Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

San Hillesh (Město)

Share
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 03. 12. 16
Age : 21

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Oct 11, 2017 7:30 pm

Masonův byt → Ulice

Hodně mě překvapovalo, jak reagoval. A to ať už šlo o cokoliv. Když jsem se k němu stulila, čekala jsem odstrčení ale místo toho mě hladil jak pán svého psa. Samozřejmě že jsem se neubránila občasnému zavrnění ale divte se mi. Už dlouho jsem nezažila žádné příjemné zacházení a prostě mi to chybělo. Tak jako tak, alfa promluvil a já chtě nechtě musela poslechnout. Na mou prosbu, zda tu zůstaneme reagoval jinak. Chtěl jít, takže mi nic jiného nezbývalo. Ale měl pravdu. Odkládala jsem to už dost dlouho, takže jsme museli holky zkontrolovat.
Čekala jsem tedy bez hnutí než se vrátí. Těch pár minutek navíc mi muselo stačit. Když se ukázal, vyhrabala jsem se z postele a překvapeně se po něm podívala. Opravdu řekl to, co jsem slyšela? Označil holky za naší smečku? Zavrtěla jsem hlavou a urovnala si pomuchlané oblečení. "Jasně šéfe." Zamumlala jsem a proklouzla kolem něj na chodbu. Nijak jsem se nezastavovala, prostě jsem vylítla ven z bytu a následně na ulici. Věděla jsem, že půjde za mnou a proto jsem se na něj neohlížela. Nejprve jsem totiž musela prozkoumat okolí, zda se tu nenechází nebezpečí. A to hlavně pro něj. Rychle jsem pohledem přejela po všech lidech v okolí a pečlivě ale rychle prozkoumala každý pach. "Je tu čisto, můžeme vyrazit. S dovolením vás povedu, alfo." Mírně jsem se poklonila a s úsměvem jsem vyrazila směrem, kde se nacházela naše smečka.
avatar
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 05. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Oct 11, 2017 8:45 pm

Ulice

Zvedla se a vypadalo to, že se jí to opravdu nezamlouvá. Z jejích slov mi bylo až nepříjemně trapně. Nelíbilo se mi jak mě oslovovala. "Jsem Mason." Připomněl jsem jí a pak jsem s ní šel směrem ke dveřím. Tam jsem si nazul tenisky a pomalu jsme mohli vyrazit. Venku jsem byl až po ní, ona mezitím očíhla jestli je všechno v pořádku. Znovu mluvila tím tónem co tak nemám rád..někdo by to vyžadoval, mě to bylo proti srsti. "Tallo přestaň.." Ozvalo se mírné zavrčení z mojí strany a pak jsem vyšel dál. Nechal jsem se Tallou vést.
Prošli jsme slušně daleko, až na kraj města. Ukázala mi budovu kde žijí. Ukázala mi obyvatele. Darla byla drobná, vyhublá kočka. Neviděl jsem její lidskou podobu jelikož se celou dobu choulila ke koťatům se kterými spala. Ethel byla dost zajímavá co se vzhledu týče. Albína jsem potkal poprvé. Dlouhé vlasy vypadali také dosti zajímavě. Každopádně byla dost odtažitá a zdálo se mi, že ze mě nemá dobrý pocit. Moc dlouho jsme nepobyli, protože jsme po malé chvíli zase vyšli ven a směřovali jsme k jedné části lesa. Než jsme měli možnost k lesu vyrazit, uslyšel jsem hlasitý výkřik a nadávky. Bylo to celé takové zvláštní, ale nehodlal jsem to přehlédnout. Nehledě na bolest v bedrech jsem se svižně rozeběhl tím směrem. Jelikož jsem tu nikde nikoho necítil, nebál jsem se proměnit v kočku a popoběhnout si k místu rychleji. Byl jsem si jistý, že Talla půjde za mnou.
Jak jsem se blížil k místu odkud jsem to slyšel, cítil jsem známé pachy. Byli to ti co bodli mě, určitě..museli to být oni. Zavrčel jsem a přidal, abych byl u toho koho zranili co nejdříve. Vzduchem byla cítit krev a kočkodlačí pach, bál jsem se co najdeme..
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 03. 12. 16
Age : 21

