Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 11:42 am

Dům
Opět ji poslouchal, a přitom stále upřeně pozoroval. Nakonec pohledem uhnul a dlouze se nadechl. "Všechno, co se kdy stane má nějaký důvod. Ať už ztratíš rodinu nebo přijdeš o vzpomínky na to, co se dělo předtím. Ale.. je to šance. Kdyby mě tenkrát nezabili matku, stále bych žil v Dánsku. Uzavřený sám do sebe s tím, že jsem popíral, co vlastně jsem." Zamručel a v křesle se zavrtěl. "Hodně krát jsem to chtěl zkončit, jelikož jsem dloujou dobu nemohl najít nic, co by mě tu drželo. I teď je těch důvodů, proč tu jsem strašně málo. V podstatě hlavně proto, abych mohl nahánět lovce a.. pomáhat těm, kteří to potřebují. Více důvodů nemám." Zamručel, když se opět podrbal na zátylku. Teprve teď k ní zvedl pohled a naklonil hlavu ke straně. "Ale.. co jsem pochopil, jsi ve smečce, která určitě bude potřebovat každého schopného jedince, aby se dokázala ubránit před lovci.. nemůžu ti diktovat, co máš dělat a ani to udělat nechci, ale.. zkus tady ještě zůstat. Alespoň kvůli nim." Zakončil a chabě se usmál. Popravdě, nevěděl, proč jí tohle říkal. Byla to její volba a on neměl právo na to, aby jí do toho jakkoli zasáhl.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 12:33 pm

Dům

Přemýšlela jsem, kdy jsme se dostali do tohohle promlouvání do duší, ale na jednu stranu, bylo to docela fajn. "Jenže šance na co? Na nový život? Na lepší začátek? V tohle já nevěřím. Po všech těch letech už ne." V lecčem se naše názory rozcházeli ale podstata byla stále stejná. Neměl mnoho důvodů, proč tu stále byl ale očividně měl silnou vůli. Když zmínil smečku, trošku jsem se napjala, ale snad kromě zrychleného dechu jsem dokázala zůstat v klidu. "Ta smečka stejně nemá budoucnost. Alespoň já ji nevidím. Ethel se prostě sebrala a odešla.. nechala tam Darlu a koťata samotný i když musela vědět, že se nedokážou sami bránit. Když jsme se s Masonem vrátili, byla pryč dlouho a.. na tom nezáleží. Pro ty které jsem tu potkala, jsem obětovala hodně. Jednou prostě všichni zmizeli a já zůstala sama. Přeskočilo mi, žila jsem s monstry uprostřed lesa a skoro jsem se tím zabila. Pak se vrátili, a chvíli bylo všechno fajn ale potom zase zmizeli z mýho života a znovu jsem zůstala sama. A teď mám na krku Darlu s koťaty a nevím, co dělat. Ethel mi přijde trochu narušená a Mason? Prostě jsem ho dostrkala na pozici alfy a tím to pro mě skončilo." Potřebovala jsem se někomu svěřit, říct co cítím a jak to vnímám a byla jsem opravdu vděčná, že Valer poslouchá. Po dlouhé době alespoň někdo. "Bude to znít sobecky, vím to. Ale já už takhle nemůžu dál. Je toho moc a já jsem příliš slabá na to, abych to dál snášela. Chci umřít." Myslela jsem to vážně ačkoliv jsem nebyla ještě plně rozhodnutá.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 1:31 pm

Dům
Poslouchal ji a občas přikývl, než zavřel oči a dlouze se nadechl. Opět si podepřel hlavu. Když nakonec domluvila, zvedl se a několika kroky přišel k ní a sedl si na kraj pohovky. "Chápu, co zažívás, protože pokid je tam takový chaos, jao říkáš, asi by to lezlo na mozek i mě." Přejel ji pohledem, než se zadíval před sebe. "Ani se ti nedivím, že to s tímhle chceš skončit. Ale teď ne." Pak sklopil pohled a pousmál se. "Pokud by jsi s něčím chtěla pomoct, stačí jen říct." Pokusí se udělat cokoli, co bude v jeho silách. To věděl dobře. Mrzelo jej, že je takhle zničená, i když ji znal jen chvíli. "A.. kdyby náhodou.. můžeš smečku umístit sem. Mám ještě několik volných pokojů, i v bývalé půdě je místa dost." Nabídl nakonec dost tiše a teprve za několik chvil k Talle znovu zvedl pohled. Rozhodně jí pomoct chtěl.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 2:05 pm

