Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 219

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 6:59 pm

First topic message reminder :

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Cora Queen

Re: Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 4:13 pm

Corin dom

Jeho reakcia ma prekvapila. Nečakala som to že sa usmeje a pohladí ma. Bola som rada že takto reagoval. Potom povedal že je to v poriadku a že on je mág. Pousmejem sa a bozk mu vrátim. Bola som šťastná. „To som rada. Pretože som sa bála toho ako budeš reagovať. Myslela som si to pretože je to s teba cítiť.“ Pousmejem sa a teraz som si začínala uvedomovať že toto je ten pravý. Objímem ho a hlavu si položím na jeho rameno. Bola som šťastná a bolo vidno že aj on je šťastný. A teraz sme si mohli ísť spokojne ľahnúť. A tak som sa odtiahla od neho a chytila som ho za ruku a išla som s ním do spálne.
Archie Blossom

Poèet pøíspìvkù : 43

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 6:05 pm

Corin dům

Věřil jsem jí, věřil jsem jí v tom, že by mi nic neudělala. V té vlčí podobě byla rozhodně silnější, ale taky se uměla ovládat. Políbil jsem ji, věděl jsem, že ji taky musím povědět o své schopnosti. Ale teď jsem nechtěl. Nechal jsem se odvést do ložnice, kee jsem se svlékl kraťasy a byl v tričku a boxerkách. "Skočim si do koupelny" usmál jsem se, chtěl jsem ji dát prostor na převléknutí a taky si ještě odskočit. Byl jsem naplněný neuvěřitelným pocitem štěstí.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 6:20 pm

Corin dom

Prišli sme do spálne a ja som sa na neho pozrela. Keď si vyzliekol kraťasy a ostal len v tričku a v boxerkách tak som nemohla z neho spustiť oči. Bolo to tak fascinujúce až som sa úplne stratila. Bola som tak očarená tým ako vyzerá. Prebralo ma až keď prehovoril že skočí do kúpelky. "Dobre." Poviem a pousmejem sa. Keď odíde tak som si povzdychla ale bolo to šťastný. Pretože som nikdy nečakala že ma stretne takéto šťastie. Vždy som si myslela že budem navždy sama a teraz? Nemôžem tomu uveriť. Zdá sa mi to ako sen s ktorého sa nechcem zobudiť. Keď som bola sama v izbe tak som išla do skrine a otvorila som ju a vyzliekla som sa a vybrala som si tielko a kraťasy. Obliekla som si to a potom som si sadla na postel a čakala som na neho.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 6:32 pm

Corin dům

Po chvíli jsem se vrátil a spatřil tu princeznu na posteli. Usmál jsem se na ni a svalil se k ní na postel. Chytil jsem ji a přitiskl si ji k sobě a pak ji dal pusu na čelo "Chceš jí jít spát?" Vydechl jsem a se zájmem jsem si ji prohlížel, byla tak krásná. Nemohl jsem z ní ani na minutu spustit oči. Za chvíli za námi skočil do postele Enzo.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 6:45 pm

Corin dom

Keď prišiel tak som sa pousmiala a znova som sa zadívala na jeho postavu. Mal ju dokonalú. Zvalil sa ku mne na postel a potom ma chytil a pritiskol si ma k sebe. Nevadilo mi to bola som rada a ja som sa k nemu pritúlila. "Ešte sa mi spať nechce a tebe?" Opýtam sa ho a hlavu si položím na jeho hruď. "Musím ti niečo povedať. Vždy som verila lásku na prvý pohľad ale nikdy som neverila že sa mi to niekedy splní. Až do teraz. Teraz už viem že aj mne sa to môže splniť. Mám ťa moc rada Archie." Poviem a dám mu pusu na hruď a rukou ho pohladím po jeho ruke a spokojne si vzdychnem.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 6:48 pm

Corin dům

Hladil jsem ji v jejich dlouhých, blonďatých vlasech a u toho jí hleděl do očí. "Taky ještě moc ospalí nejsem" vydechl jsem a pak se pousmál. Ta další slova co řekla, tak mě zahřála u srdce. Podíval jsem se ji do očí "Taky tě mám moc rád Corin" políbil jsem ji. Pak jsme chvíli jen tak potichu leželi "řekneš mi něco o vlkodlacích?...Teda, pokud chceš" čekal jsem na její odpověď.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 7:28 pm

