Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Dec 05, 2017 7:21 pm

Dům
Povzdechl si a nakonec pohledem uhnul. Opět se tedy proměnil a otřásl se, když se mu rána začala hojit. "Dobře a teď pojď.. podívám se ti na to." Nikdy nebral své zranění vážně. V podstatě mu bylo jedno, jestli bude do druhého dne mrtvý. Přednost u něj měli ostatní, neb přeci jen, tohle už jednou zanedbal. Když se pak opřela o stěnu, došel k ní a opatrně ji vzal za ruce a pozpátku pomalu couval do obýváku, přičemž ji upřeně pozoroval. Usadil ji na pohovku a následně si sedl vedle ní, aby vzápětí velmi opatrně stáhl látku z jejího ramene jen tak, aby viděl na ránu. "Dáš si něco k jídlu?" Zeptal se, když k ní na chvíli zvedl pohled a pousmál se. Nakonec se zamračil a odtáhl se od ní. "Vážně nevíš, z čeho to máš?" Optal se po chvíli poměrně naléhavě. Ne, nepotřeboval dalšího nadpřirozeného s otravou. Ale, i tohle se samozřejmě mohlo stát.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Dec 05, 2017 7:32 pm

Dům

Snažila jsem se ho sledovat ale měla jsem lehce omezené možnosti. Rána se mu začala uzdravovat hned, jak vyndal kulku, což bylo fajn. Alespoň jsme věděli, že bude v pořádku. Na jeho slova jsem nezareagovala, jen jsem na něj koukala. Když mě chytl za ruce, nechala jsem se bez odporu vést. Překvapovala mě jeho starost, protože jsme se znali jen chvilku a on měl dost svých starostí. "Děkuju ale ne."
Přišlo mi, že má moc otázek, ačkoliv se ptal jen na dvě věci. Hold jsem měla co dělat, abych přiměla mozek normálně fungoovat. Zavrtěla jsem hlavou a zhluboka se nadechla. "Oni to nebyli.. tedy asi.. možná..." Nebyla jsem téměř schopná dát dohromady souvislou větu, přičemž jsem nakonec zavřela oči a opřela se o jeho rameno. "Jsem jen unavená, až si odpočinu budu v pohodě."
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Dec 05, 2017 7:39 pm

Úkryt smečky

Zkrátka a dobře nemohla jen tak odejít. Nešlo to. Detailněji jsem sjel její tělo, abych věděl které rány stále nejsou zhojené. Podle kulhání jsem odhadoval nohy, ale nakonec jsem si všiml rány která na mě koukala skrze roztržené tričko a kterou se snažila zakrýt. Povzdechl jsem si, snažil jsem se nevybouchnout, moc dobře jsem věděl, že to by mi nepomohl s přesvědčením ji aby si odpočala. Nelíbilo se jí to, ale zastavila se na místě a chtěla vědě kdo jsem a kde je. "Mason Hebrew. Tohle je úkryt mojí smečky." Odpověděl jsem jí. Necítil jsem se na představování se jakožto alfa. Nezdálo se mi to. Natáhl jsem k ní ruku a udělal krok kupředu. "Pojď, odpočineš s-" Promluvil jsem. Nestihl jsem to ale dořeknout, jelikož padala k zemi. Nic jsem neváhal a pokusil se jí zachytit. Cítil jsem že jsem jí při tom stiskl trochu víc, ale alespoň jsem ji chytil.
Opatrně jsem ji vytáhl a podepřel, pak jsem se na ni koukl a nehledě na to jestli souhlasila nebo ne jsem ji vedl ke křeslu ve kterém jsem prve seděl.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Dec 05, 2017 7:55 pm

Dům
Poslouchal ji a trochu sebou trhl, když se o něj na závěr opřela. Povzdechl si a opatrně ji položil tak, aby neležela na zraněném rameni. Na několik chvil se pak vytratil, aby se vrátil zpátky s dekou, kterou ji poměrně důkladně přikryl. Samozřejmě, že jí ránu vyčistil, i když mu tvrdila, že bude v pohodě. On v tomhle ohledu byl vzhledem ke své zkušenosti, dost velký pesimista. Každopádně, posléze zatopil v krbu a přeci jen jí připravil i něco malého k jídlu, než si konečně sedl do křesla. Založil si ruce na hrudi, než krátce pískl a téměř ihned se proměnil, aby se jakožto pes stočil kolem malé lišky. Neusnul však. Spát nemohl, jelikož se až příliš bál o Alex. Když ani pořádně nevěděl, jak je na tom právě v tuto chvíli a ještě k tomu na druhou stranu až příliš dobře věděl, jaký je její vztah k lidem.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Dec 05, 2017 8:14 pm

