Fantasy World

Fantasy tRPG

• Odpovědět na téma

Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Share
Mellany Waldner

Poèet pøíspìvkù : 33

Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 09, 2017 1:07 pm

First topic message reminder :

Vybalila si veci v jej novom byte. Nepatril medzi najväčšie ale chcela si ho spraviť útulným, pretože sa tu plánovala zdržať na dlhšiu dobu. Po tom čo sa vybalila a konečne po dlhej ceste poumývala, nastal čas aby to tu preskúmala. A tak sa vydala -aj so svojím malým kocúrom Battom- do mesta. Nebývala v centre a tak dlhšiu dobu trvalo kým sa tam dostala. Očami prechádzala budovy, cesty a rôzne sochy. Zmenilo sa to tu za tých pár desiatkov rokov. Za starých čias, keď tu vyrastala, to bolo ešte malé mestečko ale teraz sa to tu dosť rozrástlo. Keď sa jej vychádzkovým tempom konečne dostala do centra, kde si to mierila prakticky už od začiatku, ju okúzlili ľudia naokolo. Pred tým ich tu toľko nebývalo a teraz priam by do nich každou sekundou nevrážala. Preto sa rozhodla, že sa posadí na lavičky oproti fontánky a jej malého plešatého kocúrika pustila na zem aby sa troška vybehal. Celé dni býva zavretý iba vo vnútri a trocha čerstvého vzduchu by mu neublížilo.
Mellany Waldner

Re: Mellany Waldner a Sebastian Clark: UKONČENO

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 16, 2017 10:09 am

Ulica mesta- Námestie

"Nuž to bola," iba mu to potvrdila a potom ju to zarazilo. "Ale ja som nepovedala ošetrovateľka ale opatrovateľka..." namietla a pozrela sa naňho "opatrovateľka je to isté ako vychovávateľka...," pokrútila nad ním hlavou a postrapatila mu vlasy. "Trdlo," No aspoň tie vlasy ktoré dočiahla.
"Áno," pritakala mu a potom ho počúvala, nie je jedina kto si niečim podobným prešiel.
"Pohádal si sa s bratmi či aj ony si niečo vypili?" zaujímala sa.
"Nuž u mna zasiahla cholera, takže ma premenil doktor," znova odohnala myšlienku ktorá sa jej neustále snažila dostat do hlavy a znova ju strašit niekoľko rokov.
"Bez Batta ani na krok," zasmiala sa a kráčala vedla neho. Vždy bola narovnaná. V mladosti ked nosila korzet, nemala na výber no od tych čias jej to zostalo.
"A ako starý si?" spýtala sa z ničoho nič.
Sebastian Clark
Admin

Poèet pøíspìvkù : 212

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 16, 2017 6:49 pm

Náměstí

Opravila mě a já zjistil, že jsem mluvil o něčem jiném, než ona řekla. Na okamžik jsem se zarazil a stál na místě. "To mi nedošlo." Přiznal jsem chybu a podrbal jsem se za uchem, uchechtl jsem se. Natáhla se a pak mi rozdrbala vlasy. "Heeeej.." Zasmál jsem se a pak si vlasy které rozcuchala upravil. 
Trochu jsem se pousmál, když jsem si uvědomil jak mě nazvala pedofilem předtím a k tomu fakt, že Trish je moje přítelkyně. Možná že tím pedofilem nebyla tak daleko od pravdy, to už jsem ale nezmiňoval. 
"Mno, kéžby..ono to sahá trochu dál než za nějakou hádku se sourozenci. Od dětství jsem byl silně uzavřený, uznával jsem jenom svoje rodiče, ty bohužel udupal splašený kůň od jednoho z našich vozů, když se jej snažili uklidnit. Hodně pro mě znamenali a neuměl jsem se s jejich ztrátou poprat. Sourozenci mě nenáviděli, protože jakožto nejstaršímu synovi jsem po nich měl zdědit vedení naší výpravy a být vůdce celé rodiny. Navíc si ze mě od mala dělali srandu kvůli mým očím..mno, každopádně jsem začal chlastat a sourozenci v tom viděli možnost zbavit se mě. Zbytek znáš." Uculil jsem se na ni posmutněle. 
"Takže ty sis přeměnu přála?" Optal jsem se jí zvědavě a naklonil hlavu na stranu. 
Když jsem ji upozornil aby nezapomněla na kotě, tak jsem se konečně dozvěděl jeho jméno. "Tak Batty, jo?" Usmíval jsem se na ni mile, mezitím co jsme šli ulicemi dál, až k náměstí. Zajímala se kolik mi je. "Když počítám jen čas od přeměny..je to něco kolem čtyř set padesáti let." Odpověděl jsem jí zamyšleně.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Sun Jul 16, 2017 9:00 pm

