Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 806

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 241

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Oct 03, 2017 9:51 pm

Ulice

Neucukla se, což bylo super. Pomalu jsem stiskl kliku dveří a schůdek po schůdku ji svedl dolů. Pak už jsem za námi jenom zavřel a vyrazili jsme. "Já to vím..ale nic teď nepotřebuju..chci jenom.." Nadechl jsem se a přemýšlel co vlastně mám říct. Moc jsem si tím nebyl jistý.. Ale nějak jsem cítil, že to tíhne k tomu, aby ona byla v rámci možností v pohodě. "...chci jen, aby ti bylo lépe.." Řekl jsem nakonec a trochu se usmál.
Na moji otázku, zda mě tam bude chtít jsem se dozvěděl, že mě tam ráda uvidí a že mě seznámí s jejím přítelem. Pousmál jsem se. "Budu rád." Odsouhlasil jsem s úsměvem. Vychvalovala jej, že je to někdo, kdo jí moc pomohl. Pousmál jsem se. "Rád ho poznám, opravdu." Mluvil jsem mezitím co jsem přecházel silnici.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Oct 03, 2017 10:48 pm

Ulice

Dávala však i sama pozor, aby nespadla, i když.. Ví, že by ji nenechal, aby se ji něco stalo.. Důvěřuje mu, stejně jako Mitzymu a tak tomu i bude, dokud bude žít.. Sešla opatrně s ním po boku schody, aby neupadla a jej nestáhla sebou. Poslouchala ho a.. Bylo to opravdu milé, až se upřímně usmála. "o mne se opravdu neboj. Věřím, že teď bude všechno dobrý.." vydechla tiše a usmívala se. "věřím,
že si budete rozumět."
dodala hned a pokla na něj. Možná mu ruku stiskla o trochu více, když přecházeli silnici. Auta. Nechce skončit znovu pod kolami.. Nadechla se krátce a i tak nechtěla, aby ji zmizel úsměv. Bylo lepší, než kdyby se trápila stále nad tím. "kdyby si ale vážně potřeboval pomoct.. Koupit byt nebo.. Cokoliv jiného.. Není problém.." on se ji snažil pomoct a ona zase jemu, aby to bylo samozřejmě fér, ale zároveň mu chtěla pomoct moc ráda. Prohrábla si vlasy, když jí je vítr hnal do obličeje, čímž si neuvědomila, že se ji rukáv vyhrnul a odhalil největší jizvu na její podřezané zápěstí, kdy chtěla ukončit svůj život. Ruku po chvíli stáhla k tělu.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 177

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Oct 04, 2017 4:34 pm

Masonův byt

Byla jsem ráda, že si vyslechl mé maličké stěžování. Nikomu jinému jsem to ani říct nemohla ale měla jsem za to, že Mason to neprozradí. Vypadalo to, že jsem ho svými slovy překvapila. "Je možné, že i mě kočkodlak dal něco, co jsem jako člověk neměla.. ale nepamatuji si to. Od té doby, co jsem v tomhle městě, jsem moc štěstí neměla." Zvedla jsem se do sedu a prohrábla si vlasy. "Z toho, co jsem o jejich pokusech slyšela, nemají blízko k tomu, aby se jim to povedlo. Téměř každý koho chytí zemře ale ani tak se nevzdávají té své naděje." Posunula jsem se kousek na stranu aby si mohl sednout vedle mě. "Každopádně, toho hloupého nápadu jsem se vzdala. Teď mám důvod tu být, mám tu závazky ale až se to s lovci vyřídí.. budu to moct vzdát. Pomůžu přátelům a pak sobě." Přestala jsem doufat v to, že bych zde nalezla štěstí. Nejspíš by jste řekli, že si nevážím života ale po těch letech jsem svůj delší život považovala spíš za trest.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Tue Oct 10, 2017 8:30 am

