Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 34

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

First topic message reminder :

.
Fred Shadow

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Aug 28, 2017 8:13 am

Pousměju se a mrknu. „Měňavec…dokáži změnit postavu na cokoliv, s čím se dostanu do styku…sice vždy na chvíli..a potřebuji k tomu životní energii, nebo silnou vůli..ale je to zajímavé…moji rodiče jsou jedni t těch typických…čistokrevných..zabíjeli lidi po staletí a rozvíjeli svou linii..proto jsem pro ně byl zklamání, že jsem se vydal jinou cestou..nezabíjím lidi…energii z nich si beru jen když potřebuji a vždy jen kousek…bohužel to má za následek…že ztrácím paměť…proto..no..“ Zrudnu a polknu. „Jsem si vzal pár pramínků vlasů..abych na tebe nezapomněl..až zmizíš.“ Mluvil jsem tiše. Občas jsem si ukousl krekr se sýrem a jemně převaloval .v puse. „A co jsi ty? Když jsem se no..přiznal.“ Uchechtnu se. Bylo mi náhle trošku líp, že se s někým můžu bavit narovinu. Vždycky jsem se lidem stranil,ale pomáhal jim. Byl jsem jako maskovaný hrdina, co se za sebe bojí, ale rozkrájel by se. Tak moc, že zapomíná na pomoc sobě.
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 219

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Aug 29, 2017 12:16 pm

Ostanem prekvapená keď to povie. Meniča som ešte nikdy nevidela. On je prvý menič. „Menič? Páni.“ Poviem ale keď rozpráva ďalej tak dostanem trochu strach keď počujem že jeho rodina zabíjala ľudí ale trochu ma upokojilo keď povie že on nezabíja ľudí. „Tak to som rada že nezabíjaš ľudí. Pretože som sa už pomaly začínala báť že mi niečo spravíš.“ Pousmejem sa ale keď povie že mi zobral prameň vlasov aby na mňa nezabudol keď zmiznem. „Čože? Ako to myslíš že zmiznem? A kedy si mi stihol zobrať vlasy?“ Opýtam sa so strachom. Mala som obavy aby ma neuniesol alebo niečo také. Pretože sa mi to nepáčilo keď povedal že zmiznem. Prečo by som mala miznúť? Keď sa opýta čo som ja zač tak sa zamyslím. Mám mu to povedať alebo nie? Čo ak mu poviem čo som zač a on to využije a zoberie si energiu? „Ja som vlkodlak.“ Poviem so strachom a aj som sa so strachom na neho dívala. Prečo som taká blbá? Prečo hneď na všetkých hľadám len to dobré a nikdy nie to zlé? Ale on nevyzeral že by ubližoval. Tá maska mi to mala povedať ale ja som to tak nebrala a teraz na to doplatím.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Tue Aug 29, 2017 1:18 pm

Pokyvuji a usmívám se. „Já..ne..dělám jen to, co chcou druzí..nikdy mi nešlo o mě.“ Sklopím zrak, když začne o vlasech a kývnu .“Jak sme koukali na hvězdy, tak sem si jich pár vzal…ono není jich tolik..vždy mi stačí pár..mám velmisenzitivní tělo…jen dotekem jednoho vlasu dokážu vzít informaci..a pak ji použít…takže bych mohl změnit třeba vlasy na tvé a tak..ale nikdy se nedostanu do cítění člověka…jen na jeho fyzický vzhled a hlas….mno a to zmizení..“ Povzdechnu. Stejně je to jedno. Nikdy jsem nevěděl, jestli sem tohle už nikomu neříkal. „Čím více podob mám…nebo časem… tím méně si pamatuji ze své vlastní minulosti…proto si některé okamžiky musím pamatovat skrz vjemy…nebo předměty…já..promiň, jestli sem tě vyděsil…ono stejně, až půjdeš, tak je možné, že si na tebe kvůli jiné věci už nevzpomenu..a to sem nechtěl..proto jsem si vzal tvých pár vlasů…nic víc, nic míň.“Fíha..vlkodlak…to je užasné..slyšel jsem, že jsou dost silní…mají užasné schopnosti…lepší než já…já neumím prakticky nic..jen měnit podobu…“ Pousměju se hořce, ale vidím, že je vyplašená, tak přemýšlím, kam vést rozhovor. „Takže..no máš kladný vztah ke zvířatům?“ Zasměju se a snažím se ji trošku rozesmát. „Tak co kdybych se proměnil na nějakého psa a došel na tvou ordinaci?“ Mrknu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Aug 29, 2017 10:39 pm

