Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  Registrace

  Share
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:33 pm

  First topic message reminder :

  Veškeré registrace potvrzené ať už administrátorem nebo moderátorem budou shromažďovány v tomto tématu. Pokud se děsíte, že vám zmizela registrace z kartotéky, není důvod k panice - registrace musela být přesunuta právě do této záložky. 


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Thu Dec 28, 2017 1:01 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Charlotte Loriez

  Poèet pøíspìvkù : 114
  Join date : 11. 07. 17
  Location : Věk: 22 I Rasa: Magian / Upír

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Charlotte Loriez za Mon Aug 13, 2018 6:09 pm

  - Jméno: Charlotte


  - Přezdívka: Charlie, Lotty, Lotte


  - Příjmení: Loriez


  - Věk: 22


  - Pohlaví: žena


  - Druh/Rasa: Hybrid - Magian/Upír


  - Povaha: Nepatří mezi namyšlené holky, spíše naopak. Je milá, ráda ostatním pomůže, i když hodně lidí toho zneužívá. Poslední dobou je však opatrnější. Dává si pozor a jen málokoho si připustí k tělu. Dívkám dokáže věřit dřív, než chlapcům, což je kvůli minulosti celkem pochopitelný. Své pocity a bolest z minulosti nedává na sobě znát. Rozhodně je silnější osobností. Dokáže se i usmívat, vypadat až roztomile, vhodná k manipulaci, ale tak lehké to s ní mít nikdo nebude. Moc ráda zpívá. Miluje děti a ráda by chtěla svoje vlastní, jenže má z toho všeho obavy, které nedává na sobě znát. Čeho se však nedokáže zbavit je panika. Do dnešního dne se bojí cizích doteků, či jen nějaké chycení od muže. Na vše potřebuje čas.

  - Minulost: Charlie se narodila jako dvojvaječné dvojče. Její bratr se narodil o chvíli před ní, ale ani jeden o tom neví. Nějaký čas po narození se jejího bratra zbavili a dali jej jiné rodině, důvod je jasný.. nechtěli mít kluka a dvě děti byli pro ně moc velká starost. Vyrůstala sama a bez sourozence. Nechtěla být jedináček..
  Když ji bylo 15, musela se dát do kupy s klukem, kterého ji vybrali rodiče. Bylo mu v tu dobu 20. Samozřejmě, že byla proti, ale nakonec si oba k sobě cestu našli. Ona jej aspoň milovala a myslela si, že její lásku opětuje. V 18ti se odstěhovala i s ním od jejích rodičů do nového bytu, kde budou jen oni dva. Netušila, co tím bude následovat. Přicházel z práce a z hospody protivný, táhl z něj chlast a vše si vybíjel na ni nejen psychicky, ale i fyzicky. Měla z něj strach a každý den byla v obavách, co ji udělá tentokrát. Byla kolikrát poseta modřinami, ale i tak jej milovala natolik, že nechtěla odejít, ale taky z něj měla obrovský strach. Jednoho dne uviděla na těhotenském testu dvě čárky. V ten den byla opravdu moc šťastná, že přešla i všechny modřiny. Moc si dítě přála a doufala, že dítětem se všechno srovná a bude na ni hodný, ale mýlila se. Hned v ten den mu řekla, že je v tom. Více jej to podráždilo. Slyšela věty typu: “Ten bastard není můj!! Že ty si ses mi ku*vila vedle?!“ “Starat se o něj nebudu!!“ a spoustu dalších každičký den, které ji naprosto ničily a deptaly. Na den, kdy přišla o své dítě, nikdy nezapomene, už jen díky jizvě, jenž jí leží pod pravým ramenem. To na ni vytáhl nůž se slovy, že to děcko zabije sám. Bránila se, ale stejně tím stresem a nátlakem potratila. V ten den se ji zhroutil celý svět. Jediná věc, která byla takovým světlem ve tmě je ta, že objevila svoji schopnost. Tenkrát když proti ní natáhl ruku a chtěl jí ublížit, pokoušela se nějak zbrzdit jeho úder a stočit jej jinam než na její vypouklé bříško. Z její dlaně tehdy vyšlehly plameny a ona se konečně mohla bránit. Popálila mu zápěstí a to jí dalo prostor pro útěk. Byla zlomená, brečela několik nocí a k tomu on nepřestával. Nemohla takto dál žít, proto si v jeho nepřítomnosti sbalila věci a spoléhala se jen na své rodiče. K jejím dveřím přišla zlomená a slabá dívka a žádala je o pomoc, ale jejich reakci nečekala. Těšili se na vnouče, které jim nedala a taky si do ní kopli, jakoby toho na ni už tak nebylo moc. Zabouchli ji dveře před nosem se slovy, že ať k nim neleze. Kahn, její teď už bývalý přítel jim nalhával, že ta špatná a problémová je ona. Ji měli za lhářku. Věřili jemu, místo vlastní dceři. Zůstala sama na ulici se slzami v očích. Přemýšlela už nad nejhorším.. Její jedinou oporou se stala její jediná kamarádka. Čistou náhodou na ni narazila, když procházela městem a hned jí nabídla nocleh. Nebýt jí, ukončila by svůj život. Čas plynul a z toho nejhoršího se nakonec dostala. Vydělává si způsobem, že zpívá po barech a daří se jí. Není sic bohatá, ale ji o peníze nikdy nešlo. Než opustila město plného utrpení, koupila si malinký domek v menším městě Minew, na který si dlouho šetřila. Momentálně však bydlí v mnohem větším domku se svým přítelem. Díky tomu, že umřela na srdeční zástavu, Fabian ji proměnil na upíra, proto je z ní hybrid. Je mlaďounká a než si plně uvědomí, jaké je to být upírem, chce to čas.

  - Inventář: S sebou má nějakou hotovost, aby vyžila, kufr s oblečením bez značky. Vlastní malý domek v chudší čtvrti, ale bydlí u Fabiana.

  - Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=60ItHLz5WEA

  - Obrázek: Ebba Zingmark


  - Vzhled: Měří 160cm a váží okolo 47Kg. Je drobná dívka s jizvou na pravé paži, kterou hodně skrývá, i když není ani zase tak velká. Má dlouhé, přírodní zrzavé vlasy po pas, které obvykle nosí rozpuštěné. Stále na očích má brýle, při nejhorším čočky, aby viděla na dálku (Zrak se ji oslabil, po spoustě ranách do hlavy). Její očka mají kaštanovou barvu. Na tvářích má sic pihy, ale jdou vidět spíše zblízka. Nemá je moc výrazné.. Nejraději nosí riflové kraťásky i s tričkem s větším výstřihem (možná se i někdy předvádí, aby klukům ukázala, na co nemají, ale z většiny proto, že se jí to líbí.) Nebo různé šaty. Nejraději nosí zelené, modré či červené druhy oblečení.

