Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Sep 28, 2017 3:18 pm

Masonův byt

Mason si neustále trval na svém, což jsem na jednu stranu chápala. Najednou jsem mu vtrhla do života a chtěla po něm aby převzal tolik zodpovědnosti. Ale na druhou stranu, musel alespoň trošičku chtít. Uznala jsem, že to opravdu nemá smysl teď řešit a proto jsem mu na to neodpověděla. Bude čas později. Když jsem vyskočila na gauč, došlo mu to hned. No, ještě aby ne. "Co se velikosti týče, jsi v nevýhodě, to ano ale kdybys chtěl, dokážeš mě přeprat. Vím to." Broukla jsem k němu a zlehka ho zatahala za kůži na krku. "Stejně jako já bych tě teď mohla otáhnout ke smečce a to bez vetších obtíží." Trošku jsem ho zlobila a co? Bylo fajn se na chvíli odreagovat než myslet jen na to co je a co bude. Couvla jsem od něj o kousek dál a přikrčila se. Mrskala jsem ocasem a slaboučce mručela.  "Ukážeš mi, co všechno dokážeš?" Ani by mě nepřekvapilo, kdyby odmítl zaútočit ale doufala jsem, že se teď projeví spíš jeho kočičí já. Opravdu ráda bych si po dlouhé době samoty zase zablbla s jiným kočkodlakem.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Sep 28, 2017 3:43 pm

Masonův byt

"Chech.." Odpověděl jsem jí jen na její slova. Měla pravdu, kdybych chtěl, dokázal bych ji dostat na lopatky. Ale já měl teď vyloženě válecí náladu. Jak jsem už ale řekl, občas se vyplatí být drobnější..třeba při útěku, hh. Stiskla mi zuby kůži na krku a já jen cítil, jak jsem se napjal. Po očku jsem se na ní koukal a přemýšlel, jestli jí tohle mám nebo nemám oplatit. Hodně mi připomínala Lauron. Ale asi jen v té hravosti. Jinak byli poměrně odlišné, tedy zatím. Lauron byla hodně hravá, věčně optimistická, milovala společnost lidí a nesnášela ticho, snad nikdy jsem ji neviděl smutnou od doby co jsme se prvně proměnili a začali spolu žít v lesích. Pustila mě a couvla o kousek dozadu. Já se pomalu a líně dostal do sedu a koukal se na ni. Špička ocasu mi cukala sem a tam. Když však promluvila, cítil jsem že mi tohle kočkování asi celkem taky chybělo. Na druhou stranu se mi to zdálo pod mojí úroveň, začít dělat jen tak pro nic za nic hlouposti s někým, kdo je více méně cizí. Každopádně jsem se rozhodl to zkusit. "Seš si jistá, že mě nechytneš jako králíka?" Vyplázl jsem špičku jazyka pro změnu já. Pak jsem ale nijak neváhal a skočil. Odrazil jsem se od podsedáku na gauči, a použil opěradlo jako oporu. Než se nadála, shodil jsem ji na zem a zůstával jsem stát nad ní, podobně jako ona před tím. Jen jsem se svojí velikostí na ní spíše seděl. Muselo to působit dost komicky. Alespoň já jsem si kvůli tomu připadal trapně. Kdybych jí seděl na hrudi, tak tak bych dosáhl zadníma nohama na zem.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Sep 28, 2017 4:04 pm