Ulice - U Niny

Pomalu jsme se tedy sunuli po ulici. Já takovým zvláštním kolíbavým krokem zdolával chodník kousek po kousku, ona do mě byla zakleslá. Šli jsme pomalu, což bylo vzhledem k jejímu stavu naprosto pochopitelné, ačkoli bych se raději posunul dál malinko rychlejším tempem.
Z jejích slov se dalo usoudit, že má pocit že už se nic hrozného nestane a že bude všechno už jenom růžové. Kéž by to tak bylo..modlil jsem se, aby to tak bylo.
Pomalu jsme šli přes silnici, přičemž jsem si na poslední chvíli všiml jednoucího auta, které nás nechtělo pustit. Tak tak zastavil a stáhl Ninu o dobrý metřík vzad, aby do nás nenarazila cihlově červená dodávka. "Prase.." Odplivl jsem si podrážděně když jsem slyšel doznívající klakson. Pohledem jsem sjel svoji společnost. "Dobrý?" Zamručel jsem trochu nejistě, než jsem teď už rychleji, spolu s ní přeběhl silnici konečně na druhou stranu.
Zas a znovu mi nabízela pomoc, nenapravitelná osůbka. S úsměvem jsem zavrtěl hlavou. "Zatím se vše daří..dokud jsou ti dva mladí, budu je držet dál od lidí nebo jen v blízkosti jiných upírů. Upířích hnízd tu ale není moc a už vůbec nechtějí nové hladové krky.." Mumlal jsem zamyšleně.
Zvedla ruku a prohrábla si vlasy, já k ní hodil očkem a jizvy na ruce jsem si všiml. Okamžitě jsem se zastavil a chvíli na ni koukal, než ruku stáhla zase k boku. Zamrkal jsem. "Nino..co to je?" Zeptal jsem se zaraženě. Chytil jsem její ruku a pak si ji otočil, svižně vyhrnul rukáv. Ošklivá jizvy na mě zpod rukávu koukala, jakoby tam snad být měla. Neměla..proč tam byla? Když jsme se potkali tak tam nebyla, a vůbec neměla téměř žádnou viditelnou jizvu. Povzdechl jsem si. Nebudu to dál rozebírat..opět jsem ji chytil kolem ramen a popoběhl v před, přičemž jsem ji jistil abych ji chytil kdyby zakopla. Během několika vteřin jsme stáli před jejich domem.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 102

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Oct 10, 2017 8:44 am

Masonův byt

Pousmál jsem se nad jejími slovy. Připadalo mi, že sama vůbec neví co chce. "Když si nepamatuješ svůj život jako člověk, asi jsi ho chtěla zapomenout..možná to pro tebe bylo tak bolestivé, že ses to rozhodla zapomenout.." Mumlal jsem a pak se nadechl. "..třeba ti dala kočičí stránka něco, co ti chybělo..proč by ses toho najednou vzdala?" Přemýšlel jsem na hlas. Pak jsem se posunul po posteli o kousíček níže. Nohy jsem zapřel o kraj postele, záda jsem měl díky stěně nepřirozeně zkroucená. Po chvíli mi to bylo nepříjemné a tak jsem se přetočil na bok a z části ležel vedle ní. Povzdechl jsem si. "Znáš někoho, kdo utekl?" Zeptal jsem se jí a pak se zarazil. Strnule jsem se díval do stropu..žeby se jim podařilo chytit Nitrina? Proto se tak dlouho neukazoval? Polkl jsem a doufal, že se nic takového nestalo. Když promluvila znovu, zvedl jsem k ní pohled a troch se usmál, přitom byla na tváři pořád vidět jistá starost o přítele, který najednou zmizel. Takové ty nehezké obavy. "Souhlasím..buď sama sebou a nesnaž se měnit..člověk toho později může dost litovat.." Zamumlal jsem a pak se přetočil na záda, ruce si složil pod hlavou a pohled nechával na stropě, občasjej stočil k ní.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Oct 10, 2017 10:43 am

Ulice -> Dům

Šla po jeho boku a mohla vypadat, jako klíště, ale sama by nikam daleko nedošla.. Ne aspoň by nedošla bezpečně nikam. Mohl jít tak, jak by chtěl on, ona se jej držela a nehodlala ho pouštět. Může jen doufat, že už všechno bude v pořádku, že už si tím nejhorším prošla a teď.. Teď snad bude všechno dobrý.. Mohla v to jedině doufat, ale.. Všechno se může ještě podělat.. Člověk nikdy neví.. Slyšela auto, to ano, ale že jel jak naprotstý dobytek. Jo, nebýt jeho, pod autem by skončila znovu a.. To by už zřejmě nerozchodila. Chytila se jej pevněji, aniž by si to neuvědomila. Dost sebou trhla, když se ozval zvuk klaksonu, ale naštěstí se jim nic nestalo, což bylo jen dobře. Jak rychle šel on, šla i ona, aby s ním udržela tempo, přičemž věřila, že by ji nenechal upadnout. "jsem v pořádku.." ujišťuje jej, když se ji optal, na to auto. Je v pohodě, když žije, i když se nechala opět vylekat, i když nechtěla. "ale vážně.. Kdyby si něco potřeboval, budu tu pro tebe, ať se děje cokoliv.. Ráda bych ty dvě zlobidla někdy poznala.." pohlédla jeho směrem, avšak.. Dost se zarazila, když promluvil a popadl její ruku. Znervózněla a uhýbala pohledem. Tiše si povzdechla. "špatná chvilka.." zamrmlala. Špatnou chvilkou nazývat to, že si chtěla vzít život podřezáním žíly na zápěstí. I takové věci se stávají.. Nechala se nakonec rychleji vést až k domu, až tedy zjistila, že jsou už zpátky, když zastavili. Nahmatala kliku a otevřela dveře. Vešla opatrně dovnitř a i jeho nechala projít.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Oct 10, 2017 3:11 pm

