Fantasy World

Fantasy tRPG


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Fred a cora

Share
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 7:35 pm

.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Aug 09, 2017 7:53 pm


Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 09, 2017 8:49 pm

Město bylo stále stejné a přesto pro mě stále jiné. Vytěsňovat nepodstatné věci a pamatovat si ty podstatné..to bylo pro mě nejdůležitější. Dostal jsem se do parku. Už si nepamatuju ani jeho jméno..ani velikost nic…občas se mi něco mihne hlavou. Vidím i lidi. Žebráci na lavicích popíjející svá čuča.. lehké holky, které jdou s každým, kdo jim zaplatí. Lidé, u kterých i za pár mizerných stříbrných koupíte všechno..a fetaci utápějící své problémy ve všem, co lidstvo mělo zapomenout. Byl večer… nemusel jsem měnit svou tvář a být ve své pravé formě. S kapucí jsem byl zde neviditelný. Přípdnému zloději se jen podívám do očí a už uteče pryč. Nikdo nemá rád černý přízrak, který přirovnávají k pohledu na smrt. Smrt… jediná osoba, kterou jsem uznával. Neposílal jsem k ní nikoho a nikdy tak, jako moji rodiče…tihle lidé..potřebuji naší pomoc… ne opak… sledovat je a přemýšlet, co je donutilo k tomu, kam se dostali…u těhle ztracených existencí stačilo znát pár přeměn a člověk mohl komukoliv promluvit do duše. Vždy, když jsem viděl spokojený výraz jsem cítil přijemné pošimrání mého mizerného života. Začalo být chladno. Měl jsem ruce v kapse a sledoval další oběť. Uviděl jsem nějakou ženu. Neodolal jsem a vyda jsem se jejím směrem. Ikdyž laviček bylo plno, tak přesto jsem si sedl na tu její. „Dobrého večera přeji…copak tady tak sama a tak pozdě?“ Začal jsem s diskuzí.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Aug 09, 2017 10:16 pm

Spokojne som odpočívala keď v tom ma prebral nejaký hlas. Otvorím oči a pozriem sa na toho kto prehovoril. Videla som mladého a pekného muža. Pozdravil ma a opýtal sa ma čo robím tu sama tak neskoro. "Dobrý večer aj vám. Bola som si zabehať a teraz odpočívam." Poviem a pousmejem sa a potom sa poobzerám okolo seba. Boli sme tu len my dvaja. Ale nebála som sa. "A vy? Vybrali ste sa na nočnú prechádzku?" Opýtam sa ho a potom si ho poobzerám. A ako som si ho tak obzerala tak sa mi zdalo že je to obyčajný človek. Čo by bolo super pretože som ešte žiadneho človeka nestretla. Zatiaľ som tu stretával samých upírov, vlkodlakov a mágov. Ale toto mohol byť prvý človek ktorého som tu stretla a tak som sa musela chovať normálne a nenápadne. Nerada by som mu hneď pri prvom stretnutí nahnala strach.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Thu Aug 10, 2017 1:15 pm

Seděl jsem tam. Tvář jsem měl už lidskou s malováním lebky. Lebka, která mi připomínala smrt. Vždycky jsem díky tomu věděl, že velká moc si vyžaduje velkou zodpovědnost. „Zaběhat? Tady a v tenhle čas? To máte kuráž…lidé co sem chodí..jsou to většinou zvláštní..ale je tu klid.“ Uchechtnu se a kývnu. „Chodím tu večer, protože mnoho lidí tady jsou..dost ztracené existence a někteří přímo volají o pomoc…bohužel jen někteří ji přijmou.“ Povzdechnu. Ani nevím, proč ji to povídám..vlastně proč to někomu vůbec říkám. Přesto jsem cítil ten vnitřní hlas, který mě to nutil říkat. Zvednu hlavu ke hvězdám. „Jinde tak dobře vidět nejsou…“ Zvuky..rámus a rozbíjení sklenic. Ticho vyrušila skupinka dvou kluku podpírající třetího s lahví tuzemáku a táhnoucího ho nejspíše nejkratší cestou pryč. Chichotání a nesmysluplné věty se ozývali u nás, když nás skupinka, která už byla cítit jako rozjetý lihovar začala opět mizet někde na druhé straně. Pak zase začalo to příjemné ticho.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Aug 10, 2017 5:16 pm