Masonův byt

Cítila jsem jeho napětí a zvažovala, zda jsem tohle nepřehnala. Nevěděla jsem, co si kdy prožil a zda mu nějaký zvíře neublížilo. Prozatím jsem to ale nekomentovala a čekala, co udělá.
Nakonec, za což jsem byla ráda, přistoupil na hru. "Tak to vyzkoušíme." Trochu jsem ho podcenila. Vlastně víc než trochu. Ihned po jeho slovech prostě skočil. Dokázala jsem se jen krapet pootočit, než mě smetl na zem. Vyjekla jsem překvapením a trošku i bolestí, protože i přes jeho nízkou váhu byl dopad na zem celkem tvrdý. Chviličku jsem na něj zaraženě koukala, než jsem ho jemně plácla tlapou přes čumák. "Překvapil jsi mě.. nečekala jsem že jsi až tak rychlý.." Nicméně jsem na nic nečekala a přetočila se. Takže jsem ležela rozplácá na břiše. Využila jsem toho, že jsem o něco větší a tlapama se pevně zapřela o zem. Následně jsem prostě vyskočila, díky čemuž jsem měla šanci ho za sebe shodit. "Neboj se použít i drápy a zuby. Chci zjistit jak na tom seš. Zkus mě na zemi udržet co nejdéle." Poslala jsem mu v rychlosti. Ano, byla to sice hra ale chtěla jsem tam začlenit i malý trénink.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 28, 2017 4:13 pm

Město

Upřímně ani neví, co by sama dělala v takové situaci.. vzdala by se a nejspíš by se smrti nebránila. Mitzy je jediný, kdo ji drží při životě a dává ji naději a důvod proč žít, i když se tolikrát trápila a ničila špatnými myšlenky na minulost, co se všechno událo. Nechala se vést, i když netušila, kam vlastně jdou. Ano, na lidi není stále moc navyklá, ale.. rozhodně se pokoušela udržet v klidu. Nějak to zvládne, pokud na ni nějaký cizí muž nesáhl. To už by svou paniku asi nedokázala udržet v rovině. Zastavili a ona prvně nevěděla, co se děje, ale pak se zase rozešli. "Nedělej si s tím starosti.. bude za vše pykat." Ujistila jej po jeho slovech. Auta se nedaly přeslechnout, proto z nich nebyla klidná.. rozhodně pod autem nechtěla skončit znovu, protože to už by ani nemusela přežít.. Někam nakonec vešli a upozornil ji na schod. Pokývla hlavou a dávala pozor, aby se o nic nepřerazila.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 11:22 am

Město -> Kavárna

Byli jsme tiše, pomalu jsem ji dovedl do mnou vyhlídlé kavárny, mezitím ještě ujišťovala, že dívka za to pykat bude. V tu chvíli mohla cítit, jak jsem se uchechtl..tedy, spíš slyšet. Proč tak plácám? To je fuk. Každopádně jsem byl rád, že dívka nezůstane bez trestu. Pokračovali jsme dál. Otevřel jsem jí, upozornil ji na schod a ona ho s klidem vyšla. Pousmál jsem se nad tím a pomalu s ní čel ke stolu. Možná to mohlo působit trochu divně, ale já cítil potřebu se o ní teď postarat. "Chceš pomoct s kabátem?" Oslovil jsem ji klidně a čekal jak se rozhodne, mezitím jsem poodsunul židli, aby se o ní nepřerazila. Vybral jsem místo dál od ostatních lidí, tak nějak ve zvláštním koutku, kde jsem si byl jistý, že nás nikdo neuslyší.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 12:38 pm

Město -> Kavárna

Mohla jen doufat, že tu moc lidí nebude, ale.. Bude se snažit udržet se v klidu. Nechala se vést, jelikož v něm měla plnou důvěru.. že by ji nenechal někde na holičkách, aby si ublížila. Nadechla se a hned na jeho otázku zavrtěla hlavou s trochou nervozity. Neměla na sobě triko s dlouhým rukávem, proto by byly vidět jizvy na její pravé ruce, což nemohla dopustit. Nepotřebovala další otázky a zatěžovat jej se svými problémy, když sám toho měl určitě hodně. Nahmatala židli, na kterou si pomalu sedla a ručky jemně položila na kraj stolu. Musela být hodně opatrná, aby ji rukáv z tenkého kabátku nesklouzl.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 12:42 pm

Kavárna

Pomoc nechtěla, nevadí. "Dobře." Odpověděl jsem jí jen a ledoval jak se posadila, sám jsem se posadil naproti ní a nadechl se. Vypadala dost nervózně, což se mi nelíbilo. "Jak jsi se vlastně s Farrem poznala, že teď bydlíš u něho..?" Zeptal jsem se doufaje, že to odvede její myšlenky na nějaké příjemnější téma a ne na tohle.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 12:55 pm