Dům

Co se dělo nadále, jsem měla skoro celé jakoby v mlze. Kromě počáteční slabosti a následně únavě mi bylo dobře. Jen mě trápilo, že jsem Valerovi přidělávala zbytečné starosti. Měl mě nechat být, mohla jsem si za to sama. On se ale ukázal jako někdo, na koho bych se mohla obrátit vždy, když bych byla v úzkých. Při čištění rány jsem držela a nevydala ani hlásku. Sice to štípalo ale nebylo to nic hrozného. Zažila jsem už i horší.
Když donesl deku, pípla jsem slova díků a poté se do ní zachumlala. Musela jsem si pořádně odpočinout a nabrat alespoň z části ztracenou sílu, neboť jí budu opravdu potřebovat. Roztřídila jsem si všechny myšlenky, jenž se mi honili hlavou a nakonec je odsunula do pozadí, takže jsem měla úplně prázdnou mysl. Až poté jsem se plně podvolila temnotě, jenž obestřela mou mysl.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Tue Dec 05, 2017 8:28 pm

Dům
Sem tam došel přiložit, u čehož dělal hluk, avšak jinak byl v naprosté tichosti, aby Tallu nijak nerušil, i když byl opravdu hodně nervózní, což se snažil co nejvíce skrývat. Už dokonce vyběhl i ven, aby se přesvědčil, že v okolí opravdu není nikdo z lovců. Teď však ležel na podlaze mezi chodbou a obývákem, natažený na boku, přičemž mu v srsti pableskoval oheň, který však rozhodně nic kolem nezapálil. To si hlídal.
I přes tohle všechno nedokázal vydržet delší dobu na jednom místě, takže nakonec skončil v malém kumbále, který byl přeplněný krabicemi. Ne, nechtěl se vracet k tomu, co už stihl udělat, ale stejně teď zíral na krabice, jako by viděl ducha. Byli v nich umístěné věci, které mu zbyli po jeho ženě a dokonce i po dceři. Vzpomínky to nebyli hezké, ale vyrovnal se s tím. Nebo si to alespoň doteď namlouval. Ve skutečnosti jej pouhá vzpomínka na to, co se stalo, vnitřně ničila. Otřásl se a po několika chvílích, co se jen bezcílně hrabal v jedné krabici, se zvedl a kumbál opustil, aby se znovu vrátil dolů a sedl si zpátky do křesla.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 140

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Dec 05, 2017 8:53 pm

Cizí úkryt

Jedna její dost zmatená část vůbec nechápala, proč ji nechce pustit. Nebyla ani trochu zvyklá na lidi, i když ani tady jich moc nebylo. Pro ni to bylo i tak dost těžké.. Trvalo ji delší dobu, než si vůbec zvykla na Vala. Je těžké pro někoho pochopit její situaci. Kolik lidí si myslelo, že ji přeskočilo, když spanikařila někde na ulici, po doteku neznámého člověka. Proti němu přímo nic neměla a podle toho všeho usoudila, že ji zachránil život, ale.. stále je cizí člověk. Nezná ho a kvůli zranění nepanikařila tolik, jak by obvykle vyváděla, ale i teď byla dost neklidná a nesvá. Dýchala zrychleně, až se ji vyditelně zvedala hruď, i přes bolesti. Dočkala se odpovědi, ale.. už ani nic víc říct nedokázala. Dost se otřásla, když se ji dotkl, aby ji vzal do náruče. Nic příjemné to nebylo díky její fóbii. Byť nerada, nechala se dovést ke křeslu. Hned jak mohla, jej od sebe odstrčila. Byla slabá na to, aby díky panice vyběhla ven. Zavřela oči a dělala všechno proto, aby se aspoň trochu hodila do klidu, když se chvěla. Tímto se opravdu chlubit nechtěla, neb tohle brala jako velkou slabinu. "P-prosím.. už se mě.. nedotýkej.." Dostala ze sebe a otřásla se. Oči nechávala zavřené, neb měla pocit, že je u ní stále blízko, což ani to nebylo nic příjemného..
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Dec 05, 2017 9:02 pm

