Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 5:23 pm

Dům

Zdálo se, že ten můj proslov se mu moc nelíbí ale co se dá dělat. Když už jsem o tom začala mluvit.. No, co se dá dělat. "Já vím, že pro někoho je to velmi těžké. Mluví se mi o tom velmi snadno, protože já sama si nepamatuju nic. Nejstarší vzpomínky sahají pouze do doby, kdy jsem přišla do tohohle města. Prostě, jako kdybych předtím nikde nežila. Proto nemohu říct, že chápu čím si musíš procházet. Jen se tím nesmíš tolik zatěžovat." Jasně, mě tak bude někdo poslouchat. Hloupé řěci a samé problémy, tak bych asi označila sama sebe. Jestli mezi ním a tou dívkou něco bylo, nebylo to na něm znát a dle jeho slov prostě byli jen kamarádi. "U pomoci to začíná... a jen bůh ví kam až to dojde." Uculila jsem se. Kdybych měla mluvit o tom, co se mi v tuhle chvíli honilo hlavou, asi by se mi vysmál. Mason byl vůdce smečky a já v něm viděla kamaráda a pak tam bylo i cosi, co jsem nedokázala určit. Měla jsem ho ráda, to ano ale jak moc jsem nedokázala říct. Byla to hloupost a on to tak určitě neviděl. Asi bych si měla koečně někoho najít a usadit se. Přestat s naháněním lovců a zmizet z města. "No, asi by jsme měli vyrazit. Ale až za chvíli ano? Dej mi ještě chvilku." Zamumlala jsem. Nechtělo se mi tam, ani trošičku. Ale musela jsem jít. Kdyby tam Valer přišel sám, mohlo by to mít nehezké následky.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 5:51 pm

Dům
Místo toho, aby ji jakkoli přerušil, opět jen poslouchal a nakonec přikývl. Věděl dobře, že má Talla pravdu. Sic jej docela zajímalo, co říkala, ale.. svou zvědavost dokázal ukočírovat. I když poměrně těžko. Nicméně, nemělo smysl se jí na to ptát, pokud si opravdu nic nepamatuje. Po chvíli se zvedl, aby opět přiložil a na pár minut u krbu zůstal, když zkoumal oheň, který se mu omotal kolem zápěstí. Na její poznámku neřekl nic. Sám byl přesvědčený o tom, že ho dříve sejmou lovci. Nakonec se vrátil do křesla a sedl si pouze na opěrku, neb se v něm usadila liška. "V pořádku. Já počkám." Zamručel a promnul si oči. Nejenže se mu v zorném poli tvořili mžitky, kterých se chtěl zbavit, ale spíše to ještě zhoršoval, ale začínal být unavený, i když věděl, že by usnout nedokázal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 6:24 pm

Dům

Mohla bych s jistotou říct, že se na něco chtěl zeptat. Bylo to na něm i vidět ale udržel se a nic neřekl. Taky bych se ráda takhle ovládala ale bohužel. Pozorovala jsem ho a ani na okamžik nestočila pohled stranou. Když se od krbu vrátil zpět na křelo, všimla jsem si, že je unavený. Vsadila bych krk že bude proti mému návrhu ale za pokus to stálo. "Co kdyby sis odpočinul? Alespoň na pár hodin." Bylo mi jasné že to nejspíš zamítne a to hned z několika důvodů, ale musel taky vědět, že pokud bude unavený, nebude moct fungovat na 100%. No a kdyby chtěl tu dívku od nás vzít sem, mohlo by je to oba stát krk. "Mason se o ní dokáže postarat a když to zvládli tak dlouho, co jsme pryč, myslím že pár hodin navíc už nic nezmění."
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 6:40 pm

Dům
Vrhl na ni téměř zmučený pohled a odmítavě zavrtěl hlavou. "Chm.. nedokážu zůstat na jednom místě, takže o tomhle.. nemůže být řeč." Ano, byl nervózní, i když to již z velké části potlačil. Ještě se mu nestalo, že by byl tak moc unavený, aby sebou někde flákl a zůstal ležet. "Popravdě, kdybych nevěděl, jak reagovala na mou přítomnost, když jsem ji čirou náhodou našel v lese, zřejmě bych byl úplně v klidu." Dodal po chvíli a opět pohled sklopil. Nemohl být na několika místech na jednou, což mu občas působilo problémy, ale překousl to. To se však nedalo říct o tom, co zažíval v tuto chvíli, ale zatím neměl důvod si stěžovat, i když věděl, jak moc je Alex.. alergická na styk s lidmi.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 7:17 pm

