Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Share
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 190

Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 6:59 pm

Park

Mesto som už ako tak poznala a celkom sa mi tu páčilo. Len niečo tomu chýbalo a ja som nevedela čo? Možno po čase na to prídem ale teraz tomu tak nebolo. Prišla som do parku. Chcela som si vychutnať pekný deň. A tak som sa šla prejsť. Prechádzala som sa po parku a dívala som sa na tu krásu. Bolo tu pekne. Všimla som si že som tu nie som sama. Boli tu aj iný ľudia. Pousmejem sa a vydám sa po parku ďalej. Išla som pomalým krokom. Nemusela som sa nikam náhliť a mohla som si v pokoji vychutnať prechádzku. Prechádzala som sa po parku a ani som si neuvedomila že som sa dostala von z parku. Pokračovala som ďalej v ceste a mierila som do lesa. Keď som začala vnímať okolie všimla som si že sa blížim do lesa. Bola som rada aspoň sa budem môcť poriadne prebehnúť. A tak som zrýchlila krok a za chvíľu som stála na kraji lesa. Poobzerala som sa okolo seba a rozbehla som sa do lesa. Po lese som behala niekoľko hodín a vychutnávala som si to. Potom keď som už toho mala dosť tak som prestala behať a krokom som sa vydala von z lesa. Išla som pomalým krokom nikam som sa nenáhlila. Potom som sa vydala do parku aby som si sadla a odpočinula som si. Prišla som do parku a sadla som si na lavičku a odpočívala som. Ten beh mi dal poriadne zabrať.
Archie Blossom

Poèet pøíspìvkù : 43

Re: Cora Queen + Archie Blossom - Park

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 7:16 pm

Park

Když jsem se probudil, tak byl krásný den. Venku bylo příjemné teplo a tak jsem doma moc dlouho netrávil, rozhodl jsem se, že si zaběhám. Oblékl jsem se do těsnějšího tílka a kraťasů. Do ucha jsem si strčil sluchátka a rozeběhl se, v duchu jsem si pobrukoval melodii z písničky. Doběhnul jsem až k parku, bylo tu pár lidí. Pár zamilovaných páru a taky pár lidí se psem. Trochu jsem zpomalil na tempu abych si každou osobu pozorně prohlédl, dělal jsem to často a rád. Bavilo mě dopředu odhadovat charakter. Jestli je ten člověk zlý nebo naopak a tak dále. Zaujala mě ale dívka na lavičce, vypadala poměrně vyčerpaně. Pomyslel jsem si, že si asi taky šla zaběhat. Usoudil jsem, že nebude na škodu prohodit pár slov. Doběhl jsem k ní a sundal si sluchátka "Mohu přisednout?" pousmál jsem se a očekával kladnou odpověď.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 8:07 pm

Park

Ten beh mi pomohol a teraz som spokojne odpočívala a naberala som silu a hlavne dych. Pozriem sa na mladíka ktorý prišiel ku mne a opýtal sa či si môže prisadnúť. Pousmiala som sa a prikývla. "Ano môžeš." Poviem a poobzerám si ho poriadne. Bol mladý a pekný a podľa pachu bolo jasné že je to mág. No super konečne niekto iný než upír ktorých som tu stretávala stále a už om si vážne začínala myslieť že tu nikto iný neni. Ale tento mladík to konečne zmenil. Bola som rada že som stretla niekoho iného a navyše tak pekného ako bol on. Lenže aj keď bol pekný tak som si musela dávať pozor pretože zdanie môže klamať ale ak nie tak by bolo super sa s ním zoznámiť a spoznať ho blišie.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 8:15 pm

Park

Sám jsem se zhluboka několikrát nadechl, abych popadl dech. Nechtěl jsem ji funět do obličeje, tím bych asi zrovna dvakrát nezaujal. Posadil jsem se k ní "To jsem rád."Pak jsem se rozhlédl kolem sebe. "Taky se proběhnout? Chvíli jsem si ji prohlížel a doufal, že si toho nevšimne. Měl jsem tušení, že to nebude normální člověk, né že bych to poznal. Ale prostě to byla intuice, kterou se snaží poslouchat. Párkrát to neudělal a docela se mu to vymstilo.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 8:27 pm