Nechápala som prečo ho to tak prekvapilo keď som povedala že som si bola o takomto čase zabehať. „Viete od rána do večera pracujem tak nie je kedy behať. A jediný čas na behanie je po práci čo je bohužiaľ o takomto čase. Ale ja sa aj tak ničoho nebojím. A máte pravdu je tu pokoj a to mám rada.“ Pousmejem sa. Trochu som zaklamala. Jasné že som sa bála ale nechcela som pred ním vyzerať ako nejaký bojko alebo niečo podobné. Potom ma ale prekvapí keď povie že o takomto čase tu bývajú stratené existencie alebo ľudia čo volajú o pomoc že by som aj ja bola aj ja taký prípad? Ale to hádam nie aj keď... „Ja k ním rozhodne nepatrím.“ Pokrútim hlavou aj keď sama som si nebola istá. Keď sa pozrel na hviezdy tak som sa aj ja pozrela na hviezdy a prikývla. „To je pravda.“ Poviem aj keď ja sa na hviezdy moc často nedívam takže ani nemám predstavu o tom kde sú a kde nie sú vidieť. A potom som si uvedomila že som sa ešte nepredstavila. „Inak ja som Cora.“ Predstavím sa mu a pousmejem sa.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Aug 14, 2017 11:51 am

Zasměju se. „Kdepak pracujete? Určitě to musí být lepší, než tam, kde pracuji já…nebo spíše jak pracuji já..jsem takovej pracující nomád… co chvíli pracuji jinde a čekám, co mě chytne..naštěstí jsem nikdy neměl problém se něco naučit a manuálně zručný jsem také.“. Když se představí, tak se představím také. Tentokráte však trošku jinak, než je u mě zvykem „Já jsem Fred Hefar.. ale nerad tohle příjmení používám…má v sobě dost černé historie.. od nacistického Německa po kdoví..co… takže si radši nechávám říkat Fred Shadow.. je to takové lepší.“ Uculím se. Byl jsem trošku v rozpacích. Nikdy mě nenapadlo, že tu potkám i obyčejného člověka a ne jen nějakého zkrachovalce, kterému bych měl pomoct. Ikdyž jsem to dělal velmi rád, task přesto jsem měl rád i svůj klid. Semo tamo se na ni po očku kouknu. „Tak to vám závidím.. chodit běhat a cvičit, to musíte mít nápadníků celé hromady, že je nestačíte odhazovat oknem.“ Uchechtnu se mile a dál koukám na hvězdy. „Poznáte nějaké?“ Ukazuji postupně na nějaké jednoduší souhvězdí, které jsem sám poznal. Pozorování hvězd a učení souhvězdí by pro mě nebyl problém.. přece jen mám dost času…pokud budu ´´jist´´ To sem však zásadově odmítal a pokud sem musel, tak jsem se snažil krmit co nejméně. Život jsem sebral jen jeden…od té doby už nikdy víc.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Aug 14, 2017 1:07 pm

„Ja pracujem ako veterinárka. Mám v meste malú ordináciu a celkom sa mi darí.“ Pousmejem sa. „Takže ty vieš robiť všetko čo? A kde pracuješ teraz?“ Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Keď sa mi predstaví a začne hovoriť tak ostanem prekvapený. On prežil Nemecko a je stále mladý? Takže to asi nebude len tak obyčajný človek ako som si myslela. „Rada ťa spoznávam. Aha takže ťa mám volať Fred Shadow?“ Opýtam sa ho. Radšej som sa ho opýtala pretože by som mohla niečo pokaziť a to by som rozhodne nechcela. „Nemáš mi čo závidieť. Ano chodím ale nemám nikoho a žiadny chlap sa ešte kvôli mne nepobil a ani som ešte nikoho neodháňala. Akosi sa mi všetci vyhýbajú. Ohľadne lásky mám smolu.“ Povzdychnem si trochu. Potom sa začneme venovať hviezdam a on sa ma opýta či nejaké poznám. Pokrútim hlavou. „Nie nepoznám a ty ano? Mohol by si mi povedať ktoré sú ktoré a čo znamenajú?“ Opýtam sa ho a pousmejem sa.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 16, 2017 8:54 am

