Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Share
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 131

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 6:58 pm

First topic message reminder :

Dlouhá. Takhle by se dala popsat doba, kdy byl Avery pryč. Skoro na jeden celý rok se prostě z ničeho nic vytratil. Měl k tomu samozřejmě své důvody. Stalo se mu totiž přesně to, co si prožil už hodně dávno, když ještě žil se svým stvořitelem. Jeho svět se zhroutil. Opět byl rozpolcený a nevěděl, kdo je. Musel si to připomenout. Musel si připomenout to, jakým doopravdy je a kdo vlastně je. JE AVERY BURTON, upír co žije pro prožitek z pití krve.
Jo pro někoho jiného to není tak těžké si to připomenout, ale pro Averyho je to oříšek. Jeho mysl je šílená normálně, ale pokud by jeho šílenost překročila hranice, kdo ví co by se stalo. Ale rozhodně by to už nebyl Avery.
Konečně se vracel domů. Nabytí energií a stejný jako dřív. Cítil se, jakoby se události před rokem nikdy nestali. Cítil se být v plné síle a čím byl blíž městu, tím byl šťastnější.
Vracel se lesem, protože to bylo blíž jeho vile, ale rozhodně nepočítal s tím, že mu z té cesty vyhládne. Nakrmil se sice hodně ještě před odchodem, ale očividně to bylo málo. Typoval, že v lese nikdo nebude, takže zrychlil krok, aby se dostal co nejdříve domu, když v tom ucítil  ten nejlahodnější závan vůně krve. Byl hodně slabý a těžko vystopovatelný, protože ona osoba nemá nejspíš žádné zranění, ale i tak to bylo to nejsladší co kdy cítil. Nedalo mu to, musel to najít. Musel najít zdroj té vůně.

Naposledy upravil Avery Burton dne Sat Jul 15, 2017 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Avery Burton

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Jul 27, 2017 7:28 pm

Averyho vila

Avery se pořád usmíval. "Jaká škoda, že nikdy nepoznám tebe utrženého ze řetězů." Povzdechl si a rukou, kterou měl na jeho hrudi odhrnul Viktorovi pár vlasů z tváře. Na jeho drápu byla malá kapička Viktorovi krve. "Tohle mi musí stačit." Dodal. Představa Viktora, který se jen krmí a nehledí na životy, Averyho velice zaujala. Ale popravdě by ho to určitě po chvíli přešlo. Přeci jen Vikky je prostě Vikky. Jiný by už to nebyl on.
Jeho pozornost se přesunula k andílkovi. Pořád Viktora poslouchal, ale vážně. To jeho poučování. Avery není blbej. Kdyby byl, tak už dávno, dávno se ho pokouší někdo zabít. Nebo se koupe v krvi. Což vlastně není tak blbí nápad. Krvavá koupel.
Koukal se na opět bezmocné tělo Andílka. Nemůže ji tu nechat takhle. Pokud spadne, tak rovnou do střepů. A to by bylo nemilé. Vzal ji do náruče a koukl se zpátky na Viktora. To jeho poučování mu srazilo úsměv z tváře. "Vikky. Dobře víš, že není těžké poznat, kolik má oběť krve k vlastnímu přežití. Ale pro tvůj klid ti slibuju, že si z tebe vezmu příklad." Odpověděl mu. Poslední větu řekl s humorem. Jakoby to nebral vážně, ale jo, myslí to vážně. Bude se krotit.
Victor Crowley di Raziel

