Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Nina Lauxor Neer

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 25, 2017 6:21 pm

U domu

Tohle v jejím plánu opravdu nebylo. Pro ní byl pád samozřejmě pohodlný, jelikož padla na něj, ale rozhodně mu ublížit nechtěla. Trochu zrychleněji dýchala, než se z menšího šoku dostala a začala se zvedat. "Jo jen..." odmlčela se, jelikož se nechtěla zamotat do svých vlastních slov. "Omlouvám se.." Vydechla nakonec a poupravila si kabátek. Samozřejmě, že neviděla, jak jí je podává.. Aniž by si to uvědomila, hodně se prozradila, ale.. hledat tu brýle po zemi, jako nějaký blb, opravdu nechtěla, proto i doufala, že ji je podá aspoň se slovy 'Na', což se holka trochu přepočítala. Krátce se nadechla a porozhlédla okolo, i když.. to bylo vlastně úplně zbytečné.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Sep 25, 2017 9:31 pm

U Niny

Stále na mě ležela. Koukal jsem se na ni a čekal kdy se zvedne a přitom jsem se modlil za svoje nádobíčko. To nakonec zůstalo ušetřeno a ona se pomalu vyškrábala na nohy a já hned po ní, stále s nataženou rukou s brýlemi, ale nechtěla je. Tedy, asi..možná si jich v rozrušení nevšimla. Natáhl jsem ruku blíže k ní a trochu podezíravě přimhouřil oči, nic jsem o brýlích neřekl a čekal co se bude dít. Když jsem si to dával dohromady..měla na očích sluneční brýle, ačkoli to nebylo vyloženě třeba, zněla celou dobu dost rozrušeně, trochu nepřítomně. Spadla na zem, když šla po schodech které by nemělo být tak těžké sejít. Nevšimla si brýlí. Zhluboka jsem se nadechl. "V pořádku." Řekl jsem a natáhl jí brýle ještě více před obličej, aby je opravdu měla možnost vidět. Na tváři se mi přitom usídlil nepříliš spokojený výraz. Upřímně jsem doufal, že je jenom mimo z toho pádu. Ale nic se nedělo. Zamrkal jsem. Chtěl jsem dělat že se nic neděje, dokud si to neověřím na sto procent. "Hej, tady máš brýle." Prohlásil jsem jako bych je právě našel a znovu k ní natáhl ruku, ve výši jejího pasu, aby to pro ni bylo snazší. Sledoval jsem jak se s tím popere.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 25, 2017 9:49 pm

U domu

Ani za mák neměla sebemenší tušení, že se ji snaží podat brýle. Když neviděla nic, bylo zřejmé, že si jich nevšimla, což on.. zatím nevěděl. Čekala, co se bude dít.. zda se tedy rozejdou, proto stála téměř bez pohybu a jen si mnula svou pravou paži. odpoutala se od myšlenek, až ji řekl o brýlích. Chvíli přeci jen trvalo, než je nahmatala, ale jemně se pousmála a opatrně nasadila zpátky do očí. "Děkuji.." Řekla slušně, přičemž koukala snad směrem k jeho obličeji, odkud šel jeho hlas. Styděla se za to, proto se snažila o tom pomlčet.. Nechce přijít o jeho přátelství jen proto, že je snad dočasně slepá. Není teď na sebe hrdá, ale zatím s tím žít bohužel musí..
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 26, 2017 12:13 am