  - Schopnosti: Ovládání ohně

  - Dodatek:
    - matka Gianne Loriez, otec Daniell Loriez (mrtvý)
    - nemá ráda doteky (např. chycení za paži) od cizích lidí. Nevadí ji u osob, které zná a důvěřuje jim
    - neumí plavat a takřka se bojí vody, když ji ex přítel topil ve vaně, kdykoliv se šla koupat

  - Kontakt:  
    - Facebook: Marie Mau Štěpánová

  - Ostatní postavy: Nina Lauxor Neer, Sophia Alex Linelle, Nicol Dairoow, Vickie Davello, Christine Dwain, Nessa Tarasov
  avatar
  Nina Lauxor Neer

  Poèet pøíspìvkù : 853
  Join date : 04. 12. 16
  Location : Věk: 19 I Rasa: Polodémon

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Mon Aug 13, 2018 6:32 pm

  - Jméno: Nina


  - Rod: Lauxor


  - Příjmení: Neer


  - Věk: Je jí 19 let, stárnout přestala teprve před rokem


  - Druh: Polodémon


  - Povaha: Laux kdysi patřila mezi osoby, které měly nosánek nahoru. Kdysi jí zajímali peníze, které dostávala od doby, co žila s otcem, nové oblečení a boty k tomu. Byly časy, kdy se chovala jako rozmazlený malý fracek, kterého ostatní nezajímají, city ji byly ukradené, ale přitom jedinou slabinou bylo, když se zamilovala. Zabíjela, ubližovala ostatním a bylo jí to jedno. To všechno patří do minulého času. Dnes je to jiné. Díky nepříjemné zkoušce minulosti se změnila a její život se obrátil vzhůru nohama. Nezajímají ji peníze, nikomu neubližuje a váží si toho, co má. Upnula se na jednoho muže, kterého miluje, a kdyby o něj přišla, už by její život ztratil smysl. Pomohl ji dostat se z nejhoršího. Zvládla znovu zapadnout mezi lidi, kterých se tolik bála. Kdyby ji však někdo zamkl do tmavé místnosti bez světel, začala by panikařit a vyvádět, protože s tím se nesrovnala do teď.

  - Minulost: Jednou se takhle tatínek Laux rozhodl si trochu užít večer. Vyústilo to v to, že si do postele přivedl pětadvacetiletou ženu, lehce omámenou alkoholem, která neměla ani ponětí o tom o co jde.. zkrátka a jednoduše se spolu pomilovali, vzešla z toho malá Nina Lauxor Neer.
  Jak vám asi molo dojít, po společně prožité noci otec Ninušky zmizel a ukázal se teprve poté, když si začal všímat, že se kolem utěšitelky jeho klína, začalo motat nějak moc povídaček o dítěti, které se chová úplně jinak, než se děti normálně chovají. Nepláče, nechce pít.
  Když se ukázal, zjistil, že se stalo, čeho se bál. Nina z tohoto zešílela, nevěděla co je špatně, nevěděla nic. Malá Nina ztrácela na váze a byla jiná než ostatní děti. Ninina matka nakonec skončila v ústavu pro choromyslné, maličké se bez váhání ujal její otec, u kterého je doteď.
  Nina se doopravdy jmenuje jenom Nina Neer, Lauxor je spíše než jméno otce, tak jeho/její rod. Původem je tatínek z Paříže a co si budeme povídat, známý je, že by jste se divili.
  Když se jeho rod dostal do povědomí většiny upírů, přijal místo křestního jména svůj rod. Oslovení „Lauxor“ je přeci jen příjemnější než „Francku“.
  Každopádně se o Ninu postaral a je to taková jeho princeznička. Má ji rád, ona jeho také.. však je snad také jediný, koho bez váhání obejme, políbí či se na něho usměje.
  Před nějakou dobou se, ale Nina rozhodla, že chce vyrazit a poznávat to i jinde než v Paříži, odkud pochází. Otec jí nebránil. Sbalila si svých pět švestek a odešla..

  Po dobu, co je tady v San Hillesh uběhla spousta času. Předtím bydlela po hotelích, než jednou srazila, teď již svého přítele, který ji vzal k sobě. Jednou byli v pohodě, jednou se chtěli navzájem pozabíjet. Neměli se ze začátku v lásce, ale postupem času se toho hodně změnilo. Navzájem si zachránili život. Postupem času došlo k tomu, že byla unesena, nehezky zraněná a následně znásilněna do teď pro ni neznámým mužem. Zachránil ji její přítel, i když trvalo, než jej dokázala k sobě pustit. Aby toho nebylo málo, objevila se jeho ex přítelkyně, která ji hodila pod auto. Jestli to byla schválnost, nebo si jedoucího auta nevšimla, je ve hvězdách. Následkem toho přišla o zrak. Těžko se s tím smiřovala, jelikož musela být odkázaná na pomoc druhých. To ji na psychice moc nepřidalo, spíše bylo hůř. Byla jako vystrašené plané kuře s naprosto křehkou psychikou. Stačilo jen málo a sesypala se. Díky operaci se ji zrak aspoň trochu vrátil, i když nosí silné dioptrie. V přítomnosti se se svou minulostí v rámci mezí smířila a dokáže fungovat, či být mezi lidmi. Má práci asistentky jedné firmy. Jelikož je teď těhotná ve 4. měsíci, musí být na sebe hodně opatrná. Naštěstí její zaměstnavatel je příjemný a rozumný muž. Chová se k ní hezky a pokud možno, tak ji pomůže.

  - Popis: Platinově bílé vlasy, dlouhé pod lopatky, má bledě modré oči, hodně nepřítomný možná až vystrašený výraz, který hodně klame. Je hubené, drobné postavy. V obličeji má vcelku výrazné rysy, hodně vysoké lícní kosti a trochu propadlé tváře, je u ní normální i úplně mrtvolně bílá pleť.
  Nemá žádné vyhrazené oblíbené oblečení, ale co se barev týče, nosí pouze bílou, černou a jakýkoliv odstín šedé, jiné barvy na ní budete jen těžko hledat. Když už je najdete, budou to především jen drobné ozdoby, a nebo pastelové a bledé barvy. Na krku se jí houpe stříbrný medailon od otce, do kterého ukládá fotku matky i otce.
  Pokud se ptáte, jestli se maluje tak ne, jen čas od času si přejede rty krvavě rudou rtěnkou..


