Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 625

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 88

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sun Oct 01, 2017 1:03 pm

Masonův byt

Klidně jsem spal. Hlavou se mi honily různé sny, bohužel jsem si nezapamatoval ani jeden z nich. Po nějaké té chvíli, tedy..přibližně dvou hodinách jsem se probral. U nohou jsem cítil teplo. Byla to Talla. Nakonec se přeci jenom vzdala místa u dveří. Docela mě to pobavilo, ale nechtěl jsem ji budit. Místo toho abych s ní začal třást, jsem se tiše zvedl a přikryl ji peřinou. V pokoji bylo poměrně chladno, takže jsem si myslel, že i když je v proměně na kočku tak to uvítá. Poté jsem se jen vykradl z pokoje ven a jelikož jsem nevěděl moc co dělat než se probere i ona, šel jsem si dát sprchu.
Otevřel jsem dveře, vešel dovnitř, shodil ze sebe oblečení a jednoduše jsem na sebe pustil teplou vodu. Netrvalo to tak dlouho a už suchý a oblečený, jen s vlhkými vlasy jsem vyšel ven.
Thomas Williams

Poèet pøíspìvkù : 64

Příspěvek pro Thomas Williams za Sun Oct 01, 2017 1:26 pm

Thomasův dům
Měl chut si toho upíra najít a možná ho i za tohle zabít, co si to jako dovoluje? Panebože, kdyby se vrátil a prostě by zjistil že je Camilla mrtvá,  to by prostě nezvládl, sice to mohlo dopadnout že by ji přeměnil, ale přesto bylo by to hrozné..
Zrovna si udělal kafe, potřeboval se nějak probudit, jeho život.. moc dobře ví  že se nemůže nechat ovládat vztekem, protože když to povolí dějou se moc zlé věci. Po několika hodinách šel zkontrolovat Camillu, a ta už byla vzhůru. "Zůstan ležet Cam,  odpočívej" usmál se a přešel k ni. V ruce držel čaj který ji donesl,
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 113

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Oct 01, 2017 1:43 pm

Masonův byt

Opravdu jsem usnula chviličku poté, co jsem vlezla na postel a musím říct, že jsem to potřebovala. Když jsem vedle sebe ucítila pohyb, vzbudilo mě to ale nijak jsem se nehnula. Mason očividně vstával ale snažil se být potichu a dokonce mě i přikryl. Když odešel, s mručením jsem se rozvalila na posteli a znovu usnula. Sice už ne tak tvrdě, jako předtím ale alespoň si odpočinu.
Jenže to nemělo dlouhé trvání. Jakmile cvakly dveře, opět jsem se vzbudila. Zůstala jsem ležet, protože na zvedání jsem byla v tuhle chvíli moc líná. Heh, na tohle bych si vážně zvykla. Měkká postel, teplo... Bylo to po dlouhé době opravdu příjemné. "Odpočinul sis?" Otázala jsem se Masona a koukla ke dveřím, jestli se ukáže. Jakože, asi bych se měla zvednout.. no možná za chvíli. Přemýšlela jsem nad tím, co bude až tohle všechno skončí. Až se zbavíme lovců a náš život se vrátí do normálu. Zůstaneme i potom pohromadě? Nebo se rozdělíme?
V koutku duše jsem doufala v něco, co se mi bohužel nikdy nevyplní. Nebo že bych pak konečně měla na něco štěstí? Třeba ano co já vím...
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Oct 01, 2017 5:36 pm

Kavárna

Nic mu však neměla za zlé.. On ji přeci nic neudělal, ne?? Lhaní někomu, na kom ji záleží by taky nebyla nejlepší věc, kterou by mohla udělat.. Vyšla s pravdou ven. V rukou ucítila hrnek s horkou čokoládu. Ručkama ji objala a trhaně se nadechla. "Dobře.." Zamumlala tiše a zvedla malinko hlavou. Pokoušela se být už klidnější. Zvedla hrnek, i když ruce se ji ještě trochu třásly. Upila z hrnku a držela jej u úst, přičemž popíjela, dokud čokoládu nevypila. "Nemusel si platit.. zaplatila bych já.." Vydechla a hrnek opatrně položila na stůl, kdy si byla opravdu jistá, aby jej nerozbila.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sun Oct 01, 2017 8:15 pm