Námestie

"To je v pohode," pokývala nad ním hlavou. Veľa krát sa stávalo jej samej že niečomu moc nerozumela ale toto bolo len malé nedorozumenie.
Následne ho počúvala ako jej rozpráva minulosť. Každý ju ma nejakú a cenila si toho že jej o tom porozprával. Nemal to jednoduché. To asi nikto z tých normálnych upírov.
"Jop to znám, " prikývla a pousmiala sa nad tým. Potom ju jeho otázka pomerne zarazila: "To nie je také jednoduché. Keby mi ten človek povie že sa stanem upírkou tak by som to odmietla. No ja som išla iba po ovocie nakúpiť do centra, napila som sa so studne v strede mesta, myslím že dnes sa to presunulo a je tam oxford street ale to je jedno. A večer som už bola upírom. Doktor sa ma iba spýtal či chcem ďalej žiť. Odpoveď už poznáš," na oplátku mu povedala svoj príbeh. Potom sa zasmiala : "To som vás ešte nepredstavila?" pozrela sa naňho prekvapene a následne mikla plecami.
"To si teda starší ako ja," poznamenala neurčitým, trocha hlbším tónom, "To ťa to ešte baví tu ešte byť a otravovať svet?" zdvyhla nad ním obočie.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 17, 2017 9:11 pm

Náměstí

Pousmál jsem se na ní když mávla rukou nad malým nedorozuměním a více o tom nemluvil, šli jsme jednoduše dál. 
Vyslechla si můj příběh a vypadala, že ji to trochu mrzí, já o tom dále nemluvil, jen jsem se zajímal o to co mi řekne dál. Zdálo se, že ji zarazila moje otázka, ale mě opravdu přišlo že si snad přeměnu přála. To mi ale vysvětlila a já tedy věděl, že to holt bylo trochu jinak. Pokýval jsem hlavou. "Chápu..mě upřímně občas mrzelo, že mě proměnil..na druhou stranu bych nepoznal spoustu věcí, lídí.." Usmál jsem se při myšlence na Trish a na Nickyho. 
Když jsem poznamenal kocourovo jméno, tak byla udivená, že nás ještě nepředstavila. Já jen zavrtěl hlavou. "Ne, ani zmínka o jeho jménu." Zakřenil jsem se trochu. 
Po mojí odpovědi na to, kolik mi je let poznamenala, že jsem starší a zajímala se jestli mě to tu ještě baví. "Sice to bude znít vtipně, ale..ikdyž už jsem tu dlouho tak jsem toho dost nepoznal.. Teprve teď jsem se zamiloval a ona osoba to opětuje, teprve teď jsem někoho proměnil a mám odpovědnost za někoho jiného než za sebe.." Prozradil jsem jí. "Takže ano...baví mě to tu." Odpověděl jsem jí s úsměvem. "Mno, kolik, že je tobě?" Zajímal jsem se na oplátku.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 19, 2017 12:40 pm

Námestie

Uvidela v dialke lavičku v chladku tak si to namierila k nej. Navyše oproti tej lavičke bola aj fontana, čo zaručovala už dvojnásobný chlad. Pozrela sa naňho ako jej niečo hovoril "Pravda, no aj tak si niekedy hovorím že by som tu nemala byť," mikla ramenami a zasmiala sa nad tým. Vietor zafúkal a odvil pár mrakov na nebi. Ono to už vizeralo že to hnusné slnko svietit nebude no teraz na nich pražilo a už aj jej to začínalo byť nepríjemné.
"Tak, už sa teda poznáte," nechcela to nejako riešit. Bola to len obyčajná vec a jedno z ďalších nedorozumení ktoré medzi nimi nastalo.
Keď jej znova rozprával o tom ako je zamilovaný tak sa musela nad ním usmiat. Vyžarovala z neho toľká radost až to bolo nákazlivé "Normálne, to ne na tebe zlaté keď o tej osobe premýšlaš... Nevieš schovat city, ale je to fakt zlaté," smiala sa ked sa naňho dívala. Akoby mal namiesto zorničiek iba srdiečka.
"Mne? Len 192 rokov," pousmiala sa a hodila sa na lavičku. "Pripadám si ako dôchodec," zaklonila hlavu a spokojne vydýchla. Konečne boli v chladku. Teraz to cítila aj ona.
Darla Carpentner
Admin