Dům
Odfrkl si naprosto pohrdavě, když pak sklopil pohled k Lilien. Nevěděl, jak to s ní těch pár měsíců vlastně mohl vydržet. Manipulovala s ním. Teď ji odvázal, přičemž kovovou tyč kopnutím uklidil do kouta. Nechal ji tam ležet, slepě tápající po čemkoli, čeho by se mohla zachytit. Vypadala najednou docela jinak a jemu jí začalo být snad i.. líto? Ne, to určitě ne. Na to byl jeho vztek až příliš silný. Poslouchal jen chvíli její vzlyky, než se sbalil a jednoduše odešel. Proč by ji měl tahat nahoru a čekat tam s ní, než si pro ni bratr konečně přijede? Povzdechl si a vyběhl schody, načež za sebou poměrně hlasitě zavřel dveře. Když teď nemá, do čeho by píchl, rozhodl se konečně nasadit nové dveře do koupelny. Chtěl to sice udělat už dříve, ale nějak se k tomu nedostal.. jednoduše toho na něj bylo poslední dobou moc, ale nijak to na sobě nedával znát, krom občasné špatné nálady, což prostě neuhlídal. Jen chvíli poté, co se mu podařilo zasadit dveře do pantů se proměnil a lehl si nad schody, přičemž mu ocas vysel dolů skrze díry v zábradlí. Líně s ním občas mávl, zatímco si hlavu položil na tlapy a zavřel oči. Díky tomu, že se zapřemýšlel a ztratil v tom, co všechno se stihlo odehrát, přeslechl dokonce i cvaknutí kliky a otevření dveří, což by jinak bez jakýchkoli problémů zaregistroval a s největší pravděpodobností by už stál jen kousek od nich, aby se podíval, kdo že to vlastně přišel.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Oct 10, 2017 5:53 pm

Masonův byt

"Párkrát jsem nad tím přemýšlela.. je možné že jsem někomu ublížila a nebo někdo ublížil mě, a proto jsem utekla. Myslela jsem že mám dobrou pamět ale tohle.. prostě jako kdybych předtím neexistovala." Bylo to hloupé, já vím. Ale trápilo mě to. Neznat nic z minulosti.. Chtěl vědět, co mě vedlo k touze, vzdát se kočičí stránky. Odpověď byla jednoduchá. "Víš.. jako kočkodlak nejsem šťastná. Jsem sama a takový život pro mě není." Než stihl reagovat, ještě jsem mu to osvětlila. "Mám u sebe sice Darlu s koťaty a Ethel, ale Darla má svůj život. A Ethel se víceméně dobře dařilo i bez mé pomoci."
Stáhla jsem se co nejvíc na kraj, aby měl prostor, když si chtěl lehnout. "Osobně ne, ale vím o dívce, které se podařilo utéct. Ta skupinka lovců, kterou jsme se Sebem v lese pozabíjeli, jí chytali. Nevím jestli jí už někdo z nich dostal, ale je možné že stále ne." Proč jsem odpovídala tak dlouze, když by stačila kraťoučká odpověď. Nevím, asi jsem s ním prostě chtěla mluvit. Vypadalo to, že si o někoho dělá starosti ale pokud o tom nechtěl mluvit, nechala jsem o být. Když jsem řekla, že nejprve pomůžu přátelům a pak sobě, zřejmě mu nedošlo jak jsem to mysela ale pravdu mu říkat nebudu. Koukala jsem na něj a když tam tak ležel.. Zavrtěla jsem hlavou a nakrátko zavřela oči. Pomalu jsem přelezla k němu a stulila se vedle něj. "Lituju už spousty věcí..." Zašeptala jsem.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Oct 11, 2017 10:30 am

