Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Share
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 33

Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Příspěvek pro Mellany Waldner za Mon Jul 10, 2017 10:17 pm

First topic message reminder :

Park

Chcela čo najviac spoznať mesto ktoré sa za tie roky rozrástlo. Pre tento krát, svojho malého "mimozemštana" -malú mačku sphynx- niesla v rukách a nie v taške. Nemala rada keď ho do tej tašky mala pchať a Batty si to myslel tiež. Svoj lenivý zadok usadila na lavičku v chládku. Bola rada za to že slnko už zapadalo a nesvietili tak strašné lúče. Vlasy si prehodila na chrbát a nasadila si slnečné okuliare. Tak mohla sledovať ludí naokolo. Rada si všímala na ludoch aj tie malé detaily a potom v duchu hádala čým sú alebo ako pracujú. Veď, predsa len, skôr ako sem prišla, sa živila hľadaním ľudí. Teraz už len podla najmänších detailov, alebo nalakovaných nechtov vedela odhadnúť osobnosť človeka.

Mellany Waldner

Re: Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Jul 13, 2017 9:59 pm

Les

"To boli také vzťahy..." povzdychla si a prebehla si ich všetky v hlave , "radšej by som žiadne nemala. A ty na to tiež nesmieš tlačiť. Alebo choť na tinder a niekoho si najdi tam..." mikla plecami "7 a pol miliardy ludí na svete... Vyber si niekoho..." zasmiala sa a prezrela si ju .
"Mne nevadí počúvat, alebo sa s niekym rozprávat o problémoch. Myslím, že ak by som ja mala nejaký problém, tiež by si ma vypočula." pousmiala sa a vykračovala si z lesa. Batta čo mala na krku si pohladkala.
"Tá tvoja sebalútost mi nahána zimomriavky dievča, začni byt trocha pozitývna..." zasmiala sa a pohladila ju po ramene. "Uvidíš, všetko pôjde hned lepšie...,"
Potom sa potešila ked povedala že chce íst do Talianskej reštaurácie: "teším sa, ako si dám špagety, dúfam že budu také dobré ako za starých čias...," trocha sa preriekla. No snažila sa to nedat na sebe pocítit alebo vidiet. Bolo by problemmatické vysvetlovat že tu v tomto meste už bola pred tým, pred viac ako 175 rokmi...
Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 190

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 14, 2017 11:56 am

Les – mesto

Povzdychnem si. „Aha prepáč to som nevedela. Ja viem že nemám na to tlačiť. Som hrozná.“ Pousmejem sa a prikývnem. „To som ešte neskúšala a asi to aj vyskúšam niekedy. Díki za radu.“ Pousmejem sa a prikývnem. „Som ti vďačná za to. A to si píš že by som ťa vypočula a pomohla by som ti ak by som vedela.“ Poviem a bola som rada že sme sa takto začali pomaly zbližovať. Keď povie že jej moja seba ľútosť naháňa zimomriavky tak sa pousmejem. „Nie si jediná kto mi toto hovorí.“ Povzdychnem si a prikývne. „Ja viem treba len veriť.“ Poviem lenže ja som neverila pretože som sa bála sklamania a to som nechcela. Keď povedala že sa teší na špagety a že dúfa že budú také dobré ako za starých čias tak sa pousmejem. Takže môj nos ma neklamal. Teraz som mala istotu že je to upírka ale mne to nevadilo. V tomto meste som stretávala samých upírov takže som si na to zvykla. „Nikdy nič nie je také ako za starých čias.“ Pousmejem sa a potom sme pokračovali v ceste. Len ja som nevedela kde je Talianska reštaurácia a tak som šla tam kde šla ona. Dúfala som že ona to vie kde sa nachádza.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sat Jul 15, 2017 9:23 pm

Les-Mesto

"Nie, niesi, ani tým smerom nemysli. Veď si dokonalá..." zasmiala sa a následne prikývla "Nenechaj sa oklamať takými čo tam majú stiahnutú fotku z googlu a pri tom sú to starý pedofily..." žmurkla na ňu. Nie že by sa jej to voľakedy stalo ale tiež tam našla ludí ktorý mali ako fotku Justina biebra alebo Francisca Lachovského.
"To je na čase aby si nás začala poslúvhať, nemyslíš?" zasmiala sa a potľapkala ju po ramenách: "Trdlo, jasné že by si nás mala poslúchať. Tvoja sebalútost je na bode mrazu...." pokývala nad nou hlavou..
Celkom ju zarazila tá veta ale následne prikývla. Bola jej trocha vďačná že sa tom nejak extra nerýpe. "To je pravda,"
"No aj tak sa teším na špagety," vzdychla zamilovane a už sa tešila na tú chuť. Nebude to také, pretože upíry majú skazenú chuť čo sa ráta ľudských jedál ale keď je najedená, chutí to skoro tak akoby to jedla ako človek,
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sat Jul 15, 2017 9:44 pm