Poèet pøíspìvkù : 114

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Thu Jul 27, 2017 7:43 pm

Averyho vila

"Věř mi, zase taková škoda to není. Nelíbil bych se ti, to vlastně nikomu" Zakroutil jsem pobaveně hlavou a sledoval jsem, jak bere tu andělskou dívku do náruče, aby ji někam odnesl. Zodpovědné. Je zvláštní ho takhle vidět. Ale střepy na podlaze nejsou zrovna pěkná dekorace, zvlášť když je někdo v bezvědomí a mohl se do nich šikovně sesunout.
Když se na mě Avery podíval, neusmíval se. Vadilo mu, moje poučování a popravdě? Nedivil jsem se mu. Taky bych nebyl zrovna milý, kdyby mi někdo pořád říkal to samé, ale já alespoň dám najevo, že jsem pochopil hned z kraje, takže to není ani moje vina.
Pozvedl jsem obočí, když mi Avery řekl, že si ze mě ten příklad teda vezme. Znělo to sarkasticky, ale nějak jsem cítil, že to tak nemyslí. "To jsem rád" Odpověděl jsem klidně.
"Přišel jsem sem, abych s tebou něco probral, ale klidně přijdu někdy jindy, máš teď jiné starosti" Poznamenal jsem potom.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Jul 27, 2017 8:05 pm

Averyho vila

Avery se pousmál a ještě předtím, než se s Andílkem někam vydal se koukl na Viktora. "Né. To je dobrý. Jen ji odnesu dál od střepů. Co chceš probrat?" Zajímalo ho co chce Viktor probrat. Nejdříve si myslel, že to nebude nic strašného a zajímalo ho to. Hodně byl zvědavý. Ale pak mu začalo chodit na mysl spousta věcí, co by chtěl Viktor pobrat. To co se stalo před o vánocích? Nebo se snad přišlo na to, že před dvěma lety zmizelo spousta lidí a je to Averyho vina? Nebo snad něco na co Avery zapomněl?
Obešel Viktora a s andílkem došel do menší místnosti s knihami a gaučem. Taková útulná místnost bez dveří, jen s rámem a se spoustou knih. Ve většině případů nedotčených knih. Avery hold moc nečte, ale knihovnu má. Ještě se zatím nenudil tak moc, aby sáhl po knize. Andílka položil na gauč a vydal se zpátky k Viktorovi.
Victor Crowley di Raziel

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Thu Jul 27, 2017 8:39 pm

Averyho vila

Počkal jsem, než se Avery vrátí. Samozřejmě už bez dívky, vážně ji šel někam uložit. Možná bych se vážně nemusel tak bát o její zdraví. Zatím jsem si udělal pohodlí na jednom křesílku a díval jsem se na střepy na zemi. No uklízet mu je nebudu.
"Přišel jsem sem pod záminkou, že konečně přejdeme ten incident, co se stal o Vánocích" Řel jsem klidně. Možná by bylo dobré to probrat i s Lesliem, ale už jsem tady a nevím, jak by reagoval. Možná někdy potom, až se vrátí do města.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Jul 27, 2017 8:58 pm

Averyho vila

Sedl si na židli naproti němu. Střepy na zemi uklidí, až Viktor odejde. Popravdě mu samotnému nějak neublíží. Vlastně by ublížili jen někomu bez bot. Takže zatím není potřeba.
Ve tváři měl menší úsměv, ale ten okamžitě zmizel, když Viktor řekl, o čem si chtěl promluvit. Avery se popravdě musel hodně snažit, aby se mu nevrátili vzpomínky. Povzdechl si a mírně se ušklíbl. "Vikky. Pár dní po tom incidentu jsem udělal všechno pro to, abych si z toho nic nepamatoval. Takže pokud čekáš, že budu zpytovat svědomí, tak to čekáš zbytečně. Na nic si z toho nevzpomínám." Oznámil mu. "Ale rád si vyslechnu, co chceš říct." Dodal.
To co řekl byla pravda. Z většiny případů. Nic co Avery zná nedokáže vymazat určitou část vzpomínek úplně. To co podstoupil, mu tu vzpomínku jen zamlžilo. Což znamená, že se klidně může vyjasnit.
Victor Crowley di Raziel

