Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  Registrace

  Share
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:33 pm

  Veškeré registrace potvrzené ať už administrátorem nebo moderátorem budou shromažďovány v tomto tématu. Pokud se děsíte, že vám zmizela registrace z kartotéky, není důvod k panice - registrace musela být přesunuta právě do této záložky. 


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Thu Dec 28, 2017 1:01 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:35 pm

  POVOLENO  _____________________________________________


  - Jméno
  : Sebastien


  - Přezdívka: Beast - předělávka z "Bastien", "kamarádi" mu tak říkali když jim pomáhal s..mno o tom v minulosti.


  - Příjmení: Davello


  - Věk: 26/2 let


  - Pohlaví: Muž


  - Druh/Rasa: Hybrid - vlkodlak x upír


  - Povaha:  Trochu moc mluví a příliš rýpe. Pokud si na někoho až moc vyskakuje, jsou to muži - jedno jestli vyšší, starší, silnější. Jednoduše rád provokuje, ví však kdy je dobré přestat. Provokací ale nemíním, že vyjíždí po všem a všech. Spíše když ho někdo nějak naštve, nebo sám začne provokovat, nedrží se zpátky, jen to všechno s grácií vrací zpět.
  I přes to vypadá jako sladká tvářička, jež ani jednou nedostala po papulce, opak jest pravdou, už mockrát si natrhnul kušnu. Každopádně to asi nikdy nebylo dost na to, aby si to příště rozmyslel a raději se držel zpátky.
  Je třeba brát jej hodně s nadhledem – pokud mu nejde pěna od huby a v očích mu nepraskají žilky, tak můžete být klidní – pokud se u něho projevují zmíněné příznaky dopuručuji jedinou věc - BERTE NOHY NA RAMENA. Chápeme se? Super. Není moc lehké ho vyprovokovat, většinou všechno v klidu přestojí a není třeba ničeho se bát. Pokud ho už opravdu naštvete, bude to asi malinko bolet. Jeden jistý způsob kterým ho naštvete - navážení se do jeho rodiny, tudíž do sestry a přítelkyně. Je to věc která ho vytočí spolehlivě.
  Miluje risk. Nedělají mu problém velké výšky, malé prostory, hluboká voda a tak obecně. Pokud je něco co nehodlá riskovat tak je to cizí život.
  Mimo tohle nedokáže snést odpovědnost za utrpení někoho, kdo za nic nemůže. Nemá rád, když musí ubližovat někomu kdo nic neudělal. Doba kdy pro peníze bral životy je už nějakou dobu pryč a nerad se o tom baví.
  Pokud se mu zdá, že má někdo problém tak se snaží pomoci mu jak nejlépe umí. Je to vtipné, ale nedělá mu až tak veliký problém zabíjet, pokud to má nějaký důvod. Pokud však někoho zabije, je raději když to mělo nějaký účel - jídlo, obrana a tak dále.
  Po jeho přeměně na hybrida se začal držet trochu víc zpátky. Spíše chodí po lese než aby se promenádoval po městě. Když už je ve městě, tak většinou o samotě, nebo se Siriah. Jinak je většinu času doma s Vickie.


  - Minulost: Už jako malý vyrůstal se svým bratrem Gabrielem – dvojče. Vše šlo v pohodě až na to, že školou a podobně prolízal s velmi nepěknou vizitkou. Nakonec v pořádku vyšel základku a když si dělal druhý rok střední školy, měl tu čest, být pokousán vlkodlakem. Ovšem, že to nevěděl, měl za to, že jej pokousal vlkodav. Zjistil to až po prvním úplňku a dosti se bál, že nějak ublíží členům svojí rodiny. Poté co v sousedství našli roztrhané psy, rozhodl se odejít z domu. Po nějaké té době se vše naučil ovládat, našel si práci, dost si vydělal. Ptáte se jak? Dělal automechanika. Nedělá mu problém opravit i totální vrak. Další věc, kterou si vydělával a která mu zajistila jeho trvalý příjem je ten, že se nachomýtl k jedné skupince poměrně "větších" zlodějíčků, které pomáhal zbavovat se důkazů. Hah, důkazy..bude lepší přiznat, že zabíjel nepohodlné lidi, za což vždy dostal část jejich lupu. Do dneška mu posílají nějaké ty peníze, takže nemá o peníze nouzi. Každopádně se s tímhle nechlubí..vlastně nikomu a nikdy, maximálně si z toho dělá srandu, aby osobě přišlo, že se nic z toho nestalo. Spíše jej to mrzí a lituje toho. Od té doby co si uvědomil jak moc špatný člověk byl, se od toho stáhl a když zabíjí tak jedině pokud v tom spatřuje důvod.
  Když se mu zdálo, že by to mohlo být s penězi v pořádku tak prostě sedl do auta a jel..jel a jel a jel, kam jen se mu chtělo. Mno, nakonec si to zastavil tady v San Hillesh a už druhým rokem tady žije. Kupodivu mu peníze které si vydělal dost nevybíravým způsobem vydrželi až do teď + mu pořád nějaké přibývají.
  V San Hillesh měl znovu smůlu a tentokrát jej potkal inkvizitor, který jej zmrzačil natolik, že se nezdálo, že to přežije. Četná zranění naprosto vyřadila jeho regeneraci. Inu, příště nebude v soubojích nikoho podceňovat. Bohudík jej našla upírka, Sarah Farre a ta se rozhodla mu dát svoji krev a dát mu šanci stát se hybridem. Když se uměl ovládat jako vlkodlak, dost dobře se ovládá i jako upír, bohužel je mu proti srsti někomu pít krev, takže když už pije, tak je jednoduše vyhladovělý a to se ovládá hůře. Dlouhou dobu mu trvalo než se naučil krmit. Tak či tak si pořád nechce brát krev od někoho kdo mu to sám nenabídne.
  V San Hillesh potkal velice zajímavou dívku, jejíž jméno je Siriah Mercy Nightwish. Už po prvním setkání ji chtěl vídat pokud možno pořád dokola. Ani fakt, že je slepá mu nebrání aby ji miloval. Nějakou dobu strávil hledáním způsobu jak jí vrátit zrak. Ani fakt, že musel zabít aby měla jeho milá znovu možnost vidět ho nezastavila. Sehnal si mága který mu se vším pomohl a Siriah teď opravdu vidí.
  Poté co se rozhodl v San Hillesh zůstat, prodal auto a koupil si chatu na kraji lesa, tam později odvedl i svoji sestru jež našel ve městě při útěku. Jakmile zjistil, že jeho rodiče nejsou naživu, o jeho bratrovi se nic neví, a Vickie je v dětském domově, rozhodl se že si ji k sobě vezme. A tak má teď sestru u sebe doma, stará se o ni a snaží se jí dát to nejlepší co je v jeho silách.  - Inventář: Míval auto, ale to před nedávnem prodal. Dříve také býval v karavanu v lese, který tam někdo odložil. Poté co prodal auto si však koupil chatku kousek od lesa, kde teď žije.  - Obrázek: FC: Daniel Osbourne Berlin
     

     


  - Vzhled: Asi 198cm vysoký, černovlasý muž s vypracovanou postavou a dosti bledou pletí na které hodně dobře vynikají potetované ruce a ramena. Vlasy nechává tak nějak bez úpravy, prostě je prohrábne a jde. Takže mu častokrát ofina překrývá oko. Má potetovanou levou polovinu zad i hrudi, stejně tak i pravou ruku. Má v oblibě nosit černé oblečení. Takže džíny, koženou bundu a většinou černé, občas šedé triko. Ve vlkodlačí formě je přibližně dva a půl metru vysoký, uhlově černý vlkodlak, zajímavostí na něm pak jsou jeho oči, jelikož při proměně změní barvu na tak světlou modrou, že vypadají až bíle.


  - Ostatní postavy: Sebastian Clark, Angela BlackBerry, Camila Bleonde, Darla Carpentner, Bryden Lou


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Sun Aug 05, 2018 5:42 pm, celkově upraveno 3 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:37 pm

  POVOLENO


  _________________________________


  Jméno: Elissa


  Přezdívka: Wayli, Lissa, Ela, Essa


  Příjmení: Wayl


  Věk: 16,5 let


  Pohlaví: Žena


  Druh/Rasa: Vlkodlak


  Povaha: Ačkoliv je Elissa vklodlak, a hodně lidí tipuje že vlkodlaci nejsou zrovna mírumilovná a hodná stvořeníčka, ona je hodná. Občas je ale i náladová, takže nemusí být taková vždy. Ale většinou spíše ano. Obyčejné normální chodící lidi spíše chrání, než – li by je zabíjela. Nerada někomu ubližuje, ale když musí tak to bohužel udělá..
  Vždy jí strašně vytáčeli, vytáčejí a budou vytáčet pojmenování jako je: „Smrdíš jako mokrý pes, smradlavý pse, čokle,…“ apod. To ji opravdu naštve, a tím je schopna zaútočit. A pak to docela i bolí. Opravdu, ona umí použít svoje drápky, o tom žádná!
  Jinak co se prostě týče Elissy jako takové, je docela hodná a dokáže se všemi bavit. Má ráda společnost, ale samozřejmě většinou jen hodnou. Jinak, když má u sebe někoho zlého, s kým si není radno zahrávat, jako že ona občas prohodí i něco drzého, promění se na vlka a podřídí se. Urychleně. Řeknete si, že je to divné, ale ona to tak opravdu dělá, většinou kvůli tomu, aby s Vámi třeba neměla žádné problémy. Svojí minulosti do teď strašně lituje..


  Minulost: Když se ta naše ‚drsná‘ vlkodlačka narodila, její praví rodiče na ni jako na naše ‚bejby‘ byli hodní, ale když Elissa dospěla do jednoho roku, rodiče ji dali do děcáku. Nebo prostě do děckého domova, ano, mohli by jsme být.. Více, no.. Jak bych to řekla, ale mohli by jsme používat takové ty názvy co zní lépe.
  Každopádně se jí ujala jedna moc hodná rodina, v jejím 1,5. V tomto věku Elissa změnu moc nevnímala, byla ještě malinká a tak proto prostě.. Rodina se o ní starala jako o vlastní a jak tak čas ubíhal, chodila do školy, následně do školy, no.. A jednou, pár dní po jejích 16. narozeninách šla akorát ze školy. Měla to docela dlouhou cestou, jinak ji mamka vozí, ale zrovna dneska nemohla. No jo no. A Elissa strašně ráda chodila přes jednu takovou tu temnější uličku, akorát tam byli i feťáci a tak podobně a mamuška ji vždy říkala, ať nechodí hlavně přes tuto ulici, ale ona tajně chodila. Vzpomínáte na mládí? Jako Červená Karkulka. Hlavně nechoď přes ten les, nebo jak to vlastně pořádně bylo. Heh.. No, každopádně ji někdo potkal.. Nějaký kluk, zhruba kolem 18 se s ní dal do řeči. Ona s ním taky a strašně si rozuměli, to ale Elissa ještě nevěděla, že je to vlkodlak a ten feťák zároveň. On ji někam pozval, prý za dva dny, až bude volno a nebude škola, a prý ať zase přijde do téhle uličky a ohákne se. A co myslíte, že udělala Elissa? Ona se do něj zbláznila a tak to tedy přijmula a jejím nevlastním rodičům si vymyslela nějakou lež.
  Za ty dny si zašla koupit i nějaké šaty a botky. Na ten den si tedy oblékla černé šaty, který byli po kolena. No, kdybych je měla celé popisovat, byla bych tady ještě hodně dlouho, protože to na vysvětlení bývá těžké. A na nohy si nazula botky s vysokým podpatkem. Poté se vydala do těch uliček, kde ji čekala nepěkná věc, o které ona netušila ani kdyby se začala modlit. Svoji menší kabelku si hodila na jedno rameno a šla tedy. V té uličce už ten tajemný chlapec byl připravený. Zavedl Elissu do uličky hloubš, za svými kamarády. -Společně tvořili jednu smečku vlků, ale něktěří samozřejmě i fetovali, a po pravdě? Byli to ti nejhezčí. Elissa tedy všechny zfetovala. Nabídli ji alkohol, ale to ona nevěděla, že ji do toho něco hodili. Nějaký fet. Byla to vodka. Taková ta malá štamprdle, víte, ne? No, a ona to vypila na ex. Ach, a to byla ještě nezletilá. Fet byl silný, protože chtěla Elissa ještě, což by se normálně nestalo. Oni už ji podstrčili jenom fet a zfetovali ji. Poté ale udělala zásadní chybu. Už byla noc a ona.. Se s tím klukem, co ji pozval, zkrátka vyspala. On ji při tom i pokousal a kupodivu, kvůli tomu.. Jsi to ona docela užívala. Ráno se probudila úplně u něj. Všechno ji řekli, přesvědčovali ji, aby zůstala u nich ve smečce, jenže ona prostě utekla a oni ji už nechali. Brečela, brečela hodně. Připadala si tedy teď nebezpečná. Proto se doma převlíkla a z domova zmizela a půl roku cestovala a dostala se někam, kde ještě někde nebyla. Hodlá tady zůstat. Při cestě se i několikrát naštvala a přeměnila se, neuměla se ovládat. Proto se to tady chce naučit a taky se změnila..


  Inventář: Vlastně kromě oblečení, co má na sobě nic..


  Obrázek:


  Vzhled:
  - Váží asi 55kg
  - Měří tak 155cm
  - Celá je strašně malá a hubená, je jako vyžle. Někdo by na ni tipl, že je až podvyživená. Ale ona nerada zabíjí, tak hlavně asi proto. Přesto ale dosti rychle běhá a je hodně ohebná..[/i]


  Dodatek: Nedozvěděla se, že je adoptovaná. V přeměně je o mnoho menší, než ostatní vlkodlaci a neumí chodit po dvou.


