Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 833

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Valerius Larsen

Poèet pøíspìvkù : 270

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Valerius Larsen za Wed Jan 10, 2018 1:28 pm

Dům
Nechal ji mluvit, neb.. neměl náladu na to, se s ní hádat. Jen se trhaně nadechl a na malý moment zavřel oči. Podíval se na Alex, když domluvila a stoupl si. "Tohle nebylo kvůli tomu, že tu jsi ty." Zavrčel podrážděně a sjel ji pohledem. "Co vlastně chceš dělat? Pokud teď půjdeš do lesa.. staneš se pro ně jen poměrně snadným úlovkem. A navíc.." Zmlkl a místo toho zatnul čelist, neb se nadechl příliš a zlomené žebro se znvou opřelo o plíci. Pomalu tedy kolem ní prošel a bez jakýchkoli dalších připomínek seběhl schody do přízemí. Tím, že se bude rozčilovat nic nespraví. Akorát všechno jen zhorší a o to zájem neměl. Věděl, že je tvrdohlavá a když si i on teď postaví hlavu, tak se nehnou z místa. Proto se prvotně musel uklidnit.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 302

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 3:20 pm

Úkryt

Zaznamenal jsem jak se mu na tváři a okamžik ukázal úsměv. Potěšilo mě to. Opravdu i tu nevadil, byl jsem ochotný poskytnout pomocnou ruku každému kdo ji potřeboval a kdo neohrozí mě a ty dva. Podle jeho slov už se mu spát nechtělo. Zavrtěl jsem hlavou, ale nijak jsem to nekomentoval. Po chvíli upřeného pozorování jeho očí jsem si řekl, že bude lepší pohled stočit raději stranou. Hlavou i pořád běhalo to, jak jsem po něm skočil. Prozradil mi kolik mi je a já se musel pousmát. Bylo to na mě i z profilu dobře vidět. Sedmnáct let..kdy jsem jen ztratil pojem o tom, kolik by to mělo vlastně znamenat? Věk a čas pro mě byli jen slovo a čísla. Nic víc. Přišlo mi to jako opravdu krátká doba. "Jsi ještě mladý." Co mladý, byl dítě! Pousmál jsem se trochu nad tím uvědoměním. Trish na tom byla podobně, jen o malý fous starší. A Nicky? Jakbysmet. Byl jsem tu nejstarší, o tom jsem byl přesvědčený i bez toho, abych věděl jejich věk.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 758

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Wed Jan 10, 2018 10:24 pm

Dům
Zamyslel se nad tím vším. V podstatě tady byl klid. A zřejmě až příliš dlouho. Podle stránek papíry skládat nechtěl, i když by si tím pak ušetřil práci. Jen se tedy protáhl, papíry srovnal jen ledabyle a zvedl pohled, aby se podíval na Ninu. Jen ji nehnutě a v podstatě dost soustředěně pozoroval. Tohle dělal poměrně často, ale ve většině případů se to týkalo jiných lidí. Samozřejmě, že se k ní nerozběhl, i když stála u otevřeného okna. Takhle hysterický už nebyl a věřil v to, že by Nina neskočila. Tedy.. dost se v tom utvrzoval. No, možná by nebylo od věci ji vzít někam nakoupit nějaké oblečení a.. možná pár věcí pro prcka. Ano, bylo to soce hodně brzké, ale byl raději, když je vše připravené.
Kira Warkin

Poèet pøíspìvkù : 59

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 10:52 pm

Úkryt

Začínal jsem mít pocit, že bych v tomhle městě mohl najít domov? A snad i začít nový život. Prostě, zapomenout na všechno co se doposud stalo. No, to bude sajra těžký vzhledem k tomu jaký účinek na mě měla přítomnost více lidí najednou. Vlastně stačil i jeden, že. Seb se tvářil nějak divně.. jakože v rámci možností.
Zdálo se, že si všimnul mé nervozity protože se na mě přestal tak upřeně koukat. Při poznámce o mém věku jsem protočil oči. Ale alespoň neřekl že jsem dítě. Pro něj jako pro upíra, čas asi moc neznamenal. Tedy pokud můžu věřit filmům a knížkám. "Kolik je tobě?" Vyhrkl jsem najednou, aniž bych nad otázkou přemýšlel. Doufal jsem, že mu ta otázka vadit nebude. "Promiň, nemusíš mi odpovídat. Jestli chceš, můžeš jít. Nerad bych tě nějak zdržoval. Určitě máš dost práce... Zamumlal jsem nakonec. Přeci jen, předtím odešel a vrátil se jen kvůli tomu, že jsem chcípal na chodbě.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 10:59 pm