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Oct 11, 2017 9:20 pm

Ulice

Nebylo mu příjemné moje chování v tuhle chvíli. Uchechtla jsem se, když mi připoměl svů jméno. "Já vím." Zamumlala jsem šeptem. Venku na mě i zavrčel, přičemž jsem se na něj ohlédla a snažila se na něj moc nezírat. Nakonec jsem to nechala být a vedla ho ke smečce.
Chvíli trvalo než jsme se tam dostali a navíc jsem se musela ujistit, že nás nikdo nesleduje. Když jsem Masona zavedla dovnitř, držela jsem se za ním. Jen jsem holky zkontrolovala pohledem a ujistila se tak, že jsou v pořádku. Moc jsme se nezdržovali a rovnou zamířili k lesu. Daleko jsme se ale nedostali, protože se k nám donesl křik. Mason nezaváhal a zamířil tam. Já ho pochopitelně následovala a to už v kočičí podobě. Opravdu jsem se nestarala o to, zda se v našem okolí někdo nenachází, což byla chyba ale v tuhle chvíli přehlédnutelná. Vypadalo to, že Mason ty pachy poznává. "Hlavně zůstaň v klidu.." Poslala jsem mu vcelku zbytečně, protože jsem věděla, že opravdu v klidu nebude. A proto jsem musela zrychlit a dostat se před něj. Musela jsem v případě útoku bránit Masona a to klidně i za cenu vlastního života. Jenže ve chvíli co mě do čumáku udeřil pach kočičí krve, jsem na chvilku vypadla z rytmu. Naštěstí jsem se vcelku rychle oklepala.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Oct 11, 2017 9:20 pm

Dům

Když se ji optal, zda je v pořádku, pohlédla na Sebastiana. Pokývla hlavou a malinko se usmála. "Ano, jsem. Nemusíš se obávat." Ujišťovala ho. Byla jen trochu zmatená z této situace a myslí, že už mu řekla všechno. Nic by mu nezatajovala. Hlavu sklopila ke svému klínu. Neunikla jí jejich.. hádka?? výměna názorů?? Neví, jak by to popsala ona sama. Nerozuměla jim, ale.. to bylo zřejmě dobře. Jen tam tak seděla s rukama položenýma na svých stehnech a s prsty si hrála. Nemohla taky dělat vůbec nic. Její slepota ji upřímně dost omezovala a.. stále se s tím nesmířila a nikdy zřejmě nesmíří, pokud.. operace nevyjde. Tiše si vydechla a zvedla pohled ve chvíli, kdy se ozval hlas někoho, na kom ji moc záleží. Usmála se na něj malinko, ale nic neřekla. Místo odpovědi jen pokývla hlavou a pohledem směřovala tam, odkud vyšel Mitzyho hlas. Co na to říct.. ráda by jej viděla, proto její úsměv mohl být trochu chabý..
avatar
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 05. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Oct 11, 2017 9:35 pm