  Přeměna:
  Kontakt: e-mail: kraken.krake@seznam.cz
  Ostatní postavy: Trish Callwey a Reily
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:39 pm

  POVOLENO


  _________________________________________

  - Jméno:
   Darla


  - Příjmení: Carpentner


  - Věk: 19 / 308


  - Pohlaví: Žena


  - Druh/Rasa: Kočkodlak


  - Povaha: Dříve bývala Darla typická bezstarostná holka, která se snažila spřátelit snad i s veverkou a bavila se, kde se to dalo. Byla milá, odhodlaná, sebevědomá.. téměř vždy nápomocná každému s čímkoliv, a málo co ji naštvalo. Po jejím oživení, se z ní však stala celkem uzavřená osůbka s věčně černými myšlenkami, která spíše, než mluví, tak poslouchá. Je docela plachá, a není nic zvláštního, když před vámi najednou uteče do lesa, i když jste jí nic neudělali. Prostě, když dostane strach, tak uteče. Málokdy zůstane tam, kde má pocit, že tam není vítána, nebo když cítí nebezpečí. To prostě nedokáže jen tak stát na místě, prostě se rozběhne pryč, a jediné co udělá navíc, je to, že vám zamává ocasem – opět vidíte, že utíká při každé příležitosti. Celkem těžko si ji získáte, ale když, tak se s ní dá dobře popovídat. Snad.
  Po svojí smrti a následném oživení na tom byla hodně špatně. Časem si ale uvědomila, že vzhledem k ceně, kterou její oživení mělo, by ji kmotřička smrt nenechala jenom tak zemřít. A ačkoli se bojí, že by se znovu dostala na to místo plné bolesti, tmy a strachu, nevěří že by mohla znovu zemřít.
  Ráda běhá, loví, nebo se prostě jen tak povaluje na slunci a odpočívá. Oblíbených činností nemá mnoho. Jinak přímo miluje, když je úplněk.. když svítí na černém nebi měsíc, a celá krajina je osvětlená pouze jeho světlem.. Vždy pak dostane okolí takový magický nádech, kdy je klid, ticho a nezpívají ani ptáci.. Ani brouci to ticho neruší.
  Má poměrně ráda zimu, jak také ne, když je její přeměna Irbis? Nikdo ji nevidí, všichni jí dají pokoj.. Kdo by to nechtěl? Darla si v tom vyloženě libuje..
  Má strach z většiny nadpřirozených které nezná. Upíři, vlkodlaci..prakticky všechno co potká. Důvodem je především strach o její dva syny, kteří na sobě nesou pach jejich otce, který není tak úplně obvyklý a není pro ni nic divného když se ukáže upír jež má chuť zkusit něco nového.

  - Minulost: Pochází s celkem uznávané a bohaté rodiny v Anglii, a jako dítě vyrůstala s mladší sestrou Sarah, a dvěma staršími bratry. Mladší, z jejích bratrů byl Walter, starší Valerian. Ti byli vlastní. Sestra Sarah, byla nevlastní. Darlina matka ovdověla, když jejího muže, Darlina otce udupali koně. Pak se však opět vdala. Tentokrát za muže, který ženu ještě neměl, z jejich manželství vyklubala Sarah, což se Darle ze začátku celkem příčilo, ale pak se prostě nedokázala od sestřičky odvrátit. Po nějakém čase si spolu i celkem často hrávaly, vlastně skoro pořád. Ale to je fuk. Když dospěla, tak jí její matka řekla, že se už musí vdát a že nebude tolerovat, aby jí zůstala dcera bez manžela moc dlouho. Nevlastní otec byl stejného názoru. Když se nakonec Darla dozvěděla, koho že si má vzít, tak se rozhodla jinak. Prostě si postavila hlavu a utekla. Pryč.. Podařilo se jí utéct dost daleko na to, aby se nemusela vrátit. Vše ji dost štvalo… ale především ji užíralo to, že opustila svoji rodinu, aby nemusela být s nějakým postarším páprdou. Komu by se taky chtělo. Našla si práci, jako služka, a zároveň chůva. A v devatenácti, když šla jednou přes les z trhu, kam ji její paní poslala, ji napadla velká kočkovitá šelma. Nestihla ani postřehnout, co že to bylo za kočku, než si to stihla zjistit, tak jednoduše omdlela. Ví hlavně to, že od ní má doteď jizvu od kousance na stehni. Potom, co se probrala z bezvědomí, měla místo hnědých vlasů šedé. Nechápala proč, ale jak šel čas, zvykla si na to a začala to brát vcelku normálně. Po nějaké době zjistila, že se dokáže měnit na kočku, sama však nechápala, co má to vše znamenat, až když viděla pár jiných lidí/stvoření, jí podobných, tak pochopila, že ona už je jinde než normální lidi. Začala žít v lesích, v kočičí podobě, a v člověka se měnila jen občas. Třista let se jen toulala, měla pár lásek, pár nehezkých zkušeností a pak jednou zabloudila sem.. a tady zůstala. Poznala tu hodně nadpřirozených, mimo jiné se tu opět shledala se svojí sestrou, která byla kočkodlak také. Obě byli rády, že se vůbec vidí.. pak jednou, ale přišlo něco, co si snad asi nikdo nepřál. Darlu zardousila vlkodlačice a ona zemřela i když ne tak úplně, jelikož je opět naživu. Na tom má, ale zásluhu Marcus. Bohužel k jejímu oživení se váže i nepsaná smlouva se smrtí na kterou musel Marcus přistoupit. A to, že pokud Marcus zemře ještě jednou stane se smrtonoš i z Darly.
  Když bylo Darle nejhůře, Marcus jí se vším pomohl. V té době se velice sblížili a oba si uvědomili, že k sobě navzájem cítí něco více. Vyvrcholilo to až ve změnu Darlina stavu. Po pár měsících Darla porodila dva zdravé chlapce. Mila a Sandra. Už jim budou čtyři roky, přičemž ještě neviděli otce, a Darla pomalu ale jistě schází se zdravím, jelikož naprosto všechno co má dá synům, aby byli spokojení.

  - Inventář: Černá košile s dlouhými rukávy, se zapínáním na knoflíky a kapsami na prsou, která už je na několika místech sem tam natržená, nebo prostě silně roztřepená. V posledních dnech pod mikinou nosí volné bílé tričko. Světle šedá mikina na zip s kapucí, kterou sundává asi jen v těch největších vedrech. Černé, oplé kalhoty, které stejně jako košile už nějakou tu vadu mají. Samozřejmě má spodní prádlo a pak boty - kozačky bez podpatku, asi pět centimetrů pod kolena. Paže jí zdobí pár náramků, které využívá i jako gumičku na vlasy, jinak není nic moc zvláštního. Možná by se ale hodilo zmínit i plstěný černý kabátek na pásek a zip, který jí sahá až ke stehnům. To jsou věci, které nosí nejčastěji. Jiné oblečení má u Marcuse v bytě.


  - Obrázek:
         
        


  - Vzhled: Darla není nijak zvlášť velká holka. Je spíše menšího vzrůstu, vyhublá, měří jen 163 centimetrů a váží 40 kilo. Na pravé noze má jizvu od kočkodlaka, co ji pokousal, a díky němuž se proměnila.. Co se obličeje týče, tak má velké šedé oči, které jsou většinou schovány za vlasy, a nejsou moc vidět. Má poměrně nevýrazný nos, plné rty světlejší barvy a uši přiléhající k hlavě, takže to žádný „ušoplesk“ není. Vlasy mají barvu takové „myší šedi“ a sem tam v nich má zapletený drobný copánek, nebo je nosí v culíku. Oblečení jsem popsala v inventáří, ale nevadí, dát to sem můž znova: Černá košile, Šedá mikina s kapucí a černé uplé kalhoty, kozačky nebo tenisky. V kočičí podobě, má bílý kožich, posetý černými skvrnkami, stejně, jako každý normální Irbis. Je vysoká asi 40 centimerů, zdá se ti to málo? Já říkala, že to není nijaký hromotluk. Váží tak 45 kilogramů a i s ocasem měří asi 1 a půl metru. Je to teda celkem dost zakrslá kočka. Na to, jak by měla být velká normálně. Ale nestěžuje si, naopak, občas se to může hodit.


  - Kontakt
     - FB: https://www.facebook.com/zora.davalleiro


  - Ostatní postavy: Sebastian Clark, Angela BlackBerry, Camila Bleonde, Ruby Williams, Sebastienovi Davello, Nina Neer, Bryden Lou


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Sun Aug 05, 2018 5:50 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:41 pm

  POVOLENO

  ___________________________________


  Jméno: Sebastian


  Přezdívka: Seb, Bastian


  Příjmení: Clark


  Věk: 22 / 460


  Pohlaví: Muž


  Druh/Rasa: Upír


  Povaha: Sebík je jeden z těch, který vám bude připadat jako úplný ťulpas, pokud se nepokusíte poznat jej blíže. Když se o to pokusíte a neublížíte mu, uvidíte v něm velice dobrého přítele a kamarádskou osobnost která je za přátele schopna položit život.
  Má rád rýpání a většinou si ho neodpustí, k tomu je to člověk který je pro každou volovinu.
  Jediný opravdový problém je, že si až moc věří, takže většinou neskončí dobře. Buď má problém s tím, že si myslí, že ho láhev tvrdýho chlastu nepoloží nebo s tím, že se naváží do někoho na koho prostě nemá.
  Mezi jeho záliby patří především čtení. Zbožňuje vůni knih a to jak šustí jejich papír. U dobré knihy je schopen zůstat celý den. Jediná kniha kterou odhodil bylo Padesát odstínů šedi, protože tohle bylo moc cancer i na něho. Každopádně u sebe často nějakou tu knížku nosí, většinou nějakou menší.
  Nemá moc v oblibě kočkodlaky, ale snaží se být se všemi za dobře. Bohužel existuje i jeden kterého jednoduše nemůže vystát - Hikaru, kočkodlak který ho hodně potopil v očích dívky do které se zamiloval.
  Pokud se ptáte na milované osoby, tak právě Sarah, upírka kterou mu odehnal Hikaru. Bohudík se dali zase dohromady jako dobří kamarádi a vypadá to, že by vztah mezi nimi měl nějakou naději. Nebo to tak alespoň vypadalo. Ve chvíli kdy se Hikaru po několika letech k Sarah vrátil a Sarah se rozhodla pro něho, se jednoduše rozhodl že sebou už nenechá dál zametat a od Sarah odešel, i přes to jak moc ji do teď má rád a jak moc mu chybí. Další osobou kterou má neskonale rád je mladinká upírka kterou proměnil a o kterou pečuje - Trish, ta se velice brzy poté co odešel od Sarah stala jakousi záplatouza Sarah, a Sebastian si vůbec nestěžuje. Mimo Trish se stará ještě o Nickyho a Kiru. Nicky je chlapec kterého Sebastian proměnil v upíra poté co ho našel umírat po srážce s autem. Kira je človíček, kterému se Sebastian rozhodl poskytovat ochranu a útočiště.


  Minulost: Narodil se v Evropě, rodina tak nějak přebíhala sem a tam, nikde nezůstali dlouho. Spousta lidí ho odstrkovala, protože už od narození měl každé oko jinak zbarvené. Dost stupidní důvod, odstrkovat někoho kvůli jinakosti, co myslíte?
  On se nikdy nijak víc s nikým nesbližoval. Spíš po většině lidí štěkal, ale po nějaké době se to změnilo. Teď je to poměrně fajn kluk, když ho nenaštvete, nebo moc neprovokujete.
  Mimo jeho rodiče a sourozence nikoho moc v lásce neměl, jen škoda, že jeho měli rádi téměř jen jeho rodiče..sourozenci ne tak moc. A pak se to jednou stalo..splašený kůň, mu zabil oba rodiče..tenkrát se sesypal. Nebyl schopný ničeho. Začal se poměrně dost ládovat chlastem a nakonec ho jeho sourozenci vyhodili v jednom z větších měst – opilého.
  Nebylo to moc fajn, když jste se tam motali a motali..opilí a nevěděli jste ani ťuk o tom, kde jste. Nakonec to skončilo tak, že jej proměnil upír. Nakonec se tedy Sebastian probral v zapadlé uličce, jako jiná bytost. Upír mu jen řekl, že není člověk..oznámil mu, co mu může ublížit, ale nehodlal mu ani pomoct v krmení..vybodl se na něho a odešel pryč. Zprvu jej upíři odmítali především kvůli očím, přišlo jim to zvláštní, divné, nelíbilo se jim to. Později to by fakt, že Sebastian se nenaučil nikdy pořádně lovit. Ačkoli to piloval jak jen to šlo. Upírům se stále nelíbily jeho oči a věděli, že když by zabíjel s tím, že jsou jeho společníci, tak by je dost možná mohl nechtěně brzy navést na hnízdo, proto jej pokaždé a všude odmítli. Sebastian se po nějaké době dostal sem, do San Hillesh. Tady potkal upírku jménem Sarah. Ta se nad ním slitovala a jako první mu pomohla s krmením. Sice si ze začátku moc nerozuměli, ale netrvalo to dlouho a byli to nejlepší přátelé. Sebastian ji miloval, nadbíhal jí, snažil se to dávat najevo. Poté k nim ale přibyl kočkodlak, jménem Hikaru. Díky němu se vše začalo bortit, Sarah se na Sebastiana vykašlala a když ji slyšel odsouhlasit Hikaruovu domněnku o něm, tak se stáhl. V tu dobu poznal dívku, která by pro něj zemřela, člověk, skoro dítě. Sebastiana přesvědčila aby ji proměnil a on to udělal. Stará se o ni a nemá v plánu se jí jen tak vzdát. Nechce aby někdo musel procházet tím stejným, čím si na začátku procházel on, proto ji učí jak lovit i jak se ovládat. Když se jednou vracel k Trish, tak našel muže, raněného, který silně krvácel. Moc nad tím neváhal, věděl, že nemá čas na rozmyšlenou. Odnesl jej k sobě a Trish do "bytu", kde se jej pokusil dát dohromady. To se nepodařilo. Seb ale nechtěl aby někdo zbytečně umíral a tak Nickyho proměnil. 


