Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 41

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

First topic message reminder :

.
Fred Shadow

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 13, 2017 3:04 pm

„To bych musel zpět do školy..ale zase..mm měl jsem domácí školu, takže ve výsledku žádná výzva.“ Zasměju se vřele a kouknu se na ní, když se vedle mě tak posadila. “Nedorozumíval, jen bych seděl a mával, aby se nic neřeklo.“ Směju se dál a sleduju ji. Měla upřímnou řeč těla. Poslouchám o léčení a vlkodlacích a mnu si zamyšleně bradu. „To je zajímavé..takže vlkodlaci a upíři .. jsou něco jako chřipka… jakože když to někdo má, tak může nakazit někoho dalšího.. zajímavé.. to u nás je to… jiné.. říká se, že kdysi moji rasu vytvořila smrt, jako své pomocníky… přepravovat mrtvé, brát je na onen svět.. dostávat se jim do snů.. je toho spousta… ale čert ví, nikdy jsem si toho moc o mém vzniku nezapamatoval.“ Uchechtnu se. Ale nebylo to komické, teda spíše pro mě. Vždycky mě zajímalo víc o mě samotném..a mnozí mi to i říkali, ale vzpomněl jsem si vždycky jen na něco, což mi nikdy tolik nepomohlo. „Klidně se taky na něco ptej, ať si aspoň něco vzpomenu, protože z hlavy něco dostat je dost složité..“
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 245

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 13, 2017 6:47 pm

"Počkaj ty si mal domáce učenie? Ako ti len závidim. Ja som chodila do normálnej školy a nebolo to bohvie čo." Povzdychnem si a spomienka na školu mi naženie slzy do oči. Ale rýchlo zažmurkám aby som ich zahnala a potom sa pozriem na neho. "Bol by si niečo ako osobný strážca." Pousmejem sa a potom myknem plecami keď začne hovoriť o upíroch a vlkodlakoch. "Ja som to nikdy ako chrípku nebrala. Skôr som to brala ako prekliatie. Ale v podstate máš pravdu." Poviem a potom keď začne hovoriť o sebe tak ho počúvam lebo to bolo dosť zaujímavé. "Páni to je zaujímavé. To by ma nikdy nenapadlo že ste niečo ako pomocníci smrti." Poviem a potom som ho počúvala ďalej a prikývla som. "To máš pravdu. A nechcel by si to niekedy zistiť?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Potom sa zamyslím keď mi povie aby som sa tiež pokojne pýtala. "Zatiaľ mám len jednu otázku ako sa vlastne živíš? Berieš ľuďom duše alebo ako to robíš?" Opýtam sa a pozriem sa na neho.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 20, 2017 8:57 am

„Já bych normální školu bral..aspoň bych byl s ostatními.“ Sleduju její zrak a poslouchám ji. Něco ji ohledně školy trápilo. „Šikanovali tě?“ Zeptám se prostě. To bylo něco, co jsem na lidech nikdy nechápal. Ubližovat druhým bez důvodu, když se to tomu jednomu vůbec nelíbí ani si o to neříká. „Klidně zkusit můžeme.“ Pak se mě zeptá o živení a já zvážním. „Mnu není to něco, co bych musel dělat.. dokážu hladovět i několik let..podle toho, kolik životní energie v sobě mám….někteří se živý tak, tak že někoho zkrátka chytnou a násilně vysají, jiní se jej dotknou a postupně se mu dostávají do hlavy…někteří dobří.. něco jako já… měníme podobu tak, jak si někdo přeje… a občas se snažíme i tak chovat, aby byla.. říkejme tomu obeť nejvíce přesvědčená, že před ní stojí ten..koho chce…pro nás je to energeticky náročné a proto si bereme sílu od lidí…ale živíme se nejen energii životní, ale také obyčejnou…ta obyčejná je pro nás jako voda…lidem nic neudělá a jen je..mnu unaví..ta druhá životní je pro nás jako jídlo…je zajímavé…že život jako takový..nevidíme...ale dokážeme odhadnout, pokud se něco nestane…pokud někdo někoho zastřelí..tak to není ta životní energie, kterou jsme vzali…pokud se někdo místo 90 dožije 89..pak ano…zatím tomu rozumíš?“ Podívám se na ní.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 20, 2017 10:24 am

