Fantasy World

Buď silný...protože na světě jsou i horší stvoření než ty.


  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Share
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 6:58 pm

First topic message reminder :

Dlouhá. Takhle by se dala popsat doba, kdy byl Avery pryč. Skoro na jeden celý rok se prostě z ničeho nic vytratil. Měl k tomu samozřejmě své důvody. Stalo se mu totiž přesně to, co si prožil už hodně dávno, když ještě žil se svým stvořitelem. Jeho svět se zhroutil. Opět byl rozpolcený a nevěděl, kdo je. Musel si to připomenout. Musel si připomenout to, jakým doopravdy je a kdo vlastně je. JE AVERY BURTON, upír co žije pro prožitek z pití krve.
Jo pro někoho jiného to není tak těžké si to připomenout, ale pro Averyho je to oříšek. Jeho mysl je šílená normálně, ale pokud by jeho šílenost překročila hranice, kdo ví co by se stalo. Ale rozhodně by to už nebyl Avery.
Konečně se vracel domů. Nabytí energií a stejný jako dřív. Cítil se, jakoby se události před rokem nikdy nestali. Cítil se být v plné síle a čím byl blíž městu, tím byl šťastnější.
Vracel se lesem, protože to bylo blíž jeho vile, ale rozhodně nepočítal s tím, že mu z té cesty vyhládne. Nakrmil se sice hodně ještě před odchodem, ale očividně to bylo málo. Typoval, že v lese nikdo nebude, takže zrychlil krok, aby se dostal co nejdříve domu, když v tom ucítil  ten nejlahodnější závan vůně krve. Byl hodně slabý a těžko vystopovatelný, protože ona osoba nemá nejspíš žádné zranění, ale i tak to bylo to nejsladší co kdy cítil. Nedalo mu to, musel to najít. Musel najít zdroj té vůně.


Naposledy upravil Avery Burton dne Sat Jul 15, 2017 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Dec 17, 2017 9:41 pm

Averyho vila

Sedl si na postel k ni. Cítil, že se její strach nijak zvlášť nemění. Spíše občas jen roste. Což už v něm opravdu začíná vyvolávat soucit. Pomohl ji s přikrytím a když se k němu otočila zády, zakryl ji peřinou křídla a holá záda. Nepřibližoval se k ni blíž. Zůstal na okraji postele.
Musel se pořád usmívat. Přišlo mu to trochu zábavné. Né to jak byl Andílek vystrašený, ale to že právě teď cítí soucit a touhu ochránit tohle křehké stvoření.
Když kníkla otázku, Avery se na ni podíval. "Proč? Jak jsem řekl jsi můj host. A o hosta se musí starat. Hlavně o někoho, jako jsi ty. Přinesl jsem ti snídani." Jeho pohled se přesunul na tác s jídlem na nočním stolku před Andílkem. Z hrnku s horkým nápojem ještě pořád stoupala pára. Jídlo taktéž bylo ještě pořád teplé. "Dlouhý čas jsem pro někoho nevařil. Díky tobě si to aspoň zopakuji." Dodal. Naposledy takhle chytával jídla pro svého lorda. Což už bylo nějaké to století.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Sun Dec 17, 2017 10:23 pm

Averyho vila

Opravdu moc jsem se snažila nějak se utišit, ale nedařilo se mi to. Jeho přítomnost mě jednoduše tak moc děsila, že to nebylo možné.
Pomalu přese mne přehodil přikrývku, kterou jsem nebyla schopná na sebe natáhnout a přetáhl mi ji i přes křídla, kterými jsem se stále snažila krýt, kdyby náhodou. Ačkoli by mi to asi nijak moc nepomohlo.
Položila jsem otázku a on se po nějaké chvilce rozhoupal k odpovědi. Nebyl už tak blízko u mě a ani se nepřibližoval, začalo se mi dařit strach kočírovat, dokonce už jsem nedýchala tak rychle, i srdce se pomalu zklidnilo. Neměla jsem náladu na jídlo, chtěla bych ještě spát, abych zaspala další kus téhle noční můry. "Nemám hlad." Odpověděla jsem mu jen. Nechtěla jsem s ním víc mluvit, neměla jsem co si s ním říct.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Tue Dec 19, 2017 7:27 pm

