Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Nina Lauxor Neer

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Dec 07, 2017 9:24 pm

Dům

Prvně vůbec nechápala, kam jde, ale když si vzal notebook, už ji to začalo dávat smysl. Nespouštěla z něj pohled. Vyhoupla se lehce do sedu, aby na obrazovku lépe viděla. Sledovala, co hledá a celou dobu bloudila v mysli, co by mohla dělat. Hlavně, aby ji vzali. Možná by nejradši brala práci, kde by mohla být doma. Na jednu stranu by chtěla být stále s Mitzym, ale na tu druhou.. už tak jej dost omezuje, což si myslí pořád i přes to, že ji ujišťoval, že tomu tak není. Už teď se toho obávala. Co když ji odsoudí a bude ji ještě hůř?? "Jo dobře, děkuji, rozhodně se po něčem podívám.." Zamumlala tiše a prohrábla si vlasy.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Dec 07, 2017 9:43 pm

Dům
Dál ji už pouze v naprosté tichosti pozoroval. Ani se jí nedíval přes rameno. Pouze zavřel oči a jen v souhlasu kývl hlavou. Neměl v plánu usnout. Ani se mu spát nechtělo, ale nemělo cenu zírat do zdi. Navíc, stále Ninu poslouchal, takže pokud by mu chtěla něco říct, neměl by být žádný problém s tím, aby ji vyslechl a případně i odpověděl. Dlouze a přitom spokojeně vydechl, než si založil ruce na hrudi a konečně se alespoň trošku uvolnil. Musel si vyprázdnit hlavu, aby mohl dál přemýšlet bez.. okolních, rušivých elementů, což byli v tuto chvíli jeho dotěrné myšlenky.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 140

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Thu Dec 07, 2017 9:50 pm

Cizí úkryt

Ručky měla položené na klíně a jemně stisklé v pěstičkách, neb se ji ruce naprosto třásli. Mohla za to její fóbie a.. neví, jak dlouho tady takto klidně dokáže sedět. Nejraději by se sebrala a byla někde o samotě, ale je ji naprosto jasné, že by daleko nedošla a k tomu.. Mohli by ji vidět lovci. Jestli je tu někdo v ohrožení, tak oni, neb muž, který ji pronásleduje od onoho incidentu v jejím rodném městě a nikdo s ní není v blízkosti. Hlavou ji probleskly chvíle, kdy ji lovci takto zřídili a otřasla se. Bylo to opravdu nepříjemné.. Díky její fóbii může skrýt obrovský strach. Když ji vytáhli z jeho domu.. není v bezpečí nikde. Můžou se vrátit a.. po tom se tam už nedokáže cítit o něco klidněji, než sama někde v lese. Vzpomněla si, že její luk zůstal u Vala doma. No.. tady by to zřejmě dobře nedopadlo.. už ve strachu z lovců a jejímu zranění, málem Vala zabila letícím šípem. Kdyby nešla k zemi, asi by se trefila rovnou do hlavy. Pohlédla na muže a jen počká, až usne. Bude to tak pro všechny lepší..
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Dec 07, 2017 10:59 pm

Dům

Poupravila si počítač a nějaký čas koukala jen do obrazovky, jelikož se zamyslela nad druhy práce. zavrtěla hlavou, aby se vrátila do reality a začala si volná místa projíždět. Nic, co by ji zaujalo, ale.. přeci jen se nějaká našla, u které se zastavila a rozklikla ji. Hned si o tom začala číst, neb to v ní vyvolalo i jistou zvědavost. Práce jako sekretářka by ji mohla bavit, teď už jen.. aby ji získala. Zaujatě se na onu stránku dívala. Mohla jen doufat, že se tam bude mít dobře, pokud vše vyjde. Nějaký čas ještě mlčela, než se pohledem přesunula k Mitzymu. "Co říkáš na to?? Myslíš, že by mě vzali??" Optala se ho s nadějí v očích. Snad ji pomůže.. "Co by bylo lepší?? Jít tam osobně nebo poslat životopis??" zeptala se ho ještě.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Dec 07, 2017 11:20 pm

Dům
Jen tam v klidu ležel poměrně dlouhou dobu. Mohl tak alespoň poslouchat okolní zvuky, které jej uklidňovali stejně, jako to, že mohl být vedle Niny. Pak si jen povzdechl a otevřel oči, když se jej začala ptát na názor. Napřed na obrazovku zamžoural, než se mu podařilo zaostřit. Přelétl stránku jen letmo, než se začetl více. "No, nemuselo by to být špatné." Zamručel s pohledem stále upřeným na obrazovku. "Nevidím jediný důvod, proč by tě tam nemohli vzít." Dodal po chvíli zamyšleně a nakonec přeci jen pohled přesunul k Nině. "Také záleží na tom, jestli se tam chceš napřed podívat. To bych pak volil první variantu, čili.. jít tam osobně a všechno si se šífem probrat." Zakončil a pousmál se.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Dec 07, 2017 11:56 pm