Corin dom

Pousmejem sa. "Tak čo budeme robiť keď niesme unavený?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. A keď povie že aj on mňa má moc rád tak ma to veľmi poteší. "To sa tak krásne počúva." Pousmejem sa a celá som od šťastia žiarila. A keď ma pobozkal tak som mu bozk vrátila. Potom chcel aby som mu povedala niečo o vlkodlakoch. Mne to problém nerobilo. "Jasné že chcem. Jediná nevýhoda je keď je úplnok tak sa meníme a nevieme sa ovládať. Ale našťastie je to iba pár krát do mesiaca. Najlepšie je keď sa sám od seba premeníš a môžeš robiť čo chceš a neovláda ťa mesiac. Vlkodlaci majú dobrý zrak, čuch sluch. Takže vďaka pachu som zistila že si mág. Pretože každý človek vonia inak a bytosti tiež takže podľa toho rozoznám či je to človek alebo nejaká bytosť." Poviem mu a pousmejem sa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 7:39 pm

Corin dům

Se zájmem jsem poslouchal každé její slovo co ji vyšlo z úst. Bylo to zajímavé, nejvíce mě zaujalo to, že dokáže rozpoznat člověka od bytosti. To bylo hodně důležité. To já sotva upíra...Pak jsem se nadechl a rozhodl se, že ji prozradím i něco o sobě. "Každý magian má vyjímečnou schopnost se kterou se již narodí. Může ji objevit v jakémkoli věku. Já mám schopnost léčit zranění,
což tobě je asi k ničemu. Ale kdykoli mohu pomoci například lidem, tak to rád udělám. Beru to,jako mé poslaní"
věnoval jsem ji úsměv a pohladil ji po ruce.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 7:50 pm

Corin dom

Bolo vidno že ho to zaujíma a ja som bola rada. Konečne som mala poslucháča ktorý ma rád vypočuje. Potom mi začne hovoriť o sebe a ja som ho pozorne počúvala. "To je dobrá schopnosť ktorá sa zíde keď je niekto zranený. Ale by si sa divil keď sa zraním tak niekedy sa mi to dosť dlho hojí takže isto sa mi tvoja pomoc niekedy zíde. A od teba sa nechám ošetriť veľmi rada." Pousmejem sa a žmurknem na neho. "To je pekné a ak by si chcel mohol by si mi pomáhať v robote. Som veterinárka a ošetrujem zvieratá. Teda ak by si chcel." Poviem a bola by som rada ak by mi pomáhal v ordinácií.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 7:57 pm

Corin dům

Přikývl jsem, schopnost to byla vážně dobrá. Ale jen pro lidi kolem mě, pro mě samotného až tolik ne. Pak jsem ji pohladil po tváři a usmál se. "Ty ale nebudeš potřebovat léčit...nedovolím aby ti kdokoli ublížil" byl to na jednu stranu neuvěřitelný paradox. Protoze ona byla ve vlčí podobě mnohem silnější než já. Když promluvila o veterině, tak jsem se rozzářil. "To...to bych doopravdy mohl?...Vzdycky jsem takhle chtěl pracovat povzdychl jsem a pak jsem se na ni ppusmál.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 8:07 pm

Corin dom

Bolo to tak sladké keď povedal že nedovoli aby mi ktokoľvek ublížil. Toto mi ešte nikto nepovedal. Všetkým som bola ukradnutá a nikto sa o mňa nezaujímal ale on? On by sa aj pobil kvôli mne. "Ja neviem čo mám povedať. Moc si toho vážim. Ty môj veľký ochranca." Pousmejem sa a potom sa zodvihnem a pobozkám ho. Keď som videla ako ho moja ponuka pracovať v mojej ordinácií potešila tak som sa potešila s ním. "Jasné že môžeš. Som tam sama a niekedy nestíham a pomoc by sa mi hodila. A teraz máš možnosť si to splniť." Pousmejem sa a bola som rada že budeme spolu pracovať. Lenže potom som si uvedomila že je to až moc krásne a trochu som sa bála že sa to nejako pokazí čo by som bola nerada a preto som dúfala že sa nič nestane a mi budeme spolu.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 8:18 pm

Corin dům

Všechno se to tak krásně poslouchalo. Bylo to doopravdy jako pochádka. Ještě víc jsem si ji k sobě privinil a dlouze ji políbil. "Už se těšim na naši první společnou směnu" uculik jsem se a znova ji políbil. Pak jsem si ji k sobě přitulil a zase ji hladil po stehně a přitom jsem zavřel oči a prostě odpočíval.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 8:31 pm