Úkryt

Moc jsem jej teď nesledoval, takže jsem neviděl výrazy jeho tváře. Každopádně po chvíli položil otázku, která byla tak nějak lehce odhadnutelná. Zvedl jsem oči ze země a podíval se na něho. Než jsem však stihl odpovědět, řekl, že nemusí odpovídat, a že mě nechce okrádat o čas. Jeden koutek úst mi cukl do úsměvu a okamžik tam zůstal. "Ta cifra zatím není tak velká aby mi zabralo čas to říct." Uculil jsem se trochu a pomalu pohled odvrátil stranou. "Je mi čtyři sta padesát osm let." Odpověděl jsem mu nakonec na otázku a pak se zhluboka nadechl. "Není nic co bych teď měl dělat. Když se skrýváš před lovci a jsi zraněný..máš tak nějak času kopu." Uchechtl jsem se a pohodlněji jsem se opřel v židli.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Wed Jan 10, 2018 11:13 pm

Úkryt

Čím déle jsem tu byl, tím více mě chování tohohle upíra mátlo. Prostě.. měl jsem za to, že se teď nějak moc usmívá. Předtím se tvářil trochu děsivě a teď? Zavrtěl jsem hlavou a zaměřil se na jeho odpověď. Čekal jsem nějaké vyšší číslo ale ne takovéhle! "Ehm..to je zajímavý..." Zamumlal jsem a stočil pohledk podlaze. Alespoň jsem na něj předtím nekoukal s otevřenou pusou. To by se už asi rozesmál. Jemně jsem si přejel prsty po obvazu na zápěstí a na chvilku se vrátil do minulosti. "Taky jsem se často schovával.. ale k ničemu to nebylo. Stejně mě pak zbil." Ani nevím proč jsem to říkal. Seba to určitě nezajímalo. Každý měl nějakou minulost a ostatní se v tom nerejpali. Chtěl jsem se omluvit za hloupé řeči ale z toho sešlo. "Skoro vždy jsem dělal co řekl.. víš aby mi neubližoval ale on stejně.." Roztřeseně jsem se nadechl a zavřel oči. "Proč to nikdo neviděl? Jakto že si toho nevšimli?" Upřímně, bylo mi do breku. Navzdory tomu, co se stalo, mi moje rodina chyběla. Ukažte mi, kterému dítěti by rodiče nechyběli?
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jan 10, 2018 11:21 pm

Úkryt

Měl jsem o něco lepší náladu, takže jsem se usmíval i přes zranění. Podle jeho reakce mi přišlo, že ho můj věk nezaujal. Nechal jsem to být, byl jsem v tom mírném nadprůměru. Většina upírů se dožila tak do stovky a pak je někdo sejmul. Pomalu jsem se na něho zase pootočil. Přemýšlel nahlas o tom, proč se mu co dělo v rodině tak a onak. Myslel jsem si o tom svoje. "Sourozenci nejsou lidi, kterým bys měl věřit. Díky sourozencům jsem si taky zažil svoje." Odfrkl jsem si. Věděl jsem o tom svoje a byl jsem rád, že žádné sourozence nemám. Moc dobře jsem věděl, jak se ke mě chovali a proč, a kvůli komu jsem teď upír. "Většinou to prostě nechtějí vidět." Odpověděl jsem mu na další slova a pak si prokřul palce na obou rukou.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Thu Jan 11, 2018 10:35 am