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Thu Jul 27, 2017 11:00 pm

Averyho vila

Avery si sednul naproti mně a bylo znát, že by si rozhodně nepřál mluvit o tomhle tématu, kdybych na tom netrval. Trošku mi přišlo, že si myslí, že se stále zlobím. Idiot. A pak prohlašuje, že mě zná? Kdyby šlo o něco jiného, možná bych ho tím i trápil, ale už to byl nějaký ten čas a podle toho co řekl, taky z toho nebyl zrovna nejšťastnější, že se pokusil zapomenout. Ale to mi bylo jasné už v momentu, kdy přišel k mým dveřím, abych Lesliemu pomohl, i když se tak sám udal.
"Bál by ses mého hněvu?" Pousmál jsem se.
Hodil jsem si nohu přes nohu a pohodlněji se opřel, abych odlehčilatmosféru, co se kolem nás vytvořila. "Nezlobím se. Jsi sice na vině, ale stejně tak je i Leslie. Neměl tě provokovat a věděl to. Stalo se předvídatelné" Pokrčil jsem rameny. "V té chvíli jsem jen...přehnaně reagoval, víš přece, že Liu je pro mně jako syn a jeho ztrátu bych asi neunesl" Přihmouřil jsem oči. Ano, Liu byl hodně věcí a mezi nimi i má slabina. "Jen jsem to chtěl mezi námi trochu urovnat, aby sis snad stále nemyslel, že se mi musíš vyhýbat obloukem. Ocenil bych ale, kdybyste si to pak vyříkali i vy dva, mezi čtyřma očima"
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Jul 28, 2017 9:08 pm

Averyho vila

Uchechtl se nad jeho otázkou, aby to vypadalo že by se ho rozhodně nebál. Ale pravdou bylo, že po zkušenosti, kdy ho Viktor málem prohodil zdí, už nechce vyvolat tak velký konflikt. "Ne nebál." Odpověděl a pousmál se. Řekl to tak aby nešlo poznat, že lže.
Vyslechl si každé jeho slovo. A byl rád, že se nezlobí. Opravdu je úplným opakem Averyho. Být Avery na Vikkyho místě, tak by jeho zlost přetrvala navěky. Dokud by viníka neroztrhal na kusy. "Reagoval jsi tak jak by reagoval každej." Řekl mu. "S Lesliem jsme si to už vyříkali. Pár dní po tom se zamnou zastavil. Což ty asi určitě nevíš." Dodal a usmál se. Popravdě si moc nepamatoval, jestli si to vyříkali ale měl ten pocit.
Victor Crowley di Raziel

Příspěvek pro Victor Crowley di Raziel za Wed Aug 09, 2017 7:34 pm

Averyho vila

Pozvedl jsem překvapeně obočí, když mi oznámil, že Leslie už za ním byl. "Ne, to jsem rozhodně nevěděl" Řekl jsem, zatímco jsem přemýšlel nad tím, že Leslie už toho musel mít taky plné zuby, aby se za Averym zastavil z vlastní vůle. Nesnášejí se přeci. Ale tak alespoň to vypadá, že se ho nezačal bát a vlastně...že by se nějak pokoušeli konečně spolu vycházet? Byl jsem opatrně optimistický, ale zas tak velké naděje jsem si nedělal.
"Umh" Odkašlal jsem si tedy taktně. "V tom případě už asi budu na odchodu, pokud nemáš ještě něco, co bys mi chtěl říct"
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 4:11 pm

Averyho vila

Kolem dokola byla pořád cítit ta omamná vůně andělské krve, která Averyho táhla k místu, kam Andílka uložil. Bylo by lepší už ji ty rány ošetřit. Odvrátil pohled od místa, kde ležela Dashie a koukl se na Viktora.
"Hmmm. Ne, nemám." Odpověděl mu. Popravdě měl něco a srdci. Jednu jedinou otázku, kterou si pokládá od toho osudného incidentu. Bude to mezi nimi opět stejné jako předtím?
Rozešel se směrem k vchodovým dveřím, aby mu je otevřel. Jakmile odešel, rozešel se zpátky do jídelny a po tom do knihovny rovnou k andílkovy.
Obvazy ji už prosákly. Chytil ji do náruče a po schodech ji odnesl zpět do jejího pokoje. Tam ji položil na postel a znovu ji ošetřil. Tentokrát pořádně, aby se ji to rychle zahojilo.
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 86

