Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Share
Avery Burton

Poèet pøíspìvkù : 131

Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 6:58 pm

Dlouhá. Takhle by se dala popsat doba, kdy byl Avery pryč. Skoro na jeden celý rok se prostě z ničeho nic vytratil. Měl k tomu samozřejmě své důvody. Stalo se mu totiž přesně to, co si prožil už hodně dávno, když ještě žil se svým stvořitelem. Jeho svět se zhroutil. Opět byl rozpolcený a nevěděl, kdo je. Musel si to připomenout. Musel si připomenout to, jakým doopravdy je a kdo vlastně je. JE AVERY BURTON, upír co žije pro prožitek z pití krve.
Jo pro někoho jiného to není tak těžké si to připomenout, ale pro Averyho je to oříšek. Jeho mysl je šílená normálně, ale pokud by jeho šílenost překročila hranice, kdo ví co by se stalo. Ale rozhodně by to už nebyl Avery.
Konečně se vracel domů. Nabytí energií a stejný jako dřív. Cítil se, jakoby se události před rokem nikdy nestali. Cítil se být v plné síle a čím byl blíž městu, tím byl šťastnější.
Vracel se lesem, protože to bylo blíž jeho vile, ale rozhodně nepočítal s tím, že mu z té cesty vyhládne. Nakrmil se sice hodně ještě před odchodem, ale očividně to bylo málo. Typoval, že v lese nikdo nebude, takže zrychlil krok, aby se dostal co nejdříve domu, když v tom ucítil  ten nejlahodnější závan vůně krve. Byl hodně slabý a těžko vystopovatelný, protože ona osoba nemá nejspíš žádné zranění, ale i tak to bylo to nejsladší co kdy cítil. Nedalo mu to, musel to najít. Musel najít zdroj té vůně.

Naposledy upravil Avery Burton dne Sat Jul 15, 2017 5:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Dasheen

Poèet pøíspìvkù : 86

Re: Avery, Dashee, Victor - Les -> Averiho vila

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 7:43 pm

Les

Byla jsem zmrzlá, rozlámaná a stočená do klubíčka pod nízkým smrčkem. Paže jsem si stahovala čímdál pevněji k sobě a křídly jsem se snažila zahřát. Po včerejší honičce s vlkodlakem jsem byla i dost podřená, ale to už nebylo více méně nijak znát. Rozhodně jsem se neplánovala vrátit zpátky do té chajdy..co kdyby se vrátil. Zakňučela jsem a trochu se zamlela. Nohy jsem si stáhla blíže k tělu a hlavu si pohodlněji položila na kořen onoho smrku. Byla jsem dost unavená, takže jsem prostě pomalu zavírala oči připravená usnout a konečně si nějak odpočinout. Byla jsem schoulená čelem ke kmeni stromu, nahoře jsem měla levou ruku, ve které jsem svírala medailonek na krku. Bylo mi tak moc smutno a úzko, chtěla jsem za Nitrinem..proč mě tu nechal? Vzlykla jsem při vzpomínce na něj a pustila medailon abych si mohla otřít slzy které si našly cestu ven. Pak jsem opět položila hlavu a chvíli zmučeně dívala do jednoho místa než jsem konečně našla sílu přinutit víčka aby se zavřela a já si mohla odpočinout.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 8:04 pm

Les
Ještě chvíli bloudil po lese. Nemohl chytit tu správnou stopu té vůně. Buď byla už starší a nebo ji na chvíli úplně ztratil. Ale pak najednou. Nemohl tomu uvěřit, ale podařilo se mu najít tu vůni znovu. Už byla o něco silnější. Ach ta sladká omamná vůně. Jaké stvoření ji vlastní?
Vydal se přímo ke zdroji, když v tom v dálce uviděl choulit se něco bílého u stromu. Jakmile se přiblížil o trochu blíž. Už dokázal rozeznat, červené vlasy a bílá křídla. Proto to je tak sladká vůně. To stvoření je anděl. Avery si olízl rty. Už jen ta vůně ho vzrušovala. A to byla poslední kapka. Musel prostě musel okusit její krev. Musel zjistit, jestli jenom neklame vůní, jestli i chuť je tak smyslná.
Nepozorovaně se dostal opravdu blízko. Přiblížil se potichu, takže bylo nemožné, aby ji nějak probudil. Dřepl si k ni a chvíli ji pozoroval jak spí. Slyšel její tlukot srdce. To jak jemný vánek roznáší její vůni.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 8:15 pm

