Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 34

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

First topic message reminder :

.
Fred Shadow

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 13, 2017 3:04 pm

„To bych musel zpět do školy..ale zase..mm měl jsem domácí školu, takže ve výsledku žádná výzva.“ Zasměju se vřele a kouknu se na ní, když se vedle mě tak posadila. “Nedorozumíval, jen bych seděl a mával, aby se nic neřeklo.“ Směju se dál a sleduju ji. Měla upřímnou řeč těla. Poslouchám o léčení a vlkodlacích a mnu si zamyšleně bradu. „To je zajímavé..takže vlkodlaci a upíři .. jsou něco jako chřipka… jakože když to někdo má, tak může nakazit někoho dalšího.. zajímavé.. to u nás je to… jiné.. říká se, že kdysi moji rasu vytvořila smrt, jako své pomocníky… přepravovat mrtvé, brát je na onen svět.. dostávat se jim do snů.. je toho spousta… ale čert ví, nikdy jsem si toho moc o mém vzniku nezapamatoval.“ Uchechtnu se. Ale nebylo to komické, teda spíše pro mě. Vždycky mě zajímalo víc o mě samotném..a mnozí mi to i říkali, ale vzpomněl jsem si vždycky jen na něco, což mi nikdy tolik nepomohlo. „Klidně se taky na něco ptej, ať si aspoň něco vzpomenu, protože z hlavy něco dostat je dost složité..“
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 218

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 13, 2017 6:47 pm

"Počkaj ty si mal domáce učenie? Ako ti len závidim. Ja som chodila do normálnej školy a nebolo to bohvie čo." Povzdychnem si a spomienka na školu mi naženie slzy do oči. Ale rýchlo zažmurkám aby som ich zahnala a potom sa pozriem na neho. "Bol by si niečo ako osobný strážca." Pousmejem sa a potom myknem plecami keď začne hovoriť o upíroch a vlkodlakoch. "Ja som to nikdy ako chrípku nebrala. Skôr som to brala ako prekliatie. Ale v podstate máš pravdu." Poviem a potom keď začne hovoriť o sebe tak ho počúvam lebo to bolo dosť zaujímavé. "Páni to je zaujímavé. To by ma nikdy nenapadlo že ste niečo ako pomocníci smrti." Poviem a potom som ho počúvala ďalej a prikývla som. "To máš pravdu. A nechcel by si to niekedy zistiť?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Potom sa zamyslím keď mi povie aby som sa tiež pokojne pýtala. "Zatiaľ mám len jednu otázku ako sa vlastne živíš? Berieš ľuďom duše alebo ako to robíš?" Opýtam sa a pozriem sa na neho.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 20, 2017 8:57 am

„Já bych normální školu bral..aspoň bych byl s ostatními.“ Sleduju její zrak a poslouchám ji. Něco ji ohledně školy trápilo. „Šikanovali tě?“ Zeptám se prostě. To bylo něco, co jsem na lidech nikdy nechápal. Ubližovat druhým bez důvodu, když se to tomu jednomu vůbec nelíbí ani si o to neříká. „Klidně zkusit můžeme.“ Pak se mě zeptá o živení a já zvážním. „Mnu není to něco, co bych musel dělat.. dokážu hladovět i několik let..podle toho, kolik životní energie v sobě mám….někteří se živý tak, tak že někoho zkrátka chytnou a násilně vysají, jiní se jej dotknou a postupně se mu dostávají do hlavy…někteří dobří.. něco jako já… měníme podobu tak, jak si někdo přeje… a občas se snažíme i tak chovat, aby byla.. říkejme tomu obeť nejvíce přesvědčená, že před ní stojí ten..koho chce…pro nás je to energeticky náročné a proto si bereme sílu od lidí…ale živíme se nejen energii životní, ale také obyčejnou…ta obyčejná je pro nás jako voda…lidem nic neudělá a jen je..mnu unaví..ta druhá životní je pro nás jako jídlo…je zajímavé…že život jako takový..nevidíme...ale dokážeme odhadnout, pokud se něco nestane…pokud někdo někoho zastřelí..tak to není ta životní energie, kterou jsme vzali…pokud se někdo místo 90 dožije 89..pak ano…zatím tomu rozumíš?“ Podívám se na ní.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 20, 2017 10:24 am