Masonův byt

Vyšel jsem z koupelny s ručníkem kolem krku a jedním jeho koncem jsem si vydrbával ještě vlhké vlasy. Znaveně jsem zívnul a rozhlédl se kolem. Asi se mi nepodařilo Tallu neprobrat, jelikož se mnou teď mluvila. "Ušlo to..doufám, že ty sis odpočala také.." Zamumlal jsem ní narozdíl od ní nahlas a pak pomalu došel ke svému pokoji a nakoukl dovnitř. Talla se válela na mojí posteli a koukala na mě zpod přikrývky. Trochu jsem se pousmál a hodil ručník do koše s prádlem, který jsem pak vzal a nesl jsem ho ke koupelně, abych jej vysypal k pračce. "Chceš vyrazit?" Houkl jsem na ni z koupelny, doufaje že mě uslyší dobře.
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 56

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Oct 01, 2017 8:23 pm

Thomasův byt

Byla jsem opravdu jako skopaná. Poposunula jsem se na posteli kousek dál a začala jsem se zvedat, nehledě na tu bolest co mi to působilo. To jsem uslyšela hlas, který jsem až moc dobře znala. Thomas. Chtěl abych zůstala ležet. Unaveně jsem se na něho podívala a zamrkala. Držel čaj, ale nevěděla jsem jestli si ho dám, jelikož mě opravdu bolelo i to polykání. "Co se stalo..?" Zachraptěla jsem zmateně a koukala se na něho, mezitím co jsem tedy seděla na posteli a nechávala nohy viset nad zemí. Rukou jsem si pořád přidržovala vypouklé bříško. V tu chvíli mi ani nedošlo, že by bylo vhodné mu o mém těhotenství říct.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 239

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Oct 01, 2017 8:28 pm

Kavárna

Sledoval jsem jak se snaží upít. Z toho jak se chovala mi přišlo, že se snažila uklidnit, nebo alespoň působit klidněji. Dařilo se jí to, vypadala lépe. Zaplatil jsem a pak jsem sledoval, jak pomalu hrnek položila. Podíval jsem se do něj, byl prázdný. Pousmál jsem se a zvedl se. "Nech to být, alespoň nějak ti musím splatit ten dar minule." Ušklíbl jsem se k ní pobaveně a přešel jsem za ní. Vzal jsem její kabát a čekal až se zvedne. "Pomůžu ti s kabátem..snad ti to nevadí.." Mumlal jsem nejistě, doufaje že mi potom neomlátí ten hrnek o hlavu. Ale nějak jsem měl pocit, že by to nemusela brát nijak špatně.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Oct 01, 2017 8:39 pm

Masonův byt

Poslouchala jsem okolní zvuky a čekala na Masonovu odpověď. "No, víceméně.." Sice se přímo neptal ale to bylo jedno. Když se ukázal v pokoji, pousmál se. Bylo fajn vidět na jeho tváři něco jiného než zamyšlení a tak. Když zase zmizel, rozhodla jsem se změnit do lidské podoby. Přeci jen, jako kočka jsem byla pár hodin. Protáhla jsem se a zachumlala se do peřin. "Jo, asi by jsme měli vyrazit..." Odpověděla jsem mu ale nebyla si jistá, jestli mě slyšel. "Jen mi dej ještě pět minut." Zamumlala jsem šeptem a zavřela oči. Měli by jsme vyrazit, byla jsem od holek hrozně dlouho a navíc Mason potřeboval na lov. No, ale únavu jsem taky docela cítila. Že bych se v poslední době moc přepínala? Vlastně.. často jsem spala jen hodinku nebo dvě abych mohla hlídat holky a abych mohla běhat po okolí co nejdéle. Mnom a možná proto jsem o sobě během pár minut nevěděla.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sun Oct 01, 2017 9:50 pm