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 4:46 pm

Averyho vila

Spala jsem. Poměrně dlouhou dobu a nějak jsem ani neměla pojem o tom co se kolem dělo. Bolel mě krk, ruce, křídla..všechno. Probrala jsem se tak nějak už když mě nesl po schodech nahoru. Mžourala jsem na zrzka, doufaje, že se už nic dít nebude. 
Vnímala jsem tak nějak jen zpola, ale i tak jsem věděla co se kolem děje. Převazoval mi rány, na což jsem odpověděla tichounkým zasténáním, pokaždé když to nějak zabolelo. Byla jsem o noho bledší, teď když jsem ztratila tolik krve. Každé znaménko bylo tak třikrát výraznější. Nemluvě o vlasech, které museli být teď už doopravdy krvavě rudé. 
Více jsem pootevřela oči a sledovala upíra, co mi pomalu převazoval rány na krku. Oči měly skelný lesk, byla jsem pořád lehce otupělá. 
Ve chvíli kdy se znovu dotknul bolavých ranek jsem zasykla a jedna ruka se pevně chytila té, která bolest způsobila. Nechtěla jsem aby se mě dál dotýkal, ačkoli to bylo alespoň momentálně pro moje dobro.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 5:02 pm

Averyho vila

Už byl skoro s obvazováním u konce, když ho andílek chytil za ruku. Vyděl, jak ji zběleli klouby. Snažila se vyvinout pevný stisk. On se jen usmál. Nechal obvazování a chytil ji ruku. "Bolí to?" Zeptal se se šíleným výrazem ve tváři. Pak ji položil ruku podél těla a dokončil obvazování.
Naklonil se k ni a z blízka ji řekl: "Andílku, ani netušíš, jak moc se bráním tomu tě zabít. Tak rád bych se ti znovu zakousl do tvého drobounkého krčku." Pohladil ji prstem po krku a trochu ji škrábl. Pak se odtáhl.
Na nehtu měl kapičku její krve, olízl ji a koukl se na ni. "Jen lež a odpočívej. Do doby než budeš opět schopná mi dát krev, tě nechám. Ale po tom. Si budeme hrát." Usmál se.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 5:11 pm

Averyho vila

Držela jsem jeho ruku dost pevně, možná jsem mu zaryla nehty do ruky. Bylo mi to jedno. Byla jsem až příliš vystrašená na to, abych dokázala vnímat něco jiného. Děsil mě. Moc jsem se ho bála. Když položil tu otázku, držel na chvíli za ruku on mě. Zatnula jsem pevně pěst a sledovala jej. "Bolí." Potvrdila jsem mu plaše, upřeně jej sledujíc. Stáhl moji ruku stranou a dokončil to obvazování, mohl slyšet další sykání. 
Doufala jsem, že tím jeho zájem o mě končí, nekončil. Strach z něho rostl a rostl. Slizké pohlazení po krku, které vypadalo jako nevinné gesto se ukázalo nakonec jen jako další pokus o získání mojí krve, ačkoli jen tak málo. Kňukla jsem a trochu sebou trhla od něho. Sledovala jsem jak slízl kapku krve z prstu. Jeho slova bych raději neslyšela. Mohl vidět jak se mi vyplašeně zvedal hrudník. Jako bych si zaběhla maraton. Ležela jsem tam, dívala se na něho, nechápala co se mnou chce dělat. Polkla jsem a pohled rychle odvrátila stranou. 
"Hrát?" Chce mi ublížit ještě víc, než mě zřídil teď? Co mi chce ještě udělat?
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 5:23 pm