Ulice

Možná jsem jí trochu vyplašil když jsem zavrčel. Ale tohle jsem jednoduše neměl rád a bylo to opravdu nevýslovně nepříjemné. Vše probíhalo v naprostém klidu a pokoji, když jsme se konečně dostali k místu kde byli zbylé kočky. Svůj názor jsem si na ně udělal..tedy na Ethel, na Darlu ne..všechno bude. Co jsem ale nezmínil byl zvláštní pach, který se kolem Darly a jejích koťat vznášel. Z nějakého důvodu jsem měl pocit, že to nejsou čistě kočky. Nechal jsem to být a šli jsme lovit. Nebyl jsem si jistý jak nám to půjde, přece jen jsem byl pořád poměrně rozlámaný..ale s Tallou mě to nebolelo..že bych si to natáhl při tom kočkování? Je to pravděpodobné.
Z myšlenek mě vytrhl ten křik a pach. Moc jsem nerozmýšlel a vůbec jsem se nesnažil poslouchat Tallu. "Jsou to oni Tallo..určitě jsou to oni..tihle dnes napadli mě, bůh ví koho dalšího ještě zranili!" Mluvil jsem na ni, přičemž jsem přidával na rychlosti. Neměl jsem problém přeskočit v té rychlosti asi dvoumetrový plot a ani se na něm nijak víc nezdržet. Prostě jsem jenom běžel. Pořád jsme byli dál od lidí a nebyli tu moc cítit, zajímalo mě co se stalo, přitom mnou šil vztek. Konečně jsem se po tom pachu dostal až k bezvládně ležící dívce na zemi. Drobounká rusovláska ležela v kaluži krve a tělo jí pokrývali odporné šrámy. Nepříčetně jsem zařval. Měl jsem chuť ji tu nechat a vyběhnout po pachu těch, co jí to provedli. Mohli to být ti, co ublížili Lou..mohli to být ti, co zabili Lou, co ji tam nechali nahou a zakrvácenou ležet po tmě v lese. Ozvalo se vrčení a já se proměnil. Svižně jsem k dívce došel a klekl si k ní. Potřebovala si odpočinout. Pak mi došlo co mi říkala Talla..že to potřebuje vyčistit aby se to zahojilo - klid ještě chvíli mít nebude. S úpěním jsem ze sebe stáhl mikinu a pak i triko. Mikina byla z látky, která by asi moc nesála. Tričko bylo z pro tento účel přijatelnějšího materiálu. Bylo mi jedno že mi bude dost velká zima, teď mi šlo jen o to jí nějak pomoct. Podíval jsem se na Tallu. "Vodu, hned!" Sykl jsem k ní, když jsem si přetáhl děvče na klín, abych mohl lépe k ranám.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Oct 11, 2017 9:38 pm

Dům
Přijal nabízenou ruku k potřesení. "Těší mě.." Vydechl, a i když by rád přitakal na jeho slova, spíše jej uvnitř cosi zahryzalo. "Snažím se, i když.. to v poslední době bylo trochu těžší." Broukl, avšak nemyslel to nijak zle vůči Nině. To vůbec ne. Spíše ve větě zaznívalo zklamání z vlastního neúspěchu. "Nicméně hlavní aktér všeho byl vyřazen, takže by snad mohl být na nějakou chvíli klid." Dodal tiše s téměř škodolibým úsměvem. Připravit ji o zrak bylo mnohem lepší, než-li ji jen tak zabít. To by měla moc jednoduché, ale takhle a ještě když ji pověsil na krk bratrovi, který se nedokáže postarat vůbec o nic.. nu, v podstatě si to však zasloužil. To on všechno tohle začal. On ji sem poslal, aby si Farra získala zpátky, ale.. nevyvedlo se. Nicméně dole si stačili za tu krátkou chvíli vyříkat hodně věcí a.. tohle bylo jednou z nich. Pokud na o bude stačit, už nikdy nenechá jediného člověka, aby jí ublížil. Za poslední měsíc si toho přeci jen zkusila více, než mnozí za celý život. A, i když tímto se její povaha zmírnila a už to nebyla ta Nina, která jej srazila.. ani tak by ji jednoduše nedokázal jen tak beze všeho vyhodit na ulici. Onoho modrého upířího oka si samozřejmě nešlo nevšimnout. Ještě k tomu, když jste kočka a takováto věc Vás ve tmě okamžitě upoutá. Nic k tomu však neřekl. Však nebyl první, u koho to viděl, i když musel uznat, že je to opravdu dost vzácné.
avatar
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 03. 12. 16
Age : 21