  Inventář: Černá mikina, která se obléká přes hlavu, s kapucí, nemá nijaký zvláštní vzor, nebo tak… prostě jen černá mikina. Tmavě šedé triko s krátkými rukávy, které jsou na konci zahlé. Nomální riflové kalhoty, v tmavě modré barvě. Boty? Em.. trochu více použité, ošoupané tenisky, v černobílé barvě, s(jak jinak) čenýma tkaničkama. Často nosí i takový prazvláštní gotický kabát. Jinak u sebe vždy nosí alespoň jednu knihu. Je mu jedno, jestli je to nějaká kniha jen na čtení, nebo se z ní dá učit.. prostě si sebou nosí ně čtení knížku, většinou z knihovny.
    - https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/94/bb/cf/94bbcfa0e874408996dcffff49dede2f.jpg

  Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=QM3hpHE28hw (když už jsem tam tu kolonku dala, tak ať ji mám vyplněnou.. Very Happy )


  Obrázek:  Vzhled: Sebastian je na první pohled poměrně normální kluk. Na vzhledu je zajímavé nejspíše pouze to, že jedno jeho oko má zářivě modrou barvu a druhé má tak výrazně hnědou barvu, že až chytá odstín rudé. Není, ale nic divného, když si přes rudé oko hodí patku aby se vyhnul případné zvědavosti lidí. Přece nepotřebuje, aby za ním pořád někdo zíral s tím jako „Co tohle má být“ a nebo na něj měl otázky, jestli to jsou třena čočky. Nejotravnější otázka, kterou mu může někdo položit je asi něco jako „A myslíš, že by mi to někdo udělal taky takhle?“, ještě když to řekne bez předchozích otázek. Někdy je to vážně o všechny nervy. Jinak nosí piercing – vidíte na obrázku..normální dvě černé kuličky, které má kousek pod rty světlé barvy. Vlasy, ty jsou celkem normálně dlouhé. Nemůže se o něm říct, že má vyholenou hlavu a nejde říct ani to, že má vlasy do pasu. Prostě normální délka. Nosí je tak, jak to zrovna vyjde, prostě je ráno prohrábne rukou a většinou je z toho něco jako helma. Je nutno zmínit, že jelikož ne vždy dostane šanci umýt se, tak je má poměrně často umaštěné, nevypadá to ale nějak, jako kdyby byl bezdomovec…ikdyž to tak vlastně je – většinou spí v lese, nebo v městě v nějakém domě. Měří 189 centimetrů a váží 72 kilo.
     - jen pro představu očka: https://orig11.deviantart.net/e871/f/2010/199/e/b/heterochromia__wip_by_callica.png

  Kontakt:
   - FB: https://www.facebook.com/zora.davalleiro

  Ostatní postavy: Angela BlackBerry, Camila Bleonde, Sebastienovi Davello, Darla Carpentner, Mason Hebrew, Dasheen, Ethel Grace


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Sun Aug 05, 2018 5:57 pm, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:44 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno:
   Camila


  Příjmení: Bleonde


  Věk: 25 let


  Pohlaví: Žena


  Druh/Rasa: Liškodlak


  Povaha: Řekla bych, že vlastnost která se u Camily v poslední době prosadí asi nejvíce, je nedůvěřivost a opatrnost. Dříve to byla jednoduše dívčina která s radostí blbla, vyváděla voloviny, neměla zábrany při zábavě. Poté co ji zklamali rodiče se ale dost změnila. Má za to, že není nikdo komu může úplně věřit a tak se nejraději spoléhá hlavně na sebe. Začala být opatrná na to, co komu říká. Nerada říká informace o sobě někomu a většinou když se jí někdo vyptává na něco kolem ní bude prostě s klidnou tváří lhát. Přetvářka není něco co by jí dělalo problém. Spíše to bere jako nezbytnou součást jejího života.
  Nerada ubližuje jiným lidem, ale pokud vidí, že by pro ni mohlo něco skončit špatně, nejde si daleko pro kudlu a brání se do krve. Když má z protějšku dobrý pocit, může s ní být naopak poměrně dobrý pokec.
  Poté co po nepříliš příjemném setkání s otcem jejího dítěte otěhotněla začala být plašší. Bojí se mužů. Může s nimi normálně mluvit, ale jednoduše na ní bude znát nervozita a silná nedůvěra. Nedej bože, když na ni někdo hrábne, většinou začne vrčet, aby se bránila a snaží se co nejrychleji odejít.  
  Dostáváme se k další věci, kterou byste měli vědět - nenávidí upíry. Neskutečně se jich bojí a nemíní jim věřit. Jediný upír, respektive hybrid, kterého vystojí je otec jejího nenarozeného dítěte. Většinou je pro ni setkání s upírem dost stresující. Hodně se bojí, bude se snažit utéct bez zjevného důvodu, pravděpodobně nebude ani moc chtít odpovědět na kladené dotazy a bude chtít jednoduše jenom pryč.


  Minulost: Jako malá byla adoptovaná. O tom ale nevěděla. Dozvěděla se o tom až někdy po jednadvacátém roku života. Totálně ji to zničilo. Odtáhla se od nevlastních rodičů, které téměř začala nenávidět..brala to tak, že jí celý život lhali. Nemluvili pravdu a všechno jí zatajovali..a ji to ranilo..moc, ji to ranilo..ne, že by pravým rodičům odpustila, že ji dali pryč..
  Jak už asi čekáte, začala hledat. Hledala, snažila se a zoufala si a nakonec pravé rodiče našla. Okamžitě se dala na cestu za nimi..rodiče, kteří ji od pohledu přišli mnohem mladší, než by měli doopravdy být, ji vzali do domu, mluvili s ní a vysvětlovali a nakonec jí řekli i to, že není člověk..ale něco jiného. Na to se jim jen vysmála a odešla. Nehodlala jim to věřit, ale zůstalo jí to v hlavě..asi za dva, možná tři měsíce po tomto setkání se však poprvé proměnila, což jí totálně překopalo pohled na celou věc a ona se rozhodla odejít.
  Omluvila se rodičům, jak pravým, tak nevlastním a pak se odstěhovala sem, do nového města.
  Za tu dobu se stalo pár zajímavých věcí. Našla si práci, byt, v klídku a pohodě chodila do práce a žila si svůj živůtek tak, jak si to přála ona. Ve městě potkala hybrida, který v ní našel zalíbení. Původně jen v její krvi, měl s ní dohodu. Zněla tak, že ona jej nechá napít se z ní kdykoli bude chtít a on ji na oplátku bude chránit. Camila nechtěla, ale nic jiného nezbývalo. Časem se do ni Thomas zamiloval a začal ji chránit ne jen kvůli krvi.
  Časem začala být v práci poměrně dost malátná, díky kousancům od Thomase si už ani nevšímala toho co na sobě má za zranění. Poté co ji jednou Thomas našel naprosto mimo ležet v uličce, ji odvedl k sobě. Zjistil co se stalo. Mšla na sobě mnohem více kousanců než by jí mohl způsobit Thomas. Zjistil, že její zaměstnavatel je hybrid, ovládající hypnózu. Poté co se ujistil, že je to on kdo Camilu tak zřídil, jej jednoduše zabil.
  Jednoho večera, když k němu Camila  přišla vrátit nějaké oblečení jež jí půjčil, našla Thomase opilého a chtěla odejít. Návštěva se lehce zvrtla a Thomas Camilu jednoduše znásilnil. Brzy na to zjistila, že je těhotná. Jejich vztah to dost pochroumalo a Camila mu díky tomu zrovna dvakrát nevěří. Ví ale, že je schopen zabít kohokoli, kdo se jí pokusí dotknout a pomalu si znovu prošlapává cestičku k důvěře k němu.

  Inventář: Camila není zrovna ráda, když je někde mimo město. Prostě, pokud je v lese, tak není v lidské podobě dvakrát spokojená. Takže si pořídila malý byt, někde poblíže parku, kde nechává vlastně všechny svoje věci. Ale moc času tam netráví..prostě tam jen čas od času přijde, vyspí se a zase jde šmějdit do města. Potřebuje mít hlavně pocit, že se má kam vrátit.  Obrázek:  Kontakt:
   - Email: kashe@post.cz
   - Howrse: Papri
   - Skype: darlushenko
   - FaceBook: https://www.facebook.com/zora.davalleiro

  Ostatní postavy: Sebastian Clark, Angela Blackerry, Ruby Williams, Sebastienovi Davello, Darla Carpentner


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Mon Aug 06, 2018 8:16 pm, celkově upraveno 3 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:45 pm

  POVOLENO


  _________________________________
  Jméno:
   Ruby


  Příjmení: Williams


  Věk: 19/3


  Pohlaví: Žena


  Druh/Rasa:  Liškoslak


  Povaha: Dříve drzá, s hlavou věčně vztyčenou, pobaveným úsměvem a nosíkem hezky vysoko, momentálně tichá, chladná, a většinu věcí a podnětů zvenčí ignoruje. Více než v realitě tráví většinu času s pohledem zabořeným do jednoho bodu a rozjímajíc nad tím co bylo, co je a co být mohlo či bude. Když už se rozkecá, je zase strohá a odsekne kde může.
  Nelíbí se jí, když se nad ní někdo povyšuje. Jsi její šéf? Fajn, ale to hned neznamená, že jsi v něčem nutně lepší. To že před oslovením vyžadujete hloupé 'pane' ji nedonutí sklonit hlavu.
  Sice je to holka, která hodně okecává, ryje a provokuje, ale do věcí jako je rvačka se pouští jen nerada. Nemá nijak velkou sílu a jejím největším kamarádem by tam mohla být piksla pepřového spreje…který bohužel nemá. Ale řekněme na rovinu, že občas by se jí opravdu šikl.
  Po pobytu u lovců se začala bát mužů a dělá jí problém tělesný kontakt s kýmkoli - nesnese na sobě dotek někoho jiného a většinou ji to vystraší.

  Minulost: Nic extra..se svým starším bratrem Thomasem vyrůstala ve městě hezký kus daleko od San Hillesh. Nic moc se neudálo, alespoň ne pro ni. Jediné co ji poměrně zasáhlo, byl bratrův odchod, když jí bylo něco kolem deseti let. Mrzelo ji to a bratr jí chyběl…a nevěděla důvod toho náhlého rozhodnutí.
  Ale celkem brzy se s tím smířila a začala to přehlížet..vlastně se sem tam na něho i naštvala, a zanadávala na něho, i když nebyl poblíže..a tak po něm bude možná schopná štěkat a štěkat a štěkat, jak to jen půjde. Dodělala si základní školu, dělá střední školu a doteď žije v bytě, který má díky otci zadarmo..vlas­tně…ten dům mu patří celý..a v něm pronajímá byty jiným…mno a Ruby se rozhodla tam být..takže má štěstí a má byt jen za to, že občas zavolá rodičům jak se mají..
  V San Hillesh si našla přítele liškodlaka a jednoduše se zamilovala. Každopádně se to velice brzy rozpadlo. Nechala se přeměnit a poté, co se spolu po její přeměně pohádali jednoduše utekla. V lesích zůstávala v podobě lišky a pomalu se učila žít jako zvíře. Bílá lištička přitáhla pozornost lovců, a tak ji jednou chytili. Moc si toho nepamatuje, dost ji dva roky u nich zlomily. Začala být odtažitá a chladná a obecně se dost změnila. Její pobyt u lovců zahrnoval hodně věcí..mimo to, že na ní testovali ať už zbraně proti jejímu druhu, za každý náznak vzdoru ji zbili a obecně si z ní udělali hlavně fackovacího panáka, se toho dělo ještě hodně.
  Po dvou letech tam se jí konečně podařilo odtamtud utéct..využila nestřeženého okamžiku a utekla ven..

  Inventář: Její majetek není příliš velký…minimálně podle ní to není nic, co by jí někdo musel závidět. Ruby vlastní poměrně velký byt v domě uprostřed města, který je vlastnictvím jejího otce..takže se nijak nemusí starat o to, aby platila nájem a podobné věci, které jiné nájemníky běžně trápí.. Zde povětšinou nechává všechny svoje věci.. Co se oblečení týče, tak je její šatník celkem rozmanitý.. Krom bytu a věcí v něm asi nic moc nevlastní..nemá mazlíčky, ani nijaké přemrštěně drahé věci..popravdě nejdražší věc v jejím bytě je asi lednice..

  Obrázek: FC: Kristen Stewart  http://img01.deviantart.net/cc0a/i/2013/298/f/7/kristen_stewart_by_ket733-d6rtd6m.jpg
   
  Vzhled: Ruby je drobné postavy. Měří něco kolem 170 centimetrů a váha se pohybuje tak kolem šedesáti kilo. Má červené, nijak moc výrazné rty. Oči jsou velké, modré s poměrně krátkýma řasama a nos? Nis netřeba komentovat. Taková bambulka, kterou jí někdo přilepil kousek nad pusu. Čas od času se maluje, ale nijak výrazně ne. Prostě sem tam, když někam jde, tak vytáhne řasenku, stíny a pak vyrazí do ulic. Vlasy jsou světle hnědé barvy se světlými konečky a lehce zvlněné…dlouhé asi pod žebra..
  Asi nikdy ji neuvidíte s holými rameny. Nemá to ráda a tak má na sobě většínou mikinu..jedno jakou, hlavně nějakou.
  Jako liška je sněhově bílá, s růžovými polštářky, světle hnědými drápky a černýma očima. Srst má dlouhou, jemnou. Je o něco menší než běžně liškodlaci bývají..


  Ostatní postavy: Sebastian Clark, Angela Blackerry, Camila Bleonde, Sebastienovi Davello, Darla Carpentner


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Mon Aug 13, 2018 7:20 pm, celkově upraveno 3 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:46 pm

  POVOLENO
  ___________________________

  - Jméno:
   Lucas


  - Přezdívka: Luc, Blood


  - Příjmení: Bloomer


  - Věk:  vypadá na 19 je mu ale 26


  - Pohlaví: Muž


  - Druh/Rasa: Polodémon


  Povaha  . Ke každému se ze začátku chová nedůvěřivě a odtažitě, a málo komu důvěřuje…je prostě uzavřený. S prominutím dámy a pánové, ale jemu je jedno co si o něm myslíte. . Ovšem pokud to s ním vydržíte bude spíše kamarád který se vás zastane kdekoliv. Když umře někdo koho zná několik dní nepromluví a radši bývá sám aby si to urovnal v hlavě. Nemá rád překvapení a pokud bude muset dá vám to patřičně najevo. Málo věcí ho zajímá, ale pokud ho něco doopravdy zaujme má mnoho otázek a to už jen tak pusu nezavře. Ale pokud vám bude důvěřovat a vy ho zradíte nedává vám druhou šanci on totiž dává jen jednu. Je poměrně umínění, takže pokud se mu něco nebude líbit dávám to najevo.. Lucas je velice hrdý člověk a nehodlá se nikoho doprošovat, což je taky to že má prostě svoji hlavu, a jestli ho napadne že má například lepší plán tak to prostě řekne. Jede si svoji, ale i on se dokáže omluvit uzná-li že chyba je na jeho straně, takže moc omluv od něj neočekávejte.. Společnost..Lucas není rád ve společnosti kde je hodně lidí. Tak pět lidí zvládne, ale nemusí li a je v přítomnosti více jak 6 lidí jde si někam kde má klid, víte klidně se může stát že když ho budete hledat tak ho klidně najdete sedět na stromě jak kouká někam do dáli. Takový mírný sociopat (Snad ten pojem nám dobře xd) straní se společnosti a když nemusí tak prostě bude vždy někde sám. To že je rád sám, naučil se Lucas jedné cenné věci. Trpělivosti. Tak jak má trpělivost sám se sebou. Ačkoliv vím že tím noho lidé pouze štve ale většina lidí když je naštvaný nebo v depresích on má právě ve většině drtivých případech klidnou hlavu . Je klidný i když ho ostatní třeba urážejí. Nevidí důvod proč by se měl naštvat aby zbytečně s nima ztrácel energii. Imbecil by ho ještě stáhnul na svojí úroveň a tam by ho převálcoval svýma zkušenostmi…blech. Nyní, jsou však i situace, kdy se přeci jenom povede Lucase nějak naštvat. Nějaké slibování že vám může věřit, na to se vám leda-tak vykašle pro ně jsou v tomhle ohledu důležitější činy..dokažte mu že vám může věřit. Na rozdíl od toho všeho, umí se výborně přetvařovat.