Masonův byt

Vypadalo to, že si má slova vyložil úplně jinak, než jsem je myslela. Ale nedivila jsem se. Často jsem mluvila nejasně a on si v tom našel vlastní smysl. "To ne.. takhle jsem to nemyslela. Já jen.." Zvažovala jsem zda mu to říct nebo ne ale asi by to bylo na místě. "Prostě.. když najdu někoho jako jsi ty, až moc rychle ho začlením do svého života a pak velmi špatně snáším, když o toho člověka přijdu." Darlu jsem měla stále u sebe ale třeba ten mladý upír, který na tom byl po psychické stránce špatně, jednou prostě zmizel. Dosud jsem nevěděla, zda jen odešel nebo ho zabili. A pravdu jsem možná ani vědět nechtěla. S pozvdechem jsem se znovu zaměřila na to, co říkal. "Rozumím, byla jsem na tom podobně. Ale moji přátelé mě v podstatě donutili, abych se dala dokupy." Pousmála jsem se při vzpomínce na to, kdy jsem byla s Darlou a Marcusem. Byla jsem sice na pokraji smrti ale tehdy.. nebyli tu žádní lovci.
Na mou omluvu nic neřekl, jen ke mě přisunul misku s jídlem. Tedy, pokud se tomu dalo říkat jídlo. Vypadalo to, že už o ničem z toho, co jsme probírali, nechtěl mluvit a já to přijala. Byla jsem prostě moc vlezlá. Až příliš jsem se snažila ho dostat na svou stranu, a to nebylo správné. Potřeboval čas a já mu ho chtě nechtě musela dopřát. S díky jsem si vzala misku a přemístila se na druhou stranu místnosti do kouta, kde jsem se usadila do tureckého sedu. Chtěla jsem mu dopřát klid a prostor. Prostě, chvilu bez mojí přítomnosti, tedy víceméně.
Moje reakce a chování se dalo označit za více zvířecí. Vlasně jsem teď, v téhle době, byla více zvířetem než člověkem. Mohla bych to svádět na přítomnost lovců ve městě ale nebylo to tak. Pokud budu na každého, koho najdu vyvíjet takovýhle tlak, nepřidá se k nám a to by pak mohlo Darlu, koťata i Ethel stát život. A pokud by se tak stalo, byla by to jen a pouze má vina.
Misku s jídlem jsem odložila na zem vedle sebe a přitáhla si kolena pod bradu. Myšlenek jsem měla v hlavě mnoho, ale nedokázala jsem se soustředit na žádnou z nich. Docházelo mi, že už jen tímhle touláním ohrožuju své přátele a jednou se může stát, že dovedu lovce do úkrytu, i když budu opatrná. Zavřela jsem oči a pevně stiskla víčka k sobě. Cítila jsem, že se mi třesou ruce což nebylo dobrý znamení. "Jen klid, jen klid.. žádný zhroucení teď fakt nepořebuju." Mluvila jsem sama k sobě, jako by to mělo nějakou váhu. Ale byla to pravda, musela jsem zatnout zuby a jako vždycky tohle překonat. Jinak to prostě nešlo.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Sep 27, 2017 10:19 am

Masonův byt

Pousmál jsem se nad její reakcí na moje slova a mávl rukou. Ještě mi řekla, že jen prostě snáší špatně ztrátu člověka, byť ho zná třeba jen pár hodin. Trochu jsem se uchechtl. Přitom jsem hlavu nechával sklopenou k zemi. Tedy, spíše k mojí misce s nudlemi. "Zajímavé..mě po téměř celý život záleželo jenom na sestře a matce..." Prohodil jsem tiše a pak si nabral na vidličku trochu nudlí a dal si je do pusy. Odkousl jsem zbytek a nechal jej, aby spadl do misky zpátky. Pomalu jsem začal žvýkat. Jakmile jsem polkl tak jsem cítil jak se žaludek přestával svíjet. Vzala si svoji porci a pomalu se odsunula do protějšího kouta, kde si sedla a začala si pro sebe něco mrmlat. Já jsem mezitím spořádal asi polovinu misky, pak jsem na ni okamžik hleděl, přemýšleje nad tím, jestli na ni mám mluvit nebo ne. "Děje se něco..?" Otázal jsem se jí a naklonil hlavu na stranu. Vypadalo to, jakoby ji rozplakala ta polívka, h.
Odložil jsem jídlo a přesunul se k ní. Pořád jsem cítil slabost v nohou a z beder vystřelovala nepříjemná bolest, ale nebylo to tak strašné, abych to nezvládal. Klekl jsem si před ní a naklonil hlavu na stranu, abych jí viděl do tváře.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Sep 27, 2017 11:30 am

