Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

San Hillesh (Město)

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 625

San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Sep 18, 2017 11:13 pm

Dům

Uslyšela jeho zavrčení. Ona nemohla dělat nic. Ani si nevšimla, že ji zaregistroval. Ať už to byl Mitzy nebo jeho čičinka, stále jej milovala. Necítila ani trochu nenávisti vůči jeho zvířecí podobě, naopak. Zvířata miluje, tak či tak. Může jen doufat, že lvíček neudělá nějakou hloupost. Neudělá nic.. spíše nic udělat nemůže. Jakožto někdo, kdo nevidí, nemůže jej hlídat. Snad opět nezničí nový koberec, i když.. je to vlastně poslední věc, která by ji trápila. Pokud neublíží Tiřře, nic by ji rozhodit nemělo. Bylo zbytečné mluvit, když i on byl ticho, jelikož už byl proměněn.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 547

Re: San Hillesh (Město)

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Sep 19, 2017 5:34 am

Park
Stále ležel na zemi bez toho, aniž by se pohnul. Však, přepadla jej lennost díky ztrátě energie. Možná však, kdyby před ním někdo zamával kusem masa, neváhal by a zvedl se. Jenže žádný kus masa tu nebyl. Ale nestěžoval si. Alespoň nemusel ležet sám v kleci. Po nějaké chvíli zívl, hlavu položil na zem a převalil se na záda.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Sep 19, 2017 3:22 pm

Dům

Moc toho zatím neslyšela, proto usoudila, že je čičinka v klidu a nezlobí. Chtěla by dát něco Tiřře na jídlo, ale.. neví, kde má misku a kde vůbec ono jídlo má.. A teď Mitzyho požádat nemůže. Dále ji hladila a seděla. Čas takto ubíhal opravdu pomalu a zívla si. Postupem času na ni začala přicházet únava. Místo toho, aby šla nahoru, si opatrně lehla na gauč, přičemž si malá lehla k ní. Stále se u ní držela. Když bude tady, uslyšela by, kdyby se něco dělal. Netrvalo tomu dlouho, než se ji podařilo usnout. Spinkala klidně až do rána.
Mason Hebrew

Poèet pøíspìvkù : 88

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 5:00 pm

Park

Pomalu jsem šel přes park dál. S tou kapucí do čela a zkrouceným postojem jsem musel všem připadat jako feťák. Kapuce byla veliká, když jsem ji měl na hlavě, překryla bez problému celý můj obličej. 
Normální černá mikina na zip, černé, lehce opnuté kalhoty a normální kotníkové tenisky. 
Ruce jsem měl pevně přitisklé na těle, přitom zaražené v kapsách. Ztěžka jsem dýchal..bylo mi mizerně, jako téměř pokaždé když jsem si vzpomněl na sestřičku. 
Zatnul jsem zuby a posadil jsem se na lavičku v parku. Bylo mi zle. 
Ačkoli jsem se to snažil skrývat, na bedrech jsem měl nehezkou ránu. Byl jsem na lovce jako magnet, už to bylo potřetí během dvou měsíců, co jsem s nimi měl nějaký konflikt. Jakoby mě vyhledávali. 
Opřel jsem se o lavičku ve snaze uklidnit se, aby mohla začít regenerace. 
Moc jsem si z toho co mi o tom říkal Nitrin nepamatoval, měl jsem moc práce s kulkou v hrudi, jej. 
Doufal jsem ale v to, že to začne co nejrychleji být v pořádku, jelikož to zatím vypadalo jen a en bledě. Chvěl jsem se jako při absťáku, krvácel jsem a cítil jak se mi na bedrech zvětšuje rudý flek. Pevně jsem zatínal zuby abych neskučel bolestí, a doufal jsem, že to co nejdříve přestane.
Talla Cyan