Úkryt

Téměř po celou dobu co jsem byl vzhůru, se mi v myšlenkách, někde v pozadí, objevovali různé výjevy toho, co se bude dít. Teď to ale bylo nahrazeno vzpomínkama z minulosti. A to co řekl Seb.. zrovna dvakrát mi to taky nepomohlo. "Asi jsem si to zasloužil." Zamumlal jsem a lehl si. Co bych teď dal za to, kdybych si nic nepamatoval. Přetočil jsem se na bok, takže jsem byl k Sebovi zády. Nechtěl jsem, aby viděl jaký jsem slaboch. Poslední co teď potřeboval, bylo ufňukaný dítě. "Promiň, asi je to tou únavou." Budu muset úplně změnit svoje chování, pokud tu chci zůstat. Seb bude třeba potřebovat pomoc a pokud nebudu nijak užitečný, proč by mě tu nechával? "Omlouvám se.. dej mi den dva a všechno bude v pohodě." Špitl jsem ale už se k němu neotáčel. Bál jsem se, že by se třeba šklebil, ačkoliv mi to k němu vůbec nesedělo. Každopádně, potřeboval jsem se s tím vším nějak srovnat.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Thu Jan 11, 2018 3:58 pm

Dům

Takřka nehnutě stála u okna a koukala v tichosti ven. Nevšimla si, jak dlouho ji pozoroval, jelikož byla myšlenkami jinde. Pryč. Snaží se špatné myšlenky nechat stranou, aby byla naprosto klidná, což kvůli dítěti musí. Nechce ho nějak ohrozit a už vůbec by nebyla schopná skočit a zabít tím nejen sebe, ale i prcka. To by nedokázala. Věří, že ji Mitzy ochrání a bude od Mortimera držet dál. Zhluboka se nadechla chladného vzduchu se zavřenýma očima a sama pro sebe se pousmála. Slabě se otřásla, neb ji tělem projel chlad. Je pravda, že oblečení má málo. Prohrábla si vlasy a nechala oči zavřené, aby se zaposlouchala do přírody. Ten klid se jí zamlouval. Ozval se skřípot brzd tak strašně blízko a trhla sebou s prudkým otevřením očí. Jen se jí to muselo zdát z onoho dne, kdy byla odstrčena pod auto. I když ji bilo rychleji srdce, ulevilo se jí, že tohle byla jen špatná připomínka.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Thu Jan 11, 2018 5:56 pm

Úkryt

Když jsem se zpětně zamyslel nad tím, co jsem mu řekl, napadlo mě že jsem větu mohl formulovat trochu jinak. Každopádně už jsem to z pusy vypustil, takže jsem to nechal být. Podle Kiry si prý teror od bratra zasloužil. Zavrtěl jsem hlavou. Měl by se přestat ničit. Po těchto slovech se přetočil na druhou stranu a zůstal ke mě otočený zády. "Nemyslím si, že by sis to zasloužil.." Zamumlal jsem jen. "V pořádku." Odpověděl jsem mu jen. Pochopil jsem to tak, že chce klid a začal jsem se tedy sbírat k odchodu. "Neomlouvej se. Spi. Dám ti teď pokoj." Odpověděl jsem mu, napůl cesty z pokoje.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 217

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Thu Jan 11, 2018 6:20 pm

Dům

Ano, někdy byla opravdu tvrdohlavá, což nedělalo většinou dobrotu. Ani teď tomu nebylo jinak. Stále si myslela a má za to, že ho ohrožuje na životě. Jednoduše řečeno, má už to takto zabudované v hlavě a jen tak se této myšlenky nezbaví. Na útěku už byla něco okolo dvou let, takřka od proměny, které někdy spíše bere jako prokletí. Poslouchala ho, ale dost se u toho tvářila vážně. “Nikde nejsem v bezpečí, stejně jako nikdo odlišný, ale co ti budu vysvětlovat.. Máš problém ochránit sám sebe, natož někoho dalšího..“ zamumlala si spíše pro sebe, když odcházel, ale pohledem o něj už nezavadila. Taky na hádky neměla náladu, ale možná by si ho měla držet od těla, aby se pak o ni nechtěl starat a ochránil tak sebe samého. Už mu byla na krku opravdu dlouho a rozhodně s nikým cizím, aby ji hlídal jako malou holku, nechtěla trávit volný čas.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Thu Jan 11, 2018 7:23 pm

