Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 190

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 6:59 pm

First topic message reminder :

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Cora Queen

Re: Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 24, 2017 8:46 pm

Veterina

"Ja ťa budem učiť a za pár dní budeš tak skvelý ako ja." Pousmejem sa a potom sa zamyslím keď sa opýta či mám nejaké prianie. "Mohli by sme ísť na obed čo ty na to?" Opýtam sa ho a dám mu pusu na líce. Bola som tak šťastná že ho mám a preto som ho nechcela nikdy stratiť. Dúfala som že nám to vydrží navždy a ani jeden z nás už nebude nikdy sám a smutný.
Archie Blossom

Poèet pøíspìvkù : 43

Příspěvek pro Archie Blossom za Mon Jul 24, 2017 9:06 pm

Veterina

Usmál jsem se a zavrtěl nad ní hlavou. "Jak myslíš" Uchechtl jsem se. A pak se zamyslel, hlad jsem už docela měl a tak jsem přikývl. "A na co máš chuť? Pizza, těstoviny, čína? Nebo nějaké maso?" Koukal jsem se na ní a čekal co řekne. Pak jsem se poodtáhl abych se podíval na telefon kolik je hodon.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 24, 2017 9:51 pm

Veterina

"Nemyslím ja to viem." Pousmejem sa a bola som rada že hneď sa opýtal na čo mám chuť. A tak sa zamyslím nad tým čo by som si tak mohla dať. "Neviem povec ty." Chcela som aby aj on niečo vybral nie len ja. Pretože mi to prišlo že sa všetko riadi podľa mňa a preto by som chcela aby aj on niečo navrhol.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Mon Jul 24, 2017 10:10 pm

Veterina

Když volbu nechala na mě, tak jsem chvíli přemýšlel. "Koupil bych čínu sebou a šel si sednout k jezeru...co na to říkáš?" usmál jsem se na ni a pak ji políbil nězně na ústa.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 25, 2017 12:22 pm

Veterina

"Čína? Tu som ešte nikdy nejedla. Tak aspoň ochutnám aké to je. A to je super nápad ísť k jazeru." Poviem a pousmejem sa a keďže som nevedela kde sa to objednáva tak som to nechala na ňom. Ale už som sa tešila ako pôjdeme k jazeru a odpočinieme si a možno aj niečo iné spravíme. Kto vie.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Tue Jul 25, 2017 10:36 pm

Veterina

Usmál jsem se a kývl, byl jsem docela překvapený, že čínu ještě nikdy nejedla. "Tak jdeme" chytl jsem ji za ruku a došli jsme do stánku, kde jsem objednal dvakrát nudle sebou. dali nám je v roztomilých krabičkách a pak jsme šli k jezeru.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 25, 2017 10:42 pm

Veterina - Jazero

Neuniklo mi jeho prekvapený výraz keď som povedala že som čínu ešte nejedla. "Dobre poďme." Poviem a potom som mu stiskla ruku a išla som s ním do stánku. Tam sme objednali jedlo a potom sme išli k jazeru. Tešila som sa na to. A našťastie cesta do lesa netrvala dlho a v lese sme boli za pár minút. A potom sme pokračovali ďalej v ceste až sme nakoniec prišli k jazeru. Zastavila som sa a poobzerala som sa okolo seba. Bolo tu nádherne a pokoj a preto som sem rada chodila. Pozriem sa na Archieho. "Páči sa ti tu?" Opýtam sa ho a sledovala som ho a tešila som sa na jedlo.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Mon Sep 25, 2017 4:56 pm