  - Inventář: Auto, černý cestovní kufr s veškerým oblečením, financemi, i cennostmi.. moc toho nemá, ale nestěžuje si.

  - Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=ZliT-nxaVsQ

  - Obrázek: FC: Abbey Lee Kershaw  - Dodatek:
  - Rodina: Matka: Nina Blackshee – Člověk, žije |Otec: Lauxor Neer – Démon, žije
  - Nosí brýle na dálku
  - Čeká mimčo

  - Kontakt:
  - Facebook: Marie Mau Štěpánová

  - Ostatní postavy: Charlotte Loriez, Sophia Alex Linelle, Nicol Dairoow, Vickie Davello, Christine Dwain, Nessa Tarasov
  avatar
  Sophia Alex Linelle

  Poèet pøíspìvkù : 273
  Join date : 23. 09. 17
  Location : Věk: 21 I Rasa: Kočkodlak

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Sophia Alex Linelle za Mon Aug 13, 2018 7:20 pm

  - Jméno: Sophia Alex


  - Přezdívka: Soph


  - Příjmení: Linelle


  - Věk: 21


  - Pohlaví:  Žena


  - Druh/Rasa: kočkodlak


  - Povaha: Sophia byla veselá a usměvavá dívka. Milovala zábavu, povyražení, či seznamování s novými lidmi. Ráda motala hlavu chlapcům, jelikož byl o ní velký zájem, hlavně na škole. Nikomu nedávala šance, ale přeci jen se našel někdo. Odlišoval se a něco ji na něm zaujalo a nakonec se dali do kupy. Všechno hezké jednou končí a po onom incidentu se všechno rázem změnilo. Nesnášela lidi a držela si od nich odstup. Neseznamovala se s nikým a všechny od sebe odháněla jejím arogantním chování, kterým zakrývá všechny své pocity, které se snažila co nejvíc skrývat. Úsměv už u ní nikdo dlouho neviděl a připadala si spíše na útěku. Nikde si nepřipadala v bezpečí a už nikdy se nehodlá vrátit do domu, kde všechno začalo.. Vzhledem k tomu, co se ji stalo je na tom snad ještě hůře.

  - Minulost: Soph se narodila v létě, jako člověk. V úchvatném a teplém období, kdy všechno bylo probuzené k životu. Její matka měla rizikové těhotenství a vlastně hrozilo, že během těhotenství mohla potratit. Mohla mít staršího sourozence, ale při nešťastném pádu ze schodů prvně potratila, proto při druhém musela být opravdu opatrná a hlavně její rodinná lékařka na ní dávala velký pozor. Naštěstí se narodila ve španělské nemocnici v naprostém pořádku a dostala dvě jména. Jedno ji vybral otec a druhé matka. V té době se její otec choval jako otec. Pečoval o malou, tak i o svou manželku. Soph byl rok, kdy rodiče otce umřeli a on se uzamkl do sebe. Práce byla pro něj únik od těchto špatných myšlenek a moc se o svou dcerku nezajímal.

  15. 12. 2001

  Bylo jí v té době pět let. Žila ve velké vile, což mohlo spíše připomínat velký palác ve Španělsku. Se svou služebnou, která ji měla na starosti, chodila ráda po městě, aby si prohlédla krásy města. Byla již jako malá šikovná, mohla mít všechno, na co si prstem ukáže, ale chtěla jednu věc. Získat pozornost svého otce. Matka se jí normálně věnovala, ale otec ji neustále opakoval větu “Mám moc práce.“ Byla z toho zklamaná. Svého otce má nesmírně ráda a i když by mohla takto chodit za matkou, raději by byla s otcem, i když její naděje pomalu ubývají. Otec měl totiž velký luk vystavěný nad svým pracovním stolem a fascinoval jí. Prosila jej stále, zda bude moct se z něj naučit, ale.. Ne. Práce pro něj byla přednější. I kdyby vedle něj vybouchla bomba, stejně si toho nevšimne. Možná svého otce otravovala často, ale byla peci jen malá holčička, které se hezky věnovala jen máma, kterou samozřejmě má ráda.
  Bylo ráno. Malou Soph vzbudila její “chůva“ Vinne, která ji má stále na starosti. Na sobě měla roztomilou růžovou košilku a usmívala se jako andílek. Jako každé ráno ji Vinne pomohla se obléknout do něčeho teplejšího a vyrazila posnídat. Měla své oblíbené tousty. Po snídani se jako každé ráno rozeběhla do kanceláře svého otce, kdy jej jemně zatahala za rukáv a hodila po něm nevinný výra, aby se nad ní konečně smiloval. Odhodil tužku a vážně se na ni podíval. “Mohla bys s tím konečně přestat?! Nebudu si s tebou hrát, tak už to pochop!!“ ujely mu nervy z toho všeho okolo a hold to schytala jeho malá dcerka. Slzy se ji hned nahrnuly do očí a udělala několik kroků dozadu, než se rozutekla pryč. Hned si však uvědomil chybu. “Sophie.. Sophie neutíkej, počkej!!“ křikl za ní, avšak se během okamžiku za ní zabouchly hlavní vchodové dveře. Venku byl napadaný sníh a teploty v mínusu a ona byla opravdu nalehko. Soph našli až po několika hodinách, kdy skončila v bezvědomí prochladlá ve starém skladu. Chodidla měla nejvíce promrzlé a málem o ně i přišla. Hodně dlouho se léčila ze zápalu plic a silných horeček. Trvalo přes rok, než mohla opět normálně fungovat.

  6. 7. 2011

  Den D. Dnes Soph slaví své patnácté narozeniny. Od onoho dne se cítila lépe, ale i tak byla více pod kontrolou, i když s ní cloumala puberta a nebyla z věčné kontroly nadšená. Ale i ona událost byla k něčemu dobrá.. dovolila ji lekce lukostřelby. S otcem do teď vůbec nepromluvila. Nikdy mu to nedokázala odpustit. Naštěstí ve škole ji nikdo nehlídal a tam se chovala úplně jinak. Hodně s ostatními komunikovala a bavila se s kámoškami o klucích. Posledním rokem, než bude muset přejít na střední. Soph byla průměrná dívka, hlavně se učit musela, aby podle matky neudělala ostudu celé její rodině. Den ve škole proběhl, jako každý jiný, než byl čas jít domů. Rozloučila se se svými kamarádkami a nasedla na své kolo. Rozjela se domů, přičemž samozřejmě byla na sebe dost opatrná.. Doma na ni čekala oslava a spousta nových dárků. Ano, dárky měla moc ráda, ale nikdy nebyla rozmazlenou holčičkou, která by se dala uplatit, což si myslela, že otec dělá. Od něj dárek nepřijala. Všimla si na oslavě jednoho.. kluka, kterého nikdy neviděla, ale stál tam tak opodál a moc se do konverzace nezapojoval. Byl jiný a to, že se ji nesnažil lézt do zadku, aby ji získal ji opravdu fascinovalo. Hned se s ním dala do řeči a padli si do oka. Jednoduše ji pobláznil.