Dům

Když si šel sednout ke mě, zvedla jsem se do sedu a koukla na něj. V tichosti jsem ho poslouchala a zpětně si přehrávala v hlavě, co mi říkal. V něčem měl pravdu, to ano ale já jsem to prostě nedokázala vnímat. Nebo jsem nechtěla? Těžko říct. "Asi máš pravdu, jen... kdy bude ten správný čas? Myslím to tak, že pokaždý se najde něco, co mě donutí to odsunout a nakonec se budu trápit ještě bůh ví jak dlouho. Jsem ráda, když jsou moji přátelé šťastní ale... na tom nezáleží." Zmlkla jsem a sklopila hlavu. "Díky ale musím se s tím poprat sama a nemůžu ti sem dotáhout kočkodlaky, kteří jsou trochu zvláštní. Neměl by jsi klid. Když jsou tam, je to lepší. Alespoň prozatím."
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 2:30 pm

Dům
Povzdechl si a opět pohledem uhnul. Nechal ji domluvit, neb do řeči skákal druhým málokdy. "Ale co?" Pohled zvedl a zadíval se na Tallu s hlavou nakloněnou ke straně. "Chm.. tohle si nevh ještě projít hlavou. Není dobré, když je člověk na všechno sám." Neměl problém s tím, mít v domě více lidí najednou. Problém pak už byl jen s jejich chováním, což se však také dalo poměrně lehce vyřešit. Avšak, nevěděl, co by na to řekl alfa. Každopádně, svou nabídku jen tak nestáhne. Navíc, místa tu má dost a.. často zde bývá tísnivé prázdno. "A.. co by sis vlastně přála?" Pro někoho divná otázka, nu on se prostě zeptat musel.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 2:49 pm

Dům

Pod jeho upřeným pohledem jsem si připadala zvláštně. Ne ve špatném slova smyslu. Spíš, že jsem nevěděla, co od něj čekat. "Poslední dobou jsou mé zájmi dost sobecké, ale to chci opravdu tolik?" Byla to spíš řečnická otázka, než abych se ho doopravdy ptala. Jeho nabídka na umístění smečky sem byla hezká, ale přijmout jsem to prozatím nemohla. Alespoň ne do doby, než se to tam srovná. Jeho otázka byla překvapující a zpočátku jsem nevěděla, jak reagovat. Nakonec jsem to řekla tak, jak to cítím. "Jen bych ráda měla po boku někoho, komu mohu plně důvěřovat. Někoho, kdo mi bude oporou. Ale není čas někoho hledat, protože se snažím vybudovat armádu, nebo jak to říct. A připravuju se na válku, která už je víceméně předem prohraná." Koukala jsem na své ruce položené v klíně, neboť jsem neměla odvahu se mu podívat do očí. "Vím, že se mi to nesplní. Musím svůj život brát tak, jak to je teď a pokud je jen jedna cesta jak z toho ven, tak se po ní vydám."

Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 3:14 pm

Dům
"Ale.. přestaň být takový pesimista." Zamračil se, než si ji k sobě opatrně přitáhl. "Rozhodně není jen jediná cesta. Jen.. něco chce nechat uležet trochu delší dobu. Všechno se pak nakonec spraví." Broukl a pousmál se. "A.. pokud máš v té své armádě ještě místo.. rád se k vám připojím." Zazubil se pak a na chvíli od Tally zvedl pohled, jelikož to vypadalo, že se jí jeho upřený pohled moc nezamlouvá. On sám před lety hledal někoho, kdo jej podrží ve složitých situacích. Ale, ztratil ji a tento luxus sám sobě zakázal. Alespoň prozatím. Navíc, měl v poslední době čím dál více starostí.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 3:53 pm