"Aha tak to je dobré že nerobíš nič proti ich vôli." Pousmejem sa a potom keď začne hovoriť ako mi odobral ten prameň tak ostanem prekvapená. "Je zaujímavé že som to vôbec necítila. Musíš v tom mať asi prax čo?" Opýtam sa a pozriem sa na neho ale keď pokračuje ďalej tak sa len na neho šokovane dívam. "Čože?" Zmohla som sa len na toto a sledovala som ho s otvorenou pusou. A trvalo mi dosť dlho kým som sa s toho všetkého spamätala. "Aha takže hrozí že na mňa úplne zabudneš?" Opýtam sa smutne pretože som si myslela že budeme kamaráti a budeme sa stretávať ale takto? A potom len prikývnem. "No neviem či sú silný? Ja si tak nepripadám a nemám žiadne schopnosti. Viem sa iba meniť a potom nechtiac zabíjam ľudí. Takže ak si myslíš že byť vlkodlakom je dobré tak to sa mýliš." Vzdychnem si smutne a zadívam sa von oknom. Na jeho otázku či sa ma premeniť na nejakého psa a prišiel do mojej ordinácie tak myknem plecami. "Mne je to jedno. Aj keď nechápem prečo by si tam nemohol prísť ako človek? Ale to je jedno rob si ako uznáš za vhodné." Poviem smutne a utriem si slzy ktoré sa mi tlačili von.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 30, 2017 7:03 am

„Mno..vlastně mi stačilo pár vlasů…“ Uchechtnu se. Když se však zarazí, tak i mě je posmutno. Vytáhnu jednu malou složku na kreditku, kde mám několik vlasů. „Zatím tu mám vlasy jen rodičů..jednoho známého a tebe…já na tebe nechci zapomenout..ale vím.. že lidé odcházejí…proto to beru i u tebe..“ Sklopím zraky. „Nikdy jsem neměl přátele…..nikoho o koho se opřít…takže jsem no..mizerný společník..navíc tu a tam zapomenu nějaký detail…pokud z t osoby nic nemám..nebo životní sílu.. jsem monstrum. Někdy si říkám, jestli by nebylo lepší kdybych tu…“ Cuknu hlavou. Nesnášel jsem na sobě tyhle věci. Raději, než abych to dokončil tak zvednu hlavu. „Chci… se s tebou přátelit…už od první chvíle co jsem tě viděl, ses mi zalíbila…proto si tě chci pamatovat…dlouho. Si nádherná, hodná a určitě talentovaná…proto tě chci nosit v hlavě.“ Ucucnu si vína. Vážně jsem byl mizerný společník, za takovou chvilku jsem ji dokázal vystrašit a teď rozplakat. „Promiň…já..nechci abys byla smutná…prosím, nebreč.. chci tě vidět se usmívat..chci abys byla šťastná…je něco, čím bych ti zlepšil náladu..když ji teď umím jen kazit?“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Aug 31, 2017 9:39 pm

"Aha." Povzdychnem si a keď vytiahne kreditku kde mal vlasy a povedal ktoré komu patria tak som sa len na to dívala. "Ale ja neodídem. Mohli by sme byť stále spolu. A ak by si zabudol tak by som sa ti ľahko pripomenula." Poviem smutne a dívala som sa na neho smutne. "Priateľov som nemala ani ja. vždy ma všetci odstrkovali. Dokonca aj rodina ma nemala rada a chcela aby som zomrela. A tak som prišla sem. Stretla som už veľa ľudí ktorý mi sľúbili že neodídu že tu budú a čo sa stalo? Odišli a ja som ich už nikdy nevidela. Pomaly si začínam myslieť že som prekliatá že mi nie je súdené byť šťastná a mať rodinu." Poviem smutne a utriem si slzy. "Ale teraz máš mňa. Môžeš sa o mňa oprieť ja ti rada pomôžem." Vzdychnem si a potom sa postavím a prídem k nemu a sadnem si vedľa neho a objímem ho. "Nie si monštrum. Si veľmi milý človek ktorý ma len problémy že zabúda a nič viac." Stále som ho objímala a keď som to počula tak som sa začervenala. "To myslíš vážne? A to som si myslela že sa ľuďom nepáčim preto so mnou nikto nechce byť." Vzdychnem si a potom sa odtiahnem a pozriem sa mu do očí. "Neospravedlňuj sa. Mňa to prejde. Prosím neodchádzaj. Nebuď ako ostatný ktorý povedali že ostanú ale neostali a odišli." Utriem si slzy a znova ho objímem.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Sep 04, 2017 10:39 am