Poèet pøíspìvkù : 113

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 19, 2017 5:26 pm

Park

Uběhl už nějaký ten pátek od doby, co se ke mě a Ethel přidala Darla. Díky tomu, že jsme jí s dětmi pomáhali, mohla se pomalu dávat dokupy. Věděli jsme, že to bude dlouhá cesta a zvládneme to. Jako vždycky.
Ethel se sice u dětí necítila nejlépe ale byla to dobrá chůva, můžu-li to tak říct. A díky tomu, že se dokázali ohlída sami, mohla jsem vyrážet na obchůzky a hledat kočkodlaky. Už mnohokrát jsem narazila na stopy, ale bohužel se mi nedařilo kočkodlaky najít. Až dosud.
Už nějakou dobu jsem se držela dost silné stopy ale měla jsem jisté obavy co uvidím až se dostanu ke zdroji. Pach toho kočkodlaka totiž doprovázel i pach krve, což nebylo dobrý. Proplétala jsem se parkem a vnímala, že každou chvíli najdu toho, koho sleduji. A měla jsem pravdu. Kočkodlak seděl zkroucený na lavičce a už od pohledu bylo jasné, že na tom není dobře. Asi nebylo zrovna dobrý se k němu najednou přiřítit ale jinak to v tuhle chvíli nešlo. Přemístila jsem se k němu co nejrychleji a klekla si před něj. "Ahoj, potřebuješ pomoct?" Mluvila jsem tichým a klidným hlasem, protože kdybych byla rozhrkaná, ničemu by to nepomohlo. "Není bezpečný být tady, ne teď." Vůbec mi nedocházelo, jak na něj můžu působit. Lehce pomuchlaný vzhled, potrhané oblečení.. no, snad to překousne.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 5:33 pm

Park 

Seděl jsem tam na lavičce, těšil se až začne regenerace, ale ona jednoduše nezačínala. Trvalo to už dlouhou dobu a mě začínalo být pořád divněji. V hlavě mi začínalo hučet a chtělo se mi spát, viděl jsem lehce mázle. 
Ve chvíli kdy už jsem myslel, že to zalomím se přede mnou ukázala nějaká osoba. Tmavé vlasy. To bylo vše co jsem v tomhle rozpoložení byl schopen vnímat. Snažil jsem se upnout k těm dvěma rozmazaným tečkám na jejím obličeji, abych se jí díval do očí. 
Zpod kapuce na ni zírala ztrhaná tvář..musel jsem vypadat snad až vtipně. 
"Vím.." Sykl jsem v souhlasu, když mě upozorňovala, že není bezpečné tu být.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 19, 2017 5:58 pm

Park

Občas jsem se rozhlédla kolem, zda nás někdo nepozoruje ale prozatím byl klid. Ten kluk na tom byl hůř, než jsem si myslela, protože to vypadalo, že se jen tak tak drží. Zvedla jsem se a sedla si na lavičku vedle něj. Pak jsem ho prostě chytla a opřela o sebe abych se mu mohla podívat na ránu. "Čím tě zranili?" Zeptala jsem se téměř šeptem. Rána nevypadala dobře a pokud bylo mé tušení správné, dokud se rána nevyčistí, nezačne se hojit. Jenže jak to tady udělat? Než bych ho dotáhla do našeho úkrytu, umřel by mi po cestě, což nebylo moc dobrý řešení. "Hlavně mi tu neusni.." Zamumlala jsem.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 6:10 pm

Park

Zamžoural jsem a snažil se na ni zaostřit, ale jednoduše to nešlo. Všechno se rozpíjelo, ačkoli zatím bylo pořád rozeznat co je co.
Dívka se posadila vedle mě, díky jejímu pachu jsem poznal, že je také kočkodlak. Když si mě ale chytila a opřela o sebe, cítil jsem se vyloženě potupeně. Šeptala, takže kolem někdo byl? Polkl jsem. "Dýkou." Odpověděl jsem stručně, ve snaze udržet oči otevřené. Nedařilo se to a její požadavek to nijak nezlepšil. Hlava mi padala, ale bylo znát, že se přemáhám abych neusnul.
Rád bych se dostal k sobě do bytu, tak bych si mohl alespoň odpočinout..tady to asi jenom tak nepůjde.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 19, 2017 6:31 pm

Park

Po pravdě.. byla jsem trochu bezradná. Čekala jsem, že když někoho najdu, bude na tom o něco lépe než na umření. Ale zase kdybych mu nepomohla, měla bych výčitky. Potvrdil mi to, co jsem si sama myslela. Rána se musí vyčistit a když jsem ho viděla, tak nejlépe okamžitě. Těkala jsem pohledem po lidech kolem nás a přemýšlela, co dělat. Nakonec mi pomohla nějaká holčina, která na lavičku vedle sebe odložila svetřík a nedaleko od nás byla i nějaká fontána. Musela jsem to provést okamžitě. Pustila jsem toho kluka, jehož jméno zjistím asi až se dá dopořádku, a položila ho na lavičku. Bylo mi jasné, že by sebou stejně švihnul, takže takhle předejdeme dalším zraněním. "Ještě mi chvilku vydrž, ano? Pomůžu ti." Nebyla jsem si jistá, jestli mě vůbec ještě slyšel. Nenápadně jsem se přiblížila k té holce a ukradla jí svetr. Poslouží mi v tuhle chvíli víc, než jí. Poté jsem udělala rychlé kolečko kolem fontány abych ho namočila a vrátila se ke kočkodlakovi. Přišlo mi, že jsem se k němu vrátila za pět minut dvanáct, takže jsem se nezdržovala a ránu mu co nejlépe a nejrychleji vyčistila. Ztratil sice hodně krve ale pokud se rána zatáhne, dostane se z toho. "Vnímáš mě?"
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 6:59 pm