Les

Nedalo se tu spát. Vše mě bolelo, bodalo a tlačilo. Navíc se mi hlavou honily vzpomínky na hrůzy včerejší noci. Vše se ve snu opakovalo stejně jako včera. Utíkala jsem před tím mužem lesem, snažila jsem se neklopýtat snažila jsem se dostat co nejdále od něho, když mi uvízla noha pod kořenem a on mě dohnal. Ve chvíli kdy se mě ve snu dotkl jsem sebou trhla a otevřela oči. Přitom jsem se bodla klackem do ramene, což nepříjemně zabolelo. Pomalounku jsem se podepřela rukou abych se mohla narovnat jen co mi to větve stromu povolily a protřela jsem si levačkou oči. Do vlasů jsem měla zamotané jehličí a stejně tak jsem jej měla trochu nalepeného na lýtku, krku a paži. Pomalu jsem si to začala oprašovat. Byla jsem pořád utahaná a pořád mi bylo chladno, těch pár minut spánku mi nestačilo. I tak jsem si byla jistá, že už nedokážu usnout, tudíž jsem se pomalu začala otáčet a teprve teď jsem si všimla muže klečícího u smrčku, jak mě sleduje. Mohl vidět jak se změnil výraz tváře. Automaticky jsem zacouvala zpátky. Neměla jsem z něj dobrý pocit, ačkoli se tvářil poměrně klidně. 
Najednou jsem cítila srdce až v krku a tep jsem vyloženě slyšela. Zrychlil se mi i dech a křídla jsem stáhla co nejvíce k sobě. "J-jak dlouho tu už jsi.." Vysoukala jsem ze sebe ustrašeně.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 8:46 pm

Les
Avery ji sledoval. Nechtěl ji probudit. To by vše zkazilo. Jakmile se začala probouzet, pousmál se. Prohlížel si ji. Byla drobounká, což kdyby se něco pokazilo a chtěla by zdrhnout, by byla výhoda, ale problém byli ty křídla. Co když bude chtít uletět.
Jakmile se ji zrychlil tep, musel se usmát. Slyšel ho tak hlasitě. Úplná symfonie pro jeho uši. Měl ten svůj milý úsměv. "Né moc dlouho. Není to trochu nepohodlné tady spát?" Avery byl ze začátku milí. Byla to jeho strategie. Aby si trochu naklonil svoji kořist na svoji stranu, je k ni milý. Takový plán a). Rád si hraje se svým jídlem.
"Nemusíš se bát?" Dodal ještě s úsměvem a vypletl ji pár jehličí z jejich červených krásných vlasů.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 8:56 pm

Les

Vyplašeně jsem jej sledovala. Ani trochu se mi to nelíbilo. Ačkoli mluvil mile tak mě děsil a mě můj šestý smysl varoval, že tady bude lepší zkusit vzít roha..ačkoli to dost možná nevyjde. Rudé, korzetové šaty jen s nepatrnými ramínky podtrhovaly barvu mých vlasů a díky množství červené dost silně vynikly jasně modré oči. 
Na jeho otázku jsem lehce přikývla. Ještě jsem nebyla stažená úplně ke kmeni, takže na mě mohl naprosto v klidu dosáhnout aniž by se nějak natahoval. Každopádně mi z vlasů vytáhl trochu jehličí a já na odpověď k tomu jen poněkud vyplašeně stáhla ramena i hlavu stranou, přičemž jsem k němu hlavu natočila z profilu. Nelíbilo se mi to a chtěla jsem pryč. "Nemusíš se bát" to říkal i ten vlkodlak včera, ať se nebojím.. Snažila jsem se začít normálně uvažovat. Mohla bych začít hrát tu jeho hru, pomalu vylézt k němu, pokud by něco zkusil tak mu přiložit ruku na obličej a oslepit jej světlem, ve chvíli kdy bude mimo uletím..tak by to šlo. Polkla jsem. Levé křídlo ještě nebylo úplně v pořádku..respektive nebylo dost silné na to abych letěla, pořád jsem jej spíše táhla po zemi než abych jej mohla hrdě nést. I tak jsem se to rozhodla risknout. Pomalounku jsem zpod stromu vylezla asi půl metru vedle něho a vytahovala jsem se na nohy.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 9:12 pm