"Ale na školu si už moc starý či? Vlastne koľko máš rokov?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Keď sa ma opýtali či ma šikanovali tak prikývnem. "Ano. Ja som sa nikdy nedokázala postaviť a povedať aby prestali. Ja som to radšej trpela a bola som ticho a čakala som kedy to skončí." Poviem a povzdychnem si. Potom začal hovoriť o potrave takže som ho pozorne počúvala a bolo to veľmi zaujímavé čo hovoril. "Takže aj teraz so mňa berieš energiu alebo nie?" Opýtam sa ho lebo som zatiaľ necítila že by som bola slabá alebo niečo také. A ako vždy boli u nich dobré aj zlé. To je asi všade. Potom sa ma opýta či tomu rozumiem tak pokrútim hlavou. "Ani moc nie. Viem asi som blbá blondína ale ktorá je normálna energie a ktorá je životná? Počkať takže ak niekto niekoho zabije je to normálna energie? A čo ten čo spácha samovraždu? To je aká energia?" Asi som mu teraz prišla ako blbá ale trochu som sa v tom strácala.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 20, 2017 11:24 am

„Už nejspíše jo..a po pravdě..nevím… Ikdyž jsem vždycky tam chtěl..teď by to bylo divné…a musel bych si všechno pamatovat.“ Zasměju se a soucitně ji sleduji. „To mě mrzí, já bych na tom byl rovněž tak.“ Povzdechnu a sleduji, jak moc se chytá. Zakroutím hlavou. „Řekněme to takhle…představ si, že člověk je jako charakter ve videohře. Ten mívá pod sebou vždy tři linky… život, manu a energii… Tyhle tři věci jsou tři rozdílné energie. Ta magická je něco…co je nějaká vnitřní síla..někteří ji mají víc, jiní ji ani nemají…a díky ní dokáží vytvářet věci z ničeho a tak..ale o ní toho tolik nevím. Ta životní…je zkrátka náš život. Když umřeš, tak není…tohle je ta energie..která je pro nás potrava… když se nakrmím… tak zhruba měsíc tvého života…prodlouží můj život o měsíc a zároveň mi dodá živiny… Mnu a pak je tu ta obyčejná energie..to je zkrátka to…co doplníš spánkem, energetický m nápojem..kávou a tak..to je pro nás jako voda…. Živíme se tím, ale stačí nám vždy trocha…něco jako chvilka v tělocvičně..nic extrémního… Nebo ještě srozumitelněji?“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 20, 2017 12:14 pm

"Jaj ozaj ty zabúdaš takže to by asi nebolo dobré." Pousmejem sa a pokrútim hlavou. "O tom pochybujem. Skôr by sa ťa báli." Keby ho niekto videl tak by sa ho isto zľakol veď kto chodí s maskou do školy? Potom mi to začne vysvetľovať a ja som ho počúvala aby som to konečne pochopila. A keď mi to takto vysvetľoval tak som tomu začala chápať. "Aha už tomu chápem. Ja som si myslela že aby si získal tu životnú tak toho človeka musíš zabiť aby si ju získal. Lebo v telke to bolo tak ukázané že niekto vysával z človeka energiu a tým ho zabil. A keď ju z neho vysal tak ostalo len prach s toho človeka." Poviem
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Tue Nov 21, 2017 9:28 am

„Nemusím..ale moji rodiče to dělají běžně… dá se říct, že díky tomu už jsou skoro nesmrtelní..pokud je někdo nezabije…přesto je zvláštní, že tuhle energii by dokázali brát i z někoho..kdo nikdy neumře na stáří…ale pak nevím, co by se stalo…nejspíše by to byl neomezený přísu n energie..pokud by dotyčný vydržel to neustálé vyčerpání..“ Ochvěju se. Nesnášel jsem za to své rodiče a odsuzoval je. Krmili se už jen proto, že mohli. Žádná potřeba nic…“Také ..zabíjejí už jen proto, že ta životní energie…se dá přeměnit na obyčejnou..řekněme… že je to jako by sis dala hodně silné kafe…a cítila jej celé dny…tak silná je energie ze života…proto moji rodiče obvykle svou oběť zabijí…já bych to nesnesl..nesnáším utrpení druhých.“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 2:36 pm

Počúvala som ho ako hovorí o svojich rodičoch a spomenula som si na svojich ktorý sa o mňa vôbec nezaujímali a bolo im jedno čo je so mnou. Boh vie čo je s nimi. Či ešte žijú alebo už nie. Ale ak zomreli tak to som rada ak nie tak dúfam že sa s nimi nikdy nestretnem. "To je hrozné. A ani sa ti nedivím a preto ti aj verím a viem že by si mi neublížil." Poviem a prikývnem. "Ano chápem už tomu. A mám ešte jednu otázku. Dal by sa niekto premeniť na to čo si ty alebo sa to nedá?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Nov 29, 2017 1:50 pm

