Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Share
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 33

Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Příspěvek pro Mellany Waldner za Mon Jul 10, 2017 10:17 pm

Park

Chcela čo najviac spoznať mesto ktoré sa za tie roky rozrástlo. Pre tento krát, svojho malého "mimozemštana" -malú mačku sphynx- niesla v rukách a nie v taške. Nemala rada keď ho do tej tašky mala pchať a Batty si to myslel tiež. Svoj lenivý zadok usadila na lavičku v chládku. Bola rada za to že slnko už zapadalo a nesvietili tak strašné lúče. Vlasy si prehodila na chrbát a nasadila si slnečné okuliare. Tak mohla sledovať ludí naokolo. Rada si všímala na ludoch aj tie malé detaily a potom v duchu hádala čým sú alebo ako pracujú. Veď, predsa len, skôr ako sem prišla, sa živila hľadaním ľudí. Teraz už len podla najmänších detailov, alebo nalakovaných nechtov vedela odhadnúť osobnosť človeka.

Cora Queen

Poèet pøíspìvkù : 191

Re: Mellany Waldner a Cora Quinn -Park

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 10, 2017 11:02 pm

Park

Dneska bolo krásne a tak som si obliekla tričko a nohavice a obula som si botasky a išla som sa prejsť do mesta. Chodila som po meste a dívala som sa okolo seba. Páčilo sa mi tu. Mesto bolo krásne. Ako som sa tak prechádzala tak som sa dostala až do parku. Na chvíľu som sa zastavila a poobzerala som sa. Bolo krásne a keďže bolo pekné počasie tak tu bolo dosť ľudí. Čo ma nijak neprekvapovalo. A po chvíľke som pokračovala v chôdzi. Uvidela som lavičku na ktorej sedela nejaká dievčina. Chvíľu som váhala či mám ísť smerom k nej. Nechcela som ju vyrušovať. Čo ak na niekoho čakala? Po dlhom rozmýšľaní som sa rozhodla a tak som sa vydala smerom k lavičke kde sedela. Prišla som k lavičke ktorá bola vedľa tej na ktorej sedela tá dievčina a sadla som si na kraj lavičky. Môj pohľad padol na to dievča a trochu som si ju poobzerala. Nebola som si ale istá či si ma všimla keďže bola otočená smerom k ľudom ale aj keď mala okuliare tak som si myslela že sa díva po ľudoch a isto si všimla aj mňa ale jeden nikdy nevie. A tak som sa otočila k nej a zhlboka som sa nadýchla a pozdravila som ju. "Zdravím."
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Mon Jul 10, 2017 11:26 pm

Park

Bola tak zahľadená do ludí až si nevšimla že si ku nej niekto prisadol. Niekedy sa považovala za chlapca, pretože sa nevedela sústredit na viacej vecí ako na jednu. A keď už robila dve, tak to robila zle. Dievča ktoré si ku nej sadlo bolo milé a aby nepovažovala za nezdvorilost jej okuliare. Hned si ich vytiahla a nasadila do vlasov. Sama nemala rada keď sa nemohla niekomu pri rozhovore dívať do oči
"Ahoj!" pousmiala sa na dievčinu vedla seba. Bola rada za každé skrátenie chvýle. Patrila k tým ukecanejším, a hlavne k lufom ktorý si vyžadovali spoločnosť. Možno by si človek povedal že za toľko rokov, by sa naučila čelit samote ale kdeže. Samotu nenávidela a preto sa aj jej malý bezsrtý kocúr snažil o sto šesť aby sa jeho pani necítila sama.
"Som Mellany a ty?" rozhodla sa začať rozhovor. Nechcela dievčinu nejako vyplašit alebo odohnať. Potrebovala nejakých nových kamarátov v tomto meste keď tu zatial poznala až jednoho človeka. A asi aj tak poznala iba jeho meno.
Uvedomovala si že až moc premýšla nad vecami, ale svoju osobnosť nezmení ani keby dostane dalších 200 rokov.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Mon Jul 10, 2017 11:47 pm

