Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

First topic message reminder :

.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Oct 02, 2017 1:38 pm

„Je to komplikovanější. Dokážu vidět sen, ale nedokážu jej prakticky moc ovlivnit. Když zemře někdo ve snu…nezemře ve skutečnosti. Jediné co můžu je ten sen vidět a poupravit. Díky tokmu pak naše rasa na sebe bere podobu, kterou potřebuje a následně pak ovlivňuje své oběti. Dokážeme mít tisíce tváří a podob, ale jak sem řekl, potřebujeme k tomu lidskou energii…jejich duši. Krátká přeměna nebo dotyk sebere vždy několik hodin, dnů, nebo při delším kontaktu život celý…pak vysají duši a ta zůstane bloudit v nicotě. Nedostane se ani do pekla, ani do tebe a dokonce ani zpátky na svět. A samotná nicota je jako moje tělo… představ si, že padáš, ale neslyšíš nic. Nic necítíš a dokonce nevidíš..jen temno.. jsi jen ty a tvé myšlenky… někteří lidé se z toho zblázní.. jiní.. kdoví… udajně z temnoty pochází i naše rasa…ale nevím, nikdy jsem to moc nestudoval.“ Vejdu do bytu a kouknu kolem sebe. „Děkuji za pozvání je to tu celkem útulné a pěkné.“ Všiml jsem si i psa, který zpočátku vrtěl oháňkou a vrhl se nejdříve k majitelce a pak o mě. Začal mě očichávat a nevěděl, jak se chovat. Neštěkal, ale také se ke mně moc neměl. Bral mě, ale ne tolik, aby si mě pustil k sobě. Radši se zase vrátil za páničkou.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Oct 03, 2017 2:02 pm

Keď začal hovoriť tak som ho pozorne počúvala. Bolo to veľmi zaujímavé. A hltala som každé jeho slovo. A keď dorozprával tak som nevedela čo mám na to povedať. Bola som potichu a len som ho v nemom úžase sledovala. Na druhej strane som mu aj závidela že má takéto schopnosti. Ja okrem premeny som nič nevedela a to ma trochu štvalo. Chcela som ovládať aj niečo iné ako len premenu na vlka. A tak si nakoniec len povzdychnem. Potom sme vošli do môjho domu a on poďakoval a povedal že je to tú útulné a pekné. Pousmejem sa. "Neďakuj a to ja ďakujem a som rada že sa ti tu páči." Poviem a potom som pohladila Enza a sledovala som ho ako sa nemá k Fredovi a len sa pousmejem. "Enzo neboj sa on je priateľ. Nič nespraví." A tak som ho zobrala na ruky a podišla som bližšie k Fredovi aby si ho mohol očuchať a spriateliť sa s ním.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Oct 04, 2017 3:00 pm

Pes si mě takhle očichal několikrát, ale zkrátka bylo vidět, že sice nebudeme nepřátelé, ale také žádní velcí přátelé. Zkrátka dva lidé, kteří budou žít blízko sebe a respektovat se. Enzo se raději nejvíce vítal s paničkou, kterou olizoval a koukal opatrně dolů, jakoby měl každou chvíli spadnout. Přece jen byli ruce trošku nepohodlné. Usmíval jsem se a sledoval to dění. Pak jsem svůj pohled spíše přeorientoval na prohlížení bytu. Bylo tam dost věcí. Já si nikdy moc dům nevybavoval. Přece jen, když sem zapomněl, který je můj, tak byl problém. Proto jsem měl na několika klíčích raději adresu. Což každý zloděj uvítal. Ale když viděl, že doma nemám nic moc hodnotného, tak odešel s prázdnou. Občas jsem v domě měl televizi, nebo rádio, ale standartní byla postel, nebo matrace. Stůl, koupelna a kuchyně. Občas jsem také byt někomu věnoval. Nebo kousek nábytku. Celkově proto, že jsem měl spoustu peněz v bankách na účtech, které jen rostli a platili se sami. Žít věčně mělo své výhody.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Oct 04, 2017 8:11 pm

