Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 625

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

First topic message reminder :

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Nina Lauxor Neer

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 10:07 pm

Kavárna

Taky nebyla.. nelhala mu. Možno byla trochu nesvá, když okolo přeci jen byli lidé, ale nic víc. Úsměv ji však malinko klesl po jeho další otázce. Nic, za co by se měla chlubit, ale.. tajit něco taky není nejlepší řešení.. Chvíli z její strany bylo ticho a uhnula pohledem někam do strany. Nadechla se, když se konečně odvážila promluvit. "No.. krom toho, že jsem byla unesená nějakým psychopatem, co si na mě léčil své komplexy, tak asi nic.." Trochu se situaci pokusila zlehčit, ale.. moc se jí to zrovna nepovedlo. Pohledem se vrátila pohledem k němu a pousmála se.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 239

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 10:11 pm

Kavárna

Sledoval jsem ji. Po mojí otázce byla zaražená. Trochu mě to vyděsilo. Co se stalo? Na okamžik jsem myslel, že jsem jí připomněl to, že je slepá..teda..mno..to je fuk. Ale její další slova mi ukázala, že to bylo ještě horší. Polkl jsem a nadechl se. "Cože..?" Zeptal jsem se, jako bych ji snad neslyšel nebo jí nerozuměl a čekal co odpoví. Měla asi hodně perný měsíc. "..co ti udělal?" Položil jsem další otázku, doufaje že jí nijak vážně neublížil. Zhluboka jsem se nadechl a upil čokolády, doufaje že bude mít efekt rovnající se alkoholu. Asi jen těžko, ale i tak jsem to zkusil.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 10:34 pm

Kavárna

Její utrápená nálada se začala na ni vracet, i když se tomu jen tak poddat nechtěla.. Trhaně se nadechla a i přes to se snaží trochu usmívat, i když upřímnost z úsměvu mizela. Jen tím vším skrývá.. Nechce se k tomu vracet, ale zřejmě neměla na výběr.. Opatrně nahmatala čokoládu a hrnek jemně rukami objala. Zvedala jej a tu už bylo vidno, že se ji ruce třásli, div čokoláda se udržela v hrnku. Upila z něj a hrnek zase položila. Z její strany bylo delší ticho, aby si srovnala v hlavě, co vše řekne. "mlátil mne.. kopal.. řezal.. zlomil mi ruku a...... znásilnil...." Hlas se ji celkem chvěl a dost váhala, zda zmínit i to poslední, ale.. lhát nechtěla. Při posledním slovu měla oči zavřené, což přes brýle zřejmě neviděl.. Nebylo to nic příjemné a cítí se, jakoby byla znásilněna včera. Hlavu sklopila a od obličeje ji napadli vlasy, což ji bylo jedno. Zničená Ninuš seděla přímo naproti něj v plné kráse.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Fri Sep 29, 2017 10:43 pm

Kavárna

Sledoval jsem ji a čekal co mi řekne. Její reakce ale nebyla vůbec dobrá. Chvěla se, třásla se vypadala že tu čokoládu vylije. Napila se a roztřesené ruce položila na stůl. Pak promluvila. Při jejích slovech jsem se zhluboka nadechl nosem, asi jen abych potlačil touhu začít hlasitě nadávat. Lokty jsem se zapřel o desku stolu a pak vzduch z plic pustil. Tvář jsem schoval do dlaní a protřel si oči, snažil jsem se si to trochu uvědomit. Když jsem viděl jak zničená z toho byla, přisunul jsem se blíže a opatrně položil ruce na ty její. Něžně je stiskl. "Nino..v pořádku ano? Teď se nic neděje a jsem tu já..kdyby se tě kdokoli pokusil dotknout, bude to poslední věc kterou plánoval." Mluvil jsem na ni tiše, hlas zhrublý vztekem.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 88