U Farra a Niny

Auto jsme zdárně přežili a bohužel to ve zdraví přežil i ten idiot, který nás málem sramoval. Naprosto dokonale jsem viděl situaci která by nastala v případě, že by vylezl z dodávky připomínající popelnici. Asi by to nepřežil ve zdraví a Nina by měla asi větší trauma ,hah. "Budu si to pamatovat a v případě že nebudu vědět kudy kam za tebo přijdu..souhlas?" Pousmál jsem se na ni. "Ty dva ti někdy dovedu..ale až se budou lépe ovládat..Trish je lepší, ale pořád jí oči sjíždějí na hrdlo každého kolemjdoucího. Nicky je..trochu agresivnější, nerad bych riskoval tvé i jeho zdraví." Pousmál jsem se trochu nad vzpomínkou na to, jak jsem se mínil zcvoknout z té kapky její krve, která se mi dostala do žaludku. Přišel moment ve kterém mi nechtěně ukázala jizvy, které se mi nelíbili ani trochu. Nereagoval jsem an to nijak více a raději s ní popoběhl. Konečně jsme byli před jejím a Farrovým domem. Silně jsem cítil kočičinu. Prošli jsem skrze branku a postupně jsem se dostali i ke dveřím, jejichž otevírání se chopila Nina. Když se dveře se skřípěním otevřeli, nasál jsem nosem vzduch, který byl o poznání teplejší než ten venku. Kočičina..byl blízko. Dveře mi naskytli pohled na kočku rozvalenou po schodech. Velkou kočku. Bílého lva, který na nás líně koukal. Neubránil jsem se pobavenému úšklebu a trochu jsem si spravil kapuci, přes kterou mi nejspíše nebylo moc vidět do obličeje. Podržel jsem dveře a něžně chytil Ninu za zápěstí, vedl jsem ji za dveře a ty pak zavřel. Jazykem jsem si přejel přes piercing z vnitřní strany a pak se nadechl. "Tak to je tvůj přítel?" Promluvil jsem lehce rozrušeně. Zvíře které přede mnou leželo na schodech bylo majestátní a šel z něj jistý respekt, navzdory tomu že vzhledem k mému věku bych jej asi s přehledem přepral. Zároveň jsem byl ještě rozrušený z událostí na ulici - auto a zjištění, že se Nina pokoušela o sebevraždu. Nadechl jsem se a naklonil hlavu trochu na stranu.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Oct 11, 2017 11:58 am

Dům

V tichosti jej poslouchala. Na jeho slova už jen pokývla hlavou. Opravdu by prcky ráda poznala, jelikož si je jistá, že se určitě stará o ně dobře. Nic proti dětem rozhodně neměla a.. Taky by možná chtěla mít někdy děti, ale.. Tohle opravdu teď vytahovat nebude. I přes to, co všechno špatného stalo je ráda, že ji Farr zachránil a chrání do teď. Bez něj by tu.. Zřejmě nebyla už dávno a Sebastian by ani nevěděl, kde je.. Jen tak by do domu nevpustila, ale u něj ví, že bude v bezpečí a nic špatného se nestane. Ráda by Mitzyho viděla.. I Sebastiana. Povzdechla si tiše a i když trochu rukou trhla, nechala se vzít a někam vést, i když tady už se pomalu vyznávala celkem dobře. Zarazila se, jak jej nazval, jelikož.. Takhle nad tím nikdy nepřemýšlela, ale.. Zřejmě to tak bude, ale.. Ona jej aspoň milovala. Nadechla se a pokývla hlavou. "ano, je.." dodala a malinko se pousmála se. Ona vůbec netušila, kde Farr je a.. Natož neměla tušení, v jaké podobě, ale hádala, že je dost blízko, když ho viděl. "pojď do obýváku a udělej si pohodlí.." zamumlala a s chvilkou váháním jej pomalu vedla do obýváku.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Oct 11, 2017 1:50 pm

Dům
Z onoho zamyšlení jej až po nějaké době vytrhl hlas, který neznal. Střihl proto ušima a otevřel oči. Tím pádem zvedl hlavu a chvíli jen pozoroval Ninu, než se zadíval na její společnost. V zívnutí pak otevřel tlamu, čímž odhalil dlouhé ostré špičáky, než tlamu zavřel a čumák si olílz. Ještě chvíli váhal, než za protáhnutí celého těla vstal a začal poměrně nahlas příst. Teprve poté se proměnil a podrbal se na zátylku. Přeci jen.. nebylo zrovna slušné být tu v druhé podobě, když si zjevně přivedla návštěvu. Už se nadechoval, aby promluvil, když zaslechl zakřípení brzd a brzy poté zazvonil zvonek. Trhl sebou při tom zvuku a došel otevřít. Dovnitř se tak vetřel bratr s rozmrzelým výrazem. "Víš, že si mě vzbudil? Doufám, že to alespoň bude stát za to." I když o Ninu zavadil pohledem, nic jí neřekl. K čemuž jej nemohl přinutit a navíc.. viděl v jeho výrazu záchvěv strachu. Bez řečí zavřel. Nyní moc sdílný nebyl, takže jej jen pomalu vedl do sklepa.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Oct 11, 2017 2:47 pm