Dům
Samozřejmě, že ji slyšel, což se jej popravdě opravdu hodně dotklo. Zhluboka se tedy nadechl a upřeně se zadíval na malý obraz pověšený na zdi v kuchyni. Zůstal na něj zírat, dokud se alespoň trochu neuklidnil. Obrazu samotnému už bylo přes sto let. Možná měla pravdu, avšak nebylo to poprvé, co o sobě pochyboval. Místo toho, aby o tom však dál přemýšlel, udělal Alex jídlo, které pak odnesl nahoru. "Alex.. popravdě mě mrzí, že si tohle myslíš, ale je to v pořádku. Je to tvůj názor, ale.. nech si jo příště pro sebe, pokud ho dotyčnému nechceš říct do očí." Sice se chvěl po těle, ale jinak se mu hlas nezachvěl. Naproti tomu zněl dost odměřeně, bez náznaku jakékoliv emoce. Jednoduše v sobě všechno znovu zadusil, i když jej to vnitřně ničilo. Celou dobu měl sklopený pohled a nepodíval se na ni ani ve chvíli, kdy položil talíř s jídlem na stůl. Pak se jednoduše otočil a odešel. Tiše si povzdechl a tentokrát prošel i kolem zamčených dveří bez povšimnutí. Jed sice nevnímal, avšak věděl o něm dost ve chvíli, kdy jej zachvátila dost silná křeč, která se pomalu rozlévala do těla. Prvotní plán opustil a místo toho si klekl nad schody a zatl zuby. Nemohl v podstatě dělat nic jiného, než to jednoduše přečkat.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Fri Jan 12, 2018 9:55 am

Úkryt

Částečně jsem vnímal zimu, která ale naštěstí nebyla taková jako venku. Snad to brzy zmizí a bude teplo. Přeci jen, upíři to asi necítili ale já jo, bohužel. Seb tvrdil, že jsem si to nezasloužil, ale já si o tom myslel svoje, jak jsem už řekl. Nijak jsem nereagval, jen jsem koukal do zdi před sebou a poslouchal, co se děje. Vypadalo to, že chce odejít, což mi pak i potvrdil. Jenže on to pochopil špatně. Vůbec jsem nechtěl být sám, chtěl jsem aby tu zůstal. Nic jsem ale neřekl. Chtěl jít, tak jsem ho nechal, protože ho tu nebudu držet když nechce. Navíc byla pravda, že bych měl spát. S odstupem pár hodin jsem mu dal dvakrát krev, dva dny jsem nic nejedl ani nepil a byl jsem hodně unavený. Takže jsem hodil všechny pocity stranou a zavřel oči. "Brzo se vrať..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Jan 12, 2018 9:09 pm

Úkryt

Nic neřekl, jen dál ležel. Musel být slušně vyčerpaný. Když už jsem byl téměř mezi dveřmi, vzal jsem ještě zakrvácené hadry a pomalu je nesl pryč. Musel jsem je někam vyhodit, nechtěl jsem to tu.
Mezi dveřmi jsem ještě slyšel jak na mě chlapec promluvil. Zastavil jsem se a ještě se na něho pootočil. Trochu jsem se pousmál nad jeho slovy. "Dobře." Řekl jsem mu jenom a pak už odešel. Musel se vyspat. Pokud chtěl abych tam byl, bylo to poměrně překvapivé a upřímně mě to potěšilo. Ale musel spát. Musel nabrat co nejvíce síly aby to tu zvládal, pokud nás chce krmit, jak to vypadá.
Vyšel jsem z místnosti a zavřel jsem. Pomalu jsem pak vyšel z místnosti a šel jsem se podívat kam bych mohl mrsknout ty hadry. Nakonec jsem se rozhodl zahnat nudu přes den a zkusit to přeprat. Nebylo to nic moc, ale podařilo se mi to dobře a jelikož krev nebyla ještě tak úplně zaschlá tak se mi poměrně obstojně podařilo vyčistit i kabát. Jen na sobě měl díry což se mi přílišně nelíbilo. Každopádně jsem ho měl čistý. Nechal jsem jej viset spolu s trikem na nějaké rouře a pak jsem pomalu šel zase pryč. Rány pořád nebyli zhojené a krev z nich prosakovala skrze tričko. Ale rozhodně to bylo o mnoho lepší. Po nějaké té chvíli jsem se rozhodl si odpočinout taky a rozvalil jsem se do poměrně příjemného křesla. Chybělo mi čtení, takže jsem čapl nějakou knihu, kterou jsem našel ležet pod policí a poté jsem ji pomalu pročítal. Nějaká zvláštní dobrodružná kniha. Bylo to zajímavé, každopádně po malé chvíli se mi začínali zavírat oči a ruka i s knihou mi sjela dolů z křesla, po čemž mi vypadla a já takhle usnul.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 758

