Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 625

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 547

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 5:42 am

Dům
Pozorovala ji skrz mříže, a přitom se chytala každéjo jejího slova. "Bláhová.. ty mu všechen ten cirkus věříš? Dělá to jen proto, že mu je líto toho, co se stalo. V tomhle ohledu byl vždy slabší, ale jakmile se mu přestaneš hodit, odkopne tě." Rozkašlala se, takže musela na chvíli zmlknout. "Co všechno ti nasliboval, že mu tak věříš? Jako slepá se mu už dlouho hodit nebudeš. Jsi vlastně úplně k ničemu.. přestane ho bavit tě stále obskakovat.. bude otrávený z tvé přítomnosti.." Možná by ještě pokračovala, ale opět opět ji zastavil kašel, který s ní v tomto stavu poměrně cloumal. Pak se jen usmála, avšak úsměv pohasl, když zaslechla, jak Farr volá na Ninu. Zřejmě ho nenapadlo jít se podívat sem.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 7:22 am

Dům

Ona stále pokračovala. Stále se snaží být přesvědčená o tom, že ji tím chce věřit, tak proč má pochyby?? Opravdu se o ni stará jen z lítosti?? On ale takový není, ne?? Trhaně se nadechla a snažila se nedávat najevo, že o jejich slovech byť jen přemýšlí.. hlavu však sklopit musela. "Ne.. asi jen Mitzyho zase tak neznáš.. ty ses vykašlala na něj.. On není takový, aby se na mne vykašlal.." Stále se snažila být jistá a aby si stála za svými slovy. Byla chyba sem asi chodit, ale.. už tu byla a poslouchala ji, jak se ji snažila slovně ublížit.. Je pro opravdu k ničemu??..
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 113

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Sep 20, 2017 8:07 am

Park

Na nic víceméně pořádně nereagoval, ale jakmile jsem zmínila mou maličkou smečku, jeho pohled se změnil. Zdál se být opravdu překvapený, ale moc jsem se tomu nedivila. V tomhle městě se většina nadpřirozených držela od sebe a najednou přišli změny. Z toho, co Mason řekl mi došlo, že jeho sestra již není mezi živými. Bylo mi ho líto, opravdu. Rozhodl se, že se k nám přidá a já z toho měla radost. Ačkoliv jsem ho sotva znala, oblíbila jsem si ho. Asi v tom budou hrát svou roli i kočičí geny. "Máš pravdu, je tu moc lidí a nikdy nemůžeme vědět, jestli nepatří k nim." Přikývla jsem a koukla kolem. Nikdo si nás už nevšímal, což mě na jednu stranu i překvapilo. Hlavně poté, co Mason seřval tu holku. Když jsem se podívala zpět na něj, zvedal se. Měla jsem chuť ho zastavit ale museli jsme pryč. "Jistě.." Zamumlala jsem a ač by mohl protestovat, podepřela jsem ho. Nevypadal totiž moc jistě a navíc se mu ta rána bude ještě chvilku hojit. "Tak kudy?"
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 8:53 am

Dům
Zavrtěla se v kleci, avšak postavit se nedokázala. "Myslíš... několik měsíců jsem vedle něj žila a když mi bylo nejhůř, odkopl mě. Teprve potom se mě... ujal jeho bratr... a byl daleko lepší, než Farr. A ten teď ani nechce to, co sám..." Zasekla se v půli věty a zvedla pohled od Niny. Farr stál na schodech jen kousek od Niny a propaloval Lilien zlostným pohledem. "Nestačí ti, jak si jí ublížila?" Zavrčel nepříjemně a sešel těch posledních několik schodů. Dalo mu zabrat, než ji našel, jelikož jej nenapadlo, že by mohla být tady.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 3:28 pm