Averyho vila

Dál sledoval Andílka. Její dech se pomalu uklidňoval. Taktéž i tlukot srdce. Co udělal, že se začala klidnit?
Po její odpovědi se postavil. Povzdechl si a došel ke dveřím. Ještě před tím než se dotkl kliky, otočil se na Andílka. "Musíš něco sníst. Doufám, že až se sem vrátím bude snídaně snězená." Řekl a chytil za kliku. Odešel z místnosti. Ale než zavřel dveře, do pokoje vletěla Averyho sovička. Avery si ji nevšiml, a tak opět zamkl dveře a rozešel se po schodech dolů.
Sovička přistála na okraji postele hned vedle Dasheen.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Tue Dec 19, 2017 11:11 pm

Averyho vila

Ležela jsem, stále dost ztuhle a vyčkávala na chvíli kdy odejde. Když už téměř vypadl ze dveří, pomalu jsem se chystala zvednout se. To ale promluvil, takže jsem zůstala v posteli. Na jídlo jsem se ani nepodívala. Ano, cítila jsem jak se mi svírá žaludek, ale nevěděla jsem jestli je to strachem nebo hladem. Nebyla jsem schopná to rozlišit a jednoduše jsem teď prostě nemohla.
Ani já jsem si nevšimla malé sovičky, která vletěla do pokoje. Teprve když jsem ji spatřila, tak jsem trochu nadskočila. Téměř okamžitě jsem se uklidnila, když jsem zjistila, že to není nic co mi ublíží. Okamžik jsem váhala, než jsem na sovičku promluvila. "..ahoj..?" Začala jsem nejistě a pomalu ke zvířeti natáhla ruku.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Dec 28, 2017 9:34 pm

Averyho vila

Avery se vydal do kuchyně. Uklidit tam a možná si nachystat něco menšího na zub.
Začal přemýšlet. Vůbec neví, co se s nim stalo. Cítil soucit. Soucit vůči oběti. Co se to s ním poslední dobou děje? Najednou ho na malou sekundu přepadla myšlenka, že kdyby Andílka zabil, možná by to byl zase on. Ale měl až příliš důvodů k tomu to nedělat. První: Její krev. Něco takového nikdy v životě nezažil a když ji zabije, tak už ani nezažije. Druhy: Chce dokázat Viktorovi, že dokáže udržet na živu oběť. Třetí: Pokaždé když vidí a cítí Andílkův strach, nedokáže si pomoct, ale ovládne ho soucit a ochranitelský reflex.
Bouchl do stolu. Tohle není on. Ochranitelský? Soucitný? Ne! On je ten co zabijí a vychutnává si to. Až ho Andílek přestane bavit, zabije ji. Zabije ji a bude si to náramně užívat. Odtrhne ji křídla, zakousne se pořádně do toho jejího krčku a s každým hltem bude poslouchat, jak se její srdeční tem zpomaluje až nakonec úplně utichne a její tělo začne chladnout a bezvládně padat k zemi. Nádherná představa. Ale do té doby se k ni musí chovat jako k hostu. Mile a vstřícně. Musí se co nejdříve uzdravit.
***
Sovička naklonila hlavičku a pozorovala Dashee. Když k ni natáhla ruku, otřela se o ni a přitulila se k ni.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Thu Dec 28, 2017 9:39 pm

Averyho vila

Trochu jsem se na sovičku pousmála. V tom všem co se tady dělo byla ta sovička tak nějak jediná, která mi trochu zvedla náladu. Zhluboka jsem se nadechla a jemně ji podrbala na hlavičce. Otřela jsem si uslzené oči a pomalu se posadila. Když tu teď byl další opeřenec, cítila jsem se lépe. Dokonce ani to jídlo mi už nepřišlo tak odporné.
Po chvíli jsem snědla čtvrtinu obsahu talíře a zbytek nechala ležet. Přičemž jsem se dál věnovala sovičce, která tu se mnou byla. Překvapilo mě, že jsem si jí tu nevšimla dřív.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Dec 28, 2017 11:17 pm