Kavárna

Samozřejmě se snaží hodit to klidu, aby nebylo něco podezřelé.. Položil ji otázku a ona se hodila zpátky do minulosti. Malinko se nad tím usmála, jelikož.. to bylo celkem humorné.. Uklidnila se tím naštěstí. "Bylo to v den, kdy mne vyhodili z hotelu po incidentu s tou opilou holkou.." Začala a doufala, že se mu dívá do očí. "Jela jsem autem nejít jiný hotel a nechtíc jsem jej srazila. Naštěstí se hojí rychle, takže jsem jej nezabila.., je kočkodlak" Dopověděla tiše, aby je nikdo neslyšel a lehce si promnula paži. Byly to zajímavé časy, když si vlastně dělali naschvály a teď?? Bez něj si nedokáže představit zbytek života..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 1:00 pm

Kavárna

Poslouchal jsem co říkala, dle její reakce to bylo..poměrně vtipné a asi jí to opravdu pomohlo to změnit věci na které myslela. "Uch..to mě mrzí, že tě vyhodili..promiň.." Zamumlal jsem, jelikož to byla moje vina, co ale naděláme, že. "Ale je dobře, že jsi našla někoho v kom máš oporu." Pousmál jsem se nejistě a pak se nadechl.
Kolem bylo pusto prázdno, ale pomalu se k nám vydala jedna z obsluhy. Pozdravila a dala nám dva lístky, ze kterých jsme si měli vybrat. Neřekl jsem ani bů o tom, že stačí jeden a s úsměvem jsem jí poděkoval. Pak jsem se po jednom lístku natáhl. Pomalu jsem začal číst, co bylo v nabídce, hezky od shora dolů. "..tak..co si tedy dáš?" Zeptal jsem se nakonec a koukl na ni.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 1:09 pm

Kavárna

Naklonila hlavu na stranu a pousmála se na něj. "Ne, nic se neděje. nezapomeň, že jsem to byla já, kdo ti dala nechtíc pusu a já tu babu tam dotáhla." Ujišťuje jej a malinko se usmívá.. ano.. tohle potřebovala.. odreagování. "Vlastně.. jen díky tomu, co se stalo, ale jsem za něj neskutečně ráda." Její slova byla naprosto upřímná. Naštěstí k nám přišla dívka, což bylo pro ni v pořádku a nijak jí to nerozhodilo. Položil ji otázku, nad kterou se zamyslela a uvažovala, jelikož na lístek přeci jen neviděla. "Pokud tady mají horkou čokoládu, dám si." Odpověděla s úsměvem na něj. Narovnala se a samozřejmě se lístku ani nedotkla, což bylo pochopitelné..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 1:17 pm

Kavárna

Jen jsem se pousmál nad jejími slovy a pak se nadechl. "Alespoň, že tak.." Zazubil jsem se. V hlase mohla poznat takové to uličnické "hehe". "Každopádně ta pusa byla původně na tvář, ne?" Oslovil jsem ji ještě s dotazem a čekal jak odpoví.
Na to co si dá, odpověděla že si dá horkou čokoládu a já se trochu pousmál. "Jak moc divný bude, když si dám taky?" Zauvažoval jsem nahlas pobaveně.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 3:04 pm

Kavárna

Na jeho slova pokývla hlavou a vypadala už uvolněněji. Usmívala se opravdu roztomile. "Ano, původně měla být na tvář" Potvrdila tím jeho slova. Ano, bylo to k pobavení, až na ty křeče, které tím zapříčinila u něj. "Nebude to divný, dej si přeci, co chceš." Ujišťuje jej s klidem a trochu se protáhla. Jednu ručku si položila na své bříško, které ještě douzdravené nebylo. Slabě si protáhla záda a dívala se jeho směrem. "Tak.. měla bych se optat, jak se vede tobě?? Ptal ses ty a teď je řada na mne." Malinko se zaculila a zkontrolovala kabát, kde měla svou peněženku. Samozřejmě, že vše zaplatí ona.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 4:05 pm

