější mlčet.
Vsadila bych se, že Mason měl ještě nějaké otázky ale nic neřekl. Proč? Nechtěl se zbytečně nervovat? No, asi ano.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 231

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Jan 02, 2018 1:09 am

Dům

Ona se ničím nezabývala. Jednoduše se mu dívala do očí, i když.. by asi neměla. Měla by si držet odstup, aby.. se nestalo něco, čeho by pak mohla litovat. Z obou stran bylo ticho a ona.. ho popravdu nechtěla narušovat. Tiše vydechla na jeho tvář a mírně naklonila hlavu na stranu. Co ji neuniklo bylo, jak ztuhl. To ji donutí otevřít pusu a něco říct. "Je všechno v pořádku??" Optala se nakonec a neuhnula pohledem. Zajímalo jí to a.. kdyby cokoliv, dá mu prostor, který si spíše udržovala ona. Na jednu stranu bylo opravdu zvláštní, že takto v jeho blízkosti stojí tak dlouho a nestěžuje si.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 284

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Jan 02, 2018 1:26 am

Dům
Nevěděl, jestli má ticho, které zde panovalo narušit, ale.. něco se mu nelíbilo. Už jen díky tomu, jakým stylem se soused pohyboval. Každopádně se snažil tvářit, jako by se vlastně nic nestalo. Avšak, Alex to nejspíše stejně neuniklo, neb jen za malou chvilku, zazněla její otázka, která jej zprvu zaskočila. "No.. myslím, že ano. Jen je soused dnaska nějaký.. divný." Pokrčil nad tím rameny a pousmál se. Nechtěl, aby se jí ještě něco dalšího stalo. Proto opět zvedl pohled a jen trochu couvl od okna, přičemž však Alex držel stále u sebe a v tuto chvíli ji dokonce odmítal pustit. Samozřejmě, že by se ji odsud snažil dostat za jakoukoli cenu, pokud by se něco stalo tady v domě. Ale zatím venku panoval klid, což taky nebylo vždy to nejlepší.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 761

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Jan 02, 2018 11:00 am

Dům
Povzdechl si a sklopil k Nině pohled. "Neboj se.. každý má jiné metody na to, jak vyhnat příbuzné z domu." Sic ty jeho nebyli příjemné pro nikoho, ale.. zjevně to muselo být, neb bratr si jen tak říct nedá. A on chtěl svou rodinu dostat co nejdál od Niny. I když u nich mu zřejmě nikdy nebude žádná vzdálenost dostatečná. Možná, kdyby je vysadil na pustém ostrově kdesi uprostřed Pacifiku.. mohlo by to stačit. Popravdě, byl schopný zajít opravdu hodně daleko, když měl podezření, že chce Nině kdokoli ublížit. Dlouze se nadechl, když ji pomalu zavedl do pokoje a usmál se na ní. "A.. pokud to nevyjde, budu pohřbívat mrtvolu. Navíc, mám takový pocit, že by se rodiče brzy chtěli připojit, alespoň na jeden den." Poslední slova vyřkl poměrně znechuceně, neb svou rodinu poblíž opravdu nepotřeboval.
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 85

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 02, 2018 11:57 am

Úkryt

Čím déle jsem tu byl, tím hloupěji jsem se cítil. Když jsem nabídl svou krev Trish, klesl jsem zase o něco níž protože to co Seb řekl... Ublíženě jsem se na něj podíval a pak sklopil hlavu. "Jen jsem chtěl pomoct." Zašeptal jsem. Trish stejně odmítla, ať už měla jakýkoliv důvod. Lehl jsem si a stejně jako předtím jsem se otočil tváří ke zdi. Třásl jsem se ale strach ani zima s tím neměli nic společnýho. Prohlížel jsem si své zápěstí a přejíždel si prstem po rankách. Za jak dlouho se mi to zatáhne? No, asi to bude chvíli trvat a ta rána na hlavě? Chtěl jsem si stáhnout obvaz ale nakonec jsem si to rozmyslel a zůstal ležet. Nebylo by lepší, kdyby mě rovnou někdo zabil? Ale vážně, kam jsem se po útěku z domu dostal? Jen jsem se toulal po městech, schovával se v lesích a kradl. A teď jsem byl v upířím doupěti. A už jsem i věděl, že příšery schovávající se ve stínech, nejsou jen pohádkou pro postrašení dětí. Bylo to skutečné a o to děsivější. Dřív bych se něčemu takovému smál, teď bych za to mohl zaplatit životem. Heh, ještě se ze mě stane upíří sluha ne?
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Jan 02, 2018 6:07 pm

