Fantasy World

Fantasy tRPG


  Potvrzené registrace

  Share
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 148
  Join date : 17. 11. 16

  Potvrzené registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:33 pm

  First topic message reminder :

  Veškeré registrace potvrzené ať už administrátorem nebo moderátorem budou shromažďovány v tomto tématu. Pokud se děsíte, že vám zmizela registrace z kartotéky, není důvod k panice - registrace musela být přesunuta právě do této záložky. 
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 148
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Potvrzené registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 10:03 pm

  - Jméno: Shawn


  Příjmení: Gloom


  Věk: 24/466


  Pohlaví: Muž


  - Druh/Rasa: Hybrid - Magián/Upír


  - Povaha: Shawn je velmi umírněná osoba, neprojevuje takřka žádné emoce, již od mala byl velmi klidný, v dávných dobách byl za podivína, v dnešní době by jsme ho nazvali spíše emo dítkem. Co se navazování vztahů týče tak s tím problém nemá, sice za své přátelé považuje jen pár nejbližších za to známých má dost, taky nemá v případě nouze problém využít svých schopností nebo síly. V boji spíše místo síly spoléhá na své zbraně a samurajský meč se kterým se za těch pár let naučil zaházet takřka mistrovsky.


  Minulost: Narodil se do velmi bohaté šlechtické rodiny, už od mala byl vrstevníky odmítám a proto se bavil spíše se staršímy lidmi, nikdy nechápal proč se jeho rodina.. a obzvláště otec tak moc zahrnuje extravagantnímy a luxusnímy věcmi... avšak jeho život je velmi dlouhý na to ho popsat jako celek... nebo ne? Popravdě po umrtí otce a zdědění jeho zámku nic důležitého nedělal... nemíchal se do válek.. pouze ve druhé světové válce občas vysál pár nácků ale to je tak vše. Většinu času pročetl a prospal.. To jak se stal upírem je kapku složitější, jeho stvořitel byl totiž jeden z upírů kterým šlo o to zničit lidskou rasu a tak přeměnoval co nejvíce lidí dokázal..


  Inventář: Dlouhý černý kabát pod kterým má schované dvě zbraně typu uzi (každá s cca. 150 náboji), jako triko většinou nosí lněné či bavlněné košile, kalhoty má černé potrhané rifle.. boty jsou černé kanady. Občas nosí na zádech pověšenou 90cm katanu, ale to jen v případech kdy ví že ji nejspíše použije.
  Bydlí v honosném gotickém zámku ukrytém v horách, auto má obyčejné černé...  


  Obrázek: (Rovnou vložit! Jen fotky! Patří sem jen ten, který budete mít v avataru. Můžete dopsat i FC.)


  - Vzhled: Výška cca. 175cm, polodlouhé vlasy, bílé oči, piercing ve rtu a 17mm tunely.... váha 55kg


  - Schopnosti: Ovládání mysli/telepatie (vnuknutí myšlenek, vytvoření halucinací atd..)


  Obrázek: FC: Malcolm Lindberg


  Kontakt:

    - FB: https://www.facebook.com/vyzerutilednickuxd
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 148
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Potvrzené registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 10:03 pm

  - Jméno: Katalyn


  - Přezdívka:  Kat, Kata, Koťátko


  - Příjmení: Sherano


  - Věk:  24 let


  - Pohlaví:  Žena


  - Druh/Rasa: Ifrit


  - Povaha: Kat je sluníčko, které se rádo na každého culí a s každým by nejraději vyšla v dobrém. Dokážou se však najít i dny či jenom pasáže dnů, kdy by se jí raději měl každý vyvarovat. Bývá především klidná, nenechává se jenom tak vyštvat do souboje či jenom hádky. Každý o ní povídá, že je taková divná, což je i pravdou. Její nálady jsou jako májové počasí. Chovává se povětšinou jako malé dítě, tedy častěji bývá nezodpovědná a nedokáže nést za svoje činy následky. Vše zjednodušuje a dělá si z toho srandu. Kata je střelená dívka, co si do úst pořádně nevidí, ale stále není moc drzá, spíše jenom popichuje a dělá si z ostatních srandu i z drobností, dokonce i z věcí, ze kterých člověku není do smíchu, nebo v době, kdy je to nevhodné.