Poèet pøíspìvkù : 149

Příspěvek pro Darla Carpentner za Wed Jul 19, 2017 2:18 pm

Náměstí

Šel jsem spolu s ní k té lavičce, kterou jsme nejspíše zahlédli ve stejnou chvíli. Když vylezlo slunce bylo mi to neskutečně nepříjemné, doopravdy nemám slunce rád, co na to říct víc. Uculil jsem se nad jejími slovy. "Myslím, že to je více méně jedno..jednou už tu jsme a jiné to nebude." Usmál jsem se na ni a pak se posadil. 
Na kočku jsem více nereagoval, jen jsem se trochu pousmál. Místo kočky jsem mluvil o Trish a svých citech, její slova mě pobavila. "Mno jo..co ty? Nemáš někoho?" Optal jsem se jí zvědavě. 
Přišla odpověď na otázku kolik jí je let a v odpovědi znovu jenom kýval hlavou. Po jejích slovech, že si připadá jako důchodce jsem se nemohl nezazubit. "Máš tu jednou tak starého upíra a připadáš si staře?" Připomněl jsem jí s klidným úsměvem.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Wed Jul 19, 2017 8:24 pm

Námestie

Sedela na tej lavičke. Bolo jej jedno že je dievča, nohy mala rozkročené a natiahnuté. Hlavu mala zaklonenú a do vlasov jej jemne fúkal vietor. Prisahala by, že by zabila na mieste každého kto by s nou chcel pohnut alebo s nou len miknut a narušit jej bohovskú polohu pri ktorej dostávala priam orgazmus.
"Zasa sme skončili na lavičke, sad life," potichu vydýchla a prstami prešla po Battyho hlavičke. Bol príjemne chladný a jeho telo ju chladilo na prsty. Nemala ho oblečeného a chudákovi mu bola zima v chládku. Holt moc sa teda nenapasovali.
"Pravda," po chvýli priznala tomu čo povedal. No aj tak rozmýšlala že bez nich by bol svet lepší.
"Nie," mikla nad tým ramenom akoby nič a potom sa zasmiala "Práve sa tu snažím z jednoho vzťahu vyliečit,"
Potom sa už len zachichotala nad tým čo povedala "nenarážam na vek, ale že sa tak cítim..."
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Wed Jul 19, 2017 9:13 pm

Náměstí

Jen jsem se pobaveně koukl na její, pro dívku nevhodnou polohu, ale nekomentoval jsem to. Namísto toho jsem se rozvalil na druhé straně lavičky naprosto stejným způsobem a spokojeně přivřel oči. 
"Hehe..co naděláš, lavičky jsou až moc lákavé." Odpověděl jsem jí a spokojeně sledoval nebe nad námi. Lidi co kolem nás chodili se na nás koukali poměrně zvláštním způsobem, ale já to ignoroval. 
"Tak vidíš, už nad tím nepřemýšlej." Odpověděl jsem jí a dál spokojeně koukal nad sebe. Po mojí otázce na vztah jsem se dozvěděl že se z jednoho snaží akorát vzpamatovat. "Chápu, to mě mrzí." Zamručel jsem a koukl na ni. "Mám to tak trochu podobně." Řekl jsem když jsem si uvědomil jak dlouho jsem běhal za Sarah a jak to dopadlo. 
"I tak je to divný, máš se cítit jako holka v nejlepším věku." Zamručel jsem.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Thu Jul 20, 2017 9:58 pm

