Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Share
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 131

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 6:58 pm

First topic message reminder :

Dlouhá. Takhle by se dala popsat doba, kdy byl Avery pryč. Skoro na jeden celý rok se prostě z ničeho nic vytratil. Měl k tomu samozřejmě své důvody. Stalo se mu totiž přesně to, co si prožil už hodně dávno, když ještě žil se svým stvořitelem. Jeho svět se zhroutil. Opět byl rozpolcený a nevěděl, kdo je. Musel si to připomenout. Musel si připomenout to, jakým doopravdy je a kdo vlastně je. JE AVERY BURTON, upír co žije pro prožitek z pití krve.
Jo pro někoho jiného to není tak těžké si to připomenout, ale pro Averyho je to oříšek. Jeho mysl je šílená normálně, ale pokud by jeho šílenost překročila hranice, kdo ví co by se stalo. Ale rozhodně by to už nebyl Avery.
Konečně se vracel domů. Nabytí energií a stejný jako dřív. Cítil se, jakoby se události před rokem nikdy nestali. Cítil se být v plné síle a čím byl blíž městu, tím byl šťastnější.
Vracel se lesem, protože to bylo blíž jeho vile, ale rozhodně nepočítal s tím, že mu z té cesty vyhládne. Nakrmil se sice hodně ještě před odchodem, ale očividně to bylo málo. Typoval, že v lese nikdo nebude, takže zrychlil krok, aby se dostal co nejdříve domu, když v tom ucítil  ten nejlahodnější závan vůně krve. Byl hodně slabý a těžko vystopovatelný, protože ona osoba nemá nejspíš žádné zranění, ale i tak to bylo to nejsladší co kdy cítil. Nedalo mu to, musel to najít. Musel najít zdroj té vůně.

Naposledy upravil Avery Burton dne Sat Jul 15, 2017 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Avery Burton

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 7:24 pm

Averyho vila

Avery se pobaveně uchechtl. Říkal to několikrát, ale ona si to asi pořád nepamatuje. "Andílku. Kdyby jsi byla obyčejná oběť, tak už tu dávno nejsi. Ale ty jsi něco opravdu výjimečného, což je jeden z důvodů, proč tě budu udržovat naživu." Odpověděl ji. Ty další důvody byly, že její krev je tak lahodná, že by byla úplná hloupost ji ochutnat jen jednou a naposled, a další byl, že chce dokázat Viktorovi, že i když se chová jako zvíře, co pase jen po krvi, dokáže udržet nějakou oběť naživu.
Po tom co z Andílkových úst vyšla další prosba, se Avery znovu uchechtl. "Něco ti řeknu. Pokud se budeš chovat slušně a nebudeš dělat věci, co se mi nebudou líbit, máš právo se dožadovat. Samozřejmě s mírou." Vysvětlil ji. Ale samozřejmě ji nemusí všechny prosby schválit.
Postavil se a došel ke skříni na druhé straně pokoje. "Moje poslední oběť, co tu byla, tu nechala oblečení. Můžeš si vybrat." Když otevřel skříň, byla plná šatů. Dost starých šatů, jako z jiného století. Jo jeho poslední oběť, co držel na živu, byla žena a bylo to hodně hodně dávno.
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 86

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 7:44 pm

Averyho vila

Pamatovala jsem si to, ale jestli mě pokaždé vysaje takhle vyloženě "do sucha" tak mu stejně nevydržím dlouho. Dřív nebo později zkolabuju. "Vím, že mě tu chceš mít co nejdéle." Odpověděla jsem mu a pohled stočila stranou. "..ale je jenom otázka času kdy se neudržíš a zabiješ mě.." Dodala jsem pak a povzdechla si. 
Slyšela jsem jak se uchechtl, ale nereagovala jsem na to, jen jsem si to vyslechla. Bylo mi jasné, že mě brzy buď zlomí úplně a bude ze mě mít hromádku neštěstí co udělá cokoli, jen aby byl šťastný a já měla pokoj..a nebo se něco zlomí ve mě a bude se mnou muset zacházet o mnoho jinak, než doposud. 
Otevřel skříň a řekl, že si můžu vybrat. Bylo to oblečení povětšinou ještě z mojí doby. Polkla jsem..teď se mi tu nelíbilo o mnohem více než předtím. Chtěla jsem jen normální volné oblečení, ve kterém budu moct normálně spát. Pohledem jsem projela skříň odshora dolů, než jsem se zvedla a opatrně došla až k němu a skříni. Pak jsem se o ni zapřela rukou, abych na vratkých nožičkách mohla vůbec stát a pohledem projela přes skříň. Ačkoli se mi to zdálo k ničemu, našla jsem i něco, co se dalo použít. Byla to asi spodnička, ale o to mi nešlo. Měla tenká ramínka - mohla jsem to nosit nehledě na má křídla a bylo to volné - mohla jsem v tom spát. Nebylo to ani nijak průhledné..bylo to akorát. Vytáhla jsem si to a hodila to na postel. Vzala jsem si chvilku abych se vydýchala a pak se pomalu zase přesunula zpátky na postel, kde jsem se zničeně posadila. Později se pokusím najít si ještě nějaké kalhoty..ale jestli je to dívčí šatník, nejspíše tam žádné nebudou. "Díky." Zamumlala jsem konečně, když jsem už seděla. Hlad jsem neměla, z toho stresu a strachu kolem jsem prostě nemohla více jíst.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Sep 22, 2017 9:19 pm

Averyho vila

Koukal se na Andílka, jak se sotva při chůzi drží. I on se držel. Sice občas zrovna nemusel lehce zabitelné oběti, ale požitek z toho, když lámete ty křehké kostičky. Ten prostě stojí za to. To jak se oběť prostě nebrání a vy ji můžete jednoduše zlomit. Jako párátko. Právě teď se držel, aby se na Andílka nevrhl a nezlomil ho.
Když se vrátila do postele, usmál se a mírně naklonil hlavu na stranu. Koukl se do Andílkových očí. "Možná máš pravdu. Jednoho dne neudržím a můžu tě zabit stejně snadno jako se láme párátko. Proto tě prosím o poslušnost. Nerad bych, kdyby ten den nastal v blízké budoucnosti." Jak se usmál, vykoukl mu z koutku upíři zub. "Ale to neznamená, že se mě musíš bát. Žádný strach. Budu se k tobě chovat,
tak jak se ty budeš správat."
Přistoupil k ní blíž.
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 86

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 24, 2017 11:53 am

Averyho vila

Když jsem procházela kolem něho, cítila jsem nepříjemné mrazení na krku. Až mi naskočila husina z toho. Polkla jsem a konečně jsem se dostala na postel. Sedla jsem si a nohy si vytáhla k sobě. Děsil mě, a bylo to na mě určitě moc dobře znát. Když se mi díval do očí, nevydržela jsem oční kontakt dlouho a pohled sklopila k zemi. Chvěla jsem se, čekajíc co bude dělat. Po jeho slovech jsem roztřeseně vydechla. "Nejsi tip na uklidňování, že?" Sykla jsem a pomalu hlavu o kousek zvedla. Když jsem viděla ten zub, vstaly mi snad chloupky po celém těle. Poté co řekl, že se nemusím bát, pokud budu hodná, se ke mě přiblížil a já automaticky o kousek couvla. Přitom jsem na něho vyděšeně pohlédla. Kdyby šel zase blíž, už bych neměla moc kam couvat, ale asi bych to riskla a raději přežila střet s podlahou než s ním.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:54 pm