Mesto

Dobre nič som nepovedala. A nikto nie je dokonalý takže ani ja nie som dokonalá." Pousmejem sa a potom prikývnem. "Díki za varovanie. Budem si dávať pozor." Páčilo sa mi ako ma varuje pred všetkým čo sa môže stať. A pri tom ma skoro vôbec nepozná. Poznáme sa pár hodín a už mi pomáha a varuje ma pred tým čo sa môže stať. Potom len prikývnem. "Dobre mami budem vás poslúchať." Poviem so smiechom. Toto mi nikto nepovedal aby som poslúchala. "Hej ja nie som trdlo. Ja viem tak mi poraď čo mám robiť aby nebola?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu trochu smutnými očami a povzdychnem si. Ja som vedela ako som na tom ale nejako som sa nesnažila to napraviť. Veď prečo aj? Aj tak to nemalo zmysel. Ale potom to zahodím za hlavu a pousmejem sa. "Tak vidíš. A to nie si sama aj ja sa na to teším." Pousmejem sa a potom pokračovala som v ceste. "Dúfam že vieš kde je tá Talianska reštaurácia. Pretože ja to neviem." Poviem a pousmejem sa. Je pravda že som tu pár dní ale ešte som to tu tak dokonale nepoznala takže som sa spoliehala len na Mellany.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 16, 2017 2:19 pm

Centrum mesta

Pomaly prechádzali do centra mesta, dívala sa naokolo a snažila sa to tu spoznať, nejako. Ale nevidela tu ani náznaky a ani orientačné body. Všetko tu je nanovo vybudované a strácala sa tu.
"Jasné že nikto nieje dokonalý, a ani nechci byť. Vieš aká by tu bola nuda," pokrútila nad tou predstavou hlavou a kráčali spolu dalej a klábosili. Potom sa zarazila keď ju nazvala mamou. "Neprovokuj draka!" začala jej so smiechom vyhrožovať. Potom sa už len chichotala. "Ja ti tu radím a ty toto robíš.... neposlušné decko,"
"Veď sa prestaň lutovať, pozri sa do zrkadla a povec si: Som naozaj prekrásna a nezávislá žena ktorá sa o seba vie postarať aj bez muža,!" pousmiala sa a potom keď prišli medzi reštaurácie tak tam našla jednu kde bolo napísané "Since 1820"
"Asi už viem, pozri, to bude určite ona," zasmiala sa a chytila ju v rýchlosti za ruku a išla s nou do tej reštaurácie.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Sun Jul 16, 2017 3:52 pm

Centrum mesta

Prišli sme do centra a ja som sa poobzerala a poznala som kde sme. Za ten čas čo som tu bola tak som toto miesto poznala veľmi dobre. Potom súhlasila s tým že niekto nie je dokonalý a nikto ani nechce byť a že by to bola nuda. Pousmejem sa nad tou predstavou. Aké by to bolo keby bol každý dokonalý. "To máš pravdu. Takto je to omnoho lepšie." Pousmejem sa a potom som sa začala smiať keď povedala aby som neprovokovala draka. "Nehovorí sa skôr: Neprovokuj hada bosou nohou?" Opýtam sa so smiechom. "Ja som rada že mi radíš a moc si toho vážim. Niekto iný by sa na to vykašľal ale ty nie. Ale no tak mami ja nie som neposlušné dieťa. Ja len robím srandu." Pousmejem sa a potom do nej štuchnem. Keď začala hovoriť čo mám robiť tak som ju počúvala a prikyvovala som. "Dobre budem sa snažiť. A ďakujem za radu." Pousmejem sa a potom sme už pokračovali v ceste a ja som sa spoliehala že viem kde to je. A v tom povedala že asi vie a že to bude určite ona. Pozrela som sa na ňu a potom na budovu. "Si si 100% istá že je to ona?" Opýtam sa a dívala som sa na tú budovu. Nieže by som jej neverila ale chcela som mať istotu že to tak je a že sa nestratila.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 18, 2017 1:45 pm