„Mnu…bylo by to dost komplikované..nejsme jako upíři, nemrtví..nebo jiní…kdybys chtěla být jako my.. musela by ses dostat do nicoty…a tam být tak dlouho, dokud tě nějaká síla nenajde a zformuje…a pak se dostaneš do světa mrtvých, kde se staráš, aby se lidé neztratili a budeš tam až do konce života.. nebo se ti poštěstí žít…jako my..každopádně dostat se do té nicoty…nevím jak… na nicotu si vzpomínám celkem dobře… vidíš …nic.. ničeho se nemůžeš dotknout…zkrátka nic..jen ty a tvoje myšlenky.. pořád dokola.. říká se, že některé duše se v nicotě sami zničí, aby nemuseli přežívat ty muka..pořád a pořád dokola poslouchat jen své myšlenky“ Ochvěju se. „Nepřál bych to nikdy nikomu.. to už je lepší peklo, pokud existuje…“ Napiju se, abych neměl suchá ústa.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Nov 29, 2017 5:36 pm

Hovoril o tom ako sa stať tým čo je on. Ja som ho pozorne počúvala a na jednej strane ma to fascinovalo ale na druhej strane moc nie. "Takže to by som prežívala všetko to čo sa mi stalo zlé stále dokola?" Opýtam sa a pozriem sa na neho. A vedela som že by som to rozhodne nechcela zažiť. Bola som rada že minulosť je za mnou a ja som ako tak začala žiť normálny život. "A to musí človek zomrieť aby sa tam dostal alebo ako sa tam dostane?" Opýtam sa ho ešte pretože ma to zaujímalo ale rozhodne by som to nechcela zažiť. Potom len prikývnem keď povie že by to nikomu neprial. "To verím a podľa mňa peklo existuje. Inak by asi neexistovali upíri a démoni a iné pekelne bytosti. Ale to je iba môj názor." Poviem a celkom ma prekvapilo že som vôbec nebola unavená. Dobre sa mi s ním rozprávalo a ani som nevnímala koľko vlastne je hodín. Vedela som iba že je už večer ale nič viac.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Dec 18, 2017 12:59 pm

„Zlé..dobré..všechno..každý prožívá v nicotě tolik, kolik měl životů. Znám bytosti, které se vyskytovali uvnitř příliš dlouho. Dostat se tam je velmi náročné. Buď tě tam musí převést někdo..jako já, nebo spácháš na světě tolik dobra, nebo zla, že skončíš mezi….ale jsou i případy, kdy někdo spáchá tolika zla, že se tam dostane také…nevím, zda je peklo..ale věřím na síly dobra a na síly zla, které vždy musí být v rovnováze. Pokud-li nejsou, tak se stane něco špatného. Tak to vždycky bylo.“ Pousměji se. Ani já jsem nikterak nevnímal čas. Bylo to pro mě jenom číslo. Když žijete věčně, tak vám poté čas nic neříká. Navíc nemusíte spát…jen jíst životní energii. Je pravda, že jsem si ji bral vždy od každého jen málo. Maximálně pár dní života a specializoval jsem se spíše na ty, kteří si to zasloužili, přesto jsem se nenáviděl za to, že ostatní lidi tím zabíjím..nebo spíše okrádám.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Dec 19, 2017 3:02 pm

Ostanem prekvapená keď to počujem. "Tým chceš povedať že sa tam dostanú aj dobrý? Ja som si myslela že je to len pre zlých a nie pre dobrých. Ale zažívať znova všetko neviem či je to dobré. Teda aspoň pre mňa to rozhodne dobré neni." Povzdychnem si lebo svoju minulosť som už zahodila a nechcela som ju prežívať znova. Ak by som ju mala prežiť znova tak to radšej zomriem ako to znova všetko zažiť. Potom som ho počúvala. "Ja si myslím že je peklo. Možno som naivná. Neviem. Myknem plecami. "Tak to si ani nechcem predstavovať čo by sa stalo keby neboli sily dobra a zla v rovnováhe." Poviem a pousmejem sa. Potom sa pozriem na hodiny a ostanem prekvapená. "Páni to sú už 3h ráno?" Opýtam sa prekvapene a pousmejem sa.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Jan 08, 2018 1:22 pm