Masonův byt

Byl opravdu úplně jiný než lidé, které jsem dosud potkala. Jednou to bylo tak a po druhé jinak. Docela matoucí. Na jeho slova jsem nijak nereagovala ale chápala jsem ho. Pro mě byla rodina asi taky důležitá, ale teď už jsem si o nich nepamatovala vůbec nic a proto jsem se držela lidí, které jsem potkala v tomhle městě.
Když jsem se odšourala stranou, myslela jsem, že si mě nevšímá ale opak byl pravdou. Nejprve na mě jen promluvil ale nějak jsem na to nedokázala reagovat. Teprve když se přemístil ke mě, jsem otevřela oči a podívala se na něj. "Jsem v pořádku, jen mám výčitky.. Předtím šlo jen o můj život. Nespočetněkrát jsem dala lovcům příležitost k mému zabití a bylo mi to jedno. Ale teď.. teď mám na krku i další a nejsem si jistá, jestli je zvládnu ochránit. Co když se jim něco stane? Můžu lovce dovést k úkrytu a ani o tom nebudu vědět. Může se něco stát koťatům, nebo i tobě. A co potom, když nebudu schopná dodržet svůj slib?" Sklopila jsem hlavu a co nejklidněji dýchala. Moje sebeovládání balancovalo na okraji a byla jsem jen kousek od zhroucení. Jenže to jsem si nemohla dovolit. Každá myšlenka na budoucnost mi ukazovala jinou katastrofu, jinou ztrátu a nebezpečně se to blížilo do bodu, kdy by mi z toho mohlo přeskočit. Zhluboka jsem se nadechla a pak mi to v hlavě explodovalo.
Zvedla jsem hlavu a podívala se na Masona. Tep se vracel do normálu a dech jsem měla klidný a vyrovnaný. "Jsem v pořádku.." Zašeptala jsem a pousmála se. Bylo tu cosi, co mě dostalo na rovnou zem. Cosi, co mě v tuto chvíli zachránilo od pádu. Byl to příslib svobody a bezpečí.
Neříkám, že mě ten nával úzkosti nevyděsil, ale v tuto chvíli jsem byla opravdu v pořádku. Možná se to hromadilo hluboko ve mě a zase se to dostane na povrch ale ne teď.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Sep 27, 2017 7:36 pm

U Niny

Sledoval jsem jak si počínala když jsem jí podával brýle. Trvalo ji než je nahmatala, ačkoli se dívala na ně. Polkl jsem. Tohle se mi nelíbilo. Upřímně jsem doufal jen, že je třeba rozespalá nebo tak něco. Ale na to nevypadala. Poděkovala mi a já kývl hlavou. Pak jsem strčil ruce do kapes kabátu a koukl kolem. "Tak jdeme." Řekl jsem a udělal pár kroků kupředu. Pak jsem se ale zastavil a čekal, jestli jde taky. JaKožto polodémon neměla mít tak dobrý sluch jako já a pokud se dělo to, čeho jsem se bál nenajde mě podle sluchu. Čekal jsem kam se vydá a jak jí půjde otevírání branky, jestli jí tedy půjde.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 27, 2017 8:29 pm

U domu

Zatím ji nějak neupozornil, takže.. nevěděla, zda něco tuší, či nikoliv. Přeci jen ví, že opravdu není blbý, takže je otázka času, než si všechno spojí dohromady a nepraskne to. Krátce se nadechla, načež na ni promluvil a pokývla hlavou. Jeho kroky moc neslyšela, ale jeho hlas ano, proto se trochu váhavě pomalu rozešla za jeho hlasem. Samozřejmě neodhadne kde je, proto pokračuje pomalu, i když on stojí. Možno by se ji hodila slepecká hůl, ale nikdo jí ji nedal.. ani Mitzy. Sama si pro ni tak trochu jít nemůže, což je pochopitelné..
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Sep 27, 2017 9:52 pm

U Niny

Tiše jsem ji sledoval. Zatím se nic divného nedělo. Povzdechl jsem si, co když se pletu a budu za idiota? Pomalu jsem vyšel za ní, a rozhodl se to zkusit nějak jinak..trošinku. Prostě počkám až dojde k brance a uvidíme jestli nám ji otevře. Šel jsem tedy dost pomalu, abych byl pořád za ní. Přitom jsem nebyl ani nijak hlučný nebo tak, prostě jsem jen čekal až ta dojdeme. Šla poměrně pomalu a zdálo se mi, že malinko tápe. Každopádně jsem byl pořád tiše. Stáli jsme slušný kus od brány..asi metr. Uvidíme co udělá. "Tak..otevřeš?" Promluvil jsem na ni, přičemž jsem pozorně sledoval její ruce, aby mi nic neuniklo.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 27, 2017 10:03 pm