Park

Dievčina si dala dole okuliare a ja som sa mohla pozrieť na to ako vyzerá. Pretože keď mala okuliare tak to tak dobre nešlo. Ale teraz keď ich má dole je to omnoho lepšie. A hneď ma pozdravila a aj sa predstavila. Pousmejem sa. "Rada ťa spoznávam Mellany ja som Cora." Predstavím sa jej a natiahnem k nej ruku na zoznámenie sa. Pri tom ako som si ju obzerala tak mi neunikol jej pach. Bol to upír. Začínam mať pocit že v tomto meste žijú len upíri a nikto iný. To som sa prisťahovala do mesta upírov alebo čo? Pretože tu nikoho iného nestretávam len upírov. Toto je už tretí upír ktorého som tu stretla. Asi sa budem musieť zmieriť s tým že sú tu len upíri a nikto iný. Potom pokrútim hlavou aby som zahnala tieto myšlienky a venovala sa Mellany. "Asi je to blbá otázka ale si tu nová alebo tu bývaš dlhšie?" Opýtam sa jej a keď som si ju poriadne poobzerala tak som s tým prestala a len tak som sa na ňu dívala pretože na to že bola upír tak vyzerala celkom milo a tak som dúfala že bude ja dobrá.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 12:06 pm

Park

"Teší ma Cora," odpovedala a prezrela si dievča. Pekné a blonďavé. Nevedela či je človekom alebo iným nadprirodzeným stvorením ale aj tak jej prišla sympatická už na prvý pohľad. Málokde sa vidí že sa k vám niekto automaticky a sám prihovorý.
Akonáhle ku nej natiahla ruku, potriasla jej ňou a usmiala sa. Na ruke si nevšimla žiadny prsteň. Nemohla si pomôcť ale aj pri nej sa snažila hádať jej povahu a možno aj jej prácu. Ale to nebolo až také ľahké pretože v tomto oblečení pravdepodobne neišla z práce. Pracuje vôbec?
"Nie to je v poriadku, prišla som sem pred pár dnami," pousmiala sa a spustila z nej oči. Nechcela na ňu hľadieť a pridávať jej na starostiach alebo nepokojnosti.
"Čo ty? Bývaš tu dlhšie alebo si sem prišla tiež len pred pár dnami?" zaujímala sa tiež.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 11, 2017 12:34 pm

Park

„To som rada. A ani som sa neopýtala či na niekoho čakáš alebo nie? Bola by som nerada ak by som ťa vyrušovala alebo niečo podobné.“ Pousmejem sa a bola som rada keď mi podala ruku a zatriasli sme a potom som ju pustila a pozrela som sa na ňu. A keď povedala že prišla pred pár dňami tak som bola rada že som stretla niekoho kto tu nebýva a je tu nový a opýtala sa ma to isté čo aj ja jej. „Ja som tu už pár mesiacov. A bývam na kraji mesta kde mám malý domček a mám šteniatko. Volá sa Enzo.“ Poviem jej veci čo by ju mohlo zaujímať. Ale aj keď tu bola nová tak ma celkom zaujímalo niečo o nej a tak sa jej opýtam. „Čo mi ešte povieš o sebe?“ Opýtam sa jej a sledovala som ju a čakala som čo mi povie. Viem asi to bolo nevhodné ale bola by som rada ak by som ju spoznala a možno by sme mohli byť aj kamarátky teda ak by chcela.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 2:37 pm