Dům

Čekala na odpověď, kterou.. popravdě moc nechápala. "Divný?? Jak divný??" optala se lehce zmateně, než otočila hlavou, aby se koukla z okna. Nikoho však neviděla.. Nechala se bez problému odtáhnout od okna, aby byl klidnější. Stále ji chrání.. je to od něj opravdu milé. Ani ona něměla v plánu se odtáhnout a jen mohla doufat, že bude zatím klid. Nadechla se zakoukala se mu ase do očí. "Kdyby se cokoliv dělo.. řekneš mi to, že ano??" optala se a naklonila hlavu na stranu. Samozřejmě by nechtěla, aby se kvůli ní dostal do nebezpečí, ale.. hlídat ho celý den přeci nemůže a ani nebude.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 836

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jan 02, 2018 6:07 pm

Dům

Pohlédla na něj, když znovu promluvil. Poslouchala ho a nepřerušovala, ale i tak z toho všeho neměla dobrý pocit. "Nechci ti ničit rodinu, ať už s nimi máš vztah jakýkoliv.." tiše si povzdechla a pohladila ho jemně po tváři. Ví, že to s ní myslí dobře, ale i tak.. jeho další slova se ji ani trochu nelíbily. Hned zavrtěla hlavou. "Ne Mitzy. Ať už se stalo cokoliv nechci, aby si kvůli mě někoho zabíjel, už vůbec ne někoho z rodiny, ano??" Mluvila vážně. Samozřejmě by si vyčítala, kdyby se takto zbavoval své vlastní rodiny, jen kvůli ní.. Zhluboka se nadechla, než jej objala. Tímto se opravdu zabývat nechtěla, neboť se kvůli dítěti přeci nesmí stresovat.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Jan 02, 2018 6:24 pm

Dům
Naklonil hlavu ke straně a zkoumavě ji chvíli hleděl do tváře, než se pousmál a pohled odvrátil. "Chm.. jen mi přijde divné, že se po své zahradě spíše plíží, než aby šel normálně." Odpověděl za pokrčení ramen. Možná to nic nebylo a.. třeba za sousedem přijela jeho dcera, ale i tak se mu něco nezdálo. O to míň se mu líbilo, když za malou chvilku na ulici zastavilo auto, což se rozhodně nedalo přeslechnout. "Samozřejmě.." Vydechl pak odpověď, načež se od ní vzápětí s trhnutím odtáhl, takže to mohlo vypadat, jako kdyby dostal ránu. Vyrušilo jej totiž zaklepání na dveře. "Ehm.. promiň." Zamručel poněkud zaraženě a omluvně zároveň. Teď už ji pustil úplně a pomalu se rozešel ke dveřím, od nichž se zatím ozvalo o dost ráznější zaklepání. Opatrně tedy otevřel a oddechl si, když za dveřmi uviděl stát pouze souseda, který k němu beze slov natáhl sáček s čímsi pro Blau, co liška stejně nikdy nepozře. "Děje se něco?" Optal se, neb chtěl mít jistotu, že je opravdu všechno v pořádku. "Ale jistě. Všechno je v naprostém pořádku." Dostalo se mu odpovědi, která se mu líbila asi tak, jako pach, který bez jediného zaváhání přirovnal k lovcům. Soused však lovec být nemohl. To už by on sám dávno neexistoval, i když si dával ve většině případů pozor. Avšak, zapráskl mu dveře před nosem a promnul si oči. "Alex.. odcházíme." Zamručel, když se vrátil zpátky. Pokud tu jsou lovci, nenechá je, aby ji chytili.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 02, 2018 8:24 pm