U domu

Měla celou dobu za to, že jde před ní, s čímž asi počítala, že otevře bránu. Kráčela opatrně, ale tohle se ji už přestávalo líbit, avšak si za to vlastně může sama.. Stydí se však o tom mluvit, jinak by mu to nejspíš řekla. Když na ni zezadu promluvil, trhla sebou a otočila se za hlasem, který ji vyvedl z míry. Trochu zpanikařila, což bylo i znát, že se otočila a šla někam šikmo, avšak mimo bránu. Vlastně nevěděla, ani kam jde a raději ruce natáhla trochu před sebe, aby náhodou se nepřerazila o plot. Snažila se být nenápadná, což se ji opravdu nedařilo tak, jak by chtěla. Dostala se nakonec k plotu, avšak.. bránu nikde jednoduše nenahmatala, což.. ji zarazilo a neví vůbec, co dělat a co si o tom bude myslet on..
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Sep 27, 2017 11:00 pm

Masonův byt

Vypadala lehce řečeno vyplašeně. Po jejích slovech jsem jen pozvednul obočí. Na jednu stranu jsem ji chápal, na druhou mi to přišlo zbytečné. Zůstal jsem tam před ní v podřepu a sledoval ji. "Hele..já..nevím co ti na to říct. Se sestrou jsme od naší proměny žili v lesích, kryly jsme si záda navzájem, nikdy jsem se nemusel bát, že mi někdo ublíží protože jsem věděl že za mnou bude stát ona. Ona věděla sama také, že se jí nikdy nic nestane protože tam budu." Nebyl jsem si moc jistý co chci říct, ale snažil jsem se to nějak podat tak, aby to pochopila co nejlépe. "..Stačila jedna chvíle, kdy jsme nebyli spolu a bylo to prostě v prdeli...vás je víc, nikdy nikoho nenechej jít samotného a vždy se ti vrátí všichni zdraví.." Možná to byla hloupá myšlenka. Jakože určitě byla. Chtěl jsem tím ale říct jen tolik, že hlavní je důvěra k ostatním a schopnost obětovat se. Lovci budou problém dokud nás bude takhle málo, jakmile se smečka a rozroste, už se nám lovci nebudou moct jenom tak postavit. Pak už za námi bude vždy někdo stát a nebude třeba se bát. "Zatím není třeba přemýšlet o tom, že by tě našli.." Zamumlal jsem s povzdechem a promnul si kořen nosu. Uvědomil jsem si, že když s nimi budu já, bude to pro ně lehčí.možná bude lepší, když se budu zdržovat stranou. "Promiň, asi plácám.." Zamručel jsem než jsem se zvedl a podal jí ruku, abych jí pomohl ze země. Ať už ji příjmula či ne, já jsem se odebral zpět k lince, abych se mohl najíst.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Sep 28, 2017 12:50 am

