Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 218

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 6:59 pm

First topic message reminder :

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Cora Queen

Re: Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 10:31 pm

Park - Les

Ostanem prekvapená keď som mnou trhne ale keď si ma privinul k sebe tak som sa trochu pousmiala. Potom si moku tvár uložil do daní. Pozriem sa na neho. "Pre mňa to moc znamená. Ani nevieš ako." Poviem smutne. Bola som rada že som tu s niekym a nie som tu sama. "Ja sa snažím ale je to dosť ťažké." Povzdychnem si a keď sa dotkol svojím nosom toho môjho tak sa len na neho dívam. Potom sa ale odtiahol a ja som sa stále na neho dívala a odvážila som sa ho objať okolo pása. "Ďakujem ti." Pousmejem sa a páčilo sa mi ako som sa k nemu túlila a dokonca som cítila aj jeho vyšportovanú postavu. Takže toto je ochranca ako sa patrí.
Archie Blossom

Poèet pøíspìvkù : 43

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 10:37 pm

Park - Les

Pousmál jsem se na ni, tak moc jsem věděl jak se cítí. Jak je to hrozné být sám a jak moc to bolí. "Já vím, ale takhle to zhoršuješ a bolí to víc a víc..." když poděkovala, tak jsem jen přikývl. Ale neměla za co děkovat, doopravdy nebyl důvod. Rodinu ji bohužel zpátky nepřivedu, kdyby to šlo, tak tu svoji tu chci mít hned. Aspoň bráchu. Když mě obejmula, tak jsem si ji k sobě přitiskl a konečky prstů ji hladil po zádech. Pak jsem se rozhlédl kolem sebe. Hlavu jsem jsem v jejich vlasech. Voněla tak krásně. Už se začínalo stmívat. "Možná bychom měli už jít" poodtáhl jsem se. Doopravdy se mi nechtělo, chtěl jsem být s ní. Upřímně, měl jsem nutkání ji tu na místě zulíbat, odnést si ji domu a celé týdny se o ni starat. Jo, takový já jsem. Ale nehnal jsem ji až tak dobře, abych na to měl odvahu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 10:44 pm

Park - Les

Počúvala som ho a prikyvovala som. "Ja viem a preto sľubujem že sa to pokúsim zmeniť." Pousmiala som sa a túlila som sa k nemu a cítila som ako ma hladí po chrbte. Bolo to tak príjemné že som zatvorila oči a upokojovala som sa. Takto by som vydržala stále. Ale keď povie že by sme mali už ísť a ešte k tomu sa odtiahne a tak zodvihnem hlavu a pozriem sa na neho. Bála som sa že sa teraz rozlúčime a už sa nikdy neuvidíme. "Dobre." Poviem ale mne sa nechcelo ho púšťať. Chcela som byť s ním. S ním som sa cítila tak krásne ako ešte nikdy pred tým. "Čo keby sme šli ku mne?" Opýtam sa a s napätím som čakala čo povie.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 10:47 pm

Park - Les

Cítil jsem se s ní doopravdy dobře, naplňoval mě zvláštní pocit a zároveň jsem si říkal, že dělám něco dobrého. Jsem tu pro ni a ona to potřebovala a to mě uklidňovalo. Hleděl jsem ji do očí a tak nějak doufal, že teď se nevydá každý svým směrem, ale.do ničeho jsem ji doopravdy tlačit nechtěl. Slbuji. Když se mě zeptala, zda nepujdem k ní, tak všechna má starost vyprchala a měl jsem doopravdy radost. Přikývl jsem a usmál jsem se "Moc rád" kývl jsem a má ruka zase zklouzla k té její. Měl jsem pocit, že dokud ji budu držet za ruku, tak jí nikdo neublíží.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 10:55 pm

Park - Les

Keď súhlasil tak som chcela skákať od radosti. Jeho súhlas ma tak potešil ako ešte nič na svete. "To som rada. A zoznámiš sa aj s Enzom s mojím šteniatkom." Poviem a pousmejem sa. Potom ma chytil za ruku a ja som sa od neho odtiahla a postavila som sa vedľa neho. A konečne po dlhom čase som bola šťastná. Stiskla som mu ruku ako keby som sa bála že odíde alebo že ma pustí. Nechcela som aby ma púšťal. A potom som sa cela natešená vybrala smerom ku mne domov. Konečne nebudem sama doma ale budem tam mať niekoho a ten niekto je Archie ktorého som začínala mať viac než rada.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 10:59 pm

Park - Les

Viděl jsem ten její šťastný pohled a to i mě učinilo šťastným. Když ale zmínila nějakého Enza, tak jsem ztuhnul. Když mi ale řekla, že to je její pes, tak jsem si chtěl dát facku. Byl jsem snad už i paranoidní. Pomalu jsme se vydali k ní domu. Nechával jsem se jí tam vést. Než jsme došli k ní domu, tak byla tma. Mně to ale nevadilo, ba naopak. Přišlo mi, že večer to je bezpečnější nez ve dne, ale né vždy to tak je. Ale semnou bude vždycky v bezpečí. I kdybychom měli být jen přátele, prostě mi nějak zvláštně a nevysvětlitelně přirostla k srdci. Došli jsme k jejímu bydlišti, zvenku jsem toho moc díky tmě neviděl, ale věřil jsem, že tam bude hezky "Jsme tady?" Zeptal jsem se s jemným úsměvem
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:06 pm