Bolo dosť dlho ticho a ja som nevedela čo robiť. A takto sme tam boli niekoľko minút až kým som sa konečne nerozhýbala. Enza som položila na zem nech si robí čo chce a potom som sa pozrela na Freda. "Tak cíť sa ako doma aj keď viem že to nie je tak ako u teba doma ale nevadí." Pousmejem sa. "Čo si dáš? Mám všetko čo len chceš." Poviem a pousmejem sa. Potom som sa pomalým krokom vydala smerom do kuchyne a dúfala som že Fred pôjde za mnou a povie čo by si dal.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Oct 09, 2017 10:11 am

„Dobře..ikdyž nevím, já doma moc nebývám a když jo, tak ležím.“ Zasměju se a ještě pohladím psa, alespoň na znak, že respektuju jeho neutralitu. „Mnu piji všechno, co naleješ krom tvrdého alkoholu, ten mi nikdy moc nesedl..“ Odpovím. Vzpomněl jsem si na pár incidentů, kdy jsem se opil tak, že jsem dokázal stát na místě a koukat do blba klidně i celej den a noc. Pak se vydám do kuchyně s ní. „Ukaž pomůžu ti s případným talířem, nebo skleničkami, ať nemáš plné ruce.“ Uculím se a skutečně pak vezmu to, co vybrala, nebo mě k tomu přinutila. Nebyl jsem příliš vybíravý ba naopak. Jedl jsem všechno, nejen ze slušnosti, ale také proto, že jsem nerad někoho urážel.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Oct 09, 2017 11:44 am

"Tak dúfam že u mňa ležať nebudeš." Pousmejem sa. To by bolo divné ak by u mňa ležal a nebodaj by zaspal. Teda u neho pochybujem že by zaspal. Poteší ma keď povie že pije všetko okrem tvrdého alkoholu. "Tak to je dobre. A neboj sa tvrdý alkohol nemám. Mám len víno ak nevadí." Pousmejem sa a keď prídem do kuchyne a on povie že mi pomôže aby som nemala plné ruky tak sa pozriem prekvapene na neho. "Ďakujem to je od teba milé." Pousmejem sa a zo skrinky vytiahnem dva poháre a podám mu ich. "Položíš ich prosím na stôl?" Potom s chladničky vytiahnem víno a tiež ho položím na stôl. Potom zo skrinky ešte vytiahnem misku do ktorej nasypem čipsy. "Viem neni to nič moc ale ku mne skoro nik nechodí tak tu ani nemám veci pre hostí. Prepáč." Ospravedlním sa mu za to a trochu sa pousmejem.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Oct 11, 2017 7:45 am


„Safra a já se už těšil, jak tu budu jen ležet a ty mě budeš obskakovat.“ Nahodím provokativně a vesele se zasměji. Pak pokroutím hlavou. „Nevadí.. tvrdý alkohol je sice zábava, ale nikdy jsem nepochopil…proč ho lidé pijí..nebo drogy..vlastně nemám rád ani cigarety…pokud je musím brát, tak v tom vidím jenom nezbytné zlo…“Není zač, já jsem na o zvyklý.“ Uculím se a vezmu skleničky. Pak vezmu láhev a vývrtku. „Není důležité, že na stole bude spousta jídla…stačí, když tu bude společnost.. než aby se člověk držel celou návštěvu v kuchyni a připravoval hory jídla, které nakonec návštěva nesní…a pokud se nesní, tak se vyhodí.. je to zbytečné plýtvání… to také nemám rád.“ Pousměji se a postupně začnu vytahovat z vína korek, když se po to povede, tak rozleji víno stejnou měrou a nakonec odložím láhev. „Tak, na co si připijeme?“
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Oct 11, 2017 5:34 pm

"No dovol. Hádam si si nemyslel že ti budem robiť slúžku. A keď tak nemalo by to byť naopak? Nemal by si obsluhovať ty mňa?" Opýtam sa a zasmejem sa nad tým. Potom som trochu upokojím keď povie že nevadí. "To som rada že nevadí. Ja som ešte tvrdý alkohol nepila tak neviem aké to je." Priznám sa a potom myknem plecami. "To neviem ani ja ale to asi nikto nezistí. Celkom ma v tomto prekvapuješ. A to je dobré." Pousmejem sa a potom si sadnem a sledujem ho a počúvam ho ako hovorí o jedle. A mal celkom pravdu. "Tak to máš pravdu." Poviem a prekvapuje ma že skoro nič nemá rád. "Môžeš mi povedať čo máš rád?" Opýtam sa a potom ho sledujem ako otvorí fľašu a naleje víno do pohárov. Potom si zoberiem pohár a keď sa opýta na čo si pripijeme tak sa zamyslím nad tým. "Väčšinou sa pripíja na zdravie ale u teba to asi nie je vhodné. Tak čo tak na nás dvoch? A aby si na mňa nikdy nezabudol?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a pousmejem sa.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Oct 16, 2017 9:45 am