„Neodejdeš? Jestli o to stojím, tak budu tvůj kamarád a slibuji, že tě budu navštěvovat co nejvíce, abych nezapomněl.“ Usměji se vřele a jemně začnu ukazováčkem otírat slzy. Když si ke mně sedne, tak postupně utřu i tu poslední slzu. „Děkuji ti.“ Uculím se Cítím objetí a bylo to celkem příjemné, tak jsem se ho rozhodl opětovat. „Já s tebou jsem a budu rád.. kdykoliv budeš něco potřebovat…. Jestli chceš, tak se k tobě můžu nastěhovat, nebo do sousedství..s penězi jsem nikdy neměl problém.. když potřebuji, tak je dokáži sehnat a obyčejným způsobem…většinou.. nikdy neberu peníze někomu, kdo potřebuje.“ Dívám se ji zpříma do očí a dál se v klidu usmívám. Čím je blíž, tím může spatřit, že na některých částech tváře mám mírně šedou pokožku, kterou zakrývá ono tetování. Vždycky jsem to takhle měl z toho důvodu, že je potřeba čas od času od přeměny trochu upustit a šetřit tím energii. Nebyl to však velký kousek, jen malý tak, že jen a pouze z takové blízké vzdálenosti šel poznat. „Neodejdu… budu s tebou do té doby, dokud mi neřekneš, že sám mám odejít..dobře?“ uculím se mile a mrknu. Bylo to příjemné cítit něčí starost. Sám jsem ten pocit moc neznal.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Sep 04, 2017 12:14 pm

"Nie neodídem. A budem rada ak budeme kamaráti a budeš ma navštevovať a nezabudneš na mňa." Pousmejem sa a sledovala som ho ako mi utieral slzu. "Nemusíš ďakovať." Pousmejem sa a cítim že ma tiež objal. Bolo to príjemné a na chvíľu som zatvorila oči. "Ďakujem moc si toho vážim." Poviem a potom sa na neho pozriem prekvapene. Toto som vážne nečakala. On by sa ku mne nasťahoval? "To myslíš vážne?" Opýtam sa prekvapene a pousmejem sa. Pomaly som začínala mať pocit že na mne niekomu zaleží. Potom ako som sa tak na neho dívala tak som si všimla niečo šedé. Na chvíľu zaváhala či sa mám opýtať čo to je alebo nie. Ale po krátkom rozmýšľaní som to nechala tak. Potom sa pousmejem. "Tak to sa nestane. Nikdy to nepovie. Ja taká nie som." Poviem a usmejem sa a potom sa trochu od neho odtiahnem ale stále som sa na neho dívala.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Sep 04, 2017 1:42 pm

Pokyvuji.“Co řeknu, to platí. Svoje slova beru vážně ikdyby byl venku chaos. Nikdy neporuším slovo, abych někomu ublížil…rád mluvím pravdu.“ Sleduju ji ikdyž se odtáhla, tak můj pohled trvá. Natáhnu se pro skleničku vína a ucucnu. Také vezmu kousek neznámého sýru, který se mi dostal pod ruku na sušence. Nikdy jsem se v sýrech moc nevyznal a poznal jsem jen takovej ten čistej základ. „A teď se najez a napij.“ Uchechtnu se a sušenku přiblížím k jejím rtům. „Otevřít hangár přiléta letadlo bruumbrumm. „ Zamručuji a chvílemi rukama pohybuju, jakoby sušenka byla skutečně letadlo, ale nikterak vyzývavě pro okolní stoly. Ikdyž přesto moje druhé vrum si zasloužilo od protějšího stolu tichý a tlumený smích. Bylo to příjemné. Mohl bych tu jen sedět a koukat na ni. Celé dny, nebo týdny… bylo mi to jedno. Vždycky jsem si říkal, jako to je, když se někdo o někoho zajímá.. a teď už to vím. Bylo to zvláštní, ale nikterak nepříjemné. Spíše naopak. Cítil jsem se silnější.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Sep 04, 2017 3:44 pm