Les
Červené šaty a červené vlasy, k tomu bělostná křídla a modré oči, kterých si nešlo nevšimnout. Byl na ní krásný pohled. Jakmile se začala něj hýbat, vůně zesílila. Šaty měla na ramínkách, takže ji šel krásně vidět krk. Prostě se jen zakousnout. Ale Avery poznal, že tenhle andílek neskočí na jeho trik s milým úsměvem. Popravdě se mu tohle poslední dobou stávalo. Na lidi to zabralo pokaždé, ale jakmile se začalo jednat o nějaké nadpřirozené bytosti, milý úsměv a chování nezabralo.
Jak se začala pomalu zvedat, všiml si toho, že její levé křídlo bylo více skloněné k zemi než to pravé. Možná ho má pohmožděné. Avery se taky postavil. Popravdě se musel teď skutečně mile usmát. Opravdu ten andílek byl malinký drobounký andílek. Přiblížil se k ní blíž. "Takový drobounký andílek a tak sladce voní." Usmál se. Ta vůně její krve byla pro něj tak vzrušující. Už se nemohl dočkat toho až se do ni zakousne.
Popošel trošičku na stranu. Vypadalo to jakoby ji dával volný průchod k útěku, ale on se spíše snaží dostat za ni.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 9:17 pm

Les

Postavila jsem se a chtěla jsem pomalu odcouvat pryč. Stála jsem k němu čelem a zvedala k němu hlavu. Nehodlala jsem se k němu jenom tak otočit zády, alespoň až budu pár metrů od něho abych měla alespoň nějakou malou šanci. Každopádně po tom co řekl jsem strnula. Takhle se choval ze začátku i Nitrin. Naprosto stejně. Jen on měl vždy hrubší hlas a bylo na něm vidět jak zoufale se snaží ovládat. Polkla jsem. Byl to upír..a já oslabený anděl..dejte si dohromady dvě a dvě a je vám jasné jak vše skončí. 
Ustoupil mi z cesty a já pomalounku couvala. Asi po deseti metrech jsem se otočila bokem a po dalších pár krocích jsem zrychlila a ukázala mu záda doufaje, že si nebude chtít hrát a nechá mě být.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 9:31 pm

Les
Ten pohled, co měla, dobře znal. Většina jeho obětí, co znala upíry, ho taky měli. Páni, jak tuhle část miloval. Usmál se znovu a pro trochu srandy ji dal náskok.
Jakmile se k němu otočila zády, Avery se rozeběhl. Díky upíří rychlosti se k ni dostal okamžitě. Chytl ji tak aby mu nemohla nějak ublížit křídly a dotkl se jejich holých ramen. "Ničeho se neboj andílku. Všechno bude v pořádku." Usmál se. V tu chvíli už cítil, že je na dosah tomu, ochutnat její krev. Ochutnat tu slastnou vůni, která ho k ní přivedla. Přitáhl si jí k sobě. "Nebraň se. Poddej se." Řekl ji a chytil ji za ruce, aby se o nic nepokusila.
Jak byl k ní blíž a blíž, ta vůně se stupňovala. Vykoukli mu špičáky. Už jen teď to pro něj byla slast. Nemohl se dočkat. A pak jakmile se přiblížil ústy k jejímu ramenu, kousl. První kapky její krve, co ochutnal, byli to nejlepší co kdy pil. Kam se na to hrabou jiná stvoření. Tohle byla slast.
Pil dál. Její krev chutnala ještě líp, než si dokázal z té vůně představit.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 9:47 pm

Les

Pomalu jsem tedy šla, věděla jsem že si nemůžu být jistá tím, že mě nechá, ale nečekala jsem, že mě srazí až tak brzy. Byl u mě snad během vteřiny a okamžitě mě držel. Nemohla jsem nic a v šoku jsem naprosto zapomněla použít svoje schopnosti. V momentě kdy mě chytil jsem chytila první část jeho těla kterou jsem mohla a snažila jsem se ho odtlačit. Křičela jsem o pomoc a bála jsem se. Přehmátl a chytil mi obě ruce. Škubala jsem sebou a vzlykala. Nakonec jsem mu jednoduše kopla co nejsilněji do holeně, ačkoli jej to nemohlo bolet víc než mě. Pak už jsem ucítila jak mi kůží projely jeho zuby. Strach byl v tu chvíli tak silný, že jsem nedokázala udělat víc než zakňučet a třást se na místě jako ratlík. "Pusť mě.." Zašeptala jsem zajíkavě. Cítila jsem teplý pramínek krve, který mi sjel po zádech a další který si pomalounku jel přes klíční kost do výstřihu. Netrvalo to moc dlouho a začala jsem se prostě už jenom třást a pomalu se hroutit ve víře, že tady končím.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Mon Jul 10, 2017 10:09 pm