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Oct 11, 2017 10:04 pm

Ulice

Když jsem nad tím tak přemýšlela, musel si všimnout dost patrné změny u Darly. Její pach byl provázen čímsi, co mohlo někomu připadat hodně divné ale on se k tomu nijak nevyjadřoval. Po celou dobu jsem byla ticho a nechávala vše na něm. Když jsme zamířili pryč, ještě jsem se na holky ohlédla než jsem za námi zamkla dveře. Doufala jsem, že to pochopí.
Nerada jsem lov odkládala, hlavně když na tom Mason nebyl zrovna nejlépe, ale jinak to nešlo. Mason naprosto ignoroval, co jsem mu říkala. Musel být rozzuřený ale to jsem nedokázala přesně určit. Když jsme se dostali k té dívce, pohled na ní mě trošičku vykolejil. Krve bylo kolem ní spousty a vypadalo to, že se chtěl Mason vydat po stopě lovců. Po pravdě, já chtěla také. Zaměřila jsem se na každý pach zvlášť abych dokázala určit, kolik jich je. Každý pach jsem prozkoumala a už chtěla bez povolení vyběhnout a dostat je, když po mě Mason skoro vyštěkl. Byl hodně rozrušený a naštvaný.. a já ho nechtěla dráždit ještě víc ale kde jsem tady měla vzít vodu? Od parku jsme byli daleko a jen tak vběhnout někomu do bytu taky nešlo. Rozhlížela jsem se kolem a moje mysl pracovala na plné obrátky, jenže tady jsem prostě žádný řešení neviděla. "Nevím kde ji mám vzít.!" Bojovala jsem s touhou vyrazit na lov těch lidí a zároveň s povinností vůči vůdci. Tím že jsme nechávali lovce utéct, jsme ohrožovali další kočkodlaky ale kdyby jsme tu nechali tu dívku, zajisté by zemřela. I když.. ani teď jsem její šance neviděla nijak velké.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Oct 15, 2017 10:38 pm

U Niny a Farra

Pousmál jsem se na Ninu a tiše sledoval Farra který k nám přišel. Přijal ruku nabízenou k potřesení a pronesl zdvořilostní frázi. Po mých slovech se zdál skleslý, mrzelo ho co se stalo a já to chápal. Nikomu nebylo dobře když nedokázal ochránit své blízké. Zvláště když měl pocit, že na to měl. Nadechl jsem se. Vždy se stane něco, co stávající situaci umí pokazit..můžeme jen doufat, že to teď bude jen lepší.. Mumlal jsem souhlasně. Neunikl mi ten škodolibý výraz. Pousmál jsem se. Neptal jsem se co se dělo nebo co udělal, ani komu. Jen jsem doufal, že má pravdu a Nina už bude v bezpečí.
Usadil jsem se do gauče a naklonil hlavu ke straně. To dalo větší prostor prohlédnout si moje pči obě. Nepřestával jsem si pohrávat s piercingem a jen jsem se uculoval. Nevěděl jsem na co se ptát a o čem mluvit.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Oct 16, 2017 3:40 pm

Dům

Falešně se malinko usmívala a stále seděla rovně, jakoby se vůbec nic nedělo.. Takto aspoň chtěla vypadat a nikoho neotravovat. I když on to tak nemyslel, cítila se být na obtíž.. Nikdo to s ní nemá lehký a díky ní.. Nemá skoro žádný život a to ji opravdu mrzelo. Promnula si paži, aby hlavně zůstala klidná a neupadla do svého špatného špatného, kterou měla poslední dobou často. Krom sedění nemohla vůbec nic. Už by nejradši viděla a nemusela se spoléhat na ostatní. Ráda by navrhla, zda by si něco nedal, ale.. Bohužel nemohla, protože by nenachystala vůbec nic. Bylo to.. Těžké i pro ni, avšak se nechtěla litovat.. Aspoň ne před ostatními. Sama netušila, o čem by se mohli bavit. Přeci jen.. Spolu mluvili v kavárně o všem, co zřejmě mohla vědět. Být ticho však není teď nejlepší způsob, když jej pozvala. "co vlastně děláš.. Když nehlídáš ty dva??" optala se a koukla směrem na Sebastiana.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Oct 16, 2017 7:30 pm

