Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Dale Barbara & Nina Lauxor Neer & Farrand Mitzou - UKONČENO

Share
Nina Lauxor Neer

Poèet pøíspìvkù : 746

Dale Barbara & Nina Lauxor Neer & Farrand Mitzou - UKONČENO

Příspěvek pro Nina Lauxor Neer za Tue Jul 18, 2017 10:22 pm

First topic message reminder :

Dům -> Ulička

Vyšla si sama na procházku, jelikož nechtěla být stále na krku Farrovi. Už tak mu přidělávala starosti, ale je pro ni nejbližší osůbka, které naprosto důvěřuje a ví o ni skoro vše. Někam se rozešla do města. Farr ji město už celkem dost ukázal, ale i ona se chtěla vydat sama na průzkum. Rozhlížela se okolo a lehce se pro sebe pousmála. Prohrábla si své rozpuštěné světlé vlasy. Zamyslela se nad tím vším, než nepatrně zašla do neznámé uličky. Zastavila, až se ji do cesty "postavila" zeď a celkem vysoká. Něco si zaprotestovala pro sebe a zhluboka se nadechla, aby se uklidnila. Hned se otočila a do očí ji hned padl neznámý muž. Aby řekla pravdu, vůbec se nebála a rozešla se pryč s plánem, že jej jednoduše obejde a každý si bude svou cestou.

Naposledy upravil Nina Lauxor Neer dne Sat Jul 22, 2017 1:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Dale Barbara

Poèet pøíspìvkù : 40

Re: Dale Barbara & Nina Lauxor Neer & Farrand Mitzou - UKONČENO

Příspěvek pro Dale Barbara za Sat Jul 22, 2017 10:24 am

Cudzí dom

Čakal som pokiaľ príde a keď prišiel a premenil sa a išiel ku mne. "Ani krok inak zomrie!" Poviem a zavrčím na neho. Potom ju pustím na zem. Spadla mi k nohám a ja som sa pozrel na neho. "Skončíš rovnako ako ona!" Zavrčím a oči mi sčervenajú a narastú mi tesáky a pripravím sa na súboj.

Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 668

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jul 22, 2017 10:39 am

Cizí dům
Zastavil se, jakmile mu pohrozil. "Ale jdi...i když je to dost možné... však upír je o dost silnější." Sáhl by po zbrani za opaskem, jenže tu používal až v krizových situacích. Znovu se tedy proměnil a uši přitiskl k hlavě. Zvažoval, zda se pohnout, což nakonec udělal. Nevypadal na to, že by měl po ruce zlato, což bylo jedině dobře. Nerozběhl se však. Přibližoval se k němu pomalu a přitom přemýšlel o tom, co zabíralo na Mika.
Dale Barbara

Poèet pøíspìvkù : 40

Příspěvek pro Dale Barbara za Sat Jul 22, 2017 11:10 am

Cudzí dom

Prikývnem. "To je pravda." Poviem a sledujem ho. Znova sa premenil na zviera a začal sa ku mne približovať. Stále som stál na mieste a díval som sa. "Zober si ju a choď." Poviem mu a stále som stál na mieste a nič som nerobil.
Farrand Mitzou

Poèet pøíspìvkù : 668

Příspěvek pro Farrand Mitzou za Sat Jul 22, 2017 11:50 am

Cizí dům - Ulice
Odfrkl si a zůstal stát, když mu řekl, aby si ji vzal. Nečekal však moc dlouho, i když jej jeho obrat v chování dost rozhodil. Přišel tedy až k němu a sklonil se, aby sebral Ninu ze země. Vytáhl si ji do náručí a z domu pak urychleně zmizel. Ne, že by se jej snad bál, ale věděl, že opravdu spěchat musí. Jakmile vyšel z domu, zastavil se ještě a stáhl si tričko, aby jí jej alespoň přetáhl velmi opatrně přes hlavu. Cestou zavolal Mikovi, aby s ním počítal. Když dorazil do nemocnice, téměř vyplivl plíce. Tentokrát však na informacích již nic říkat nemusel a šel rovnou.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Thu Nov 23, 2017 12:41 am