Pousmejem sa a bola som rada že mu v tomto môžem veriť. "To si moc vážim a ďakujem za všetko." Pousmejem sa a potom som sa mlčky na neho dívala. V tejto chvíli boli reči zbytočné. Tento okamžik hovoril za všetko. Potom trochu zažmurkám a sledujem ho ako sa napil vína a dal si syr. Pousmejem sa a keď povedal aby som sa najedla a napila a sledovala som ho čo robí tak som sa musela nad tým zasmiať. Bolo to veľmi komické ale zároveň aj veľmi milé a krásne. "Čo by som nespravila pre teba." Pousmejem sa a potom otvorím ústa a sledujem ho. Keď som započula smiech od vedľajšieho stolu tak som sa len usmiala a zjedla som všetko čo mi dal. "Veľmi mi to chutilo." Usmejem sa a znova som sa na neho zadívala a usmievala som sa. Konečne som sa cítila šťastná.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Tue Sep 05, 2017 1:00 pm

„To já děkuji za všechno..“ Usmívám se. Cítím naše pohledy a já nevím co udělat.. vždycky jsem byl plachý . Naštěstí z mojí plachosti vybruslím trikem se sušenkou. „No vidíš..“ mrknu spokojeně a sleduji j, jak žvýká a znova se dostanu do toho očního kontaktu. Měl jsem vždycky upřímné oči. Přesto dívat se do jejích bylo pro mě.. zvláštní.. co chvilku jsem nepatrně cukl, nebo jsem začal mírně rudnout na tváři, což nebylo tak dobře vědět. Byl jsem šťastný, ale přemýšlel jsem, co udělat. Jak se k ní teď zachovat, nebo jen koukat. Bylo to pro mě něco nového a příjemného. Něco, co bych mohl zažívat každým okamžikem. Tak jsem se do jejích očí zahleděl, až jsem se v nich prakticky ztratil. Čas pro mě byl relativní. Nevěděl jsem kolik je, nebo kolik je v okolí lidí, ale přesto jsem tak zůstal. Když cítím, že už i můj stud je až moc silný, tak se odpoutám pohledem a dělám, jak moc popíjím víno a kolik sušenek se sýrem sním, jakoby se měli každým okamžikem zkazit. Tak moc nervózní jsem byl.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Sep 05, 2017 2:09 pm

"Nemusíš vôbec ďakovať." Pousmejem sa a stále som ho sledovala a nespúšťala som z neho pohľad. Potom prikývnem. "Ano." Poviem a keď sa nám oči stretli tak som si všimla ako sa červená a bolo to veľmi zlatučké že aj on sa dokáže červenať. A neuniklo mi ani to že bol nervózny a bolo to veľmi sladké a pekné. Potom som dojedla a napila som sa z vína ktoré som mala na stole. Zobrala som pohár a napila som sa. Potom som pohár položila na stôl a pozrela som sa na neho a usmiala som. Vôbec mi nevadilo že sa nerozprávame pretože tento okamžik ako sme sa na seba dívali bol úžasný.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Sep 06, 2017 5:09 pm

Sušenky ubývaly a taktéž víno.  Nevěděl jsem, co si počít, když už je všechno pryč a já tam jen sedím a jsem nervózní. Vlastně mi to přišlo i komické. „Dáš si ještě něco?“ Zeptal jsem se. Byla pravda, že bych vydržel sedět bez všeho, ale majiteli baru a obsluze by se to nemuselo líbit, tak jsem už plánoval několik možností. Objednat další věci, nebo jít ven, nebo se posunout zas o podnik dál. Byla pravda, že jsem nevěděl jak je unavená a nechtěl jsem, aby kvůli mně byla bdělá celou noc, ikdyž já bych to vydržel. Vždycky jsem byl bdělý i několik nocí. Vlastně mi ani nevadilo nic. Nevadilo mi ticho. Nevadilo mi, že je vlkodlak.. zkrátka nic.  Jediné co mi vadilo..byla moje nemoc cokoliv udělat a nesedět tam jako solný sloup neschopný něčeho.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Sep 06, 2017 10:39 pm