Park

"Nie nie, neboj sa ja tu na nikoho nečakám. Chcela som si to tu trochu popozerat a preskúmat a hlavne vyvenčiť tu Batta" zasmiala sa a zdvyhla do rúk svoje malé bezsrsté mačiatko Battyho. Bol to pre ňu poklad a nevedela by čo by robila bez neho.
"Čo ty? Bola si sa prejst alebo tiež tu na niekoho čakáš?" pozrela sa na ňu. Zaujímalo ju to dievča ktoré malo odvahu a sadlo si ku nej. Jej mozog to stále moc nebral. Sama by sa asi hanbila k niekomu len tak sa posadit.
"Máš šteniatko? Aká rasa?" zaujímala sa. Mala rada zvieratká tak ako nikto.
"O mne? Ani nie som ničím zvláštna. Obyčajný človek tak ako ostatný z obyčajnými hobby a obyčajnou prácou" zachichotala sa.
"Máš nejaké hobby? Alebo niečo čo by ťa bavilo?" oprela sa o operadlo a vydýchla. Slnko ju už dohnalo a naštastie už sedela v chládku. To dnešné slnko bolo otrasné. Nevie či sa za tie roky zmenili klimatické podmienky ale rozhodne si to tu pamätala chladnejšie. A kvôli tomu sem aj prišla. Aby nemusela utekať pred slnkom.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 11, 2017 3:20 pm

Park

Keď povedala že na nikoho nečaká a že to tu chcela preskúmať a vyvenčiť mačiatko tak sa pousmejem. Bola som rada že na nikoho nečaká. "Tak to som veľmi rada. Ja som sa šla len prejsť a na nikoho nečakám. Bohužiaľ." Poviem a než som sa stihla opýtať či mi ho ukáže tak ho zodvihla a ja som si ho mohla poobzerať. Bolo zlatučké a tak som opatrne natiahla k nemu ruku a pohladila som ho. "Je zlatučký. Ja mám kríženca. Teraz je doma a isto robí neporiadok." Pousmejem sa. Už by som ho vážne mala brať von lebo mi vážne zničí dom a to by som nechcela. A keď začne hovoriť niečo o sebe tak sa zasmejem. "Tak to si mi moc povedala. Ja? Som veterinárka takže ma baví starať sa o zvieratká." Poviem a pousmejem sa. Túto robotu som mala veľmi rada a bola som rada že sa mi to podarilo uskutočniť. A ako sme tam tak sedeli tak som rozmýšľala či by sme sa nešli niekam prejsť. Predsa bola tu nová a isto nepoznala mesto. "Čo by si povedala na prechádzku?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu a pousmejem sa.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 6:15 pm

Park.

"Bohužial?" zopakovala pretože sa zaujímala. "Síce nepatrím k tým čo uznávajú samotu ale ani na niekoho čakat neni príjemné," vyslovila si svoj názor.
Potom jej podala malého kovúrka do rúk :"Ak chceš, páči, aspoň sa môžte zoznámit."
Batty by si aspon zvykol na ludí a nebol by len odkázaný na ňu. Kocúrik by nemal vôbec chodit von ale v takomto teple to je asi jedno.
„To aj Batty zvikne narobiť veľkú zlotu keď je sám doma“ zasmiala sa nad tou predstavou.
Cestovanie sem z tohto mesta bolo s ním zaujímavé. Mala ho len týžden a cestovat niekoľko hodín.
„Prepáč," zachichotala sa nad tým: „Veterinárka, tak to je zaujímavé. Ja som hľadačka. Hľadám ludí," zasmiala sa.
Ako už povedala. Normálna robota a do tohto mesta prišla hladať stopy po predchádzajúcom živote ale aj tak hladá pokoj.
„Beriem prechádzku, ešte to tu moc nepoznám a verím že ty poznáš viacej zaujímavejších miest než ja," zasmiala sa a poobzerala sa naokolo. Ludí tu bolo hž menej. Hlavne detí. Blížil sa predsa večer a deti museli byt zväčša na večeru doma.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 11, 2017 8:39 pm