Park

Jen jsem se o ni opíral a očima bloudil po okolí, s velkou snahou neusnout tu..argh, proč to šlo tak těžko? Znovu mi padala hlava, z čehož mě probrala když mě chytila a pomalu stáhla na lavičku do leže. Mohla při tom slyšet, že jsem trochu zasténal bolestí. Krev dál tekla a mě bylo ještě hůře.
Chtěla abych chvíli vydržel, což..se lehce řekne, ale udržet se, že. Jak to dořekla tak mi zmizela a jí zůstal na lavičce sám. Netrvalo to dlouho a krev z oblečení začala stékat přes lavičku a kapat na zem. Nic příjemného, opravdu ne. Ještě když jsem slyšel jak ta krev kape.
Když mě to pomalu ukolíbávalo znovu ke spánku, a já měl zavřené oči, nevnímal jsem ani dívk o lavičku dál, jak začala vyvádět, že se jí něco ztratilo.
Probrala mě zase až dívka, která mě přetočila a začala mi ránu čistit. Syčel jsem při tom bolestí, ale snažil jsem se být co nejtišší a zároveň co nejklidnější abych jí to zbytečně nestěžoval. Po tom se mě ptala, jestli ji vnímám. Pootočil jsem na ni hlavu, přičemž se mi z ní shrnula kapuce a já na ni jen tiško koukal. Olíznul jsem si suché rty a přivřel oči. "Trochu." Potvrdil jsem jí.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 19, 2017 7:22 pm

Park

Než jsem se k němu vrátila, krvavá skvrna pod lavičkou se hodně zvětšila, a bylo by nemilé, kdyby si toho někdo všiml. Naštěstí se většina lidí soustředila na tu holku, která začala vyvádět. No, teď už by svůj svetr ani nepoznala. Byl celý nasáklý krví.
Nerada jsem mu působila ještě větší bolest, ale zdálo se, že rána přestává krvácet a pomalu se zatahuje. Naštěstí kočkodlak vydržel při vědomí a s tím, že jsem mu pomohla, unikl hrobníkovi z lopaty na poslední chvíli. "Už by to mělo být dobré. Rána se brzy zatáhne a pokud se nebudeš zbytečně namáhat, rychle nabereš ztracené síly." Pousmála jsem se a zlehka se dotkla jeho paže. "Jak se jmenuješ? Mimochodem, jsem Talla." Uculila jsem se. Byla jsem ráda, že jsem našla dalšího z mého druhu a navíc jsem mu zachránila život. Takže dvojnásobná radost. "Nejlepší by bylo, kdyby jsme se někam schovali, tady jsme moc na ráně. Ale musíme chvíli počkat. Nechci riskovat tvůj život, když nám v tuhle chvíli nehrozí přímé nebezpečí." Asi bych na něj neměla být tak hrr ale prostě.. poprvé jsem našla dalšího kočkodlaka! To člověku zvedne náladu.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 7:48 pm

Park

Nehledě na moje kňourání mi ránu vyčistila dost rychle. Dívka vedle nás nasupeně ječela na všechny kteří se na ni dívali. Zvláštní, že jen nás si nevšímala. Mělo se to zahojit brzy..asi bylo zbytečné jí říkat, že o tom vím a tak jsem jen držel hubu.
Ptala se na jméno a sama se mi představila. Talla...hezké jméno. "Mason. Těší mě.." Odpověděl jsem jí, mezitím co jsem se pomalu hrabal do sedu. Neskutečně mě to vyčerpalo.
Z holky vedle mě začala bolet hlava..ano, víc než předtím. "Drž hubu!" Zavrčel jsem na ni stejně nahlas, jako ona ječela po lidech kolem. Asi nečekala, že by se někdo ozval, ale po chvíli co na mě nevěřícně zírala opravdu hubu držela. Chvíli jsem ji vražedně propaloval pohledem, než jsem se zapřel rukama o lavičku a sklopil hlavu, ve snaze překonat nával bolesti z bered. Pomalu jsem se začal postavovat, ale moc to nešlo. "Nevím moc, kam bys tady chtěla jít, by to bylo blízko a aby tam nikdo nelezl a neohrožoval nás.." Odpověděl jsem jí sykavě. Pomalu jsem na ni přesunul pohled, pak se nadechl. "..ale můžeme ke mě.." Odpověděl jsem jí. Byl jsem jí vděčný za pomoc, neviděl jsem důvod jí neukázat jak to u mě vypadá. A navíc..jak bych se tam bez její pomoci dostal.
Talla Cyan