  -Minulost:  Matka člověk otec démon. Tak by se dalo popsat to co je Lucas, on je polodémon. A bohužel jelikož máma nepřežila Lucasův porod, musel Lucas vyrůstat pouze s otcem. A démon s polodémonem, to nemohlo skončit dobře. Jeho otec, Artax ho naučil mnoho věcí, a hlavně ta nejdůležitější věc. Nedůvěřovat. Lucas vyrůstal bez přátel proto mu tohle pojmenování nic neříká, a vlastně o ně ani nestojí.   Sice vyrůstal ve vesnici  plné jiných bytostí. Ale všichni se jej stranili. A jednoho dne to přišlo, byl večer. Lucas se vracel domů, dejme tomu že se potřeboval nasytit. Když otevřel dveře, něco bylo špatně, nebo lépe někdo tam přebýval.  Do jejich domu zavítal nevítaný host, po chvilce i Lucaosvi došlo kdo to byl. Byl to lovec,  Artax na sebe strhnul pozornost což se povedlo a lovec se na něj zaměřil. "Běž...." to bylo  to poslední co od svého otce slyšel.  Je otec živý? Je mrtvý? Lucas neví..ale na tuhle vzpomínku se snaží zapomenout. A pak se stalo něco nevídaného, aspoň pro něj.  Našla se rodina která mu nabídla ubytování, no samozřejmě že jim neřekl co je zač. A takhle to pár dní pokračovalo, vypomáhal v domácnosti. Jednou když byl ve městě, a jako vždy se snažil být nenápadný, zaslechl od několika lidí šeptání že prý je ve městě lovec. A byl to on s kým se již Lucas setkal? Zjišťovat to nehodlal. Ještě téhož dne prostě odešel pryč.


  Inventář:  Ve městě má menší byt kde má ty základní věci. Na cestách ho doprovází kobra Raizel,  a má u sebe kudlu.
      - Raizel: http://www.sevcikphoto.com/images/naja_naja_2.jpg

  Vzhled:  výška 180 cm 75 kg, vlasy černé. oblečení které nosí má vždy barvu černé žádnou jinou barvu na něm neuvidíte. Vždy hodí vzpřímeně a má svůj hrdý postoj. Je trochu svalnatý..vyhrtloun není.


  Dodatek: Mluví s Raizelem,


  Kontakt:
    - Email: kajinka.fifi@seznam.cz
    - Howrse: Skugga
    - Skype: Karolina Vitova
     - FaceBook: Karolína Vítová - https://www.facebook.com/karolina.vitova.73?fref=ts


  Ostatní postavy: Martin Shaw,  Thomas  Williams


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Tue Sep 05, 2017 3:49 pm, celkově upraveno 2 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:48 pm

  POVOLENO


  _______________________


  Jméno: Thomas


  Přezdívka: od své sestry (někdy) toleruje oslovení Thomík a výjimečně i Thomouš ale jak ho osloví takhle někdo cizí.. ale jinak mu můžete normálně říkat Thom


  Příjmení: Williams


  Věk: 22/26


  Pohlaví: Muž


  Druh/Rasa: Hybrid (upír x vlkodlak)


  Povaha: Jednoduše Thomas je nepředvídatelný jelikož jednu chvíli je k vám milý a pak by vám klidně urval i hlavu. Na rodině a
  přátelích mu však záleží kvůli nim by v některých případech šel dokonce i přes mrtvoly. Při prvním setkání si od vás bude držet mírný odstup. Jelikož vám ze začátku věřit nebude, po pravdě málokomu vůbec někdy věřit bude. Pokud to je potřeba postaví se za slabšího, sebe v tom však nějak vynechává téměř jako by mu bylo jedno že by při tomhle mohl jednou přijít i o život. Ale má i své dny kdy mu jsem okolní svět naprosto ukradený, v těchto dnech ho jen velice těžko rozpovídáte jelikož bude mlčet a třeba hodiny zírat do stropu…


  Minulost: Thomas se narodil jako nevinné děcko dvoum lidem, takže nebylo divu když i on byl človíček. Ti šarlatání by nikdy neuhádly Thomasovu budoucnost jelikož to co se stalo se snad dá považovat pouze za velké štěstí. Thomas v poklidu vyrůstal ve světě kde nevěřil v nadpřirozené bytosti. To se mu ale vymstilo ten den když mu bylo 16 se toulal sám uličkou něco po něm skočilo Thomas se probudil až druhý den rána a jelikož si myslel že se nic nestalo vydal se domů. Bohužel se v hlavě stále vracel k oné „nehodě“ a po pravdě? Do první přeměni se nic zajímavého neudálo. Při své první přeměně zavraždil Sousedovic rodinu, ale nakonec se to ututlalo na vraždu. Thomasovy se změnil život už věřil v nadpřirozeno a další takovéhle věci ale myslíte si že to je všechno? Je mi líto ale to všechno není. Takhle to bylo pár let dál, než si k Thomasovy našel cestu nějaký upír který ho také kousl. A to už byl defakto konec Thomas u rodiny zůstat nemohl už byl hodně nebezpečný a tak když sestře bylo asi tak 10 odešel z domova. Poflakoval se různě ale nakonec se usadil v tomhle městě. A když po čase zjistil že je poblíž i jeho sestra rozhodl se že ji bude chránit sám sebe už zvládal a když už. Thomas nemůže být člověkem chce to dopřát své sestře


  Inventář: Především černé rifle kalhoty boty trenky tričko mikinu bundu. Zásadně nosi černé oblečení. A také vlastní dům
  v tomto městě


  Obrázek:     


  Vzhled:
  - 180 cm
  - na pravé ruce jizva od vlkodlačího kousnutí
  - hnědé oči
  - Téměř vždy má na sobě černé oblečení


  Dodatek: má sestru Ruby Williams


  Přeměna:  
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:50 pm

  POVOLENO


  ______________________________


  Jméno: Amerika


  Přezdívka:  Nemá, říká se jí prostě jen Amerika


  Příjmení: Kennedy


  Věk:  18


  Pohlaví:  Žena  Druh/Rasa:  Člověk


  Povaha: "Návod k použití - Jestli si myslíte, že jste už nalezli něco, co můžete milovat a zároveň nenávidět nejvíc na světě, ještě jste zřejmě nepotkali Ameriku. Tak za prvé, nikdy, nikdy se ji za žádných okolností nesnažte pochopit i kdyby vás k tomu vyzvala, u této složky by se totiž hodil nápis „Životu nebezpečné.“ Většinou se to však stejně nepodaří a když už ano, za následek to může mít selhání některých součástek -zkráceně řečeno, mozek vám to nebere, aneb prostě ještě trochu složitější ženská logika, co si budeme povídat, vážně jsou z toho někteří lidi mimo. Nezaručuje se, že při prvním setkáním s ní nebudete mít trauma na dobu neurčitou -třeba se jej ani nezbavíte, kdoví, ale to už nebude její starost. Teď by jste si zřejmě řekli, že je jako nějaká toxická žíravina, nicméně není to tak úplně pravda. Má své kouzlo, které však neumí zcela správně použít, no, ano, je to složité, ale člověk si u ní na chuť dříve či později většinou přijde. Náladovost této osůbce v žádném případě nechybí, ale povětšinou převládá na její tváři úsměv, ať už v jakémkoli provedení, jen ne křivý -který mimochodem naprosto nesnáší. Dejme tomu, že je milá, svým způsobem. Pro lidi, kteří ji příliš neznají, může být jako namyšlená a egoistická mrcha -jo, jo jasně, přesně taková je, sice je její ego velké asi tak jako jedna bublinka v jemně perlivé vodě, ale dobře, jak chcete, je to ten nejvíce namyšlený člověk na světě, potlesk pro vaše hlavičky. Ve skutečnosti se za to ale jenom schovává, protože taková rozhodně není. Je totiž typická melancholička a tohle má už tak nějak v povaze, nicméně i tak se nedá přesně určit, zda je introvert, či extrovert, jelikož v tomhle se to tak nějak přebíjí. Mimo jiné se (jak už jste zřejmě i zjistili) snaží hrát si na takovou tu bezcitnou, které je všechno jedno, jenomže tahle její snaha přichází vniveč, když vidí, že někdo trpí, protože má jakýsi ochranitelský pud a snaží se podat ruku i těm, kterým není pomoci. Bohužel už je taková. A málem bych zapomněla. Další z jejích slabostí je neuvěřitelná naivita, kterou se často „pyšní“ jako kdyby to byla nějaká super věc. Ale ona už si z toho zkrátka dělá jen srandu, co jiného jí zbývá.


  Minulost:  Páni, vážně chcete znát její minulost? Fajn. Tak asi začneme u jejího narození. To bylo před osmnácti lety v takové hezké zemičce. Jo. Kanada byla fajn. Pěkná příroda, hory, všude zima. No něco pro ni. Jenomže její rodiče ji zřejmě moc rádi neměli a díky jejímu jménu -Amerika, byla terčem častých posměchů. A přesto z ní vyrostla tak úžasná holka. Hah, dobrý vtip. Její otec nebyl původní Kanaďan, jako matka, ale pocházel z Texasu. V dětství se potýkala s mnoha problémy. Časté hádky, rozvod rodičů, mnoho mužů, které její matka měla. Třeba na rok, než si uvědomila, jak moc velcí blbci to jsou. A také se často stěhovali, protože jí je vždycky dané město připomínalo. Ale nemohli zůstat v Kanadě, ani jedné se to příliš nelíbilo. No a tak skončili tady. Její matka se znovu přestěhovala, jenomže Amerika si už to tahání nenechala líbit a zůstala. Jejím snem se později stalo odcestovat do úplně cizí země a možná i poznat svět. Z jiné perspektivy.


  Inventář: Bydlí v útulném bytě, nepotřebuje nic velkého. Vlastní jen to málo, co je k životu potřeba, ale má našetřené úspory, aby mohla později cestovat. Většinou chodí v tmavších barvách a ne příliš výrazných. Vlastní malého černého buldočka jménem Popcorn.
    - Popcorn: http://www.otazkomat.cz/upload/otazky/obrazky/8531141528-11561713-o2.jpg


  Obrázek:
  Vzhled: Amerika se spíše potatila, co se vzhledu týče. No po mamince zdědila jen část povahy. Také tu naivitu. Má tmavě hnědé vlasy, táhnoucí se kousek nad pas, většinou sepnuté v culíku, nebo drdolu. Zřídka kdy jsou spuštěné jen tak. Má štíhlou postavu, vysportovanou z ranního běhání a plavání. Příliš vysoká není. Měří pouhých 163 cm a váží 58 kg. Oči má hnědé, ohraničené hustými řasami. Tmavě hnědé obočí, vždy upravené. Většinou nenosí náušnice a celkově ve špercích si příliš nelibuje.


  Dodatek: Má radši zimu než-li teplo. Je otužilá a velmi ráda jezdí na snowboardu, když se naskytnou hory.


  Kontakt:
  - lyadellka@seznam.cz
  - Lacey2 (Moc ho nepoužívám)
  - lusi.drabalkova2
  - Lucka Drabálková (No ten stejně máš)


  Ostatní postavy: Zatím žádné.


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:26 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:51 pm

  POVOLENO


  ______________________________


  Jméno: Nero

  Přezdívka: /

  Příjmení: Haider

  Věk: 18 / 160

  Pohlaví: Muž

  Druh/Rasa: Liškodlak

  Povaha: Snad okamžitě si všimnete jeho přátelského, upřímného a milého chování. Nemá rád násilí a podobné věci. Vůči přátelům je silně ochranářský a vždy se snaží bránit slabší a mladší. Dalo by se také říct, že je to takový ten ochránce práva, protože opravdu nesnáší, když je někdo obviněn z věcí které neudělal a nebo když je někdo odsuzován bez důkazů. Pokud na to přijde je i odvážný a bojovný. Jak už bylo zmiňováno, nemá rád násilí ale přeci si nenechá všechno líbit. Občas to dá dost najevo ale opravdu jen občas. Neříkejte, že vy by jste se nebránili, kdyby vám chtěl někdo ublížit. Také je tvrdohlavý a divoký, hlavně díky jeho zvířecí části. Jeho chování se ale také odráží od chování ostatních. No přiznejme si, ne každý se chová příjemně a mile..

  Minulost: Vraťme se na chvilku do minulosti… Jeho dětství bylo takové to pohádkové. Bohatí rodiče, spousta přátel a ve všech směrech skvělý život. Jak už to ale bývá, i pohádky mají konec a ne vždy je ten konec hezký. Během jedné výpravy do lesů se stala menší nehoda a Nero se na pár hodin ztratil. Ztratil.. no bylo to z části i úmyslně, protože si chtěl na chvíli od toho všeho odpočinout. Jaksi se mu to ale vymklo z rukou a místo aby se vrátil k ostatním, zatoulal se hlouběji do lesa.. Našli ho až po několika hodinách s ošklivě pokousanou rukou. Když přišel Nero k sobě, nebyl schopný říct, co se stalo protože si to nepamatoval.
  S ubíhajícím časem si začal všímat několika změn a po nějaké době pochopil, co se mu stalo. Naučil se s tím žít ale od té doby, co se stal liškodlakem, se neustále jen toulá a nikdy nezůstane na stejném místě déle než pár dní…

  Inventář: Tenisky, černé kalhoty, tmavě modré tričko, černá mikina. Dýka schovaná za opaskem kalhot, jinak u sebe nic nenosí.

  Obrázek:  Vzhled: Měří 175 cm a váží 60 kg.