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Fri Jan 12, 2018 10:37 pm

Dům
Stále ji pozoroval, přičemž dost usilovně přemýšlel. Především o Nině a tak nějak o všem, co se jí samotné týkalo. Popravdě, i když jí v tuto chvíli nehrozilo v podstatě vůbec nic, kromě Mortimera, nemohl se zbavit pocitu, že jí může ublížit v podstatě cokoliv. Všiml si toho, že se otřásla, což jej ještě utvrdilo v původní myšlence. A tak zrovna, když se nadechoval, aby se jí zeptal, zda-li vyrazí, sebou Nina trhla a on na několik chvil ztuhl. Avšak, vypadalo to, že je jinak všechno v pořádku, takže to možná byla jen.. špatná vzpomínka? Možná. Nicméně k ní pomalu došel a dlaněmi jí zlehka přejel po pažích, u čehož na malou chvilku zavřel oči. V její přítomnosti by dokázal strávit hodiny a jen ji nehnutě pozorovat. Sklonil pak hlavu a pousmál se. "Tak.. můžeme jít?" Optal se v tichosti, neb tady nebylo potřeba nějak markantně zvyšovat hlas, či rovnou křičet.
Sophia Alex Linelle

Poèet pøíspìvkù : 217

Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Sat Jan 13, 2018 11:52 am

Dům

Asi nezvolila správná slova. Tím chtěla naznačit, že s ní má o problém navíc. Že místo sebe chrání jí a pak je takto zraněný. Už bylo však pozdě na vysvětlování. Tiše si povzdechla a jen tam tak stála uvažujíc, zda mu zůstat na krku jako zátěž nebo se jednoduše.. zdejchnout. Díky tomuto zamyšlení trhla sebou, když vešel do místnosti. Pohledem se mu raději vyhýbala. Nic mu na to neodpověděla. Spíše raději byla zticha, než řekne něco dalšího špatného.. Vždy měla raději zůstat u nemluvení a teď to může dohnat. Mohl skrýt v hlase emoce, ale už jen podle slov pochopila, že se jej to dotklo. Že ji samozřejmě slyšel. Jakmile odešel, sedla si na postel, jelikož se ji černalo před očima a jídla se ani nedotkla. Neměla na něj ani pomyšlení.. Pokoušela se přejít na jiné myšlenky, ale v této situaci to nebylo jednoduché.. Oči se jí zavírali, takže to, že sklouzla takřka lehce a celkem i tiše na podlahu už nezaznamenala. Možná za to mohli vedlejší účinky toho svinstva, ale teď to enbylo důležité. Měla zůstávat v klidu, ale.. ona a na něco takového dbát??
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Jan 13, 2018 12:17 pm

Dům

Jemně si promnula očka. Chvíli přeci jen trvalo, než se celá uklidnila. Znovu na moment zavřela očka, než ucítila jeho ruce na svých pažích. Malinko se na něj otočila, aby na něj viděla. Pousmála se na někoho, koho miluje nadevše. Snažila se na nic špatného nemyslet, aby bylo všechno v naprostém pořádku. Potřebuje hlavně klid a nestresovat se. Na jeho otázku pokývla hlavou. "Ano, můžeme." odpověděla klidně. Pokud nikde nebude moc lidí, všechno bude v pořádku. Bude trvat, než si na lidi zase zvykne. Pomalu se k němu otočila celá a usmála se na něj. Jemně jej objala a tiskla k němu, přičemž zavřela oči. Měla by se převléknout, aby mohli vyrazit ven.
Kira Warkin