Averyho vila
Posun v čase

Uběhl už týden od doby co je Dashee u Averyho. Týden léčení. Týden se Avery nenapil její krve. Jen se o ni staral. Měnil obvazy. Připravoval jídlo. Pomáhal ji. No...V jeho slova smysl pomáhat znamenalo, že když se začala bát, tak cokoliv řekla ať Avery udělá, většinou to bylo "jdi pryč", tak udělal. Když se ještě nedokázala udržet na nohou, vzal ji do náruče a přenesl. Jinak jen takové malé drobnůstky.
Po nějaké době ji už přestal zamykat. Netropila hlouposti, takže nebylo potřeba. V čase, kdy nebyl u ni Avery, dělala ji společnost sovička.
Podle Averyho se má Andílek nadmíru dobře. Zranění zahojená. Energii už měla. Možná by bylo načase si po týdnu užít trochu slasti. Přeci jen, každý den chodil za ní. Každý den slyšel jak jejími žilami proudí ta lahodná krev a on si nemohl kousnout. Nemohl ji znovu ochutnat.
Jako každé ráno ji donesl do postele snídani. Vešel do pokoje a v ruce držel tác se snídaní. Pokojem už prosvitlo slunce a byl celý provoněný její vůni krve. Vlastně celý jeho dům už byl tak cítit. Tím horší to bylo vydržet. Ani když si dal krev od nějaké nadpřirozené bytosti, tak nezahnal tu nehoráznou chuť po její krvi. A jedním důkazem toho bylo, že poslední dny měl pořád červeně zbarvené oči.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Thu Dec 28, 2017 11:26 pm

Averyho vila

Ačkoli jsem tomu nevěřila, pomalu jsem se přestala svého věznitele tolik bát. Neubližoval mi, staral se o mě a po týdnu už jsem byla v pořádku. Když přišel, už jsem byla vzhůru. Zrovinka jsem seděla na parapetu, nohy stažené k sobě a dívala jsem se ven z okna. Chyběl mi let a ta volnost kterou mi to dávalo. Cvakly dveře a vešel Avery s tácem se snídaní. Strach z něho pořád přetrvával, ale rozhodně to bylo snesitelnější. Jestli mi něco nahánělo hrůzu, byla to barva jeho očí, která byla v posledních dvou dnech jenom výraznější.
Pomalu jsem shodila nohy z parapetu a opatrně seskočila, počemž jsem se hodně pomalu rozešla blíže k němu. Byl raději když jsem všechno snědla a nedělala jsem drahoty. "Dobré ráno." Promluvila jsem na něho nejistě a na krátko se mu podívala do očí, pak se posadila.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Thu Dec 28, 2017 11:49 pm

Averyho vila

Avery se pousmál. Položil tác s jídlem na stůl. "Dobré ráno, Andílku. Jak se cítíš?" Zeptal se ji. Strach z ni cítil už jen minimálně. Což bylo jen dobře.
Jakmile si sedla, přistoupil k ni blíž. Chtěl se podívat na její zranění. Už ji nadával tlusté obvazy. Už stačili jen tenké obvazy s polštářky a to už jen na některých místech. Na krku a na noze. Po zbylých zranění měla už jen menší jizvy.
Po každé, když se ji dotkl, už si představoval, jak se do ni zakousne. Poslední dobou už nemyslel na nic jiného. Proto se jeho oči víc a víc barvily do rudé. Možná až znovu ochutná a jeho tělo bude opět spokojené, vrátí se mu jeho oříškově hnědé oči.
Jakmile ji vyměnil obvazy. Usmál se. "Už budeš mít na sobě jen jeden obvaz a to na noze. Krk už máš zahojený." Oznámil ji. Ale i tak se ji nedíval do očí. Nemohl spustit pohled z jejího krku. Přísahal by že vyděl jak ji na krku pulzuje tepna. Nakonec se ji podíval do tváře.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Fri Dec 29, 2017 12:04 am

Averyho vila

Ptal se jak se cítím. "Je mi lépe." Odpověděla jsem mu, a dál seděla. Když začal prohlížet rány, jenom jsem poslušně seděla a uhýbala mu tak, aby se na rány mohl co nejsnáze podívat a aby co nejlépe viděl. Pomalu mě převázal a poté mi oznámil, že už budu mít obvaz jenom na ráně na noze. Kývla jsem a trochu se protáhla. Jeho oči mě čím dál tím víc děsili, ale do teď jsem o nich nemluvila. "Co to..máš s očima?" Odhodlala jsem se nakonec zeptat. Trochu se mi nelíbilo, že byl takhle blízko, ale i tak jsem držela na místě.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Dec 29, 2017 12:23 am