Les
Avery byl v extázi. Nejlepší krev co kdy ochutnal. Kopnutí do holeně ho nebolelo. Přeci jen vytrpěl si už větší zranění. Tohle mu nic nemohlo udělat.
Jak pil dál, cítil jak se andílkův odpor mírní. Cítil její třes. Její strach. Čím víc pil, tím víc přestal vnímat okolí. Už jen cítil to jak se třásla a tu lahodnou chuť. Nic víc. Měl zavřené oči a užíval si každou kapku její krve. Líbilo se mu to. Moc moc se mu to líbilo.
Po chvíli mu najednou něco problesklo v hlavě. Přestal pít a vytáhl z ní svoje ruby. Bylo to popravdě hodně těžké, přestat s pitím, ale zvládl to. Né, nebylo mu ji líto. Spíše se ho zmocnil chtíč. Kdy jindy najde dalšího anděla s tak lahodnou krví a tak bezmocného?
"Taková lahodná chuť. To se nehodí, abych si ji užil jen jednou." Řekl s úsměvem a koukl se andílkovi do očí. "Andílku. Nezemřeš....Teda pro zatím." Usmál se. Ješ ji olízl z těla pramínky krve a vzal ji do náruče. Musel se hodně držet, aby se do ni nezakousl znovu a tím ukončil její život.
Znovu se na ni koukl, ještě předtím, než vyrazil. "Od teď jsi jenom moje." Řekl a rozeběhl se směrem ke své vile. Už by neměla být daleko.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Mon Jul 10, 2017 10:51 pm

Les

Cítila jsem jak mi jde vše do matu a jak mi to mizí. Po dalších pár locích jsem mu ochabla v náručí. Hlava mi přepadla dozadu a tím víc ho to muselo provokovat. Přerývaně jsem dýchala a on si to podle všeho užíval. Cítila jsem jak si pomalu přehmatával a bral si mě do náručí jako panenku. Hlava mi klimbala za jeho rukou a já se jen marně snažila rozeznávat co vidím. Jeho hlas jsem ale slyšela poměrně zřetelně. "..néé..." Zmohla jsem se na zaúpění a chabě zvedla ruku abych do něj znovu mohla zatlačit, bylo to ale to jediné co jsem mohla udělat. Prý prozatím nezemřu..bůh ví kdy mu rupne a zabije mě v neopatrnosti. Nechtěla jsem, nelíbilo se mi to. O to více se mi nelíbilo co mi řekl potom. Jak jako jeho? Proč jeho? Já jsem byla Nitrinova, nehledě na to kam šel. Ještě jsem se jej párkrát pokusila odtlačit. Jedno křídlo mi vlekl po zemi a druhé mi mačkal pod zády. Dost mě to bolelo. Každopádně to netrvalo zase tak moc dlouho a ochabla jsem upírovi v náručí úplně.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Wed Jul 12, 2017 6:46 pm

Les -> Averyho vila

Netrvalo to dlouho a Avery se i s andílkem v bezvědomí dostal ke svému domu. Uběhl rok, co v téhle ulici nebyl, takže bylo jasné, že se určitě nějaký nevědomí človíček nastěhoval do sousedství. Ale co. Co se muže stát.
Avery vešel s andílkem v náručí dovnitř. Vše bylo na svém místě, tak jak to tam nechal. Díra ve zdi, od toho, jak s ním Viktor praštil. Rozbité zrcadlo. Jediné co nebylo stejné, byla vůně krve, která se ještě před rokem nesla celým Averyho domem. Teď už necítil tu známou vůni. Ale to vůbec nevadilo. Teď mu to tu provoní ten sladký andílek. Ach bože, jaká slast ochutnat andělskou krev.
Pomalu prošel skrz hlavní chodbu. Vraceli se mu vzpomínky, kterých se chtěl zbavit. Vyšel do prvního patra. Rovnou do pokoje, kam většinou zavíral svoje oběti. Byl to takový větší pokoj s obří postelí s nebesy a vlastně vůbec nevypadal jako nějaké vězení, spíše jako pokoj v luxusním hotelu. Takhle nějak vypadali všechny pokoje v Averyho domě. Až na to, že okna byly zabezpečený tak aby oběť nemohla upláchnout.
Andílka položil do postele a z nočního stolku vytáhl lékárničku, aby ji mohl ošetřit kousnutí. Pak vyšel ven z pokoje a zamkl za sebou dveře. "Teď ji jen moje. Andílku." Řekl a usmál se. V rukou držel ubrousek, na kterém byla její krev. Hold musel si přivonět.
Pak sešel dolů a pokusil se to tam uklidit. Vadilo mu to a už nechtěl myslet na to co se tu stalo před rokem. Už niky víc.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Wed Jul 12, 2017 7:02 pm