Kývnu. „Nicota není ani dobro, ani zlo…je to prostě nic…“Koukám se kolem. Nebylo tu skoro nic, podle čeho by se dal určit čas, když řekne, že už jsou tři hodiny ráno. Pak si ale i já všimnu hodin. „Páni…to je času. Je pravda, že jsem se na hodiny nedíval, ani když jsme přišli. Promiň, jestli si kvůli mně moc unavená..jak jsem íkal, já moc spánku nepotřebuji. Jsem rád, že si semnou tu a tam někdo popovídá.“ Uculím se mile a na chvíli kouknu bokem a přemýšlím. Rovnováha…. Dobro a zlo…kdoví, jak to je doopravdy. Možná je všechno všude jen jedna velká lež a my jen čekáme, až to všechno splaskne, jako jedna velká bublina a my se budeme jen divit, že se tak stalo. „Je možné že je… jinak nevím, kam by i zlí chodili… třeba někdy potká někdo z nás čerta, nebo anděla a ten mu poví pravdu.“ Zasměji se upřímně. Přišlo mi to dost komické, ale když jsem potkal vlkodlaka, tak kdoví, jaké jiné bytosti žijí mezi námi.

Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jan 08, 2018 1:37 pm

"Jasne chápem." Prikývnem a pousmejem sa. "No to teda ano. A to nevadí ani ja som sa na hodiny nedívala až teraz. Neospravedlňuj sa na prekvapenie nie som vôbec unavená a je mi s tebou dobre. Ano viem že nepotrebuješ spánok a mne to vôbec nevadí a páči sa mi keď sa takto rozprávame." Pousmejem sa. "Neboj sa keby som bola unavená tak ti to poviem a idem do postele ale nie som tak môžeš byť pokojný." Pousmejem sa a potom nad tým čo povedal myknem plecami. "Ťažko povedať a prečo nie? Ja by som čerta rada stretla alebo keď nie čerta tak démona. Anjela nie oni sú až moc dobrý a to mi trochu vadí." Poviem a zamyslím sa nad tým aké by to bolo sa s stretnúť s jedným z nich.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Jan 17, 2018 1:58 pm

Ale ne, že tady pak zkolabuješ a já tě pak budu muset tahat do postele.“ Dodám pobaveně a kývnu. „I mě s tebou se dobře povídá. Ono moc lidí nepotkávám, co se chcou bavit a když jo, tak jim jenom pomůžu…vyslechnu je a pak na ně zapomenu. Proto těch vlasů na vzpomínání mám málo…“ Hrábnu dokapsy a vytáhnu pouzdro na brýle. Otevřu jej a v něm jsou jen tři vlasy. Každý nalepený na svou stránku. „Tyhle tři..dva moji rodič a ty. Kdybys z nějákého důvodu mě už nechtěla vidět, tak ti vlas vrátím…a tím nadobro zapomenu. Na druhou stranu to má i své výhody. Už si nepamatuju všechny problémy lidí, kterým jsem pomohl.“ Usmívám se. „Já se rád setkám s kýmkoliv…nevadí mi nic, co je živé…nebo neživé..“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jan 17, 2018 8:12 pm

Pousmejem sa a pokrútim hlavou. "Tak toho sa báť nemusíš. To sa nestane. Máš moje slovo." Poviem a poteší ma to keď povie že aj jemu sa dobre so mnou rozpráva. "To som rada. A chápem nie každý sa chce rozprávať. A pomáhaš im rád?" Opýtam sa a pozriem sa na neho. Ale potom keď začne o tých vlasoch tak si spomeniem že aj mne odtrhol. "Len 3? To som prekvapená ale aj potešená že ja som z jednou z nich. Počkaj ale keď zabúdaš tak ako si potom spomenieš ktoré vlasy komu patria?" Opýtam sa a pousmejem sa. "Tak to sa nestane. Ja ťa vždy rada uvidím a po pravde ani nechcem aby si odišiel. Si veľmi milý a priateľský a to sa mi páči. Ja nechcem aby si zabudol na mňa." Potom som mu aj trochu závidela že si nepamätá všetky problémy ľudí. Veď to by sa musel zblázniť ak by si ich všetky pamätal. "To je celkom dobré že si na to nespomínaš. Jasné chápem takže si rád že si stretol mňa že?" Opýtam sa a usmejem sa trochu.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Jan 22, 2018 10:42 am