Příspěvek pro Mason Hebrew za Fri Sep 29, 2017 11:00 pm

Masonův byt

Zůstával jsem nad ní. Nějak se mi nechtělo se s ní rvát, čekal jsem že jí ublížím. Nebo že se mnou ona zatřese jako s králíkem. "Tak ty mě podceňuješ.." Nespokojeně jsem zamručel a pak z ní začal slézat. Každopádně v tu chvíli překvapila ona mě. Jestli sledovala můj obličej, musela vidět jak jsem vyvalil překvapením oči. Přitom jsem vyjekl, než mě zvedla na sebe. Připadal jsem si jako klíště, jak jsem se na ní držel. Každopádně podle jejích slov jsem se měl snažit co nejvíc. "Jak myslíš.." Odpověděl jsem jí jen a pevně jí zaryl drápy do kožichu, abych se na ní udržel. Při skoku si maximálně sama ublížila, jelikož drápy jely o kousek dál skrze její kůži. To nebyl můj problém. Jak jsme dopadli na zem, využil jsem toho jak jsem malý oproti ní a vyloženě jí vyšplhal za záda a za krk, kde jsem se jí zakousl do ošijku. Nehledě na to že jsem ji pořád držel a odmítal jsem se pustit jsem z ní seskočil a tahal jí pryč. Ačkoli jsem ji držel dost pevně, zuby skrze kůži nepronikly a nezranil jsem ji.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Fri Sep 29, 2017 11:08 pm

Kavárna

Skrývat toho dokázala hodně, ale.. tohle bylo něco, co rozhodně nepřála nikomu zažít. Poznamenalo jí to do dnes.. jen tak někomu nedůvěřuje ještě míň, než obvykle, ale z neznámých mužů a jejich doteky nesnese do teď. Zda s tím někdy bude schopna žít opravdu sama říct nedokáže. Oči stále má zavřené, i když slzy ji stekly po tváři, které nedokázala zadržet. Malinko sebou cukla, když ucítila jeho ruky na těch svých. zvedla lehce hlavu za hlasem a poslouchala jeho slova. Takto si setkání rozhodně nepřestavovala. Trhaně se nadechla a tiše popotáhla. Snažila se malinko pousmát a pokoušela se hodit zpátky do klidu, avšak.. na jeho slova nic neřekla.. už jen mlčela.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 113

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Sep 30, 2017 12:08 am

Masonův byt

Nejspíš jsem se trochu dotkla Masonovi hrdosti. "Noo, možná tošičku.." Přiznala jsem neochotně. Nebylo to myšleno zle, ale chtěla jsem být upřímná. Na mou, v podstatě, žádost vyvalil oči a vypadal, že mi snad nevěří. Nakonec se ale chytl mých slov a začal se snažit.
Sice se mi podařilo zvednout ale on se držel opravdu pevně a snad mě i trochu poškrábal, já si toho ale nevšímala. Opakovala jsem si, že by mě od něj nemělo nic překvapovat ale po pravdě, dělo se to zas a znovu. Vylezl mi na záda a chytl se mého krku, ačkoliv mi nijak neublížil. Když seskočil, tahal na jednu stranu a já se pevně zapřela nohama a škubla sebou opačným směrem. "Přijde mi, že se moc nesnažíš. Neboj se, že mi ublížíš, prostě mě dostaň na zem." Ano, provokovala jsem, ale chtěla jsem vědět, jak moc je silný a co dokáže. Sekla jsem po něm tlapou ale dávala jsem si dobrý pozor na to, abych ho nezasáhla.
Nakonec, kdyžmi vážně přišlo že to nemyslí vážně, přestala jsem sebou škubat od něj a prostě do něj vrazila, takže jsme oba skončili opět na zemi. "Co bys dělal, kdyby se proti tobě obrátil někdo, koho znáš? Taky by sis s ním jen trochu hrál?" Pokud převede alespoň pár dalších výpadů, podobných tomu předchozímu, bude to v pořádku. Jen jsem měla obavy, že by to na něj mohlo být moc a mohl by couvnout.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sat Sep 30, 2017 10:06 am