Dům

"Díky za útěchu ale nemyslím si, že by se ještě něco urovnalo." Zamumlala jsem. "Každý je vítán. Přeci jen, čím více nás bude, tím lépe." Měl pravdu, byla jsem pesimistická ale pořád je to lepší, než abych sama sobě lhala. Když jsem se tu potulovala tolik let osamotě, tak už jsem ztratila víru v to, že najdu někoho, s kým si budu opravdu rozumět. "Navzdory tomu, co všechno dělám, jsem jen pěšák. Je to hloupé ale mám pocit, že jsem vlastně i k ničemu. Co sem dosud dokázala? Zabít několik lovců? Schovat pár kočkodlaků? Není to nic, když si vezmu že spousta jiných dokázala něco lepšího. Chtěla bych změnit svět ale nemám k tomu žádné pravomoce. Kdo má právo rozhodnout jak to všechno bude? Komu náleží rozhodovat, že lovci jsou ti špatní?" Plácala jsem pátý přes devátý a po pravdě, sama jsem se v tom ztrácela. "Omlouvám se, už ani nevím co říkám. Asi začínám bláznit."
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 4:10 pm

Dům
Poslouchal ji, avšak někdy v půlce jejího proslovu, jí vlepil opravdu lehký pohlavek. Neměl v úmyslu jí mlátit. To vůbec ne. "Svět dokáží změnit i drobné činy. Už jen tím, že jsi je schovala, jsi jim dala nějakou naději. A to podle mě rozhodně není málo." Pousmál se. Alespoň takhle to viděl on sám. V této chvíli mu bylo jedno, jestli mu dá za pravdu, nebo jej pošle k šípku. "Všechno se nakonec vyřeší. Ne hned. Bude to chvíli trvat, ale přeci jen." Jeho názor ken tak něco nezmění, neb byl hodně tvrdohlavý, ale dokázal se podvolit. Avšak pouze ve chvíli, kdy on sám chtěl.
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Dec 07, 2017 4:23 pm

Dům

Pohlédla na něj a pousmála se. Doufá, že jen nehraje to, že mu tenhle její nápad nevadí.. Nadechla se krátce a usadila se ještě pohodlněji, aby na něj lépe viděla. “Dobře, budu si to pamatovat..“ pokývla slabounce hlavou a poposunula si brýle, které ji klouzaly z nosu. “Jen nevím, jak se nějaká práce vůbec hledá..“ povzdechla si tiše a uhnula pohledem někam do strany, jelikož on někam odešel. Zamyslela se nad tím, co by se ji asi líbilo dělat, ale zároveň by to pro ni nebylo nějak náročné. Nic ji však nenapadalo. Najít si nápad byl.. opravdu náhlý i pro ni samotnou. Zhluboka se nadechla a zavřela na chvíli oči. Byla pak ticho. Stejně musí počkat, než se jí noha uzdraví. Takto by ani do práce nemohla. Nemá ani berle, díky kterým by se mohla lépe pohybovat.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 4:55 pm

Dům

To co udělal mě nemálo překvapilo. S lehce šokovaným výrazem jsem se na něj podívala. "Za co...?" Zavrtěla jsem hlavou a poslouchala, co mi chtěl říct. Už jsem se nadechovala k nesouhlasu, když jsem si to nakonec rozmyslela. Stočila jsem pohled stranou a prostě ustoupila. "Máš pravdu..." Zašeptala jsem a nakrátko zavřela oči. "Bylo to hloupé. Ty moje řeči... moc se ti omlouvám, už se to nebude opakovat." Držet hubu a krok, tak to bylo správné. Ustoupit a držet hlavu sklopenou. To bylo vyžadováno. A kdo vyčníval z řady byl potrestán. Tak to bylo a vždycky bude.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 6:51 pm