  - Minulost: Její minulost nebyla nejrůžovější. Rodiče nikdy nepotkala, byli to blázni, kteří se věnovali krádežím, nebo masovým vraždám. Celé své dětství prožila s prarodiči v jednom malém domku na kraji Londýna, jejíž čtvrť nebyla nic pro tak líbezné a nevinné holčičky jakou byla Katalyn. I přesto, že rodina nebyla nijak bohatá a ani na úrovni, zařídili Kat přes známé studování. Jak základní školy, tak i vysoké, kde se věnovala psychologii, jelikož se chtěla stát psychiatričkou pro lidi podobné jejím rodičům. Vše šlo dle plánu babičky, kdy Kat dostudovala vysokou školu a hledala si práci. Nejprve začala ve svém rodném městě v psychiatrii, kde byli především lidé jejího věku. Jako neznámá firma se měla předvést, proto jí dali pacienta, kterého si nikdo nechtěl vzít pod křídla, Nicholas. Tento muž byl člověk, tedy se od Kat lišil už jenom rasou. Nikdo neplánoval, že by tam Kat dlouho zůstala, kor s jeho přítomností. Opak však byl pravdou. Rozuměla si s ním. Povídali si a dokonce šlo vidět, že by mohlo být i něco více, jak moc se skamarádili, že by léčba pomohla? Ne. Jsou to přesně čtyři měsíce nazpět, kdy se stalo něco, co ji obrátilo život vzhůru nohama.
  Po bodu zlomu v životě se rozhodla odjet z rodného města. Už to nebyla nevinná dívka, co se snažila poslouchat rozkazů babičky, ale něco úplně jiného. Vývin se jí zastavil už v šestnácti letech, tedy proto stále vypadá tak nevinně, ač toho očividně zneužívá. Cestování se jí šiklo i peníze, které si našetřila po krátkou dobu práce. I tímto způsobem se dostala do městečka, kde je plno bytostí, se kterými by se chtěla seznámit.


  - Inventář: Jejím typickým oděvem je světlý až pleťový batmanský svetříček a k tomu kraťase či delší tmavé kalhoty s kšandami. Povětšinou pod svetříkem nosí bílé tílko. Na jejím krku se najde několik řetízků s různými přívěšky (pentagram, žiletky, nožíky apod.) U sebe nosí batůžek tmavé barvy, na jehož předku je nakreslena bílou barvou lebka a i zipy nesou stříbrné lebky. Její tvář zdobí tmavé brýle, povětšinou je střídá s kontaktními čočkami. Její dům leží na kraji města San Hillesh, je menší s obrovskou zahradou japonského stylu.


  - Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=wRk4Xsi0w8g


  - Obrázek: http://rifa.co.id/wp-content/uploads/2016/11/hipwee-asian-batman-cute-fashion-girl-Favim.com-242626-750x485.jpg  - Vzhled: Výška je okolo 158 cm. Váha se přibližuje k 48kg. Co se vzhledu týče, její postava je v rovnováze. Není nijak vychrtlá a ani při těle. Její ňadra jsou akorát do ruky, tedy dvojky až trojky. Na zadeček si nikdo nestěžoval. Kaštanové vlasy jsou dlouhé až pod lopatky i níže. Oči nosí stejnou barvu a rty jsou plnější, tedy ji dodávají na roztomilém vzhledu. Co se týče jizev, jednu má umístěnou na boku, ta se táhne od pravého boku až k pravé lopatce na zádech.


  - Kontakt: 
  - Facebook: 
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100012498452996
  - Email: Miyu1998@seznam.cz
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 148
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Potvrzené registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 10:04 pm