Dům

Světe div se, opravdu to hned zamítl. "Zkus o tom alespoň přemýšlet.. musíš si odpočinout než vyrazíme. Po cestě se může stát cokoliv a bylo by fajn, aby alespoň jeden z nás byl v pohodě. Já to určitě nejsem a nějakou dobu ještě nebudu. Takže až půjdeme za tvou kamarádkou, můj život bude ve tvých rukou." Nebylo to vydírání, jen holá fakta. Když se nedokážu bránit sama, sázím na lidi, s nimiž v tu chvíli jsem, no a teď to byl Valer. "I kdyby lidem nedůvěřovala, myslím že můj alfa to zvládne." Nemyslela jsem, že bych ho přesvědčila ale doufala jsem, že Valer na má slova dá, a uklidní se. Alespoň natolik, aby mohl na chvíli vypnout.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 7:41 pm

Dům
Přivřel oči a dlouze se nadechl, než uhnul pohledem a ještě zamrmlal pár tichých poznámek. "Kdyby jsi cokoli potřebovala, prostě si to vezmi.." Vydechl nakonec tiše, než díky proměně klesl na všechny čtyři a došoural se do jednoho z rohů, kde se stočil a nabručeně si odfrkl. Nemohl říct, že by se mu to líbilo. Nemělo smysl se s ní o něčem dohadovat. Zřejmě ne v tuto chvíli. Myšlenky mu pomalu běhaly hlavou. Byli neurčité, každá jiná, i když se vztahovali v podstatě jen k jedné věci. I tak se zdáli být poměrně chaotické, neuspořádané. Podařilo se mu alespoň zpomalit jejich tok. Ale až teď mu došlo, že jí ani neřekl, kde je kuchyně, kdyby přeci jen měla hlad. Avšak, zase nehrozilo, že by se tady mohla ztratit. Dům byl stavěn do výšky, takže toho se zase tolik nebál.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 7:56 pm

Dům

Neslyšela jsem, co si tam mumlal ale očividně šlo o nesouhlas. Nakonec se ale podvolil a zalezl si někam do rohu. Odpustila jsem si poznámku o tom, že je to potřeba a raději jsem se zaposlouchala do okolních zvuků. Kolem domu, vlastně v nejbližším okolí se nic nedělo. Štěstí pro nás.
Teď, když jsem měla chvilku klidu, jsem se rozhlédla kolem ale pak jsem si stejně zase lehla a koukala do stropu. Nezatěžovala jsem svou mysl blbostma a soustředila se jen a jen na okolí domu. Když jsem se pozorněji zaposlouchala, mohla jsem si všimnout tichého šelestu od malé zvěře. Někde za domem se dokonce proháněl i zajíc. Heh, zvuky přírody. Nikdy jsem se na to vlastně takhle nesoustředila. Vždycky jsem vyhledávala jen to, co jsem potřebovala. Ale tohle... bylo to příjemné a z části uklidňující. Zamručela jsem a zavřela oči.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 8:04 pm

Dům
Otřásl se a po chvíli zvedl hlavu. Nebavilo jej jen tak ležet, avšak, zatím se jinak nepohnul. Občas mávl špičkou ocasu, než si lehl o něco pohodlněji a dlouze vyfoukl vzduch zadržovaný v plicích. Nakonec přeci jen zavřel oči, přičemž si olízl tlamu. Ještě nějakou dobu pak ležel, než se převalil a konečně se mu na pár chvil podařilo vypnout, i když stále poslouchal všechny okolní zvuky. Samozřejmě neměl tak citlivý sluch, jako Talla, ale i tak slyšel poměrně dobře.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 8:47 pm