Dům
Odfrkl si a protočil očima. "Tallo, takhle jsem to nemyslel. Jen mi přijde, že tímhle podkopáváš sebe samu." Pustil ji a v mžiku se proměnil. Občas řekl věci, které byli pochopeny jinak, než je on sám myslel. Doloudal se ke krbu a vzal opatrně západku do tlamy, aby otevřel. Posléze sevřel v zubech jedno z polínek a i s čumákem je vstrčil do krbu. Tohle několikrát zopakoval, než se vrátil zpátky k Talle. Tentokrát však zůstal sedět pouze vedle ní. Občas mávl špičkou ocasu a uši přitiskl k hlavě. Přemýšlel, jak spravit to, co způsobil zrovna v tuto chvíli.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 7:34 pm

Dům

"Ne, je to pravda. Prostě jsem to tak neviděla a vše si upravila dle obrazu svého. Máš pravdu, to já se pletla." Když se změnil a zůstal tak i poté, co se vrátil zpět ke mě od krbu, měla jsem za to, že se mnou nadále mluvit na tohle téma nechce. Stále jsem si musela zvykat, že se mnou nijak mluvit nemůže, protože jsem doposud znala jen ty, kteří mohli. "Až.. až budeš chtít vyrazit, prostě do mě strč." Zamumlala jsem a lehla si. Nebyla jsem nepříjemná, jen mě jeho slova trošku zasáhli. Ve spoustě věcí měl určitě pravdu, jenže já to hold viděla jinak. No, musím uznat že pár mých připomínek bylo opravdu pitomých.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 7:56 pm

Dům
Povzdechl si a sklonil hlavu ještě níž. "Ne, měl jsem přestat. Promiň." Broukl tiše, když se proměnil, avšak tentokrát k Talle už pohled nezvedl. Nesnášel, když někdo před ním mluvil o své smrti, i když o tom on sám často uvažoval, ale.. na tohle prostě neměl právo. Ještě nějakou dobu tam tak seděl a zíral do země, než jej vyrušilo zaklepání na okno. Trhl sebou a poplašeně hlavu zvedl, avšak za pár chvil se uklidnil a jen protočil očima. Promnul si oči a vytvořil falešný úsměv, než se zvedl a došel ke dveřím. Otevřel je a zadíval se na souseda pohledem, kterým z většiny případů sledoval to, co se právě snažil ulovit a následně sežrat. "Jen jsem Vám přinesl něco pro lišku a.. taky dopis, který u mě pro Vás nechal ten veterinář." Nic na to neřekl, jen si věci převzal, kývl a dveře znovu zavřel. Zamyšleně přejel po obálce prsty a zatím odolal nutkání jí otevřít. Tohle se mu nelíbilo, jelikož mu ještě nikdy dopis neposlal. Vrátil se však zpátky do obýváku a žuchl do křesla.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Dec 07, 2017 8:02 pm

Dům
Ještě chvíli na posteli jen bez hnutí seděl, než se opět zvedl a chvíli přemýšlel, načež došel ke stolu, ze kterého sebral počítač a lehl si vedle Niny. Teprve poté jej zapnul. "Ukážu ti to, ale vybrat si samozřejmě musíš sama." Zamrmlal a promnul si oči, načež se zatvářil téměř vítězoslavně, když narazil na stránku, kterou hledal. "Takže.." Začal a počítač Nině podal. "Tady najdeš v podstatě jakoukoli dostupnou práci v tomhle městě." Pousmál se, díky čemuž zakryl obavy, které se mu v tu chvíli promítly ve tváři. Bál se. A kdo by se nebál? I když je to jen práce, avšak on byl na Nině.. závislý, i když si to v podstatě pořádně nechtěl přiznat.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 8:11 pm

Dům

Omlouval se, jenže neměl za co. Neudělal nic špatného, nebo alespoň mě to tak nepřišlo. Každopádně, to co říkal mělo opravdu velkou váhu, a to hlavně na mé myšlenky. Zaslechla jsem klepání ale nijak jsem nereagovala. Jen jsem se pozorně zaposlouchala a zavětřila. Ne, nebezpečí nám nehrozilo. Byl to jen obyčejný člověk. Proto jsem se okamžitě uklidnila a znovu se ponořila do myšlenek. Když se Valer vrátil, potlačila jsem nutkání se zeptat, o co šlo. Navzdory tomu, že jsem dobře slyšela, jen jsem se ujistila o koho venku jde a zbytek mi byl jedno. Tedy víceméně. Vlastně jsem už čekala jen na to, kdy řekne že půjdeme, protože to opravdu nevypadalo, že si v nejbližší době znovu začneme povídat.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 8:33 pm

