Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

First topic message reminder :

.
Fred Shadow

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Feb 19, 2018 11:49 am

„Ale jsem…a toho lidi zneužívají.“ Pousměju se, ale zvážním. „Můžem, ale říkám…stálo by tě to energii a část tvého života v rámci hodin.. nebo dnů, záleží jak dokonalou podobu sebe bys chtěla vidět… když dny… tak okopíruju všechno.“ Pokyvuji. „To chápu, ono moc lidí není takové to ranní ptáče..a já jim to nezazlívám, on spánek je také důležitej…já kdybych z něj něco měl, tak spím každej den.“ Směju se. Poslouchám vyprávění o vlkodlacích a celkem mě to zaujme. „Já četl dost knih o vlkodlacích upírech a tak, ale nikdy by mě nenapadlo, že něco z toho může někdy skutečně existovat.. takže je to pro mě..užasné…ikdyž to možná někdy zapomenu, tak v hlavě mi to zůstane a někdy se mi to zase vybaví…nebo bych si to musel napsat a nosit na papíře po kapsách. Hmm a cestovala si někdy, když říkáš, že každý měsíc? To asi zůstáváš hlavně doma…mě vždycky zajímalo, jaké je to třeba v Egypté.. nebo v Indii.. to musí být kouzelné země. Slyšel jsem a určitě i četl o nich tolik… že si pamatuju zrovna tyhle dvě destinace, ale určitě i ostatní musí být užasné…“ Mnu si spánek. „Třeba Skotsko.. nebo to.. Gronsko.“ Vybavuji si.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Feb 20, 2018 3:16 pm

Povzdychnem si nad tým. "Tak to ma moc mrzí." Poviem a potom som ho počúvala a zamyslela som sa nad tým. Znelo to lákavo ale keď povedal že by ma to stálo energiu tak začnem nad tým uvažovať. Vážne mi to za to stojí? A preto som mu na toto neodpovedala lebo som nevedela čo povedať. Keď ale začne hovoriť o spánku tak si uvedomím že by som mala ísť do postele a vyspať sa. Vydržím ešte chvíľu a potom pôjdem spať. Potom som sa na neho pozrela a pousmiala som si nad tým keď povedal že ho nenapadlo že by niečo také mohlo existovať. "Ale to ťa mohlo napadnúť že niečo také existuje keď ty sám si nadprirodzená bytosť. Tak si to niekde napíš aby si na to nezabudol." Pousmejem sa. "Ano keď som utiekla z domova tak som sa chvíľu túlala po svete kým som nenašla toto mesto. Ale ani toto mesto neni podľa mojich predstáv. Rozmýšľam že asi odídem. Ale v týchto mestách som nebola. Takže ani ja sama neviem ako to vyzerá. Možno sa ti niekedy podarí sa tam dostať." Povzdychnem si a potom prikývnem. "Ano vtedy som doma a vyhýbam sa ľudom." Poviem a zívnem. Už som začínala byť vážne unavená.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Thu Mar 08, 2018 9:57 am

„To chápu..já utíkal z domova mnohokrát…moji rodiče nikdy nebyli ten rodinný typ…navíc to jejich neustálé tlačení do získávání duší…jsem rád, že už jsem na volné noze. „Opřu se. Všímám si, jak zívla. „Měla bys už jít spát….já tu můžu přespat na gauči.“ Kývnu na něj. „A příští den si můžeme povídat opět, nebo se někam vydat…ještě si vzpomínám, že zítra má být v jedné okrajové části pouť…tak jestli bys chtěla…jen mi to ráno možná budeš muset připomenout.“ Uchechtnu se a zvednu se.“Pořádně a krásně se vyspi.. já se ještě chvíli budu koukat z okna, číst, nebo..něco vymyslíím.“ Byla to pravda napůl. Hlavně jsem si chtěl vyvzpomenout, co všechno jsem zapomněl. Byla pravda, že když jsem byl s ní, tak sem si toho vybavoval víc, než obvykle.To se mi dříve nestávalo..možná.. ikdyž mi rodiče říkali, že paměť povzbuzuje energie…možná je ještě nějaká, než životní a dušecní, ale to jsem nevěděl a nechtěl jsem se tím zabývat. Teď jsem chtěl, aby se vyspala. Zdržel jsem ji už teď dlouho a vypadá, že každou chvíli tady usne. Což by mi asi nevadilo, protože bych ji jen přenesl do ložnice, ale i tak…nerad trápím lidi.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Mar 08, 2018 4:44 pm