Kavárna

Nadechla se krátce a pohlédla jeho směrem po hlase. "Ten dar.. ty peníze potřebuješ víc, než já a nemám problém ti dát další menší sumičku jako minule.." Odvětila s klidem a pomalu se zvedla. Sic mu je teď nemohla dát do kapsy potajmu, ale klidně mu je strčí do ruky, ať se mu to líbí, či nikoliv.. Hlavně, že mu to pomůže. "Kdyby si cokoliv potřeboval ohledně financí nebo cokoliv jiného.. pomohu ti, jak jen to bude v mých silách." Dodala hned a snažila se pousmát. Pro něj i Mitzyho by se rozkrájela, aby jen nemyslela na své vlastní problémy..
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 239

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Oct 02, 2017 4:59 pm

Kavárna -> Ulice

Pousmál jsem se nad jejími slovy. Byla hodná, jen bylo prostě třeba ji poznat blíže, někdy to tak prostě bylo. Někdo to tak jednoduše měl..byl jsem rád, že jsem od ní tenkrát neodešel s nosem nahoru a s tím, že mi mže přece být ukradená. "V pořádku, až na tom budu opravdu špatně tak se na tebe zase přisaju a budu z tebe mámit nějaké kapesné." Uchechtl jsem se. Neměl jsem to v plánu. Uvědomil jsem, si, že kabát má celou dobu na sobě, ale ona to nekomentovala, tak jsem to nechal plavat i já. Nadechl jsem se a pak vykročil. Stejně jako předtím jsem ji chytil za ruku a pomalu s ní šel. Sám jsem na sobě pořád měl gotický kabát, jen kousek pod boky. Jako vždy jej popíšu spíše jako pláštík pro mozkomora, nah.
"Tak..odvedu tě..chceš abych u vás ještě chvíli zůstal?" Zeptal jsem se jí přímo, když jsem ji vyvedl na ulici.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Oct 02, 2017 5:22 pm

Masonův byt

Pobaveně jsem sledoval jak se převalovala v mojí posteli. Jak jsem ji viděl, měl jsem chuť si ještě dát dvacet taky. Nakonec jsem si jenom sedl vedle ní a začal si vydrbávat hlavu. Dost možná jsem jí přitom ocákl vodou také, ale co naplat, nic nenadělám. Přiložil jsem si ručník na ucho a naklonil hlavu ke straně, abych z něj dostal vodu. Po nějaké té chvilce jsem to udělal i s druhým, pak jsem znovu začal vydrbávat hlavu. Vlasy mi odhodlaně stály kolem hlavy. Rozhodl jsem s nevšímat si jich a dal jsem si ručník za krk. "Chceš ještě pár minut navíc?" Zeptal jsem se jí pobaveně,
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Oct 02, 2017 5:39 pm

Masonův byt

Ani jsem si nestihla všimnout, kdy se Mason vrátil do pokoje a sedl si na postel. Došlo mi to až tehdy, když mě na kůži zastudilo pár kapek vody. Tiše jsem zasyčela a přetáhla si peřinu přes hlavu. Očividně jsem ho pobavila, což bylo fajn.
Jenže.. měkkoučká a teploučká postel dokázala rozdrtit mé odhodlání jít hned ven a do mysli se mi vkradla myšlenka na to, že to beze mě holky ještě chvíli zvládnou. "Hm.. když tu budeš se mnou, tak klidně.." Poté, co jsem tohle vyslovila, mi trvalo ještě tak minutku dvě, než mi došlo co jsem řekla. Ztuhla jsem a kousla se do rtu. Fakt seš pako! Prolétlo mi hlavou. Jak jsem to mohla říct? A navíc teď? Neodvážila jsem se stáhnout peřinu a podívat se na něj. Zůstala jsem zahrabaná a doufala, že to neslyšel. Heh, to určitě no, jedině že by byl hluchej a to fakt nehrozí.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Oct 02, 2017 9:12 pm