Dům

Koukala na něj a čekala, co odpoví. Ráda by znala jeho upřímný názor, zda je všechno v pořádku. Chtěla pravdu a snad by ji v tomto nelhal. Mile se usmála na něj, když ji dal určitou naději. "Dobře, děkuji. Tak radši bych tam zašla.." Odpověděla nakonec a spokojeně si vydechla. "Víš, kde ta firma je??" optala se ho. Ona to nevěděla, neb nebyla možnost si město projít.. Ne, že by ji to nějak vadilo, ale vzhledem k tomu jak na tom je s její psychikou.. to není zase tak důležitý.. Teď už je jen potřeba se z toho dostat. S tou nohou nikam nedojde a takto by moc dojem neudělala.. "Jak dlouho nebudu moct chodit??" Teď to byla poměrně důležitá otázka.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 10:22 am

Dům

Místo cesty za ostatními, si chtěl Valer něco vyřídit. Sice na mě promluvil ale já na to nereagovala. Když za ním cvakly dveře, zvedla jsem se a šla se kouknout na to, co si četl. Navzdory tomu, že jsem okamžitě chtěla vyrazit za ním, rozmyslela jsem si to a místo toho se vrátila zpět na gauč. Kdyby mě chtěl sebou, tak to řekne. Nicméně i tak jsem o něj měla strach. Pokud tam budou lovci a on udělá i sebemenší chybičku... nedopadne to dobře. Zavrtěla jsem hlavou a začala přecházet po pokoji. Doufala jsem, že se vrátí brzy a že bude vše dobrý.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Dec 08, 2017 11:47 am

Ulice
Na veterinu se dostal bez větších potíží. Vešel tedy dovnitř a zavětřil, ale ve chvíli, kdy nic neucítil si přestal dávat pozor. Ihned zaplul ke stolu a prohrabal se papíry, než našel to, co potřeboval. Ještě chvíli se pak zdržel a právě tak poskytl lovům šanci na jeho obklíčení. Sic si jich tentokrát všiml pozdě, ale byli jen dva. I tak mu chvíli trvalo, než se dokázal dostat ven. Bylo to hlavně díky papírům, které držel a nechtěl je podpálit. Proto také schytal kulku do zad, kam si opravdu neměl šanci dosáhnout. Zpátky k domu to pak vzal oklikou a zavedl případné pronásledovatele do směti složitých ulic, které byli mnohdy slepé. Nicméně, domů se dostal ve chvíli, kdy jeho košile ještě na několika místech doutnala, ale papíry uchránil. "Z poloviny na to přišel." Oznámil Talle, i když si byl jistý, že nebude vědět, o čem to vlastně mluví. "Můj.. přítel. Zkoumal kulky o lovců, aby přišel na to, čím jsou potřené a proč se tak rány nehojí." Položil papíry na stůl tak, aby na ně viděla a sedl si z druhé strany.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 1:19 pm

Dům

Valer nebyl pryč zase tak dlouho ale stejně mi to přišlo jako hrozně dlouhá doba. Když odešel, chvíli jsem přecházela po pokoji tam a zpět a pak jsem si sedla zpátky na gauč a koukala někam před sebe. Když se konečně vrátil zpět, rovnou o něčem začal mluvit. Na papíry, které položil na stůl jsem se ani nekoukla, a přesunula se k němu. Objala jsem ho a nakrátko zavřela oči. "Tohle mi už prosím nikdy nedělej. Víš jak moc jsem se o tebe bála?!" Až teď, když jsem se dokázala uklidnit, jsem si všimla pachu krve. "Zranili tě.." Zamumlala jsem.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Dec 08, 2017 2:52 pm

Dům
Překvapilo jej, když se k němu přesunula, avšak i tak ji též zlehka objal. "Dobře." Vydechl tiše a povzdechl si, když zmínila, že ho zranili. "Jo.. toršku." Přiznal pak. Nebylo mu to zrovna dvakrát příjemné, jelikož si měl dát větší pozor na to, kdo se pohybuje v jeho okolí, což samozřejmě neudělal. To znamenalo, že za to musí nést následky, které nebylo zrovna hezké.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 3:19 pm