Averyho vila

Moc jsem toho nevnímala, jak jinak taky, když jsem ve čtvrtině cesty omdlela. Každopádně když jsem se probudila, ležela jsem na příjemně měkké posteli a cítila jsem bolest na krku tak nějak otupěle. Trochu mě bolela hlava a třásla jsem se. 
Chvíli jsem vymletě koukala na nebesa nad postelí a pak se pomalu začala zvedat do sedu. Mimo bolest a třes jsem byla také neskutečně slabounká. 
Protřela jsem si oči a pak pomalu zkusila stoupnout si. Za okny už byla tma, ulice osvětlovali jenom pouliční lampy. 
Pomalu jsem s oporou stěny a nábytku došla k oknu a pokusila jsem se jej otevřít. Nešlo to. 
Zaúpěla jsem a  promnula si kořen nosu a spánky. Moje další cesta směřovala ke dveřím. Trvalo mi to poměrně dlouho. Cítila jsem jak se mi pomalu vybarvují události předtím než jsem se sem dostala. Děsilo mě to a bála jsem se. 
Konečně jsem došla ke dveřím a mohla jsem zkusit otevřít. Chytila jsem kliku..
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Wed Jul 12, 2017 7:14 pm

Averyho vila

Vše v přízemí uklidil. Sklo rozbitého zrcadla. Rozbité zrcadlo. A díru ve stěně zakryl velkou skříní. No jo, nic moc, ale aspoň se na to nebude muset dívat a vzpomínat. Strávil rok nad tím, aby na vše zapomněl. Nehodlá se opět propadnout do největšího šílenství.
Když to vše uklidil, uslyšel, jak nahoře někdo chodí. Avery vzal sklenici vody a rozešel se k pokoji, kde je Andílek. Jakmile uviděl, jak se začala jemně pohybovat, cvakl klíčem v zámku a pomohl ji otevřít dveře.
Jakmile ji uviděl, usmál se na ni. "Andílek se nám probudil." Poznamenal.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Wed Jul 12, 2017 7:20 pm

Averyho vila

Dveře byli zamčené a nešlo to. Už jsem se chtěla stáhnout zpět do postele, abych si ještě odpočala, ale najednou jsem uslyšela cvaknutí zámku a dveře se otevřely. V nich se ukázal ten upír co mě pokousal. Jen jsem vyplašeně kňukla a stáhla si paže k sobě. Když jsem před ním ještě více rozklepaná začala couvat, jemně jsem klopýtla. Díky tomu se mi podlomila kolena a já skončila přikrčená na zemi, schoulená u postele. 
"Už mi neubližuj.." Pípala jsem vyplašeně a částečně si kryla hlavu, jakoby mě do ní snad měl co nevidět kopnout. Nevěděla jsem co si myslet, natož jak se chovat. 
Když se na mě díval pozorněji mohl vidět momentálně vyloženě bělostnou pleť a skelné oči. Pravděpodobně dobře viděl i to, jak rychle se mi zvedal hrudníček.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Wed Jul 12, 2017 7:31 pm

Averyho vila

Tak užasle ji pozoroval. Většina obětí by teď dělala cokoliv, aby se dostali ven. Ale ona se vystrašeně schoulila. Slyšel její tep. Vyděl, jak se ji s každým nádechem zvedá hrudník a jak se chvěje. Přiblížil se k ni a dřepl si. "Na napí se." Usmál se a podal ji sklenici vody. Potom ji pohladil po jejích červených vlasech. Byl její krví úplně omámen. "Nemusíš se bát, nezemřeš. Jsi až příliš jedinečná na to abych tě měl jenom jednou." Usmál se.
Avery sám nevěděl, proč se mu tak líbí, když se ten Andílek tak bojí. Bylo to úžasné. Vypadala jako panenka, ale s tou nejlepší krví, kterou kdy ochutnal. Koukl se ji do očí. "Tvoje krev je tak jedinečná. A proto tě budu udržovat na živu." Dodal ještě.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Wed Jul 12, 2017 7:40 pm