U Masona

Neubránil jsem se ušklíbnutí. Tohle mi přišlo jako hloupost..ale bůh ví co se mohlo stát? Nadechl jsem se a nechával hlavu tak, abych sledoval strop. V koutě místnosti jsem si u stropu všimnul pavouka pletoucího si pavučinu. Asi bych měl vysmejčit, nah. Škubl jsem hlavou abych se na ni mohl zase začít soustředit. "Stáhla jsi je k sobě za účelem pomoct jim a ochraňovat..to se nezapomíná, myslím že s tebou budou dlouho." Zamumlal jsem a pak začalo moje převalování se, dokud jsem neležel natažený na posteli a neposlouchal jsem ji už úplně natažený. Na můj dotaz jestli někdo přežil se mi dostalo odpovědi. Pokýval jsem hlavou. "Bylo by záhodno ji najít.." Zamrmlal jsem si spíše pro sebe. Po očku jsem koukl na Tallu, která si po chvíli lehla vedle mě a stulila se mi pod ruku. Trochu mě to zarazilo a malý moment jsem ji jen sledoval, než jsem opatrně položil ruku na její rameno a pohladil ji. Asi potřebovala utišit..vypadala na to. "Všichni něčeho litují..není důvod si k tomu přidělávat další zbytečné starosti.." Odpověděl jsem jí a pootočil se na ni tak, abych jí viděl do tváře. Tudíž jsem vedle ní teď ležel na boku. "Chceš už jít?" Zeptal jsem se jí ještě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Oct 11, 2017 3:02 pm

U Farra a Niny

Zdálo se mi to nebo se Nina trochu zarazila když jsem Farra nazval jejím přítelem? Podrbal jsem se za uchem, čímž jsem ze sebe shodil kapuci a pak jsem se rovnou pokusil dát vlasům nějaký normální vzhled - hezky jsem si je prohrábl aby nějak vypadali a nebyli na mě uplácl jakoby mě právě hlavu olízla kráva. Nina odsouhlasila..byl to on. Mno a ten "on" na mě koukal poněkud nevraživě..stalo se něco? Tedy krom toho, že z Niny někdo udělal mrzáka? Zavrtěl jsem hlavou, nechtěl jsem na to myslet. Jen jsem si zběžně muže prohlédl a pak jsem na žádost mojí kamarádky pomalu šel tam, kam mě vedla. Přitom jsem sledoval aby o něco nezakopla a kdyby, abych ji mohl co nejpohotověji zachytit. Pomalu jsme tedy došli a já se bez nějakého dalšího pobízení posadil na gaučík a rozhlédl jsem se. Rád bych pochválil, že to tu je hezké, ale nerad bych štval Ninu tím, že to ona nevidí, proto jsem byl raději ticho. Ve chvíli kdy jsem dosedl jsem uslyšel další hlas a ucítil další pach. Hodně pasoval na pach Farra..že by nějaký další známý? Nebo příbuzný? Podíval jsem se na Ninu. "Kdo to je?" Zamumlal jsem tázavě. Zajímalo mě to.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 140