Příspěvek pro Talla Cyan za Tue Sep 19, 2017 8:06 pm

Park

To co se dělo nedaleko od nás mi ukázalo, že jako zloděj si vedu stále dost dobře. Svou pozornost jsem ale musela vrátit k Masonovi. "Ráda tě poznávám." Zazubila jsem se. Moc se mi nelíbilo, že se hned zvedal ale bez remcání jsem mu pomohla do sedu. Zařval na tu okradenou holku, což mě nemálo překvapilo a podle pohledů ostatních, jsem nebyla jediná. Chtěl se zvednout ale já mu v tom zabránila. "Ještě chvíli zůstaň sedět."
Nemálo mě překvapil jeho návrh, že by jsme se mohli schovat u něj. "Asi to bude nejlepší. Úkryt mé smečky je odsud trochu dál, což by tě zbytečně vyčerpávalo." Ani mi nedošlo, že jsem naší maličkou skupinku označila jako smečku ale co už. Byla to pravda.
Podvědomě jsem věděla, že mu mohu věřit a proto jsem mu pár věcí prozradila. "Já a pár dalších žijeme na okraji města.. hledám další kočkodlaky, kteří se chtějí jen schovat nebo i bojovat. Připravujeme se na válku, ve které nám jde o vše." Možná mě bude mít za blázna, přeci jen, kdo by se dobrovolně lovcům postavil, když měli navrch? Jenže já to musela udělat. Pro Darlu a její koťata, pro Ethel a soustu dalších nevinných kočkodlaků. "Pokud by ses k nám přidal, byla bych ráda." Skoro jsem to ani neřekla.. necítila jsem se ohledně tohohle zrovna dvakrát jistě. Což bylo v tuhle dobu u mě.. nečekané.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Sep 19, 2017 8:41 pm

Dům
Popravdě, po tom odebrání energie byl opravdu velmi líný. Bylo to jako, když se kočka přežere a pak musí čekat, než jí vytráví. Každopádně, nakonec se přeci jen k životu alespoň trochu probral. Využil pak příležitosti a vyplížil se z pokoje, aby se šel porozhlédnout. Zvědavost jej pak donutila strčit hlavu kamkoli se mu vešla. Žádná skříňka tak před ním nebyla v bezpečí. Když se vrátil ze svého malého poznávacího výletu, který byl určený jen pro něj, stočil se v rohu obýváku a zavřel oči. Už sice nebyl tak šíleně unavený, ale přeci jen... lenost je nemoc, která jej v tuto chvíli dost agresivně napadla.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Sep 19, 2017 9:31 pm

Dům

Bylo už ráno, což.. ona vlastně mohla jen odhadovat, když neviděla nic. Tirra ji jako každé ráno lechtala pod nosem svým ocáskem, což ji probudilo, načež pšikla. Pootevřela oči a pomalu se vyhrabala do sedu, načež se se zívnutím protáhla, avšak opatrně. Promnula si očka a hned zamrkala. Možno doufala, že uvidí, ale nic. Vše bylo stejné.. Pomalu vstala, přičemž musela opravdu opatrně, jelikož se ji kočka pletla pod nohama. Slyšela nějaký dívčí hlas a i když nechtěla.. pomalu se za ním poslepu vydala. Dveře ke kleci otevřela velice opatrně, aby se za ní nedostala Tirra. Zatím však mlčela a jemně se držela zdí, aby se mohla nějak orientovat.
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Sep 19, 2017 9:39 pm

Dům
Probudilo jej pšíknutí, které přicházelo ze směru, kde předtím byla Nina, takže se tím nijak nezatěžoval. Po chvíli však přeci jen střihl ušima a zvedl hlavu, načež se zívnutím vstal, aby se protáhl. Chvíli pak váhal a vzpomínal na to, co přes den dělal, i když si toho moc nepamatoval. Tedy, vlastně si nepamatoval nic. Každopádně se rozhlédl po místnosti, aby našel Ninu, avšak nikde ji neviděl. Proto se napřed rozběhl po schodech do pokoje, aby se oblékl, než se jí již po dvou vydal hledat. Jen doufal, že neodešla ven, i když to mu přišlo jako to nejméně pravděpodobné, co by udělala.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Sep 19, 2017 10:29 pm