Dům

Valer nedokázal ležet v klidu. Každou chvíli se vrtěl a tím pádem mě trošičku rušil. Vnímala jsem totiž jeho, místo našeho okolí. Zvedla jsem se do sedu a koukla směrem k němu. "Vážně zkus usnout. Nic se venku neděje a ty musíš spát." Prohodila jsem jeho směrem a zadívala se ven z okna. Zvedla jsem se a zamířila ke dveřím. "Neboj, jdu jen na vzduch, budu hned zpátky." Oznámila jsem a vyšla ven. Potřebovala jsem se protáhnout a hlavně se pořádně podívat, kde to vlastně jsem. Byla to hezčí část města než ta, ve které bydlím se smečkou. Možná by jsme se mohli přesunout sem. Asi by to nebylo na škodu, přeci jen koťata potřebovala pořádné zázemí, a tam v tom polorozpadlém domku to pro ně nebylo moc vhodné.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Dec 06, 2017 9:07 pm

Dům
Pousmál se, než se krátce nadechl a natáhl se pro hrnek, aby dopil čaj. "Kdyby jsi s čímkoli potřebovala pomoct, stačí říct." Vydechl, načež se zvedl z postele, vzal i její hrnek a odnesl je zpátky do kuchyně, kde je jen v rychlosti umyl. Požádat ji teď, nebylo zrovna dvakrát vhodné, i když jej zajímala její reakce, takže je možné, že to udělá opravdu velmi brzy. Navíc, nevěděl, jak dlouho ještě vydrží se o tom mezi řečí nezmínit. To by však nebylo moc dobré a.. v podstatě by tím zkazil úplně všechno. S takovými myšlenkami se pomalu vrátil nahoru do pokoje a sedl si na kraj postele, čelem k Nině.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 9:15 pm

Dům
Otřásl se a s trhnutím zvedl hlavu, když na něj Talla promluvila. Střihl přitom ušima a zamžoural jejím směrem, jako sova, na kterou v noci posvítili baterkou. Pozoroval ji, když se zvedla a zamířila ke dveřím a jen mávl ocasem. Avšak ve chvíli, kdy opustila dům, se prosmýkl do kuchyně, kam se téměř doplížil, když se snažil být opravdu velmi potichu, proměnil se a vytáhl z lednice misku s nakrájeným kuřecím, kterou uchránil před kočkou. Liška jej poslušně následovala, takže jí nakonec kostky naložil do její misky v upraveném výběhu a zavrčel, když se otočila s tím, že půjde za ním. Dveře jí tedy zabouchl před nosem a teprve v tu chvíli se protáhl. No, každopádně věděl, že teď už neusne. Nikdy toho moc nenaspal, ale už se aspoň necítil tak strašně unavený. Byl to jen pocit a.. musel se přes to přehoupnout. Pak už bylo všechno v pořádku.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 9:43 pm

Dům

Prošla jsem se po okolí a prohlížela si domy, které by mohli být vhodné pro více lidí. Bylo by fajn, kdyby jsme se drželi pohromadě a vlastně by se tu dal zrealizovat i ten plán co jsem měla. To bych ale musela zůstat. S povzdechem jsem se otočila a vyrazila zpět. Musela jsem se rozhodnout ale asi ne hned. Trošku pomůžu Masonovi a pak se můžu vytratit. A chce to taky plány, jak se zbavit lovců. Takže musíme dát dokupy pořádnou smečku a zaútočit na jejich slabé místo. Jenže to bylo co? O lovcích jsem téměř nic nevěděla, snad jen kde jich je nejvíc a o co jim jde. Kam zasáhnout aby je to poslalo do kolen, jsem bohužel neměla ani tušení. Vklouzla jsem zpět do domu a s tichým klapnutím zavřela dveře. "Venku je čisto..." Sice jsem se nerozhlížela kde Valer je, a rovnou sebou plácla na gauč ale i tak jsem mu to chtěla říct.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 10:08 pm