Masonův byt

Zdálo se mi, že o mě má obavy ale nejspíš se to jen zdálo. Nechal mě mluvit a trpělivě naslouchal. Musela jsem mu připadat jako cvok, protože kdo to takhle řeší? Snad jen já. Měla jsem co dělat abych se dokázala soustředit na jeho slova, ale význam jsem chápala. Tedy, alespoň to hlavní ano. Měl pravdu ve všem co říkal. Každopádně jsem mu na to nic neřekla. Pořádně jsem začala reagovat až když jsem zase plně vnímala. "Myslím, že je to na místě.. vím že se něco stane. Prostě to cítím." Zabrblala jsem a pozorovala ho. "Neplácáš, téměř ve všem máš pravdu." Mluvila jsem sotva šeptem a pochybovala jsem, že v jeho přítomosti budu někdy mluvit hlasitěji. S pousmáním jsem přijala jeho pomoc a zvedla se na nohy. Ze země jsem sebrala misku a v rychlosti do sebe naházela zbytek jídla. S prázdnou miskou jsem se přemístila do kuchyně a misku položila na linku. "Děkuju za jídlo.. i tak tě ale chci vzít na lov. Až se najíš a odpočineš si tak vyrazíme, co ty na to?" Zeptala jsem se. Víceméně jsem se sažila vyhnout očnímu kontaktu, neboť jsem se chovala nevhodně. Sklopila jsem hlavu a měla jsem co dělat, abych se i nepřikrčila. "Omlouvám se za ten výpadek před chvílí. Už se to nestane." V těchto a dalších podobných chvílích jsem naslouchala spíš své kočičí duši a ta mi v tuto chvíli velela omluvit se a nějak to odčinit. To první jsem splnila okamžitě, to druhé zatím ne. Místo toho jsem se změnila a přikrčila se. "Chtěla bych tě požádat, zda by jsi vedl naší smečku. Máš na to větší vlohy a jsi silnější než já." Nic víc jsem mu prozatím neřekla. Čekala jsem totiž na jeho reakci a pokud se to nějak zvrtne, budu to muset vyřešit.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Sep 28, 2017 11:43 am

Masonův byt

Nechal jsem ji být, připadal jsem si dost divně, pořád jsem se choval úplně jinak než před ztrátou Lau. Mno...asi je to jedno. Měl bych na ni prostě přestat myslet. Měla špatné tušení, ale to může mít každý, kdo cítí nějakou nejistotu. Čemu se divit, když kolem pasou lovci a nejraději by asi zabili každého koho uvidí. Pomohl jsem jí na nohy a šel jsem dojíst svoji porci, ona mezitím dojedla i tu svoji a odnesla misku. Vypadala jakoby se mě bála. Jen jsem ji po očku tiše sledoval a pomalu dojídal. Ona se přesunula o kus dál a proměnila se. Puma..hezká proměna. "V pořádku." Odpověděl jsem jí a pak se nadechl. Odložil jsem prázdnou misku do dřezu a pustil vodu. V tu chvíli ke mě od Tally došli její myšlenky. Moc jsem na to nereagoval. Jen jsem okamžik díval na to, jak se misky pomalu plní vodou. "Nejsem vůdce Tallo." Odpověděl jsem jí jednoduše a otočil se na ni. Jak jsem viděl její kočičí podobu, měl jsem potřebu se proměnit také a tak jsem to udělal. Zmizel jsem jí ze zorného pole a zpoza linky pak vyšlo jen chlupaté, strakaté zvířátko. Vyskočil jsem na gauč a hlavu položil na opěrku na ruku, přičemž jsem ji sledoval. Neříkám, že představa vést smečku mě nelákala, ale nevěřil jsem si dost na to, abych něco takového udělal.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Sep 28, 2017 11:51 am

U Niny

Sledoval jsem jak si bude počínat, ale šla úplně jinam. Tohle se mi ani trochu nelíbilo. Polkl jsem a jen ji tiše sledoval. Přemýšlel jsem co udělat...říct jí to? Neříct jí to? Nevěděl jsem co si myslí, nevěděl jsem proč to tají a bál jsem se něco říct, aby jí to neranilo. Každopádně tím, že budu ticho tady nic nezískám. "Nino..jak dlouho je to co se ti to stalo..?" Promluvil jsem nakonec. Hlas zněl jinak než prve. Byla znát lítost, strach ale i zloba. "..jak dlouho jsi slepá.." Zašeptal jsem potom ještě. Nechápal jsem co se stalo. Rád bych věděl, jestli si ze mě třeba ještě nedělá srandu, nebo něco takového..ale na to to nevypadalo. Podrbal jsem se nad hnědým okem a zamrkal. Pak jsem se rozhodl o dalším kroku, a sice odvést ji k brance, alespoň něco bych udělat mohl. Přešel jsem k ní a něžně ji chytil okolo ramen. "Jen tě vyvedu za branku.." Zamulal jsem posmutněle a pomalu s ní šel dál podél plotu. U branky jsem chytil za kliku a teprve za ní jsem ji pustil.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 28, 2017 12:23 pm