Corin dom

Celú cestu som ho držala za ruku a cítila som sa šťastne. Čo viac som si mohla priať? Prišli sme k môjmu domu a on sa opýtal či sme tu. "Ano tu bývam." Poviem a druhou rukou vytiahnem kľúče a odomknem dvere a vojdeme dnu. "Tak vitaj u mňa a cíť sa tu ako doma." Pousmejem sa a hneď som počula štekanie a netrvalo dlho a Enzo bol pri nás. Pousmejem sa. "Tak zoznámte sa. Archie toto je Enzo. Enzo toto je Archie." Predstavím ich a Enzo hneď k nemu pribehne a očuchá ho a hneď odbehne preč. Ale netrvá dlho a pribehne aj s hračkou. Držal loptičku ktorú mu dal k nohám. Pousmejem sa a pokrútim hlavou. "Enzo veď ho nechaj nech sa vyzuje a vydýcha. Prepáč ale on sa chce s každým hrať." Pousmejem sa a potom sa vyzujem.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 11:09 pm

Corin dům

Vešli jsme do domu a do nosu mě praštila příjemná vůně. Bylo to tu moc hezky zařízené, takové útulné. Hned přiběhlo štěňátko a já se zasmál a klekl si k němu a do ruky si vzal jeho hračku. Zmáčkl jsem si a ona pískla. pak jsem mu ji hodil a zasmál se. "To je v pořádku" podíval jsem se na ni a usmál jsem. Pak jsem si vyzul boty. "Máš to tady moc pěkné" uznale jsem přikývnul.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:16 pm

Corin dom

Jemu to nevadilo a hneď mu ju hodil a Enzo sa rozbehol za loptou. "To som rada pretože on ti pokoj nedá. A ďakujem." Pousmejem sa a keď sme sa obaja vyzuli tak mu idem ukázať dom.

(dúfam že to ukáže)
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 11:20 pm

Corin dům

Celý dům jsme si spolu prošli. Měla to tu doopravdy pěkné a útulné. Občas jsem Enzovi hodil hračku aby byl spokojený. Pak jsme se spolu posadili do obýváku na gauč a já se ji zadíval do očí "Kdybychom teď byli ve filmu, tak se to zvrtne" uchechtl jsem se. Sice jsem si dělal srandu, ale nevadilo by mi, kdyby se tak stalo. Nezlobil bych, byla doopravdy krásná.

(Zobrazilo Smile)
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:26 pm

Corin dom

Ukazovala som mu dom a pritom som sa dívala ako hádže Enzovi loptu. Obdivovala som ho kde berie toľko energie. Potom sme si sadli na gauč v obývačke a on sa mi pozrel do očí a ja som sa pousmiala. "To ano." Poviem a prikývnem ale vedela som že sa nič nestane. Úplnok dneska nebol a žiarlivého priateľa som nemala. Jedine ak by nejaký zlodej alebo nejaký psychopat ale to sa tu zatiaľ nikdy nestalo. Nikdy nehovor nikdy pretože jeden nikdy nevie.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 11:29 pm

Corin dům

Začínal jsem být trochu nesvůj, jen tak jsem se na ni díval. Nevěděl jsem co teď, zda ji políbit? Bál jsem se, že by třeba uhnula nebo tak něco. Nechtěl jsem ji vylekat, šlo mi o to si získat její důveru a né naopak. I přes to jsem se k ní naklonil a pousmál se. Zadíval jsem se jí do očí "A co teď?" vydechl jsem a neustále se na ni usmíval.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:36 pm

Corin dom

Keď sa naklonil ku mne a pozrel sa mi do očí v tú chvíľu sa mi rozbúchalo srdce ako o život a môj dych sa zrýchlil. Čakala som čo spraví. On sa ale opýtal čo teraz? Povzdychnem si a jednu ruku natiahnem k nemu a chytím mu ju. "Sprav to." Poviem potichu a v mojich očiach bolo vidno že len na to čakám a že keď to spraví tak neujdem a ani ma nevystraší. Teraz som mala pocit ako keby sme boli na svete len my dvaja a nikto iný. Bol to môj najkrajší zážitok a nechcela som aby sa končil. Až som sa bála že je to len sen s ktorého sa každú chvíľu prebudím a ja budem sama ležať v posteli.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 11:40 pm