Averyho vila

Pořád měl na tváři milý úsměv. Bylo dobré slyšet, že už více mluví. Více než na začátku. Opravdu se z ni stal poslušný Andílek. Snad to tak zůstane. A to že řekla že se cítí lépe, bylo ještě lepší.
Když se zeptala na jeho oči, trochu ho to překvapilo. Tón jejího hlasu napovídal, že ji ta barva nejspíš znervózňuje. "Jsi nadpřirozená bytost. Nevíš, že upírům se barví oči do ruda? Jindy mají normální barvu, ale to nesmím být v přítomnosti tebe nebo tvé krve." Odpověděl ji na otázku. Dost ho překvapilo, že by to nevěděla? "Patří to k proměně. Ještě společně s drápy a tesáky." Dodal a uchechtl se. Naštěstí pro ni dokáže ovládnou vysunutí špičáků s drápy, ale oči, to už je těžší.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Fri Dec 29, 2017 12:28 am

Averyho vila

Vyslechla jsem si jej a pak jen zavrtěla hlavou. "Mému příteli se oči nikdy nezbarvovali do ruda. Maximálně se mu rozšířili zorničky a ukázali se tesáky.." Mluvila jsem o Nitrinovi. A že bylo mockráte znát, že by se do mě chtěl zakousnout. Nikdy to neudělal. Ani jsem o tomhle neslyšela.
Nadechla jsem se a trochu se shrbila, abych uvolnila napětí mezi lopatkami. Spolu s tím jsem protáhla křídla a byla jsem ihned spokojenější, když se ozvalo to tichounké křupnutí. Hned poté jsem se znovu narovnala a koukla se na něho. Hlavu jsem naklonila o pár stupňů doprava. "Potřebuješ něco?" Optala jsem se ještě. Většinou mi jenom donesl jídlo, převázal rány a odešel. Něco mi říkalo, že bude chtít pít.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Dec 29, 2017 12:52 am

Averyho vila

Poslouchal ji. Očividně nebyl první nebezpečná bytost, kterou Andílek potkal. "Podle popisu hádám,
Vlkodlak, co?"
Řekl. Ale trochu ho zneklidnilo oslovení "přítel". Jestli se rozhodne Andílka hledat a najde ji tady. Bude to znamenat, že když bude mít štěstí tak mu do skladu přibude vlkodlačí krev. On Andílka jen tak nedá.
Ale když zapátral v minulosti. Nepamatuje si že by měla nějaká zranění od drápů nebo kousanců. Ten vlkodlak se ji nespíš ani nedotkl. Jeho škoda.
Tím pádem se tu naskýtá další otázka. Proč u něj nezůstala? Proč byla schoulená u stromu? A kde se teď ten vlkodlak nachází? No...Ale hlavní je, že ji našel Avery a teď je tady.
Ani si neuvědomil, že pořád u ni stojí, dokud na to neupozornila. Může ji odpovědět nějakou lží a odejít a dál se trápit hladem. A nebo ji prostě může říct na rovinu, že se chce napít. Že chce znovu okusit tu její lahodnou krev. Pousmál se. "Vlastně ano, Andílku." Stoupl si za ni a položil ji ruce na ramena. "Vím, že jsi teprve po vyléčení. Proto se tě ptám." Polkl. Už se mu zbíhali sliny. "Zvládneš mi dát trochu své krve?" Zeptal se ji. Měla by si toho vážit. Avery se nikdy neptá. Prostě si to vezme. Ale teď je opatrný. Andílek je jako porcelánová panenka a pokud chce aby vydržela, musí se chovat jemně. A ví, že pokud řekne ne, bude muset na chvíli odejít z domu a doufat, že najde nějakou bytost, do které se může zakousnout.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Fri Dec 29, 2017 1:04 am

Averyho vila

Na jeho odpověď jsem nechápavě přimhouřila oči a pak na znamení nesouhlasu zavrtěla hlavou. "Nitrin byl upír..staral se o mě první týden poté, co jsem padla." Řekla jsem mu. Padlá nebylo dobré označení pro moji situaci, i tak jsem to použila.
Znovu mě to donutilo myslet na to, proč mě opustil a jestli je alespoň v pořádku. Skleslost na mě musela být dobře patrná. Každopádně jsem se jej zeptala co potřeboval. To jak se přesunul za mě mě trochu vyplašilo, ale neucukla jsem mu. Držela jsem a čekala co řekne. Nakonec se ukázalo, že moje pocity byli pravdivé. Polkla jsem a nervózně jsem se ošila. Nechtěla jsem se s ním dohadovat a bála jsem se, že kdybych mu krev odepřela, příště by to bylo bez dotazu. Chvíli jsem mlčky seděla než jsem se rozhodla mu vyhovět. Kdyby mě chtěl zabít, neptal by se mě. Vypadalo to poměrně nadějně.
Pomalu jsem se zvedla a na posteli si klekla. Byla jsem o hlavu nižší než on. Každopádně jsem si sáhla za krk, rozepla stříbrný přívěšek od Nitrina a odložila jej na noční stolek, který jsem měla v dosahu. Pak jsem naklonila hlavu na stranu a vlasy stáhla pryč, aby měl ke krku co nejlepší přístup. Ani jsem se nehnula, ani jsem nic neřekla a jen jsem čekala až se zakousne.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Dec 29, 2017 1:25 am