Averyho vila

Tak moc jsem se ho bála, čím blíž ke mě byl tím víc jsem se třásla. Z očí se mi vyřinulo několik slz. Na druhou stranu jsem se moc bála nějak se bránit jeho dotykům, co kdyby mě uhodil? S jeho silou by mě mohl jedninou ranou zabít, to byl důvod proč jsem neucouvla když mě pohladil po vlasech. Podával mi sklenici s vodou, v krku jsem měla dost sucho, takže jsem se to rozhodla po chvíli váhání přijmout a napila jsem se. I tak jsem se ale třásla tolik, že bych se nedivila zadušení. 
Když jsem slyšela jeho slova, udělalo se mi zle. Polkla jsem vodu a více jsem se schoulila  posteli. Křídlo jsem si stáhla kolem svojí pravé strany, zatímco levé stále jen povadle viselo a splývalo na zem. Jak jsi mě tu mohl nechat? Proběhla mi hlavou myšlenka na Nitrina. Nitrin byl také upír a také mě vnímal jako jedinečnou bytost. Avšak s tím, že on se mě nechtěl dotknout aby mě nepošpinil, dokonce ani alkohol mi nepodal, aby nepošpinil moji čistotu. Tolik vzácná jsem pro něho byla jakožto nevinná dívka. 
Odložila jsem sklenici na zem a odvrátila od něho pohled, snažila jsem se uklidnit, ale stále jsem jen více propadala strachu a panice.
Avery Burton

Příspěvek pro Avery Burton za Fri Jul 14, 2017 8:15 pm

Averyho vila

Avery se pořád usmíval. Přišlo mu to tak zábavné. Něco tak malého, křehkého a přitom tak neuvěřitelně lahodného a lákavého. Najednou se z jeho úst ozval menší smích. Andílek byl až příliš schoulený na to aby ji viděl do očí, proto ji jemně chytil za bradu. Jakmile ji viděl do tváře, utřel ji slzy. "Andílku, slzy nejsou potřeba. Pokud se budeš chovat slušně a tak jak já budu chtít, dostaneš odměnu." Usmál se. Tou odměnou mysle, že nebude muset byt zavřená v domě, ale bude moct občas vyjít ven a podobně. Prostě bude záležet na tom, jak se bude chovat.
Páni, nikdy by nevěřil, že tahle situace znovu nastane. Že si bude znovu udržovat svoji oběť. Tohle udělal naposledy se svou úplně první obětí. Držel ji při životě skoro celý rok, dokud mu Lord neřekl, že udržování obětí je špatné a hodí se jen na opravdu výjimečné kousky.
Dasheen

Příspěvek pro Dasheen za Sat Jul 15, 2017 8:11 am

Averyho vila

Děsil mě, moc mě děsil. Nelíbil se mi už v tom lese, to jak tam seděl a jak mě pozoroval. Měla jsem se otočit na druhý bok a dál spát, nebyl dobrý nápad zkoušet utíkat, třeba by ho to pak omrzelo a odešel by aniž by mě vytáhl ven. Aaarhhh...co si nalhávám? Zaúpěla jsem v duchu když jsem si uvědomila kam se moje myšlenky ubírali. 
Několikrát jsem cukla rameny když jsem se snažila potlačit vzlyk. V tu chvíli mě chytil za bradu a otočil mi hlavu na sebe. Otíral mi slzy. Vypadal..dá se říct snad až fascinovaně když se na mě díval. Polkla jsem a sledovala jej. Srdce mi zase začínalo bušit nezměrně rychle. Zamrkala jsem, abych další slzy zahnala a on neměl důvod mě už držet. 
Nakonec mi slíbil odměnu, když budu "hodná holka". Polkla jsem. "..Co se myslí tím chováním jak chceš ty?" Špitla jsem nakonec rozklepaně a sledovala jej. Upřímně jsem doufala v to, že bude chtít prostě jen abych se mu tu usmívala a nedělala protáhlé ksichty. Každopádně jsem věděla, že určitě půjde jenom o moje tělo. O moji krev. O to, že kdykoli si řekne budu se mu muset podvolit, jinak mě zabije. Kousla jsem se do rtu a dále jej sledovala, jelikož mě ještě nepustil.

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Sun Sep 24, 2017 3:49 pm