Masonův byt

Vzhledem k tomu, že jsem byl menší, tak poté co sebou trhnula jsem se po podlaze posunul kousek s ní. Zavrčel jsem a škubl sebou silněji. Její slova se mi nelíbila a vzhledem k mojí povaze mě to už docela vytáčelo. "Přestaň.." Odpověděl jsem jí varovně. Nejenom, že mě tím ponižovala, ale já ani už nikoho blízkého neměl. Lau zemřela, Nitrin který se mi snažil pomoci zmizel. Uvidíme jak to bude s Tallou.
Cítil jsem, že jak mě vytáčela a provokovala, vřelo to mě. Nerad bych ale aby se tahle "hra" změnila v pravou rvačku. Opravdu jsem jí nechtěl ublížit. Každopádně bych se už měl začít snažit..aspoň bude pokoj od toho co říká. Ohnala se po mě tlapou a já ji pustil. Namísto toho jsem se jí zakousl do oné tlapy, kterou po mě sekla. S vrčením jsem škubal hlavou. Ucítil jsem v tlamě krev. Nebyl jsem si ale jistý jestli jsem si prokousl jazyk nebo jí tlapu. V tu chvíli jsem to nijak neřešil. Ať už to bylo její nebo moje zranění, zhojí se to jakoby nic. Poté co jsem skončil s tlapou jsem ji pustil a ohnal se po ní tlapou na oplátku. Mířil jsem na oči, u nich jsem si ale dával veliký pozor, abych je nezasáhl, to by mě zamrzelo. Poté jsem na ní opět vyskočil a stiskl jí zuby spodní část krku. Co nejpevněji jsem mohl a sekl sebou k zemi, s očekáváním že ji shodím na zem. Opravdu jsem si připadal jako kotě. Nechtěl jsem jí nijak vážně ublížit. Kdyby to byl člověk už by byl s rozpáraným břichem a rozervaným hrdlem. Tohle bylo jiné, nedalo se to srovnávat.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sat Sep 30, 2017 10:14 am

Kavárna

Mrzelo mě, že jsem z ní vytáhl něco takového. Přemýšlel jsem, co a jak udělat. Tohle si nezasloužila.ačkoli se chovala arogantně a namyšleně, pořád to byla dívka, která tomu měla své důvody. Prostě byla jenom opatrná..tohle se nedělá, tohle si nezaslouží žádná dívka, žádná žena. Je jedno jestli je hovado nebo je to jemná dívčina co se rozkrájí pro druhé. Tohle bylo něco, co by neměl nikdo nikdy zažít.. Cítil jsem jak se cukla když jsem ji chytil, i tak jsem ale ruce nestáhl. Zhluboka jsem se nadechl. "Dopijeme to a odvedu tě domů..budeš se tam určitě cítit lépe než tady v neznámém prostředí...pokud si to budeš přát, zůstanu tam ještě s tebou..ano?" Zeptal jsem sejí. V hlase bylo hodně znát co jsem cítil. Smutek a vztek byli z těch všech emocí nejsilnější..jak si tohle mohl někdo vůbec dovolit? Jak někdo mohl sáhnout na jemu blízkou osobu? Uniklo mi tiché zavrčení, které jsem se pokusil "zahnat" zavrtěním hlavy. Pomalu jsem stáhl ruce.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 547

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Sep 30, 2017 11:03 am

Dům
Nechal tyč rozehřát doběla, načež jí z ohně vytáhl a pomalu přešel k Lilien. Stále věřila v to, že on nebude mít to srdce jí něco udělat. Proto se jen zavrtěla, když si před ní klekl. Kovová tyč mu klesla podél těla a rozpáleným koncem se téměř dotkla podlahy. Dokonce tu nebyl ani Mik, který by jej s největší pravděpodobností od tohoto úmyslu ještě nakonec odradil. "Nina kvůli tobě nevidí.. a ty se jí ještě stále snažíš vyhnat. Podle mě jsi chtěla být s mým bratrem a.. já ti to teď umožním." Hlas měl bez jakéhokoli citového zabarvení. Už k ní necítil nic. Kromě odporu a zášti. Na dívku nikdy neměl chuť sáhnout v tom smyslu, aby jí ublížil. To se v tuto chvíli změnilo. Avšak ona to stále nepoznala. Teprve, když pozvedl tyč a chytl ji za hlavu, aby se nemohla pohnout, jí došlo že je něco špatně, ale.. už bylo pozdě. Sklepem se v tu chvíli rozneslo nehorázné ječení, díky čemuž téměř utekl,, neb citlivý kočičí sluch nebyl na takový řev stavěný. Popálil ji a zpřelámal jí ruku, když se až příliš kroutila. Avšak, Lilien už neuvidí nikdy. Připravit někoho o zrak pomocí rozžhavené kovové tyče byla sice stará, ale zato stále účinná metoda. I když si mohla o vrácení zraku nechat jen zdát. Když ji odvázal, zůstala nehnutě sedět u klece. Už se ani nepokoušela bránit. Jen tupě zírala před sebe prázdným pohledem, než oči zavřela. Nepoznal, jestli brečí, a i kdyby ano, bylo by mu to jedno. Z kapsy vytáhl telefon a vytočil bratrovo číslo. "Ahoj, Mortimere.. mám pro tebe dárek. Přijeď si pro něj, buď takové zlatíčko, ano?" Nikdy si dárky nedávali, proto bratra jeho telefonát náležitě překvapil. Nechtěl však, aby mu Lilien zůstala na krku. Navíc, patřila právě Mortimerovi. Tak, proč by mu ji nevrátil, i když.. přeci jen trošku poupravenou.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Sep 30, 2017 11:47 am