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:26 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:52 pm

  POVOLENO

  ___________________  Jméno: Sarah


  Příjmení: Farre


  Věk: 17 / 114


  Pohlaví: Žena


  Druh/Rasa: Upír


  Povaha: Je to jakási rozpolcená osobnost. Jsou dny, kdy se nedokáže rozhodnout za celý den, jindy se rozhodne za méně než vteřinu. Dokáže mluvit celý den a prohučet vám díru do hlavy, jsou ale i dny, kdy mlčí, přemýšlí a naslouchá. Dalo by se říci, že v poslední době přemýšlí víc než kdy předtím, proto je spíše zamlklá. Je ale milá a vstřícná, lidi moc ráda nemá, ale nikdy jim neodepře pomoc. Vždy u ní najdete pomocnou ruku, a i když vás nezná, bude vás bránit, pokud budete v potížích. Pokud ovšem nebudete na té zlé straně. Má svou důstojnost, nebo alespoň občas. Je obětavá a je nerada, když se někdo trápí. Vždy se snaží ostatní rozveselit. Sama se ale o city nebo myšlenky podělit nedokáže. Dělá jí to problémy, a pokud se s vámi o něco z toho podělí, měli byste vědět, že pro ni hodně znamenáte, oblíbila si vás a věří vám. Miluje psi, chtěla by nějakého, ale má strach, že by mu někdo ublížil a zatím neměl čas si jej pořídit.


  Minulost:
  Narodila se roku 1900, v severním Skotsku. Neměla si na co stěžovat, rodina do které se narodila, vlastnila malou farmu. Sarah tak vyrůstala odtržena od zbytku světa v blažené nevědomosti a nemusela si lámat hlavu se světovými problémy. Jediné s čím si zatěžovala hlavu, bylo starat se o zvířata okolo domu, a o svou sestřenku, když zrovna přijela.
  Na její sedmnácté narozeniny se konala oslava, sjela se celá velká rodina a spoustu známých, její rodiče doufali, že Sarah provdají a ona odejde z domu do města, podle nich za lepším životem. Přijela i její mladší sestřenka, s kterou si byla Sarah velmi blízká, měla ji ráda jako sestru. Jako vždy se vypařily, jen co mohly. Nechtěly být na oslavě s dospělými, raději šli obhlédnout ovce na pastvu, jak to dělával otec, když měl čas. Chovaly se jako malé holky. Pobíhaly kolem ovcí, hluku nadělali víc jak hladoví vlci a matka by je jistě seřezala, kdyby viděla, jak se motají okolo malých jehňat. Ani jedné to ale nevadilo, rodiče byli v nedohlednu. Pastva nebyla daleko lesa, nebe bylo podtažené a osud zařídil, že v onom nedalekém lese se potloukal vyhládlý upír. Dlouho neochutnal lidskou krev, začínal z toho bláznit.
  Kdyby dívky tak nekřičely, možná by je nezaslechl, ale to se nestalo. Upír je slyšel moc dobře. Vydal se za svou kořistí, jak nejrychleji mohl. Kdyby tam byli nějací dospělí, netroufl by si. Ale dvě mladé holky? I když byl vysílen, nedělalo mu to problém. Ani jedna totiž netušila, kdo ten podivný muž je. Proto místo toho aby utekly, přiběhly k němu a obě se zajímaly, nepotřebuje-li cizinec pomoc. Nepotřeboval. Beze slova chytil za paži sestřenku Sarah, Millu, a prokousl jí hrdlo, tak že už by jí ani nejlepší chirurg nezachránil. Sarah nebyla schopna ani vykřiknout, nebo utéct. To co se před ní odehrálo, bylo až příliš fantaskní, než aby tomu uvěřila. Její mozek to v onen moment nepobíral.
  Upír byl během okamžiku nakrmený. Věděl, co udělal, ale udělal to ze zoufalosti, proto se rozhodl svůj čin ‚napravit‘, tím že Sarah přijal do svých řad. Proměnil ji, aniž by o to stála, aniž by vůbec věděla, co se z ní stalo. Upír ji odvlekl daleko od domova a hned zmizel, i stvůry trápí svědomí, a on by si vyčítal, co udělal, kdyby byla Sarah poblíž, proto jí nechal, ať si poradí sama.
  Trvalo jí dlouho, než zjistila co je zač, a jak se o sebe postarat. Zatím ale nikdy nikoho nezabila. Nikdy se nikde neusadila, na to se příliš bála odhalení. Poté ale zavítala do městečka San Hillesh. Tam to bylo nadpřirozenými pachy jen provoněno. Koupila si zde byt, vybavila jej nejnutnějšími věcmi a dlouho nevycházela do ulic. Jednou v ulicích potkala jiného upíra, Sebastiana Clarka, její první opravdový přítel po dlouhých letech. Od té chvíle se nenudila, potkala spoustu dalších přátel, Hikarua, liškodlaka, který kousal a i zrzavou čarodějnici. Cítila se jako doma, ačkoli se mnohokrát chovala hloupě, věděla, že jsou kolem lidi, kteří ji podrží. Poté se to ale všechno začalo hroutit jako domeček z karet. Ona málem zabila nevinného člověka, poté ztratila Hikarua, a Seb se jí také začal odcizovat. Nepomohl tomu únos od lovců upírů, kteří se z ní snažili udělat ‚obyčejného‘ člověka, což bylo samozřejmě nemožné. I když uprchla, Cítila v San Hillesh jakýsi tlak, jako by tam už nebyla tak úplně doma. Něco se změnilo. Nebyla si jistá co, proto se vydala na cesty, byt si tam nechala, ale potřebovala si pročistit hlavu. Odjela daleko, viděla nové věci, potkala nové lidi. Nerozuměla si s nimi. Svět se změnil, byl rychlý, neohlížel se na nic a na nikoho. Do San Hillesh se neplánovala vrátit tak brzy, ale jednou se tam prostě probudila, na svém gauči, dezorientovaná, a v paměti prázdná místa. Chvíli ji trvalo, než si uvědomila, kdo vůbec je. Teď se snaží najít alespoň nějakou známou tvář, nebo novou přátelskou a pokusit se přijít na to, co se stalo.


  Inventář:
  Byt, který udržuje kupodivu čistý, a ledničku v něm plnou. Šatník v něm nemá příliš rozmanitý, spíš menší, všechno černé. Po minulých zkušenostech tam má i poličku s pánskými kalhoty a tričkem, pro přátele, kdyby se třeba promáčeli. Dále vlastní pár nožů, samozřejmě nejvíc těch kuchyňských, ale raději má doma i něco, čím by se mohla bránit před jinými nadpřirozenými.


  Obrázek:

  https://www.wattpad.com/cover/5637260-256-k385720.jpg  Vzhled:
  Černé triko s krátkými rukávy, černou sukni lehce nad kolena, černé punčochy a boty na menším podpatku, aby nebyla tak malá. Kabát ke kolenům, jaký jiný, než černý. Ten kabát nosí téměř celý rok, jen doma jej sundává. Začala nosit i rukavice, kožené, se stříbrnou výšivkou květů. Vlasy má po lopatky dlouhé, od přírody lehce vlnité, obarvené na modro. Barva vlasů je podobná jako barva očí. Její kůže je neustále mrtvolně bílá, a studená. Vysoká je 165 cm, proto ty podpatky. Není sice nejmenší, ale i tak má radši rozhled.  Kontakt:
  – Email: hyblova.valentyna@seznam.cz
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:53 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno: Trish

  Přezdívka: -

  Příjmení: Callwey

  Věk: 18,5/pár měsíců

  Pohlaví: Žena

  Druh/Rasa: Člověk, teď už upír - proměněna v příběhu

  Povaha: Tak tedy začněme... když potkáte, či uvidíte Trish, může se vám zdát arogantní a namyšlená nebo naopak milá, která by neublížila ani mouše.
  Teď vám ale napíšu, jak to s ní fakt je. Kdybychom ji měli zhodnotit, tak je to taková menší drobná dívka, která když se prostě tváří normálně, tak je to opravdu normální pohled -ne asi-. Neusmívá se, ani se nemračí. Nemůžete na něm vůbec nic poznat, i kdyby za ním bylo tolik emocí, že by vám na to nestačila jedna velká stránka.
  A už tedy přejdu na to, jak se chová, jaká je její povaha. Trish je velmi pracovitá. S čím může pomoct, s tím pomůže, co může udělat, to udělá. Není to ale tak, že by za vámi furt lezla, aby neustále zjišťovala, jestli může udělat tamto, co může udělat další. Prostě když vidí, že to může udělat, tak to udělá, ještě se nestalo, že by se do něčeho, co mohla, nepustila. A s tím se pojí další vlastnost, že je velmi nápomocná. Moc ráda vám pomůže, když jí to dovolíte, či když může... no, a co se týče toho, když na ní někdo promluví? Snaží se být milá, přívětivá i vlídná, usměje se na toho daného človíčka a docela v klidu promluví. Tedy, pokud na ní nepromluví přímo někdy zlý, či drzý. To raději zmlkne a odejde, protože nechce mít u nikoho žádný problém. A nebo i zůstane, ale snaží se všechno řešit v klidu, aby nenastal žádný problém. Má zkrátka raději kladné vztahy s ostatními, než záporné. A když je Trish taková, tak k tomu přidáme ještě to, že je taky dost obětavá. Pro přítele by klidně dala ruku do ohně, jak se říká. Obětovala by pro svého kamaráda prostě snad cokoliv, jen aby mu pomohla nebo alespoň zvedla náladu, i kdyby jí samotné bylo taktéž hrozně. Obětovala by hodně ale snad i pro nějakého spíše i cizího lidičku. To je tak nějak všechno z jejích kladných vlastností.
  A nyní můžeme přejít i na ty záporné. Tak první, kterou bych u ní zmínila je asi to, že je perfekcionistka. Snaží se za každou cenu udělat vše perfektně a dokonale. Když to nevyjde, tak to nevyjde, ale je na sebe Trish pak dost naštvaná. Taky třeba když vidí něco, co perfektní není, tak šup, ať to hned perfektní je. Občas to i trošku přežene a ostatní to může mírně vytočit, heh... další zápor je ten, že je hodně naivní. To snad pomalu ani nemusím rozepisovat, asi si to umíte představit. Nicméně i po tomhle jí věci dost mrzí. Pak je ale také bohužel domýšlivá, což teda jen občas, ale je to na ní teda poznat, takže to je také jedna z těch našich blbých vlastností. Nebo spíše z jejích... ale ještě nekončíme, dámy a pánové. Máme tu ještě vlastnost takovou, že je většinou hlavně i tichá, což není úplně nejlepší, ale rozpovídat se dokáže, avšak je většinou raději, když může mlčet. Má ale i ty světlé chvilky, kdy prostě opravdu promluví. A když tato chvíle nastane, tak si dává pozor, aby alespoň vypustila z úst něco rozumného a ne to, že jednorožec jedl arašídy, protože bagr jezdil na tunelu, místo vlaku, jelikož vlak šel s kolejemi za křoví. Chm... fajn, to jsem trošku odbočila od tématu, ale nevadí. A její další vlastnost, která se již nachází mezi posledními je ta, že občas bývá i náladová. Někdy je taková, někdy maková a většinou i nevíte, co od ní čekat. Nejednou se jí už stalo, že prostě začala být smutná, až se z toho rozbrečela a vlastně tam skoro nebyl důvod. Poté ale zase bylo to, že se začala usmívat a občas se i tak trochu usmála, či se uchechtla. Je to tedy takové zvláštní, ale tak posoudíte sami, až ji někdy třeba potkáte.
  A jak to teda celé shrneme? Vlastně z toho vyšlo to, že moc nemusíte vědět, jak se zrovna zachová, i když se snaží být hodná a milá, může mít zrovna tu svojí náladovost, takže ji pozdravíte, ona vás taky a já nevím... třeba se vám složí na rameno. Takže vlastně nejde úplně předurčit, jak se zrovna zachová.
  V podstatě bych mohla říct, že taková Trish bývala, když byla člověk. Dosti ji změnila přeměna na upírku a jeden člověk k tomu - Sebastian. Trish se sice furt snaží pomoci, furt je naivní, perfekcionistka, milá, vlídná, zkrátka stejná, ale to spíše jen když je s někým, komu věří, koho bere jako za přítele.
  K ostatním se ze začátku chová... ani bych neřekla chladně, ale opravdu se k vám hned nezačne tulit, bude si vás otrkávat, jakou máte trpělivost a co vydržíte. Povětšinou bude mít kamennou tvář, bude si hlídat, co je její. Což asi přibyla další vlastnost - je vcelku žárlivá, opět díky Sebovi, ale zároveň jí nevadí, když vyvolá žárlivost i u druhého. I když si to bude uvědomovat, prostě ne. Váš problém.
  A nakonec? Na úplném konci shrne, jestli by se vám mohla více otevřít, jestli jí za to stojíte nebo jestli ne a kdyby jste se s ní ještě náhodou potkali, tak jestli bude furt stejná.

  Minulost: Jako malá se Trish narodila v skoro sic normální rodině. Její táta ji ale nesnášel, už od jejího narození... ale nesnášenlivost k Trish skrýval... nebo se o to alespoň snažil. Za to její matka ji naprosto milovala a nedala by snad ani dopustit, aby se Trish něco stalo. A tak si Trish rostla jako z vody, dost spokojený život.
  Když už jí bylo ale 8 let a Trishinina matka byla na nákupech, tak ji otec prostě vystěhoval z domu. Jak?! No, dal ji akorát pár věcí jako je třeba trocha oblečení, malý kapesní nožík, deku apod... prostě takové ty věci na jakousi túru, či snad skoro přežití. Trish byla ještě strašně malá, a tak se vydala do nejbližšího lesa. Znala ho skoro jako své boty a vždy do něj ráda chodila. Musím vám ale říci, že z toho byla strašně smutná, nechápala proč a brečela a brečela.
  V lese si poté našla místečko s různými jedlými bobulemi, malinami, jahodami, ostružinami, borůvkami a tak různě... prostě lesní plody. A posléze i jeden čistý pramínek vody, potůček, z kterého musela pít, protože jí nic jiného nezbývalo. Nebo snad ano? Jako aby s sebou táhla do lesa minimálně 12 litrů vody... ne, to by neunesla.
  Častokrát si v lesíku snažila rozdělat i oheň, jak to vždycky viděla v nějaké pohádce. Dokonce jí i napadlo si ty plody i zalít vodou a zkusit nějak nad ohněm uvařit. Z listů a kůry si totiž udělala takovou misku.
  A tak Trish žila celých 7 let. Kupodivu zvládla i chladné večery, zimy a tak celkově. Bylo to těžké, ale opravdu to Trish zvládla. Někdy teda ztěžka, ale furt bojovala, chtěla přežít.
  Už jí tedy bylo 15, když usoudila, že by mohla jít jinam, někam, jak se říká "do světa". A tak se vydala z lesa rovnou za nosem. Trish cestovala další cca 3 roky. Žila podobně jako do teď. Poté ale narazila na tento svět, vlastně ale nevěděla, co jí zde čeká...
  Trish už nějakou tu dobu žila v místním městě San Hillesh a v Marollském lese. Jenže jednoho dne potkala i klučinu, jménem Sebastian. Potkávala i další lidi, ale teď se soustřeďme na něho. Klasicky se Trish začal líbit. Tedy, ne klasicky, že by se zamilovala do každého dalšího, kterého tu viděla, ale klasicky, jako to bývá v... nevím, pohádkách?
  Ale pokračujme. On nakonec Trish prozradil, že je upír, i tak se ale dál bavili, nejednou u nich došlo k něčemu víc, až si Trish usmyslela, že by chtěla proměnit. Seb jí nechtěl proměnit, ale očividně to s ní bylo marné, že nakonec svolil a Trish proměnil.
  V momentální době spolu chodí, Seb pomáhá Trish se sebeovládáním a se vším, co se kolem čerstvého upíra točí...