Corin dom

Túlila som sa k nemu a bozk som mu vrátila. "Aj ja. Hneď zajtra ráno ti všetko ukážem a vysvetlím a potom budeme kolegovia a možno aj niečo viac." Pousmejem sa a žmurknem na neho. Položila som si hlavu na jeho hruď a spokojne som si vzdychla. Počúvala som jeho dýchanie ktoré ma upokojovalo a tak trochu aj uspávalo.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 8:40 pm

Corin dům

Už jsem se moc těšil až navštívím její ordinaci a budu ji pomáhat. Byl to takový můj sen. Teď jsem tu byl ale sní, leželi jsme spolu v objetí a pomalu jsme usínali. Tedy alespoň já určitě, začal jsem se soustředit na její dech a zároveň na svůj. To mě uklidnilo natolik, až jsem nakonec upadl do spánku. Ze spaní jsem se k ní přitulil jěstě víc.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 8:48 pm

Corin dom

Tiež neviem ako dlho mi trvalo než som zaspala ale nakoniec som zaspala a celú noc som mala úsmev na tvári.
Ráno keď som sa zobudila tak som sa pozrela na Archieho. Ešte spinkal a bol tak sladký. Tak som sa pousmiala a dala som mu pusu na lice a potom som sa opatrne postavila. Nechcela som ho zobudiť. Opatrne som sa postavila a išla som do kúpelky spraviť to co treba. Keď som to spravila tak som išla do kuchyne spraviť raňajky. Prídem do kuchyne a začnem robiť omeletu a bola som rada že konečne to robím len pre seba ale aj pre druhého.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 8:56 pm

Corin dům

Spalo se mi doopravdy dobře s ní. Cítil jsem se s ní šťastný. Když jsem se ráno probudil, tak už vedle mě nebyla. Trochu jsem posmutněl, že jsem ji neměl vedle sebe. Pak jsem si ale došel do koupelny opláchnout obličej a hned potom jsem si to mířil do kuchyně. V kuchyni jsem ji uviděl, jak stojí u plotny. Zezadu jsem ji obejmil a políbil.Dobré ráno zavrněl jsem ji do ucha.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 9:12 pm

Corin dom

Omelety som mala skoro hotové už mi ostávalo urobiť slaninu. V tom ma ale niekto objal a pobozkal ma. Pousmejem sa. "Dobré ráno zlato." Otočila som sa k nemu a bozk som mu vrátila. "Za chvíľu budu spravené raňajky dáš si?" Opýtam sa a dúfala som že mu to bude chutiť. Pretože pre dvoch som ešte nevarila a čo chutí mne nemuselo chutiť jemu a tak som mala trochu obavy či mu to bude chutiť a či mi to náhodou nevyhodí von oknom ale to by hádam nespravil.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 7:31 am

Corin dům

Usmíval jsem se na ni. Kuchyní se nesla vůně vajíček, vajíčka byly taková ta tipická snídaně. Měl jsem je rád a určitě budou výborný, když budou od ní. Pak jsem se rozhlédl kolem sebe a dostal jsem chuť na kafe. Kafe si dávám každé ráno a už si snad ani neumím představit den bez kafe. "Cor?" usmál jsem se a došel k ní a chytl ji za pas "Mohl bych poprosit o kafe?" dal jsem ji pusu a pohladil ji po vlasech.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 12:01 pm

Corin dom

Keď poprosí o kafe tak sa pousmejem. "Jasné spravím ti ho." Poviem a keď dovarím omeletu a slaninu tak to položím na taniere a tie dám na stôl. Potom zoberiem kanvicu a dám variť vodu na kávu. Vytiahnem hrnček a do neho dám kávu a potom počkám kým sa uvarí voda. Keď sa uvarila voda tak som zaliala kávu a dala mu tam trochu cukru. Potom mu to podám a pousmejem sa. "Môže byť?" Opýtam sa a potom si sadnem k stolu a ochutnám omeletu. Bola vynikajúca a dúfam že bude chutiť aj jemu.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Fri Jul 21, 2017 1:09 pm

Corin dům[/b

Sledoval jsem ji a usmíval se [b]"Děkuji"
posadil jsem se ke stolu a na dále jsem si ji prohlížel. Když jsem před sebe dostal talír s jídlem, tak jsem se pousmál. Vonělo to krásně. Pak jsem so vzal to kafe "Určitě může, děkuju moc" Pak jsme se spolu oba pustili do jídla. Ochutnal jsem. Bylo to doopravdy dobré a tak jsem to nakonec celý snědl. "Bylo to výborné" přikývl jsem a vzal talíř a šel jsem si ho po sobě umýt, i toho jsem vzal i ten její.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Fri Nov 24, 2017 10:15 am