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Wed Oct 11, 2017 4:32 pm

Dům -> Ulice

Okno, které ještě včera bylo roztřískané panteřím proskočením otevřela a nadechla se čerstvého vzduchu. Zahleděla se někam do prázdna, než zaregistrovala nějakou skupinku lidí, jak se pohybovali v okolí. Něco uvnitř ní ji řikalo, ať uteče zezadu, aby se jim vyhla. Odlepila se od okna, jelikož slyšela Blau škrábat. Vyrazila si to do kuchyně, aby ji našla něco na jídlo, ale.. nikde nic. Netušila, že se tím včera nabažila její čičina, jelikož detaily nezmínil. Tiše si povzdechla a vrátila se do obýváku, avšak se v půlce zarazila. Cítila něčí přítomnost.. cizí přítomnost, což ji nedělalo příjemně. "Haló??.. je tu někdo??.." Optala se nejistě. V momentě, kdy se chtěla otočit ji někdo na ústa přiložil nějaký kus látky nasáklý něčím, co ji přivedlo do bezvědomí, i když se snažila bránit. Přehodil si ji jako pytel brambor a hodil ji do auta. Po ní zůstali otevřené dveře i okno. Během chvilky auto zmizelo. Zajeli o něco dál do slepé uličky, kde jen tak živáček nepáchne. Vyhodili ji z autem ven. té látky tam nebylo tolik jen, aby se nijak nebránila během cesty, takže ji probrali. Soph byla naprosto zmatená a chvíli trvalo, než nad sebou zaregistrovala tři muže, které neznala. Ležela na zemi a proti nim.. opravdu bezmocně, proto se obávala, co bude. "Lidi jako jsi ty, by měli vymřít.. Nebudete někdo víc, než obyčejní lidi! Osobně všechny najdu a vyhladím, jak si zaslouží!!" Zavrčel a Soph se snažila vstát, avšak byla sražena na zem. Bylo ji.. dost nepříjemně, že byla mezi lidmi, proto začínala trochu panikařit, že ze sebe nedokázala dostat jedinou hlásku. Při dalším pokusu o vstání si z ní udělaly kopací míč. Bavili se nad tím.. aspoň jeden z nich. "D-dost už..!!" Dostala ze sebe, jelikož cítila bolest po těle. Ležela na boku a chtěla se schoulit do klubíčka, ale.. dva z nich ji tahaly na nohy. Bolest se snažila skrývat, i když.. srdce ji tlouklo opravdu rychle. Jeden ji chytil za vlasy, aby ji hlavu stáhl dozadu. Trhala sebou, avšak zaregistrovala zlato, z čehož začala panikařit ještě více, dokud se neozval její výkřik. Zlatý přívěsek ji pálil kůži na pravé polovině jejího obličeje přes oko. Neví, jak dlouho to tam měla, jelikož z toho byla dost mimo a upadala do bezvědomí. Další rány, už od nože vnímat nedokázala. Padla na zem do bezvědomí a rudá skvrna se zvětšovala nejen na břiše, ale i na levém stehně. Přes hruď k boku měla řeznou ránou, která ji taktéž barvila triko, ale ne tak rychle, jako bodné rány.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Wed Oct 11, 2017 4:51 pm

Dům

Bylo opravdu pro ni divné, že.. Mitzy stále mlčel. Proč nic neříkal?? Proč ji ani nepozdravil?? Tiše si povzdechla a pomalu jej dovedla do obýváku. Aspoň jeho dům byl takový.. jednoduchý, že se v něm lépe vyznává.. Byla teď raději doma, než mezi lidmi, kdy.. onen muž, díky kterému.. má zbytek jizev na ruce, jen.. tu na zápěstí si udělala sama. Když došli ke gauči, i ona si opatrně sedla, když si byla jistá, že nesedne na zem. I ona zaslechla nějaký hlas a sama se musela zamyslet, od koho vlastně je. Proto z její strany bylo ticho nějaký čas. "Jestli se nepletu.. tak je to Mortimer.. jeho bratr.. ale.." Nedopověděla větu. Nevěděla, jak si vysvětlit, co tu dělá.. Uvnitř sebe měla dost smíšené pocity. Nevěděla, jak si tohle přebrat. Ji neřekl ani jediný slovo a.. bere si tu bratra?? doufá, že se dočká vysvětlení.. ať už před Sebym nebo ne. Chtěla však vypadat, že je všechno v naprostým pořádku a.. že o tom i ví?? Aby si nemyslel, že se asi něco stalo, či děje. Neví, jak by to popsala..
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 727

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Oct 11, 2017 5:47 pm

Dům
Popravdě.. tvářil se stále stejně, čili jako vrah. Zavedl Mortimera až do klepa, odkud bylo za pár možno slyšet velké mno6ství nelibozvučných nadávek. Pak se ve dveřích vedoucích dolů objevil Mortimer, nesoucí v náručí Lilien a odesílající Farra do určitých míst. Ten po něm čas od času také nějakou nadávku štěkl, i když si to všechno již vyříkali ve sklepě. Samozřejmě, že Ninu ani návštěvu nechtěl ignorovat, ale kdyby to neudělal, připravil by se o naštvání, které jím předtím prostupovalo. Každopádně si oddechl, když Mortimer konečně odešel. Až poté došel do obýváku, aby pozdravil. "Ninuš.. omluv mě, ale.. musel jsem odeslat balíček zpátky bratrovi." Promluvil tiše a pak se otočil na.. podle pachu to byl upír. Pousmál se a na par chvil sklopil pohled. "Jsem Farr." Představil se, i když to zřejmě nebylo nutné. Možná by se zatvářil ukřivděně, že se o tomhle Nina nezmínila. Každopádně si nemínil nicím dalším kazit náladu.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Wed Oct 11, 2017 6:00 pm