Masonův byt

Víceméně jsem dosáhle toho, čeho jsem chtěla. Moje slova ho naštvala, ne-li rozzuřila. Nijak jsem mu neodpovídala, jen jsem se snažila udržet na nohou. Překvapilo mě, když mě pustil ale bolest vystřelující z tlapy mi dokázala, že to udělal úmyslně. Držel mě jen chvíli než pustil a vrátil mi můj útok. Uhnula jsem kousek stranou ale svou chybu jsem si uvědomila hned. Pokud bych se s někým opravdu rvala, bylo by po mě. Sice jsem uhnula před jeho tlapou ale dovolila jsem mu, se mi dostat ke krku. Když sebou trhl, přestala jsem se vzpírat a nechala se stáhnnout na zem. Zůstala jsem pod ním ležet na zádech s jeho zuby na krku. Zprudka jsem oddechovala a zírala na něj. "Pokud ti moje slova ublížila, přijmi prosím mou omluvu. Potřebovala jsem vidět, zda jsi schopný útočit i pod tlakem. Budeš dobrý vůdce, sice zaútočíš ale seš schopný se ovládat. Omlouvám se, že jsem tě podceňovala." Až se smečka zvětší a byli by tam nějaké rozbroje, byl by schopný udělat pořádek, což bylo hlavní. Nijak jsem se nehýbala, nesnažila jsem se zvednout. Čekala jsem až mě pustí a dovolí mi se zvednout. Našla jsem ho Darlo, našla jsem někoho, kdo nám pomůže. Věděla jsem, že se k ní ty myšlenky nedostanou, říkala jsem si to spíš pro sebe. Teď už jen doufat, aby Mason neodmítl.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sat Sep 30, 2017 12:06 pm

Masonův byt

Dostal jsem ji. Hip, hip, hurá. Ačkoli se mi zdálo, že to udělala jen proto, aby už měla pokoj. Každopádně ležela na zemi pode mnou a připadala mi podle očí trochu vyplašená. V hlavě mi zněl její hlas. Když domluvila pustil jsem ji a posadil se. Pohledem jsem přejel její tělo a hledal, kde jsem ji zranil. Pohled mi zůstal na tlapě, v místě kde se srst zabarvovala do červena. Rozhodl jsem se ignorovat její slova. Prostě to nevnímat a dělat že se nic nestalo. Proč to nějak komentovat..
Přešel jsem k její tlapě a prohlédl si ji. Spíš to vypadalo, že jsem ji škrábl než kousl. Olízl jsem si čumák a otočil se na ni, pak si jednoduše lehl na zem a proměnil se zpátky. Ruce jsem si složil pod hlavu a přivřel oči. "Prošel jsem výběrovým řízením?" Optal jsem se jí mručivě a pootočil na ni hlavu s takovým zvláštním pohledem. Trochu pobaveným, ale pořád lehce zhrzelým..prostě se mi nelíbilo jak se mnou při tom mluvila..trochu to ve mě zůstalo, ale ono se to poddá.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sat Sep 30, 2017 12:26 pm