Averyho vila

Tak jo, asi je tu ten nevzdělaný on. Nerušil, že se upírům nemusí zbarvit oči. Hmmm chybička se vloudila. Když řekla slova padla, okamžitě ho napadlo: Padlý anděl. Ona? Takové křehké stvoření? To né.
Po tom co ji položil otázku ucítil její napětí. Už se připravoval na to, že nějak odmítne a on si bude muset najít něco jiného na zahnání chutě. Ale pak se musel usmát. Jeho oči zaplanuli rudě, když uviděl, jak se Andílek sám oddává. Něco takového viděl v životě jen jednou a to ani nebyla jeho oběť. Tohle teď a tady je jeho oběť a i když neochotně, tak sama.
Jakmile se přestala hýbat, přišel k ni blíž. Pohladil ji po jejím krásně nastaveném krčku. Zuby mu vykoukli. Chytil Andílka tak aby sebou náhodou špatně neucukl a milým hlasem ji řekl: "Jsem ti za to vděčný, takže neboj. Moc to bolet nebude a nebude to trvat dlouho." Snad. A pak už se jen zakousl do krční žíly.
V ten moment, kdy se mu do úst dostala první kapka, ucítil, to co už dlouho ne. Jo byl to jen týden, ale pro něj věčnost. Byla to neodolatelná chuť. Ale jak slíbil, jen chvíli. Přeci jen, nechce ji zabít. Odtáhl se. Ještě ji olízl ránu a své koutky a nechal ji.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Fri Dec 29, 2017 1:38 am

Averyho vila

Když jsem mu řekla kdo Nitrin byl, neodpověděl. Ale na to, že jsem padlá vrtěl hlavou. "Není to úplně přesné označení.." Přiznala jsem nakonec a nejistě se ošila. Poté co jsem se rozhodla dát mu svoji krev to vypadalo, že jsem jej tím co jsem udělala překvapila. Na krku mi poté co se mě dotkl naskočila husí kůže. I přes ten strach a očekávání bolesti jsem se ani nehnula a celou dobu poslušně držela. Nevěděla jsem proč a ani jestli je dobře, že to dělám. Ale přišlo mi to tak lepší, než kdyby si krev bral násilím.
Chytil si mě tak, abych se necukala a pak promluvil. Neodpověděla jsem, jenom jsem tam dál bez hnutí čekala jestli tohle kousnutí přežiju či nikoliv. Ačkoli mě to překvapilo, bolest jsem zvládla dobře. Když se zakousl, cukla jsem a kníkla bolestí, nic víc se však nedělo. Dostál svému slovu a po pár vteřinách a asi po dvou locích mě opravdu pustil. Byla to jen troška krve, na to kolik si bral prvně, i tak jsem se poté co mě pustil vysíleně sesypala na postel a roztřeseně jsem seděla. Pravou rukou jsem se snažila zahřát a shodit ze sebe husinu, druhou jsem pevně tiskla ránu na krku, která poměrně dost krvácela. Ovšem jsem měla ihned rudé celé triko, což se mi nijak nezamlouvalo.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Sun Dec 31, 2017 8:51 pm

Averyho vila

Byl v omámení. Tak dlouho, pro něj dlouho, čekal na tuhle chvíli. Opět měl ten nádherný pocit. Opět si mohl loknout toho božského nektaru. Andělské krve.
Když si všiml toho, že andílek pořád krvácí. Popadl ze šuplíku v nočním stolku tlakové obvazy. Obvázal ji opět krk a krev co ji předtím stékala po hrudí utřel. Pak slezl z postele a zakryl Andílka. Očividně ji byla zima. Po tom ji pohladil po vlasech, které mu pořád připomínali barvu její krve. "Teď si odpočiň Andílku." Usmál se.
Teď když se napil a jeho chutě byli zahnány, jeho oči se opět zbarvily do oříškově hnědé.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jan 01, 2018 1:00 pm