Úkryt smečky

Cítil jsem jak se ošívala. Snad jí neublížili i nějak..jinak. Před očima se mi ukázal obraz těla mé malé sestřičky a já znatelně zbledl. Udělalo se mi z toho až zle, že by se mi ty strašné pocity vraceli? Neuvědomil jsem si jak jsem tam strnule stál. Trochu jsem sebou při tom uvědomění si škubl a pak ji opatrně posadil. Odtáhl jsem se a jen poslouchal co řekla. Polkl jsem. "Neboj se, nebudu na tebe sahat." Slíbil jsem a udělal krok vzad. Uvědomoval jsem si, že se na mě zbylé čtyři kočky v místnosti dívají. Chápal jsem, že a sebe nechce nechat sahat, po tom co ji tak zřídili.. asi bude mít slušné trauma. Projel jsem si vlasy rukou a chvíli mlčel. "Můžu ti nějak pomoct? Nemáš hlad, nebo tak?" Koukl jsem na ni.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Dec 05, 2017 9:14 pm

Dům

Nakonec se ji podařilo hrnek položit, i když málem skončil na zemi. Už toho rozbila dost, díky nešikovnosti.. "Dobře.. budu ti v tom věřit." pokývla slabě hlavou. Trochu se ji ulevilo, neb by nechtěla, aby ztratil díky ní svou vysněnou práci. Vyčítala by si to. Zhluboka se nadechla se zavřenýma očima a malinko se usmívala. Sama se vlastně zamyslela nad tím, zda i ona by neměla mít práci, aby to bylo fér.. Poposedla si pohodlněji a slabě si vydechla. "Doufám, že všechno dopadne v pořádku.." řekla tiše a pohlédla mu do očí. Miluje ho. "Taky bych si mohla najít práci.." zamumlala nahlas a pohlédla jinam.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Dec 05, 2017 9:25 pm

Dům
Poslouchal ji a byl tak celou dobu v naprosté tichosti, avšak.. přeci jen jej zarazilo to, co řekla. "Práci?" Otázal se, jako by zprvu nerozuměl tomu, co vyslovila. "Pokud na tom budeš trvat,
nemůžu ti v tom nijak zabránit, jelikož tě tu nechci držet, ale ještě si to promysli."
Moc se mu to sice nelíbilo, ale nemohl jí nakázat, aby doma dřepěla na zadku a zírala do zdi. Navíc se nechtěl chovat, jako ten největší idiot, který nutí toho druhého, aby zůstal doma. Avšak, na tohle nahlížel dost pesimisticky. Každopádně, zatím mohl být v klidu, neb díky tomu, že čeká mimčo, to stejně hned nepůjde.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 140

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Tue Dec 05, 2017 10:07 pm

Cizí úkryt

Jemně prsty přejížděla po obličeji a.. Znatelnou spáleninu zkoumala. Obávala by se kouknout do zrcadla, neb by se hnusila sama sobě. Sic za spáleninu nemohla, ale.. akorát by si tím přitížila, což by v tomto stavu nebylo nejlepší. Trhaně se nadechla a odhodlala se otevřít oči, i když to druhé moc neotevřela, jelikož ji dost bolelo, jako zbytek jejích ran. Nic příjemné to nebylo, ale i tak se bolest snaží co nejvíce skrývat, jako statečná dívka. Nebylo to jen kvůli tomu, co se stalo.. Tenhle strach už má opravdu dlouho, ale.. nic říkat nehodlá.. ne hned teď. Přejela pohledem po místnosti, i když stále v ní panovaly obavy a strach. Chvěla se. Pohlédla na něj ve chvíli, kdy promluvil. "Ne.. díky.." Zamumlala nejistě a tiše si vydechla. Neměla na jídlo ani pomyšlení.. To, v jakém je stavu paniky, ji v hojení zrovna nepomáhá.. Aspoň ji vyhověl a drží si jistý odstup. Valila se na ni další únava, kterou se snaží ignorovat.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Dec 05, 2017 10:08 pm