  23. 11. 2015

  Dnes je tomu dva roky, co se dali s Danielem do kupy. Milovala ho a on zřejmě miloval ji. Trávili spoustu času spolu, když nestřílela z luku, který byl jedním s dárků. Onen luk byl krásné zelené barvy a dávala na něj pozor. Byl večer. Soph byla v kině s Danem a dohodli se, že přespí u ní doma. Ona asi ví, co přijde a.. ráda své poprvé přijde zrovna s ním.. Dost se bavili, i když.. ji Dan přišel nějaký zvláštní.. “Děje se něco??“ optala se ho, když stáli před domem jejích rodičů. Bylo ji sic 19, ale matka moc nechce, aby se osamostatnila.. bojí se o ni. “Ne, nic.“ dočkala se odpovědí a ona jen pokývla hlavou. Dostali se tiše dovnitř. Přišlo ji, že Dan moc rychle otočil.. jakoby to ani nebyl on.. Zabouchl za sebou dveře a rychle se k ní přiblížil, přičemž ji nehezky natiskl ke zdi a dlouze si k ní přičichl. “Dane, nech toho prosím.. není mi to příjemné..“ Zamumlala, ale on nijak nereagoval. “Budeme spolu žít dlouho..“ ten jeho úšklebek... nikdy nezapomene.. Nestačila nijak zareagovat a před ní se objevil gepard a zakousl se ji do boku. Ozval se její křik, který přivolal její matku, čímž geparda, který se i před ní proměnil zpátky.. Měla o ní strach, ale.. celkem měla strach z toho, co bude.. něco o nich četla a.. nechce, aby její dcerka skončila jako nějaké zvíře.. Soph měla neskutečné bolesti a krev rychle unikala z jejího těla, než byla tma.

  Probudila se na druhý den ráno. Byli u ní oba, přičemž máma se nedokázala zastavit.. Cítila se opravdu divně a hlavně její hlava chce vybuchnout. Promnula si oči, než opatrně se posadila. Snažila se je ujistit, že je v pořádku, ale.. sama věděla, že nic nebude v pohodě.. její smysly byly.. silnější. Může jen věřit v to, že se nepromění, vlastně by ani nevěděla jak, což však zakřikla. Neuběhlo ani pět minut, co se probudila a před nimi stál na všech čtyřech černý panter. Pohledem přejela po nich. Bylo to opravdu zvláštní, ale jen tak se prošla, než se proměnila zpátky.. Na jednu stranu bylo fascinující, co dokáže, ale.. slova její matky ji nemile překvapila. “Tohle.. nemůžeme mít doma.. zkazí nám to pověst a může nás to sežrat..!!“ zklamaně na mámu koukla a když udělala krok k ní, od ní couvla. “Nepřibližuj se..!! Jsi monstrum.. tohle už není moje dcera.. Sbal se a vypadni!!“ tohle ji nahrnulo slzy do očí a uhnula, aby mohli vyjít z jejího pokoje. Ranila ji její slova.. hodila do batohu několik věcí a nějakou hotovost.. neví, ke komu by mohla jít.. Popadla svůj luk se šípy a vypařila se pryč.. někam do lesa.. Potřebovala čas, aby se přes její slova přenesla a i přes zákaz do vily se tam vkrádala.. Někde se vyspat musela a v lese spát nechtěla.. Věděla místo ve vile, kde nikdo nechodí a dá se přespat. Občas se večer probíhala, jako panter, což byla chyba.

  23. 11. 2016

  Uběhl rok a běžná rutina byla stejná.. stále přespává ve vile a nikdo ji ještě nenašel, ale.. lidem se vyhýbala, proto ani do školy nechodila.. Byla dost odtažitá a za ten rok skoro vůbec nepromluvila. Bylo šero, kdy se z lesa vracela, ale něco se ji nezdálo.. čím blíž k vile byla, tím více cítila vůni krve, což ji donutilo jít k hlavnímu vchodu, které.. byli pootevřené?? Otevřela je a všude bylo ticho. “Halo??.. je tu někdo??..“ optala se, ale kráčela za vůni krvi, která se ji nelíbila.. došla do velkého obývacího pokoje a strnula. Stála jako sloup. Tohle bylo něco, co nikdy nechtěla vidět. Otec byl rozpůlen přes bok, přičemž vnitřnosti byly po celém pokoji. Střeva visely z lustru a krev kapala na zem a matka.. vyrvané srdce, jenž leželo na velkém skleněném  stole. Jejich výrazy byly.. opravdu vystrašené.. celá se třásla a slzy se ji hrnuli do očí. I přes to, že ji vyhnali, byli rodina a přijít o rodinu a blízké.. je nejhorší. Přejela po názvu na zdi, jenž byl napsán krví. “Neutečeš mi, čičinko“ donutilo jí to okamžitě se pohnout pro své věci a vypadnout. Luk tu nemohla nechat a zaběhla někam do lesa, kde se ukryla. Do dnes má z toho noční můry a špatné vzpomínky. Do dnes si dává veliký pozor a raději z hlavy nesundává kapuci. Ukrývá se před civilizací a nehodlá se do ní nijak zapojovat. Nesnáší lidi. Našla si malou jeskyňku hluboko v lese, ve kterém se po čase dost vyznala a moc nevylézala.. jíst však musela. Bála se proměňovat, i když spala v podobě pantera, jelikož panter byl přeci jen silnější, než ona sama.. Když někam musela, hodně se koukala okolo, jak nějaký paranoidní člověk, ale.. slova na zdi má zabudované v hlavě. Někdy spí i jinde, aby ji nemohl šanci dotyčný najít..

  -Inventář: Nevlastní žádný dům. Kdysi pobývala v lese na různých místech, ale teď je dlouhodobě u Vala, těžko říct, jak dlouho zůstane. Má nějaké oblečení a luk se šípy.