Dům

Nerada ji poslouchala.. opravdu nerada, ale.. byla tu. Odhodlala se tu být, avšak teď toho nesmírně litovala. Nikdy za ní neměla jít.. ne bez Mitzyho. Hlavu měla sklopenou a zvedla ji až ve chvíli, když se zastavila. Chvíli opravdu nechápala, dokud se neozval Mitzyho hlas. Co si teď pomyslí o tom, že za ni šla dobrovolně?? Už více toho však neřekla a pomalu vstala, přičemž se přidržovala zdi. Byla z toho všeho rozhozená, i když se pokoušela její slova nebrat vážně. Zvětšily se ji obavy, že ji opustí.. když bude nejhůř. Nikdy o Mitzyho přijít nechce.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 5:41 pm

Dům
Na pár chvil se zadíval na Ninu, než se opět otočil na Lilien. "Dneska si budeme hrát... jen se neboj." Zamručel zastřenym hlasem, avšak nebylo to kvůli tomu, že by mu jí nedej bože bylo líto. Při takovémto pocitu by si nejspíše prohnal hlavou kulku. Nakonec se otočil na Ninu, kterou vzal za ruku a jemně ji stiskl, než si ji vytáhl do náručí a pomalu se s ní rozešel po schodech nahoru.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 7:17 pm

Dům

Bylo by lepší, kdyby se k tomu raději nevyjadřovala a to taky udělala. Byla ticho, i když ji těšilo, že ji konečně potrestá tak, jak si zaslouží, i když.. by byla radši, kdyby mohla sama, ale.. bohužel nevidí, což je velkou překážkou.. Nechala se opět vytáhnout náruče, i když by dokázala nahoru dojít i po svých, ale.. jen ať si žárlí, že se k ní tak chová.. že se věnuje Nině a ne ji. Tohle je její problém.. pokazila si všechno sama.. Ona se hlavně snažila zahodit myšlenky z jejích slov.. co všechno řekla.. jak se ji snažila ublížit..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 7:33 pm

Dům
Vynesl ji do schodů a teprve poté ji postavil na zem. Pak se k ní na malý moment otočil zády, ale jen proto, aby dveře zavřel a zamkl. Pak se znovu otočil na Ninu. "Copak jsi tam hledala?" Optal se, avšak nastvaně nezněl. Spíše starost zněla z jeho slov. Nevěděl, co všechno jí Lilien stačila napovídat. Avšak docela jej to zajímalo, i když něco z toho slyšel. Věřil, že se ji opět snažila odehnat. Nebo ji proti němu poštvat, aby si jej mohla urvat pro sebe. On však nebyl hodný psík, který by si tohle nechal jen tak líbit, avšak to, co s ní hodlá provést tohle všechno změní. Popravdě se na to už celkem těšil.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 88

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Sep 20, 2017 9:24 pm

Park -> Masonův byt

Souhlasně jsem přikývl na její slova. "Jo, přesně tak." Odpověděl jsem jí mezitím co jsem se zvedal. Jakmile jsem vykročil, podepřela mě aniž by se nějak tázala jestli to potřebuju. Každopádně během vteřinky už se zajímala kudy se ke mě dostaneme. Povzdechl jsem a pevněji se jí chytil, abych neletěl na zem, na zem za nás jsem se dívat nehodlal..spousta krve, zbytečné krve..nah.
"Tudy." Odpověděl jsem jí a pohledem zamířil tam, kam jsme měli jít. Přitom jsem udělal krok vpřed. Pomalu jsme se tedy dostali z parku a poté i přes město. Vedl jsem ji kolem míst, které jsem ukazoval prve Nitrinovi než mě napadl. Od té doby jsem ho neviděl a moje deprese se prohlubovali ještě o něco víc, pořád jsem jedl stejně málo. Když jsme u toho, Talla si toho mohla teď asi všimnout lépe, jak mě vedla.
Došli jsme až k našemu bytu a já automaticky zaklepal. V tu chvíli jsem se zarazil a potlačil chuť začít znovu vzlykat. Ona tu není..SMIŘ SE S TÍM TY IDIOTE! Nadával jsem si duchu na to, že jsem znovu zapomněl na nepřítomnost mojí sestry. Sáhl jsem do kapsy a na kroužku s klíči našel ten, který pasoval do zámku. Otočil jsem jím a pak do dveří strčil, pomalu jsem vešel dovnitř a pustil se Tally, dobelhal jsem kousek dál, zul se a rozhlédl se kolem. Ve vzduchu se i přesto, že jsou to dva týdny vznášel její pach. Pokoj byl pořád ve stejném stavu jako když ho opustila. Uklizený, čistý..na dveřích byla cedulka s jejím jménem..ráda si s tímhle hrála, tudíž to vypadalo hezky nazdobeně, ačkoli to působilo jako dětský pokoj. Dokulhal jsem ke dveřím vedle jejího pokoje a otevřel je. Stáhl jsem ze sebe tričko a pomalu hledal ve skříni nějaké nové. Pohled padl na koš vedle mojí skříně, ve kterém bylo pořád moje zakrvácené oblečení poté, co mě s Nitrinem napadli lovci a postřelili mě...proč jsem to ještě vlastně nevyhodil? "Povídej..určitě jsi toho chtěla hodně říct.." Promluvil jsem, když jsem ze skříně konečně vytáhl vyhovující oděv a pomalu jej na sebe natáhl.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 10:20 pm