Dům

Rozhodně ji neuniklo, že jej.. překvapila. Když se otázal, pokývnutím hlavy potvrdila svá slova. Ne, že by chtěla být bez něj, ale.. ví, že celý život nemůže být zavřená mezi čtyřmi stěnami. Musí se pomalu vrátit mezi lidi. Pro ni je to až hrdinský čin. Podle jeho slov pochopila, že s tím opravdu nadšený není.. "Já.. nechci ti být tolik na krku.. máš díky mě dost starostí a.. víš, že bych.." Odmlčela se, neb se i za to trochu styděla. "Se svým strachem měla něco dělat.." dokončila větu a pousmála se na něj. Možná ji to jen prospěje. "Když si seženu nenáročnou práci, mohu ji dělat i během těhotenství.." Dodala po chvíli.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Dec 05, 2017 10:27 pm

Dům
"Tohle nebudeme dál rozebírat, jelikož jsem ti už několikrát řekl, jak to vidím.." Utrousil tichou poznámku ohledně toho, že by mu měla být na krku. Takhle to on neviděl. Pak ji bez dalšího přerušování poslouchal. "Dobře.. možná by ti to mohlo ohledně tohohle pomoci. A ani mi to nepřijde, jako extrémně špatný nápad." Dodal nakonec, i když nemohl říci, že by s tím na sto procent souhlasil, ale bude se snažit udělat cokoli jen proto, aby se ona cítila dobře a byla šťastná. "Ale pokud bude cokoli špatně.. okamžitě to budeš hlásit." Zamručel po chvíli, neb ani takhle nemohl popřít, že si o ní stále dělal starost.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Dec 06, 2017 8:16 am

Dům

Zhluboka se nadechla a zavřela na chvíli oči. Poslouchala ho. "to je sice pravda, ale.." odmlčela se, neb asi nemá cenu nějak proti němu protestovat. Povzdechla si a větu nechala otevřenou. Pohodlněji si poposedla koukla někam mimo. "děkuji, že s tím přeci jen souhlasíš.." pousmála se a jemně jej pohladila po rameni. Sama si moc jistá nebyla, neb se může stát, že se ten strach akorát prohloubí, což by bylo horší. Může jen doufat, že se tak nestane, jelikož by to nebylo dobrý.. "toho se neboj.. Budu ma sebe opravdu opatrná.." ujišťuje ho a pousměje se. "prvně si vůbec nějakou musím najít.." zamumlala si spíše pro sebe a promnula paži. Je taky fakt, že si nikdy práci nehledala a neví vůbec jak.. Ví, že peněz má dost, ale o ty ji ani tak nejde.. Chce si pomoct, neb je hodně před okolím uzavřená..
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 12:25 pm

Dům

Navzdory únavě a nevolnosti jsem spala jen chvíli. Vnímala jsem napětí i nervozitu, kterou bylo okolí přeplněné. Valer se nejspíše bál o svou kamarádku a nedokázal být v klidu. Na chvíli se vše uklidnilo a bylo ticho, což znamenalo, že někam zmizel. Doufala jsem jen, že ne někam pryč. Naštěstí moje obavy zmizeli, když se vrátil. Věděla jsem, že teď už neusnu, ačkoliv bych ještě pár hodin potřebovala. Se zamručením jsem se vyhrabala do sedu a koukla na něj. "Chtěl bys už jít?" Zeptala jsem se šeptem a instinktivně si přejela dlaní přes rameno. Vždy, když se mi zatáhli rány, nebylo po nich ani stopy ale rány od lovců zůstávali. Jestli to bylo tím jedem nevím, každopádně na tom nezáleželo. Prostě jen další jizva do sbírky. Zavrtěla jsem hlavou a znovu se zaměřila na Valera. "A díky za pomoc." Pousmála jsem se. Neznali jsme se dlouho ale i tak mi pomohl, a toho si člověk musí vždycky cenit.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 3:18 pm