  - Hlas:  https://www.youtube.com/watch?v=t8OCgyz49M0

  - Obrázek:  - Vzhled: Vzrůstem je 165cm a váží okolo 52kg. Hubená červenovlasá dívka, která toho pojí nesmírně málo. Její oblíbená barva je černá, stejně jako její myšlenky. Její samota je ubíjející, ale nenašel se nikdo, komu by dokázala důvěřovat..  láska ji zničila život. Její oči jsou zářivě modré, jako moře. (fotka jejího obličeje je orientační, ne přesný). Momentálně jí byl vytvořen nedobrovolně cejch na vnitřní straně levého zápěstí.
  - https://pbs.twimg.com/profile_images/759348215649079296/y0oQ6gIo.jpg
  - https://i.pinimg.com/736x/39/1b/90/391b90dd00788f449abe22ef62d977ef--haircolor-hair-and-makeup.jpg

  - Dodatek:
    -nesnáší lidi
    -nemá ráda doteky

  - Přeměna  - Kontakt:
   -Facebook: Marie Mau Štěpánová

  - Ostatní postavy: Nina Lauxor Neer, Charlotte Loriez, Nicol Dairoow, Vickie Davello, Christine Dwain, Nessa Tarasov
  avatar
  Nicol Dairoow

  Poèet pøíspìvkù : 75
  Join date : 11. 12. 17
  Location : Věk: 23 I Rasa: Kočkodlak

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Nicol Dairoow za Mon Aug 13, 2018 7:53 pm

  - Jméno: Nicol


  - Přezdívka: Nicolko (Tak ji smí nazývat jen její bratr)


  - Příjmení: Dairoow


  - Věk: 23


  - Pohlaví: Žena


  - Druh/Rasa: Kočkodlak


  - Povaha: Nicol nemá moc ráda lidi, je spíše hodně upnutá na svého dvojvaječného bratra, pro kterého je schopná udělat cokoliv, klidně obětovat svůj vlastní život. Je vůči okolí chladná, drží si od lidí spíše odstup, což se nedá říct ke svému bratrovi. Má kamarádku, která se přes její chladnou slupku dostala a důvěřuje. Jelikož se narodila jako první, chce jej ochraňovat, i když on jí to vůbec neulehčuje. Má s ním starosti, ale nevadí jí to, stará se o něj moc ráda, i když doma si občas připadá, jako služka.. avšak nic neřekne. Svého bratra se snaží vést po dobré cestě, což se ji moc nedaří..

  - Minulost: Jak bylo zmíněno, Nicol se narodila o minutu před Michaelem. Už jako malá si však přišla odstrčenější od rodičů. Tak či tak byl bratr pro ni nejdůležitější, i když ji chování rodičů dost mrzelo, což se snažila skrývat a nedávat najevo. Už od mala byla na ní kladená určitá zodpovědnost, avšak nikdy nezklamala, jelikož si vždy myslela, že si tím získá jejich přízeň. Nakonec to vzdala a moc s nimi nemluvila. Udělala vše, co měla a nic víc neříkala, což se po čase projevilo i vůči ostatním. Chovala se tak, jak s ní bylo zacházeno od mala. K spolužákům i k veškerým ostatním lidem se chovala chladně, proto si hlavně hleděla svého. Ve svých patnácti však zjistila, kým je. Proměňovala se v černého tygra.
  S bratrem chodívala sic na základku, ale jejich studijní cesty se oddělili, jelikož se vydala na cestu medicíny. Byla chytrá dívka a hodně se učila, aby patřila mezi nejlepší, avšak nechlubila se tím před nikým, ani se nepovyšovala, jelikož matce i otci to bylo jedno. S jednou holčinou se takto seznámila, když požádala Nicol o pomoc s učivem. Teď jsou nejlepšími kamarádkami. Chtěla pokračovat ve studiu a hned po střední s pomocí rodičů se odstěhovali do krásného domku se zahradou a tam si zařídila dálkové studium na vysokou školu medicíny. Na některé přednášky samozřejmě musela, ale nevadilo jí to. Momentálně dostudovala poslední rok na vysoké škole, bude si hledat práci v nemocnici.

  - Inventář: Se svým bratrem vlastní dvojpatrový domek. Nicol má horní, bratr spodní patro. Vlastní bílou veverku, pro kterou má i vybavený pokojík, aby neutekla. Veškeré finance má na starosti ona, jelikož je přeci jen zodpovědnější, než Michael. Vlastí motorku, ne zrovna pomalou zelenočerné barvy.
  Veverka: https://i.pinimg.com/736x/f4/43/b6/f443b67982de96af988be839295819fb.jpg

  - Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=MX59reg-dAU

  - Obrázek:  - Vzhled: Tak.. Nicol měří 170cm s 60kg. Drobná dívka s havraními vlasy, které nechává růst a nekrátí si je. Jejich délka je do půlky jejího pasu, o které se stará, i když je hlavně nosí v drdolu. Nosí kožené bundy a nebo dlouhé kabáty ke kolenům. Její oblíbená barva byla samozřejmě černá, proto nosila tmavé, či černé oblečení. Její barva očí je až zavádějící, ona je přirovnává k oříškovými, ať si každý říká, co chce. Neoblékala se jako každá druhá holka, která nosí výstřihy až k pupku, či mini šaty. Možná se někdy oblékala jako kluk, ale nosí jen to, co chce ona a kecat si do toho nenechá..

  - Dodatek:  
        - bratr Michael Dairoow

  - Přeměna:  - Kontakt:  
     - Facebook: Marie Mau Štěpánová

  - Ostatní postavy: Nina Lauxor Neer, Charlotte Loriez, Sophia Alex Linelle, Vickie Davello, Christine Dwain, Nessa Tarasov


  Naposledy upravil Nicol Dairoow dne Mon Aug 13, 2018 8:04 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Matthew Connor

  Poèet pøíspìvkù : 13
  Join date : 13. 08. 18

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Matthew Connor za Mon Aug 13, 2018 8:03 pm