„Páni..to je zajímavá činnost..“ Zasměju se a kývnu. „Nikde..poslední práce byla sběr vína“ Když se na mě podívá, tak pokyvuji. „Ano..je to lepší.. to přijmení je pro mě odporné, stejně tak, kdybych se jmenoval třebas hitler… ikdyž si svá přijmení nevybíráme..přesto..jsou některé, které nechceme.“ Povzdechnu. „Moje rodina se vždycky přidala na špatnou stranu…mí předkové za sebou měli angažování v gestapu, pracovali jako kati…mučitelé..zkrátka nic moc pěkného…proto je všechny nenávidím..nenávidím své jméno ..“ Ochvěju se a mávnu rukou. „Zvláštní…vždyť vypadáte pěkně a jste sympatická…já jsem odporný…proto si maluju na tvář lebku..motiv smrti..aby se mě lidé aspoň stranili.“ Koukám se na hvězdy a pokyvuji. „Krom té nejasnější, podle které určují námořníci směr znám třeba souhvězdí vozů..střelce..a všechny ty základní.“ Ukazuju se, nebo se spíše snažím ukazovat rukou na nebi. Cítil jsem se fajn. Bylo to dlouho, když jsem si jen tak s někým začal povídat.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Aug 18, 2017 9:38 am

„To ano.“ Prikývnem a pousmejem sa. „Aha takže teraz nerobíš nič?“ Opýtam sa ho a sledovala som ho. A potom som chápala prečo to nechce. „Aha tak to rozumiem a ani sa ti nedivím.“ Pousmejem sa a potom som ho počúvala o čom hovorí a dosť ma to prekvapilo. Neprekvapovalo ma že ich nenávidel keď to robila jeho rodina. Na jeho mieste by som ich tiež nenávidela. „Bože tak to je hrozné a preto ma to ani neprekvapuje že ich nenávidíš. Veď ak by mal niekto iný takúto rodinu tak by sa asi choval rovnako.“ Povzdychnem si ale prekvapí ma keď povie že si maľuje tvár lebkou aby sa ho ľudia báli. Aj keď som si to všimla hneď na začiatku že má lebku ale ja som sa ho nebála pretože sa choval milo a preto som si myslela že by nikomu neublížil. „A prečo chceš aby sa ťa báli? Veď vyzeráš ako milý a pekný chalan. Podľa mňa si to nemusel robiť. Ale to je tvoje rozhodnutie ja ti do toho nemám čo hovoriť.“ Povzdychnem si a potom sa začneme venovať hviezdam. Potom mi povie ktoré hviezdy čo znamenajú. Bolo celkom fascinujúce. „Ako to vieš rozoznať? Mne to príde všetko rovnaké.“ Poviem a pousmejem sa a keď som sa pozrela na oblohu tak som videla iba hviezdy a nič s toho čo mi povedal.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Mon Aug 21, 2017 12:43 pm