Park

"Ano bohužiaľ pretože ..." Odmlčím sa ale potom pokračujem. "Rada by som si niekoho našla a mala rodinu ktorá by ma mala rada a mala priateľov ale bohužiaľ mám na toto smolu. Neviem či ma niekto preklial alebo čo ale nedarí sa mi v tomto." Povzdychnem si a keď mi podá mačku tak sa pousmejem a zoberiem si ju na ruky. "Ďakujem." Pousmejem sa a pohladím ho bol zlatučký. A keď povie že to aj jej mačka robí tak sa zasmejem. "Tak to som rada že to nerobí len môj ale aj tvoj to robí." Poviem a pousmejem sa. Myslela som si že len môj je zlý ale ako vidím tak môj Enzo nie je jediný ktorý robí neplechu. Potom prikývnem. "Ano bol to môj sen sa stať veterinárkou a splnil sa mi a som rada." Prekvapí ma ale keď povie že je hľadačka. "Aký ľudí hladáš?" Opýtam sa jej prekvapene pretože toto som ešte nikdy nepočula aby niekto hľadal ľudí. A keď súhlasila s prechádzkou tak som sa potešila. "Super tak sa môžeme prejsť a ukážem ti mesto a okolie. Teda aspoň to čo poznám ja." Bola pravda že som ešte dokonale mesto nepoznala ale to nevadilo. Pousmejem sa a postavím sa a stále som držala mačku v rukách. "Tak čo ideme?" Opýtam sa a pozriem sa na ňu.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 9:31 pm

Park

Potichu si vydýchla. Akoby práve povedala aj jej sen. Lenže u nej je priam nemožné mať deti. A nemožné mať niekoho na dlhodobý vzťah. Rýchl vykúzlila úsmev na tváry a pozrela sa na ňu: "Dúfam že ti to vijde Cory..." nefalšovane jej to popriala.
"Nenechaj sa oklamať tým ako je malý. Je strašný, je schopný doškriabať všetko čo je naokolo keď sú búrky. Ani som nevedela že mačky sa môžu báť búrok ale uňho to tak proste je..." zasmiala sa a vyskočila na nohy.
"Skvele, kam ma zoberieš Cory?" pretiahla si nohy ktoré jej stvrdly kvôli dlhému sedeniu. Bola plná energie a tešila sa na dlhú vychádzku.
"Poznáš nejaké pekné miesta? Akože také... čo ja viem.." mikla plecami :"Že keď si na tom mieste, tak si myslíš že tam sú anjeli alebo víly alebo máš s toho miesta dobrý pocit."
Práve prejavila svoju dedsú stránku. Bolo to zvláštne. Po toľkých rokoch sa dokázala niekedy správať tak veľmi dedsky.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 11, 2017 9:57 pm

Park

Pousmejem sa. "Ja tomu moc neverím." Povzdychnem si a potom sa pozriem na mačiatko a pokrútim hlavou. "Tak tomu je ťažko uveriť. Veď vyzerá ako anjelik." Pousmejem sa. "By si sa divila ale veľa zvierat sa bojí búrok. Takže on nie je jediný ktorý sa bojí búrok. Takže si s toho nič nerob. Môj sa nebojí ten to vždy prespí." Pousmejem sa a pohladím ho. A keď sa ma opýta kam ju zoberiem tak sa zamyslím nad tým ale netrvalo to dlho a hneď ma napadlo kam by sme mohli ísť. "Mohli by sme ísť do lesa k jazeru. Tam je veľmi pekne a rada tam chodím." Poviem a pousmejem sa. "A potom aj samotný les je krásny. Ja sa tam cítim volná a vždy tam naberiem plno sily a energie a dokážem sa tam odreagovať. Tak možno sa to bude páčiť aj tebe." Poviem a potom sa vydám smerom k lesu. Išla som pomaly aby si Mellany zapamätala cestu.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 11, 2017 10:16 pm

Park

"Stačý troška viery a nádeje...možno vílieho prachu," zasmeje sa a narážala na Petra Pana. Jedna z jej oblúbených rozprávok z dedstva. Spisovatel ju v mnohých veciach inšpiroval. Je zvláštne že vo veku aký má, stále pozerá rozprávky.
"Ako ani sa nečudujem, aj já mám niekedy s búrkami problém ale on je na tom zjavne ovela horší. Už som rozmýšlala aj nad nejakými liekami...," rozkecávala sa a opatrne si zobrala Battyho k sebe.
"Tak to sa naozaj teším, ešte som nemala tú čeť spoznať sa s lesom alebo byť tam, je les daleko od parku?" znova sa rozkecáva a kráča nejakým smerom. Potrebovala niečo robiť lebo bola nabytá energie.
"Keď sa to páči tebe, ja tam budem ako doma. Tomu ver. Ja takéto veci rada." usmiala sa.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Tue Jul 11, 2017 11:15 pm