Masonův byt

Jen jsem tam seděl, pohled zarytý v podlaze. Brouzdal jsem v myšlenkách někde hodně daleko. Moc jsem nevnímal co se děje, jen jsem si nepřítomně čistil ručníkem ucho. Myšlenky se znovu stočili k Lau. A taky k Nitrinovi. Bůh ví co se s ním děje a jestli se ještě ukáže..hm.. V tu chvíli jsem nějak přeslechl co říkala. Věděl jsem ale, že jsem se ptal jestli chce ještě spát. Já osobně bych si klidně ještě nějakou chvíli odpočal. Zavrtěl jsem hlavou abych se probral z toho transu, do kterého mě dostali vlastní myšlenky. "Promiň, co jsi to říkala?" Koukl jsem na ni, mezitím co jsem se zvedal abych hodil mokrý ručník opět do už prázdného koše. Pak jsem si sedl na část postele kde měla nohy a opřel jsem se zády o stěnu. Pohled jsem přesunul na ni, abych si mohl vyslechnout do mi řekne.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Mon Oct 02, 2017 9:22 pm

Masonův byt

Díky tomu, že jsem byla zahrabaná v peřinách jsem nevěděla, že je myšlenkama úplně někde jinde. Jakmile ale promluvil, oddechla jsem si. Neslyšel mě, což bylo skvělý. Fakt nevím, jak bych mu ty řeči vysvětlovala. Stáhla jsem peřinu níž a podívala se na něj. "Říkala jsem, že by nebylo na škodu ještě odpočívat. Tak nějak vím, že se o sebe holky postarají a zvěř v lese nám neuteče." Pousmála jsem se a doufala, že nemám rudý tváře. A i kdyby, mlžu to svést na teplo. Pomalu jsem se zvedla do sedu a koukala na něj. "Asi budeš chtít zpátky postel viď?" Zazubila jsem se. "Přeci jen, bydlíš tu ty, já jsem vetřelec. A podlaha mi stačí." Zahnala jsem myšlenku na to, že v jeho přítomnosti bych klidně spala i venku na dešti. Hloupé že ano? Nikdy jsem se nechovala takhle pitomně, nikdy a to jsem potkala už spoustu lidí. Začala jsem se hrabat ven z postele a víceméně koukala kolem, jen ne na něj abych zase neřekla nějakou hloupost. "Natáhnu se na chodbě u dveří, tak si můžeš lehnout do postele."
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Mon Oct 02, 2017 9:28 pm

Masonův byt

Sledoval jsem jak se vynořila zpod peřin a vyslechl jsem si ji. Zdála se mi lehce zarudlá v obličeji, ale rozhodl jsem se to nekomentovat. Podle jejích slov chtěla prostě jen ještě nějaký odpočinek a já jí kývl. Sám jsem zůstal spokojeně opřený o stěnu a odpočíval. Teprve když zmínila, že asi budu chtít zpět postel jsem začal mluvit. "Lež, nechci spát." Odpověděl jsem jí v klidu a naklonil hlavu na stranu, mezitím co jsem ji sledoval. Zvedl jsem se a protáhl se. "Zkus si ještě zdřímnout.." Zamumlal jsem mezitím co jsem se snažil potlačit zívání, což mi nevyšlo. Místo toho abych ji vyháněl jsem se pak přesunul k počítači, sedl si do židle a zapnul bednu. Po chvíli se ozvalo typické hučení a na displayi se rozsvítila obrazovka. Nechtěl jsem ji rušit, takže jsem sáhl po sluchátkách. "Kdyby jsi něco potřebovala strč do mě." Broukl jsem k ní jen, než jsem rozklikl google, abych projel jestli se děje něco nového.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Oct 03, 2017 8:03 am