Masonův byt

V jeho očích se odrážel maličký paprsek radosti? No, nejspíš ano. Pustil mě ale nic neřekl a proto jsem zůstávala na zádech i nadále. Ono mu to asi nedošlo ale uvidíme. Koukal na mou tlapu, což mě přinutilo stočit pohled stejným směrem. Heh, překvapila mě krev.. jakože cítila jsem bolest ale jaksi mi to nedošlo, až teď. Ale ono se to brzy zahojí a bude to v pohodě. Když přešel blíž, automaticky jsem ucukla. Nechtěl mi ublížit ale byl to instinkt. Když se změnil, pozorně jsem si ho prohlédla, tedy alespoň tak jak jsem mohla, s ohledem na to že jsem se stále válela na zádech. "Ano prošel." Odpověděla jsem mu prostě a koukala na něj. No ták, chyť se toho, dej mi rozkaz. Čekala jsem, zda pochopí ale podvědomě jsem věděla že dříve či později ano. "Asi by sis měl odpočinout než půjdeme lovit." Dodala jsem ještě tiše a pak už mlčela.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Sat Sep 30, 2017 1:37 pm

Kavárna

Trhaně se nadechla a nehnutě seděla před ním se sklopenou hlavou. Na jednu stranu se cítila za sebe trapně, ale na druhou.. cítila se poníženě, ale.. lhát mu rozhodně nechtěla, i když se o tom nechtěla prvně zmínit. Kdo by se taky o tom chtěl bavit?? Vyposlechla si jeho slova, ale stále byla mlčky. Ví, že kdyby promluvila, hlas by se ji dost chvěl. Z jeho hlasu poznala něco jako lítost, ale i vztek. Hluchá nebyla, ale.. nechtěla jej tím vážně zatěžovat, ale.. stalo se a teď ví vše, pokud na něco nezapomněla. Místo odpovědi na jeho slova jen pokývla hlavou. Mitzy a Seba jsou jediní, kterým ještě může důvěřovat a tento krátký seznam osob nemíní prodlužovat.. Je aspoň vděčná, že má někoho po tom, jak se k nim chovala.. chovala se špatně a teď je jen dost opatrná.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sun Oct 01, 2017 11:11 am

Masonův byt

Uchechtl jsem se nad jejími slovy. Stále si myslela, že je povedu..jak bych mohl? Zlomil bych se při neúspěchu, případně bych někoho vyhnal kdyby mě jen trochu vytočil. Zhluboka jsem se nadechl a pootočil na ni hlavu. Ležela pořád ve stejné poloze, v jaké jsem ji ponechal. Přimhouřil jsem oči. Došlo mi to až teď, když jsem ji viděl. Ona mě už jako alfu brala..no potěš koště. Povzdechl jsem. "Pohov prosím tě.." Řekl jsem jen a zhluboka se nadechl, opět jsem položil hlavu a oči zavřel. Nevěděl jsem co si myslet, mám to alespoň zkusit? Pochybuji, že bych to zvládal, moc pochybuji, že bych něco takového zvládal. Na druhou stranu o co přijdu když to vezmu? Hmm.. V hlavě se mi ozval její hlas. Měla pravdu, mohli bychom se oba vyspat, než někam vyrazíme. "Ok.." Odpověděl jsem jí a zvedl se. Pomalou chůzí jsem došel ke vchodovým dveřím, kde jsem zamknul. Nerad bych aby nám sem někdo jen tak neočekávaně vpadl. "Jestli se chceš najít, nebo si dát třeba sprchu tak není problém." Houkl jsem na ni a pak si promnul kořen nosu.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Oct 01, 2017 11:21 am

Kavárna

Seděl jsem naproti ní. Nechtěl jsem ji takhle rozrušit. Povzdechl jsem a kopl do sebe zbytek horké čokolády. Trochu jsem zasyčel, když jsem si opařil jazyk..ale chtěl jsem co nejdříve jít. Nadechl jsem se a prstem ji ještě pohladil po kloubech levé ruky, pak ruce stáhl. K jejímu hrnku a ten jí opatrně vsunul do ruky. "Vypij to, ať můžeme jít.." Řekl jsem tiše a zamával jsem na servírku jako na pingla. Bylo mi jedno co si bude myslet. Z peněženky jsem vytáhl peníze a dal jí malé kapesné spolu s penězi za naši objednávku. "Děkujeme, za chvíli odcházíme." Broukl jsem k ní a ona s rozloučením odešla.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Oct 01, 2017 11:52 am