Centrum mesta

Oči upierala na veľké a prerobené budovy. Jediné čo sa tu nezmenilo, respektíve zmenilo ale zostala tu tá budova, je tá talianská reštaurácia. Spomenula si ako tam chodievala so svojimi kamarátami a dosť sa tam zabavila. Ako tam chodievala so svojou rodinou na neskoré večere keď sa nikomu nechcelo doma variť. Na tváry jej hrál úsmev. Určite to nebude také ako za starých čias, ale dúfala že sa recepty zachovali.
"No musí, keď nie, tak sa aspoň najeme," zrýchlila krok aby sa tam dostala čím skôr a ju samozrejme schmatla so sebou za ruku. "Poď, pozívam,"
Moc ju nezaujímal predosšlí rozhovor, akonáhle uvidela tú reštauráciu, všetko považovala za dokončené. Prišla sem aby sa dozvedela čo najviac o svojích predkoch, aj keď ich zabila. Tak chcela vedieť či aspoň jeden z nich prežil a nezaložil si rodinu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 18, 2017 8:33 pm

Centrum mesta

Ja som sledovala budovu a Mellany a čakala som čo povie. Zdalo sa mi ako keby ani ona nevedela či je to tá reštaurácia alebo nie. Potom som si ale na jej tvári všimla úsmev a začínala som si myslieť že je to tá budova ktorú hľadáme. Keď ale povie že musí a keď nie tak sa aspoň najeme tak si povzdychnem. "Takže ty nevieš či je to tá budova?" Opýtam sa jej a pozriem sa trochu sklamane na ňu. Tak moc som sa spoliehala na ňu že nájde tú Taliansku reštauráciu a teraz keď nevie tak som sklamaná. Tešila som sa do nej. Povzdychnem si a keď zrýchli krok tak aj ja zrýchlim krok aby som ju nestratila. Potom ma chytila za ruku a ja som sa na ňu len prekvapene pozrela ale nechala som to tak. "Dobre." Poviem a potom už len mlčky idem s ňou do reštaurácie.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Jul 20, 2017 9:50 pm

Centrum mesta

Už od detstva patrila k tým čo sa radi obijmali a mali radi fyzický kontakt a to nie v zlom. Preto to že ju chytila za ruku nebrala nejak vážne. Jednoducho to urobila aby ju popohnala do tej reštaurácie.
"Jasné že to neviem, sú to roky Corie," už jej dokonca vymyslela aj prezývku a vošla do reštaurácie. Poobzerala sa naokolo. Steny kavovej farby z tmavšími krezbami kvetín. Uprostred miestnosti obrovský luster no stoly a aj stoličky pripomínali tie italské.
"Ono to je italská reštaurácia... Len neviem či je to ona... Ale špagety majú v každej tak sa neboj," povedala a odyšla si sadnút pri okno. Mohla sa tak dívat na ludí vonku a na posledné lúče slnka. Cez leto slnko zapadá pomalšie a dni sú dlhšie. No už aj tento deň bol ukonca. Trocha posmutnela nad predstavou že je zasa o rok staršia.
Privýtal ich čašník ktorý im priniesol menu.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Thu Jul 20, 2017 10:09 pm

Centrum mesta

Išla som s ňou a už som sa nevedela dočkať kedy tam budeme. "Tak to je zlé že to nevieš. Myslela som si že aj po tých rokoch si tu budeš pamätať. Corie?" Opýtam sa prekvapene. Nepomýlila sa náhodou v mojom mene? Ak ano tak to bolo celkom vtipné ale čo ak sa nepomýlila a ... Prečo ma hneď napadajú zle myšlienky? Povzdychnem si a pozriem sa na ňu a prikývnem. "Ja sa nebojím. Veď nie je čoho sa báť. Dobre v poriadku teda. Tak to necháme tak." Pousmejem sa a potom som si šla s ňou sadnúť. Sadli sme si k oknu ale ja som sa dívala po reštaurácií. Bola celkom pekná a príjemná. Keď k nám prišiel čašník tak som si od neho zobrala menu a poďakovala som sa mu. Potom som otvorila menu a začala som čítať čo tam majú dobrého.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Fri Jul 21, 2017 9:59 pm