Averyho vila

Uchechtl se. Ten její strach byl cítit tak silně, až zaplnil celý pokoj. Odhrnul ji z čela červený pramen vlasu. "Andílku. Tvůj strach mi dost stěžuje moje ovládání chutě. Zkus se uklidnit. Tvoje zotavování potrvá nějaký ten čas. Až pak poznáš co jsem myslel tím hraním si." Usmál se a postavil se. Musí se trochu uklidnit. Jestli její strach víc a víc poroste, mohl by být její pach krve cítit i před dům. A to by mohlo přilákat někoho dalšího. A to Avery nedovolí. Andílek je jeho hadrová panenka.
"Teď bys měla jít spát. Večer ti donesu jídlo. A prosím pro tvoje vlastní dobro netrop hlouposti." Usmál se.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 5:37 pm

Averyho vila

Znovu jsem sebou cukla když se mě dotknul. "Jdi pryč.." Kňučela jsem, doufaje že mě nechá opravdu už být. Chvěla jsem se a chtěla jsem být sama. ne, ne sama. Chtěla jsem za Nitrinem. Tak moc jsem ho chtěla vidět, nechápala jsem co se stalo a proč mě opustil. 
Pevně jsem semknula víčka. Nemohla jsem na něho myslet..nesměla jsem. Otočila jsem se k upírovi zády a v dlani sevřela stříbrný medailon, který mi Nitrin před pár dny vrátil. Jeho další slova jsem už nevnímala, jen jsem zavřela oči a snažila se uklidnit. V  duchu jsem si opakovala několik vět, které mi Nitrin řekl, když jsme se viděli. A také věci o kterých mi říkal. Vzpomněla jsem si na deníky od něho. Okamžik jsem ztuhle seděla. Jediná věc, co mi po něm zbyla. Vykasala jsem si o kus sukni a vytáhla tři staré sešity. Chvíli jsem je sledovala než jsem si je natiskla k hrudi a přitáhla si nohy k tělu. Choulila jsem se do klubíčka, křídly jsem se přikryla. Pokud po mě chtěl něco víc, nevnímala jsem jej, jelikož jsem po nedlouhé chvíli usnula.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 5:54 pm

Averyho vila

Na nic moc nečekal. Ještě před odchodem ji přikryl a odešel z pokoje. Zamkl za sebou dveře. Pevně doufal, že Andílek nebude tropit hlouposti. Nerad by ji držel jako zvíře. Teď aspoň neporušuje některá lidská práva.
Sešel dolů po schodech. Rovnou do obývacího pokoje, kde si sedl nad sklenkou dobrého vína. Užíval si to. Užíval si, že chytil něco, co v životě nepocítil a jen tak to nepustí. Užíval si tu vůni, která proudila celým domem. Konečně to tu vypadá, jako před tím než odešel.
Uběhlo pár hodin. Akorát na večeři. V kuchyni opět něco připravil a rozešel se k pokoji. Neobtěžoval se klepáním, prostě odemkl a vešel dovnitř. "Nese se večeře." Usmál se.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 6:02 pm

Averyho vila

Spala jsem poměrně tvrdě celou dobu, což mě překvapilo. Teprve když přišel, jsem se s trhnutím probudila a pomalu se rozespale rozhlédla. Polkla jsem a pak na něho zamžourala. Byla jsem rozespalá, pořád ještě unavená..připadala jsem si jakoby mě někdo přetáhnul koštětem. 
Měla se podávat večeře..já nechtěla, naposled když jsem s ním byla dole to neprobíhalo příjemně. 
Chvíli jsem jej pozorovala, než jsem se pomalu vytáhla do sedu a odložila sešity na noční stolek. Zamrkala jsem a protřela si oči. Uvítala bych nějaké jiné oblečení. Spát v jedněch šatech celou dobu bylo nepříjemné..byla jsem špinavá od bůh ví čeho všeho a neměla jsem ani do čeho se převléct.
Opřela jsem se o stěnu a udělala podél ní několik váhavých krůčků.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 6:15 pm