Kavárna -> Ulice

Jí by rozhodně nevadilo, kdyby po ní přeci jen žádal peníze. Dala by mu je. Má jich dost, tak co s nimi má dělat?? Udělala by to ráda. Pamatuje však začátky, kdy ho za blbé kecy praštila nějakou trubkou. Ví, že ani ona se hezky nezachovala a uvědomuje si to, avšak je za jeho přátelství opravdu vděčná. Byl to vlastně její jediný kamarád, pokud nepočíta Mitzyho. Z myšlenek ji vyrušil a ona mu věnovala pohled, i když jej.. Bohužel neviděla. "kdyby opravdu cokoliv.. Pomohu ti." Když ji chytil za ruku, nechala se vést a důvěřovala mu, že ji dovede zase zpátky a v pořádku. "jo, byla bych ráda, kdyby si zůstal.. Aspoň ho poznáš. Je opravdu milý, nikomu by neublížil.." ujišťuje ho a pousmála se, než její pohled směřoval někam před sebe. "Bez něj bych tu ani nebyla.. Hodně mi pomohl.. Chránil mne i před svým kamarádem, který se ze mne snažil udělat blázna po... Onom incidentu.." vydechla a snažila se mile usmívat, i když její úsměv moc upřímný nebyl. Nechtěla se tím zase trápit a být už konečně silná.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Oct 03, 2017 4:11 pm

Masonův byt

Opravdu by mi nedělalo problém se natáhnout na zemi, vždyť jsem na to byla zvyklá. Mason ale tvrdil že nechce spát. Heh, jeho zívání tvrdilo opak ale to je jedno. Když se zvedl, brala jsem to tedy tak že mohu zůstat v posteli, takže jsem se okamžitě zahrabala zpět.
Mason se začal věnovat počítači a tak jsem se otočila tváří ke zdi a zavřela oči. Navzdory únavě jsem měla v hlavě otázku, na kterou bych se ho ráda zeptala. Místo toho, abych se zvedla a došla k němu, promluvila jsem na něj skrz myšlenky. "Nemusíš mi odpovídat hned, stačí později.. jen by mě zajímalo, jestli jsi někdy přemýšlel nad tím, jaké by to bylo, kdyby jsi byl obyčejný člověk..." Čekala jsem šokovaný výraz nebo něco podobného, protože pro spoustu nadpřirozených, byli obyčejní lidé zvláštní, ne-li divný. "Jen mě to tak napadlo.. vím že to zní hloupě..." Otevřela jsem oči a koukala do zdi. Zdálo se mi to jako včera, kdy jsem na maličký moment myslela na to, že se lovcům na ty jejich pokusy vydám. Třeba by to vyšlo kdo ví.
Už si ani nepamatuju, díky komu jsem se toho bláznivého rozhodnutí vzdala. Nebo nevzdala? Možná jsem to jen odsunula stranou na později...
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Oct 03, 2017 7:21 pm

Masonů v byt

Jen zůstala ležet v posteli, mezitím co jsem si já pustil poměrně tiše hudbu. Ani jsem nevěděl co hraje, jednoduše jsem zapnul něco na youtube a byl jsem spokojený, že mi něco hraje. Přitom jsem se spokojeně položil do židle a zavřel jsem oči. Chvíli poté co jsem si tuhle chvilku užíval a pomalu jsem se začínal probírat myšlenkami zase o něco dál, na mě telepaticky promluvila Talla. Měla otázky které bych položil spíše nějakému dlouhodobému příteli. "Hmmm..." Ozval se ode mě mručivý zvuk a já si promnul bradu. Přitom jsem nepřítomně sledoval fotku v rámu na stole.
"Nemám na lidství dobré vzpomínky..myslím, že nejsem schopen posoudit rozdíl. Když jsem byl člověk šel po mě otec, když jsem se stal kočkodlakem jsou po mě lovci..před tímhle se neskryješ ani když budeš stejná rasa jako ostatní.." Asi to nebylo objektivní, ale bylo to z mého pohledu. Lau by asi řekla, že je ráda za to, že je tím co je, že ti to užívá a že je ráda, že mohla žít tolik let, poznat tolik věcí, strávit tolik času se svými milovanými.. Pevně jsem stiskl víčka a pak se na ni pootočil. "A co ty, co si o tom myslíš?" Zeptal jsem se na stejnou otázku, mezitím co jsem si mnul kořen nosu.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Oct 03, 2017 7:53 pm