  Meno: Matthew

  Prezývka: Matt

  Priezvisko: Connor

  Vek: 38 rokov

  Pohlavie: Muž

  Druh: Magian

  Povaha: Na prvý pohľad vám Matt môže prísť ako čudák. Prečo? To je jednoduché, Matt trávi viac času s mŕtvymi ako živými a odrazilo sa to na jeho psychike. Väčšinu času svet okolo seba berie vážne, niektorí by povedali, že až príliš vážne, hlavne keď sa jedná o nebezpečenstvo, je na svojich blízkych veľmi háklivý. Avšak má to aj svoje výhody. Matt je ako bútľavá vŕba, ktorej poviete všetky svoje problémy a viete, že ich nikdy nikomu nevyzradí a ešte sa vám aj pokúsi poradiť. K tomu sa viaže jeho druhá dobrá, ale nudná vlastnosť. Je veľmi inteligentný a to sa odráža na jeho prejavoch a správaní. Väčšinou berie svet z pohľadu tretej osoby, na problémy sa snaží nájsť logické riešenie, ktoré nikomu neublíži a keď sa dá, vyhýba sa nepriateľstvu s kýmkoľvek. Avšak Matt nemá len dobré stránky, ako každý človek, má aj stránky zlé. Nie je nezvyčajné, aby Matt z ničoho nič prepadol depresiám a krízam, vďaka ktorým je mlčanlivý a odtiahnutý, v takých chvíľach trávi väčšinu času doma alebo vo svete mŕtvych, kde premýšľa. Matt nie je ten typ, čo by si nutne potreboval hľadať nových a nových priateľov, ľudí to k nemu tiahne aj samých a jeho priateľstvá sú väčšinou dlhodobé, ak nie na celý život. Je úprimný, priateľský a oddaný, ale aj spravodlivý a to niekedy aj v tom zmysle, že dá za pravdu nepriateľovi svojho priateľa. Málokedy sa stane, že by niekomu ublížil, myslí si, že násilie problém nerieši, ale nemá problém sa efektívne brániť, keď na to príde. Hnev uňho zaznamenáte veľmi zriedkavo a aj to je tichý, chladný hnev, ktorý pripomína ticho pred búrkou.

  Minulosť: Pred dvanástimi rokmi bol Matt mladý, príťažlivý a vzorný otec, zdroj žiarlivosti všetkých priateliek jeho manželky Alice. Mal dve malé trojročné dcérky, jednovaječné dvojčatá, krásne dievčatká, na ktoré bola pyšná celá rodina a Matt si nemohol priať krajší život. Mal skvelú prácu, vďaka ktorej trávil veľa času doma a predsa zarobil toľko, aby uživil seba a svoju rodinu a Alice sa mohla venovať domácnosti a dcérkam. Potom sa však všetko behom jedného večera zlomilo. Matt sa vrátil domov neskôr, ako zvykol z dôvodu, že mal veľa práce a našiel vchodové dvere domu vylomené. So stiahnutým hrdlom vbehol dnu a našiel v obývačke na zemi obe svoje dcérky mŕtve, zaškrtené. V tom momente mal pocit, ako by sa mu duša roztrhla na tisíce kúskov a so žalúdkom, ktorý bol ako ťažký, chladný kus kovu šiel hľadať Alice, ktorú našiel v kúpelni, znásilnenú, posiatu modrinami a obesenú na jeho vlastnom opasku. Netreba popisovať, ako sa Matt cítil, nikto by nedokázal slovami opísať jeho žiaľ a žiadny matematik by nespočítal slzy, ktoré v ten večer vynoril. So zatvorenými očami držal v náručí manželku a plakal, nariekal a prisahal, že sa pomstí, až nakoniec zistil, že v náručí už Alice nemá. Dezorientovaný vstal a rozhliadal sa, nechápal, ako telo jeho manželky mohlo len tak zmiznúť, s panikou zbehol dolu presvedčiť sa, že jeho dievčatká ešte ležia na zemi, ale ani tie sa tam nenachádzali. Vybehol teda pred dom, aby zastavil zlodeja a tam ich našiel, krásne, živé a... priezračné. Snívalo sa mu? Nie... Matt sa ocitol vo svete mŕtvych, prvá živá bytosť, ktorá vstúpila do limba. Matt podvedome vedel, že tu skutočne nie sú, to mu však nebránilo sa rozplakať od šťastia ešte viac, ale iba na chvíľu, lebo jeho rodina sa mu pomaly rozplývala pred očami. Posledné, čo si zapamätal boli ich milujúce pohľady a úsmevy, ktoré ho zohrievali aj roky po tomto incidente. Prebehlo veľa rokov a Matt blúdil limbom, aby svoju rodinu ešte raz uvidel, pretože nechcel uveriť, že by do neba odišli bez neho... Párkrát bol v pokušení si ublížiť, ale v poslednej chvíli ho zachránil obraz rodiny, ktorý videl naposledy. Nie, nechceli by, aby zomrel takto zbabelo. Dvanásť rokov prebehlo od incidentu, kedy Matt stratil všetko a získal schopnosť, ktorú preklínal a predsa ju považoval za dar. Život, ktorý mal zmizol, z práce, ktorú robil ho vyhodili a Matt nakoniec žil život tuláka a samotára, cestoval z mesta do mesta a objavil nový zmysel života v pomáhaní druhým. Vyštudoval medicínu s úžasnými výsledkami a vystriedal viacero prác ako doktor, až nakoniec pristúpil na post primára v nemocnici v San Hillesh.

  Inventár: Matt vlastní malý domček na kraji mesta. Zbraňami opovrhuje, jeho jediná "výzbroj" je ploskačka, v ktorej nosí vodku.

  Vzhľad: Matt má 187cm a váži 82kg, má celkom vypracovanú postavu, na svoj vek vyzerá celkom mlado. Preferuje neupravený vzhľad, čo znamená väčšinou trochu dlhšie strnisko a strapaté vlasy, ktoré si občas nechá narásť na dlhšie, ale zakaždým ich nakoniec skráti. Čo sa týka oblečenia, nie je vyberavý, vezme si na seba hocičo, čo mu je pohodlné, ale má radšej tmavé, menej výrazné oblečenie.