Obaja sme jedli a popíjali a potom a ma opýtal či si niečo ešte dám. Musela som sa nad tým zamyslieť pretože sama som nevedela či si niečo dať alebo nie. "Ako mne je to jedno. Ak niečo objednáš tak to neodmietnem. Takže mne je jedno. Hlavne že budem s tebou." Pousmejem sa a pozriem sa na neho. Vedela som si predstaviť aj prechádzku s ním aj keď som vedela že dlho nevydržím ale nechcela som ho sklamať a tak som nechala rozhodnutie na ňom. Nechcela som ho nahnevať ani nič také takže nech povie on čo chce robiť. A isto vedel že ja nevydržím celú noc byť hore a potrebujem spánok. A tak mu isto nebude vadiť keď mu poviem že potrebujem odpočinok. Mala som istotu že keď sa ráno zobudím tak bude pri mne.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Sep 13, 2017 9:33 am

„Mnu tos mi moc neporadila..spíš si řekni, na co bys měla chuť a já se přizpůsobím.“ Zasměju se na ni pobaveně a mile. Ikdyž už vypadala celkem unaveně. Na chvilku jsem se zamyslel. „Nebo můžeme jít k tobě, aby ses vyspala. Samozřejmě ve vší počestnosti. Nejsem ten člověk, který by s někým jen tak skočil do postele..jsem spíš ten snílek, který věří, že ke všemu je potřebná láska. Nevěděl jsem, nad čím tak přemýšlí, ale nechtěl jsem, aby se zbytečně moc trápila. Proto jsem zvolil tuhle možnost. Navíc i lidí ubývalo a kdoví, kolik mohlo být hodin. Tady dole to všechno vypadalo, jak o zaseklé v čase. Nakonec se zvednu a dojdu k baru, Vytáhnu peněženku a zaplatím útratu. Také nechám celkem velké dýško. Nakonec se opět vrátím. „Tak kam půjdeme teď?“
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Sep 13, 2017 11:04 pm

Pousmejem sa nad tým čo povedal. "Ja viem som hrozná v tomto." Poviem a vypijem svoj pohár vína ktorý mi objednal. Potom keď povedal že môžeme ísť ku mne ale po všetkej početnosti tak som sa pousmiala. "To je v poriadku. Ja ti verím. A to je dobrý nápad aspoň uvidíš môjho psíka. Teda dúfam že sa nebojíš spíkov." Poviem a pousmejem sa. Bola by som rada ak by šiel so mnou domov. Ale to všetko záviselo na ňom. Potom som sa dívala ako sa postavil a šiel zaplatiť. Trochu ma to trápilo lebo som si veci platila sama ale teraz to on zaplatil za mňa. A preto keď sa vráti tak sa pozriem na neho. "Ďakujem že si zaplatil aj za mňa ale to si vážne nemusel." Pousmejem sa a potom sa postavím. A keď sa opýta kam pôjdeme teraz tak som neváhala a povedala som. "Ak chceš tak môžeme ísť ku mne." Poviem a pousmejem sa. Len som dúfala že sa nebojí psov.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Sep 18, 2017 7:44 am

„Ale ne nejsi.“ Pousměji se mile a kývnu. „Psů se nebojím. Ale většinou se zvířata bojí mě. Přece jen mám kolem sebe auru smrti.“ Dodám a povzdechnu. „Pro mě peníze nic neznamenají.. díky rodičům mám na účtech a ve zlatě víc, než mnozí kolem mě.. ikdyž mě luxus nikdy nezkazil“ Následně kývnu opět. „Jestli chceš, tak klidně.“ Pomalu vyjdu z lokálu a podržím ji dveře. Protože jsem nevěděl kudy, tak se rozhodnu jít druhý. Už byl celkem hluboký večer. Na obloze už nebyli vidět hvězdy, takže byla tma jak v pytli. Nebýt lamp, tak nejde vidět na krok. Tohle byla doba, kdy jsme žili my plným životem. Mohl jsem vystoupit z přeměny a nechat si jen hlavu z maskou. Ruce ihned zčernaly, jako by byly zasáhnuté nějakou chorobou a kolem nich vířil kouř. Nic pro mě neobvyklého. Přece jen jsem byl takový celý. Krom očí, které v mé pravé skutečné podobě byli zářivě bílé a prázdné.Ale tak jsem se ukazoval zřídka komu. Přece jen se mě lidé pak báli a já nechtěl, abych někoho vyděsil k smrti.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Sep 18, 2017 12:32 pm