Masonův byt

Nedocházelo mi, že bych ho třeba chvíli neměla rušit a že bych alespoň na pár minut mohla dělat že tu nejsem. Poslední dobou jsem vyhledávala společnost a někoho, s kým budu moct mluvit. No a teď mě měl na krku on. Moje myšlenky slyšel ale nevypadalo to, že odpoví. A já se jako vždy spletla. Co se mě týče, zapomněla jsem, jaké to bylo být člověkem.. vlastně jsem si nepamatovala nic co se odehrálo před tím, než jsem přišla sem. Byl to asi nějaký obranný reflex. Každopádně Mason to asi neměl lehké a ani teď nemá.
Když jsem v zádech ucítila jeho pohled, přetočila jsem se ale nezvedla se. Koukala jsem na něj a chviličku zvažovala, zda říct pravdu. Nakonec jsem uznala, že bych měla. Přeci jen, chtěla jsem ab z nás byli přátelé. A možná.. Ehm, zpátky k otázce. "Víš, vzpomínky co mám, se týkají jen tohohle města.. všechno co bylo předtím prostě nevím..." Musela jsem mluvit, potřebovala jsem to někomu říct. "Před pár týdny, když jsem se dozvěděla o pravém důvodu, proč nás lovci chytají, měla jsem to za pitomost. Ale pak.. byla jsem dlouhou dobu sama a držela jsem se stranou. Najednou mi ten jejich nápad přišel.. dobrý. Toužila jsem po tom, být člověkem. Všechno by bylo lehčí a třeba bych dokázala mezi lidi zapadnout.. Jenže copak by to šlo? Jak by mohlo jít, aby nám sebrali naší zvířecí podstatu?" Mluvila jsem tichým, lehce nakřáplým hlasem ale stále jsem se mu koukala do očí. Neuhýbala jsem pohledem, nebyl důvod.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Oct 03, 2017 9:35 pm

Masonův byt

Když začala mluvit, poté co se vymotala z peřin tak, aby na mě viděla jsem si z uší sundal sluchátka a nedbale je pohodil na stůl ke klávesnici. Pak jsem se na ni pootočil a doufal, že jsem pochytil naprosto vše správně. Tiše jsem jí naslouchal a přitom prstem přejížděl o roztrženou látku na opěrce židle, ze které čouhala vycpávka. "Zajímavé.." Odpověděl jsem překvapeným hlasem. ano, nečekal jsem, že by mi tohle řekla. Každopádně jsem s jejími slovy nesouhlasil. "Přeměna na kočkodlaka dala mě i mojí sestře svobodu..i kdyby to bylo možné, dobrovolně se toho nevzdám." Odpověděl jsem jí jednoduše a pak se nadechl. "Nemyslím si, že je to možné..to že jim se to nezdá neznamená, že to není přirozené..nadpřirozené bytosti jsou tu stejně dlouho jako lidé, jen díky lovcům jsme se dali na ústup..kdyby se vlkodlaci a upíři drželi zkrátka tak bychom dnes rasu měli i na občance." Zamručel jsem nespokojeně svoji "teorii" a pomalu se zvedl. Rozhodl jsem se sednout si vedle ní.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Oct 21, 2017 6:56 am