Masonův byt

Očivdně měl stále v plánu můj návrh zamítnout, ať se děje cokoliv. Když na mě chvilku koukal, a já mu pohled oplácela, došlo mu to. Jiskra pochopení a pak rozkaz. Přetočila jsem se a vyskočila na nohy. "Děkuju..." Lehce jsem pokrčila přední nohy takže jsem se mu víceméně poklonila. Sledovala jsem ho, když se zvedl a šel zamknout. "To je v pořádku. Až budeme venku, najdu si nějaký potok nebo řeku. A ty už jdi spát. Pohlídám to tady." Přešla jsem kolem něj ke dveřím, před které jsem si lehla a hlavu položila na tlapy. "Pak po lovu se zajdeme podívat za ostatními, souhlasíš? Jsem pryč už moc dlouho..." Samozřejmě že jsem se musela zeptat, zda souhlasí, protože kdyby řekl že ne, nemůžu za nimi jít.
Je možné, že mu přijdu jako cvok, když jsem ho během chvíle pasovala na alfu ale bylo to tak. On ty vlohy měl, jen je prozatím neviděl, nebo možná nechtěl.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Sun Oct 01, 2017 12:05 pm

Masonův byt

Jen jsem ji sledoval. Ano, myslel jsem si o ní teď svoje, ale rozhodl jsem se jí to nebrat. "Fajn." Odpověděl jsem mručivě a pak se pomalým krokem odebral k sobě do pokoje. Oproti pokoji Lau, byl menší. Měl jsem tam jen to nejdůležitější. Po levé straně postel s poličkami nad ní, napravo skříň a za ní stůl se židlí a stolním počítačem. Ještě jsem se mezi dveřmi zastavil, abych jí odpověděl na její dotaz. Nelíbilo se mi jak se chovala, ale co nadělám. "Ano, půjdeme." Zamrmlal jsem k ní a pak se po ní otočil. Ležela před dveřmi. Zavrtěl jsem hlavou a promnul si kořen nosu, pak jsem si jen lehl na postel, a peřinu si vytáhl k ramenům. Po nějaké té chvíli jsem usnul.
Camila Bleonde

Poèet pøíspìvkù : 56

Příspěvek pro Camila Bleonde za Sun Oct 01, 2017 12:13 pm

Thomasův dům

Netušila jsem co se děje. Bolest vystřelující z krku byla pořád horší. Každopádně, jsem bla v bezvědomí a mnoho jsem toho nevnímala. Když mě donesl k sobě a ošetřil mě, spala jsem a jednoduše se dál nehýbala. Tenhle stav přešel po pár hodinách, kdy jsem se konečně probrala.
Moc jsem nevěděla co se dělo, pamatovala jsem si jenom to jak po mě někdo skočil a kousal mě do krku. Každopádně místo kde jsem byla jsem poznala. Zapřela jsem se rukou za sebe a chytila si jemně vypouklé bříško. Nadechla jsem se a polkla. Bylo mi mizerně. Cítila jsem se jako při chřipce, jak mě každý sval bolel a připadala jsem si jakoby mě někdo skopal. Polkla jsem a zaúpěla nad bolestí, která polknutí následovala. Dvě ranky na krku byli hodně citlivé a asi nebyli zrovna mělké, když mě bolelo i polykání. Sípavě jsem se nadechla a unaveně se rozhlédla kolem sebe, než jsem se pokusila zvednout se.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Sun Oct 01, 2017 12:46 pm

Masonův byt

Nevím proč, ale necítila jsem se pod jeho pohledem zrovna příjemně. Musel mě mít za pitomou nánu. Pro jistotu jsem už mlčela a jen po něm koukala, než zmizel v pokoji.
Ležet v klidu a hlídat, jsem vydržela asi jen půl hodiny, než jsem začala chodit po bytě sem a tam. Snažila jsem se vymyslet nějakou činnost, co by mě zabavila ale na nic jsem nepřišla. Nebyla jsem unavená, takže ani spánek nepřicházel v úvahu.
Nakonec jsem se odhodlala jít za Masonem. Když spal, nic ho netrápilo a nemusel přemýšlet nad ničím, co nás čeká. Chvilku jsem seděla vedle postele a pozorovala ho, než jsem se odhodlala vyskočit k němu nahoru a stočila se do klubíčka u jeho nohou. Před chvíli jsem sice unavená nebyla ale teď se mi oči zavřeli sami od sebe a já si řekla, proč bych si nemohla odpočinout.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Oct 21, 2017 6:56 am