Masonův byt

Když jsem mluvila, Mason vypadal duchem nepřítomný, nebo jen přemýšlel nad tím, co jsem říkala? Těžko říct. Musela bych se ho zeptat ale nebylo to důležité. V jedné věci měl ale pravdu. Vzala jsem je k sobě, aby byli v bezpečí a abych se o ně postarala. Nemohla jsem to jen tak zabalit a holky neodejdou.
Mason by chtěl najít tu dívku, které se podařilo utéct ale já nevěděla jak vypadá. A myslím že jsem neznala ani jméno. Ale třeba na ní narazíme někde venku, kdo ví.
Mason se zdál překvapený, když jsem se k němu přitulila ale nakonec jsem ucítila jeho dotek. Z hrdla se mi vydralo slaboučké zavrnění. Na jeho otázku jsem neodpověděla, jen jsem zavrtěla hlavou a opět se k němu přitulila. "Můžeme tu prosím ještě chviličku zůstat?" Zeptala jsem se šeptem, aniž bych zvedla hlavu a podívala se na něj. Potřebovala jsem chvíli klidu, jen s jeho přítomností. Ač jsem si to nechtěla připouštět, měl na mou neklidnou dušičku docela dobrý vliv.
Věděla jsem, že u něj své štěstí nenajdu ale mohl by být dobrým kamarádem, jak v životě tak i v boji.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Oct 11, 2017 6:52 pm

U Farra a Niny

Zůstával jsem v klidu sedět a čekal jsem co odpoví. Zdála se mi rozrušená, stalo se snad ještě něco dalšího co mi ztajovala? Dozvěděl jsem se toho hodně, měl bych se zeptat jejího přítele abych si mohl být jistý co více se stalo? Zhluboka jsem se nadechl a bříšky prstů jsem přejel po chladném povrchu sedačky. Kabát jsem nechával na sobě a jen čekal co se odehraje.
Nechápal jsem proč se tvářila tak zvláštně, když tu měl být jen Farrův bratr..bylo na tom něco špatně? Chm. "Nino..v pořádku?" Oslovil jsem ji, pohled upřený na ní a prostě jsem jenom čekal co a jak se bude dít. A co mi Nina řekne. Moc rád bych slyšel, že je s ní v pohodě všechno a nic se neděje. Bohužel to co jsem teď věděl by mi stejně nedovolilo přijmout tyto informace a já bych si myslel svoje nadále.
Zaslechl jsem že se otevřely dveře. A oba pachy i hlasy z haly se mi vzdalovaly. Okamžik bylo úplné ticho, než jsem mohl slyšet hodně nepříjemné nadávky. Byly však hodně tiché, hádal jsem, že byli za několika dveřmi. Zívl jsem si a přitom jsem si zamával rukou před ústy, jako bych tím mohl zívnutí zastavit. Netrvalo to tak dlouho a pachy se znovu zdály výraznější. Přibyl k nim třetí..kolik je v tomhle domě k sakru lidí? Kdyby mě Nina viděla, určitě by jí došlo co teď cítím. Konečně mi to cvaklo. Balíček, mno jasně..to jak zněl hlas toho muže, ty nadávky. Odvážel si tu dívku co zranila Ninu, určitě to bylo tak. Zhluboka jsem se nadechl. Spíše to asi připomínalo funění, ale to už nikoho nezajímá. Jen jsem se na ni podíval a čekal jsem, jestli bude nějak reagovat. Sám jsem se přitom snažil být v naprostém klidu a nezvednout se. Jelikož bych asi tu děvku zabil na místě. Kdyby Mortimer s mým rozhodnutím nesouhlasil, měl bych holt o něco větší večeři.
Během chvíle dva pachy zmizely a do dveří namísto tří lidí vstoupil jenom Farr. Prvně promluvil na Ninu a poté se otočil na mě. Sledoval jsem jak sklopil pohled. Nechápal jsem proč to dělá, každopádně jsem se rozhodl se pro jednou chovat v mezích slušnosti a řídit se jak pravidla společnosti velí. Zvedl jsem se a natáhl k němu pravici. "Sebastian. Rád poznávám člověka co nad Ninou drží ochranné křídlo." Promluvil jsem na něho a trochu se usmál. Když ti dva vypadli byl jsem teď klidnější. Pořád jsem měl ale nutkání zmizet a trochu je prohnat. Ve světle přicházejícím od okna mohl částečně vidět moje zářivě modré oko. Hnědé bylo zakryté stínem, který vrhaly vlasy a nos. Moc světla tu nebylo a venku začínalo být také celkem tma, tudíž jsem neočekával že by byla moje heterochromie nějak moc vidět. Čekal jsem zda přijme ruku k potřesení. Ať už tak učinil či nikoli, posadil jsem se zpět na gauč, čekaje co se bude dít.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 195