Dům

Chvíli mezi nimi bylo ticho, jelikož.. sama nevěděla, co by řekla. Zase stála na svých, ale hlavu jemně sklopila, když na ni promluvil. "No já.." zamumlala tiše, přičemž se na nějakou dobu odmlčela a sama se snažila přijít na to, proč za ní vlastně šla. "Možno jsem doufala, že bude svého činu litovat, ale.. zmýlila jsem se.." Dostala nakonec ze sebe a jemně si promnula ruku, na které zbyly jizvy ještě z onoho únosu a kdy si podřezala žíly. S tím zřejmě bude žít do konce života, ale už tomu raději nevěnuje pozornost. Za každou cenu se snaží věřit jemu a ne jí..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 10:31 pm

Dům
Odfrkl si, když mu řekla důvod své návštěvy ve sklepě. Chvíli pak přemýšlel s pohledem sklopeným k Nině, než si povzdechl. "Věříš tomu, co říkala?" Zeptal se po pár minutách, kdy si usilovně snažil vybavit, co všechno od Lilien vlastně slyšel. Už ji tu v domě více nechtěl, ale nemohl ji pustit jen tak. To by z toho vyšla až příliš lacino a to si rozhodně nezasloužila. Navíc... toužil potom zavolat svému skvělému bráškovi a pověsit mu ji na krk. Věděl, že mu ji sem po tomhle už nikdy nepošle a opravdu se na to těšil, avšak... teď svou pozornost znovu přesunul k Nině, trpělivě čekajíc na odpověď, ať už by měla být jakákoli. Nehledě na to, že by se jí dobrovolně nezbavil a... nejspíše by měl problém s tím, pustit ji, i kdyby ona sama chtěla odejít.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 11:04 pm

Dům

Nepatrně sebou cukla, když se ji na to optal. Bylo jasné, že se ji na to asi optá, ale.. nečekala kdy, jelikož jí to překvapilo. Sama z toho všeho byla zmatená a netušila, co si o tom všem myslet.. Z její strany bylo nějakou dobu ticho. "Já.. ne.. asi ne.." zamumlala zmateně a tiše si povzdechla. Potřebovala čas, než vstřebá její slova, aby je srovnala, kam je zařadí. Opustit jej však nehodlá, ale.. jen je zmatená, nic víc. Nemůže se moc zorientovat, jinak by si sedla na gauč. Předtím seřídila, podle hlasu, ale teď je to zcela nemožné.. "Ale.. ať si říká co chce.. neopustím tě. Věřím, že nejsi takový.. jakého tě popsala.." Snažila se věřit jemu, že ji nelže..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 11:18 pm