Dům
Talla vypadala, že se více méně zabývá vlastními myšlenkami. Proto ji nijak neotravoval a jen si s neblahým tušením otevřel dopis. Bylo tam popsáno jen pár řádků, avšak jejich obsah jej, v podstatě nepřekvapil. Čekal, že se něco takového stane. Jinak by mu zavolal. A, on už zřejmě viděl, že je zle, když dopis doručoval. Sklopil proto na několik chvil pohled. "Chm.. no nic." Vydechl, když se mu podařilo potlačit vztek, který jej opět naplnil. "Chceš už jít?" Zeptal se pak Tally, které věnoval krátký pohled. Stále si probíral všechno, co jí řekl. Většinu z toho si měl nechat pro sebe nebo to říct tak, aby.. to bylo přijatelnější? Nejspíše. Samozřejmě to byl jen jeho pohled na celou věc, jak mu ji popisovala. Věděl, že je těžké žít, když člověk ztratí důvod pro to, aby dál existoval.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 8:43 pm

Dům

Navzdory tomu, jak moc mi hučelo v hlavě, usínala jsem. Pomalu ale jistě se mi zavírali oči a já zvažovala chvilkový odpočinek. Přeci jen, musela jsem být v co nejlepší kondici a odpočinek by se hodil. Věděla jsem, že si Valer něco čte, protože jsem slyšela šustění papíru a trochu mě i zajímalo, co. Že by mu něco donesl ten člověk, co tu byl? Asi ano. Když na mě najednou promluvil, překvapilo mě to. "Záleží na tobě. Pokud chceš jít, můžeme." Vlastně jsem mu nedala žádnou pořádnou odpověď ale nevadí. Tak jako tak, ještě jsem se nezvedala. Zavřela jsem oči a snažila se co nejvíce myšlenek odsunout stranou abych měla klidnou mysl. Jenže se to moc nedařilo, no co se dá dělat.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Dec 07, 2017 9:18 pm

Úkryt smečky

Sledoval jsem jak si prsty přejíždí přes oko. Možná z toho bude ošklivá jizva, ale přál jsem jí aby se to nakonec zhojilo dobře. Po chvíli co jsem ji sledoval a čekal její odpověď, se mi dostalo informace že nic jíst nechce. Kývl jsem jí na to hlavou a posadil se do židle u stolu, na kterém ještě před chvílí ležela. Koťata o dívku pomalu ztratila zájem a raději se věnovali svojí matce, která jim začala vyprávět nějakou pohádku. Bylo to roztomilé. V tom všem zmatku byla pohádka dobrým rozptýlením.
Nadechl jsem se a pak se pohodlně opřel. Jak mi opěrka dřevěné židle zatlačila na záda, ucítil jsem jak mi křuplo mezi lopatkami.
Pohledem jsem přejel celou místnost, stále zaposlouchaný do pohádky o Locice a nakonec přivřel oči, doufaje že už se nebude dít nic dalšího.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 9:18 pm

Dům - Ulice
"Ještě si odpočiň. Já.. si zatím něco vyřídím." Nakonec se tam podívá hned, neb mu nepřišlo jako dvakrát dobrý nápad tam tahat ještě někoho jiného, když v okolí zřejmě budou lovci. Dokonce ani Tallu do toho nemínil zatáhnout. Papír nechal ležet na stole, když se zvedl a rozešel se k chodbě. V jednu chvíli se pak ještě zastavil. "A.. vezmi si něco k jídlu." Zamručel, než vyšel ven. Veterina odsud nebyla moc vzdálená. I tak však nikam nepospíchal a také se poměrně často zastavoval, ale v okolí byl stále klid. To mu zprvu přišlo divné, neb až tak velký klid tu nebýval, ale zřejmě to bude tím, že jsou v tuto dobu všichni v práci.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:40 pm