Námestie

Zasmiala sa nad tým a trocha sa pomrvila. "Sa mi to zdá? Alebo je táto lavička pohodlnejšia ako bola tá pred tým?" zasmiala sa a dívala sa na oblohu "už sa nečudujem bezdomovcom že neležia na zemi ale na lavičke..."
"Ano pane," zasalutovala a znova sa zasmiala. Keď dočerpala svoju energiu tak si sadla a začala robit zle svojmu malému kocúrovy. On spal ale ťahala ho za chvôst alebo za ucho a on iba urazene mravčal v zmisle "daj mi pokoj ženská,"
"Nemá čo," mávla nad tým rukou a to jej kocúr využil a zoskočil z nej aby si lahol vedla nej na lavičku.
"O to sa neboj, ja som zaritý optimista! Vždy som chcela byť taká tá stará babička z tých vydeý ktorá pije alkohol, fajčí a pečie mariškové koláčiky. A nad perami má najviac vrások lebo sa furt Smeje. Aaa!" pretiahla posledné "a" , a zdvyhla ruky. "Triasla by sa mi koža na rukách..." zasmiala sa a začala triast rukami no u nej sa to netriaslo ako u tých starých babičiek.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Mon Jul 24, 2017 7:58 pm

Náměstí

"Mmmm..Nezdá." Zazubil jsem se a znovu jsem se na ni spokojeně rozvalil. Přitom jsem zavřel oči a začal si něco pobrukovat. Když mi došlo, že je to znělka ze šmoulů rychle jsem to utnul, doufaje že si toho nikdo jiný nevšiml. Ona mezitím prohodila něco o bezdomovcích a já kývl hlavou. "Jo, dalo by se to..ale tak není nad postel." Uchechtl jsem se, dál se válíc na té lavičce a poslouchaje ji.
Moc jsem nevnímal, byl jsem ospalý z toho slunce a měl jsem hlad. Povzdechl jsem si a zase se posadil hezky rovně. Koukl jsem po ní a po její ukázce pudingu místo tkáně na rukou jsem se plácl do obličeje. "Myslím, že by sis to brzy rozmyslela kdyby se ti to splnilo." Smál jsem se pobaveně.
Mellany Waldner

Příspěvek pro Mellany Waldner za Tue Jul 25, 2017 8:23 pm

Námestie

Zasmiala sa nad tým a venovala sa svojej mačke. Všimla si že si pohmkával pesničku. Chvýlu jej trvalo kým prišla na to ako sa tá pesnička volá.
"Ahh, šmolkovia nie?" spomenula si. Aj v dnešnej dobe pozeráva rozprávky, a to vela. Baví ju to viacej ako tie nudné romantické filmy alebo komédie. Aj v divadlách radšej uprednostnuje tragédie, ktoré podla nej majú patriť do divadiel. Patrí ešte do staršej vrstvy ktorá vysmieva a neuznáva hercov ktorý robia zo seba šaškov na pódiu.
"Podľa mňa nie," zasmiala sa nad tou predstavou "Mala by som štastné deti, ktorým by som s tých koláčkov nedala ani ochutnať," povedala sebecky a musela sa uškrnúť nad tou predstavou.
Sebastian Clark
Admin

Příspěvek pro Sebastian Clark za Sun Jul 30, 2017 6:02 pm

Náměstí

Cítil jsem se lehce trapně když se ukázalo, že Mell to pobrukování si slyšela. Dokonce i poznala o co jde. "Asi jo..sám nevím kde jsem to slyšel." Odpověděl jsem jí klidně a pohledem sjížděl kotě. Uvědomil jsem si s jakým záměrem jsem sem šel a měl jsem opravdu veliký hlad. A ten se prohluboval..měl bych se podívat po nějakém tom "obědu". 
Pomalu jsem se začal zvedat. 
"Mno..jak myslíš, já jsem někdy opravdu rád, že jsem tohoto období života ušetřen." Odpověděl jsem jí s úsměvem, stále ji sledujíc. "Mno nic..musím se jít nakrmit..rád jsem poklábosil..zatím se měj pěkně Mell!" Usmál jsem se na ni a naznačil salutování.  Pak jsem se ještě sklonil abych podrbal Batta a nakonec jsem prostě jenom vypadl pryč..

Sponsored content

Příspěvek pro Sponsored content

• Odpovědět na téma

Právě je Tue Sep 26, 2017 11:38 pm