  Jméno: Valerius


  Přezdívka: Valer, Lars


  Příjmení: Larsen


  Věk: 23/189


  Pohlaví: Muž


  Druh/Rasa: Ifrit


  Povaha: Valer je ten typ člověka, který je spíše snílek, uzavřený ve své vlastní bublině pocitů, ze které nos moc nevystrkuje. Alespoň takto jej vidí ostatní. Snad při pohledu na něj vidí i věčného samotáře s nosem ponořeným v knihách. Každopádně zdání může ve většině případů klamat. Valer byl vždy přátelský člověk, co si rád nacházel nové známosti a každé nepřátelství jej poměrně mrzelo. Avšak jedno špatné období stačilo k tomu, aby se uzavřel do sebe a zanevřel na okolní svět.
  Je poměrně zamlklý, a pokud jej donutíte mluvit o jeho minulosti, bude zázrakem, pokud se rozmluví a řekne vám více, než pár slov. Není však nijak nepřátelský, a pokud uvidí někoho, kdo bude potřebovat pomoct, nabídne mu ji. Není však jasné, zda-li to dělá jen díky slušnému vychování nebo prostě jen z dobré vůle. Své pocity moc neprojevuje, i když je pravdou, že se nezapomněl usmívat. Nejvíce se pak usmívá, pokud jej něco trápí.
  K ženám se chová zdrženlivě a poměrně trvá, než si je vůbec pustí k tělu. Ne, že by snad byl jinak orientován. Jen se bojí toho, že by se snad mohl znovu zamilovat, a celý proces by se tak opakoval. Každopádně jej velmi rychle vytočíte, pokud před jeho očima jakkoliv ublížíte kterékoli dívce. Jinak je klidný a můžete si z něj udělat dokonce polštářek. Nesežere vás za to.
  Kromě všeho, moc rád tančí nebo kreslí. Dalo by se říci, že se tanec stal jeho koníčkem již v útlém věku a věnoval mu poměrně dost času, takže se nemusíte bát, že vás ztrapní, kdyby se vám jej podařilo k něčemu takovému čirou náhodou přinutit.
  Co se týče ublížení ostatním... nejspíše raní jen vaše city, či trošku přistřihne křidýlka příliš vznosnému egu. Toto se však týká pouze dívek. Není to tedy tak, že by byl až takový srab, co by se ze všeho raději snažil, co nejjemněji vykroutit.Spíše se snaží jakýmkoliv přímým střetům vyhýbat, ale když není zbytí... umí se poprat a je pravdou, že pak ho odtrhnout je poměrně oříšek. Navíc jeho přístup rozhodně nebude férový, i když to by si v klidném jednání opravdu nikdy nedovolil.
  Poctivost je tak jen jeden z jeho kladů, i když je jich samozřejmě více. Zbožňuje však volnost, takže aˇuž si vás sebevíc oblíbí a vy na něj budete tlačit, odtáhne se, uzavře do sebe a zase bude trvat nějaký čas, než se dokáže plně otevřít a být ochotný pro vás cokoliv udělat jen proto, že to on sám opravdu chce.
  Jak zde již nejspíše bylo zmíněno, a pokud ne, zmiňuji to teď... snaží se pomáhat lidem, kteří to potřebují. Nerad vidí utrápenou tvář, neb sám je poměrně dost citlivý na změny nálad lidí ve svém okolí. Dokáže se jim tak celou dobu vyhýbat, dokud se vše zase neurovná nebo se snaží pomoct.