Úkryt

Chápal jsem, že chce Kira pomoct, ale to si neuvědomoval jaké je to nebezpečí? Povzdechl jsem a promnul si kořen nosu. Trish odmítla, vyčistila mi zbytek ran a poté odešla. Vypadala v rámci možností spokojeně, každopádně rány si chtěla asi vyčistit sama. "Nejde o to, že bys nám tím nepomohl..Trish ani Nicky se pořád neumí ovládat tak jako já. Snažím se je nějak kočírovat, ale je to těžké a ne vždy to jde. Mladí upíři jednoduše nemají jenom tak dost. Trish venku vysála jednoho z lovců do sucha a i tak by byla schopná si vzít víc. Nejde o to, že by nám to nebylo nápomocné, jde o to.." Odmlčel jsem se a polkl. "..jde o to, že se bojím.." Zachroptěl jsem nakonec  s povzdechem a trochu posmutněle. Bylo těžké si to přiznat, ale opravdu jsem měl strach. O ty dva, o nás tři, z lovců, o Sarah. O to co nás čeká a o to co by se dělo, kdyby jeden z nich zabil někoho, kdo by je neohrozil. Trish dnes zabila lovce, to byla sebeobrana, ale jak by to po nějaké chvíli vnímala, kdyby zabila člověka? Nechápal jsem, jak může lidi brát jenom jako potravu, většina lidí byla po proměně neschopná snést vinu za něčí zranění, natož za úmrtí. Možná to bude tím, že Trish si přála se upírem stát.
Pomalu jsem se zvedl, na zemi, pod židlí na které jsem seděl zůstala kaluž krve. Cítil jsem se slabý, ale bylo mi už i hůř. Pomalu jsem se zvedl, pak vzal naprosto roztrhané triko a hodil ho na krev na podlaze, kterou jsem se sním pokusil vytřít. Kupodivu se docela povedlo.
Pak jsem se s oporou stěny zvedl a pomalu se belhal pryč.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 02, 2018 9:22 pm

Úkryt

Nějak jsem nevěděl, co dělat. Přeci tu nebudu zalezlej celý dny. To nejde. Navíc jsem si musel sehnat jídlo, teplejší oblečení. Musel jsem opustit myšlenky a soustředit se na to co Seb říká. Nejprve jsem byl otrávený, jeho slova mi přišla hloupá, ale to co řekl jako poslední... no to mě docela dostalo. Zvedl jsem se do sedu a otočil se na něj. Když se začal belhat pryč, seskočil jsem z postele a rychle přešel k němu. Chytl jsem ho za ruku a tímho zastavil. "Počkej. Musíš odpočívat, pojď si lehnout. Pomůžu ti." Zamumlal jsem a k tomu co se dělo předtím jsem se nijak nevyjadřoval. Bylo by to zbytečné a akorát by jsme se dohadovali. "Jen.. budu muset jít ven. Potřebuju nějaký jídlo, oblečení a tak.." Čekal jsem, že bude protestovat, protože samotného mě nechtěl pouštět. Ono když si vzpomenu, co se dělo na náměstí.. Otřásl jsem se a raději to hodil za hlavu.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Jan 02, 2018 9:31 pm

Úkryt

Chtěl jsem si zajít pro nějaké oblečení, bylo mi nepříjemné tu chodit do půl těla. Každopádně když mě Kira chytil, neměl jsem dost síly na přetahovačku. Po jeho slovech jsem jenom povzdechl. "Rány mi ještě krvácí." Odpověděl jsem. Nechtěl jsem promáčet jednu z mála použitelných postelí.
Pevněji jsem se opřel o stěnu a pomalu se na něho ohlédl. Vyslechl jsem jej a kývl. "Máš na to?" Otázal jsem se jej. Neměl jsem problém mu peníze půjčit.Co si budeme říkat, poté co mě Nina založila jsem měl peněz, že to snad ani nebylo v mých silách utratit. I tak jsme zůstávali tady stranou. Nechtěl jsem je tahat do centra dokud nebudou mít sami nad sebou kontrolu.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Jan 02, 2018 9:49 pm

Dům

Pravdou bylo, že po jeho slovech zneklidněla.. spíše se všechno zase vrátilo. Ten neklid a pocit nebezpečí z tohoto domu od doby, co se sem po únosu vrátila. Porozhlédla se kolem doufajíc, že se spíše zneklidňuje zbytečně. "No.. nemám z toho dobrý pocit.." zamumlala popravdě, i když chvíli mlčela. Jakmile se odtáhl, udělala ona sama krok vzad a pak ho sledovala, jak odchází. Jelikož její sluch byl dobrý, slyšela každé slovo s tím mužem. Už chtěla mít konečně klid, ale očividně se zmýlila. Tiše si povzdechla, neb.. její pocit nejistoty se stupňoval. Stála tam jak sloup, dokud se zase nevrátil. Věnovala mu pohled. Jeho slova ji akorát všechno potvrdila. "No.. kam chceš jít??" zeptala se nejistě a více odstoupila od okna, pro jistotu. Popadla svůj luk a šípy, který tady rozhodně nemíní nechat. Přešla až k němu a byla připravená odejít, i když vhodné oblečení na to opravdu enměla, ale.. to jí bylo nějak jedno.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Tue Jan 02, 2018 9:51 pm