Averyho vila

V lehkém šoku jsem byla trochu dezorientovaná, ale po chvíli jsem cítila, že se uklidňuji a že se i přestávám chvět. Avery mi ovázal ránu na krku a pomalu mě přesunul do lehu, načež mě přikryl. Cítila jsem jak mě pohladil po hlavě. "M-můžu se předtím prosím osprchovat?" Zakoktala jsem. Byla jsem od krve mokrá a promočené triko se mi lepilo na kůži. Přitom lehce promočilo i peřinu, která díky tomu asi bude potřebovat vyprat. Sice mi krev z krku otřel, ale z trika už to jednoduše takhle nepůjde. "A pokud možno, převléct se..?" Koukala jsem na něho, s lehce sklopenou hlavou.
avatar
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 156
Join date : 08. 12. 16

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Mar 05, 2018 6:55 pm

Averyho vila

Ještě pořád cítil tu božskou chuť na svých rtech. Pořád ji cítil. A to nejspíš kvůli tomu, že byl Andílek promočený svojí vlastní krví. Mu osobně to nevadilo. Měl rád když jeho oběti byli pořádně pocákané krví. Svíjejíce v bolestech a pomalu padajíc k zemi z důvodů nedostatku krve a z celkového ublížení. To Avery miloval. Když se mohl pořádně bez okolků zakousnout do své oběti a s každým lokem cítit, jak oběť chladne a těžkne. Jak ztrácí vědomí a nakonec upadá do hlubokého spánku, z kterého se už jen tak neprobudí.
Teď to bylo jinak. Zcela jinak. Andílek byla křehká unikátní bytůstka. Rád by se do ní zakousl na tolik až by ji zabil. Nebylo by ani těžké ji zlomit vaz. Ale problém byl v tom, že je unikátní. Nic takového už nenajde. A kdyby ji zabil, Viktor by vyhrál. Nevěří Averymu že to zvládne a on mu to chce dokázat.
Navíc by se nad Andílkovým prosebným výrazem ustrnul i kámen. Nezachází s ní vůbec jako s obyčejnou objetí. Jiné objeti co přechovával, trýznil a bylo mu jedno, jestli zrovna chtějí dát krev nebo ne. Prostě si ji vzal. Andílek byla výjimka. To její strach donutí Averyho se aspoň trochu krotit. Pokaždé se rozlehne po celém domě a to nedělá nikomu dobře.
Na její otázku přikývl. "Čisté oblečení najdeš v koupelně." Poznamenal a natáhl k ní ruku, jako gesto že ji pomůže. Opravdu se k ni chová jako k váženému hostu. V průběhu času ji nebude už zavírat. Bude moct chodit volně po domě.
avatar
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 121
Join date : 18. 05. 17

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Tue Mar 06, 2018 9:44 pm

Averyho vila


Cítila jsem ty teplé pramínky, jak mi stékají přes klíční kost a vpíjí se do tílka, jež pomalu barví na rudo. Hřálo to. Nechávala jsem Averyho aby mi odvázal ránu. I obvaz po nějaké chvíli změnil barvu v rudou, jelikož krev ještě téct nepřestala. Dal si ještě tu práci mě přikrýt a položit. Ne, že by mu šlo o moje pohodlí..chtěl abych měla nejvíce klidu, a abych se brzy uzdravila.
Což jsem mu nakonec překazila žádostí, abych se mohla omýt. Kupodivu mi vyhověl. Kývl a natáhl ke mě ruku. Pomalu jsem odtáhla peřinu, takže mohl vidět jak je od krve trochu prosáklá. Měla jsem pocit, že se mi nějaká krev dostala i na peří, ale nekontrolovala jsem to. Jeho nevyřčenou nabídku k pomoci jsem neodmítla, natáhla jsem se a vložila svoji drobnou ručku do jeho, o něco větší a sevřela. Pak jsem se přitáhla a stála jsem. Křídla jsem si nechala složená při těle, stažené blízko k sobě.
Oznámil mi, že šaty mám v koupelně. Kývla jsem na to hlavou a pak jsem se tedy pomalounku rozešla do dveří kousek od těch, které byli vchodem do pokoje samotného.
Jakmile jsem vešla, zavřela jsem za sebou a oblečení ze sebe stáhla.

Sponsored content

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Sponsored content

  • odeslat nové téma
  • Odpovědět na téma

Právě je Wed Aug 22, 2018 1:06 am