Park

Mladík povedal že je rád a potom sa ma opýtal čo sa bola prebehnúť. "Ano mám rada beh. Inak ja som Cora." Hneď sa mu predstavím pretože som vedela že je to neslušné ak by som sa nepredstavila. A dúfala som že aj mladík sa predstaví mne. Presne tak ako som si ja prezerala jeho tak si on prezeral mňa ale mne to nevadilo. Veď to robí asi každý človek no nie? Takže si ma mohol prezerať ako dlho len chcel. Pomaly ale isto som si začínala myslieť že tento mladík by mi neublížil. Nevyzeral na to a to som bola rada. "Ty si v tomto meste nový alebo tu bývaš dlhšie?" Opýtam sa ho. Chcela som začať nejakú komunikáciu a chcela som sa s ním zoznámiť.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 8:36 pm

Park

Usmál se na ni, když pochopil, že se konverzaci nevyhýbá. Působila na něj mile, taková nevinná duše."To já také, Archie" Rozhlédl jsem se kolem sebe, jako bych neustále kontroloval situaci. Bylo to pro mě přirozené, chtěl jsem být vždycky tam, kde je mě potřeba. Kde je potřeba pomoc. Přišlo mi, že k ničemu jinému nejsem. "Asi jsem spíš nový" vydechl jsem. Vybavilo se mi, proč jsem vlastně tady. "A co ty? Budeš jedna z těch, co mě provede a poradí, kde je to nejlevnější?" Zasmál jsem se, samozřejmě, že jsem si dělal srandu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 8:46 pm

Park

Pousmejem sa a potom sa mi predstavil. Mal celkom zaujímavé meno. Také som ešte nikdy nepočula. Skoro ako keby pochádzal z nejakej kráľovskej rodiny alebo čo. V každom prípade na to nevyzeral. "Tak to máme niečo spoločné. Rada ťa spoznávam Archie." Neuniklo mi potom že sa díval okolo seba. Na niekoho čaká alebo prečo sa obzerá? Potom ale začal rozprávať. Povedal že je nový. Bola som rada že niekto nový sa tu ukázal. "Tak to dovoľ aby som ťa privítala v tomto meste." Pousmejem sa a prikývnem. "Ano celkom si to uhádol. Už som tu niekoľko týždnou a toto mesto ako tak poznám. Takže sa tu nestratím." Pousmejem sa a veľmi rada mu ukážem mesto. Teda ak bude chcieť. Pretože viem že muži málo kedy chcú pomôcť. Väčšinou si pomáhajú sami a potom oni ukazujú mesto druhým ale v tomto prípade to bolo na opak.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 8:51 pm

Park

Usmál se na ni a přikývl "Potěšení je i na mé straně" I když se to možná na první pohled nezdálo a vlastně to ani jeho minulosti neodpovídalo, tak uměl být doopravdický gentelman, ale taky uměl být pěkný spratek. Momentálně v něm převládala ta gentelmanská. Doufal, že ji tim oslní, nebo tak něco. Každá nová známost v tomto městě se hodila. "Popřemýšlím o tom." Usmál se a myslel to doopravdy vážně. Má v plánu se nad tím zamyslet i kdyby jen trochu. "A líbí se ti tady? Tedy aspoň v rámci možností, pokud nejsi moc náročná." Uchechtl se, ale rozhodně to nemyslel vážně. Nevypadala jako nějaká nafoukaná či namyšlená holka ba naopak. Tahle dívka by neublížila ani mouše.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 8:59 pm

Park

"Tak to som moc rada." Poviem a pousmejem sa. Musím povedať že tak milého mladého muža som ešte nestretla. A on bol taký gentleman o ktorom snívala asi každá žena. Potom si ale povzdychnem pretože tak mladý muž má isto milión obdivovateliek a isto ich odháňa metlou. Nad tou predstavou sa zasmejem ale keď povie že o tom porozmýšľa tak ma to poteší. Bola by som rada ak by som mu to tu mohla ukázať. Potom sa ma opýta či sa mi tu páči. "Celkom sa mi tu páči. A nie som náročná. Ale najviac sa mi páčia lesy. Tie sú nádherné. Ak ti môžem odporučiť tak by si sa mal ísť niekedy pozrieť do lesa." Povzdychnem si keď si spomeniem na lesy a na to ako tam behám a užívam si voľnosť.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 9:12 pm