Pokyvuji, ale když se zeptána masku, tak přemýšlím, jak ji nejlépe odpovědět. Říct pravdu, že díky malování nemusím tolik držet lidskou podobu by bylo špatné. Nikomu sem neříkal nic o naší rase už jen proto, že většina lidí setkání  s námi nepřežila. „Musíš popustit otěže fantazie… kdyžsi představuješ obrazce z mraků, tak zvládneš lehce hvězdy. „ Nenásilně se k ní trošku blíže nalepím a prstem se snažím před jejími oči jednotlivé hvězdy spojovat a tím ukazovat  onen obrazec. Pousmívám se a užívám si tuhle chvilku. "Vlastně je ta maska i výhoda... nemusím se převlékat na Haloween." Dodám provokativně, ale spíše hravě než útočně.  Po nějaké době už začíná být celkem tma a já se můžu trošku uvolni a některé detaily na těle vynechat. "Asi vás moc zdržuji.. když si pomyslím, že ste si šla jenom zaběhat a já vás tu držím..mnu už ani nevím jak dlouho..ale musím říct, že se s vámi velmi dobře povídá...lépe než s mnoha jinýma tady." Kývnu na prázdný park a pomalu se ji dívám do očí. Tahle holka byla zvláštní. Nebyla to žádná ztracená duše a kupodivu mi byla i sympatická. Nevěděl jsem, jestli za několik dní na ni nezapomenu, ale nechtěl jsem to. Musím od ní získat vlas, nebo cokoliv. Jedině tak si uchovám aspoň tohle setkání a nějakou dlouhou chvíli pak nebudu muset dělat nic pro to, abych tuhle noc nezapomněl.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Aug 21, 2017 4:24 pm

Dosť dlho bol ticho ale vyzeralo to ako keby nad niečím rozmýšľal a tak som ho nechala a čakala som čo povie. Keď začne hovoriť tak sa pozriem na neho. „Aha takže pustiť uzdu fantázie. Dobre teda.“ Prikývnem a keď sa na mňa nalepil tak som sa len na neho pozrela. Nebála som sa a len som sa pousmiala a dívala som sa ako vo vzduchu spája hviezdy. Vyzeralo to zaujímavé a pomaly som tomu začínala chápať. Potom sa začal venovať tej maske čo má na tvary. Keď povie že sa nemusí obliekať na haloween tak sa zasmejem. „Tak to verím. Si v tom celý rok a máš pokoj a nemusíš si vymýšľať nové kostými ako ostatný ľudia.“ Poviem a pousmejem sa. Potom sa pozriem na neho a pokrútim hlavou. „Nie nezdržuješ ma. Nikam sa nenáhlim. A mne to vôbec nevadí a som rada že sa so mnou dobre vypráva. Aj s vami sa dobre vypráva. Dozvedela som sa veľa nového napríklad o hviezdach čo som nikdy nechápala.“ Pousmejem sa a pozriem sa pred seba a uvidím prázdni park. „Vyzerá že sme tu len sami dvaja. A čo vy nenáhlite sa niekam?“ Usmejem sa a potom sa pozriem na neho. Neviem prečo ale nebála som sa ho. Nevyzeral že by ubližoval aj keď mal tú masku ale tá ma vôbec nedesila. Takže som bola v pohode.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Wed Aug 23, 2017 7:32 am

Pousměji se. Držel jsem její vlasy a nenápadně je i schoval v kabátu do kapsy. Zakroutím hlavou. „Nikam nespěchám.. vlastně ani skoro nespím.“ Pravda byla, že prakticky vůbec. Energii jsem si musel doplňovat jinak. Byl to dar i prokletí. „Víte..no …kdybyste chtěla…tak znám tu v okolí pár podniků…od hospod..po občerstvení..nebo byste chtěla do čajovny?Nebo se někam projít? Je to samozřejmě jen návrh.. pokud nebude chtít, tak nemusíme.“ Řeknu trošku vyplašeně. Přece jen jsem s ní chtěl strávit ještě nějaký čas. Problém byl, že jsem dlouho takhle s někým nebyl, takže mi hned celá ta situace přišla o to komičtější. Pozvat ji k sobě jsem také nemohl, neboť můj dům byl spíše malá místnost na přespání. Nikdy jsem nezneužíval své schopnosti moc, jako moji rodiče a nevyhovoval mi blahobyt. Když se na mě dívala, tak i můj zrak ustanul na jejích očí a chvíli jsem nevědomky na ni jen tak zíral, než mi to došlo a hned jsem raději zrakem hned cukl, ikdyž už jsem měl lehce narůžovělé líce.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Aug 24, 2017 9:32 am