"Jasné chápem. Ja som raz utiekla z domu a do teraz som sa nevrátila. A pochybujem že moji rodičia ma hľadajú alebo sa o mňa boja. Skôr si myslia že som zomrela a sú šťastný že sa ma zbavili." Povzdychnem si. Síce som bola rada že som preč ale stále som nenašla to správne miesto kde by som sa cítila ako doma. Potom sa pozriem na neho a prikývnem. "Máš pravdu. Asi by som už vážne mala ísť do postele spať. A budem rada ak tu ostaneš. A ak chceš tak môžeš ísť do postele. Nemusíš spať na to gauči teda ak chceš. Ak nie tak ťa nenútim." Pousmejem sa a pozriem sa na neho. Jeho nápady na ďalší deň sa mi páčili. "Ano poďme tam. Aspoň sa obaja odreagujeme. A neboj sa pripomeniem ti to." Pousmejem sa a vôbec mi nevadilo že by som mu to mala pripomínať. On bol tak milý a priateľský až sa mi tomu nechcelo veriť. Dlho sa niekto takto ku mne pekne nechoval. "Dobre v poriadku a ak chceš tak si môžeš pustiť aj telku. Mne to vadiť nebude." Poviem a potom sa postavím. "Tak dobrú noc." Poviem a potom odídem do spálne a prezlečiem sa do pyžama a ľahnem si do postele. Netrvalo dlho a po chvíľke som zaspala.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Mar 19, 2018 11:59 am

„Proč si utekla?“ Kouknu na ni. „Pokud tě mají rádi, tak se vsadím, že tě určitě hledají….nebo se můžeš přesvědčit..jen na tvůj hrob, či..nevím…“ Pousměju se a kývnu. „Jen jdi. Dobrou noc.“ Já ten večer měl dlouhý den. Chodil jsm po bytě a koukal po všem možném. Občas jsem vykoukl z okna. Čas ubíhal a já se vrhl na důležitou věc. Posadil jsem se na gauč a přivřel oči. Přehrával jsem si všechny vzpomínky. Šťastné a dobré… vybíral jsem si staré, kdy jsem pomáhal lidem a ty, které byli pro mě nezajímavé jsem zapomínal. Potřeboval jsem si pamatovat všechno potřebné. Hlavně z posledních několika hodin, ale už jsem nacházel mezery. Držel jsem se vlasů a snažil se co nejvíce zapamatovat z dnešní noci. Bylo to únavné a já citil, že bych nejradši někoho hned vysál… zvednu se. Už je to na mě moc. Musím svůj hlad hlídat. Když je malý, tak ještě jde. Ale když je silný, tak se nedá už spolehnout na nic.
Ráno, nebo spíše, když už uvidím světlo se vydám do kuchyně a začnu vařit. Míchaná vajíčka, tousty, Slanina, zelenina klobáska a salát. Všechno to pak naskládám na tác s čajem a doplňky a opatrně zaklepu na její dveře. Když uslyším její hlas, tak vejdu a tác ji dám opatrně do postele.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Mar 19, 2018 11:39 pm

"Nemali ma radi. Chceli aby som zomrela. Vôbec sa o mňa nezaujímali. Mali radšej ostatných a bratov ako mňa." Vzdychnem si smutne pri tej spomienke. Ale s tým už nič nenarobím.
Keď som zaspala tak sa mi snívalo o rodine ako sa mi smiali a ako mi za všetko nadávali. A preto som mala nepokojný spánok. Celú noc som sa prehadzovala ale ten sen pokračoval ďalej. Snívalo sa mi všetko od narodenia až po dobu kým som neodišla od nich. A podľa všetkého to bol najlepší deň v mojom živote. Aj keď som si do teraz nenašla domov kde by som mohla ostať bývať a nemám ani nikoho pre koho by som tu mala ostať.
Ráno som sa zobudila a ležala som v posteli keď v tom som počula klopanie. "Ďalej." Zavolám a keď Fred vojde dnu aj s raňajkami tak sa pozriem prekvapene na neho. "Jej ďakujem veľmi pekne. Ešte mi nikto nedoniesol raňajky do postele." Pousmejem sa a keď to položí na postel tak sa hneď do toho pustím. Musela som uznať že bol dobrý kuchár. "Je to vynikajúce. Dáš si so mnou?" Opýtam sa pretože som si nebola istá či môže jesť jedlo alebo nie a tak som sa ho radšej opýtala.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu May 24, 2018 2:03 pm