  Schopnosť: Limbo - Matt dokáže ľubovoľne prechádzať medzi dvoma dimenziami. Jedna z nich je svet, ako ho poznáme a druhá je limbo, dimenzia na vlas rovnaká ako reálny svet, ale miesto živých bytostí je obývaná dušami mŕtvych, ktorí zostali na zemi. (Tieto duše vidia médiá.) Keď prejde do Limba, z reálneho sveta v okamžiku úplne zmizne a znova sa objaví na mieste, kde sa z limba vrátil späť. Čokoľvek sa v limbe stane, zostávam tam, následky jeho akcií sa neprenášajú do reálneho sveta (rozbije obraz v limbe/obraz v realite zostane nepoškodený), ale vďaka pravidelnému tréningu je schopný toto pravidlo porušovať a čiastočne porušiť bariéry medzi dimenziami vo svoj prospech.


  avatar
  Conall Rhees

  Poèet pøíspìvkù : 23
  Join date : 14. 08. 18

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Conall Rhees za Tue Aug 14, 2018 1:20 pm

  - Jméno: Conall Edin Quinn

  - Přezdívka: -

  - Příjmení: Rhees

  - Věk: 32

  - Pohlaví: Muž

  - Druh/Rasa: Člověk

  - Povaha: Conall není nijak zvlášť společenský typ. Většinou nechodí do přeplněných barů nebo diskotérek. Dává přednost kavárnám a knihovnám, i když tam moc nezapadá. Od pohledu je odtaživý a může se jevit i trochu nebezpečně. Když se s ním někdo pokusí navázat konverzaci tak dotyčného nijak neodbije ani se nechová nepřátelsky nebo stydlivě. Naopak, nejprve se chová přátelsky, pár minut s osobou klábosí a až pak se vypaří. Pokud se vám nějak podaří se stát jeho přítelem, takřka se vám promění před očima. Chová se podobně přátelsky jako s cizími. Před přáteli se však nepřetváří, hází jeden trapný vtípek za druhým, kdykoliv je možnost a je celkově uvolněnější. Dotyčný si musí dávat pozor co mu řekne, jelikož to dokáže rozebírat nejmenších detajlů. Na druhou stranu, pokud vidí že narazil na něco co je druhému nepříjemné, tak to nerozhlašuje jako večerní noviny. Pokud se tedy nejedná přímo o někoho, kdo mu zrovna nepřirostl k srdci.

  - Minulost: Narodil se ve Walesu, ve městě Pembroke. Jeho rodiče měli už jednu dceru. Když bylo Conallovi osm a jeho sestře sedmnáct, narodilo se ji první dítě. Jeho výchovu hodila na starost svým rodičům. Ti byli většinu času v práci a ve zbytku se toulali v barech a sem tam i v cizích postelích, a tak zůstala většina výchovy na Conallovi a jeho chůvě. Za pět let si jeho sestra pořídila další dvě. V šesnácti je matka opustila se svým milencem když zjistila, že je jedna z milenek jejího manžela těhotná. Otci to moc jako tragédie nepřipadalo. Dítě si vzal k sobě, jelikož ho matka nechtěla. Kvůli zvýšeným nákladům a sníženým příjmům se přestěhovali do menšího domu ale i tak byli celkem spokojení. Když byl na střední, začal se věnovat řezbářství. Ve dvaceti se odstěhoval do Liverpoolu a začal si řezbářstvím vydělávat slušné peníze. Ty se zalíbily jeho povedené familii a tak je z něj začali tahat. Každej na něj měl jinou páku: sestra se musela sama starat teď už o čtyři děti (každé mělo jiného otce), matka se odstěhovala ke svému milenci do Skotska a tím ztratila práci, a otec se staral sám o své nejmladší dítě a žil jen z podpory, jelikož ho kvůli věku vyhodili se zaměstnání. Po deseti letech mu ruply nervy a rozhodl se odstěhovat někam daleko, aniž by si toho kdokoliv z rodiny všiml. Moc těžké to nebylo, kdykoliv za ním přišli, zajímali se o peníze a ne o mizející krabice s osobními věcmi. A tak se přestěhoval z Anglie až do Kanady do Minew, kde si maluje klidnou a pohodlnou budoucnost.

  - Inventář: Jednopatrový domek se zahradou u kolejí, ojetý SUV-čko. Zahradu nestihl nijak zvlášť zkulturnit ale má tam malou kůlnu kterou využívá jako pracovnu. Dům má spoře zařízený, vzal si z Liverpoolu hlavně věci nezbytné k životu. V šatníku a mu válí pár triček různých barev, džínů a několik bund a sak. Většinou nosí svou oblíbenou koženou bundu co má snad od jakživa.

  - Obrázek: FC-Santiago Cabrera

  - Vzhled:
  181 cm
  79 kg
  Postavu nemá nijak moc vysportovanou ale pod oblečením se mu rýsujou nějaké ty svaly

  - Dodatek: Na veřejnosti ho neuvidíte držet v ruce cigaretu ale jeho obývak jimi silně zapachá, jelikož si nikotin vychutnává jen v soukromí domova.
  Má slabý velšský přízvuk.

  - Kontakt:
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100008210171993&ref=br_rs
  Otfkk@seznam.cz

  - Ostatní postavy: -
  avatar
  Nessa Tarasov

  Poèet pøíspìvkù : 6
  Join date : 13. 08. 18
  Location : Věk: 20 I Rasa: Magian / Vlkodlak

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Nessa Tarasov za Tue Aug 14, 2018 8:57 pm

  - Jméno: Nessa


  - Přezdívka: Ness


  - Příjmení: Tarasov


  - Věk: 20 let


  - Pohlaví: Žena


  - Druh/Rasa: Hybrid - Magian / Vlkodlak


  - Povaha: Nessa se dá považovat za nepředvídatelné stvoření. Na jednu stranu se může chováním zdát jako dítě, ale na druhou by neměla sebemenší problém vám vrazit v nehlídaný čas nůž mezi lopatky. Miluje násilí. Čím je druhý více nebezpečný, tím více se o něj zajímá. Kdybyste hledali vrbu na vypovídání se, za ní byste chodit neměli. Jí problémy druhých nezajímají. Od ní lítost nebo nějakou radu nečekejte. Vůbec nemá strach ze smrti ani z ničeho jiného. Jelikož dobrovolně riskuje svůj život, tak jí je to naprosto jedno. Je dá se říct šílená. I kdybyste ji unesli a mučili, ještě vás k činům bude pobízet. Miluje pohled na krev. Podle ní má nádherný odstín, co může existovat. Ti, kteří ji potkají, z ní mají buď strach, či divný pocit anebo ji mají za pouhé děcko, které by měl někdo vychovat. Od takové dívky by nikdo nečekal, že se umí i dobře bít. Jacopo ji hodně připravoval.