Dům
Dostal se zpátky do kuchyně a zadíval se z okna. Samozřejmě, že nevěděl, o čem Talla uvažuje. Jinak by jí prozatím mohl pro smečku nabídnout svůj dům, což mu nedělalo nejmenší problém. Zvedl hlavu, když Tallu po chvíli uslyšel. Avšak, přeci jen zaváhal, než prošel chodbou a došel zpátky do obýváku, kde ji našel na gauči. Sám pro sebe se pousmál a povzdechl si. "Překvapivě tu byl vždy klid. Tedy, kromě toho, kdy odsud vytáhli Alex, ale myslím, že to byli ti samé, co ji naháněli po lese." Nedal si pozor, což už znovu neudělá. Tohle jej vycvičilo na dost dlouhou dobu. Kdyby bydlel sám, bylo by mu to v podstatě jedno, protože dle něj, stejně jeho existence neměla žádnou cenu. To zatím nikomu neřekl. Dokonce se nesvěřil ani s tím, co se před x lety stalo. Avšak, to ani neměl v plánu.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 10:47 pm

Dům

Po pravdě? Asi bych si na tohle zvykla. Stejně jako předtím u Masona... prostě klid a žádné starosti. Neboť tím, že jsem k sobě vzala holky, jsem si na záda naložila víc, než jsem dokázala unést. "Přemýšlel jsi někdy nad tím, jaké by bylo žít jako obyčejný člověk? Bez toho všeho nahánění od lovců a mít prostě klidný a nudný život?" Zeptala jsem se, přičemž jsem stále zírala do stropu. Je pravdou, že tuhle otázku jsem pokládala skoro všem, které jsem potkala. Jistě, zajímalo mě, jaký a to mají pohled a taky to, jestli jsem v tom sama nebo ne. Zatím jsem se tedy setkala jen s tím, že si o mě museli myslet, že jsem cvok. A otázkou zůstávalo, jestli neměli pravdu. Přeci jen, kdo by se chtěl dobrovolně vzdát volnosti a svobody?
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 10:58 pm

Dům
Zamyšleně se na Tallu zadíval, přičemž přemýšlel o její otázce. Podrbal se přitom na zátylku a zvolna usedl do křesla. "Dost často o tom přemýšlím. I když.. je pravdou, že to cosi ukradne. Být pouhým člověkem, vezme ti to svobodu a všechno, co jako nadpřirozená bytost máš. Na druhou stranu, nikdo se tě nepokouší zabít nebo využít na pokusy jen, aby zjistil, jestli tohle jde.. léčit." Samozřejmě, že by svůj život nejspíše nevyměnil, ale i tak.. nebylo by špatné být na jeden den.. normální. Nemuset se v podstatě o nic starat a žít si v naprostém klidu. Přišlo mu sice fajn, že lovci se snaží něco takového vyvinout, ale proč? Jen, aby se jich jednou pro vždy zbavili.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 11:19 pm

Dům

Překvapilo mě, že se té otázce nezačal smát a že přiznal, že na to často myslí. Takže jsem našla člověka, co na tom byl alespoň trošku podobně jako já. "Jenže v tuhle dobu by jsme mohli říct, že žádnou svobodu nemáme, když na každém kroku číhá smrt. Ale máš pravdu. Znamenalo by to ztrátu volnosti ale to je něco, co bych byla ochoná obětovat." Zvažovala jsem, zda prozraditi zbytek a nakonec jsem uznala že by to nebylo na škodu. "Víš.. před nějakou dobou, když jsem na tom nebyla moc dobře... no chtěla jsem se jim dobrovolně vydat na ty jejich pokusy. Kdyby to vyšlo, kdyby z mého života navždycky vymazali kočku, byla bych konečně volná." Věřila jsem mu a proto jsem nechtěla nic tajit, hlavně když jsem to nakousla.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 11:42 pm