Park

Usmál jsem se a přikývl. "Lesy?" Podíval jsem se na ni docela překvapeně. Obyčejný člověk by lesy neřekl, to mi bylo hned jasné. "A co v lese? Asi nejsem ten tip, co by byl v lese. Nevím co bych tam dělal a v parku se běhá přeci jenom lépe..a hlavně" zadíval jsem se na ni. Říkal jsem si, že takhle třeba zjistím co je zač "V lese je nebezpečno a nikdy nevíš co tam počkáš." Pousmál jsem se.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 9:22 pm

Park

Prikývnem keď sa ma opýta na lesy. "Ano lesy počuješ správne." Poviem a teraz sa pre zmenu pozriem prekvapene na neho ja. "Tak to je škoda pretože v lese sú nádherné vodopády a lúky." Poviem a vzdychnem si pri spomienke na vodopády a lúky. "Mne sa lepšie behá v lese ako v parku. Tam aspoň nie je tak veľa ľudí a nikto mi nezavadzia." Pousmejem sa a nie len kvôli ľudom ale aj kvôli tomu že sa tam môžem premeniť na vlka a behať si slobodne a robiť si čo chcem a nikto mi nehovorí čo mám a čo nemám robiť. Keď povie že je v lese nebezpečne a nikdy neviem čo tam stretnem tak prikývnem. Dobre v tomto mal pravdu ale ja som sa nebála. Lesy som poznala a nikto a nič ma tam neprekvapí. "To je pravda ale ja sa nebojím ničoho. Ty sa nebodaj bojíš?" Opýtam sa a pozriem sa na neho a pousmejem sa. Ešte som nevidela aby sa muž bál ale možno si to len ze vysvetľujem a nebojí sa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 9:29 pm

Park

Zamyslel se nad tím a představil si v hlavě krásný les, jako z pohádky. Ano, pohádkový les. Jako malý chtěl žít s bráchou v pohádkovém lese. Tedy vždycky si to říkali. To už je ale hodně dlouho. "Taková křehká dívka a nebojí se ničeho?" Usmál se na ni a pramínek vlasů jí dal za krk. "Spíš bych řekl, že by si v lese potřebovala nějakého ochránce, aby se ti nic nestalo." Přikývl, doopravdy by ji netipoval na holku co se bude sama potulovat v lese, ale nevadilo mu to. Teda pokud si pouze nevymýšlí, aby zapůsobila.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 9:38 pm

Park

Trochu sa začervenám keď povie krechké dievča a nebojí sa ničoho. "Možno sa trochu bojím." Poviem a žmurknem na neho. "A ty by si mi toho ochrancu spravil?" Opýtam sa ho a pozriem sa na neho. Ak by ma mal chrániť tak by som nemala žiadne námietky skôr naopak. Bola by som veľmi rada že ma chráni zrovna Archie. A myslím si že by ma ochránil pred všetkým zlým teda aspoň som si to myslela. Ale či by to spravil tak to je už otázne ale ja by som ho rozhodne brala.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 9:41 pm

Znovu jsem se usmál a nebezpečně se nad ní naklonil, možná jsem si zahrával, ale zrovna teď mi to vůbec nevadilo. "Kdybys chtěla, tak by mi bylo ctí" Významně jsem k ní přikývl. Pak jsem se nad sebou zamyslel, zda je vlastně to co teď dělám dobře. Vlastně skoro o ní nic nevim. Nevím, kde žije a ani nevím zda někoho má. Co když tady balím zadanou holku, která mi dá za chvíli facku a uteče?
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 9:48 pm

Park

Keď sa naklonil nado mňa tak som ho len sledovala a čakala čo spraví. "Jasné že by som chcela. Kto by nechcel mať tak krásneho ochrancu ako si ty?" Opýtam sa a pousmejem sa. Jasné brala som ho zo všetkými desiatimi. Ja som rozmýšľala nad tým že on isto nikoho má. Veď tak krásny muž isto musí niekoho mať. Už som videla veľa takých ako je on a mali dievča. Mala som chuť a opýtať či niekoho má alebo nie ale najskôr by bolo dobré ho spoznať a potom sa vypytovať. "Tak Archie povieš mi niečo o sebe?" Opýtam sa ho a zadívam sa mu do očí a pousmejem sa. Na chvíľu som sa v jeho očiach stratila a prestala som vnímať okolie.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 9:56 pm