Dům
Zarazil se a zavrtěl hlavou. Měl jí dát čas a ne se hned vyptávat na to, co si o tom myslí. Byl z toho však poměrně rozhozený, jelikož netušil, proč jí vůbec napadlo tam chodit, i když mu svůj důvod sdělila. "Ne, promiň. Všechno si srovnej... Byl jsem zbrklý. Vím to." Svou zbrklost si opravdu uvědomil. Bohužel pozdě. Když se mu cosi otřelo o nohy, sklonil se, aby kotě zvedl a chvíli jej hladil, zatímco mu důkladně žvýkalo zápěstí. Opatrně pak vzal Ninu a dovedl ji do obýváku, kde ji usadil na pohovku. "Tak... sedačka, antidepresivum..." Zamručel, když jí do klína pokládal kotě, které ještě jednou pohladil po hlavě. "A... já ti teď dám pokoj." Dodal, načež i Ninu pohladil a teprve poté se sbalil a odešel. Musel si přeci ještě nachystat hořák a další věci, které nyní nutně potřeboval.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Sep 20, 2017 11:38 pm

Dům

Malinko zavrtěla hlavou. Nechtěla, aby se omlouval.. neměl důvod a ani mu to neměla za zlé.. "Neomlouvej se prosím.. zase toho tolik.. se nestalo.." Zamumlala a koukla směrem, odkud se linul jeho hlas. Nechala se odvést k pohovce a hned hladila kotě, přičemž měla za to, že tady bude s ní, avšak.. zmýlila se. Překvapeně zamrkala, když ji oznámil odchod. "J-já nechci, aby si...." nedopověděla svou větu, jelikož ani nevěděla, kam šel. Přepadly ji výčitky. Řekla něco špatně?? Možná.. možná neměla tolik váhat, zda věří jejím slovům. Sklopila pohled a vydechla si tiše a vyčítavě. Cítila se trochu špatně.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Sep 20, 2017 11:48 pm

Dům
Dát vše potřebné dohromady již nebyl takový problém, takže to měl hotové poměrně brzy. Ještě si to několikrát prošel, jelikož nechtěl na nic zapomenout a teprve poté vyběhl ze sklepa. Celou dobu, kdy tam byl, musel poslouchat Lilien, která nechtěla zavřít tlamu. Teď si jen povzdechl a chvíli přeci jen váhal, než se rozhodl připojit se k Nině v obýváku. "Tak... všechno je přichystané a bude to jednoduše velké. Jen tak jí odejít nenechám." Vydechl, když si sedl vedle ní na pohovku. Měl překvapivě docela dobrou náladu, což teď nebylo moc časté. Každopádně, ted se od ní alespoň už nemusí ani hnout, tedy... pokud někdo nezaklepe či něco podobného, na což byl expert Mik.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Sep 21, 2017 7:25 am

Dům

Celou dobu na něj čekala. Byla to jako celá věčnost, ale o kousek se nepohnula. Jak ji tam nechal, tak taky zůstala. Stejně.. co taky mohla dělat?? Bylo tu takové ticho narušené kočičím předením. Byla tak nad vším zamyšlená, že jej ani neslyšela přicházet. Slyšela až jeho hlas, přičemž zvedla pomalu hlavu. Stejně.. nevěděla, co mu na jeho slova říct, proto si vybrala variantu mlčení.. tím nic nezkazí.. Trhaně se nadechla, než se dívala směrem ke kotěti a stále ji věnovala pozornost. Hladila ji na svém klíně, aby se cítila spokojeně.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 113