Dům
Bez reptání ji vyslechl. Avšak zarazilo jej to, co nakousla. Naklonil tak hlavu ke straně a s přivřenýma očima ji několikrát přejel pohledem. Samozřejmě, že ji za to nesoudil. Jen ho zajímalo, co ji k tomu vedlo. Avšak, i na to brzy dostal odpověď. Nemohl jí nic vtloukat do hlavy. Ani, kdyby to chtěla stále uskutečnit. "Volná jen v jednom smyslu.." Broukl tiše a uhnul pohledem. "Co já vím, nikoho už zpátky nevrátili. Nadpřirození sice mizí.. avšak, zatím žádné výsledky, které by dopadly dobře, zjevně nejsou, ale.. chápu tě." Zamručel a povzdechl si. "Já se uzavřel před tím, co jsem na.. poměrně dlouhou dobu. Už jsem si myslel, že je to pryč. Že jsem se psa v sobě zbavil. Pak mi lovci zabili matku. Posledního člověka, ke kterému jsem něco cítil. I když život s ní nebyl nejlehčí." Pokrčil rameny a chabě se pousmál. "Dusil jsem to v sobě dlouho a.. toho dne, co se to stalo, jsem podpálil les. Zemřelo tehdy dost lidí a já.. se odtamtud raději odstěhoval. V té době.. mi tak nějak bylo jedno, jestli budu žít nebo ne, což.. přetrvalo doteď. To byl jeden z důvodů, proč jsem se tal naštval, když jsi tam zůstala s těmi lovci." Talla byla teprve druhá osoba, které tohle řekl. Samozřejmě, že dál nesáhl, neb to byli jen špatné vzpomínky, ale má stejně vsugerováno, že jeho život nestojí za nic.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 12:04 am

Dům

V tomhle mě chápal, za což jsem byla vděčná, i když jsem to neřekla nahlas. Podporu v těchto věcech jsem většinou neměla, což vše jen zhoršovalo. Poslouchala jsem ho a nijak nezasahovala. Počkala jsem až domluví a pak si ještě srovnala vše, co jsem chtěla říct. "Stále se k nám dostávají zprávy o tom, kdo zmizel a jestli se objevil nebo ne. A když už ano, tak to měl za pár. Nejsou ani trošku blízko k tomu, aby odstranili část naší duše. Na jednu stranu je to dobře, na tu druhou ne. Tedy, jak pro koho." Navzdory tomu, že se nadpřirození schovávali a snažili se držet stranou, síť informací fungovala i nadále a když jsem věděla za kým jít, nebyl problém získat odpovědi. "Zjišťuju, že máme hodně společného. Ač to jsou ty špatné věci. Tobě přijde, že tvůj život nemá smysl a že nezáleží na tom, jestli budeš žít. Já to mám stejně. Ale pořád jsme tady, takže to asi má nějaký důvod." Byla jsem překvapená, že mi odhalil část své minulosti ale nijak jsem se k tomu nevracela. Nebylo potřeba abych se v tom šťourala ještě více.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Dec 07, 2017 6:23 am

Dům
Pousmál se a v křesle se předklonil, když se lokty zapřel o nohy. Pak už ji je n poslouchal a ničím ji nerušil. Nakonec přikývl a naklonil hlavu ke straně. "A.. to mě popravdě docela překvapuje." Zamručel za chabého úsměvu, ale tím se nijak netrápil. Ano, překvapilo jej to, co mu pověděla ohledně toho, jak to cítí ona. "Ale.. o jedno tě poprosím. Pokud by zase došlo na nějaký lov a já tam byl taky.. nedělej to, co jsi udělala teď." Vážně mu to přišlo dost podlé, ale on s tím mnoho nenadělá. Mohl ji jen požádat, což už udělal a teď už mu nezbývalo nic jiného, než v ní opět vložit absolutní důvěru.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Dec 07, 2017 9:54 am

Dům

Věděla jsem, že mě celou dobu pozoruje ale já se raději koukala jinam. Pohled do očí mnohdy prozradí více, než chceme. "Víš, toulám se po světě už více jak 280 let a prostě... je to moc dlouhý. Vzhledem k tomu, že si nepamatuji svou minulost, nevím jestli jsem kočkodlakem od narození nebo ne. Nevím jestli za to mohou rodiče nebo jen hloupá shoda náhod. Je tu jedna z věcí, nad kterou jsem zatím uvažovala jen krátce, ale chtěla bych umřít. Prostě to tu zabalit. K čemu je mi tak dlouhý život, když to vidím jako trest." S povzdechem jsem zavřela oči a přemýšlela nad tím, jak to že mu tolik věřím. "Jasně..." Zamumlala jsem a protáhle se. Příště se nechám zabít rovnou. Neřekla jsem to nahlas, jen jsem si to přehrávala v myšlenkách. Tohle jsem mu přeci nemohla říct, to by mi asi dal.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:41 pm