Příspěvek pro Kira Warkin za Sat Jan 13, 2018 1:51 pm

Úkryt

Slyšel mě a jeho kladná odpověď mě překvapila. Ale nijak jsem nad tím nepřemýšlel. Únava se hlásila o pozornost. No, sen co následoval mě vyděsil a já se nějak nemohl vzbudit. Po chvíli jsem už ani nedokázal určit, jestli to je skutečnost nebo ne. Byla tam spousta krve, ozýval se křik plný strachu a bolesti, domy hořeli a já jen stál a koukal na to. Z mého pohledu to vypadalo, jako kdybych za to mohl já. Jako kdybych sem dovedl něco, co způsobilo ty hrůzy. Zpoza plamenů se začal přibližovat nějaký stín. Nevěděl jsem, jestli je to člověk nebo ne, ale ve chvíli kdy se po mě natahoval jakýmsi pařátem, vykřikl jsem, a konečně se vzbudil. Možná mě probudil můj křik , možná ten strach, fakt nevím. Prudce jsem se zvedl do sedu a rychle se přesvědčil o tom, že se mi to opravdu jen zdálo. Oddechl jsem si a zhroutil se zpět na záda. Tak fajn, tohle bylo fakt hnusný. A to co jsem viděl.. asi to hned tak nezapomenu. Ale nijak mě to nepoložilo, na ošklivé věci jsem byl přeci jen zvyklý. Na druhou stranu, docela jsem si odpočinul. Pootočil jsem hlavu a rozhlédl se po pokoji. Seb tu nebyl, no co se dá dělat. Zvažoval jsem, že bych se tu porozhlédl, cítil jsem se víceméně fajn ale odložil jsem to a natáhl se pro tašku s jídlem. Ani nevím, co jsem si to vzal, vlastně mi to bylo jedno.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Jan 13, 2018 2:34 pm

Úkryt

Spal jsem tak hodinku, možná hodinu a půl. Každopádně z krásného bezesného spánku mě probral výkřik. Byl jsem vzhůru okamžitě. Nic jsem nad tím nepřemýšlel a zvedl se. Šel jsem svižným tempem k pokoji odkud zvuk vycházel. Necítil jsem odtamtud Trish ani Nickyho, ti byli někde dole. Každopádně jsem i tak otevřel dveře a vpadl do místnosti bez nějakého oznámení, aby věděl, že jsem tu.
Viděl jsem jenom Kiru, jak sedí na posteli a přežvykuje rohlík. Upřímně se mi dost ulevilo. "Uhm..tos křičel ty?" Zeptal jsem se jej, a sledoval jej.
Valerius Larsen

Příspěvek pro Valerius Larsen za Sat Jan 13, 2018 4:03 pm

Dům
Snad díky křeči nebo tomu, že se více méně nemohl pohnout, si všechno urovnal. Ve chvíli, kdy křeče povolili do snesitelnější míry, se dlouze nadechl a ještě pár minut jen nehnutě seděl, než vstal a došel do pokoje, kde zapnul počítač a pak se opět vrátil na chodbu a následně zaklepal na dveře pokoje, kde byla Alex, než vešel, aby jí sdělil onu informaci, na kterou zapomněl. Avšak strnul,když otevřel dveře a chvíli na ni jen zíral, než tedy vešel a sehnul se k ní. Opatrně ji sebral ze země a uložil zpátky do postele. Nic tedy neřekl a místo toho zase raději potichu odešel a ve stejném duchu za sebou zavřel dveře. Došel tedy zpátky k sobě a zasedl k počítači, aby se pustil do projíždění stránek s nabídkou domů, i když se dost obával toho, že žádný nebude vyhovovat jeho požadavkům. Avšak, nebyl problém nechat nějaký postavit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Jan 16, 2018 5:58 pm