Dům

Odtáhla jsem se od něj a prohlédla si ho. S ohledem na to, že jsem žádné zranění neviděla, musel dostat ránu do zad. Docela mě překvapilo, jak klidně to bere. "Jak zlé to je? Potřebuješ pomoct?" Nebylo na něm ani vidět, že by ho něco bolelo, takže to asi nebude tak zlé. Každopádně, jakákoliv rána od lovců musela být pořádně ošetřena, protože jsme stále nevěděli, čeho všeho jsou schopní.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Dec 08, 2017 4:03 pm

Dům
Neměl v povaze hysterčit. Už se to stalo a hysterickým výlevem se nic nespraví. Navíc bolest dokázal do určité míry potlačit, ale nesmělo to přesáhnout hranici únosnosti. "To netuším. Vím jen, že si mezi lopatky rozhodně nedosáhnu. Takže pokud by ti to nevadilo.." Zamručel, i když mu to bylo.. v podstatě dost blbé. Každopádně si v tomto případě sám pomoct nedokázal. Na druhou stranu jí nechtěl nijak ublížit, jelikož už takhle popálil i veterináře.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 4:15 pm

Dům

Na jednu stranu mě ten jeho klid i docale děsil. Víte, bylo to jako kdyby o té ráně ani nevěděl, a takovéhle reakce většinou měli lidi v době, kdy jim šlo opravdu o krk. "Dobře.. sundej si tričko a lehni si. Najdu si vše potřebné a dám se do toho." Oznámila jsem a vytratila se z pokoje. Trošku jsem tu bloudila, vzhledem k tomu že jsem to tu neznala ale nevadí. V kuchyni jsem si našla nějaký hadřík, který jsem namočila a vyždímala. Bude potřeba ránu pořádně vyčistit protože se střelným zraněním od lovců jsem jaksi ještě neměla zkušenosti. Takže jsem nechtěla nic zanedbat. Z kuchyně jsem zamířila dále hledat lékárničku.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Dec 08, 2017 4:35 pm

Dům
Chtěl něco namítnout, neb jí přeci jen ty věci mohl fonést, ale.. nestihl to. Nejraději by jí do ruky vtiskl pouze pinzetu, aby vytáhla kulku a dál se o ránu nestarala. Ne, že by se mu příčilo, když na něj někdo sahá, ale.. popálit ji doopravdy nechtěl. Nicméně, košili si stáhl a sedl si na zem. Rána zatím zarůstat nezačala a když o tom tak přemýšlel, vlastně mu rány začali zarůstat špatně, od té doby, co kulky a své všechno ostatní lovci natírali tím svinstvem. Lokty se zapřel o nohy a povzdechl si.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 4:56 pm

Dům

Ačkoliv jsem se tu moc dobře neorientovala, lékárničku jsem našla vcelku rychle a poté se mohla vrátit za Valerem. Seděl u gauče na zemi a rána na zádech byla docela viditelná. Zasyčela jsem a přešla k němu. Lékárničku jsem odložila stranou a vytáhla dýku, kterou jsem měla za opaskem. "Bude to trochu bolet, tak se snaž moc nevyvádět." Zamumlala jsem a sedla si za něj. Ránu jsem rozšířila asi o centimetr, abych se snadněji dostala ke kulce. Z rány moc krve neteklo, což mě ujistilo v tom, že na té kulce musí být nějaké svinstvo. Snažila jsem se jeho utrpení moc neprodlužovat, takže jsem prohrabala lékárničku, vzala pinzetu a kulku vytáhla na první pokus. Po použití desinfekce začalo z rány vytékat docela dost krve, díky čemuž jsem věděla, že byl jed pryč. Okamžitě jsem mu na ránu přitiskla navlhčený hadřík a ruku neodtahovala. Musím počkat, než se rána začne hojit, což může chvíli trvat. "V pohodě?"
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Dec 08, 2017 4:56 pm

Dům
"Chm.. myslím, že by v tom nemusel být problém." Zamručel pak spíše pro sebe a znovu se zadíval na obrazovku. "No, v té čtvrti jsem nebyl mockrát, ale určitě bude dost dobře vidět." Přece jí nebude lhát, když to sám pořádně nevěděl. Ale věděl alespoň kam má jít a kde přibližně by firma měla ležet. "No.. zavolám Mikovi. Já to nemůžu posoudit a on mi to zapomněl říct." Odpověděl popravdě a protáhl se. Samozřejmě, dokázal pochopit, že chce chodit co nejdříve. On sám musel několik dní ležet a bylo to pro něj učiněné peklo.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Fri Dec 08, 2017 5:21 pm