  Minulost: Valer se narodil na podzim roku 1828 našeho letopočtu. Avšak nebyla to zrovna doba, kdy by se mohl kde kdo radovat. Dokonce i jeho matka své početí tajila a oznámila to otci teprve poté, kdy již nic nešlo vzít zpět a její bříško se začalo rýsovat. Jeho otce tím poměrně rozzuřila. Ještě téhož dne, kdy k oznámení došlo, ji vykopl na ulici, nehledě na to, jak moc ji miloval. Už takhle měl však starostí dost. Lovci mu šlapali na paty a před týdnem jej vyrazili z práce. Ani tedy nebylo divu, že tohle byla poslední kapka, která ukončila jejich společný život.
  Valerova matka tudíž zůstala sama na ulici, avšak mělo se na ní alespoň na pár let usmát štěstí. Vyhlédl si ji jeden z poměrně zámožných Dánů, kterého nezajímalo, jestli je těhotná, či nikoliv. Chtěl od ní jen jednu věc a tu mu mohla poskytovat, takže byl spokojený. Když se pak narodil Valer, přijal jej téměř jako vlastního. Malému dítku tedy nic nechybělo. Rostl tedy v pěkném rodinném sídle daleko ode všech, jenž by mohli jeho rodinu obtěžovat. Dokonce přijal i příjmení nevlastního otce a neb byli s matkou jediní, kdo s ním byl, přepsal na ně svůj majetek. Chlapci se dostalo nejlepších učitelů a všeho, po čem jen toužil. Inu, i přesto byl překvapivě stále skromný a požadoval po otci vždy jen to nejmenší.
  Valer se však raději věnoval zvířatům. Stále jej to k nim táhlo. Hlavně pak k loveckým psům, které jeho otec choval. Popravdě, nikdy se matky nezeptal na svého pravého otce. Vyrůstal v nevědomosti a tak to nejspíše mělo zůstat. Jenže tahle nevědomost z jeho strany nemohla trvat do nekonečna, takže se nakonec mladý pán domu dozvěděl pravdu. Matka mu dokonce řekla i to, čím po celou dobu je. Vždy sám věděl, že je něčím zvláštní, jenže nemohl přijít na to, co to je. Teprve teď. Však on ani nebyl člověk.
  Pár měsíců mu pak trvalo, než to vstřebal. Pochopil, proč má blízko k šelmám psovitým a vlastně pochopil vše, co si během svého života nedokázal vysvětlit.  Přibližně rok poté, co znovu nabyl ztracené sebevědomí, si našel dívku. Plánoval s ní strávit zbytek svého života, neb do ní byl naprosto poblázněný. Ona jeho lásku vřele opětovala a on si konečně myslel, že se zase všechno vrátí do naprostého pořádku. Dokonce i matka, která předtím byla proti, neb dbala na čistotu krve, najednou nebyla proti.
  To vše se změnilo po jejich zasnoubení, dalo by se říci ve chvíli, kdy Valer matce oznámil, že jeho žena čeká dítě. Nikdy neviděl svou matku takhle naštvanou. Nechápal, co je špatně, takže se nakonec uzavřeli v jednom křídle, zatímco matka běsnila v druhém. S tímhle přestala teprve tehdy, když se jim narodila dcerka. Avšak, nedožila se zrovna dvakrát dlouhého věku. Zemřela v pouhých dvou letech, když ji ve stájích pokopal kůň, kterému se připletla pod nohy.
  Dlouho pak kladl toto neštěstí za vinu své matce. Byl tím doslova posedlý, takže na svou ženu zapomněl. Vzpomněl si až ve chvíli, kdy bylo pozdě. Utrápila se steskem. Od toho dne se spíše uzavřel do sebe. Přestal věřit všem a velmi brzy po těchto událostech se odstěhoval. Města projížděl dlouho, dokud nenarazil na to, které se celou dobu snažil najít. Již o tomto městě párkrát slyšel, ale nikdy jej nenapadlo, že by tu přeci jen mohl skončit.


  Inventář: Vlastní menší domek na okraji města, který by se dal nazvat spíše chatkou. Stavba je stavěná spíše do výšky, než do šířky, takže zde můžete hledat dvě patra. Kolem domku je oplocený pozemek, po kterém se pohybuje jen potulná kočka, kterou krmí.
  Doma pak má malou lištičku fenka , kterou si vzal v opravdu brzkém věku. Má pro ni zařízenou jednu celou místnost v přízemí.


  Obrázek:
  Vzhled: Nejspíše by jsme mohli začít jeho výškou. Tímto bodem vás nijak nepřekvapí, neb je na své pohlaví velký tak akorát. Toť tedy 189 centimetrů. Na většinu dívek se tak musí dívat shora, ale nijak mu to nevadí. Jeho váha se kolísavě pohybuje kolem 76 kil. Nyní se dostáváme k jeho vlasům, které jsou tak, jako u většiny příslušníků jeho rasy, černé. Jsou ostříhány na poměrně na krátko, ale tak, aby z nich čel ještě vytvořit občasný účes. Dále se můžeme přesunout k jeho očím, které mají černou barvu, avšak nosí kontaktní čočky barvy modré. Proto se většina lidí diví, když ho potkají bez nich. Ano, nenosí je stále.


  Dodatek: Zajímá se o tanec, přičemž k jeho dalším zájmům se v poslední době řadí také bojové sporty. Potřebuje si někde vybít vztek, který v sobě drží a to se tancováním opravdu nedá. Také se věnuje hře na různé hudební nástroje nebo prostě jen tráví čas někde venku.   Kontakt:  
  Email:
  Howrse:
  Skype:
  FaceBook: Šárka Štruncová

  Ostatní postavy: Farrand Mitzou, Conor Straton,  Andrew Brouwer

  ____________________________________________________
  Položky pro určité rasy:

  Přeměna:

  Odmyslete si prosím... to modré oko

  Sponsored content

  Re: Potvrzené registrace

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Sun Sep 24, 2017 4:04 pm