Kavárna

Pousmál jsem se. Jo, bylo to celé vtipné. Takový zvláštní střet událostí. Každopádně chvíle kdy se mi pak dělalo zle, a nebyl jsem schopný málem ani chodit ty byli už vtipné o mnoho méně. Když mě to ta napadlo, proč tenkrát, když jsem pil z toho polodémona, jsem byl vysílený o dost méně než teď? Bylo to tím, že tenkrát jsem v sobě měl i lidskou krev, nebo tak nějak? Hm. Zamyšleně jsem se podrbal na zátylku a koukl se na ni. Prý to divné nebude, budiž. Je to už dlouhá doba co jsem jedl lidské jídlo. Možná i pár let. "Fajn." Odpověděl jsem jí tedy lehce pobaveně a sledoval jsem, jak si sáhla na břicho. Naklonil jsem hlavu na stranu a zaujatě ji sledoval, nakonec jsem se to rozhodl nechat být a složil jsem lístek zase na stůl. Pohodlně jsem se opřel v židli a poslouchal ji. "U mě? Nic extra..Trish se mnou nemluví a Nicholas dělá v jednom kuse co nemá." Zamumlal jsem a povzdechl si. "Občas bych uvídal kdyby mi s nimi někdo pomohl." Zívnul jsem. Připadal jsem si teď jako správnej "taťka" když jsem o těch dvou takhle mluvil. Opravdu bych byl rád, kdyby se něco stalo a já našel člověka ochotného pomoci mi..ale to se jen tak nestane, kdo by chtěl mít na krku dva novorozence? Málokdo se téhle zodpovědnosti drží jako já.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 5:02 pm

Kavárna

Nelituje toho, že mu pomohla jak s donesením 'obětí' na krev, tak finančně. Zasloužil si to. Taky jej v autě málem zabila, stejně jako sebe, teda.. spíše by zabila sebe, jelikož jako upír je odolnější, než ona.. Vyposlechla si ho, aby ji neuniklo jediné slovo. "Určitě se někdo najde, dej tomu jen čas." Řekla povzbudivě a usmívala se na něj. Čas strávený s Mitzym a do toho jisté okolnosti ji dost změnily. Je hodně opatrná a dává pozor, toho si připouští k tělu. Ráda by mu pomohla, ale.. v tomto stavu nemůže dělat vůbec nic.. Nadechla se, ale jen se slabě protáhla. Stále má na břichu stehy a nejsou moc pohodlné..
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Sep 29, 2017 6:20 pm

Dům
Teď prakticky nemusel nikam pospíchat. Tedy, samozřejmě nevěděl, kdy se vrátí. Došel až ke kleci, ve které stále seděla Lilien a pozorovala jej s pohledem, ve kterém převažoval výsměch. On se naproti tomu tvářil poměrně chladně, což se stávalo jednou, občas dvakrát do roka. Více si jí však nevšímal a pouze prošel do malé, zastrčené místnůstky, kde zatopil v kotli. Nemínil však vytápět dům, neb to by mu bylo k ničemu. Kotel měl vlastně jen z toho důvodu, že byl líný se jej zbavit, avšak v tuto chvíli se mu hodil. Sebral ze země připravenou kovovou tyč a vstrčil ji do ohně. Věděl, že bude muset čekat ještě delší dobu, než kov získá požadovanou teplotu. Nezahálel však a došel zpátky ke kleci, ze které posléze Lilien vytáhl. Bez jakéhokoli slova jí pak přivázal ruce i nohy k mřížím poměrně silným provazem. "Copak Farre. Poslal jsi ji pryč, tak jsi se přišel podívat za mnou? Jak milé, že si občas vzpomeneš." Bylo těžké nic na to neříct, ale i tak mlčel a dál si připravoval všechno, co ještě plánoval použít.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 6:52 pm