  - Minulost:  Narodila se obyčejné rodině v Rusku. Její matka se o ni starala a otec ji měl taky moc rád, ale chodil do práce. Její otec Luciano byl taky členem ruské mafie, proto jeho myšlení a braní okolí bylo jinde. Myslel si, že může všechno, co jen chce. Měl velkou zálibu chodit po bordelech. Netajil se moc tím. Odůvodňoval to tím, že: „Když mi nedá, psycho ženská, budu chodit jinam.“ Ano, její matka Thea je dlouhodobě psychicky nemocná. Nechce však brát prášky. Nebyla v pořádku už před porodem a on to moc dobře věděl. Místo toho, aby ji pomáhal, akorát ji do země zadupával více. I když se to Thea snažila nějak překousnout, nedalo se. Jednou to muselo prasknout. V té době bylo Ness 6 let, když nemohla spát, sledovala svou matku, jak mu zabodla nůž do oka, a táta křičel, aby toho nechala. Byl to silný muž, ale i tak jej dost oslabila. U toho to však nezůstalo. Nějak jej povalila na zem, sedla na něj obkročmo, zatím co nožem hyzdila jeho tělo. Bránil se, ale ona nepřestávala. I když byl po smrti. Na Ness občas dopadla nějaká ta kapka, protože stále velice blízko. Nic to s ní neudělalo. Nekřičela, aby otce nechala a pomohla mu. Vůbec nic. Těžko říct, co se takové malé dívence honilo hlavou. Všechno zastavila policie, kterou přivolali sousedi. Musel to být údajně velký hluk. Po onom incidentu matku zavřely do psychiatrické léčebny, a jelikož neměla nikoho, kdo by se o ni postaral, skončila v dětském domově. Vystřídala se u ní spousta odborníku, ale divili se, že to zvládá úplně v pohodě. Co aspoň pochopila, tak podle nich je to trauma, ale projeveno jinak, než bývá.

  Jednoho dne, co se mírně pohupovala na houpačce a u toho si něco pobrukovala, přistoupil k ní nějaký vysoký muž v černém. Nevypadal jako jeden z těch odborníku, co za ní chodily. Představil se jako Jacopo, známý jejího otce - mafián. Dlouho trvalo, než vše vyřídil a mohl si ji vzít do péče, proto si ji nevzal hned po incidentu.
  „Otec chtěl, abych se o tebe v jeho nepřítomnosti postaral.“ sděloval, zatímco ji za ručičku vedl k autu. Jelikož z něj nepociťovala strach, šla s ním bez problémů. Malá holčička nastoupila do černého auta, které se rozjelo pryč.

  Co může vyrůst z dívky, která je v denním kontaktu s mafiány, pro někoho dost špatnými lidmi, se kterými se nechcete dostat do křížku?? Křehká dívenka těžko. Vraždu brala jako normální věc a krev už viděla tolikrát, že ji nevadí si ušpinit ruce. Lítost?? Jemnost?? Strach?? Neví, co je to. Mohla si dělat, co jen chtěla, mimo jejich zásady.
  Když ji bylo 15, poprvé se zamilovala a to byla i doba, co získala svou schopnost. Myslela si, že je to opětovné, ale on si s jejími city pohrál a následně odkopl. Pokoušela se dostat do jeho přízně zpátky, jelikož s tímto se nehodlala jen tak smířit. Z telefonátů to přerostlo na stalking, avšak jiného kalibru. Nebyla vidět. Popravdě se nedokázala smířit s tím, že si našel jinou. Začala se řídit heslem: „Buď ho budu mít já, nebo nikdo.“ To taky dodržela. Nepozorovaně se dostala k němu domů, kde jej napadla sekáčkem na maso. Prvně mu rozpárala břicho, aby z něj vyndávala všechny vnitřnosti, než jej celého začala porcovat na kousky. Jeho ostatky jsou schované po celém městě, dala si takovou práci, že ho do teď nikdo nenašel. Ona z toho byla spokojená a to ji stačilo. Komu se to však nelíbilo, byl Jacopo. Začínal si uvědomovat, že její chování není tak úplně v pořádku, jak si myslel. Bylo pozdě na to uvědomit si, že ve výchově udělal chybu.
  I když se ji pokoušel spravit, vše se akorát prohlubovalo. Milovala sledovat někoho, kdo umírá, zvlášť když je kolem krev. U věcí, před kterými by normální člověk utíkal, se jim postavila čelem. Pocit nebezpečí se jí líbil a přitahoval ji. Při jednom incidentu ji pokousal vlkodlak. Dalo ji zabrat, než přijala své schopnosti a teď už je ovládá celkem v pohodě. Využívá je pro svůj prospěch. Její fotka se začínala zobrazovat ve zprávách. Jacopo jí chtěl po tom všem poslat na léčení, ale to okamžitě odmítla. Nakonec se rozhodla, že se odstěhuje z Ruska. Po dlouhém cestování si našla město, kde koupila menší byt. Není tomu dlouho, co se sem přistěhovala, teprve to tu poznává.

  - Inventář: Vlastní nějakou hotovost z dědictví po otci, malý byt, který si odkoupila a auto, které ji daroval k 18tinám Jacopo

  - Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=TY5m1QL14-4

  - Obrázek:  FC: Margarita Bielskaya - Маргарита Бильская  - Vzhled: Na pohled drobná dívka, co měří 172cm a váží 65kg, ale zdání může klamat. Když začneme u vlasů.. Nejen barvy, ale i délku střídá jako ponožky. Jednou chce modrou, nechá si je obarvit, pak chce zase bílou a tak se to opakuje. Momentální odstín jejich vlasů je šedá, ztrácejíc se do světlejší, avšak ne moc, protože část konečků je nabarvená červeně. Je to neobvyklé a teď je s tím spokojená. Nač by si taky stěžovala?? Její oči chytají modrozelený odstín, ale někdy nosí kontaktní oči, když se jí chce. Její pleť je světlounká posetá pihami pod očima. Ty někdy zase skrývá make-upem. Má lehce plnější rtíky, pod kterými dříve nosila piercing. Není třeba se ptát, odkud pochází. Stačí jen, aby promluvila. Každý totiž pozná ruský přízvuk.

  - Přeměna:  - Schopnosti: Dokáže se zneviditelnit. Je pro ni velice jednoduché se ztratit v davu, aby kdokoliv nezaznamenal, že doslova zmizela. Umí chodit opravdu tiše, takže v neviditelnosti jen těžko zjistí, kde je. Co je zajímavé, tak ve chvíli kdy se zneviditelní lehce zeslábne její pach. Snadno tak zmizí v davu a když se rozhodne utéct lehce ji ztratíte.

  - Kontakt:  
      - Facebook: Marie Mau Štěpánová

  - Ostatní postavy: Nina Lauxor Neer, Charlotte Loriez, Sophia Alex Linelle, Nicol Dairoow, Vickie Davello, Christine Dwain

  Sponsored content

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Wed Aug 22, 2018 1:04 am