U domu

Začínala si uvědomovat, že všechno praskne už velmi brzy, ale i tak se toho obávala.. Že ji odsoudí a nechá ji třeba někde samou.. Ztuhla, když promluvil a malinko se začala chvět. Sklopila hlavu a ruce z plotu stáhla. Chvíli mlčela a skousla si spodní ret. Nechtěla se tím teď trápit.. ne před ním.. Trhaně se nadechla a snažila se odhodlat k tomu vysvětlit onen incident. Když se chtěla k tomu kroku odhodlat, ucítila jeho ruku okolo ramen a nechala se mlčky vést pryč. Pustil ji a udělala krok před sebe, aby mohl projít. Stála zády k němu a nadechla se. "To od Farra ex přítelkyně.. strčila mne pod auto.." řekla tichounce a velice stručně. Hlas se ji jemně chvěl. Už dlouho jej takto nenazvala, ale.. říkat mu přezdívkou bylo blbý.. Zbytek si snad může domyslet.. Moc se jí onen incident nechtěl rozebírat.. kvůli ní skončila v nemocnici.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Sep 28, 2017 1:07 pm

Masonův byt

Asi mu moje slova připadala jako hloupá, a asi i byla. Přeci jen, kdo by se ohrazoval tím, že cítí nebezpečí? Snad jen magor jako já. Mou omluvu přijal a nijak více se k tomu nevyjadřoval. Možná to tak bylo lepší. Když jsem ho požádala o vůdcovství naší smečky, zdál se zaražený. Vypadalo to, že mi snad ani neodpoví a já už si říkala, že jsem tohle přepískla.
Už jsem se chtěla omlouvat i za tohle, když odpověděl. Tak trochu jsem zápornou odpoveď čekala, ale i tak jsem ho chtěla přesvědčit o tom, aby přijal. Když se i on změnil, chviličku jsem na něj překvapeě zírala. On byl tak.. roztomilý! Zavrtěla jsem hlavou a přešla ke gauči, na kterém se rozvalil. "Teď možná nejsi, ale můžeš být. Ty na to máš, já ne. Vždyť já je ani nevedu.. prostě se o ně jen starám." Přemýšlela jsem nad tím, že by jsme měli alespoň na chvilku opustit vážná témata a proto jsem vyskočila na gauč k němu a strčila do něj tak, že byl pode mnou. "Musíš přijmout, jinak tě nepustím." Zamručela jsem a vyplázla na něj jazyk.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Sep 28, 2017 1:17 pm

U Niny -> Město

Nechtěla aby to někdo věděl. A nebo se prostě snažila dělat, že to tak není a sama si to neuměla přiznat. Nebo uměla, ale nechtěla to dopustit. Stála tam se sklopenou hlavou, zlomená zničená. Z nějakého důvodu mi přišlo, že se toho stalo víc než mi řekla. "Zaplatí.." Zasyčel jsem jenom a pak jsem ji chytil a vedl. "Kdo je Farr?" Optal jsem se jí ještě, abych byl v obrazu. Asi někdo kdo je jí blízký..ebo někdo komu nějak ublížila? Těžko říct proč se tak nelíbila jeho ex. Za brankou jsem ji pustil a pomalu šel, hned vedle ní. Nastavil jsem jí rámě, možná se bude cítit lépe, když bude takhle než abych ji někde vláčel za paži. Opatrně jsem jí chytil ruku a provlékl ji tou mojí. "Pokud ti to bude vadit, pochopím to." Zamručel jsem trochu naštvaně. Nevěděl jsem co cítím víc. Jestli vztek a nebo smutek z toho co se jí stalo. Pomalu jsem se s ní rozešel dál. Minule jsme se domlouvali na kafi, mám pravdu? Přemýšlel jsem trochu. Každopádně aniž bych něco řekl, pomalu jsem se rozešel k jedné roztomilé kavárničce, kterou jsem viděl cestou sem. Tam by to mohlo být fajn. Navíc tam nebylo moc lidí, mohli bychom všechno pořádně probrat.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Sep 28, 2017 1:28 pm