Park

Zadíval jsem se na ni a pomalu svou rukou sjel k té k ní. "Tak co to otestovat?" Vstal jsem a pak ji za ruku také postavil. "Dovedeš mě do toho svého lesa?" Usmál jsem se na ni. Její oči museli zářit na kilometry daleko, byl jsem si tím jistý. "O mně? Asi není co...chudý kluk z chaloupky" uchehtl se, spíš by radši slyšel něco o ní. Odkud pochází a kdo to je. Nejradši by o ní věděl úplně všechno, ale umí jen regenerovat, né lézt do hlavy.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 10:01 pm

Park

Jeho ruka prišla ku mne a potom sa postavil a chytil ma za ruku a postavil ma. Keď ma držal za ruku tak mi celým telom prebehli zimomriavky a zrazu som cítila to čo som ešte nikdy pred tým necítila. "Môžeme." Poviem a pousmejem sa. "Dobre poďme." Poviem a potom sa pomalým krokom vydám smerom k lesu. Les našťastie nebol ďaleko a keďže ja som sa nikam nenáhlila a vyzeralo že on tiež nie tak som šla pomaly. Čakala som niečo iné že povie. "To je pekné ale ja som skôr myslela napríklad čo máš rád, niečo o tvojej minulosti a tak. Vieš rada by som ťa spoznala." Poviem potichu a zahanbene. Asi som to nemala hovoriť ale tak čo už. Už som to povedala. Dúfam že sa teraz neurazí na mňa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 10:07 pm

Park

Byl jsem rád, když její ruka zůstala v té mojí. Popravdě jsem to ani moc nečekal. Nechal jsem se jí vést do lesa. V celku jsme se loudali, ale nevadilo mi to. Vůbec mě nepřekvapilo, když řekla, že by chtěla slyšet víc. Myslel jsem si to. "Nerad o sobě mluvím" přiznal jsem "Ale asi by byl hřích ti neprokázat laskavost...jsem z poměně špatné rodiny, kde se nikdy moc nedařilo. Takže to dopadlo tak, že jsem zcela sám" přiznal jsem. Takhle se nikomu nesvěřuji, říkal jsem si ale, že bych si ji tím mohl získat "A mám rád rozkošná blonďatá stvoření' usmál jsem se. Občas jsem byl až moc hodný "no, teď ty" jemně jsem do ni šťouchl a uchechtl se
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 19, 2017 10:15 pm

Park - Les

Stále som ho držala za ruku a nepúšťala som ho. Pomalým krokom sme šli do lesa a cestou tam mi hovoril o sebe. "Tak to je škoda." Poviem sklamane ale nakoniec začne rozprávať a povzdychnem si. Obaja sme skončili sami. Ale keď povedal že má rád blonďavé stvorenia tak sa začervenám. "Ale no nepreháňaj toľko." Poviem a pousmejem sa a keď povedal aby som ja začala hovoriť tak si povzdychnem. "Narodila som sa ako posledná. Všetci mali radšej mojich bratov a mňa odstrkovali. Rodina mi robila zle a tak som odišla. Skoro som zomrela od hladu ale ujala sa ma jedna milá pani ktorá sa pre mňa stala ako druhou matkou. Mala som ju veľmi rada ale bohužiaľ zomrela a od vtedy sa túlam po svete a hľadám miesto kde by som sa cítila dobre a kde by som si našla domov kde by ma mali všetci radi." Poviem a nahrnú sa mi slzy do očí. Preto zatvorím oči aby som zahnala slzy a keď sa mi to podarí tak ich otvorím a povzdychnem si. Pokračovala som ďalej v ceste až nakoniec sme prišli na kraj lesa.
Archie Blossom

Příspěvek pro Archie Blossom za Wed Jul 19, 2017 10:23 pm

Park -> Les

Když jsem dopověděl svůj příběh, tak jsem poslouchal ten její. Bylo mi ji líto. I přes to, že jsme dopadli stejně, tak mi přišlo, že její minulost byla mnohem horší než ta má. Taky jsem si všiml, jak to nesla špatně. Zastavil jsem se a za ruku ji lehce škubnul abych si ji přivinul blíže k sobě. Její obličej jsem si uložil do dlaní "Teď si tady a teď. Ve svém oblibeném lese...semnou...i když nevím jestli to je výhra" tiše jsem se zasmál "Víš, nejhorší co můžeš udělat je to, že budeš žít v.minulosti...nedělej chyby, kterých se dopouštím já" usmál jsem se na nina svym nosem jsem se otřel o ten její. Pak jsem se poodtáhl, nechtěl jsem ji nějak vyděsit či zastrašit.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:46 pm