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Oct 11, 2017 7:01 pm

Ulice - Dům
Po cestě se zastavil ještě koupit něco k jídlu pro Blau, načež se vracel hluboce ponořen v myšlenkách. Proto si všiml toho, že jsou dveře otevřené teprve ve chvíli, kdy nenahmatal kliku. Strnul a opatrně vstoupil dovnitř. "Alex.. jsi tady?!" Houkl, i když cítil pach cizího člověka, což se mu nikterak nelíbilo. I tak pomalu prošel všechny místnosti, aby v obýváku našel otevřené okno, avšak Alex najít nemohl. Napadlo jej, že třeba narychlo odešla, ale to mu nepřišlo pravděpodobné. Však si tu nechala i luk s šípy. Okno nechal otevřené a zavětřil. Byla to starší stopa, což se mu moc nelíbilo. Nicméně opět vyšel z domu na ulici, a jen co se za ním zavřeli dveře, proměnil se. Doufal, že je v pořádku, i když pachová stopa velmi brzy skončila. Vypadalo to tedy, že ji někdo naložil do auta, takže vlezl na silnici, kde pak pracně hledal stopu, načež se s čumákem zadrhávajíc o asfalt poklusem rozběhl za pachem.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Wed Oct 11, 2017 7:10 pm

Masonův byt

Dívka které se podařilo uniknout mi vrtala hlavou. Co byla zač? A opravdu utekla, nebo ji oni nechali uniknout záměrně? Je volná nebo ji už zase chytili? Ve vzduchu kolem ní visela spousta otázek. Zajímalo mě to, moc mě to zajímalo.
Překvapeně jsem ztuhl když jsem ucítil jak se Talla tulila. Každopádně jak jsem už řekl, jednoduše jsem se rozhodl ji neodstrčit. Proč bych to dělal? O nic nešlo. Když jsem ji obejmul kolem ramen a čas od času přejel po její kůži palcem, slyšel jsem zavrnění a sám jsem se nad tím pobaveně usmíval.
Na její odpor jsem však reagoval asi jinak než by ona chtěla a čekala. Také se mi nechtělo z teplé postele, ale pokud měla ve staré budově kočku po porodu, její dvě koťata a další kočku o které si nebyla jistá jak by se chovala při nájezdu lovců..bylo by lepší je zkontrolovat, ujistit se že je vše v pořádku a poté zajít na lov. "Zůstaň ležet a já se jdu napít. Až přijdu tak vyrážíme." Odpověděl jsem jí. Upřímně mě pobavila změna v jejím chování - před chvílí se nechtěla ani pohnout když jsem jí to nepovolil a teď se ke mě beze svolení tulí a nechce poslouchat..bylo to vtipné. Pomalu jsem se zvedl do sedu a projel vlasy rukou, aby získali nějaký lepší tvar. S účesem připomínající vrabčí hnízdo po nájezdu nepříčetného dravce jsem opravdu mezi lidi nechtěl jít.
Na okamžik jsem tam seděl a přituple se díval do místa. Z beder vystřelovala tupá bolest. Pořád to nebylo dokonale zhojené. Ale rozhodně to bylo lepší než prvně. Povzdechl jsem a rukou bolavé místo nahmatal. Už to bylo více méně v pořádku, jen to prostě potřebovalo nějaký ten klid. Chtěl jsem ale na okamžik vypadnout.
Slezl jsem z postele a pomalou chůzí šel do koupelny.
Když jsem tam došel, našel jsem si vhodnější oblečení, které bylo poskládané v úhledných komíncích vedle pračky. Černé kalhoty s rozervanými koleny. Volné černé tílko a černá mikina na zip s kapucí, z příjemné látky. Navlekl jsem to na sebe a pak se opláchl v umyvadle. Následovalo mé další přesunutí se do mého pokoje kde odpočívala Talla. "Tak pojď..ukážeš mi naši smečku a pak půjdeme na lov." Oznámil jsem jí. Až se vrátíme klidně se může vyspat. Neviděl jsem v tom problém.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Dec 12, 2017 10:38 pm