Reštaurácia v centre mesta

"Je to zlé, ale to by sommusela mať hlavu ako Einstein," zasmiala sa a potom sa na ňu pozrela. Povedala jej zdrobneninou. Teraz si to tak viacej uvedomila. Musela sa nad tým pousmiat.
"Nuž, je to zložité vysvetlit, ale nerada hovorim ludom celým menom lebo mi to príde ako keby sa hnevám. Možno je to slušné a patrí sa to, no mne to je celkom fuk. " zasmiala sa.
Už dávno sa prestala riadit etiketou. Možno jej zostal jej postoj a chôdza. Ako hovorý. No jej jazyk sa menil počas rokov ktorými si prežila.
Následne je rada že to nechala tak. Nechcela tu riešit nejaké sprostosti keď pred sebou má jedlo na ktoré sa už niekoľko minút predsa tešila. Bez váhania si objednala číslo 17 čo sú špagety s klasickou, rajčinovou omáčkou a mäsom. Vrátila čašníkovy aj menu a obaja čakali na ňu. Nechcela aby jej to prišlo ako naliehanie tak sa pozerala von oknom, no čašnik sa jej automaticky spýtal "máte už vybraté?" na jeho tváry bol typický milí usmev ktory si niekolko krat nacvičoval doma pred zrkadlom pri tom ani štastný a milí byt nemusel.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Fri Jul 21, 2017 10:23 pm

Reštaurácia v centre mesta

Pousmejem sa a prikývnem. "To ano ale bohužiaľ ju nemáš takže sa s tým musíme zmieriť.." Poviem a potom mi začne vysvetľovať prečo mi dala to meno. A bolo to celkom zaujímavé. "Aha tak to je zaujímavé. A tebe nevadí keď ti hovorím Mellany?" Opýtam sa pretože som chcela mať istotu že sa nehnevá a nechcela som ju pohnevať. Nerada som sa totiž hádala. Potom som čítala menu a keďže som nepoznala jedlá tak som si objednala to čo mala ona iba s tým rozdielom že ja som si objednala na pitie kofolu. A keď sa čašník opýtal čo už máme vybraté tak som prikývla. "Ano dám si kofolu a číslo 17." Poviem mu a vrátila som mu menu.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 25, 2017 8:30 pm

Reštaurácia

"Presne, zmier sa s tým," zasmiala sa "Aj tak verým že nám to bude veľmi chuťiť, " povedala a usmievala sa ako slniečko. Bola tu len pár dní no hned spoznala niekoho milého.
"Som štastnejšia ak to bude Mellie namiesto Mellany, znie to akoby som spravila niečo zlé," zaškerila sa. Ale vždy jej to tak pripadalo. Niekedy si kvôli tomu prišla dosť dedská ale taká bola jej povaha. Dedská, rada dokonca pozerala aj rozprávky vo filmoch.
"A inak, dnes platím ja takže si môžeš objednať čo chceš," žmurkla na ňu a ešte si doobjednala ríbezľové víno.
"Tak? O čom sa budeme zhovárať? Ideš zajtrá do práce alebo máš voľno? Jop, a dáš mi tvoje telefónne číslo alebo mail. To aby sme sa mohli dakedy dohovoriť na niečom podobnom, ak samozrejme chceš," hovorila ako kecka, no natešení kecka.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 25, 2017 10:37 pm

Reštaurácia

"Dobre keď myslíš." Pousmejem sa a prikývnem. "Tak to ti verím." Poviem a potom som sa pozrela von oknom na ulicu a sledovala som ľudí. Keď prehovorila tak som sa pozrela na ňu a počúvala som ju. "Ale mne Mellany príde ako pekné meno a vôbec to neznamená že by si niečo vyviedla. Skôr to znie ako keby si to hovorila nejakej kráľovnej." Poviem a pousmejem sa. "A navyše mne sa inak ako Cora nedá povedať a nič si s toho nerobím. Takže si ani ty s toho nič nerob." Pousmejem sa a keď povie že platí ona tak pokrútim hlavou. "To nemôžem od teba chcieť. Ja ti nechcem byť dlžná a preto si to zaplatím." Bola som radšej keď som veci platila sama ako keby mi ich mal niekto iný platiť. Potom som si pripadala ako keby som mu dlhovala peniaze a to som nechcela. Ale potešilo ma keď chcela nejaký kontakt na mňa a tak som jej dala číslo na mobil. "Zajtra idem do práce. A jasné že chcem. Cítim sa s tebou úžasné. Mám pocit ako keby som mala priateľku. A budem rada ak sa budeme stretávať." Poviem ale potom si spomeniem na Liu a povzdychnem si. Aj ona mi sľúbila že budeme spolu a ako to skončilo? Odišla a už som ju nevidela tak čo ak to končí aj s Mellany? Prosím len to nie. To by som už asi nezvládla.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:43 pm