Dům
Soustředěně oba pozoroval, než došel ke křeslu a sedl si do něj. Přeci jen se nebude cpát na pohovku. I když.. popravdě, pokud by byl zrovna proměněný, nasáčkoval by se mezi ně. To by mu pak bylo všechno jedno. Návštěva, nenávštěva. Avšak přeci jen se takhle uměl chovat v podstatě dost slušně. Za tu dobu, co tu Nina nebyla stihl poměrně dost věcí, ale o tom zatím mlčel. Stejně tak jako o termínu operace, který mu navrhli. Musel to s ní probrat. On si čas udělal v podstatě kdykoli. A.. když se to tak vezme, volného času měl teď opravdu hodně. Koutkem oka zaznamenal plíživý pohyb kočičího prcka, ale jinak si jí nevšímal. Zřejmě jí dnes ještě nenasypal plnou misku, avšak kočka byla v tuto chvíli druhořadá. Při nejhorším zde bude chvíli oxidovat a otravovat všechny. Tedy, s jídlem otravovala jen jeho, takže jen doufal, že to tak zůstane. Nicméně znovu přejel pohledem po Sebastianovi. Heterochromie jej vždy tak nějak fascinovala, ale přeci na něj nebude jen tupě zírat. Nu, mlčel. Nevěděl, co by měl říct. Málokdy narazil na větší skupinku lidí, která jej přijala mezi sebe a směl se s nimi bavit. Proto byl v komunikaci navyklý jen na jednoho člověka, což samozřejmě musí změnit. Každopádně ani nevěděl, na co by se měl vlastně ptát. Třeba by jej urazil nebo by z něj ještě vypadla nějaká blbost. Proto zatímco promýšlel, na co by se zeptal, mlčel.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Oct 20, 2017 8:15 pm

U Farra a Niny

Nechával jsem hlavu ještě okamžik nakloněnou ke straně než jsem ji narovnal. Patka se zhoupla zase zpět přes moje hnědé oko a tak nic moc patrné nebylo
Periferně jsem zaznamenal pohyb a tak jsem svižně přesunul pohled na objekt co se tu pohxboval. Byla to kočka. Trochu jsem se ošil. Až teď se mi vybavil Hikaru. Zvláštní, že i když jsem nesnášel Hika a díky němu jsem měl odpor ke kočkám..Farr mi nevadil. Mohlo za to to co udělal pro Ninu? Pravděpodobně.
S trhnutím jsem přesunul pohled na Ninu která promluvila. Trochu mi cukly koutky. "Většinou se jdu nakrmit a pokusím se najít někoho z přatel, abych se vídal alespoň s někým.." Prozradil jsem jí jak trávím volný čas. "Já nemám moc chvil, kdy se o ně nestarám.." Zamumlal jsem ještě a koukl se na ni.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Oct 20, 2017 11:05 pm

Dům

Koukala někam do prázdna, ale vlastně sama nevěděla, kam se dívá a je to i jedno.. Bohužel je stále slepá, ale.. litovat se nechtěla a přidělovat další Mitzymu starosti taky nechtěla. Jen se asi přihlouple usmívala, jakoby se nikdy nic nestalo. Zamyslela se nad tím vším, co se událo a vyrušila ji Tirra. Malinký koťátko vypadajíc jako gepard, které ji skočilo přímo do klína, na kterém se rozvalila jako nějaká královna. Hladila ji, přičemž si nechala okusovat ruku. Aspoň díky tomu nemusela myslet na všechno, co se v poslední době stalo. Pak už jen poslouchala a pohledem byla na kotěti, i když by i prcka ráda viděla, ale.. raději by viděla Mitzyho.. "Ozvat se mi můžeš kdykoliv a kdyby si potřeboval cokoliv.. pomohu ti, jak jen budu moct." Ví, že tohle už říká po několikáté, ale chce, aby to věděl. Pokud po operaci uvidí, bude všechno lepší a snad časem všechno vypustí z hlavy, aby zase mohla volně žít..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Oct 21, 2017 10:59 am

