Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 190

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 6:59 pm

First topic message reminder :

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Cora Queen

Re: Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 2:07 pm

Corin dom

"Neďakuj rada som to spravila." Pousmejem sa a bola som rada že mu to chutilo. Moje obavy s toho že mu to nebude chutiť boli zbytočné. "Som rada že ti chutilo." Pousmejem sa a keď som dojedla tak som to chcela umyť ale Archie ma predbehol. Zobral svoj tanier a aj môj a išiel to umyť. Postavím sa a idem mu pomôcť. "Nemusíš to umývať. Ja by som to zvládla." Poviem a dám mu pusu na líce. A potom som mu pomohla umyť riad a upratať to. Potom som sa šla pripraviť do roboty. "Tešíš sa na svoj prvý deň v robote?" Opýtam sa ho a pousmejem sa.
Archie Blossom

Poèet pøíspìvkù : 43

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 6:04 pm

Corin dům

Umýval jsem nádobí a pak se na ni usmál ]"Vždyť to jsou jen dva talíře" pousmál jsem se a pak je uklidil. "Jo, ani nevíš jak moc...mám mit něco specialniho na sobě nebo tak?" usmál jsem se na ni a pak ji obejmil a koukal se do těch jejich krásných očí. Byl jsem zvědavý, jak to tam i ní bude vypadat. Bude to tam vonět, tak jako v laboratoři? Budou tam všude ty letáčky a plakáty? Byl jak malej, ale užíval si to.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 8:25 pm

Corin dom

"Ja viem ale aj tak. Lepšie je to robiť vo dvojici no nie?" Opýtam sa a pousmejem sa. "To som rada že sa tešíš. A nie nemusíš. Pokojne sa obleč normálne." Poviem a potom ho tiež objímem. Nechcelo sa mi ísť do roboty. Radšej by som bola s ním doma a užívala som si to ale bohužiaľ som tam musela ísť. Potom som sa odtiahla a keď som bola pripravená počkala som na neho aby sme mohli vyraziť.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 8:56 pm

Corin dům

Oblékl jsem si ty kalhoty a v koupelně si ještě upravil vlasy. Pak jsem vyrazil rovnou za ní a chytl ji za ruku. "Tak jdeme?" usmál jsem se a dal ji pusu. Vážně jsem se těšil, nevěřil jsem, že si to někdy a někde doopravdy zkusím. Pak jsme ale tedy spolu vyrazili na veterinu ruku v ruce.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 9:08 pm

Corin dom

Chytil ma za ruku a tak som ho aj ja chytila za ruku. Opýtal sa či ideme a prikývla som. "Ano podme." Poviem a potom sme vyšli von. Vonku som sa zastavila a zatvorila som dvere a zamkla som ich Potom sme sa vybrala do ordinácie. Našťastie som mala ordináciu hneď za rohom takže cesta tam trvala pár minút. Prišli sme k bielej budove a odomkla som dvere a vošli sme dnu. "Tak vitaj v mojej ordinácií." Pousmejem sa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 9:16 pm

Veterina

Došli jsme do její ordinace a já se rozhlédl s úsměvem. "Máš to tu...velké" vydechl jsem nadšeně a usmál se. Pak jsem se prošel po ordinaci a pak se znovu kouknul na ni "Je to tu moc pěkné" přikývl jsem k ní "Tak paní doktorko, kdo je první na seznamu?" ušklíl jsem se
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 9:27 pm

Veterina

Pousmejem sa a prikývnem. "Nemám rada malé veci a tak som chcela aby bola veľká aby sa sem zmestilo čo najviac ľudí." Pousmejem sa a bola som hrdá že ju mám. "Ďakujem nažila som sa aby to tu vyzeralo pekne." Bola som rada že sa mu ordinácia páči. Potom keď mi povie pani doktorka tak sa zasmejem. "Tak mi ešte nikto nepovedal. Ty si prvý. Dokonca aj majitelia zvierat ma volajú menom." Pousmejem sa a potom si zo stola zoberiem zoznam a pozriem sa a potom ho odložím. "V zadu je jeden psík po operácií takže ho skontrolujeme a nakŕmime. A potom neskôr má prísť jedna pani na očkovanie. Chcel by si si to vyskúšať?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a ešte pred tým než odpovie tak sebe aj jemu vytiahnem biely plášť a jeden mu podám.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 9:35 pm

Veterina

Sledoval jsem ji a pak jsem se uchechtl. "Dobře, tak jdeme?" usmál jsem se a už jsem šel dozadu. Za plášť jsem poděkoval a hned si ho nasadil."Na to asi nemam odvahu...víš...zvládám to i bez očkování" zamával jsem rukama a pousmál se na ni.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 9:47 pm

Veterina

Prikývnem. "Ano poďme." Poviem a potom idem do zadu kde v klietke ležal psík a bol napojený na prístroje. "Ja viem. Dobre tak ti to ukážem a potom to skúsiš?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a pousmejem sa. Potom odomknem klietku a psíka vytiahnem von a opatrne ho položím na stôl. Potom som mu opatrne dala dole obväz a skontrolovala ranu po operácií. "Na to že bol len včera operovaný sa to hojí celkom dobre a dosť rýchlo. Za týždeň bude v poriadku a bude sa môcť vrátiť domov." Pousmejem sa a ranu ošetrím a znova ju zafačujem a potom mu dám trochu granúl aby sa najedol a vodu aby sa napil. Keď to praví tak ho odnesiem naspäť do klietky a opatrne ho položím a potom zamknem klietku. "Toto by si zvládol či?" Opýtam sa ho a pousmejem sa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 9:51 pm