Park - Les

"Lenže ja už vieru ani nádej nemám. Ten bohužiaľ nemám." Povzdychnem si a potom sa pousmejem. Nevedela som či by mi zrovna biely prach pomohol. Aj keď jeden nikdy nevie. Potom si ho zobrala a ja som sa pozrela na ňu a pousmiala som sa. "Myslím si že búrok sa bojí asi každý. Ak ti môžem poradiť tak nedávaj zbytočne lieky ak to nie je veľmi vážne pretože by sa mu s tým mohlo zhoršiť zdravie. Lieky sú až posledná možnosť keď to zviera nezvláda. Inak doporučujeme aby bolo zatvorené niekde kde to nebude počuť a bude sa tam cítiť bezpečne." Poradím jej a pousmejem sa. Keďže Enzo búrky prespí tak som takéto problémy nikdy nemala takže ani neviem aké to je. Čo je aj dobre. Poviem ti že sa aj máš na čo tešiť. Neni to ďaleko je to kúsok. Neboj sa." Pousmejem sa. Hádam sa len nebála ísť do lesa či? "Uvidíš nebudeš ľutovať keď tam budeme." Poviem a pokračovala som ďalej v ceste. Ako sme tak šli tak sa pomaly pred nami začal objavovať les. Pousmejem sa lebo som bola rada že tam budem.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 12, 2017 2:04 pm

Les

Akonáhle vchádzali do lesa, začala sa obzerať. Skoro zabudla na to, že jej neodpovedala a preto s nou miklo a hned ju potlapkala po rameni a pritiahla si ju priatelsky k sebe "Nejaký tu najdeme neboj sa..."
Potom ju počúvala ohladne toho čo doporučovala pre Batta. "Ty sa tomu vážne rozumieš," vzdychla zaujato a pozerala sa na ňu "Vidno že to je tvoja práca a baví ťa to..." usmiala sa a potom následne hned aj prikývla.
"Fajn, skúsim spraviť ako hovoríš. Myslím že nebude problém sa skrívať pred búrkami. Sama sa ich trocha bojím. Respektíve mám rešpekt... ako som už spomínala," pousmiala sa nad tým ako minule musela pozatvárať okná a spolu iba čakali v kúpelni vo vani kým ta búrka prejde.
"Inak s tým lesom si mala pravdu, je to tu nádherné..." dívala sa naokolo. Videla už vela lesov, za mlada v nich lovila ale teraz tam už nechodí tak často.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 12, 2017 2:41 pm

Les

Pozriem sa na ňu a pousmejem sa. "No ja neviem." Poviem a myknem plecami. Keď ma pochválila tak som bola rada pretože ma ešte nikto nepochválil. "Ano už od detstva som to chcela robiť a tak som šla na školu no a tak som veterinárka. A ďakujem ti." Pousmejem sa a vážne ma to tešilo že som jej mohla poradiť ohľadne mačičky. A keď povedala že to skúsi tak ma to ešte viac poteší. "Skús to a uvidíš že to pomôže. A ak nie tak až potom by si dala lieky." Pousmejem sa a pokračovala som ďalej v ceste až sme prišli do lesa. Posmejem sa a prikývnem. "Hovorila som ti to. A keď uvidíš jazero tak potom už nebudeš chcieť odísť." Poviem a potom sa vydám smerom k jazeru kde som sa tešila.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 12, 2017 10:40 pm