Dům
Slyšel zasyčení, což jej upozornilo na to, že se Talla vrátila. Zamrkal, aby odehnal mžitky, které se mu tvořili před očima a jen cosi zamrmlal. Ztuhl však ve chvíli, kdy si za něj sedla a veškeré své soustředění upnul k tomu, aby Tallu nepopálil. Když mu pak do rány rýpla, jen pevně zavřel oči. Bylo to jiné, než když si kulky vykousával, jelikož on do toho takhle nerýpal a.. prostě kousl. Teď se sice trochu klepal, ale nebylo to tím, že by se snažil neřvat, i když.. co si budeme povídat, ne každá bolest se dá ignorovat s přehledem. Snažil se však udržet oheň, který byl jeho obraným systémem, pod kontrolou. Přeci jen nechtěl vzplát jen kvůli tomu, že do něj rýpla nožem, či co to bylo. Když pak uslyšel otevření lékárničky, ošil se a jeho soustředění trochu polevilo. Oheň se tedy rozběhl nahoru po pažích, směrem k ráně, do které bylo znovu rýpáno. Tentokrát pinzetou. Proto si od nikoho nenechal pomoct s vytažením ostatních kulek. Byl jednoduše příliš háklivý. Oheň se mu však podařilo stáhnout, a díky tomu se nesoustředil na to, co Talla právě dělá. Trhl tak sebou a narovnal se, když mu na záda přitiskla jakousi mokrou věc. Otřásl se a přitom dost zašklebil, takže se nakonec mohlo zdát, že kulka vlastně nebylo nic v porovnání s tímhle. Upřímně vodu a cokoli mokrého naprosto nesnášel, jelikož.. když chcete uhasit oheň, z velké části jej budete polévat vodou. "Chm.. teď už jo." Broukl a otočil hlavu tak, aby na ni alespoň trochu viděl. "Děkuju." Dodal pak a pousmál se.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Dec 08, 2017 5:58 pm

Dům

Pokývla malinko hlavou a pousmála se. Koukla znovu na obrazovku doufajíc, že všechno bude v pořádku, až bude moct zase chodit. Už se celkem nudila a to leží ani ne jeden den. Poslouchala ho pořád. "Určitě tohle najdeme." Ujišťuje spíše samu sebe a tiše si vydechla. Na jednu stranu se těšila, ale na tu druhou se obávala, že se to nepovede a hlavně že bude bez Mitzyho. Může jen doufat, že tam bude příjemný kolektiv. "Nerozumím tomu, proč tuhle informaci neřekl, ale.. už s tím nic nenaděláme." Zamumlala tiše a pousmála se. "Opravdu ti to nebude vadit?? Ale.. popravdě prosím." Koukla na něj. Chtěla vědět jeho názor.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Fri Dec 08, 2017 5:59 pm

Dům

Snažila jsem se ignorovat vše, co dělal, protože jsem mu opravdu nechtěla ubližovat. Ve chvíli co se objevil oheň mířící k ráně, neucukla jsem. Nebála jsem se, nebo alespoň ne moc. Plně jsem Valerovi důvěřovala a navíc mi bylo jasné, jak moc se snaží, aby mi neublížil. Jediné co mu opravdu vadilo, byl navlhčený hadr. Jistě oheň a voda. "Omlouvám se, ale jinak to nejde. Musíš to chvilku vydržet. Alespoň do té doby, než rána přestane krvácet." Zamumlala jsem a sklonila se k němu abych mu mohla vtisknout polibek na tvář. "Díky že jsi držel plameny na uzdě." Špitla jsem a pousmála se. Znovu jsem zkontrolovala ránu a jelikož už nekrvácela, dala jsem hadřík pryč. Uklidila jsem si nůž zpět za opasek a zvedla se abych mohla odnést i ostatní věci. Poté jsem se vrátila zpět a posadila se na gauč.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Dec 08, 2017 6:26 pm

Dům
Pohladil ji po tváři a na chvíli se zadíval do stropu. "A pokud ne.. venku je hodně lidí, kteří se v té oblasti pohybují více." Pokrčil nad tím rameny. Kdyby se on lidí neptal, Ninu by nikdy nenašel po tom, co ji odtáhl ten idiot. "Má toho poslední dobou moc a navíc.. dost ho rozhodilo to, že jsi těhotná." Broukl, což byla pravda. Mik nebyl někdo, kdo by jen tak zapomínal na takhle důležité věci. Nad její otázkou se však musel zamyslet. "Je pravdou, že to bude dost divné a nemůžu říct, že se o tebe nebudu bát. A pokud se mi něco nebude líbit, určitě ti to řeknu." Zazubil se. Bál se o ni už teď a to ještě nikam nenastoupila. "Navíc, napřed potřebuji vidět šéfa, ale.. jinak mi to opravdu nevadí." Dodal po chvíli zamyšleně a sklopil k ní pohled.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:40 pm