Dům
Zvedl hlavu, ve chvíli, kdy koutkem oka zaregistroval pohyb. Podíval se tedy na Tallu, která se vyhrabala do sedu. Zamyslel se nad odpovědí, než se krátce nadechl a promnul si oči. "To z velké cásti záleží na tom, jak ti je." Broukl, než se pousmál. Chvíli ji pak pozoroval, než pohled sklopil a zavrtěl hlavou. "Však to ani nestojí za řeč." Nebyl na tohle jednoduše vůbec zvyklý, ale to bylo tím, že lidé, kterým pomohl, vesměs zřejmě postrádali dobré vychování. Nevěděl o nikom, krom Alex a Tally, komu by chtěl pomoci sám od sebe znovu. Možná to bylo tím, že i ony dvě byli v podstatě jedny z nadpřirozených bytostí. Ale každopádně by s nabídnutím pomoci nezaváhal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 4:17 pm

Dům

Když jsem ho tak pozorovala, zdál se mi jiný. Jako kdyby se něco stalo, nebo bylo něco špatně? "Je to lepší než předtím." Odpověděla jsem upřímně. Sice to nebylo ještě úplně dobrý ale na odpočinek není čas. "Každá pomoc, i když je sebemenší, se hodí." Zazubila jsem se. "Víš, nechci se šťourat v něčem, do čeho mi nic není.. ale co se děje? Když jsem byla mimo, dělo se něco?" Musela jsem se zeptat. Pro svůj klid. Pokud ho něco trápilo... prostě jsem se zase starala o věci ostatních. Normálka nom. "Promiň, nemusíš mi nic říkat pokud nechceš." Dodala jsem v rychlosti. Nerada bych si to u něj tímhle rozházela.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 4:33 pm

Dům
Usmál se, i když mu do smíchu moc nebylo, ale to byla jeho blbost. "Alespoň něco." Vydechl pak poměrně spokojeně, když se dozvěděl, že je to lepší. Pak už nic neřekl a jen se na ni poněkud vyjeveně zadíval. Chvíli rozmýšlel, jestli jí něco říct. Nakonec se v křesle zavrtěl a sklonil hlavu. "Byl jsem jen trochu nervózní a.. snažil jsem se zapomenout na to, co se před několika lety stalo." Bylo to dlouho. Hodně dlouho, ale stále nemohl zapomenout. Každopádně teď se usmál a opět se na Tallu zadíval. "Opravdu si nic nedáš?" Optal se stejně ještě jednou a naklonil hlavu ke straně. Vypadalo to, že ji vzbudil, což jej dost štvalo.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Dec 06, 2017 5:01 pm

Dům

Nejspíš nečekal, že bych si něčeho všimla, neboť jeho výraz mluvil za vše. "Trochu je slabé slovo. Vnímala jsem to docela dobře." Zamumlala jsem, ačkoliv tahle poznámka byla vcelku zbytečná. "Děkuju ale ne, jídlo je poslední věc, na kterou teď myslím." Byla jsem vděčná za nabídku ale opravdu jsem ji teď nechtěla přijmout. Spousta dalších věcí měla přednost. "Možná to bude znít hloupě, nebo hnusně... ale je lepší na minulost zapomenout. Nic se nedá vrátit i když bychom v některých situacích chtěli. Teď, v tomhle městě... můžeš začít nový život, ačkoliv je to prozatím těžké. Než se zbavíme lovců, nebude to lehký ale v úkrytu na tebe čeká tvá kamarádka, nebo je něco víc?" Ta otázka mi vyklouzla náhodou, nechtěla jsem se na to zeptat, i když mě to zajímalo.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Dec 06, 2017 5:10 pm

Dům
Cosi si pro sebe zamrmlal, ale jinak ji poslouchal. "Tallo.. občas je dost těžké zapomenout. I když se o to snažím přes sto let." Broukl a pak jen zavrtěl hlavou. "To těžko. Jen jsem se jí snažil pomoct." Zamručel pak za krátkého úsměvu a sklonil se, aby podsrbal lišku po hlavě. Sice se už smířil s tím, co se stalo, ale zapomenout nedokázal. Alespoň zatím ne. Navíc by se snad snadněji zbavil vzpomínek, kdyby vyházel vše, co mu ji připomínalo, ale na to měl příliš slabou vůli.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:40 pm