Úkryt

Seb vypadal.. no unaveně, jednoduše řečeno. Nebylo to pro mě zrovna příjemný, protože jsem znal způsob jak mu vrátit alespoň část síly ale on to odmítal a proto jsem mu mou krev znovu nenabízel. I když byl opřený o stěnu, raději jsem ho držel za paži, pro jistotu. "Nepotřebuju peníze, prostě si to vezmu." Odpověděl jsem s pokrčením ramen a chvilku na něj koukal. "Oba víme co by ti pomohlo ale je to tvoje volba." Zamumlal jsem a stočil pohled někam stranou. "Ale jestli chceš, tak jdi. Neuteču, neboj." Pustil jsem ho a o pár kroků ustoupil. Koukal jsem do země a čekal, co se bude dít.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Jan 02, 2018 10:11 pm

Dům
Přelétl Alex pohledem a ještě se vrátil do chodby, aby jí podal boty a bundu, kterou stáhl z věšáku. Nenechá ji odejít bez oblečení. "Rozhodně ne do lesa.. tam by to pro ně bylo až příliš snadné." Zamručel neurčitou odpověď, i když předem věděl, co udělá. Došel ke dveřím, za kterými byla liška a otevřel, aby ji pustil ven. "Hlavně se odsud musíš dostat ty." Broukl opravdu dost tiše, když se na ni otočil a na chvíli ještě zmizel. Tušil už delší dobu, že se něco takového může stát, ale zatím to zde bylo poměrně klidné. Zajímalo jej, proč lovci ještě nevtrhli dovnitř, ale zřejmě vyčkávali na správný okamžik. Když se vrátil, podával Alex obálku s poměrně zamyšleným výrazem. To, že byl z této situace poměrně v háji se mu zatím dařilo skrývat, ale nevěděl, jak dlouho to ještě vydrží. "Takže.. teď poslouchej.." Začal a tiše zavrčel, když se za oknem mihla postava muže, kterého rozhodně neznal. "Já je nalákám a ty se mezitím dostaneš, jak nejdál to půjde, ale.. nechoď do lesa." Dlouze se nadechl a na pár chvil se na ni upřeně zahleděl. "Nepokoušej se na tomhle nic změnit, protože bych ti opravdu nerad ublížil. Buď se pokus dostat ke smečce, kde by tě snad měli vzít nebo se zatím můžeš ubytovat v hotelu. V obálce máš kartu s kódem a nějakou hotovost." Chabě se pousmál a sklopil pohled. S největší pravděpodobností jí už neuvidí, i když.. pokud je zavede hluboko do lesa.. mohlo by se mu podařit se odtamtud dostat. "Já si tě pak najdu.." Dodal tiše a přejel ji naprosto vážným pohledem. Nechtěl, aby se do toho zapletla. Měl pro to mnoho důvodů, neb nechtěl, aby jí znovu někdo z nich ublížil a také.. ji nechtěl popálit, neb plánoval použít všechno, co měl.
Sophia Alex Linelle

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Jan 02, 2018 11:24 pm

Dům

Prvně si myslela a taky to tak vypadalo, že i on jde s ní. Obula si boty a oblékla bundu a pozorně ho samozřejmě poslouchala každé slovo. Poté se znovu postavila a sledovala ho, jak se chová. Tušila, že se naskytne nějaký háčekzatím nic neříkala a popravdě nechápala, kam zase šel. Pomalu ji všechno začalo docházet a ani trochu se jí to nelíbilo. Neuniklo ji, jak z toho byl v háji a ani.. se mu nedivila. Tohle byl přeci jen jeho dovov, který ohrozila, stejně jako jeho samotného, což rozhodně nemíní jen tak nechat. "A teď já.." řekla si spíše pro sebe a zhluboka se nadechla. Obálku nepřijala, spíše k němu přistoupila o dašlí krok, jakmile domluvil. "Nedovolím, aby se ti kvůli mě něco stalo a už vůbec nechci, aby tě z nich někdo zabil. Přišla jsem o všechny, na kterých mi záleželo a nedopustím, abych přišla i o tebe." Mluvila vážně, když se mu dívala do očí a dloubla jej prstem do hrudi. "Najdou si mě všude, takže je jedno, jestli ti budu krýt zadek nebo budu v hotelu, či ve smečce." Dodala a rozhodně si stála za tím, že mu pomůže. I kdyby ji nechtíc zranil, neměla by mu to za zlé.. Hlavně, aby ho měla pod dohledem.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Sat Apr 21, 2018 3:58 am