Les

"Za málinko... Je dobré že máš aspoň vysnenú prácu, a do tej lásky moc netlač. Viem že je to otrepaná fráza ale ono to prijde samo. Ver," pousmiala sa a prezerala si les. Bol krásny. Ale bola tu tma pretože cez vysoké stromy sa sem slnka moc nedostávalo. "Možno by sme to jazero mohli nechat na zajtrá, alebo ...našla by si cestu spät aj po tme?" pýtala sa. Nieže by sa bala tmy, no skôr sa bála o ňu. Sama povedala že to tu moc nepozná a Mellany to tu nepozná duplom. Cestu by našla podla čuchu. Ak by sa jej to podarilo.
"Čo tak pot zájsť do Talianskej reštaurácie? Môžme tam potom pokecat kolko chceme a dať si dobré špagety. Mňam mám rada špagety..." utvrdila sa v tom.
Chvýlu si prezera ešte les. Bolo to tu naozaj čarovné. V dedstve sem moc často nechodievala. A vtedy bol les ovela hlbší a mesto bolo menšie.
"Radšej naozaj poďme lebo po tme by som netrafila ja duplom...netrúfam si to" pokývala hlavou.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 12, 2017 10:52 pm

Les

"To ano som rada že aspoň to sa mi splnilo. Ja viem že nemám na to tlačiť ale keď ja sa trochu bojím že budem navždy sama." Povzdychnem si a kloním hlavu. Nechcela som ju otravovať s mojimi problémami atak zodvihnem hlavu a pozriem sa na ňu. "Prepáč že ťa zaťažujem s mojimi problémami. Isto máš veľa svojich problémov dosť." Ospravedlním sa jej za to. Potom som len prikývla a pousmiala sa. "Ja mám dobrý zrak takže nájdem všetko aj keby bola neviem aká tma." Poviem trochu pyšne a pousmejem sa. Talianská reštaurácia? To znie zaujímavo. "Dobre môžeme. Aspoň si odpočinieme od chodenia. Aj keď ja rada chodím ale už som tiež dlho nejedla a začínam byť aj hladná." Pousmejem sa a potom myknem plecami. "Mne je to jedno. Poďme ale nemusíš sa báť ja by som ťa vyviedla von z lesa bez problémov." Pousmejem sa a potom som sa otočila a išla som von z lesa.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 12, 2017 11:04 pm

Les

"Navždy je dlhá doba, budeš sama dovtedy kým nebudeš pripravená... Ale to ti hovorý človek ktorý tiež nikoho nemá ale... Zasa si prešiel vela žalostnými vzťahmi..." zasmiala sa a vykračovala si z lesa. Battyho si posadila na rameno a divala sa naokolo. Boli len na začiatku lesa takže keď vychádzali tak bolo jasne vidno ako sa rozsvietilo.
"Nie neboj sa, každý ma nejaké problémy a keď sa vykecáš bude ti lepšie...ja počúvam tam sa neboj. Kludne sa stažuj dalej. Ja som rada za každú spoločnosť ktorú mám." zasmiala sa a pohladila ju po rameni.
"Tak to je dobré že máš tak dobrý zrak, ale ja by som radšej uprednostnila tú reštauráciu ako blúdenie lesom a v tej tme,"
Iba sa usmievala a kráčala si parkom. Pod nohami jej praskali konáriky od deti ktoré ich sem nanosili. Všimla si to skôr. Asi to bola ich zábavka. Nanosit tie paličky na chodník a stavať tam z nivh niečo. Prišlo jej to milé.
Cora Queen

Příspěvek pro Cora Queen za Wed Jul 12, 2017 11:36 pm

Les

"Ty si aspoň nejaké vzťahy mala ale ja som ešte nemala nič. A ani neviem aké to je mať niekoho." Povzdychnem si a pomaly sme vyšli z lesa a potom sa pozriem na ňu a pousmejem sa. Nechcela by som aby sa na mňa hnevala kvôli tomu že ju otravujem. Ale ostanem prekvapená keď to povie. "To vážne? Ja viem že to pomáha ale niekedy mám pocit že všetkých len otravujem a nikoho to nezaujíma." Povzdychnem si a prikývnem. "Dobre v poriadku mne to nevadí. Pokojne tam poďme." Pousmejem sa a idem s ňou a rozmýšľam aké to bude v reštaurácií a navyše talianskej.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Similar topics

-
» Park

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:55 pm