Averyho vila

Jakmile Avery uviděl, že se Andílek zvedá z postele, položil jídlo na stolek a chytl andílka. "Jsi až příliš zesláblá. Donesl jsem ti jídlo sem." Chytl ji do náruče a opět položil do postele. Po tom se rozešel pro tác s jídlem, co nechal na stolku a donesl ho Andílkovi. "Potřebuješ nabrat sílu. Čím dřív tím líp." Řekl a posadil se na židli kousek od postele. "Ale moc si na jídlo do postele nezvykej. Bude jen po dobu, co ji zesláblá." Dodal.
Rozhlédl se kolem. Šlo vidět, že andílek celou tu dobu spal. Což bylo dobře. Jakýkoliv pokus o útěk by pro ni skončil špatně. Ať by byla v jakémkoliv stavu. Jak se tak rozhlížel, uvědomil si, že v tomhle pokoji neměl oběť už hodně dlouho. Většina jeho obětí se občas ani nedostane dál než ke vstupní hale.
Koukl na Andílka. Čím dřív bude při síle, tím líp. I když má menší obavy o to, že Andílek bude chtít uletět. Dost silně uvažuje o zastřihnutí křidýlek, nebo při nejhorším o úplné odstranění.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 6:25 pm

Averyho vila

Měla jsem chuť mu z náručí vyskočit, když mě chytil. Jediné na co jsem se ale zmohla bylo to, že jsem se mu zapřela o hruď a odtáhla se od něho jak je to šlo. Odnesl mě zase zpět na postel a pak mi podal tácek s jídlem. Unaveně jsem se na to koukala, pak jsem se podívala na něho. "Stejně tu nebudu dlouho, nevidím důvod mě poučovat." Odpověděla jsem mu bezbarvým tónem a sáhla po sklenici s vodou, kterou jsem vypila na ex. Měla jsem velkou žízeň a docela bych si dala ještě. Následně jsem si vzala oblohu z talíře. Zeleniny tam bylo dost, nestěžovala jsem si na to. Zakousla jsem se do červené papriky a rozmělnila sousto mezi zuby. Polkla jsem a podívala jsem se na něho. Nevěděla jsem proč tu je, každopádně jsem se toho rozhodla k něčemu využít..konečně bych nemusela být špinavá jako čuně. "..smím se tu někde osprchovat..nebo se vykoupat?" Koukla jsem na něho plaše, doufaje že mi to povolí.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Sep 17, 2017 6:34 pm

Averyho vila

Avery se na Andílka podíval takovým pohledem, to myslíš vážně? A usmál se. "Proč si myslíš, že tu nebudeš dlouho?" Zeptal se ji. Nerad viděl, že zatím snědla jen malinké sousto. Potřebuje, aby se zotavila co nejdříve.
Pousmál se. "Ale samozřejmě. Zavedu tě tam hned, jak to dojíš." Odpověděl ji.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sun Sep 17, 2017 6:39 pm

Averyho vila

Nechápal mě. Smutně jsem se pousmála. "Zabiješ mě..není liž pravda?" Odpověděla jsem mu otázkou a natáhla se pro další kousek zeleniny, který jsem pomalu schroupala. Moc jsem nad tím nepřemýšlela a podala další. 
On mi mezitím odpověděl na to, jestli se mohu vykoupat. Byla jsem ráda, že alespoň něco půjde. Ačkoli jsem se trochu bála, že to bude chtít podstoupit se mnou. Opravdu jsem doufala, že během koupele mě nechá samotnou. Pak jsem sklopila hlavu. "Není mi příjemné se něčeho pokoušet dožadovat..ale mohla bych dostat nějaké pohodlnější oblečení?" Podívala jsem se na něho se strachem v očích. "..stačí mi volnější triko s výřezem na zádech.." Koukla jsem na něho a trochu se nakrčila.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Nov 21, 2017 7:27 am