Kavárna

"Jo..upřímně v to doufám." Zamumlal jsem a povzdechl si. Pak jsem se na ni koukl. "Ale nevěřím tomu, málokdo si na krk vezme upíra co proměnil..ještě aby se starali o cizího novorozence.." Zamručel jsem a pak na ni koukl. Vypadala roztomile jak se usmívala. Jakoby se nic nedělo. Jakoby byla v pořádku. Ve chvíli kdy jsem chtěl otevřít ústa a zeptat se jak to má s tím Farrem doopravdy a tak dále, se u našeho stolu jako duch zjevila číšnice a s úsměvem držela notýsek. Byo mi trochu trapné to říkat, ale i tak jsem se na ni usmál a pomalu promluvil. "Dvakrát horkou čokoládu." Řekl jsem jednoduše a ona se usmála, přitom si to zapsala. Ptala se zda to je vše a já ji s kývnutím poslal od stolu. Zmizela a já se koukl zase na Ninu.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 8:57 pm

Kavárna

Bude si stát samozřejmě za svým. "Jsem přesvědčená, že někdo se určitě najde. Na každého někdo čeká a určitě i na tebe." Stále jej povzbuzuje, jako správná kamarádka. Bude tu kdykoliv pro něj. Cítila se lépe, když mohla změnit denní režim a nebýt pod jednou střechou s tou mrchou. Ona si číšnice nevšimla, jak jinak.. zprvu nechápala, proč to řekl, ale jakmile uslyšela slečnu, pochopila. Kdyby se optala, bylo by to asi trapné a nechce vypadat, jako slepá. Pokoušela se chovat, jako normální člověk, tak snad tady nemá nikdo podezření.. pokud tu někdo je.. Vydechla si a nespustila z něj pohled.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 9:05 pm

Kavárna

Stála si na svém, pochopitelně. Neměla ponětí jaké to je mít zodpovědnost za dva vraždící stroje a tu zodpovědnost přijmout. "Uvidíme." Řekl jsem nakonec jenom tiše. Přišla číšnice a já ji požádal o čokoládu, ona zapsala, poděkovala a s klidem odešla. Koukl jsem se na Ninu a pousmál se. "Nemusíš být nervózní." Řekl jsem jen, když jsem viděl jak se najednou začala zvláštně hýbat. Nadechl jsem se a pohodlněji se opřel. "Jak je to dlouho co jsme se neviděli..měsíc? Možná měsíc a půl?" Uvažoval jsem.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 9:31 pm

Kavárna

Myslela to s ním jen dobře.. Chce, aby i on byl šťastný, nic víc.. ona je v rámci mezích taky šťastná, i když se minulostí taky hodně trápí, ale.. teď vypadá, jakoby hodila všechno za hlavu, což bylo jen dobře. Na jeho slova však zavrtí hlavou. "Ne, nejsem nervózní.." Ujišťuje jej mile a nadechla se. Bylo jen čistý nezvyk být mezi lidmi, mimo domov, či nemocnici. "Zřejmě ano. Nepočítala jsem to.." Přizná a prohrábne si vlasy. Stalo se toho hodně, že na spoustu věcí hold nemyslela.. I tak na tváři měla upřímný úsměv.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 9:41 pm

Kavárna

Prý že není nervózní. Inu, jak myslí. Trochu jsem se pousmál a poposedl si zase o něco lépe. Tyhle židle nebyli dvakrát moc pohodlné. "Jak myslíš, budu ti to věřit." Uculoval jsem se na ni.
Potvrdila, že je to tak nějak, že to ale nepočítala. "Hmm..tak fajn..stalo se ještě něco o čem bych měl vědět?" Zeptal jsem se jí s úculem, doufaje že mi poví něco zajímavého. Mezitím co jsme mluvili doběhla číšnice s táckem. A s přáním dobré chuti nám tu nechala dvě horké čokolády. Pousmál jsem se a poděkoval. Ona zase odkráčela. Doufal jsem, že na sebe šálek nepřevrátí a neopaří se.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:41 pm