  Inventář: Trish teď má asi jednu mikinu, dvě trička, kalhoty a ošoupané boty. S již několikrát zmíněným Sebem si teď 'přivlastnili' jednu opuštěnou budovu, kterou prozatím berou jako své zázemí.

  Hlas: https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

  Obrázek:

  Vzhled: Trish váží tak 63 kg a měří 165 cm. Má tmavé oči a tmavě hnědé vlasy. Často ji teď spatříte v tmavších barvách. Povětšinou zkrátka v černé. Na sobě má furt i náhrdelník, který ji dala matka asi v 6 letech. Díky její minulosti je velmi štíhlá a má pár jizev, které jdou zahlédnout jen zřídka.

  Dodatek: -

  Kontakt:
  - E-mail: kraken.krake@seznam.cz
  - Facebook: Kikuška Kaků Vodrážková
  - Ostatní postavy: Elissa Wayl, Reily Brose


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:53 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno: Marcus
  Přízvisko: Oblivion (Nevědomí)
  Pohlaví: Muž
  Věk: Jeho nejstarší datovaná vzpomínka je pět tisíc let stará, a "žije" patrně ještě déle
  Rasa: Smrtonoš

  Povaha:
  Marcus je zamlklý samotář, ve kterém emoce již dávno umřely nebo se skryl hodně hluboko. Většinu času nevyhledává něčí přítomnost, ale i on si dokáže najít přátele. Přesto je většinu času jako kámen - bez výrazu, bez emocí, i jeho hlas často postrádá určitý tón. Marcus je nedůvěřivý a uzavřený introvert, a to, co se v něm opravdu děje, nedává znát. Tento smrtonoš vystupuje sebevědomě, klidně a vážně, málokdy se zasměje - a většinou to souvisí s morbidním smyslem pro humor - a někdy je i krutý. Za tu dobu, co chodí mezi smrtelníky, toho hodně poznal a je neobyčejně bystrý. Může se zdát, jakoby byl pořád zasmušilý a smutný. Uvnitř Marcuse se zkrátka sváří dvě osobnosti - člověk, kterým byl, a smrtonoš, kterým se stal. Někdy má ta či ona navrch. Jedinou živou bytostí, která dokáže jeho ledovou slupku nechat roztát, je Darla, v jejímž případě ostatně neplatí žádná pravidla. Aspoň ne pro Marcuse.

  Vzhled:
  Marcus od doby, co se stal smrtonošem, nestárne. Alespoň tělesně ne. Vypadá jako obyčejný muž kolem čtyřicítky - ale vznáší se kolem něj aura smrti, magie a věků dávno minulých. Marcus kdysi musel být pohledným mužem, a pořád jím v podstatě zůstává - ale během svých několika životů nasbíral nesčetně ohyzdných jizev. Zranění se mu sice zahojila, ale stopy po nich zůstaly. Marcus měří asi 190 cm a je v dobré kondici. Jeho vlasy jsou černé jako uhel, a trochu delší mu většinou padají do čela. Můžete ho vidět oholeného, ale většinou s kratším či odrostlým strništěm. Marcusovy oči jsou temné a hluboké, a člověk se v nich lehce může ztratit. Smrtonošův obličej už zdobí mělké vrásky, které lze připsat i starostem. Na Marcusově těle byste našli nasčetně tetování, každé jinak staré - v každém životě si nechává něco vytetovat. I proto už někde inkoust téměř zcela vybledl. Oblečen chodí zásadně v černém a vlastní také lehce staromódní popravčí meč, který s sebou (bohužel) často nosívá.

  Minulost:
  Marcus kdysi byl člověkem. Bylo to ale před mnoha a mnoha sty lety, tehdy, kdy lidstvo stálo na samotném prahu civilizace. Chování lidí přimělo samotnou Smrt vyhledat si pomocníky, kteří budou odvádět duše ve správný čas na onen svět. Jedním z nich, dvanácti smrtonošů, se stal právě Marcus. Z původního života si nic nepamatuje, a nepamatuje si téměř nic ani z těch předchozích, jen útržky a obrazy - jeho jméno samotné pochází teprve ze starého Říma, kdy už měl několik životů za sebou. Marcus žije již po devadesáté osmé - tolikrát během času zemřel a byl přiveden zpět na svět. Pokaždé ztratil kus lidskosti a vzpomínek. Ostatních jedenáct smrtonošů se v průběhu let ztratilo, a Marcus si pamatuje ze svých přátel už jen velice málo. Sám se zúčastnil velkých válek i masakrů v historii, a jen za druhé světové války zemřel dvakrát. Uvnitř je to pořád stejný člověk jako na začátku - ale to, že slyšíte hlas Smrti a volání mrtvých, cestujete do jejich říše a zabíjíte lidi... to vás změní.
  Marcusovo bytí bylo v minulém životě obráceno vzhůru nohama. Z neznámého důvodu ho Smrt po vzkříšení zavedla do místa plného nelidí a nadpřirozených stvoření - a tam, mimo jiné, potkal Darlu, která nejen změnila jeho samotného, ale i podstatu jeho "domluvy" se Smrtí. Nic už zkrátka nebude jako dřív - pokud Marcus nechce, aby se i Darla stala tím monstrem, jakým je on, sám už nesmí zemřít. Nemluvě o nečekaném překvapení, které jim dvěma osud postavil do cesty...

  O smrtonoších:
  Smrtonoš byl původně člověk. Někdy, kdysi dávno, kdy ještě neexistovala žádná církev, zemřelo v jeden den dvanáct lidí, kteří ještě měli dlouho žít. Smrt se nad nimi slitovala a darovala jim nový život - život jejích pomocníků, kteří nestárli, byli silnější a odolnější než ostatní lidé a nemohou zemřít. Přesto se jedenáct z nich v proudu času ztratilo. Marcus neví, co se s nimi stalo.
  Smrtonoš cítí lidi kolem a jejich osud, tedy jestli mají ještě žít či nikoli. Je tu například od toho, aby ty, kteří se vzpírají svému odchodu, zavedl za svou paní. Smrtonoš vlastní (každý jinou) speciální věc, která ho spojuje se Smrtí. Jsou nesmrtelní, ale dají se zabít - pak je Smrt může navrátit v jiné podobě a s jinými vzpomínkami zpět na svět. Rychle se hojí a "ovládají smrt" - mohou klidně i odebírat sílu svým speciálním dotykem.

  Inventář:
  - speciální popravčí meč a schovaný arsenál rozličných zbraní
  - nějaký ten obnos peněz
  - byt vybaven pouze pohovkou a kuchyňskou linkou
  - smrtonošský artefakt, který nikomu neukazuje a je schovaný, nikdo tedy vlastně neví, co to je

  Kontakt:
  skype: neyra.calene
  fb, moudří vědí


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:54 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno: Talla
  Přezdívka: Tall, Talluš
  Příjmení: Cyan
  Věk: 19/285
  Druh/Rasa: Kočkodlak

  Povaha: Zpočátku byla plachá, nerozhodná, naivní ale zároveň i přátelská a bojovná. Vždy si hledala přátele a pokud je našla tak byla vůči nim milá a vždy jim důvěřovala. Také byla vůči přátelům ochranářská což už v současnosti není, hlavně díky tomu že žije trochu samotářsky. Po nějaké době co žila v Marollském lese se prostě změnila. Bohužel, v současnosti je i odtažitá, podezřívavá a občas agresivní. Záleží ale na člověku, se kterým zrovna v tu chvíli je.

  Minulost: Vzpomínky na minulost pomalu ale jistě vybledly a mizí. Ale nějaké věci se zapomenout nedají. Jak se z ní stal kočkodlak si sice nepamatuje ale jedna z věcí která jí v paměti uvízla, je ta, že asi dva roky byla chovaná jako domácí mazlíček. Což pro ní bylo nesnesitelné utrpení. Ale nakonec se jí naskytla možnost utéct a ona ji využila. Po dlouhodobém toulání se dostala na jedno místo které pro ni znamenalo další převrat. Našla si zde přátele a později je začala považovat za svou rodinu ale osudu hold neutečete. Chvíli to bylo skvělé ale pak se ukazovalo jedno neštěstí za druhým. Nakonec vzdala všechny pokusy o nějaké napravování a stáhla se..
  V současnosti žije na okraji města, ale nemá žádné kontakty s těmi které znala. A když už náhodou někoho potká, tak je jasné, že vrátit se do starých kolejí, jen tak nepůjde…

  Inventář: Tmavé kalhoty, které jsou už na mnoha místech rozervané. Stejně je na tom i delší černé tričko s krátkým rukávem. Většinou má na nohou černé tenisky ale občas chodí bosa. Mikinu ani bundu nemá ale nijak moc jí to nevadí. Je totiž zvyklá na život v lese a mezi lidi nechodí.
  Obrázek:  Vzhled: Talla je menšího vzrůstu ale není to žádný trpaslík! :-D Nějaké ty jizvy jí zůstali ale nepokládá jim velkou váhu. Tmavě hnědé vlasy si nechává volně růst a zkracuje si je až když je to opravdu nutné. Jinak nic zajímavého na ní není, tedy alespoň podle ní. Ve své zvířecí podobě vypadá jako obyčejná puma takže není třeba jí nějak více popisovat..


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:32 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:54 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno: James


  Přezdívka: Prozatím nemá


  Příjmení:  Harrison


  Věk: 24/126


  Pohlaví: Muž


  -Druh/Rasa: Upír


  Povaha: Tajemný podivín.  Takto by se dal na první pohled charakterizovat James.  City, ty neprojevuje. S výjimkou Ruby, toho psa má prostě rád. Možná proto že s ní je už dlouho, tedy na věk psa, na věk upíra to dlouho opravdu není. Často se tváří neutrálně, jako kdyby ho nikdy nic nezajímalo.  Ale to není pravda, on poslouchá. Poslouchá vše co se kolem něj děje. I to se může hodit.  Avšak nenechte se zmást, jeho neutrálním pohledem v mžiku se může tvářit jinak. Jako kamarád, nebo jako nepřítel. Umí se přetvařovat a to z něj činí docela nebezpečnou bytost.   Když ho neznáte nevíte co od něj očekávat, v jednu chvíli je váš kamarád a pak jste jeho lovnou zvěří. Na druhou stranu když něco plánuje tak to dělá pořádně.  Je vypočítavý a to o něm svědčí dostatečně. Jeho podivné chování se však dá vysvětlit jednoduše, 1 světová válka ho poznamenala.   Proto zanevřel nad citara , ale když má dobrou náladu  chová se celkem normálně, jako normální chlapík. O své minulostí nemluví  a ani nebude, ne že by se za ní styděl. Ale on se v minulosti prostě nenimrá. Ačkoliv...jsou zde okamžiky kdy se chová trochu jako gentleman.  a to když se s ním do řeči dá nějaká dáma/holka. Holt v něm přeci  jenom nějaké vychování zůstalo. Tedy jestli nemá zrovna hlad že.