"Ale na školu si už moc starý či? Vlastne koľko máš rokov?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Keď sa ma opýtali či ma šikanovali tak prikývnem. "Ano. Ja som sa nikdy nedokázala postaviť a povedať aby prestali. Ja som to radšej trpela a bola som ticho a čakala som kedy to skončí." Poviem a povzdychnem si. Potom začal hovoriť o potrave takže som ho pozorne počúvala a bolo to veľmi zaujímavé čo hovoril. "Takže aj teraz so mňa berieš energiu alebo nie?" Opýtam sa ho lebo som zatiaľ necítila že by som bola slabá alebo niečo také. A ako vždy boli u nich dobré aj zlé. To je asi všade. Potom sa ma opýta či tomu rozumiem tak pokrútim hlavou. "Ani moc nie. Viem asi som blbá blondína ale ktorá je normálna energie a ktorá je životná? Počkať takže ak niekto niekoho zabije je to normálna energie? A čo ten čo spácha samovraždu? To je aká energia?" Asi som mu teraz prišla ako blbá ale trochu som sa v tom strácala.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Nov 20, 2017 11:24 am

„Už nejspíše jo..a po pravdě..nevím… Ikdyž jsem vždycky tam chtěl..teď by to bylo divné…a musel bych si všechno pamatovat.“ Zasměju se a soucitně ji sleduji. „To mě mrzí, já bych na tom byl rovněž tak.“ Povzdechnu a sleduji, jak moc se chytá. Zakroutím hlavou. „Řekněme to takhle…představ si, že člověk je jako charakter ve videohře. Ten mívá pod sebou vždy tři linky… život, manu a energii… Tyhle tři věci jsou tři rozdílné energie. Ta magická je něco…co je nějaká vnitřní síla..někteří ji mají víc, jiní ji ani nemají…a díky ní dokáží vytvářet věci z ničeho a tak..ale o ní toho tolik nevím. Ta životní…je zkrátka náš život. Když umřeš, tak není…tohle je ta energie..která je pro nás potrava… když se nakrmím… tak zhruba měsíc tvého života…prodlouží můj život o měsíc a zároveň mi dodá živiny… Mnu a pak je tu ta obyčejná energie..to je zkrátka to…co doplníš spánkem, energetický m nápojem..kávou a tak..to je pro nás jako voda…. Živíme se tím, ale stačí nám vždy trocha…něco jako chvilka v tělocvičně..nic extrémního… Nebo ještě srozumitelněji?“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Nov 20, 2017 12:14 pm

"Jaj ozaj ty zabúdaš takže to by asi nebolo dobré." Pousmejem sa a pokrútim hlavou. "O tom pochybujem. Skôr by sa ťa báli." Keby ho niekto videl tak by sa ho isto zľakol veď kto chodí s maskou do školy? Potom mi to začne vysvetľovať a ja som ho počúvala aby som to konečne pochopila. A keď mi to takto vysvetľoval tak som tomu začala chápať. "Aha už tomu chápem. Ja som si myslela že aby si získal tu životnú tak toho človeka musíš zabiť aby si ju získal. Lebo v telke to bolo tak ukázané že niekto vysával z človeka energiu a tým ho zabil. A keď ju z neho vysal tak ostalo len prach s toho človeka." Poviem
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Tue Nov 21, 2017 9:28 am

„Nemusím..ale moji rodiče to dělají běžně… dá se říct, že díky tomu už jsou skoro nesmrtelní..pokud je někdo nezabije…přesto je zvláštní, že tuhle energii by dokázali brát i z někoho..kdo nikdy neumře na stáří…ale pak nevím, co by se stalo…nejspíše by to byl neomezený přísu n energie..pokud by dotyčný vydržel to neustálé vyčerpání..“ Ochvěju se. Nesnášel jsem za to své rodiče a odsuzoval je. Krmili se už jen proto, že mohli. Žádná potřeba nic…“Také ..zabíjejí už jen proto, že ta životní energie…se dá přeměnit na obyčejnou..řekněme… že je to jako by sis dala hodně silné kafe…a cítila jej celé dny…tak silná je energie ze života…proto moji rodiče obvykle svou oběť zabijí…já bych to nesnesl..nesnáším utrpení druhých.“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Nov 21, 2017 2:36 pm

Počúvala som ho ako hovorí o svojich rodičoch a spomenula som si na svojich ktorý sa o mňa vôbec nezaujímali a bolo im jedno čo je so mnou. Boh vie čo je s nimi. Či ešte žijú alebo už nie. Ale ak zomreli tak to som rada ak nie tak dúfam že sa s nimi nikdy nestretnem. "To je hrozné. A ani sa ti nedivím a preto ti aj verím a viem že by si mi neublížil." Poviem a prikývnem. "Ano chápem už tomu. A mám ešte jednu otázku. Dal by sa niekto premeniť na to čo si ty alebo sa to nedá?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:57 am