„Mno mohla bys. Přece jen návštěva by měla kolem hostů běhat jako strhaná ne?“ Zasměju se pobaveně a kouknu do kuchyně. „Chceš? Klidně ti posloužím, mám rád celkově práci, pokud se toho nezneužívá.“ Potom poslouchám její povídání o alkoholu. „Mnu.. je to takové zvláštní..cigarety tě třeba zahřejí uvnitř a protáhnou, ale pak je to divný pocit.. lepší je v tomhle vodnice, nebo ta elektronická cigareta…ale pořád to je takové..nevím, já bych se bez toho obešel.. když už, tak není špatnej šňupací tabák, ten pročistí plný nos při nachlazení… mnu a drogy to je ještě horší.. na každého každá působí jinak, proto je lepší začít třeba s trávou, která…mnu rozveselí ať už je to joint, nebo v dýmce…nebo koláčky, či mléko..mnu a alkohol se od toho liší. Některé lidi ovlivní dost, jiné nikoliv…na mě většinou tak, že usnu…ale celkově jako ostatní drogy..je pro mě nezajímavý..přece jen jsem o něco jiný, než ostatní lidé.“ Mrknu. Když spustí o tom, co mám rád, tak se mírně zachmuřím. „Je to těžké..rozveselit někoho, kdo kolem sebe vidí jen smrt a strach…mám rád veselí..když jsou lidé šťastní, je to pro mě nejlepší pocit..nemám rád smutné lidi.“ Zvednu sklenici a přiťuknu si. „Nezapomenu..jsi poněkud jiná, než lidi, které běžně potkávám.“
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Oct 16, 2017 12:52 pm

"Ja viem ale ja som žena a ženu by mal obsluhovať muž." Pousmejem sa. "Neboj sa ja ani nechcem aby si mi slúžil a ani to nebudem nezneužívať." Pousmejem sa a potom som mlčala a počúvala som ho čo hovorí o alkohole, cigaretách a drogách. Bolo to celkom zaujímavé. "Drogy som neskúšala a ani potom netúžim. A čo sa týka cigariet tak tie som tiež neskúšala. Myslím si že dievčatá by to nemali robiť." Poviem a povzdychnem si. "To viem ale bola by som rada ak by sa mi to podarilo ťa rozveseliť." Pousmejem sa a pozriem sa na neho. A potom sa zamyslím nad tým ako by som ho len mohla rozveseliť. Keď ale povie čo má rád tak by som to mohla nejako použiť aby bol veselý aj on. "Tak to pôjdeme niekam na zábavu aby si sa zabával a bol veselý. Kto by už len mal rád smutných ľudí?" Opýtam sa a pozriem sa na neho. Potom si s ním ťuknem a napijem sa. A keď to povedal tak som sa začervenala. "Ďakujem snažím sa. Ale som rada že nezabudneš lebo by to bola veľká škoda." Pousmejem sa a pozriem sa na neho.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Tue Oct 17, 2017 12:59 pm


„pf.. nemá to být naopak?“ Směju se a mnu si bradu. „Ale je pravda, že je lepší střídavé chování. Já bych ti klidně sloužil, ale žádná otročina..jak říkám..semo tamo něco pomoct, tak proč ne?“ Pokývám vážně. „Já zkoušel asi vše…ale na mě to nemá prakticky žádný vliv..sice cítím ty pocity..ale nikterak mě to neovlivní. Můžu vypít i hektolitry a pořád budu chodit a mluvit tak,jako teď.“ Soucitně ji sleduju a povzdechnu. „Já se snažím…ikdyž to nevypadá, tak teď se zrovna netrápím. Jindy bych seděl někde v parku s nějakým závislákem, nebo sebevrahem..ale dnes ne, dnes se zajímám jenom o tebe a tady o tvůj dům.“ Zasměju se po nějaké době, když se zmíní o zábavě. „Ty bys měla spát..už dole jsi byla dost unavená… a při cestě. Klidně si jdi lehnout a nech mi tu jen deku a polštář, nebo jen deku..nebo řekni kde to je a já si to vezmu. „Zítra je pro vás lidi taky den…čas je jen relativní pojem.“ Mávnu rukou a opřu se do křesla. „Nezapomenu…zatím dlouho ne..uvidíme, co zítra zapomenu.“
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Oct 17, 2017 3:33 pm