Corin dům

Hleděl jsem ji do očí a můj tep nekontrolovatelně zrychloval. Když řekla, ať to udělám, moje tělo ze zcela naplnilo adrenalinem. Byl jsem rád, když jsem zjistil, že oba dva něco cítíme. A i kdybychom to cítili jenom dneska, tak to prostě cítíme. Její čelo jsem si opřel o to svoje. Riku jsem si stiskl a svým rtem jsem se otřel o ten její, v tu chvíli jsem zavřel oči a představoval si, že jsem v nebi. Pak jsem ji dlouze políbil a druhou rukou ji zajel do vlasů.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:48 pm

Corin dom

Srdce mi búchalo ako o život. Bolo to niečo úžasné a vzrušujúce. Stále som sa dívala na neho aj keď oprel čelo o to moje. Potom ruku stisol a v tom ma pobozkal a ja som mu bozk vrátila. V tú chvíľu som mala pocit že vyletím z kože niekam do oblakov. Mala som zatvorené oči a cítila som ako mi vošiel do vlasov. Ja som ho objala a pohladila som ho po chrbte. Celým telom mi prešla zvláštna vlna ktorú som nikdy pred tým necítila. Nechcela som skončiť stále som bozk držala a jeho som stále objímala a hladila som ho po chrbte.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 11:51 pm

Corin dům

Celým mým tělem projela vlna vzrušení. Polibky jsem ji oplácel a pomalu a opatrně jsem ji položil na gauč a pokračoval s polibky. Polibek za polibkem byl čím dál tím víc vášnivější. Hladil jsem ji konečky prstů ve vlasech, pak po ruce a nakonec po noze. Nic víc a ani nic míň. Přišel jsem si doopravdy jak ve snu. Bylo to něco, co jsem už doopravdy dlouho necitil. Něco, co mi moc chybělo.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 11:58 pm

Corin dom

Bozky som mu vracala a nechala som sa položiť na gauč. V tú chvíľu všetky veci čo som mu chcela povedať boli preč. Teraz bola dôležitá táto chvíľa a ja som ju nechcela ničím pokaziť. Jednou rukou som zašla do jeho vlasov a začala mu ich prehrabávať a druhou rukou som ho hladila po chrbte. Teraz som sa už vôbec necítila sama. Mala som Archieho o ktorom som vedela že ma neopustí a to ma moc tešilo.

(ja idem do postele Smile tak dobrú noc a zajtra pokračujeme Smile )
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 12:03 am

Corin dům

Nepřestával jsem s vášnivými polibky a neustálým se tulením. Cítil jsem se takhle s ní dobře, doopravdy moc dobře. A cítil jsem, že ona cítí to samé. Po nějaké té doby jsem se poodtáhl i když se mi moc nechtělo a pousmál se "Nelehneme si už?" zašeptal jsem a pak ji dal dlouhou pusu. "Můžu klidně spát tady na gauči, jestli chceš..." Okamžitě jsem ji ujistil o tom, že se s ní nechci hned vyspat. A už vůbec nechci, aby si to o mě myslela. Pohladil jsem ji po její jemňoučké tvářičce.

(Taky Smile. Dobrou, už se těším Smile)
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 12:52 pm

Corin dom

Ani ja som neprestávala a ani som nechcela prestať. Až po nejakej dobe sme sa odtiahli od seba. Bola som trošku sklamaná ale nevadilo mi to. Opýtal sa ma či si nepôjdeme ľahnúť a že môže spať tu na gauči ak chcem. Pozrela som sa na neho a pousmiala som sa. „Dobre poďme a nemusíš ležať na gauči. Ak chceš môžeme obaja ležať v posteli.“ Pousmejem sa. Nevadilo by mi ak by sme spolu ležali v posteli. Ale skôr než si pôjdeme ľahnúť chcela som mu niečo povedať. „Archie skôr než si pôjdeme ľahnúť rada by som ti niečo povedala. Nechcem mať žiadne tajomstvá.“ Povzdychnem si a potom sa zhlboka nadýchnem a potom vydýchnem. „Prosím len sa nezľakni prosím ťa. Som vlkodlak.“ Poviem a sledovala som ho. Bála som sa ako bude reagovať. Čo ak teraz ujde alebo sa ma pokúsi zabiť? Ale ak by malo byť niečo medzi nami tak by sme nemali mať žiadne tajomstvá. A toto bolo jedno z nich a keďže som cítila že on je mág tak som dúfala že sa nič nestane a pochopí to ale všetko závisí od neho.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Thu Jul 20, 2017 3:50 pm

Corin dům

Hned jak jsem se odtáhl po jejoch rtech, tak jsem měl potřebu ji zase políbit. Když mi ale řekla, že mi chce něco říct, tak mě to trochu vyděsilo. Nevěděl jsem co od ní čekat, mohla mi říct úplně vše. Pak mi řekla, že ne vlkodlak a já jsem se usmál a pohladil ji rikama. Hodně jsem p vlkodlacích slyšel, ale čest jsem s nimi neměl. Neměl jsem z ní strach, přišla mi až moc hodná na to aby ve vlčí posobně byla nebezpečná. To je v pořádku...já jsem mag vydechl jsem a pak ji dlouze polibil.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:53 am