  Minulost: Začneme, tam kde se změnil. Odvedli ho do boje při první světové válce. Jako ostatní muže  toho věku.. To byla první věc které ho jaksi změnila. Viděl smrt všude kolem,  jeho  kamarádi kteří byli odvedeni na frontu taky, umírali. Umírali mu před očima dožívali své dny v lazaretu když James byl stále ještě v zákopech. Ale nakonec to schytal a ostatní ho odnesli do lazaretu. Ale jeho zranění bylo vážně,  zdálo se že  už neměl moc času. Byl postřelen, vážně. Lékaři ho sice ošetřili, ale dny a noci byli bolestné. A zdálo se že nemá moc šancí, drtilo ho to. Jistě měl rodinu. přátelé kteří na frontu nemohli být odvedeni. Ale v lazaretu, to vypadalo že nebude mít štěstí že by ho nějaký zkušenější lékař zachránil. Potřebovali hodně vojáků, a zachránit víc vojáků kteří  míň zranění. Než třeba zachránit jednoho vážně zraněného. Ale stalo se něco divného,   dva pohledy se střetli. Pohled Jamese a pohled toho doktora. Bylo to zvláštní ten doktor měl rudé oči. A přece, člověk nemá rudé oči? Nebo jo? A v tu chvíli upadl do bezvědomí. Nevěděl, jak dlouho byl v bezvědomí. Ale probudila ho ostrá bolest. Vykulil oči a pokusil se zakřičet, ale v tu chvíli mu něčí ruka zakryla pusu aby nekřičel. Jestli upadl do spánku nebo opět omdlel nevěděl. Probudil se však někde jinde, nebyl v lazaretu. Byl v nějakém domě, dům vypadal že byl celkem draze vyzdoben. To nechápal. Cítil se unaveně, točila se mu hlava. Chtěl vědět co se mu stalo,  a hlavně co byl ten divný chlap který se mu zakousl do krku. Chtěl vysvětlení, aby jste věděli James nebyl ten muž který by věřil v nadpřirozeno. Tedy jako malý klučina možná, ale už byl velký.  Ačkoliv   zdálo se mu to divné, převelice divné. Toho muže našel, a muž i přesto že se James v tu chvíli nechoval zrovna přátelsky mu hezky všechno v klidu vysvětlil.. To víte, samozřejmě že se s tím James nechtěl smířit. Ale na druhou stranu, tu byli zase jiné pro a proti. Pro  ten muž, tedy vlastně upír  mu zachránil život. Proti, prý ostatní nepochopí čím je nyní. Že by měl James nyní začít od začátku, vzdát se své rodiny svých přátel kteří zůstali doma. Nakonec tedy na to přikývl, a začal pro Jamese nový život. Učení o tom  aby zvládl člověka nezabít když z něj vysával krev, Buďme k sobě upřímný. Je jasné že se mu ze začátku zrovna nedařilo. Ale na druhou stranu, když někoho zabil. Aspoň mu vykopal hrob, a na tomhle záleží jak to berete, těle se  tím pádem nikdy nenašli. A nebo to můžete brát jako laskavost že těla nikde nenechal válet.   Svůj hlad  nakonec zvládl kontrolovat tak že opět mohl mezi lidi, aniž by se do někoho zakousl, to bylo tehdy obrovské plus.  Jak jste si mohli všimnout, ten jenž Jamese proměnil  upíra byl velice bohatý, těžko říci. Jestli když skončila první světová  válka. Že uspořádal, ples. Možná na odreagování , a nebo to byla pro Jamese zkouška jestli se dokáže od svého starého života odpoutat. A když se zde o tomhle bavím, jistě  vám dojde koho ten stvořitel pozval. No samozřejmě že Jamesovu manželku která si myslela že je James mrtví.  James se však za tu dobu změnil, opravdu se změnil.  Ale přesto, se pohledy střetli. V tu  chvíli když si to James uvědomil odešel na balkon.  Díval se na měsíc, no Caroline (Jeho manželka) za ním přišla, avšak zdálo se že se zdráhá začít mluvit s Jamesem. Bylo jasné proč. V očích kdysi známých pouze cizince viděla. "Ten muž kterého jsi znala je mrtvý.." začal mluvit. "Zemřel v lazaretu" zavrtěl nad tím hlavou. Caroline chtěla něco namítnout, ale James ji umlčel mávnutím ruky.  "Muž který ti schází je však pryč!" nečekal na odpověď.  Odešel zpět do sálu, jeho stvořitel  který to celé z dálky pozoroval se jenom usmíval.  Ples  během následujících hodin skončil. A James měl klid, klid od svého starého života, trápilo ho  to? Ne.. A co za to mohlo? Asi skoro vše, to že bojoval v první světové , mu  asi jeho mysl poškodilo nejvíce. Ale jeho srdce zatvrdlo vůči pocitům právě díky přeměně na upíra. V sídle svého stvořitele však už dlouho nepobyl. Jelikož stvořitel nabyl dojmu že už se o sebe James dokáže postarat sám, mu to prostě jednoho dne oznámil. Na druhou stranu, nesl Jamesovi štěně , prý aby mu v životě když tak nebylo smutno. Heh  Bordel kolie. James tedy odešel, ačkoliv mu stvořitel dal docela dost peněz na začátek.  Po letech jeho společnice vyrostla se James ocitá  zde v San Hillesh.  Tam ho však čekalo další překvapení, jeho stvořitel se mu postaral o bydlení. Po příjezdu sem, tady měl vybavený byt. Nu což... takový dárek se rozhodně neodmítá.

  Inventář:  Dobře vybavený byt ve středu města.  Má tam psí  hračky pro Ruby. A všechno ostatní potřebné k  životu. . k tomu samozřejmě patří i oblečení většinou modré barvy.. Ovšem je  tam i nějaký oblek pro společenské chvíle. Kdyby něco. A samozřejmě společnice Ruby plemene Bordel kolie
   - Ruby: http://www.psi-plemena.cz/files/2008/08/Border-kolie-Border-Collie2.jpg

  Obrázek: FC: Daniel Radcliffe

  Vzhled: 177cm  hnědé vlasy, modro šedé oči. Většinou ho najdete pouze v modrým oblečení. Těžko říci proč, ne že by to byla jeho oblíbená barva  nebo tak nějak. Prostě v tom chodí. Řekněme  že má prostě svůj styl. 

  Dodatek:  Ruby se od ně nehne ani na krok, tedy  když ji  o to pořádá tak ano, ale jinak ne. Mluví plynule Francouzky a německy

  Kontakt:
   - Email: kajinka.fifi@seznam.cz
   - Howrse: Skugga

  - Ostatní postavy:  Thomas Williams, Lucas Bloomer. Martin Shaw


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:33 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:55 pm

  POVOLENO


  ______________________________  - Jméno:
  Tabitha
  - Přezdívka:
  Tabi
  - Příjmení:
  Dawson
  - Věk:
  21
  - Pohlaví:
  Žena
  - Druh/Rasa:
  Vlkodlak
  - Povaha:
  Mnohdy je právě Tabitha zárodkem potíží a nedorozumění, která se v její přítomnosti odehrávají a pravděpodobně to je především díky jejímu ignorantskému pohledu, který se na její tváři objevuje už tak nějak se zvyku a to i když nechce. Očividně to většinu lidí pobuřuje a irituje a to je asi i důvodem, proč ji většina lidí odsoudí ještě dříve, než ji zkusí poznat, nuž nejspíše je to i oprávněné, ona by se se sebou taky nebavila. A dalším takovým pohoršujícím výrazem je mírné nadzvednutí jednoho obočí, což člověka vytočí úplně, pokud nemá ocelové nervy. Ale ona to tak třeba ani nemyslí, zkrátka valná většina jejích výrazů připomíná arogantního ignoranta, což ona vlastně vůbec není, dobrá, možná trochu je, ale jak ve kterých situacích. Je možné že mezi ty doposud nevychytané mouchy patří i nerozvážnost a nepřekonatelný talent cokoli pokazit, či něco nepříhodného říct v té nejméně vhodné situaci. Je téměř doslova a do písmene královnou naprosté ztřešťenosti a bláznivosti. Je vlastně schopná nadchnout se pro téměř jakoukoli hloupost a když i něco umane, jde za tím a je jí vcelku šum a fuk, jestli si někoho zprotiví.
  Občas je taková náladová, až to není zdrávo. Tedy jí to nijak nevadí, jen pro okolní svět mohou být občasné výlevy nálad trochu více nepříjemné, ale což, ona to většinou moc neřeší. Tím však není myšleno, že by ji nezajímalo, co si o ní ostatní myslí, protože tak to není. Záleží jí na tom a když ji někdo zrovna nemusí, snaží se ho nenápadnými krůčky přesvědčit, že je vlastně zcela v pořádku a bavit se s ní dá, ale když vidí, že ji onen člověk vyloženě nemá rád a představa konverzace s ní je pro něj jako bodnutí nožem do konečníku, už s tím zkrátka nic neudělá a většinou se o to ani nesnaží. Ano, její projev přízně, či jakýchsi kladných pocitů je u ní dosti odlišná. Tedy především by samou láskou danou osobu umačkala, či udusila, ale to je spíše něco, co by mělo připomínat objetí a v některých případech se to i zdaří. Samozřejmě nemůžete počítat s tím, že by takhle přišla k milované osobě, objala ji a rovnou ji pohřbila, ona svůj stisk vždy po nějaké chvíli zmírní, aby oběť mohla přinejmenším dýchat. Především se snaží většinu rozhovorů trochu odlehčit dosti zvráceným humorem, tedy, on to není až tak humor, jako nehodící se poznámky, které jí většinou přijdou vtipné i když ostatním tolik ne. Občas se tu projevuje i krapet té arogance a to především v situacích, kdy se do ní, či jejích přátel někdo naváží. Vlastně se i částečně řídí slovy „Jak ty ke mně, tak já k tobě,“ takže za uhlí nečekejte diamanty. Hezké to ale přirovnání, ne? Asi ne. Tak přesuňme se k dalšímu bodu. Je zvyklá si špatné situace zlehčovat okecáváním a vlastně většinou najde vhodný, nebo klidně i nevhodný argument, proti kterému se zkrátka válka vést nedá (dobrá, občas dá, ale „talk to my hand“) a k tomu patří i že musí mít vždy poslední slovo a přes to zkrátka nejede vlak -bývají výjimky, fajn, to připouštím.
  Co by do ní asi nikdo neřekl je styl, jakým se vyjadřuje. jelikož i přes to, jak se chová je její slovník oproštěn od vulgárních výrazů a to až do doby naprostého vytočení. No ano, je velmi trpělivá, ale i ten nejtrpělivější člověk jednou řekne „dost“ a ještě pár těch nelichotivých slůvek. Překvapivá je i láska, jakou chová ke knihám a poezii, ale je pravda, že dává přednost psaní, než čtení. Samozřejmě hledání inspirace je třeba a nejlepším zdrojem jsou právě knihy. Už ne tak šokující je složka s názvem hudba, která dozajista nesmí chybět. Od Mozarta po Holywood Undead. Jistý vztah k hudbě se umocnil i díky jejímu častému hudebnímu čísle ve sprše -ano přesně tak, je to přímo mistryně zpěvu ve sprše, no na bicí tam přeci nehraje! Dříve si i našla zálibu v cestování a objevování nových věcí i lidí. Její přátelskost je však někdy až na zabití a snaha chovat se ke všem stejně, bez ohledu na to, jaký je je opravdu dojemná. Bohužel a naštěstí u ní převažuje ta stránka neustále se usmívající a kapku ironické Tabi, jejíž ego je velké, ale podává to formou, že se snad nikdo moc neurazí, ale musíme zdůraznit to snad.. No a jinak je to vlastně kamarádka do pohody i nepohody a od slov nemá daleko k činům. Občas trochu hyperaktivní fretka.
  - Minulost:
  Rodiče Tab byli vlkodlaci. Byli milující, opravdu láskyplní, bohužel však také zaneprázdnění a téměř na ni neměli čas. Pořád bylo něco. Z jedné strany na ně tlačila rodina, aby Tabithu už začali připravovat a z druhé strany tu byla práce -normální práce, kterou si našli. I když mohli přijmout peníze od rodičů z otcovi strany a o nic se nestarat. Nechtěli na nich být závislí. Nepřineslo by to nic dobrého. To věděli oba. Jak Tabi rostla, začali ji tedy pomalu připravovat. Vedli ji ke sportům, při kterých si mohla vybít svou občasnou agresivitu. Našla si box -baví ji, pomáhá jí, je fajn. Taky běh. A to je tak vše. Když jí jaksi záhadně zemřeli prarodiče, zdědila všechen jejich majetek. Odstěhovala se od rodičů do San Hillesh. Co je s nimi nyní nemá ponětí. Nicméně telefon jí nezvedají a dle sousedů se odstěhovali -zřejmě ji odstřihli, kdoví.
  - Inventář:
  Oblečení nosí většinou v černé, šedé a bílé. Klasické barvy. Těžko na ní najdete něco hodně barevného a už vůbec ne křiklavého. Smíří se vždy s něčím menším a usedlejším. Takže domek na okraji města u lesa. Pěkně se sklípkem, kde se vždy přiváže a zavře, aby přežila úplněk -eh, především její blízké okolí. Motorka nesmí chybět. BMW 650. Ne že by se v tom nějak vyznala. Prostě vzala co viděla a neřešila -nějak se musí dopravit z bodu A) do bodu B) ne? Úspory, no a majetek zděděný po prarodičích.
  - Obrázek:

  - Vzhled:
  Blonďaté vlasy s hnědými kořínky. Dlouhé, husté, většinou rozpuštěné, nijak extra upravené, maximálně v nějaké copu. Měří 173 cm a váží 60 kg. Sílu má... no, prostě jako vlkodlačice. Oči modré, avšak ne tak výrazně, jak to někdy bývá. Nicméně i tak mají své kouzlo. Husté, tmavé obočí, které je takovou její poznávací značkou. Některými jejími ztřeštěnými výrazy se nenechte vyvést z míry. Ráda ze sebe dělá blbce, občas.
  - Dodatek:
  Jejími největšímy strachy je úplněk a moře.
  - Přeměna:

  - Kontakt:
  lyadellka@seznam.cz
  Víc nepotřebuješ, už máš ;*
  - Ostatní postavy:
  Amerika Kennedy


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:33 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:57 pm

  POVOLENO


  ______________________________


  RIP

  Jméno: Jason


  Přezdívka: žádnou nemá, každý ho často oslovuje „Jasone“


  Příjmení: Rodríguez


  Věk: 18


  - Pohlaví: muž


  Druh/Rasa: Zaklínač


  - Povaha: Jason na první pohled vypadá jako někdo, kdo by neublížil mouše, ale realita je jiná. Nebojí se někomu dát pěstí nebo ho zmrzačit. Horká hlava to zrovna není. Spíše je to optimista, které ho těžké naštvat. Ale popravdě záleží na náladě. Když nemá svůj den, dokáže vybouchnout opravdu rychle. Boji se nevyhýbá, spíše je občas vyhledává. Podle něj se tím dokáže úžasně uvolnit. No kdo by se nedokázal uvolnit po tom, co někoho pořádně zmlátí. Je to taky vtipálek, který si dokáže dělat z mnoha věcí srandu. A samozřejmě k optimistickému vtipálkovy patří taky sarkasmus, který se Jason nebojí použít. Občas se chová dětinsky i na svůj věk, ale co by jste jiného čekali od člověka, který si nechává platit za to že zabije nějaká monstra. Popravdě ho to občas baví, ale dělá to hlavně kvůli penězům. No jo každý se něčím musí živit. Ale berte to tak, kdyby Jason nebyl vtipálek a nedělal si z každého boje srandu, aby by se z toho všeho zcvokl. Jason je taky obezřetný a i přesto, že občas jedná a pak myslí a nehledí na to, jestli zemře nebo ne, tak si pokaždé vždy každou svoji zakázku pečlivě promyslí. Ale stačí aby u té zakázky byl obří obnos peněz a hned začne ignorovat to jak to může být nebezpečné. Není blbej, i když si to o něm klidně můžete myslet. Je silný a sám o sobě si to taky myslí a proto často při oji vtipkuje a dělá blbosti. Ale až začne brát boj vážně, pak to stojí za to. Dost si věří, proto chodí oblečený jen lehce s ničím co by jeho tělo ochránilo. Ale to není jedinej důvod. Ten další je kvůli tomu, že při boji má rád volnost.