"Ja neviem a neni to jedno?" Opýtam sa a pousmejem sa. "To e dobrý nápad aby sme sa v obsluhovaní striedali. Raz ty a raz ja. To bude vyhovovať obom." Pousmejem sa a potom keď povie že to na neho nemá žiadne účinky tak sa na neho pozriem prekvapene. "To myslíš vážne? Čo by som ja dala za to aby som mohla piť koľko chcem a nebola by som opitá." Pousmejem sa a tá predstava sa mi celkom páči. Ale bola som rada že sa sem tam zasmeje alebo usmeje ale keď si povzdychne tak sa pozriem na neho smutne. "Ja viem a je to pekné od teba že sa snažíš. A som rada že teraz sa netrápiš a zaujímaš sa len o mňa." Pri tom sa trochu začevenám. Ešte sa nikto o mňa nezaujímal a bolo to veľmi príjemné. "Teraz ma to prešlo už nie som unavená. Ale neboj sa keď budem unavená tak sa to dozvieš a čo sa týka vankúša a deky tak to ti nedonesiem lebo mám hosťovskú izbu a tam budeš pekne krásne spať v posteli." Pousmejem sa a napijem sa svojho vína.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Thu Oct 19, 2017 7:50 am

„Přesně.“ Kroutím hlavou a navlčím suché rty. „Je to složitější. Opilost..je jiná…když máš pevné pocity a necítíš rozpory, tak je to jiné..“mávnu rukou. „Zajímám si o všechny, ale teď si tu ty, tak se musím zajímat především o tebe.“ Když uslyším o izbě, tak se pousměju. „Mnu dobře, alespoň si odpočinu. Ale ty bys měla zvážit, kdy jít spát..hlavně abys tady neusla na pohovce.“ Vezmu láhev a doleju si vína. Pak nabídnu nalití i jí. Zobnu si i pár chipsů a následně přemýšlím, co dělat, abychom jen tak neseděli. Pak zkusím pokračovat v rozhovoru a zjistit tím i možné možnosti „zabití času“. „Hmm máš ráda deskovky?“ Zeptám se po chvíli. „Já celkem ano..tolik různých pravidel a emocí..soutěživost..přemýšlení..mohl bych sledovat asi každou hru, protože ty do sebe něco mají..nebo ty dětinské. Pokud nejsou lidi jen na počítači, kde se ani s nikým nebaví.. takové lidi sice chápu…ale je lepší být alespoň v malém kolektivu, než žádném.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 198
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Oct 19, 2017 11:37 am

Prikývnem a pousmejem sa. "Ja viem aké to je byť opitá. Už som pár krát bola opitá ale vždy som vedela čo robím." Pousmejem sa. "Takže chceš povedať že ak by tu bol niekto iný tak by si sa venoval jemu a mňa si nevšímal?" Opýtam sa a pousmejem sa. Už som to zažila že si ma ľudia nevšímali takže by som si s toho nič nerobila. Aj keď by som bola smutná ale nemôžem mu predsa rozkazovať čo má a čo nemá robiť. "To som rada že si to neodmietol. A neboj sa keď budem unavená tak pôjdem do postele. A to by vadilo ak by som zaspala na pohovke?" Pousmeje sa a keď mi ponúkne pitie tak prikývnem. "Ano dám si." Poviem a potom mi naleje a ja sa napijem. Potom bolo chvíľu ticho a sledovala som ho. Potom sa ma opýtal či mám rada doskové hry a ja som prikývla. "Ano mám ich rada. A súhlasím s tebou. Ale niekedy si viac rozumieš s ľudmi ktorými si píšeš na kompe ako s tými čo su v realy." Poviem a zamyslím sa či mám nejaké doma. Netrvalo to dlho a uvedomila som si že žiadne doma nemám a tak si povzdychnem. "Bohužiaľ ale nemám žiadne." Poviem trochu smutne.

Sponsored content

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Sat Oct 21, 2017 6:56 am