Příspěvek pro Talla Cyan za Thu Sep 21, 2017 7:32 am

Park → Masonův byt

V některých situacích jsem horko těžko dokázala určovat, co se lidem honí hlavou a tohle byl jeden z těch okamžiků. Podpírala jsem ho, aniž bych si zjišťovala, zda o to opravdu stojí a jestli je to vůbec potřeba. Jenže na tohle jsem prostě nemyslela. Viděla jsem zraněného kočkodlaka, kterému jsem musela pomoct. Hloupé, já vím.
Mason ochotně ukazoval cestu, kterou jít, takže jsem tu nemusela nikde bloudit. Víte, někteří by mi cestu jen popsali a nechali se "vláčet", on ale ne. Na druhou stranu.. zase tolik nevážil, takže i když se o mě opíral plnou vahou, nijak mě to neomezovalo.
Když zaklepal na dveře svého bytu, nijak jsem to nekomentovala. Jen mi to ukázalo další kousek skládačky. A v bytě další. Díky tomu jsem si dala dvě a dvě dohromady a došlo mi, že jeho sestra musela zemří nedávno. A zkusme hádat, kdo v tom měl prsty. Uniklo mi tiché zasyčení. Za tohle zaplatí.
Ačkoliv mi mysl jela na plné obrátky, neustále jsem pozorovala Masona, kdyby se mu náhodou chtělo omdlít nebo tak něco. Zdálo se ale, že se na nohou už udrží bez problémů, což bylo fajn. V rychosti jsem si byt prohlédla a poté už poslouchala co říkal. Zvažovala jsem, zda si o tom všem promluvit ale nakonec jsem usoudila, že by si měl prvně odpočinout a až pak budeme řešit co dál. "To je v pořádku, necháme to na později. Musíš se šetřit. Ta rána byla dost ošklivá a krve jsi ztratil taky dost. Takže si nejdřív odpočineš a až pak ti řeknu vše, co tě bude zajímat." Uculila jsem se. Jedna věc.. proč jsem se pořád culila jak idiot? Zavrtěla jsem hlavou a koukla se někam stranou.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Thu Sep 21, 2017 7:36 am

Dům
Soustředěně ji pozoroval. Chvíli pak přemýšlel, než si povzdechl a lokty se zapřel o kolena. "Tvůj otec se na tebe chtěl ještě před odletem podívat." Zamručel, když si vzpomněl na poměrně důležitou informaci, kterou jí zatím neřekl. Nevěděl však, kdy přesně chtěl odlétat, ale slíbil mu, že Ninu v tu dobu udrží doma, což přeci jen nebylo nic těžkého.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 239

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Sep 21, 2017 10:11 pm

Město

Byla to už nějaká doba co jsem se s Ninou viděl. Dost mi jejím "malým" dárečkem pomohla a já si byl jistý, že ji chci vidět znovu..byla to příjemná dívčina..když se vám podařilo překonat tu tvrdou slupku, kterou kolem sebe měla.
Za peníze od ní jsem si mohl pořídit více méně všechno, ale trochu jsem se bál, co bych dělal až peníze dojdou, tudíž jsem šetřil. Teď jsem se jí chystal zavolat..alespoň někdo bude používat ty telefonní budky, co tu všude jsou.
Ty dva jsem nechal v továrně, dával jsem jim krev, mělo by to být v pořádku. Mno, každopádně teď jsem zašátral v kapse po drobácích a začal je házet do díry na automatu. Jakmile jsem vhodil požadovanou částku, vyndal jsem vizitku kterou mi nechala a podle ní vytočil její číslo. Nic těžkého, po malé chvíli už telefon vyzváněl a já čekal na odpověď.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 88

Příspěvek pro Mason Hebrew za Thu Sep 21, 2017 10:23 pm

Masonův byt

Talla byla u mě v bytě tiše, více méně nic nedělala, nic neříkala. Co jsem viděl, prošla se skrze byt a prohlédla si to tu. Nevadilo mi to, krom prachu a čas oč času nevyneseného koše tu bylo poměrně čisto. Neměl jsem se zač stydět. Natáhl jsem na sebe tričko a pak ze sebe stáhl kalhoty. Musel jsem na sebe vzít nějaké čisté, tyhle byli prosáklé krví stejně jako triko a mikina. Stejně jako zbytek jsem to hodil do koše na prádlo a sáhl po jiných, tentokrát modrých kalhotách. Projel jsem si vlasy rukou a mezitím, co jsem si pohrával s prsteny na krku jsem šel za ní. Bylo mi lépe, mnohem lépe. "V pořádku. Jen mluv..a pokud potřebuješ ptej se." Odpověděl jsem jí tvrdohlavě a prošel dveřmi do obýváku/jídelny/kuchyně. Zavřel jsem za sebou dveře a pak jsem se posadil na sedačku. Pomalu jsem otočil hlavu na ni. Tvář totálně bez výrazu, neměl jsem chuť se usmívat.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Oct 21, 2017 6:56 am