Masonův byt

Lehl jsem si tedy na gauč, spokojeně položenou hlavu a přemýšlel jsem, že se možná vyspím. Moc jsem nevnímal její reakce na moji proměnu, jen jsem tam tak spokojeně ležel. Ovšem, levhart obláčkový musel vypadat oproti pumě až vtipně nemožně. Vždyť jsem neměřil ani metr a půl a vážil jsem takhle dvacet pět kilo.. Pootevřel jsem oči a sledoval jak ke mě jde. Sedla si a sledovala mě. V duchu jsem se uchechtl. "Myslím, že tohle nemá smysl řešit. Podělal bych to." Oblízl jsem si čumák a znovu oči zavřel. To jsem cítil, že se po bocích propadla vycpávka gauče. Na čtyřech místech. Po jejích slovech mi dlouhý ocas začal pobaveně švihat ze strany na stranu. V takovém tom hravém rytmu. Občas má výhodu být takovejhle skrčenec.. Napadlo mě. Kdybych chtěl, mohl bych jí bez problémů utéct. "Asi jsem v nevýhodě, co?" Uchechtl jsem se trochu a přetočil jsem se více na bok, abych na ni lépe viděl. Ocas mi přitom dál kmital ze strany na stranu. Musela si připadat, že pod ní leží kotě a ne dospělý levhart.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 28, 2017 2:24 pm

U domu -> Město

Hold za poslední čas neměla štěstí nepočínaje Mitzyho. Ten pro ní byl vším. Rozhodně se ji dvakrát nedařilo hodit vše za hlavu a smířit se s tím, co se stalo. Chce, aby byla potrestána, což na to přijde. Krátce se nadechla a koukla jeho směrem za hlasem. "Zaplatí.. neboj.." Nemá totiž jak z klece utéct. Ona dívka, která byla přímo u Mitzyho doma, čekajíc na trest. "Farr.. je někdo pro mne moc důležitý a vlastně.. je to jeho dům.." Byl tu vždy pro ní, když jej nejvíce potřebovala. Trochu sebou cukla, když ji chytil ruku, ale to jen proto, že neviděla, co dělá. Ručkou se jej držela a zavrtěla na jeho slova hlavou. "Ne, nevadí mi to.." Ujistila jej a koukala už jen před sebe, snažíc se všechno skrýt. Svou pravou, nejvíc zničenou a pořezanou ruku nechala volně podél těla. "Chtěla jej získat zpátky a já jsem byla její překážkou.." Vydechla ze sebe zničehonic a pokoušela se to brát v klidu. Bylo jasné, že ji tím chtěla zabít, ať se to snažila uhrát na nehodu. "Měla za to seděl, ale jeho bratr ji z toho vysekal. Teď je uvnitř zavřená v kleci a čeká na spravedlnost." Zněla teď bez soucitu. Chce, aby byla potrestána.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Sep 28, 2017 3:18 pm

Město

Z jejích slov jsem pochopil, že nejspíše má někoho dalšího, kdo to nenechá jen tak. Pomalu jsme šli dál, když začala vysvětlovat kdo je Farr. Byl jsem rád, že někoho takového má. Nebyl jsem schopný dávat první pomoc další osobě, ještě na druhé straně města.
To že jsem ji vedl jí nevadilo což bylo veliké plus. Od minule se celkem změnila, nebo se mi to zdálo. Ale spíše ne než jo..koho by nezměnilo, že přijde o zrak? Vysvětlila mi i proč to udělala a já pokýval hlavou, což vidět nemohla. Ve chvíli kdy ale zmínila, že je zavřená v kleci uvnitř, jsem se zastavil. Po chvíli jsem se zase rozešel, měl jsem ale co dělat abych se neotočil a nešel tu děvku hledat. "Nejraději bych tam šel a zabil ji." Zavrčel jsem trochu a zastavil. Nechal jsem projet auto a pak jsem s ní přešel silnici. Pak už jen pár kroků a byli jsme ve zmíněném krámku. Otevřel jsem dveře a pomalu vešel, ji jsem vyvedl do schodku pomalu za ruku za mnou. "Pozor na schod." Upozornil jsem ji ještě a ustoupil o krok dál, aby měla prostor.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:39 pm