"Keď myslíš." Pousmejem sa a strašne sa mi to páčilo. "Dobre vedieť ale myslím si že môj Enzo sa ťa báť nebude. Skôr ťa bude obskakovať a bude chcieť aby si sa s ním hral." Pousmejem sa a potom som ho počúvala keď hovoril o peniazoch. "Tak to je dobré. Pretože väčšinu ľudí peniaze zmenia ale u teba nič také nevidím a to je dobré." Pousmejem sa a prikývnem. "Dobre tak poďme." Poviem a postavím sa a ide von z baru. Fred mi podržal dvere. "Ďakujem." Poďakujem mu a vyjdem von. Potom som sa vydala smerom domov. Aj keď bola tma tak som sa nebála. Mala som pri sebe Freda a vedela som že mi ma ochránil ak by sa niečo stalo. Po ceste domov som sa pozrela na neho. A videla som ako mu ruky zčernali a potom som si všimla že je taký celý a oči mal biele. Bola som prekvapená že vidím jeho pravá tvár. A keďže som ho poznala tak som sa ho nebála. Ale ak by som ho stretla o takomto čase tak by som asi umrela od strachu. Ale keďže som ho poznala nebála som sa ho. "Konečne vidím tvoju pravú tvár. A je to strašidelne ale nebojím sa ťa." Pousmejem sa a cesta netrvala dlho a po chvíľke sme sa blížili domov.
Fred Shadow

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Sep 25, 2017 1:12 pm

„Mnu vidíme, zvířata jsou vždy jiná..některá jsou dokonce lepší jak lidé. Je to až zvláštní..jak reagují na všechny podněty.“ Pokyvuji a kráčím vedle ní. „Peníze člověka neučiní šťastným.. to věděli dobře indiáni. Vždy mě fascinovali… vzpomínám i na jejich moudro : Až člověk vyloví poslední rybu a pokácí poslední strom, pak pochopí, že peníze se nedají jíst.“ Cestou jsem si všímal, že lidí tu už moc není, spíše naopak. Sice se semo tamo někdo mihnul, ale stačil pohled na masku a hned obrátil pohled a raději i cestu. Ono i samotná maska měla v tomhle městě jméno. Někteří si ymsleli, že patří některému z mexických kartelů a s nimi není radno si zahrávat, zvlášť pokud člověk chce ochránit své blízké. „Pravou tvář? Tu ještě nevidíš… ta je hluboko pod touhle malbou…jednoduchá…černá jako uhel, nebo temnota a dvě bílé oši, které dokáží vidět až do duše. Kde přijde, tam nastane jen smrt a smutek…tohle jsem o naší rase kdesi četl.. autor nebyl daleko od pravdy. Převážet duše…. Vozit je do světa mrtvých…být špatným sen…je tohospousta, co naše rasa dělá…já sám mám rád lidské sny. Tu a tam nějaký špatný vezmu a prohlížím si jej….špatné sny bývají dost emociální a dá se z nich určit…co je kdo za člověka.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Sep 25, 2017 10:41 pm

Počúvala som ho a prikývla som. "Tak v tomto máš pravdu." Poviem a pousmejem sa. Potom keď začal hovoriť o indiánoch tak ma to celkom zaujalo. Nikdy som síce o nich nepočula ale čo povedal malo niečo do seba. "Tak to je pekne povedané." Poviem a pousmejem sa. Možno to niekomu príde divné že som o nich nikdy nepočula ale tak nie všetci sa o to zaujímajú. Ako sme tak kráčali ku mne domov tak som si všimla ľudí ako pri pohľade na neho buď odvrátil pohľad alebo zmenil smer cesty. Mne to bolo jedno pretože som vedela aký je a tak som sa ho nebála. Potom keď prišla reč na jeho pravú tvár tak som bola prekvapená. Pretože som si myslela že toto je jeho tvár ale podľa jeho slov to nebola ona. "Aha chápem. Ale aj tak dúfam že niekedy sa mi pošťastí vidieť tvoju pravá tvár. Takže ak budem spať tak budeš vidieť čo sa mi sníva a podľa toho určíš aký som človek?"Opýtala som sa ho a pousmejem sa. Je pravda že by som ju rada videla ako vyzerá v reali a nie toto ale to záviselo od neho a nie odo mňa a tak som to nechala na ňom. Netrvalo dlho a zastavili sme pri mojom dome. Vytiahla som kľúče a odomkla som. A vošla som dnu. "Tak poď ďalej a cíť sa ako doma." Pozvala som ho dnu a dúfala som že sa bude cítiť dobre u mňa.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:15 am