Dům

Vůbec si neuvědomila, že by Mitzyho probudila, natož, aby ji hledal. Neutekla by ven, jelikož.. už jednou chvíli běžela a zakopla o do teď pro ni neidentifikovaného. Lehce se otřepala a pomalu scházela schody níže, přičemž se stále přidržovala zdi. Moc nedokáže odhadnout, jak daleko je od klece, ale stála na posledním schodu a rozhlédla se. Nezaregistrovala, že by dostávala nějak najíst, ale ona ji rozhodně pomáhat nebude. Díky ní je slabší a slepá. Kvůli její blbosti.. či žárlivosti?? že je s Mitzym a ona o svou šanci přišla?? stále jen mlčela.
Mason Hebrew

Příspěvek pro Mason Hebrew za Tue Sep 19, 2017 10:30 pm

Park

Na tu zdvořilostní frázi jsem neodpověděl, jen jsem jí kývl. Pak přišlo moje okřiknutí hysterické dívčiny. Když po mě ještě hodila zlým očkem, automaticky mi cukly svaly na nose a působilo to jako bych chtěl vrčet. Zvedal jsem se, chtěl jsem pryč, ale Talla mě uzemnila abych ještě seděl. Měla pravdu..měl bych se více dívat na to, že ona mě asi neponese v náručí na způsob princezny až ke mě domů, ne?
Poté co jsem navrhl jít ke mě, zmínila smečku a já na ni zaraženě, zaujatě přesunul ten svůj utahaný pohled. "..je tu smečka?" Zeptal jsem se jí roztřeseně a sklopil hlavu. "Se sestrou jsme dlouho hledali místo, kam bychom mohli jít..." Mumlal jsem nejistým hlasem. Rukou jsem pevně chytil předek mikiny v místě, pod kterým se skrývali prsteny nás obou.
"Přidám se." Řekl jsem rozhodně a povzdechl. Budu rád za místo kam budu patřit aniž by na mě někdo díval svrchu. "Teď o tom nemluv..probereme to v soukromí." Posunkem ruky jsem naznačil, že kolem je moc lidí a pak se začal zvedat. Regenerace začala a bolest ustupovala, i tak to šlo ale poměrně dost těžko..byl jsem moc slabí.
Stále mě bolela hlava, ale chtěl jsem se pohnout. Začal jsem se tedy zvedat s větším úsilím a konečně jsem stál na nohou. Ikdyž jsem se pořád chvěl a cítil jsem v kolenou takový ten pocit že "vteřina před pádem". "Můžeme?" Zeptal jsem se jí tiše. Rád bych byl pryč co nejdříve..
Farrand Mitzou

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Tue Sep 19, 2017 10:52 pm

Dům
Lilien seděla zády otočena ke dveřím klece. Vsak proč by se také měla podívat na toho, kdo sem právě vešel. Zvědavost jí však nakonec nedala a přeci jen otočila hlavu. "Ale... kdopak se to tady ukázal. Naše malá Nina, která při tragické nehodě přišla o jeden ze svých smyslů... chudinka malá." Hlas měla nakřáplý od toho, jak dloujo tu už vlastně trčela. Věděla však, že ven se jen tak nedostane, tak proč alespoň při této příležitosti nebýt hnusná. "Zůstala jsi mu viset na krku, jako něco, čeho se dříve nebo později stejně zbaví." Pokračovala dál, přičemž se snažila vymyslet, jak by mohla ještě lépe uškodit.
Nina Lauxor Neer

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Sep 19, 2017 11:24 pm

Dům

Uslyšela nějaký nepatrný pohyb, tak zřejmě ještě žije.. bohužel. Její slova ji opravdu nejsou příjemná, i když si její slova nechce brát k srdci, ale.. ručku, kterou měla volnou podél těla stiskla v pěst a jemně se chvěla. "Všechno kvůli tobě.." Zamrmlala si spíše pro sebe. Vrtěla jemně hlavou, aby zahnala její provokativní slova. "Ne.. Mitzy takový není.. neopustí mne. Tou nehodou sis ho nezískala a věřím, že odtud se živá nedostaneš. Všechno se ti vrátí.." Chce znít co nejvíce jistě, ale nepatrná nejistota se dala poznat. Nadechla se a ručku jemně přiložila na bříšku a opatrně se posadila na schod. Ví, že si tímto jen přitěžuje, když ji poslouchá, ale.. i ona má právo říct poslední slova, než se ji stane něco...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sat Oct 21, 2017 6:56 am