  - Minulost:  Narodil se jako obyčejný člověk. Jason do doby než prošel mutací, žil obyčejný a podle něj nudný život. To byl taky jeden z důvodů, proč se stal zaklínačem. Ten další byl, že mu nějaké monstrum zabilo osobu jemu blízkou. Po tom co se stal zaklínačem opustil svůj rodný dům, ale i tak se tam občas vrací. Samozřejmě neodešel někam tak v mladém věku sám.  Pod křídlo na krátký čas si ho vzal jiný zaklínač. Učil ho, co sám věděl. Trénoval ho a naučil ho bojovat. I přesto, že ho učil používat dva meče, Jasonovi se to příčilo. Proto má jen jeden meč a dýku. I tu umí dost dobře používat. Osamostatnil se ve svých patnácti. To už začínal přijímat různé zakázky a chodit na mise. Samozřejmě ze začátku bral jen malé. Nedostal za ně nic moc velký obnos, ale nechtěl opakovat chybu, kterou udělal hned na začátku. A to, že přikývnul na opravdu těžkou misi a nedokázal ji splnit. Postupem času se z malých zakázek začali stávat větší za větší odměny. A když zjistil, že je zábava občas riskovat svůj život, přestal brát ty lehoučké a nudné zakázky. Ale jako občas, když ho lidé začnou přemlouvat z dobroty srdce to příjme. Na jedné ze svých zakázek narazil i na, podle něj zvláštního, upíra. No potkal jako hodně různých bytostí, ale tenhle se mu zaryl do paměti. Jmenuje se Victor Crowley di Raziel. Jo i to jméno se vryje do paměti. Popravdě se s ním jen potkal, za což byl rád. V té době by ho určitě neporazil.
  Ze začátku se mu zakázky jen hrnuli a on neměl nouzi o peníze, ale po třech letech se něco stalo. Prostě nikdo ho o nic nežádal. Jako občas se něco našlo, ale jinak nic. Nastala taková ta nekonečná NUDA, kterou si Jason krátil tím, že sám občas vyvolal nějaký spor. Po těch dvou rocích, co užíral nudou se vrátil do svého rodného domu. To že nemohl narazit na pořádnou misi ho štvalo. A tak si vymyslel svoji vlastní. Vždy se chtěl toho dovědět víc o těch nadpřirozených bytostech. A tak se jednoduše rozhodl, že se tam k nim pokusí dostat a zjišťovat různé informace. Jednoduše mu to přišlo jako dobrej nápad. Ale ještě nevěděl, jak to uskutečnit. A tak se doma nezdržel moc dlouho a vyrazil. Schválně, jestli mu jeho plán víjde.


  Inventář: Jako každý zaklínač, tak i on u sebe má stříbrný meč. Místo obyčejného meče má u sebe dlouhou dýku.  Dva meče by byly nepraktické. Dále u sebe nosí spoustu dalších malý věcí, které má schované v tašce, kterou pořád nosívá u sebe. V té tašce nosí pár lahviček s lektvary, ale sám dokáže využívat kouzla (znamení), tak je moc nepoužívá. Na krku nosí přívěšek který mu pomáhá při odhalování nestvůr.  Dál v tašce nosí vždy nějaké jídlo. Nikdy ho nepotkáte bez toho aby u sebe něco neměl. Oblečení má pokaždé hodně jednoduché. Nikdy nic moc složitého. Prostě triko a kalhoty. V zimě ještě nějaká ta bunda. Ale jinak, nic, co by ho dokázalo ochránit.


  Obrázek:   Vzhled:  Výškově je tak průměrný. Ani ne moc vysoký ani né moc nízký. No v podstatě je vzhledově průměrný. Silný je i když na to nevypadá. Ničím se moc neodlišuje od člověka, teda až na oči. Na zaklínače zvláštní co. Každý zaklínač má oči jako zmije, takže i Jason, ale zároveň je má tak tmavé že to z dálky nejde poznat. Jo tím je asi zvláštní. Jizvy po bojích na těle má, ale většinou jen na místech, kde se daj lehko skrýt.

  Kontakt:
  - Email: klara343@seznam.cz
  - Howrse: nemám
  - Skype: klara.adamkova1
  - FaceBook: https://www.facebook.com/klara.adamkova.338


  - Ostatní postavy: zatím nic


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:33 am, celkově upraveno 1 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:58 pm

  POVOLENO


  ______________________________


  Jméno: Victor Crowley (- rodové jméno po upírovi co ho přeměnil)


  Přezdívka: Vikky, Vicky, Crow, Raz


  Přijmení: … di Raziel


  Věk:  24/ 812


  Pohlaví: Muž


  Rasa: Upír


  Povaha: Victor je velice klidný, inteligentní a spíše tichý charakter. Ve všem si dává povětšinou načas, rád přemýšlí nad každým východiskem dané situace, když je však potřeba jednat, je to povětšinou on, kdo se do toho pustí jako první. Je čestný, ale když to nejde jinak, umí uplést velkou pavučinu lží a podvodů. Jelikož je velice starý, jeho známí patří spíš ke starší generaci upíří šlechty, přesto se však nebrání pokrokové společnosti, naopak rád si pokroku lidstva užívá. Když nevysedává doma, uvidíte ho nejčastěji v parku, klubu, nebo restauraci. Prostě se nebojí vyjít si do společnosti. Přátel nemá moc, protože je mezi ostatními obávaný, pro své jak fyzické, tak psychické schopnosti.
  Nemá problém s žádnou z ras nebo pohlaví. Jeho sexualita je čistě pansexuální a ještě nikdy neměl stálejšího partnera. Velice rád poslouchá klasickou hudbu, ale nepohrdne ani nynějšími populárními skladbami. Rád čte, maluje a píše. Také rád experimentuje ve všech směrech a smyslech toho slova.
  Je zvyklý spoléhat sám na sebe, ale v ohledu důvěry je schopen vložit svůj život do cizích rukou.
  Co se jeho ostatních choutek týče, krev dokáže pozřít jakoukoli, miluje také víno a exotické ovoce, spolu s hrozny. Jednou za čas mívá melancholické nálady, kdy je zticha, kouká do zdi a celé dny se nepohne z místa. Myslívá na svou minulost. Často ho najdete sedět v pohodlném křesle uprostřed jeho apartmánu, jak se kouká z okna na velkoměsto. Jeho chráněnec Leslie je pro něj jako syn a bratr dohromady. Toleruje jeho výstřelky, ale nikdy mu nedovoluje zajít přes určenou hranici.
  Možná na to nevypadá, ale moc rád si hraje a utahuje z lidí.
  Obecně mu jde o blahobyt každé z ras. Zabíjí jen ve svém jméně, nikdy na něčí rozkaz, na osobnosti a provinění dotyčného závisí, jestli bude smrt rychlá, nebo pomalá a bolestivá. Autoritu uznává jen tehdy, když je toho hodna.


  Minulost: Jeho dětství nebylo nic moc zajímavé. Vyrůstal ve šlechtické rodině, měl dvojče - bratra a mladší sestru. Už tehdy nebyl jako jeho vrstevníci. Byl tišší, rád četl a poznával svět. Chvíli se věnoval i studiu magie, ale on sám měl pramalý magický potenciál, takže k praktické části se nedostal. Po dosáhnutí plnoletosti se od své rodiny naprosto odpoutal a začal cestovat. Samozřejmě s nimi zůstával v kontaktu, ale omezil se jen na dopisy. Když mu bylo 24, narazil na velice zajímavého muže. Rozuměli si a netrvalo dlouho, než mu byla nabídnuta nesmrtelnost. Ten muž byl jedním z prvních upírů vůbec.
  Victor, hladový po poznání samozřejmě přijal. S tím mužem cestoval dobrou řádku desetiletí po světě a učil se nové věci, pak se k němu dostala zpráva o tom, že sídlo jeho rodiny lehlo popelem a nikdo nepřežil. Tehdy se jejich cesty rozdělily, když spěchal zpátky.
  Povídačky byly pravda a on, jakožto jediný dědic zdědil všechen majetek. Hotové jmění.
  Pár let žil sám, nechal opravit sídlo a hlavu měl plnou vzpomínek a lítosti. Chvílemi hojně trpěl bludy svého dvojčete, jako svého nejbližšího. Po těch pár letech se ale oklepal a pokračoval v učení a ve studiích, ve kterých skončil. Přitom se začal více angažovat v rozrůstající se upíří společnosti.
  Když mu bylo přes 500, našel na ulici mladého kluka, co se ho pokusil okrást. Něco v jeho očích a chování mu připomnělo jeho bratra, proto neváhal, když ho bral k sobě. Mladý Leslie Bryce ze svého egoistického, útočného chování sice nevyrostl úplně, ale naučil se Victora respektovat a ctít, jako jeho pomocník a chráněnec.
  Po příslibu věrnosti ho Victor přeměnil.
  Nyní žijí spolu, ve velkém bytě. Leslie se příležitostně živí jako číšník, nebo jako Společník. Victor se mu to ani nesnažil vymlouvat, protože by to nemělo cenu. On sám je podnikatel, který téměř anonymně vlastní mnoho velkospolečností po celém světě. (Přičemž vlastní i podnik ve kterém dělá Leslie společníka)


  Inventář: jeho klasickým oblečením jsou košile (povětšinou bílé) a tmavý kabát, s tmavými kalhotami a polobotkami. Vše v obyčejných barvách, co obsahují černou, bílou, hnědou nebo šedou, nepohrdne však ani červenou. Jeho zjev je tedy velice elegantní, jak se na upířího šlechtice patří.
  Naprosto zbožňuje sovy, proto jich hned několik chová. Jeho favorité jsou Sova Pálená – Mary a Sýc Rousný – Soren.

     http://nd01.jxs.cz/484/952/0a990185e9_26314126_o2.jpg
    http://www.zoodecin.cz/image.php?size=500&g=1&img=galerie/10001549.jpg


  Obrázek:


   

  Vzhled: Victor je se svými 186 cm docela vysoký mladý muž. Je hubený a pružný, takže byste do něj neřekli tu sílu, co opravdu jako starý upír má. Své dlouhé tmavě hnědé vlasy nosívá zpravidla rozpuštěné. Oči má tmavě bouřkově šedé, rysy příjemně ostré.


  Dodatek:  Má slabost pro děti a černý humor. Ve znaku a pečeti má sovu.  V boji se více než na sílu spoléhá na rychlost, ale jeho síla je i tak dost velká, stejně jako inteligence, všímavost, reflexy a zkušenosti a znalosti. To ho dělá opravdu nebezpečným protivníkem. Jako zbraně používá nože a meč. Rád zůstává nepovšimnut okolím, tím pádem se mu nelíbí být ve středu událostí.


  Kontakt:
   - Email: adelkakonvicka@seznam.cz
   - Skype: adelka.konvickova1


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:34 am, celkově upraveno 2 krát
  avatar
  Darla Carpentner
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 180
  Join date : 17. 11. 16

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Darla Carpentner za Tue Sep 05, 2017 3:58 pm

  POVOLENO


  ______________________________  Jméno: Reily

  Přezdívka: Rei

  Příjmení: Brose [:Brous:]

  Věk: 17 let

  Pohlaví: Žena

  Druh/Rasa: Člověk

  Povaha: Reily je velmi drzá, skoro všechno myslí sarkasticky, ironicky a nedá se s ní skoro vůbec normálně bavit. Dělá si ze všeho srandu a je prostě "frajerka". Už na pohled tak trochu vypadá, ale jí to nijak nevadí.
  Naštěstí se jí nikdy nestalo to, že by ji někdo zbil, nebo přizabil. Možná tak jednou, dvakrát. Ona totiž všem vždy utekla. Je to hlavně kvůli tomu, že je malá a poměrně mrštná a nebo potkávala osoby, které si z jejích poznámek nedělali tolik, aby jí něco udělali.
  Nicméně bych ještě ráda dodala, že je tedy vcelku vůdčí typ a nenechá si velet. Možná až když uvidí, že jste schopný vůdce a dokážete si ji 'dát pod sebe'. To potom možná, ale minimálně vám do toho furt bude kecat.
  Ale taky si jde s Reily normálně popovídat. Ovšem to si ona usoudí až podle toho, jak budete reagovat na její popichující, sarkastické a ironické poznámky, někdy možná trochu urážky. Ale když už se tedy s vámi bude normálně bavit, nepočítejte s tím, že si z vás ani jednou nevystřelí nebo tak něco, to jste na omylu!
  I tak se jí ale budete pak moci svěřit a věřit, dala by za vás ruku do ohně a prostě by opravdu byla pravý přítel. Jenže nikoho takového ještě nikdy nepotkala, tak už ani neví, jestli to v podstatě 'umí'. Upřímně, někdy má takové obavy, že už nikoho takového nepotká a má slabou chvilku, ale to jen když je o samotě. Nikdy by nedopustila, aby ji někdy někdo viděl brečet nebo aby ji někdo někdy viděl zlomenou. To by mohl snad jen ten její pravý kamarád, jenže zapomněli jste? Nikoho takového nemá.

  Minulost: Když se Reily narodila a byla malinká, tak byla hodná, milá, usměvavá a vlídná.
  Jenže vše se změnilo v 8. třídě, kdy na ní její nejlepší kamarádka shodila jeden průser, který porušoval snad skoro celý školní řád. Proto od toho momentu začala být taková, jaká je. I na svoji matku. Později ale utekla. Její minulost je... zvláštní a taková bezvýznamná, ale ona to prožívala dosti. Všechny ty emoce... zrada od nejlepšího přítele, bodnutí do zad, bezmoc. Všichni ji měli za debila a za lhářku. Jak se pak v takovéhle společnosti má dobře žít?
  Reily se tedy umístila v lese, kde pobyla poslední jeden rok, svého života. Ale opravdu někde na krajíčku, kam nevstoupila ani jediná noha. Následně ale zjistila, že je ještě jiný les... Marollský les, kde je více lidí. Jenže ona cestovala tak pomalu a dělala tolik věcí, že jí to zabralo skoro rok. A od toho tam tedy vstoupila. A prý je vedle ještě město San Hillesh. Co bude dál?

  Inventář: Nic.. Vlastně opravdu nic... přeci jen... omlouvám se fanouškům nahoty, ale oblečení má a nahá zajisté neběhá.

  Obrázek:  Vzhled: Měří pouhých 160 cm, váží asi 50kg. Celá je taková drobnější a štíhlejší, což ji občas vadí...


  Kontakt:
  - Email: kraken.krake@seznam.cz
  - Facebook: Kikuška Kaků Vodrážková
  - Ostatní postavy: Elissa Wayl, Trish Callwey


  Naposledy upravil Darla Carpentner dne Wed Aug 15, 2018 10:34 am, celkově upraveno 1 krát

  Sponsored content

  Re: Registrace

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Wed Aug 22, 2018 1:05 am