Dům
Promnul si oči, když jeho myšlenky sklouzly jiným směrem, než zrovna potřeboval. Dnes se jednoduše nesoustředil, což byl zjevně následek toho, co udělal. Ne, že by svého činu litoval. To vůbec. Jen přemýšlel o tom, jestli toho neudělal málo. Každopádně nic jiného, než to, co udělal jej v tu chvíli nenapadlo. Zajisté zíral do prázdna, než jeho pozornost upoutala kočka, která se posléze usadila Nině na klíně. Všiml si i toho, jak se upír ošil, ale nijak to nekomentoval. Někdo prostě kočky nemusel. A ať byl jeho důvod jakýkoli, neptal se. Vlastně.. když se to tak vezme, ani nevěděl, na co se zeptat. Viděl jej poprvé a jaksi postrádal onu informovanost, kterou měla k dispozici Nina. Zatím tedy alespoň poslouchal je. Z Nininy otázky si po nějaké chvíli vydedukoval, že u sebe má Sebastian mladší upíry. Trochu se přitom otřásl. S mladým upírem se setkal jednou a.. rozhodně by to nechtěl opakovat. I když se z velké ztráty krve nakonec vyhrabal, ztratil k nim počáteční důvěru.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Oct 22, 2017 7:27 pm

U Niny a Farra

Po malé chvíli mi pohled sjel zase na kočku, která seděla na Ninině klíně a očividně se jí tam líbilo. Pořád víc se mi zdálo, že tam prekážím. Ani jeden z nich nijak moc nemluvil. Nepřišel jsem asi v nejlepší možnou chvíli. Zamyšlený pohled jsem nechal zabořený v desce stolu přede mnou, zatímco jsem se lokty opíral o svoje kolena. Nina promluvila a já pohled stáhnul k ní. Pousmál jsem se. "Vážím si toho." Odpověděl jsem popravdě a pomalu se narovnal. Nechtěl jsem je otravovat, zdálo se mi že mají něco k řešení. "Mno nic.. Opustím vás." Oznámil jsem jim s lehkým úsměvem, mezitím co jsem se zvedal.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Oct 22, 2017 8:13 pm

Dům

Byla to.. až trapná situace?? Zřejmě. Nevěděla, jak rozjet celou diskuzi, když ti dva ji to moc neusnadňovali. Tiše si vydechla a nechala se okusovat. Na jeho slova pokývla hlavou. Svá slova myslela vážně. Stejně, jak by udělala všechno pro Mitzyho, tak pro Sebastiana. Zvedla k Sebastianovi hlavu, když mluvil o odchodu. "Dobře.. Nedržím tě tu.." Zamumlala trochu nejistě a kočku sundala ze svého klínu. Tirra ji chtěla na něj skočit znova, ale rozmyslela si to, když se začala i ona zvedat. "Aspoň tě doprovodím ke dveřím.." Dodala po chvíli, kdy se opravdu opatrně rozešla z obýváku na chodbu. Kráčela pomalu, aby ji mohl dojít, což nic těžkého nebylo.. "Hlavně pozdrav prcky a.. kdykoliv se můžeš ozvat. Při dalším setkání už... možná uvidím.." Nervózně a krátce se zasmála, ale rychle toho nechala. Pomalu došla až ke dveřím, které nakonec otevřela.
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sun Oct 22, 2017 8:28 pm

Dům
Možná přeci jen měl něco říct a nebýt jen zticha. Každopádně ticho, které no.. bylo poměrně trapné zůstávalo, avšak on jednoduše nevěděl, co by řekl. Stávalo se mu to čím dál častěji, ale zatím mu to nijak nevadilo. Tedy.. až do dneška. Nu, přemýšlel o jiných věcech, takže se na své okolí nijak nesoustředil, i když své chování shledával neslušným. Nicméně z hlubokého zamyšlení jej dostal hlas, který oznamoval, že odchází. Zvedl tedy pohled a zadíval se na Sebastiana. Pak pohledem přejel přes Ninu, než se nakonec zvedl. Možná, pokud se ještě někdy potkají, bude konverzace lepší, ale teď toho měl prostě moc. Spíše měl otázky na Ninu, avšak bylo mu za těžko se jí na to ptát, když si přivedla návštěvu. Pomalu za nimi tedy alespoň šel.
avatar
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 319
Join date : 19. 11. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Oct 23, 2017 8:13 pm