Keď ma držal za vlasy tak som to nijak neriešila. Veď čo by mi asi také mohol spraviť keď ma držal za ne? Asi nič no a preto mi to nevadilo. Keď povedal že nikam sa neponáhľa tak som sa potešila ale prekvapilo ma keď povedal že skoro nikdy nespí. „To som rada že sa neponáhľaš. A to nie si vôbec unavený keď vôbec nespíš?“ Opýtam sa a pozriem sa na neho prekvapene. Potom začne navrhovať kam by sme mohli ísť. Povedal veľa zaujímavých veci kam by sme mohli ísť. „Pôjdem rada. Mohli by sme ísť do podniku.“ Poviem a pousmejem sa. Bola pravda že sa mi domov ešte nechcelo a tak som bola rada že by sme šli do podniku. Keď sa nám stretli pohľady tak som sa pousmiala ale on hneď odvrátil pohľad ale všimla som si že sa červená. Bolo to celkom milé ako sa červenal. Pretože aj keď mal tú masku tak to bolo vidieť a tá červená až svietila na ňom. „Tak čo ideme?“ Opýtam sa ho a potom sa postavím a počkám na neho ako zareaguje.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Thu Aug 24, 2017 9:55 am

„Ale spím, ale vždycky jen kolem dvou, nebo maximálně tří hodin. Moje tělo si toziž až moc zvyklo na kofein a tee, takže spánek je pro mě.. mnu ne tak prospěšný, jako pro ostatní.“ Pokroutím hlavou. „Navíc většinou spím k ránu….někdy si říkám, jestli nejsem upír.. nebo nějaký noční tvor.“ Uchechtnu se. Zvednu se s ní a kývnu. „Pojďme milady… stačí říct, na co máte chuť a já vás tam doprovodím na bílém oři..jen sehnat toho oře.“ Uculím se od ucha k uchu Počkám si, ať si případně vybere, neboť jsem měl v plánu skutečně chodit od podniku k podniku. Od míst, která zas tolik atraktivní nejsou, až po ty, kde to skutečně žije. Aby řeč cestou nestála, tak jsem se zkusil navázat na nějaké téma na rozhovor. „Věříš v kouzla…nebo v nějaké nadpřirozené jevy?“ Byla to celkem prostá otázka, ale v mžiku se mohla proměnit na špatnou hru. Já jsem o magii a jevech už něco věděl, ale na rozdíl od rodiny, jsem neměl více, než na kolik jsem vypadal…nebo si to už nepamatuji.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Aug 24, 2017 11:34 am

Keď mi to všetko vysvetlí ako je to s tým jeho spánku tak sa pousmejem. „Aha tak to už chápem. Takže za všetko môže káva a čaj čo?“ Pousmejem sa a keď povie že si niekedy pripadá ako nočný tvoj alebo ako upír tak sa zasmejem. „To by bolo vzrušujúce.“ Poviem ale vedela som že nič s toho nie je. Potom sa postaví a keď mi povie milady tak sa začervenám. „Ale no nepreháňaj zase toľko. A to je pekná predstava letieť na bielom orlovi. Ach.“ Povzdychnem si a predstavím si aké by to bolo letieť. Ale vedela som že je to nereálne ale tá predstava bola dokonalá. Potom keď sme obaja stáli tak som sa vydala von z parku a mierila som k jednému podniku o ktorom som vedela že je blízko. Po ceste sa ma opýta či verím na nadprirodzené javy. Pozriem sa na neho a prikývnem. „Ano verím. Úplne ma to fascinuje a rada by som niekedy niečo videla.“ Pousmejem sa a pokračovali sme spolu v ceste do toho podniku.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Thu Aug 24, 2017 12:18 pm