Veterina

Přikývl i tak se ale toho očkování obával. Dá se tam pokazit spousti věci. Pak jsem si prohlížel pejska i ránu. Přemýšlel jsem nad tim, zda by se mi neco takového podařilo vyléčit. Pak jsem došel ještě jednou ke kleci a tu jsem otevřel a pejska pohladil po hlavě a pak po obvazu, pid kterým měl ránu. "Nevím...ale asi úplně ne..ale mohl bych to urychlit jeste vic" hladil toho pejska opatene po ráne
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 9:58 pm

Veterina

Pozrela som sa na neho ako ide ku klietke a potom ako pohladil psíka. "Isto ano. Tak sa ukáž. Konečne uvidím ako dokážeš liečiť." Poviem natešene a už som sa nevedela dočkať ako bude liečiť. A potom mu vysvetlím ako očkovať že pri tom sa nedá nič pokaziť. "Keď ho vyliečiš tak ti ukážem ako očkovať. A nemusíš sa báť nič sa nemôže stať." Ubezpečím ho a už som len čakala kedy začne liečiť.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 10:02 pm

Veterina

Pomalu začal sundávat obvaz. Pak položil na ránu ruku a pořádně se na ni soustředil. Cítil, jak jeho energie putuje do toho psa. Chtěl mu pomoc aspoň trochu. Pak se odtáhl. Rána se trochu zmenšila a celá se zatáhla, ale nebyla furt ještě zcela zahojená "Je to trochu lepší
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 10:11 pm

Veterina

Sledovala som ho a bolo to úžasné ako pomáha tomu psíkovi. "Páni ja nemám slov. To ano toto mu rozhodne kráti dobu liečenia a za chvíľu môže ísť domov. Si skvelý." Pousmejem sa a prídem k nemu a pobozkám ho. Škoda že ja som takto nevedela liečiť ako on. Všetky zvieratá čo prídu ku mne by som hneď posiela domov a nemuseli tu byť. Ale s ním sa liečenie skráti a to je super. "Tak a teraz sa vrhneme na očkovanie platí?" Opýtam sa ho a sledovala som ho.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 10:30 pm

Veterina

Usmál jsem se a polibek jsem prodloužil. Byl jsem asi doopravdy zamilovaný. Zamilovaný až po uši. Pak jsem přikývl a šel tedy za ní ať se podívám, jal se očkuje. ale doopravdy jsem se toho bál. Žádnou medicinu,jsem nikdy nestusoval, takže na to nejsem klasifikovaný. Měl jsem strach, ze neco pokazim
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 10:41 pm

Veterina

Pousmejem sa a bola som šťastná a zamilovaná. Otvorila som dvere a vonku čakala žena so psom a tak som ich pozvala dnu. Psíka položila na stôl a vytiahla som injekciu a fľaštičku s očkovacou látkou. Trochu som z nej odobrala a pozrela som sa na neho. "Tak čo skúsiš to alebo to mám spraviť ja? Ubezpečujem ťa že to nie je nič ťažké. Iba mu to do stehna pichneš a to je všetko." Pousmejem sa a podám mu injekciu.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Sat Jul 22, 2017 6:28 pm

Veterina

Sledoval jsem psa a usmíval se. Byl trochu vetší, ale poslušný. Pomohl ji s ním i na stůl. A pak sledoval injekci a nadechl se. Chtěl jssem z toho vycouvat. Ale nakonec jsem si ji teda vzal. Kouknul jsem se na stehno a přejel po jednom místě. Trochu jsem ho přidržel a pak mu injekci píchnul. Pes trochu zakňučel, ale vydržel to.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Jul 22, 2017 8:11 pm

Veterina

Sledovala som ho a čakala som či to spraví. A keď sa konečne odhodlal a zobral injekciu a pichol ju psovi tak som sa pousmiala. Ja som vedela že to zvládneš a za to si zaslúžiš odmenu." Pošuškám mu lebo som nechcela aby to počula pani. Psíka som pohladila a potom som sa pozrela na pani a povedala som jej že to je všetko. Pani poďakuje a potom zaplatí a odíde. Potom keď tam ostaneme sami tak ho objímem a pobozkám ho. "Bol si skvelý." Pousmejem sa a bola som šťastná.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Sat Jul 22, 2017 11:27 pm

Veterina

Pousmál jsem se a injekci jsem odložil. Dokázal jsem to. Pak jsem se podíval na ni a uculil se. Následně jsem počkal, než odešla ta spokojená paní i s pejskem. Usmál jsem se a její polibek prodloužil. Pohladil jsem ji po tváři "Ale na tebe nemám" pak jsem rukou sjel po jeji ruce.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jul 23, 2017 11:03 pm

Veterina

"Ale prosím ťa. Chce len prax a budeš tak dobrý ako som ja. Ale na začiatok to bolo skvelé." Pousmejem sa a pohladila som ho po chrbte a bozk som držala a nepúšťala som ho. Výhoda bola že teraz sme mali chvíľu pokoj majitelia mali prísť až poobede takže do vtedy sme mali ordináciu len sami pre seba a mohli sme si robiť čo len chceme. "Čo by si chcel robiť za ten čas čo budeme sami?" Opýtam sa ho a potom sa odtiahnem a žmurknem na neho.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Mon Jul 24, 2017 8:39 pm

Veterina

Uchechtl jsem se "Tak to je zajistě nemožné". Užíval si polibek a ruce jsem měl položené na jejich bocích. "Máš nějaké přání má milá?" usmál se a pohladil jsem ji ve vlasech, miloval jaem jejich vůni a to, jak byly hebký. Miloval jsem ji jednoduše celou...

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:49 pm