U Farra a Niny

Nedržela mě tu, namísto toho to odsouhlasila a chtěla mě vyprovodit. Chtěl jsem namítnout, že nezabloudím, ale už se zvedala tak jsem ústa připravená ke slovu zavřel a vyšel za ní.
Farra jsem moc nevnímal, nevěděl jsem jestli jde taky, a popravdě mi to bylo jedno.
Když jsme došli ke dveřím, vyslechl jsem si její slova a nechápavě zamrkal. Tázavým pohledem jsem zajel i na Farra. Nevěděl jsem jestli to byl vtip a nebo jestli mluví vážně. Nakonec jsem se rozhoupal k odpovědi. "Byl bych za to rád..pozdravovat budu." Dostal jsem ze sebe a chytil kliku.
Mno..tak se zatím měj, pokud mižno lépe než doposud.." Dotkl jsem se jí ramene a pak mávl na Farra na rozloučenou. Prošel jsem dveřmi a ty se cvaknutím zavřel, pak jsem už zmizel i z pozemku a vracel se k Trish a Nickymu.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Oct 23, 2017 8:51 pm

Dům

Doufá, že zase Sebastiana uvidí.. a tentokrát doslova uvidí, aby si ho mohla prohlédnout. Pokud uvidí, už ji nic neunikne.. Neunikne ji, kdyby se Mitzy náhodou kvůli ní trápil.. Takto skrýt dokáže snad všechno a ji nezbylo než doufat.. že se opravdu nijak netrápí.. To, že možná uvidí.. nežertuje. Zrovna ona by o tom žertovat nedokázala a přeci Mitzy není takový, aby si z ní utahoval. "Děkuji.. tobě taky přeji hodně štěstí do budoucna." Řekla a ucítila chvíli jeho ruku na rameni, ale tentokrát sebou necukla. Po chvíli byl pryč a ona tam jen tak stála otočená zády ke dveřím. Zřejmě se připravovala na otázky o Sebastianovi. Měla by se mu pak omluvit, že odešla beze slova, ale.. zase na druhou stranu není malá, ne?? Věřila, že by Sebastian nedopustil, aby se ji něco stalo..
avatar
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 762
Join date : 04. 06. 17

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Mon Oct 23, 2017 9:10 pm

Dům
Zamyšleně Ninu poslouchal, avšak když zvedl pohled k Sebastianovi, vypadalo to, že upír přemýšlí o tom, jestli si z něj náhodou jen neutahuje. On se jen pousmál s jakousi nadějí. Stále věřil v to, že by se jim to mělo podařit. Na rozloučenou pak jen kývl hlavou a sklopil pohled, když za sebou zavřel dveře. Povzdechl si s následně přejel Ninu zkoumavým pohledem. "Tak.. jak bylo venku?" Zeptal se, než k ní pomalu přišel a zlehka ji objal. Na Sebastiana se nejspíše také zeptá, ale to může nějakou dobu počkat. Nikam nespěchal a.. pokud si chtěli povídat sami, přeci mu to stačilo říct a on by se klidil z dosahu a nijak by je svou přítomností neotravoval. Ale teď už bylo pozdě, něco takového říct, takže mlčel. Ani ji hned nechtěl bombardovat otázkamk ohledně termínu operace. Času je zatím dost, ale stejně jí to musí říct, co nejdříve.
avatar
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 837
Join date : 04. 12. 16

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Oct 23, 2017 9:44 pm

Dům

Byla si hlavně jistá tím, že nebude dělat scény. Mitzy takový nebyl a ona zase nebyla taková, aby měl nějaké pochybnosti o její věrnosti. Odpoutala se od myšlenek, když na ní promluvil a natočila malinko hlavu jeho směrem. Musela si přiznat, že ji jeho objetí chybělo a dost uklidňovalo. Natiskla se k němu jemně. "Bylo dobře. Byli jsme v kavárně a.. povídali si." Neměla chuť zmínit to, že si své nemilé vzpomínky opět připomněla. Neměla to ani Sebastianovi nijak za zlé.. vědět by to měl, když mu důvěřovala.. Do chodby přicupital malý žárlivec. Stála o pozornost, proto Tirra došla až k Mitzymu a zakousla se mu do nohy a moc se pustit tedy nechtěla. Nina samozřejmě nic netušila a.. zřejmě by ji to přišlo humorné..

Sponsored content

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí

Právě je Wed Jun 20, 2018 7:37 am