„Dobře.“ Pousměji se a kývnu. „Když se bavím, tak se necítím sám. S tím pomáháním je to…zvláštní…jak sem říkal, že naše rasa se stará o mrtvé ve světě duchů, tak je možné, že na tom něco je…beru to jako takovéto..musí to být, ale zároveň mě to těší.“ Uchechtnu se a kývnu na vlasy. „Jednoduše…každý vlas má něco málo z toho, kdo jej měl, takže se dotykem dokáži rozpomenout a spojit souvislosti..samozřejmě, že je lepší třeba krev, kůže nebo takovéhle věci, ale mě stačí vlas. Nikoho to nezabije, ani nezraní a dá se snadno uchovat.“ Poslouchám ji. Donutí mě to upřímně se pousmát. „Nemusím hned odcházet…stejně bych jen bloudil ulicemi a hledal někoho, s kým by se dalo bavit, nebo komu by se dalo pomoct. Jak říkám nezapomenu, to bych musel ztratit můj deník, ale to se nestane. Protože to je věc, kterou mám každý den v ruce a dokonce s ní spím, protože bez ní bych byl jak bez ruky.“ Kouknu se na chvíli po místnosti. „No, vlastně ano…jsi přijemná, milá a celkově fajn.“ Mrknu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jan 22, 2018 12:25 pm

"Jaj tak už tomu chápem. Ale máš pravdu je to zvláštne že stačí sa len s niekym rozprávať a už mu pomáhaš. To ti verím že ťa to teší." Pousmejem sa a prikývnem a keď začne hovoriť o tých vlasoch tak ho počúvam. Bolo to celkom zaujímavé že sa mu stačilo len dotknúť vlasov a hneď sa rozpomenul. "Tak toto je dosť prekvapivé že sa ti stačí len dotknúť a už vieš. Máš pravdu vlas dorastie ale čo sa týka kože a krvi tak to by tiež nikoho nezabilo. Teda závisí od množstva krvi a kože." Poviem a potom prikývnem. "Ani nechcem aby si odišiel. Pochybujem že o takomto čase by si našiel niekoho vonku. To len my dvaja sme tak dlho hore a kecáme ale je to príjemné." Pousmejem sa a potom sa trochu začervenám keď povie že som príjemná, milá a fajn. "Ďakujem veľmi pekne toto mi ešte nikto nepovedal. Aj ty si milý a úžasný chalan." Pousmejem sa.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Fri Feb 02, 2018 12:33 pm

„To ano.. v tomhle jsem někdy možná až moc naivní.“ Uchechtnu se a kývnu. „Tak čím víc infromací o někom mám..tím lépe…díky tomu se do něj lépe vžít a pak přebrat jeho podobu… teď bych třeba zvládnul okopírovat tebe….“ Uchechtnu se „To máš pravdu.. ikdyž.. jsou lidé co nespí…někdy je noc takový druhý svět, kdy lidé, kteří se vyhýbají společnosti vycházejí do ulic a žijí svůj život.“ Usměji se a pokyvuji. „jo, jo je to tady fajn…nikdy jsem asi s někým nebyl..a necítil se tak dobře, ikdyž čert ví, přece jen si toho moc nepamatuji.“ Opět zavtipkuji a přivřu oči. Snažím se rovzpomenout, ale moc se mi to nedařilo. Tak to nakonec vzdát a rozhodnu se pokračovat v hovoru. „copak mi ještě zajímavého povíš.. rád bych se o tobě dozvěděl víc..o tobě. O vlkodlacích..je to celkem jendo..ale beru vše.“ Opřu se do křesla a snažím se soustředit.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Feb 03, 2018 4:58 pm

"Tak to by som o tebe ani nepovedala že vieš byť naivný. Prídeš mi že nie si naivný." Pousmejem sa trochu ale potom ma prekvapí to keď povie že by ma dokázal okopírovať. "To myslíš vážne? Tak to by som chcela vidieť ako by si ma dokázal okopírovať." Poviem so záujmom. Ale ak nebude chcieť tak ho nebudem nútiť. Ale je pravda že by som to rada videla. Potom prikývnem. "To máš pravdu. Ja som takých ľudí ešte nevidela ale to bude asi tým že v noci spím. A toto je prvý krát čo som tak dlho hore." Pousmejem sa nad tým. Aj keď viem že by som už mala ísť spať ale proste sa mi nechcelo. Bolo mi s ním dobre a dobre sa mi s ním rozprávalo. Ale keď chcel aby som mu niečo povedala tak som sa zamyslela. "A čo by si chcel vedieť? Pokojne sa pýtaj. Neviem aký sú ostatný ale ja som mierumilovný vlkodlak. Aj keď premena je dosť bolestivá ale dá sa to prekonať. Najhoršie je keď je úplnok. Vtedy sa vôbec neovládam a radšej sa zamknem doma aby som nikomu neublížila. Pretože nerada ubližujem niekomu." Povzdychnem si nad tým ale úplnok býval iba raz do mesiaca takže sa to dalo v pohode prekonať.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Mon Feb 19, 2018 3:08 pm