Rozplývám se. „letání..ano to musí být bezvadné…jen mít křídla..nebo jetpack.“ Křídlo? Kolik životní energie by to stálo? Nejspíše několik ptáků… Nikdy jsem o tom nepřemýšlel, až teď.Zamyslím se a dál spokojeně Pokyvuji. „Je to zvláštní…užívat si celý den a spát jen chvilku…ale magické bytosti a tak..je to fascinující..já vždycky věřil i na upíry, duchy a podobné věci..přece jen musí existovat..když je všude tolik svědectví…“ Otevři ji dveře a nechám vstoupit. Byl to celkem zajímavý podnik. Ani putyka, ale spíše noční klub. Dolů se scházelo po schodech. Na stěnách byli tapisérie a obrazy s orientálním motivem. Bar se stoly. Několik menších „pokojíků“ přizpůsobené jako čajovna, nebo hráčské doupě. Zkrátka moderní, vše v jednom klub, kde byli teď převážně mladí lidé, hipsteři a ti, kteří žijí noční život. „Kdepak si sedneme a na co máš chuť?“ Mrknu a vyhlížím, kde by se dalo sednout, jak zde bylo celkem živo.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Aug 24, 2017 1:10 pm

„To ano a je škoda že to nevieme alebo nemáme na to potrebné vybavenie.“ Pousmejem sa ale tá predstava bola vážne krásne. „To určite je ale nie je ti smutno keď všetci spia a ty si jediný kto je hore? To ano. Vždy si predstavujem aké by to bolo ak by so pila krv alebo vedela čarovať. Ale ja nič s toho neviem. Viem sa iba meniť.“ Povzdychnem si a pousmejem sa. Keď mi otvoril dvere tak som vošla dnu. „Ďakujem.“ Pousmejem sa. Keď sme obaja dnu a opýta sa ma kde si sadneme a čo si dám tak sa začnem obzerať kde by sme si mohli sadnúť a pri tom rozmýšľam čo by som si tak mohla dať. Potom uvidím jedno miesto pri okne. „Čo tamto?“ Ukážem na to miesto a vydám sa tam. Keď ta prídem sadnem si a pozriem sa na neho. „Dala by som si víno.“ Poviem a pousmejem sa.
avatar
Fred Shadow

Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 22. 06. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Fred Shadow za Fri Aug 25, 2017 8:25 am

„Ty se umíš měnit?“ Vydechnu. Ikdyž šeptem, aby to nebylo tolik slyšet. Byl jsem však opatrný, možná to jen něco bylo a já se nechtěl zbytečně před někým odhalovat, abych pak neskončil jako lovná zvěř. Nechám nám objednat jedno lepší červené víno, které tam měli. Nikterak drahé, ale spíše lepší průměr. Musel jsem si totiž dávat pozor na moje finanční možnosti. Přesto jsem k vínu enchal donést i krekry se sýrem a takovou lehčí chuťovku. Ikdyž je kolem několik lidí, nás si nikdo nevšímá a to mi dělá radost. Teda do doby, než sundám kapuci a oni si všimnou maksy, ale za pár chvil zájem opadne  a já se dál spokojeně usmívám. Za chvilku nám donesou i víno a sušenky. Přemýšlel jsem, jak to říct a nevypadat jako blázen,tak jsem to zkusil upřímně. "Víš...já taky nejsem obyčejný člověk.."  Sdělím a polknu.
avatar
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 268
Join date : 09. 05. 17

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Aug 27, 2017 8:41 pm

Zdalo sa mi že niečo povedal ale nerozumela som to a tak som to nechcela tak a zadívala som sa von oknom. Povzdychnem si a všetko nechám na neho. Do okna som sa dívala pár minút a potom som sa pozrela na neho. Bolo to v okamžiku keď i dávala dole kapucňu. Poobzerám si ho a pousmejem sa. „Inak vieš o tom že ti to celkom pasuje?“ Opýtam sa ho a dívala som sa na tu masku. Pri tom mi ani neuniklo že aj ostatný ľudia sa na neho pozreli ale netrvalo to dlho našťastie stratili hneď záujem. Čo som bola aj celkom rada. Potom som sa pozrela na to čo objednal. Bolo to víno a nejaké keksy. Potom povie že nie je obyčajný človek. Pozriem sa na neho a pousmejem sa. „To vážne? A kto vlastne si?“ Opýta sa potichu aby to nikto z ľudí nepočul. Pretože ak by to počuli tak by to nebolo boh vie čo. Začali by sa vypytovať a nedali by nám pokoj. A preto som sa to opýtala potichu.

Sponsored content

Re: Fred a cora

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Jul 18, 2018 8:37 pm